Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Utcák és sikátorok

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Utcák és sikátorok

Témanyitás  Lupo on Szer. Szept. 16, 2009 4:57 am

First topic message reminder :

Kis utca, nagy utca, széles utca, keskeny utca, főút, mellék út és minden egyéb közlekedési célzattal fent tartott beton-, vagy aszfaltsáv, a sikátorokat is beleértve.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 586

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Utcák és sikátorok

Témanyitás  Elliot on Pént. Aug. 13, 2010 1:47 am

*Teljesen, totálisan véletlenül jár arra. Fülest kapott, hogy ezen a környék sok kis naív boszorkány vásárolgat gyanútlanul. Azon tűnődik, hogy ma kit is vadásszon le, mikor észreveszi Cherylt és a vele viaskodó férfit. A lehető leghalkabban surran oda. Lehet akármilyen nagy melák, tud ő lopakodni is.*
-Elengeded a hölgyet, vagy elviszem a lelked egy üzlettársamnak. *Morog fenyegető hangja Jaredre.*
Elliot
Néhai
Néhai

Titulus : The Animal
Kor : 139

Hozzászólások száma : 121

http://www.hellokitty.com

Témanyitás  Cheryl on Pént. Aug. 13, 2010 2:05 am

* Meglepő pálforulat, hogy amint a férfi keze lendül, úgy a nő tekintetében riadt félelem csillan és a szorítása is enyhül, sőt, igyekszik szinte kitépni magát a férfi karjának szorításából.
Ha pedig nem engedik - mert magától aligha tud kiszabadulni - bizony elkerülhetetlen az a felképelés.
Vagy mégis?
A boszorka szorítása enyhül, Cheryl pedig a falig hátrál. Tekintete még mindig riadt, a levegőt is sűrűbben kapkodja. De majd mindjárt jobb lesz. Vagy nem.*
- Mit keresel te itt? *morran a pasasra, de nem hagyja el a faltámasztó pozíciót, míg a lélegzete vissza nem áll rendesre.*
Cheryl
Démon
Démon

Titulus : The Phoenix
Kor : 392

Hozzászólások száma : 261

Témanyitás  Elliot on Pént. Aug. 13, 2010 2:12 am

*Egy kissé morcos sóhajjal ragadja meg Jared gallérját és emeli egy kézzel fel. Jó kondiban van. Majd ugyanazzal a szinte duzzogó pillantással néz a férfira*
-Téged sem tanított meg anyukád arra, hogy védtelen csinos hölgyeket nem bántunk? *Közben a másik kezével fabrikál egy energiagömböt, amit egész közel tesz Jared arcához.* Mert az csúnya dolog, tudod? *A lehető legjobb ember árnyőr tart erről neki előadást. Aki talán ezer nővel erőszakoskodott és mind ki is végezte.*
-Én...ó...lelket gyűjtök. *Villant Cherylre édes vigyort.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Cheryl on Pént. Aug. 13, 2010 2:34 am

- Hagyd már... *morran alig hallhatóan, nyilván Elliot nem is hallja meg a saját kis monológjától, ami azért valahol mélyen jólesik a nőnek.
De várjunk csak! Lelket?!*
- De nem az övét, ő az enyém! *fortyan fel és egy teleportálással már ott is terem a kettős mellett és szikrázó tekintettel, dacosan bájos arckifejezéssel tekint az árnyőr kollégára.*
- Tied lehet a fényőre. *egyezkedik. Szegény Jared. XD*

Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Elliot on Pént. Aug. 13, 2010 2:39 am

*Hallja ő, sőt mi több még önelégült is. A jéggömböt pedig egy szinte gyerekes nyikkanással védi ki. Ó de jó is az, hogyha a képessége a kivédés.*
-Ennek a nyikhajnak lelke kell neked? *Ráncolja a homlokát, ahogy lenéz Cherylre, majd elneveti magát a dacos arckifejezésen.* -Jó, akkor ő a tiéd. *Visszafordul Jaredhez.*
-Na öcsi, mert mi olyan cukik vagyunk, megkérünk rá, hogy hívd elő a fényőröd. Másként a hölgy meg én, eljátszadozunk veled.
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Cheryl on Pént. Aug. 13, 2010 3:05 am

- Most miért? *vág értetlen, kislányos képet és Jared felé sandít.*
- Friss, fiatal és egész jóképű. *bök a srác felé. Dícséret, bár nem biztos, hogy a boszorka jelen helyzetben értékelni tudja. :K Felpillant a mackóra, majd savai hallatán a férfira, és nagyon bólogat mellé édesen vigyorogva, mint aki most fogja kibontani a születésnapi ajándékait.*
- Azért próbáld csak meg! * és vár és vár...*

Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Elliot on Pént. Aug. 13, 2010 3:12 am

-Rendben, Szivi. Én nem próbálok meg kiigazodni a fétiseiden. *Nevet Cheryl kislányos reakcióján.*
-Akkor lehet, hogy egy kicsit meg kellene noszogatni a kedves angyalkádat. Nem? *Hajol egészen közel Jared képébe amint újra egy energiagömböt nyom az arcába.*
-Jöjj el kedves Télapó...*Énekelget brummogó hangján.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Cheryl on Pént. Aug. 13, 2010 8:06 am

* Ha most lenne a kezében valami, egyszerűen leütné Daniel-t. Ilyen egy naiv kis fényőrt, hogy csak úgy minden körültekintés nélkül ideteleportál! Az Égiek kifogytak a poénokból úgy fest...*
- Én a helyedben nem kérkednék, Frodó törpe. *Jah, pont ő beszél... Tekintete Elliotra villan, majd vissza Danielre. Mivel megegyeztek, hogy a pasasé a fényőr, hát hagy vigye. Neki csak a boszika kell.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Elliot on Pént. Aug. 13, 2010 8:13 am

*Kishíján felröhög, mikor felbukkan a fényőr. Ám egy horkantás azért kicsúszik.*
-Nini... Mit fújt ide a tavaszi szél. *Még mindig a nevetéssel küszködik. De mivel az alku szerint övé Daniel, Cherylé pedig Jared, így egy laza és cseppet sem finom mozdulattal elengedi a férfi gallérját, hadd puffanjon.*
-Na törpicúr. Én vagyok a mai táncpartnered. *Ördögi kacajjal hajol meg Daniel felé, miközben az ő kezében is energiagömb jelenik meg. Mázlista, hogy kivédésre képes.
Hány száz démon/árnyőr/fényőr próbálta már megskalpolni őt.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Cheryl on Pént. Aug. 13, 2010 8:43 am

- Nem is pályáztunk, én láttam meg előbb! * vág vissza Daniel szavaira. És ezzel a lendülettel bizony Jarednek sikerülhet elmenekülnie, ha ügyes... // meg mert usernek jó szíve van.// Mikor pedig az értelmi szintjére tesznek megjegyzést, vállat von és Elliotra sandít.*
- Látod, én megmondtam. *Már hogy mindenki butának nézi. Pedig nem az, ha olyan a helyzet.
És ha Jared eddig nem lett volna olyan ügyes, hogy leléceljen, akkor biza elé teleportál, érdeklődve, hova siet ennyire?*

Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Elliot on Pént. Aug. 13, 2010 8:53 am

-Én személy szerint csak egy fényőr-lélekre pályázok. *Von vállat nagyon közömbösen.*
-Te most ugye...bosszantani próbáltál? *Nevet fel gonoszan.* Már elnézést, de aki Írország mészárosát próbálja "bosszantani", annak két lehetősége van. A, Kinevetem. B, Részeg vagyok és végzek vele. De szerencséd, hogy öregapádnak szólítottál és épp porzik a gigám. *Kacsint a fényőrre.
Őt józanon, körülbelül képtelenség ténylegesen felbosszantani. Egyetlen nő neve hallatán viszont még ital nélkül is képes vérfürdőt rendezni.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Cheryl on Szer. Aug. 25, 2010 6:43 am

*Az a probléma, hogy a taktikázás nem épp erre a helyzetre lett kitalálva, pláne nem, mikor egy Elliot nevű kétajtós szekrénnyel van felfegyverkezve a nő. No meg mással is. Csinos kis íj jelenik meg vállán tegezzel - az íjpuskát nem találja stílusosnak, meg ehhez jobban ért. Nem sokat teketóriázik, akár sikerül Jared varázslata,akár nem...
És repül is a mérgezett árnyőr-nyíl, ki tudja, hol áll meg... de az biztos, hogy Daniel vállába szépen-mélyen beletalál.*
-P'csába, mellé! *Nem oda célzott ugyanis. A fényőr fájdalmas és riasztó, egyre-egyre terjedő zsibbadást érezhet a vállában. Lehet, mégiscsak jobb lenne lelépni és nem kekeckedni?*

Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Elliot on Szer. Aug. 25, 2010 7:01 am

-Pedig egy lyukas garast sem ér a lelked. *Fintorog Danielre. Aztán meghallja Jared igézetét.*
-Ehh? *Ez a legokosabb reakciója a szedettvedett versikére. Ovisként jobbakat nyomott. S lám, Cheryl drága lő egyet íjával.
Meg is lódul az Bonnie-ja felé, hogy ha kell akkor szépen angolosan eltűnjenek. Semmi kedve most a komplikációkhoz.*
-B*ssza meg a csincs az ötöt! *Reagálja le az, hogy nem telitalálat Cheryl lövése, de már mellette is van.*
-Puszi, apukáim, ezt ma olcsón megúsztátok. *Ördögi mosolyt villant, majd megfogja Cheryl vállát és eltűnik vele.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 2:52 am

*Azaz csak fordulna az úr, ha nem botlana egyenest egy fiatal hátööö... hölgybe. Aki kócos séróval, egyszerű farmerrel és feliratos pólóval van megáldva. A póló bőszen hirdeti, hogy: "I love nerds." a vöröske keze pedig tele van kínai kajával. Elvitelre. Nincs szíve ugyanis hagyni, hogy kedvenc - és egyetlen - bátyja főzzön rá állandóan. Úgy döntött, ma ő "főz".
A közelgő veszélyt későn észleli, de annyi esze azért van (még, ha nem is látszik), hogy a szatyrokkal teli karjait kitárja kétfelé. Nehogy azok megsérüljenek. Tompán koccan a másikkal, egy nem túl nőies "uff"-ot hallatva.*
Hayley
Halandó
Halandó

Titulus : Répácska, de nem eladó.
Kor : 31

Hozzászólások száma : 134

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 3:04 am

-Bocs. *közli egyszerre a másikkal, majd bevág egy értetlen fejet a kijelentésre. Mintha némán kérdezné csak, hogy WTF?! És leesik. Koppan.*
- Jaa, hogy... *lepillant a pólóra, de a nem is annyira idegen alak megindul.*
- Megállj te! *szól utána erényesen a leányzó, akit a fene se nézne 19nél többnek és mégis az.
Ha John hátrapillant, láthatja, hogy kicsit hunyorogva, de rá szegeződik a lányka pillantása. Naná, hisz valahol mintha már látta volna ezt a képet. Már John-ét. Erős a gyanúja, hogy "A Könyv"-ben.*

Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 3:28 am

*Csak az nyilván magasabb, vállasabb és kevésbé vörös volt, mint Hayley. No de kicsire nem adunk.*
- Lehet furán hangzik a kérdés, de nem ismersz véletlen egy David Smith nevű fazont? *Az égiek csatlósai mind összeköttetésben állnak egymással. Ez tény. Bár máshonnét is ismerheti, de így megbizonyosodást nyerhet a hölgy arról, hogy tényleg a "fényőrök" rublika alatt látta a képét ennek az ipsének.
Kérdése egyébként teljesen naiv, ártatlan. Még a cukormáz se csöpög a képéről, annyira jól adja elő. Lazán, természetesen.*

Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 3:39 am

- Tegnap belefutottam pár sarokkal odébb az egyik lakótelepinél. *von vállat. És még csak nem is füllent, tényleg beszélt a fényőrrel. Miután az lebeszélte róla, hogy talán nem feltétlen kellene a tolvajkulccsal a torkának ugrani.*
- Azt hittem, őt keresed és azért sietsz ennyire. *ejt meg halvány, sunyi kis mosolyt. Kis vörös róka. Talán még szemtelen is kicsit.*
- Valami védencet magyarázott... *ejti el az infót, figyelve a másik legapróbb rezdülését, reakcióját is a védenc szóra.*

Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 3:58 am

*Ha tudná a férfi, kivel van dolga, nem kérdőjelezné meg a titoktartás dolgot. De így, tudatlanul, jogos a felvetése.*
- Afroamerikai a srác. *villan kétszáz wattos vigyora, hogy meg lehetne számolni a fogait. Meg van mind. Razz*
- Szóval akkor nem őt keresed? Kár, mert üzentem volna neki valamit. *von vállat.*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 4:30 am

*Szobát, aha. Csak tudná, minek egy fényőrnek az. Leköltözött? Esetleg esélyes, hogy kirúgják és mezei halandó lesz belőle?*
- Oh, igaz is... *vág egy fintort a megjegyzésre és nem, nem tartja fel, hanem a pakkal együtt hazafelé indul. Ha a férfi követi, akkor láthatja, hogy egy igen drága terepjáró-méretekkel bíró kocsiba száll be és hajt San José-ig, ahol egy kamerákkal felszerelt, gazdag házhoz hajt be.*

//Ha követed továbbra is, akkor oda írom majd a kövit. =) //
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  Elliot on Kedd Okt. 26, 2010 2:14 am

*Próbálja lenyelni a röhögéseket, amik az egész társalgás lefülelése során kerülgették. Ő is beszélget majd ezzel a Daviddel, de csak azután, hogy eljátszogatott ezzel a Johnnal. A lány jelentéktelen. Halandó.
Miközben John elmélkedik ő úgy teleportál, hogy mikor megfordul szembetalálkozzanak.*
-Smaccantás, bugyigumi. Mizujs? *A stílusa a szokásos, már annak aki tudja kicsoda. Miközben beszél nem néz rá, hanem a körme alól szed ki egy kis piszkot.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Elliot on Kedd Okt. 26, 2010 2:28 am

*Megcsóválja a fejét szánakozva, majd sóhajt egyet. Tekintete megacélosodik és ráemeli azt*
-Azt kérdeztem mit keresel itt, fényőr? *Éles váltást csinált. De csak külsőre. Belül tovább fuldoklik a kacagástól.
Szeretné tudni mire gondol a pasas. Akkor sajnálhatná, hogy nem fűzte be a kis vöröst. Helyes csaj, csak neki nagyon deszka.*
-Én úgy tudtam a fajtátok nem szokott ide a piszokba lejönni. Még összekoszolod a nadrágod. *A vállába öklöz nem túl erősen, inkább bosszantóan.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Elliot on Kedd Okt. 26, 2010 2:47 am

-B*zzeg, ne legyél már ennyire nyuszimuszi. Mi a baj, hogy így házat nézel? Nem mersz beköltözni a drága Jennádhoz? Mert akkor majd beköltözöm én...*A hangja visszatér eredeti állapotába. Bunkó, de kitűnően artikulál és súlya van a szavainak. Nem az a fajta aki a vicceit ne váltaná valóra.*
-Lent rossz a mosoda. *Villant rá egy vigyort, ami inkább hátborzongató mint kedves.*
-Azt hittem ti nem szeretitek az ilyen miliőt...*Sóhajt egyet és körülnéz. Ez inkább neki való, mint ennek a selyemfiúnak. Mintha egy szappanoperából lépett volna ki a fickó.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Elliot on Kedd Okt. 26, 2010 4:05 am

*Hatalmas vigyor terül el az arcán látva John reakcióját. Nem kell mondania semmit. Tudja ő, hogy érzékeny pontra tapintott.*
-Most miért? Olyan cukipufa vagyok. *Próbál "picsásan" szempillát rebegtetni.*
-Az, hallod...mosoda. Mi? Nem... Csak olyan büdösek vagytok...*Még az orrát is befogja.* Nem működik nálatok a fürdő vagy mi?
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Elliot on Kedd Okt. 26, 2010 4:39 am

*Ez nála az előjáték. Szereti egy kicsit felmérgelni az ellenfeleit harc előtt. Már ha ez a puhány hajlandó lenne erre.*
-Nálunk van életszínvonal. Mondd nem gondolkodtál el rajta, hogy milyen lenne egyetlen éjszaka imádott Jennáddal? Hm? Mert én megkaphatnám őt. Te viszont csak szívnál. *Körbe is járja Johnt miközben regél neki. Mint a lecsapni készülő keselyű.*
-Ha gondolod megmutathatod mekkora legény vagy. Lásd milyen tündérbogár vagyok még helyszínt is választhatsz. *Tárja szét a karjait ördögi mosollyal.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Elliot on Kedd Okt. 26, 2010 4:53 am

-Látod, hogy mégsem annyira jó nektek. Hiába van szívetek, meg gyógyító erőtök, ha üresek vagyok mint a laposüvegem. *Fintorog is egyet.
Hogy mennyire megveti a fajtájukat. Tudja, hogy feleségéből is fényőr lett. De örülne neki, hogy ha erről John semmit sem tudna. Akkor aztán dühös lenne. Ha csak megemlítené akkor is.*
-Egyetlen kitétel, apuci! Csak az emberi világban lehet! *Sejti, hogy felvinné a mennyekbe a lókötő, így gyorsan megszabja a szabályokat.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom