Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Utcák és sikátorok

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Utcák és sikátorok

Témanyitás  Lupo on Szer. Szept. 16, 2009 4:57 am

First topic message reminder :

Kis utca, nagy utca, széles utca, keskeny utca, főút, mellék út és minden egyéb közlekedési célzattal fent tartott beton-, vagy aszfaltsáv, a sikátorokat is beleértve.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 586

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Utcák és sikátorok

Témanyitás  Elliot on Kedd Okt. 26, 2010 5:16 am

*Nagyon szívesen kitekerné a szánalmas kis nyakát a fényőrnek és ugrálna rajta, de még várnia kell egy kicsit.*
-Akkor uzsgyi neki! *Vigyorog egyet önelégülten, majd fütyörészve engedi magát elfuvaroztatni.*
Elliot
Néhai
Néhai

Titulus : The Animal
Kor : 139

Hozzászólások száma : 121

http://www.hellokitty.com

Témanyitás  Raven on Csüt. Dec. 30, 2010 9:51 am

*Unottan sétálgat az utcákon, messziről látszik rajta,hogy semmi célja nincs. Kissé szakadt, fekete farmer, sportcipő és fekete pulóver, kezei zsebre vágva, szájában pedig folyamatosan a karika piercingjével "játszik".
Nem sokan vannak az utcán, de amikor hátrapillant, mert valami zajongást hall, persze, hogy belerohan valakibe.
Hátrébb lép, hogy felnézhessen a nála magasabb férfira, egy kissé mogorva pillantást vet rá, de meg sem szólal. Ma nincs beszédes kedvében, vagyis jó kedve sincs.*

//Még bele kell jönnöm, nézd el, ha hibázok. Smile //
Raven
Árnyőr
Árnyőr

Kor : 109

Hozzászólások száma : 64

Témanyitás  Raven on Csüt. Dec. 30, 2010 10:50 am

*Még egy pillantást vet a férfira, hátrébb lép majd megszólal.*
-Kösz a tanácsot. De majd máskor szólok, ha szükségem van rá. *azzal tovább is indul magára hagyva szegény halandót. Egy pillanatra azonban elgondolkodik,majd megtorpan és visszafordul.*
-Bár várjon csak! Egy valamiben mégis tudna segíteni. Nem látott erre egészen véletlenül egy fekete táskát? *nem vár kedves választ, de egy próbát megér a kérdés...*
Raven
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Raven on Szomb. Jan. 01, 2011 8:53 am

*Figyel a válaszra, meg sem mozdul, csak a férfi tekintetét fürkészi.
Hát igen, itt elhagyott valahol egy kis táskát, de nem épp az iratok miatt aggódott, hanem egyik újonnan szerzett kése miatt.*
-Iratok? Pfff... akkor sem érdekelnének, ha lettek volna. Egészen más volt a táskában, ami miatt keresem, de végül is nem is olyan érdekes.
*Miközben beszélt, a falnak támaszkodott, majd elővette zsebéből az egyik piros dobókockáját és amikor befejezte beszédét, talán véletlenül, talán direkt, de elejtette. 3 pötty volt felül. Ravennek játszhatnéka támadt.*
-Három... *szólal meg hallkan, de érthetően, majd a férfire néz.*
-Ha van valami olyan dolog, amitől fél... tudna három ilyet mondani? *Raven tekintete komoly, rejtélyes és folyamatosan a halandó fekete szemeit figyeli.*
Raven
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Raven on Szomb. Jan. 01, 2011 1:48 pm

*Mozdulatlanul, szinte mereven áll a falnál és tekintetét egy pillanatra sem veszi le a férfiról.*
-Értem. *válaszol elgondolkodva, majd lehajol a kockáért és újra a falnak dől.*
-Szóval személyes. *egy pillanatra elgondolkodik, feltekint az égre, aztán újra Tommyra.*
-Hisz maga az Ördögben, Gonoszban, vagy ki hogy hívja. A rejtélyes dolgokban, amik megkeseríthetik az emberek életét? Mondjuk a 27-es szám, ami követi, majd az őrületbe kergeti a szerencsétlen kiválasztottat?
*Zsebre teszi a kockát és ahogy újra felpillant Tommyra, megszólal egy vállrántással együtt.*
-Csak kíváncsiságból kérdezem...
Raven
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Raven on Vas. Jan. 02, 2011 4:11 am

-Ahamm... *egy darabig lesi az előtte állót, elgondolkodik, majd újra ő szólal meg.*
-Nincs több kérdésem! *egy pillanatra, mintha halvány, ravasz félmosolyt jelent volna meg arcán, ami aztán végleg el is tűnt.
Körülnéz, ellöki magát a faltól és lép egyet előre,hogy aztán megint körülnézzen.*
-Csak azt tudnám merre menjek tovább...*morogja az orra alatt.*
Raven
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Elliot on Pént. Jan. 07, 2011 9:58 am

*Fütyörészve sétálgat a sikátorban, közben almát majszol. A képén olyan vigyor van, amit jó ideje senki sem tudott letörölni. A fényőrrel való játszadozása nagyon jót tett neki.
Nincs senki és semmi, ami tönkretehetné a hangulatát.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Dahlia on Pént. Jan. 07, 2011 10:05 am

*Dahlia fogalma sincs, miért, de egy koszos város részre téved, ami valljuk be, cseppet sem vonz senkit sem. De hát, hogy ne legyen még így sem fenékig tejfel az élet, egy ismerős hangra lesz figyelmes, valamerre nem is olyan vészesen messze, az egyik sikátor felől. Sötét van, nem is akármilyen sötét, de a rendkívüli érzékeinek hála, tökéletesen tudja, merre találja a keresett személyt. Egy roppanás, és egy gyümölcs halála. Gondolhatta volna. Belépve a szűk helyre, szembe találja magát vele, s szinte rögtön üdvözli.*
-Miért sejtettem, hogy te vagy itt? Fogalmam sincs. De ha már így eléd sodort a szél, meséld már el mit csinálsz? Csak nem megint gyilkolászni támadt kedved?
*Kérdi meg tőle kissé feldúlt, és a zavarát nagyon álcázó hangszínnel. Bár a választ már előre sejti, mégis megvárja, míg amaz felel neki.*
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Kor : 138

Hozzászólások száma : 57

Témanyitás  Elliot on Pént. Jan. 07, 2011 10:26 am

*Valahogy nem sejti még, hogy ki fog elé toppanni, de ha tudná, akkor menten sarkon fordulna. Vagy mégsem... Rég látta már a nejét.
Mikor az felbukkan és rögtön meg is szólítja, ki esik a kezéből az alma.*
-Eithne Gallagher, az én gyönyörű feleségem...mióta is nem láttalak...ja, kb. azóta, hogy megöltelek. *Felölti gyilkosan vonzó félmosolyát.* Éééén? Hová gondolsz, kedvesem? Fütyörésztem és almát ettem. *Fütyült és hazudik.*
-De téged mi szél sodort erre...tán csak nem hiányoztam? *Ő cseppet sem feldúlt. Tetszik neki a helyzet. Közben lassú léptekkel közelíti meg Dahliát.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Dahlia on Pént. Jan. 07, 2011 10:49 am

-Raghallaigh.
*Javította ki.*
-Ha már Eithne, akkor Raghallaig.
*Ismétli meg, hátha nem jutott el Elliot agyáig eddig a meglepő válasz.*
-És sosem voltam a feleséged, csupán a játékszered, amit tegyünk hozzá, nem viseltem túlzottan jól. És igen, pontosan azóta nem találkoztunk.
*Dahlia érzi, hogy Elliotban bujkál az a kéjes fajta érzés, amit általában a hazugságainál vett észre. Elvégre mikor volt egyáltalán becsületes, és őszinte? Sosem. Így ez már nem is ritkaság.*
-Ahha, na persze.
*Folytja ő is gúnyba a választ, ahogy a "csak itt vagyok, és eszem." mondat. Hűvös viselkedése elárulhatja róla, hogy cseppet sem találkozik szívesen a férfival, na jó talán a szíve legmélyén örül annak, hogy látja, de ez igencsak elhanyagolható rész, ami éppen csak egy gondolatfoszlányig van jelen a nőben.*
-Te? Hiányozni? Csak azt szeretnéd. Ne haragudj, de sosem akartam gyilkosokkal találkozni, de hát nézd csak. A sors iróniája. Remélem az utolsó gyilkosságod voltam, és azzal befejezted. Bár ahogy nézem, valakitől sokkal nagyobb jutalmat kaptál.
*A nagyobb szót megnyomta, és kihangsúlyozta, ezzel is az iróniára, a megvetésre, de mégis sajnálkozásra adva a hangsúlyt.*
-Éppenséggel csak járőrözöm, az olyanok ellen, mint te.
*Testtartása a férfi közeledtével folyamatosan megfeszült, támadásra, avagy menekülésre készen, keze pont a csizmája felé nézett, ahol a nem látható tőrt tartotta. Ami persze Elliottal szemben talán semmit sem ér. De ki tudja?*
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Elliot on Pént. Jan. 07, 2011 11:19 am

-Hát persze...Mo anam cara, Eithne ní Raghallaigh. A büszke ír lány. *Közben írül is fűz bele egy kifejezést. A lelki társa. Pontosabban a gyökeres ellentéte.* Ta tu go halainn, bean mo chroi. (Gyönyörű vagy, szívem nője.)
*Direkt beszél neki kicsit írül. Mindig azt mondták neki, hogy akkor a legvonzóbb, amikor azon a nyelven társalog. Könnyedén szedte ki a lányokat a bugyijukból, pár elbúgott szóval is. Na meg ez Dahlia anyanyelve. Neki ezért tetszik annyira. A gúnyos szavak hallatán felnevet.*
-Tudod, hogy ezzel tudsz a legjobban tűzbe hozni. Ha megvetsz és lenézel rám. Innen tudom, hogy nagy ember...azaz árnyőr vagyok. *Nem hatja meg a számára kedves nő hidegsége. De érezheti Dahlia, hogy nem akarja őt bántani. Most nem.*
-Járőrözöl? Érdekes, mert te olyan nő vagy, aki rutint tart. Ergo, ha szoktál járőrözni, akkor nem 100 évvel a halálunk után futunk össze. Te kerestél engem.
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Dahlia on Pént. Jan. 07, 2011 11:46 am

-Menj a pokolba!
*A reakciója cseppet sem ideges, se nem dühös, csupán egy átlagos megjegyzés tőle, mely a kedveskedésre irányul. Azonban ebben az egy mondatban benne van minden egyes fájdalmas emlék, ami Elliothoz köti, akitől az évek folyamán sikerült elszabadulnia, legalábbis az emlékeit tekintve.*
-Nem, nagyon tévedsz. Nem nézlek le. Csupán nem értelek meg. Egyenrangú félként tekintek rád, nem alattam valónak. Bár hozzáteszem felettem levőnek sem.
*A düh fortyogni kezd már a nőben, persze nagyon jól titkolja a férfi előtt, aki láthatólag, és érezhetőleg nagyon jól szórakozik. Bár azért valami meglepő mégis van a dologban. Semmi rossz szándék, vagyis nem olyanok. Semmi ilyesmi nem lapul a férfi tarsolyában, és ez egy kicsit meg is hökkenti a nőt.*
-Nem, kedves, megint nincs igazad. És, hogy őszinte legyek veled, nagyon örültem, hogy eddig nem futottam össze veled. Elég nyugis életem volt. Már ha ezt nyugisnak lehet nevezni. Mert vannak egyéb feladataim. amik szerencsére lekötnek.
*És ahogy mindig, persze az igazság jön ki Dahlia száján, folyamatosan átfordulva szánakozó, összetört hangba, amit csak a vele szemben álló tud kiváltani belőle. A keserűség, a kellemetlen, rossz emlékek kiérződnek a hangjából, akármennyire is nem szeretné ezt.*
-Tudod, változtam az évek során, talán jobban, mint hinnéd. Nem az vagyok, akivel 100 évvel ezelőtt végeztél. És ha már itt tartunk, én viszont cseppet sem attól, hogy te meg egy fikarcnyit sem. ugyanolyan vagy, mint régen. Kegyetlen, önfejű, erőszakos, és irónikus.
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Elliot on Pént. Jan. 07, 2011 11:55 am

-Onnan jöttem, szeretnék levegőzni egy kicsit. *Vigyorog rá, miközben előhúz a zsebéből egy másik almát, amit megtöröl a kabátjában és jóízűen beleharap. Erre Dahlia szoktatta még rá. Sok-sok zöldséget és gyümölcsöt kell enni, mert abban van a vitamin. Hát, azóta is hűen követi a tanácsot.*
-Ti fényőrök... Úgy tekintetek ránk, mint a véres rongyra. Aztán a szemünkbe vágjátok, hogy jaaaajj de nagy egyenrangúság van. Nem etetsz meg a maszlaggal, gyönyörűm. Megdolgoztam én is a melómért, tudod? *A hangja komolyra vált. Ez az egyetlen jele annak, hogy kivételesen színjózan.*
-Magadat áltatod. Naiv vagy, voltál és leszel. Én még szeretlek. *Harap az almába.* De van pofám és bevallom. *Vigyorogva vonja meg a vállát.*
-Kihagytad a szívdöglesztőt. *Javítja ki szemrebbenés nélkül.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Dahlia on Szomb. Jan. 08, 2011 2:08 am

-Úgy gondolod, hogy így van?
*Fonja össze a kezeit, kicsit enyhít a tartásán, ami az előbb még feszes volt, és támadásra, avagy menekülésre kész.*
-Azt hiszed, nem ismerlek annyira, hogy úgy kezeljelek, mint egyenrangút. A szándékaid mások, és a céljaid is, de abban alapból tévedsz, hogy lenézlek, és megvetlek. De ezt az előbb elmondtam. Túl jól ismerlek Elliot, és hülye lennék, ha nem egyenlőként néznék veled szembe. És igen, nagyon jól emlékszem rá, hogy hogyan dolgoztál meg a mostani rangodért.
*Zárja le a témát, bár kétli, hogy ezzel kielégítő választ adott neki.*
-Naiv? Lehet. De még mindig jobb, mint olyannak lenni, mint te. Azt pedig, hogy benned van szeretet? Kétlem. Nézz magadra. Ha így lett volna, nem így cselekszel, annyi éven keresztül, és nem fenyegetsz. Hajdanán reméltem, hogy megváltozol. Nem tetted. Pedig emlékezz csak vissza rá, hányszor kértelek, hogy csak egy csöppet légy könyörületes. Emlékezz vissza Eithne-re, David-re, Alinára. Bár neked azt hiszem, hogy ezt felesleges mesélnem.
*Hangja keserű volt, az emlékezés sokkal jobban szíven ütötte, mint ahogy gondolta volna. Már több, mint 110 éve történt a dolog, de még mindig nem feledte el egyik babáját sem, akik nem, hogy a gyermekkort megérték volna, de még azt sem, hogy az első szavukat kimondják, vagy kigügyögjék.*
-Tehát gondolkozz el egy kicsit, és aztán tegyél kijelentéseket.
*Az utolsó mondatára direkt nem reagált, ezt figyelmen kívül hagyta. És helyette valami sokkal fontosabb dologba kezdett bele, mind gondolati, mind beszélgetés terén. Gondolatai, érzéke a férfi körül forogtak, ellenőrizve annak minden érzelmét.*
-Szóval miért vagy itt? Kit áll szándékodban megkínozni ma este? És ne mondd, hogy senkit, mert azt úgysem hiszem el. Jól ismerlek Gallagher, ezt ne felejtsd el! Egyébként jó étvágyat!
~Remélem az utolsó falatod lesz.~
*Utóbbit viszont már nem mondta ki hangosan, csak magában befejezte, az értelmetlen mondatot, lévén ebbe nem halhat bele egy árnyőr.*
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Elliot on Szomb. Jan. 08, 2011 3:07 am

-Úgy biza. *Vigyorog szemérmetlenül Dahliára.*
-Ha egyenrangúként is kezelsz, az azért van, mert félsz, angyalom. Írország mészárosa...tiszteletre méltó rang. *Csücsörít is kissé miközben beszél. Egészen gyerekes hangulatba került.*
-Kételkedés...Te mindig csak kételkedtél. Báááár...az egyetlen őszinte tettem épp azelőtt volt, hogy megöltelek...de fátylat a múltra rég volt az má'. *Ismét beleharap az almájába.* De te nem tudsz felejteni. Én azt hallottam, hogy nektek teljesen hátra kell hagyni a múltat. Tudom én amúgy mi az a könyörület. De a zöld kis barátom nem. *Ezzel kedvenc piájára, az abszintra utal.*
-Na deee anyuuu...*Egészen gyerekes hangon gügyög Dahliának.* Mondtam már. Fütyörésztem és eszek. A legutóbbi diadalom öröme amíg tart, addig nem keresek új prédát. Különben sincs most piám. Lent hagytam. *Húzza el a száját arra a gondolatra, hogy nincs vele a laposüvege.* Köszcsi. *Vigyorog a "jó étvágyat" dologra.*
-Te nem kérsz egy almát?
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Dahlia on Szomb. Jan. 08, 2011 3:36 am

-Hát igen, a legnemesebb barátodat nem hordod magadnál. Biztos nagyon fog csalódni.
*Kezdi megint ironikusan, az Elliottól származó megjegyzés pedig elmegy a füle mellett. De azon már nem tud átsiklani, hogy addig nem keres, amíg még benne van az előző kalandja.*
-És ki volt az a szerencsétlen, akin kiélted magad?
*Kérdezi fanyarúan.*
-Nem, köszi, nem kérek. A kedvenc gyümölcsöm volt, igen, de amint mondtad, a múltat hátrahagytam. De nem töröltem ki. És nem is akarom. Elvégre mégiscsak neked köszönhetek egy két olyan dolgot, amiről álmodni sem mertem, hogy meglesz.
*Forgatja meg a szemeit, és ezért valóban elég hálás lehet neki. Azért, amivé vált, ami lett belőle.*
-De tudod mit? Talán igazad van. Felejtsük el ami régen történt. Én békén hagylak téged, te meg engem. Nem követsz, mint életem utolsó 12 évében, és végre nyugtot hagysz. És valahogy most cseppet sem tud lázba hozni az utolsó "őszinte" tetted, legalábbis ahogy te nevezted.
*Persze, nagyon jól tudja, hogy őszintén gondolta, az érzelmei elárulják, de nem akarja észrevenni. Túlságosan sokat kínlódott emiatt, még amikor élt, és végre tovább szeretne lépni. Valóban túl sok minden halmozódott fel benne, ami most szépen, sorjában tör elő az emlékei közül, hála a találkozásnak, és a felemlegetéseknek.*
-Sosem tettél hasonló megjegyzéseket. Akkor most miért teszed?
*Teszi fel a hirtelen kérdést, mert valóban elég kíváncsi rá, hogy miért éppen most, 120 évvel később kezdi elárulni, mit érzett, és gondolt.*
-Miért nem tudtál csak egy cseppet más lenni? Akkor még talán melletted is maradtam volna. És most, hogy már az idő nem túl sokat számít nekünk, elárulhatnád, hogy miért tetted, amit. A valódi indokot.
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Elliot on Szomb. Jan. 08, 2011 8:10 am

-Sírni fog nélkülem. *Biggyeszti le az ajkát, majd újra pimaszan elvigyorodik.*
-Ööö...várjá'...*Az orrnyergét a mutató- és a hüvelykujja közé fogva koncentrál, majd felemeli a mutatóujját.* Leah? Ja, Leah. Fényőr.
-Na de az almát is? *Kerekedik el a szeme, majd szemforgatva a zsebébe nyúl és dob neki egy almát.* A vendégem vagy. Nem mérgezett.
-Tudom, hogy igazam van. Mindig igazam van. *Kuncog kissé.* De tudod, hogy miért követtelek.
-Mert nincs miért aggódjak, nemde? *Vonja meg a vállát a kérdésre.* Így, hogy nem kell aggódnom amiatt, hogy elkapnak a rendőrök így...könnyű őszintének lenni.
-Mert úgy gondolkodtam, mint egy taknyos irigy kölyök. Irigy voltam a gyerekekre is. *Süti le a tekintetét. Jéé...elszégyellte magát. Erről sürgősen le kell szoknia.* Magamnak akartalak és találd ki, lehet hogy még most is így van.
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Dahlia on Vas. Jan. 09, 2011 9:17 am

-Igen, az almát is.
*Feleli neki minden közönnyel, de a felé dobott gyümölcsöt elkapja. Persze nem eszi meg, csak zsebre teszi, majd később dönt a sorsáról. Bár valószínű, hogy úgyis valamely éhezőnél fog kikötni. De ez már hadd maradjon Dahlia dolga.
~Nem, nincs mindig igazad, bár ha olyan lennék, amilyen te, lehet, hogy ugyanezt mondanám. De nem, azt sosem.~
*Folytatja a belső monológját, miközben szegény Leah-ra gondol, aki valószínűleg eléggé megsínylette az árnyőrrel való találkozást.*
-Aggódnod? Nem, valószínű nem kell. Legalábbis miattuk nem. Aztán hogy mástól kell-e, azt nem tudom.
*Von vállat, ismét minden figyelmét a máikra összpontosítva. Aztán meg is lepődik, nem is akármennyire, mikor beismeri a viselkedési hibáit. Dahlianak elakad a szava, és majdnem sírógörcs lesz rajta úrrá, amint hallja ezt a számára elég nevetséges, de mégis komoly indokot.*
-És azért, mert azt hitted, hogy nem jutna ki neked elég szeretet, legyilkoltad a családod.
*Hangja megint keserű, szavai elvesznek a csendben, és nem marad hátra más, csak a süvítő szél hangja.*
-Ezt akármennyire is tudom, hogy igaz, ezt nem akarom rólad elhinni.
*Pedig nagyon jól tudja, hogy igaz, amit mond. Megint. Legszívesebben bosszút állna rajta, akárhogy is, de megbosszulná a három kicsi halálát. Igen fényőr lett, de attól még vannak érzései, akkor is, ha nem a legjobb gondolatokkal tölti meg a fejét, akkor is, ha némi visszavágást akar annak az embernek, vagy immáron a totális ellentétének, az egyetlen lehetséges gyilkosának, aki mondhatni tönkre tette az életét, merő kapzsiságból, és önzőségből.*
-Önző vagy, voltál, és leszel. És már meg sem próbállak rábeszélni semmire sem. Nem érdemes. Elvesztél, és ezzel együtt elvesztettél engem is. Pontosan akkor, mikor Alina életét oltottad ki. Ha egyáltalán még emlékszel rá.
*Hangja egyre keserűbb, a szánalom, a gyűlölet, és a fájdalom keveredik benne, egy kis bosszúvággyal, és megrökönyödéssel fűszerezve.*
-Sok mindenre választ adtál. Bár javarészt meglepődtem rajtuk, legalább egy két dolgot megértettél velem. És most még jobban azt érzem, hogy hogyan bírtalak szeretni annyi éven át, sok-sok évvel ezelőtt. És ne is kérdezd mert fogalmam sincsen.
*Szemei csillognak, ismételten, a mai este folyamán már sokadszorra törnek benne fel a rossz emlékek.*
-Azért Leah-val lehettél volna kicsit kedvesebb, és megértőbb. Nem tudom, mit csináltál, nem is nagyon vagyok rá kíváncsi, bár ha rólad van szó, akkor biztos nem túl jó. Legalábbis szerencsétlen lány számára. Bár nagyjából örülhet, hogy még életben van. Ahogy gyanítom, még én is. Nemde, Elliot?
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Elliot on Csüt. Jan. 13, 2011 3:47 am

-Segáz, úgyis kezdesz vele valamit. *Vonja meg közönyösen a vállát.*
-Persze, hogy nem kell, mert puhap*csű mind. *Vonja meg a vállát somolyogva. Szerinte az összes fényőr gyengécske.*
-Igen. *Tekint fel az égre pár pillanatra, majd vissza Dahliára.* Azért. *Szülei sosem szerették igazán, így valami másba kapaszkodott. Vagyis tett tönkre.*
-Nem kell elhinned, elég az ha tudod, hogy igaz. *Vonja meg vállát megint.*
-Helyes kislány volt. *Sóhajt fel kissé elmerengve.* Én meg részeg, mint egy utolsó kocsis. De azon gondolkodnék, hogy érdemes-e engem rábeszélni bármire is. Emlékszel mit mondtam azzal kapcsolatban, hogy még szeretlek? De későn nőttem fel...*Masszírozza meg a halántékát.*
-Választ adtam, mert kérdeztél. Ez így korrekt. *Harap ismét az almába.*
-Megértő? *A vadászatban nincs olyan, hogy kedvesség és megértés.* Olyat én nem tudok. *Majd elkallódok a gondolataimban és a kérdésre csak félvállról válaszolok.* Mi? Ja, persze.
-Dahlia...a fényőröknek és az árnyőröknek lehet gyerekük? *Hülye gondolatait még hangoztatja is.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Dahlia on Szomb. Jan. 29, 2011 4:09 am

*Elég nagy baj, hogy Dahlia tudja, mennyire is igaza van volt kedvesének. De ezt még mindig nem tudja elhinni. Bár nem is lovagol a kérdésen tovább, egyrészt, mert saját érdeke, másrészt meg már így is túl sokat ki tudott húzni a férfiből. Rengeteg magyarázatot, és indokot. Bár mintha valamiféle megbánást vélne felfedezni a hangjában. De nem, az biztos csak tévedés lesz, és nem így van. Bár ezt nem igazán tudhatja. Egyenlőre.*
-Hát igen, azt észre vettem, hogy olyat nem tudsz. Méghozzá hányszor. Bár nálad már ez is haladás, hogy egyáltalán életben van az a lány.
*Hagyja rá, majd nem sokkal később elég furcsa arckifejezéssel, fejéből kiürült gondolatokkal mered előre, egyenesen Elliot szemébe, aki az imént elég furcsa dolgot kérdezett tőle, mintha mégiscsak visszatért volna a régi énje, csak kicsit másabban.*
-Mire gondolsz?
*Kérdi tőle gyanakvóan, s az óvatos énje megint előbújik belőle. Az első sokk után végre megszólalt, és nekiállt gondolkodni is.*
-Úgy érted, hogy visszacsinálnál mindent, és... és...
*Hangja megint elakad, és a szemei is eléggé árulkodóak. Mintha az emlékei visszatértek volna, és vele együtt a reményei is. Hát igen. Hiába tagadná, hogy mi is a szitu nála. még mindig a régi önmaga, naivan, és reménykedően, mint régen.*
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Elliot on Szer. Feb. 16, 2011 6:41 am

*Ez az őszinteségi roham fog halálra ítélni. Bááár...már meghaltam, szóval édesmindegy. Nem tudom miért mondok el neki most mindent, úgysem írhatom felül a történelmet. Jóvátenni meg plááne nem lehet azt amit tettem.*
-Kaphatok egy csokit azért mert jófiú voltam? *Vigyorgok rá szemérmetlenül. De igaza van, nem kenyerem a kegyelem.*
-Csak arra, hogy lehet, hogy keményfejűnek és vadbaromnak tűnök, de csodák csodájára téged még mindig szeretlek. Ergo...*Harapok bele újfent az almába.* - Van szívem, csak meg kéne keresni.
-Úgy. Visszacsinálnám, lenne 9 gyerekünk és majdhogynem undorítóan boldogok lennénk. Itt a vége, fuss el véle. *Ahogy beszélek, úgy lépdelek közelebb hozzá és ha nem szalad el, akkor egy arasznyira állok meg tőle.*
Elliot
Néhai
Néhai

Témanyitás  Dahlia on Csüt. Feb. 17, 2011 10:32 pm

*Na most az ember elgondolkodhat azon, hogy mi a fene folyhat most a nő testében, a lelkében, az agyában, hogy mit gondol, miről, meg hasonlók. Hát lássuk. Igazából eléggé összezavarják a szavak, még jobban, mint hitte volna. A csokis mondatra nem reagál semmit, úgyis tudja, hogy nagyjából viccel. Sőt tuti, hogy viccel. De hát aztán ezek után mégiscsak előbújik belőle az a régi nőszemély, aki valaha volt. És aki azt hitte, teljesen immunis erre az emberre. Vagyis valami gonosz teremtényre, mert hogy a létezése cseppet sem normális. Főleg nem rá nézve. Bár lehet, hogy a következő, igen őszintén hangzó szavakkal elássa magát a sötétség uraival szemben. Dahlia érzéke szinte teljesen kikapcsol, annyira eltompítják a férfi szájából jövő szavak. Magában pedig csak az a mondat fogalmazódik meg, és ismétli magát, hogy "Nem, az nem lehet. Ez képtelenség, ez nem normális, stb." Egy óvatos lépést hátrál, mikor közeledni kezd hozzá Elliot, de többet nem tesz, ami talán az életébe kerül, talán nem.*
-Te nem lennél képes erre. Azt nem hiszem el.
*Fájdalmas mondat, de így van. Azért nem lehet az, hogy valaki megváltozzon. Pláne nem ő. De sajnos nem minden úgy alakul, ahogy eltervezik. A közeledésre enyhén megemelkedik a pulzusa, és mindene sóvárog a férfi felé, de azért nem annyira, hogy a karjai közé szaladjon, és elmerüljön bennük. Nem nem, ahhoz jócskán több kell. És ez jelenleg szinte teljesen elképzelhetetlen.*
-Azt mondod visszacsinálnád, és leélnéd normálisan az életed, és... és...
*A szája már teljesen száraz, és az agya is túl tompa minden másra. Csak ez zúg a fülében, és valószínű még egy ideig fog is. Mondjuk az örökkévalóságig. De azért ne tévesszen meg a látszat, ez nem azt jelenti, hogy az előbb leírt viselkedése, miszerint megtartja azt a fél métert változna. És ez nem a fejében dől el, hanem az ösztöneiben. Ez ellen pedig nem nagyon tud mit csinálni.*
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Vienne on Vas. Márc. 20, 2011 3:17 am

[A NAP, AMIKOR A POKOL ELSZABADUL... - VIOLET]

*Ez is csak egy átlagos napnak indult, csak kissé szelesebb az időjárás, mint kellene. De megesik az ilyen kora tavasszal...
A kisasszony pedig iskolai feladatként megkapta, hogy keressen fel egy idős embert, akivel aztán meséltessen az életéről. Nem így volt ugyan megfogalmazva a dolog, de erre emlékszik csak belőle. A lényeg megvan, a cím is felírva... de valahogy csak nem akarja meglelni az utcát...*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Violet Hargroove on Hétf. Márc. 21, 2011 5:10 am

Milyen megtisztelő feladat, és milyen tökéletes idő arra, hogy végrehajtsa! Az iskola egyik régi igazgatóját kellene megkeresnie egy portrésorozathoz, de valami mégsem stimmel, pedig úgy igyekszik. Csak az utcát nyelte el a föld, amit totál nem ért, hiszen megnézte előre az útvonalat. Dühöngve teszi meg az utat ugyanazon a sarkon harmadszor, bár nem tud róla, csak azt érzi, hogy már órák óta kavarog, szóval leszólít valakit, hogy kapjon egy kis segítséget.
-Bocsánat, tudna nekem segíteni? A Király utcát keresem.-
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Kor : 25

Témanyitás  Vienne on Szer. Márc. 23, 2011 9:13 am

*A férfi, akit leszólít a lány, igencsak testes, széles vállú és kifejezetten rossz arcú fazon.
Szemöldöke megrándul, ahogy lepillant Violetre, de végül csak morog valamit nemlétező bajusza alatt és mély, öblös hangján szólal meg:*
- A második saroknál balra, az utca végénél jobbra be. *Mutatja is izmos kezével az irányt. Egyébként kifejezetten negatív a kisugárzása, még ha láthatóan nem is akarja bántani a lányt.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next