Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Parkolóház

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Parkolóház

Témanyitás  Vienne on Szer. Május 12, 2010 5:14 am

First topic message reminder :

Mint azt a neve is mutatja, egy parkolóházról van szó, abból is a kevésbé biztonságos fajtáról. Bár a rendőrség folyamatosan tart ellenőrzést errefelé, az autókat csak saját felelősségre hagyhatja a lakosság a három emeletes épületben.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Parkolóház

Témanyitás  Hayley on Szomb. Feb. 26, 2011 12:14 pm

- David ne! *szólna utána, de a srác már itt sincs, ő maga pedig teljes fordulatot tesz maga körül. És lám, ki is szúrja közeledni a démont. Úgy érezte, a rohadt életbe, hogy csak csapba! Hátrál, bár nem tudja, minek, keze zsebébe túr a bájitalokért... hol vannak már?!
A démon határozott léptekkel indul meg felé, ő pedig kétségbeesetten kiált fel.*
- David! *Ez nem vicces már így...hol a fenében vannak a főzetek?*
Hayley
Halandó
Halandó

Titulus : Répácska, de nem eladó.
Kor : 31

Hozzászólások száma : 134

Témanyitás  David on Szomb. Feb. 26, 2011 12:17 pm

*Bár hirtelen, de nem eszement. Amint látja, hogy semmi sincs fönt már teleportál is vissza, de nem a lány mellé. Az autók között csendesen meghúzódva. Látja a démont, és felvillan a véres Hayley képe előtte, ami épp elég neki. Ahogy közelebb ér a démon kilépve az autó mögül jobb egyenessel áldja meg, majd ugrik neki, hogy szétverje a képét.*
David
Fényőr
Fényőr

Kor : 39

Hozzászólások száma : 126

http://wildnature.forumotion.com/

Témanyitás  Hayley on Szomb. Feb. 26, 2011 12:25 pm

*A srác kis akciójával időt nyernek, így a bájitalokat is nagy nehezen megleli - másik zsebben voltak. És kapásból két fiolával odavág a démonnak, akiből csak hamu marad, meg egy éles pengéjű kés.
Hayley szusszanva lép közelebb.*
- Logannek egy szót se. *tekint komolyan másikra. Még csak az hiányozna, hogy a bátyja kiakadjon és eltiltsa az egésztől.*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Szomb. Feb. 26, 2011 12:32 pm

*Püfföli a fickót majd ahogy hamuvá válik úgy az utolsó ütése már a betont éri. Bár épp zabolátlan érzelmeinek hála nem érzi fájdalmasnak. Csak feláll és Hayleyre pillant. Majd átkarolja.*
-Nem mondom el, csak kérlek találj valakit aki fedez téged. Soha többé nem akarom látni, hogy egyedül akciózol!-*Pillant a másik szemeibe, és látszik a rajta mennyire félti a lányt, mert szereti. Persze, nem nagyon tudna neki ellentmondani, ha ezt akarja, de akkor is kiakad a féltéstől.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Hayley on Szomb. Feb. 26, 2011 12:36 pm

*Hagyja, hogy karolják, még dől is finoman a másiknak és morc képpel pillant rá fel. Szertelen vöröske tincsei kuszán meredeznek mindenfelé, az egyik tekintete elé is beszemtelenkedik.*
- Tisztára, mintha a bátyámat hallanám... *megrovó lehet kicsit a hangja, de azért pipiskedik egy röpke csókért is a következő pillanatban.*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Szomb. Feb. 26, 2011 12:48 pm

*Elmosolyodik a másik szavain majd kifésüli a kósza tincset.*
-De gondolom, ő nem csinál ilyet!-*Vigyorodik el és közelebb hajolva hosszan megcsókolja a lányt. Egészen szenvedélyesen, még a karjai is áhítozva fonják szorosan körbe. Annyira szenvedélyesen odavan a kis vörösért, és habár első ránézésre senki nem tudná őket összekomponálni, mégis úgy érzi hogy sose találhatna jobbat mint Hayley.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Hayley on Szomb. Feb. 26, 2011 12:56 pm

- Csúnya is lenne...*vigyorog bele a csókba, majd egyszerűen csak elmerül benne, jóleső szusszanások keretében, s karjai a férfi vállai köré fonódnak. Szinte már lógatszkodik rajta, majd ahogy a csók véget ér, lehuppan talpaival a földre.*
- Nincs kedved beülni valahova? *firtatja, miközben ellép, hogy elejtett fegyverét felszedje. Azt övére felszerelt tartójába visszahelyezve lépdel sanda mosollyal a srác felé.*
- Vagy szimplán csak itt tartasz kiselőadást arról, mennyire felelőtlen vagyok?
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Szomb. Feb. 26, 2011 12:59 pm

-Kijár már neked egy rendes randi, nem?-*Vigyorodik el ő is és összefűzik ujjaikat.*
-Szóval csak mondj egy helyet, ahova elvihetlek vacsira, vagy egy italra!-*És valóban csak választania kell a másiknak, és azonnal odateleportálja magukat.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Hayley on Szomb. Feb. 26, 2011 1:02 pm

*A vigyor visszatükröződik az ő arcán is, majd elmerengve fűzi össze ujjait a másikéval.*
- A Union Squre-i Subway nekem tökéletesen megfelel. *neveti el a dolgot, de tény, hogy nem az a fajta nő, akit lázba hoznak a drága éttermek és puccos kaják. Szóval ezek szerint már ott is vannak a mondott helyen...*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Hétf. Május 09, 2011 8:20 pm

*Aranyló fénnyel jelenik meg az egyik szinten. Már korábban üzent Jasonnek, de most is küld felé egy hívást. Kicsit ideges, téma miatt. Bár tudja, hogy az égiek mindennel tisztában vannak, velük kapcsolatba,. Azért jobb örül neki, hogyha legalább látszatra nem hallgatja ki őket senki se. Nekidőlve egy pofás sportkocsi oldalának várakozik remélve, hogy megjelenik a kolléga.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Jason Faraday on Hétf. Május 09, 2011 9:10 pm

*Aranyló fényesség, kékes derengés közepette jelenik meg, s lép a másik felé.*
- Üdv. *kezel le a sráccal, már szinte megszokásból.* Miért hívtál? *közben lopva körbetekint, mintha csak menekülne, vagy várna valakit. Majd visszapillant a kollégára.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Titulus : The oldest One
Kor : 698

Hozzászólások száma : 95

Témanyitás  David on Hétf. Május 09, 2011 9:14 pm

-Hello!-*Rázza meg a másik kezét, majd összefonja karjait a mellkasán.*
-Tudod, hogy nem éppen arról vagyok híres, hogy annyira tisztába lennék a szabályainkkal.-*Kezd bele idegesen, majd sóhajt egy nagyot, és úgy dönt inkább kinyögi.*
-A barátnőm, Hayley gyereket vár.-*Közli egyszerűen, kérdő tekintettel figyel a másikra.*
-Mire számítsak odafentről?-*Mutogat felfelé a főnökségre utalva.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Jason Faraday on Hétf. Május 09, 2011 9:20 pm

*Félvigyor szökik az arcára, van benne a tőle elvárható ironikus ízből is némi, ahogy fejét csóválja.*
- Hogyne tudnám... *Kérdőn sandít a másikra, látja, hogy amaz ideges. Ő még nem. Egészen a kijelentésig.*
- Most ugratsz, ugye? *Csendül hidegen hangja, de mikor a fekete barátja már felfelé mutogat, csak szusszanva temeti tenyerébe arcát. Meg fog fájdulni a feje...*
- Hanyadik hétben jár?
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  David on Hétf. Május 09, 2011 9:26 pm

*Megrántja a vállát tudatlanul.*
-Fogalmam sincs, nem értek az ilyenekhez. Múlthéten jelentette be, hogy pozitív a teszt. Majd eztán megyünk a dokihoz, hogy többet tudjunk.-*Majd félve pillant újra a másikra.*
-Figyelj, nem tudom mit fognak csinálni velem, de kérnék valamit. Leah miatt lógsz nekem eggyel, szóval ha törölnék a memóriámat esküdj meg, valahogy visszaviszel Hayleyhez!-*Ellentmondást nem tűrő hangon, de láthatóan kedvesen is.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Jason Faraday on Hétf. Május 09, 2011 9:32 pm

- Tizenkettedik hét. *Nyögi ki szusszanva.* Addig ha el tudjátok titkolni, már nem tehetnek ellenük semmit. Nem figyelnek ezek ott fenn állandóan, csak szeretik ezt híresztelni. *A srác kétségbeesett szavaira, szembe fordul vele, tenyerét a vállára helyezi.*
- David, nyugodj le... nem fogják a memóriádat törölni, de...*kicsit mintha elbizonytalanodna, hogy hogyan is tálalja.*
- Ha sikerül is eltitkolni előlük, hogy a barátnőd... szóval, kérdezd csak meg Leah-tól, ismeri e az apját. *Tekint komolyan a másik szemébe. Az övéből komolysága mellett részvét és aggódás is kiolvasható. Jófej ez a David gyerek, kedveli, miért ne aggódna hát, ha most nyakig benne van a zűrben?*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  David on Hétf. Május 09, 2011 9:58 pm

-Értem...-*Nyögi ki szerencsétlenül, ahogy Leahra gondol. Majd kicsit elbambulva gondolkozik, mi más lehetőség van még.*
-Mi van ha lemondok az erőmről?-*Néz fel szerencsétlenül. Inkább adja vissza a képességét, és lesz az apja a kicsinek. Biztos nem fog a gyerek apa nélkül nevelkedni.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Jason Faraday on Hétf. Május 09, 2011 10:09 pm

*Egy pillanatra mintha rászorítanának ujjai a másik vállára, majd elengedi,ellép tőle szusszanva.*
- Nem David, ne mondj le... biztos van megoldás, csak meg kell találni. *Tekint a másikra. Mint mondva volt, jön neki egyel.*
- Egyelőre csak tartsátok titokban. Még ki se mondjátok, ne kísérgesd orvoshoz... nem tudom. *Tárja szét karjait, a lehetőségek száma végtelen, plusz egy ugyanis.*
- Ha sikerülne, nyernénk több, mint két hónapot durván. Neki és neked is. *Tekint a másikra, hogy felfogta e a dolgot egyáltalán.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  David on Hétf. Május 09, 2011 10:18 pm

*Nagyot sóhajt, kicsit megnyugodott attól, hogy nem figyelik olyan erősen őt. Majd megveregeti Jason vállát és rámosolyog.*
-Köszönöm! Sokat segítettél, Hayley nem nagyon tudja mennyire ki voltam akadva.-*Mosolyodik el futólag, majd még kicsit filózik.*
-Lehet kéne valami megigézett tárgy amivel néha eltudom magam rejteni. Aztán ráfognám, hogy valami balhéba keveredett az egyik védencem.-*Ötletel csak úgy, szeretne azért Hayley mellett lenni.*
-Amúgy ha kibírjuk addig, akkor mi változik?-
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Jason Faraday on Hétf. Május 09, 2011 11:14 pm

*Viszonoz valami mosoly félét, de azért annyira nem rózsás a helyzet, mint ahogy előadja. De igyekezni fog.*
- Az túl feltűnő lenne. Hidd el, nem hülyék. Csak csináljátok azt, amit eddig is mindig és kerüljétek a... az olyan szavakat, amik a dologra utalnak. *Meglepő, de néha a legegyszerűbb út a legjárhatóbb. Nem hülyék az égiek sem, hogy ne kezdjenek gyanakodni a megváltozott viselkedésre.*
- A tizenkettedik hét után az orvosok már nem élnek a művi vetélés lehetőségével. És ezt odafent is tiszteletben tartják. *Hogy honnan tudja? Hatszáz év alatt sokminden ragad az emberre, nem élhet a lovagkori tudományából csak.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  David on Hétf. Május 09, 2011 11:41 pm

-Rendben, köszönöm.-*Mosolyodik el, majd ellöki magát a kocsitól.*
-Asszem kénytelen leszek a sógorjelöltemmel üzenni akkor neki.-*Mondja kicsit finnyásan, azt nem nagyon közölte, hogy nemhivatalos esküvőt terveznek.*
-Kösz Jason. Örülök, hogy számíthatok a segítségedre.-
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Jason Faraday on Hétf. Május 09, 2011 11:46 pm

- Nem azt mondtam, hogy nem mehetsz el hozzá. Úgy csinálsz, mintha eddig nem jártál volna. *tekint rá nyomatékosan, majd vállon veregeti a férfit.*
- Te is megtennéd értem. *villan félmosolya, majd csak szusszan, égnek emelt tekintettel.*
- Mennem kell. Ha van valami, csak szólj nyugodtan. *Azzal tovatűnik.*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Gabriel on Pént. Szept. 02, 2011 10:21 pm

Zsaklin

Hajnali háromig írtam ennek az istenverte történetnek a befejezését, mire végül sikerült valamelyest dűlőre jutnom magammal és a fantáziámmal is, hogy mégis mi lenne a legméltóbb befejezése ennek az összecsapott valaminek. Úgy érzem, hogy ezt nem fogják kapkodni a polcokról úgy, mint ahogy azt a többivel is tették.
Leadási határidő pontosan egy óra múlva lejár. Valamiért már egészen megszokottá és elfogadhatóvá vált a számomra, hogy mindenhova az utolsó pillanatban toppanok be. Csoda, hogy annak idején a saját esküvőmet nem késtem le! Elég volt az eljegyzésről késni...
Parkolókártya és már gurulhatok is, hogy helyet keressek.
Általában mindig ezt a parkolóházat használom arra, hogy letegyem valahol a kocsit. Ez van a legközelebb a kiadóhoz. Sikerült elkényelmesednem újra, pedig nem kellene. Ahhoz viszont már túl punnyadt vagyok, hogy rendesen kordában tartsam magam. Leállítom a motort, kiveszem a kulcsot és a táskát is amiben újabb irományomnak jut hely és már indulhatok is! Megnyomom a kocsiriasztót és szedve a lábaimat, el is indulok a lift felé.
Gabriel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Gébriel
Kor : 34

Hozzászólások száma : 39

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Szept. 02, 2011 11:01 pm

* Nem igen kedvelem a parkolóházak s most sem önszántamból vagyok itt. Valami hiba csúszott a tervembe és a liftben landoltam. Nem tudom mi lehetett a probléma az úti céllal. Talán rossz címet kaptam vagy csak szórakozott vagyok egy cseppet. Ami meglepő, mert nem szokásom annak lenni. Mivel a Lift tükrös, így megfordulok, hogy lássam magamat. Szép, szép, de 100 évvel ezelőtt jobban estettem. A tükörben nem az a nő köszön vissza rám kinek testében vagyok. Hanem valódi énem. Félre értés ne essék nincs démoni alakom vagy inkább soha nem mutatom. Minden démon képes látni saját lényét vagy csak én? Tök mindegy számomra mert más démonok nem igen érdekelnek. Inkább az üzletek melyeket velük kötök. Az a kapcsolataim mozgatórugója semmi más. A hajamat megigazítom s a fekete ruhámon is végig simítok. A Mini szoknyám szélén egy szösz pihen melyet le is veszek. Érzem a lassulást s a szokványos pittyegést is hallom mely jelzi, hogy bizony az ajtó ki fog nyílni. Megfordulok s várom, hogy az ajtó kiengedjen a liftből....Inkább maradok, mert egy férfi fog csatlakozni ha minden igaz. Nem azért maradok mert férfi hanem mert érzem benne azt mely számomra gusztustalan. Talán itt az idő hogy gonoszkodjak kicsit. A derekamat a lift falhoz döntöm jelezve, hogy nem megyek sehova és beszállhat. Csak futólag vetek rá egy pillantást majd várom, hogy nyomjon egy gombot s egy különös út vegye kezdetét.*
Zsaklin
Démon
Démon

Titulus : Miss Kalandor
Kor : 223

Hozzászólások száma : 181

Témanyitás  Gabriel on Szomb. Szept. 03, 2011 2:58 am

Már csak egy gombnyomás és ide is ér ez a remek kis gépezet. Ez a modern technika! Nem is tudom, hogy mi lenne, velünk emberekkel nélküle!
A mappámat egy mozdulattal a hónom alá csapom és türelmesen várom, hogy ideérjen a lift és kinyíljon előttem az ajtó.
Egyik lábfejemmel közben türelmesen dobogni kezdek az aszfaltozott talajon, mikor meghallom az ismerős pittyegést, amit a lift nyílása követ.
Egy nő már van bent rajtam kívül. Ez most mindegy! Valószínűleg ki fog szállni, ugyanis a parkoló szintnél már lejjebb nem tud menni.
Egy fog kivillantós, udvarias mosoly a nő felé, aztán megnyomom a nyolcas gombot, a lift ajtó pedig bezáródik, elindulva ezzel együtt fölfelé.
Nocsak! Még sem szállt ki. Talán csak unalmában nincs jobb dolga a liftezésnél.
Nem szentelek neki túl sok figyelmet, inkább csak állok, nem sokkal messzebb tőle és a lift ajtajára szegezem a tekintetem, szemeimmel szinte szuggerálva azt. Messze van még az az emelet, ami nekem kell.
Közben azért eltöprengek rajta, hogy illendő lenne-e legalább köszönni neki, de mivel idegen, ezért nem tartom kötelességemnek, tekintve azt, hogy valószínűleg többet soha nem futunk össze.
Gabriel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Gébriel
Kor : 34

Hozzászólások száma : 39

Témanyitás  Zsaklin on Szomb. Szept. 03, 2011 3:45 am

* Ahogy a lift ajtó nyílik és nem az üresség vár, inkább még sem szállok ki. Pedig egy lift út nagyon unalmas tud lenni. Mire is jó voltaképp? Hogy egyik emeletről el lehessen jutni egy másikra cirka két perc alatt. Hehe, nekem mind ez sikerül egy pillanat alatt. Hát igen a démonét csodája. A férfi beszáll s egy udvarias mosoly díszeleg az arcán. Furcsák az emberek ezzel most is szembesülök. Én biztos nem úgy szállnék be egy liftbe hogy vigyorgok. Tekintetem a nyomógombokra szegezem. Nyolcadikra megy. Milyen fura hogy neki nem tűnt fel a nyolcason kívül más gomb nem világit. Vagy csak én szoktam figyelni a részletekre? Igaz én mindenre figyelek, talán ezért élek még. A részetekben rejlenek a fontos dolgok. A szinteket sorra vesszük s tényleg uncsi liftezni. Viszont eljött az én időm és hopp a következő másodpercben a lift hirtelen megáll s a másodlagos világítás, mely sokkal sötétebb veszi át az uralmat a térben.*
- Hát ez igazán nagyszerű* Jegyzem meg sötéten. Hogy az én művem e vagy talán tényleg beragadtunk az talán soha nem fog kiderülni, de nem is kell mindent tudni. Lassan csúszom le a talajig s ülök le. Magam előtt összefonom a lábaimat s úgy pillantok fel a férfire.*
- Ugye nem fél a zárt kis térben?* Kérdezem meg csendesen, mert lehet hogy igen és akkor első sorból nézhetem végig hogyan szenved. Nem is lenne jobb program egy démon számára mint látni hogy az emberiség mennyire gyenge tud lenni.*
Zsaklin
Démon
Démon

Titulus : Miss Kalandor
Kor : 223

Hozzászólások száma : 181

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next