Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Utcák és sikátorok

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Utcák és sikátorok

Témanyitás  Lupo on Szer. Szept. 16, 2009 5:08 am

First topic message reminder :

Kis utca, nagy utca, széles utca, keskeny utca, főút, mellék út és minden egyéb közlekedési célzattal fent tartott beton-, vagy aszfaltsáv, a sikátorokat is beleértve.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Utcák és sikátorok

Témanyitás  Lilith on Vas. Nov. 13, 2011 10:39 pm

[Russel, reggeli időkben]

*A bérház hatalmas kapuján lép ki. Feszes farmert visel, pulcsit, valamint a hideg időre való tekintettel vastagabb, divatos poncsót és sálat. Haja kusza tincsekben feltűzve leledzik, vállán hatalmas táska. Igazi, nagyvárosi fiatal nő.
Ezen megjelenés mellé határozottságnak kellene társulnia, ám ő maga, ahogy elteszi a táskába telefonját és lakáskulcsát, igencsak bizonytalanul pillant körbe. A démona ott belül furán frusztrált, az pedig csak két esetben fordul elő. Ha éhes, vagy ha túlságosan megnő a "jóság" a környezetében.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Titulus : Ledér
Kor : 33

Hozzászólások száma : 214

Témanyitás  Russel on Vas. Nov. 13, 2011 10:45 pm

[Lilith, reggeli időkben]

*A bérház tövében ül, hamisíthatatlan csöves. Elnyűtt bőrdzsekit visel, szakadt farmert, természetesen mindenféle láncokkal. Haja kusza, kezén pedig a hideg időre való tekintettel kesztyű van, melynek ujjai le vannak vágva.*
- Hölgyem, egy kis aprót tudna adni... éhezem. *Bizony koldul és tök jól adja elő, ránézve nem igazán lehetne megmondani, hogy nem csak egy csöves a sok közül. Egyébként a hölgy, akit megszólít Lilith.*
Russel
Fényőr
Fényőr

Kor : 50

Hozzászólások száma : 14

Témanyitás  Lilith on Vas. Nov. 13, 2011 10:53 pm

[Rus]

*Mikor megszólítják, lefelé irányítja tekintetét a nézelődésből. Aprón felvonja a szemöldökét, tekintete végigméri a másikat, és meglepő gyorsasággal találja meg a határozottságát.*
- Persze, hogy aztán piára költse! *Akkor már inkább odaadja a táskájában leledző péksüteményt, amit a virágüzletben, nyitás előtt szándékozott elfogyasztani.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Russel on Vas. Nov. 13, 2011 10:59 pm

[Lil]

*Valószínűtlenül kék tekintetét - melyet a körülötte lévő fekete festés még ki is hangsúlyoz - egyenest Lilith tekintetébe fúrja*
- Köszönöm a bizalmat, hát alkoholistának néz? Na, ne legyen már olyan keményszívű, csak egy kis apróról lenne szó. *Kér, bár azért nem könyörög. Jó koldus szokáshoz illően pedig nyújtja is a markát, háta megszánja őt a nő.*
Russel
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Lilith on Vas. Nov. 13, 2011 11:08 pm

[Ruuus Very Happy]

*Valami nem stimmel a fószerrel, erre már rájött. Csak azt nem tudja kitalálni, hogy mi. És micsoda tekintet! Szereti a kéket. Lilithé is kék... A férfi válaszára pedig felel:*
- Ez nem bizalom kérdése, hanem tapasztalat. *Ismeri ő az halandók alvilágának mocskait. A másikét is, igaz, régen járt lent - önként. A felé nyújtott kéz láttán aprót szusszan, megereszkednek vállai, majd a táskájában eltűnik végül könyékig. De a tárcája helyett egy briós kerül elő és nyomja a férfi kezébe ártatlan mosollyal.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Russel on Vas. Nov. 13, 2011 11:16 pm

[Liiiiil]

- Egy kalap alá vesz minket. *Aprón megcsóválja a fejét, hát ejnye, pedig nem minden csöves ugyanolyan azért. Amikor megkapja a brióst, aprót szusszant, majd szépen feltápászkodik. Meglepően magas, tehát Lilith-nek fel kell rá néznie. A péksüteményt pedig visszanyújtja.*
- Ez nem volt könnyű menet, pedig te még boszorka is vagy. Nem nektek kéne a jóknak lennetek? *Egész simán átvált tegeződésbe, közben egy természetesen mozdulattal beletúr hajába és hátraigazítja a tincseit... több-kevesebb sikerrel. Amúgy nincs különösebben elragadtatva.*
Russel
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Lilith on Vas. Nov. 13, 2011 11:23 pm

[Russelke]

*Amikor a férfi feltápászkodik, magasba szalad a szemöldöke. Szavaira elmormog egy "A rohadt életbe, hogy erre nem jöttem rá."-t, majd annyira nem kell felfelé tekintenie, de felpillant a másikra.*
- Jónak és terézanyának lenni nem ugyan az. *jegyzi meg komolyan, majd a brióst még mindig tartogatva kezében, vállat von.*
- Különben is, remek tagja vagyok a kis társadalmunknak. Hozzám küldik büntetésre a fajtádat. *erre azért megejt egy vigyort akaratlanul is. Tuti a David kölyöknek is van valami stiklije. Bár még nem tudja, mi.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Russel on Vas. Nov. 13, 2011 11:51 pm

[Lilithke]

- Teréz anya nem is North Beach-en lakott. *Billenti kissé oldalra fejét, ahogy a nőre tekint. Úgy vélte, hogy egy kis apró meg sem kottyan a másiknak, ha már ilyen szép helyen lakik. Azért Teréz anya kicsit nagyobb áldozatokat hozott.*
- Hát ez nagyszerű. Merre tartasz? *Gyorsan lerendezi Lilith társadalomban elfoglalt helyét, inkább az érdekli, hogy merre megy.*
Russel
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Lilith on Vas. Nov. 13, 2011 11:57 pm

[Rus]

*Szép helyen, de annak sem azon részén, ahol bőre van engedve az emberek pénztárcája. Tény, hogy vannak ettől lepukkantabb részei is Frisconak, feleennyiért bérelhető lakásokkal, de a normál életszínvonalnál miért adná alább egy kereső, független nő? Nem egyetemista már, hogy ne engedhesse meg magának.*
- Hova is tartana egy átlaghalandó hétfőn reggel, ha nem munkába? *mosolyodik el szélesen, negédesen, majd biccent a férfinak, hogy induljanak meg.*
- Jöttél, vagy küldtek? *kérdezi komolyan, szinte már várva, hogy Russel előkapja a kis noteszkéjét és minden egyes lépését feljegyezze.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Russel on Hétf. Nov. 14, 2011 12:03 am

[Lil]

- Elkísérlek. *Jelenti ki, nem különösebben érdekli őt, hogy van-e a nőnek bármiféle ellenvetése. Kezeit zsebre teszi és meg is indul Lilith mellett. A kérdésre vállat von.*
- Jöttem. Hiába telik odafent gyorsabban az idő, ha halálra unom magam. Így most lemeózok minden boszit, jót tesz a szociális tőkémnek. *Válaszol épp csak oldalra sandítva a nőre, talán egy apró mosoly is megjelenik a szája szegletében. Bizony, tudja magáról, hogy nem egy mintafényőr.*
Russel
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Lilith on Hétf. Nov. 14, 2011 12:10 am

[Rus]

*Aprót szusszan, s biccent is mellé. Legyen, ahogy akarja. Őt aztán nem fogja egy szárnyas jelenléte feszélyezni, ahogy eddig az elmúlt évezredekben sem történt ilyesmi.*
- Elég hülye egy perverzió... És mire fel döntöttél úgy, hogy velem kezded a napot? *Hagy tudja már meg, minek köszönheti a megtiszteltetést, hogy a kékszemű társaságát magáénak tudhatja.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Russel on Hétf. Nov. 14, 2011 12:20 am

[Lil]

- Nem perverzió ez, csak veszettül unatkozok. *Kissé eltűnődve válaszol, egyáltalán nem mentegetőzésként hangzik. Felőle akár perverziónak is lehet nevezni. Viszont a kérdés hallatán kissé felvonja a szemöldökét, igazándiból pont úgy fest, mint akinek gőze sincs, mi erre a válasz.*
- Őőő... jó bőr vagy, mit tudom én. *Végül is ő mond valamit, ha kell, bár ettől az nem les igaz. Mármint az tény, hogy a nő jó nő, de ez nem játszott szerepet a döntésben.*
- Random esett rád a választásom. Baj? *Fordítja a nő felé nagy sörénnyel megáldott buksiját kérdő tekintettel.*
Russel
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Lilith on Hétf. Nov. 14, 2011 4:59 am

- Nehéz ezt elhinni, tekintve, hogy a fentiek szeretik éreztetni, mennyire borzalmasan elfoglaltak. *Jegyzi meg arra, hogy a férfi tényleg csak unalmából boldogítja itt a társaságával. Amikor pedig kérdésével sikerül kicsit meglepni a másikat, negédes, széles mosoly szalad ajkaira.*
- Köszönöm. Mondták már. *Szusszan, s körbenézve átsétál a zebránál - persze a piroson, amugy minek nézett volna körbe?*
- Nekem aztán nem. *jegyzi meg mindeközben, kósza pillantással adózva a férfi figyelmének, mielőtt átlibbenne az úttesten ugye.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Hétf. Nov. 14, 2011 7:39 am

/ Paul /

* Ha nem kér mentőt az csak jó, mert akkor tényleg nincs nagy baja és akkor nincs bonyodalom sem. A kocsinak sem lett sok baja legalább is amilyen lehet volna. Azt hiszem szerencsésnek mondhatom magam és talán a fényőröm tényleg vigyázz rám. A visszakérdezésre az egyik szemöldökömet emelem meg. Nem igazán értem a kérdését. Számomra egyértelmű, hogy bocsánatot kérek ha már figyelmetlen volta vagy feléjük nem így szokták?*
- Nem történt semmi* Csak ennyit mondok csupán a beismerésre s csak most pillantok a cangára majd vissza a srácra. Nem gondolom, hogy tatoznék neki bármivel is, hiszen mind a ketten szenvedő alanyok lettünk. Vissza sétálok a nyitva hagyott kocsimhoz, hogy valamibe bele tudjam tenni a szilánkokat, de zacskó helyett egy fagyasztott kormány vár. Nem is vettem észre, hogy sikerült lefagyasztani. A szilánkokat pedig csak simán a közeli kukába dobom. *
- Hé kölyök. Nem tudsz egy vontató számot?* Fordulok meg s ha még ott van akkor közeledni kezdem felé. Azért ne kiabáljunk már az utcán. Sajnos nekem nincs ilyen számom, mert eddig nem volt rá szükségem, viszont fagyott kormánnyal nem lehet vezetni. Az útközepén pedig még sem fogom itt hagyni a drága kocsimat.*

Axel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fridzsi-man
Hozzászólások száma : 82

Témanyitás  Axel on Hétf. Nov. 14, 2011 11:28 pm

* Már mennék a dolgomra, mert nem szeretnék elkésni, de az a szomorú helyzet állt elő, hogy a kocsim még is megakadályoz a tovább haladásba. Nincs probléma csak hívnom kell egy vontatót én meg fogok egy taxit. Persze, előbb egy szám kéne. A visszakérdezésre sóhajtok egyet, mert most kezdek el magyarázkodni? Nem szeretném elárulni, hogy mi is vagyok. Vannak emberek kinek a gyomra nem tudja bevenni és csak gondot okoznak. Ráadásul semmi kedvem elmagyarázni vagy kitalálni, hogyan lett jeges a kormány. Nézem ahogy tátva marad a szája és agyam lázas pörgésbe kezd, hogy mit hazudjak. Nem szeretek és nem is szoktam hazudni. Nem úgy lettem nevelve. „ó, egy pillanat” visszhangzik a fejembe. Gondolom most az jön ami szokott. Előveszi a telefonját is lefotózza vagy felhívja valamelyik ismerősét, hogy elújságolja mit látott. Persze az ismerős nem hisz majd a fülének és hülyének nézi. Mindig ez szokott lenni. Sajna még elmenni sem tudok, hogy azt a beszegetést ne hallgassam végig. Álltában kereket oldok és nem várom ki a végét, de nincs szívem itt hagyni a kocsimat. Az egyik kezemet a kocsi tetejére helyezem és nyugodtan várok. Azonban olyan történik ami meglep. Varázsigét kezd el szavalni és a jég eltűnik. Nem olvadt csak egyszerűen eltűnt. Csak nem egy boszorkány? Vagy valami más lenne? Nem érzek belőle rossz indulatot.*
- Azt hiszem jövök egyel* Nyúlok a kezéért, hogy megrázhassam azt és természetesen a bemutatkozás sem maradhat el. *
- Axel* Árulom én is a nevemet s egy villanykörte kezd el pislákolni a fejembe. Úgy érzem feleslege rákérdeznem, hogy boszi e mert ha esetleg nem az lenne, akkor is mondhatná azt hogy az. Nem vagyok bizalmatlan, csak ész szerűen gondolkodom. *
- Nagyon hasznos ige......esetleg megtanítod nekem? Csak mond meg mi az ára.* Bezony érdekel ez az ige s mivel a családom soha nem foglalkozott ezzel az ággal, így én sem. Talán ideje lenne vele foglalkozni egy keveset. Mi inkább az elemi mágiával foglalkozunk, de soha nem árt szélesebbre nyitni a szemünket. Természetesen nem kérem ingyen, hiszen a mai világban semmit nem vágnak utánad.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Russel on Szer. Nov. 16, 2011 9:59 am

[Lilith]

- Mivel nincs folyton életveszélyben minden boszorkány, így kétlem, hogy olyan borzasztóan elfoglaltak lennének, csak fent döglenek, ahol gyorsabban telik az idő, mint idelent. *Úgy nagyjából ez a véleménye a többiekről és ezt bármikor megmondja nekik is. Szó se róla, nincs baja a fényőr léttel, csak tök máshogy látja a világot. Ez meg még nem bűn ugyebár. A köszönetre amolyan féloldalas biccentés szerűt produkál, amolyan "nincs mit" jelleggel, viszont a nővel ellentétben ő észleli a piros lámpát.
Laza mozdulattal nyúl a nő karja után és rántja ezzel vissza a járdára, szépen rájuk is dudál az elhaladó autós.*
- Na-na, elég gáz lenne, ha akkor patkolnál el, amikor itt vagyok. *Tekint a nőre, kicsit talán látszik a meglepettség a kék szemekben, hiszen ki gondolta volna, hogy Lilith ennyire nem körültekintő...*
Russel
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Axel on Szomb. Nov. 19, 2011 12:29 am

/ Paul /

* Komoly ábrázattal hallgatom a srácot, mert mondhatni új az amit hallok. Ez azért nem teljesen igaz, mert olvastam már erről az ágról, de még nem volt vele szerencsém testközelből találkozni.*
- Igazából nem. Soha nem foglalkozott a családunk ezzel ahogy én sem.* Adom meg a kérdésére a választ s ez az igazság. Mindig mindent megoldottunk varázsigék nélkül. Persze ezért fontos, hogy a család együtt maradjon. Talán ennek köszönhető a nagy összetartásunk is. Erről eszembe jut egy régi mese melyet még kis koromban mesélt nekem az anyám. Azonban nincs időm felidézni, mert ismét beszélni kezd a srác.*
- Hm, és ha a biciklid javíttatására adom? Mondjuk mint baráti szívesség, te pedig baráti szívességből bevezetsz az igék világába?!* Ahogy elnézem a srácot nem sok pénze lehet, bár ez még nem jelent semmit. Nagyon jól tudom, hogy mindenek ára van, de ezt akár el is lehet forgatni. Az egyik kezemet a kocsimra helyezem s úgy figyelem a másikat. Hagyok neki időt, hogy végig gondolja az ötletem.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Szomb. Nov. 19, 2011 10:15 pm

[RUSSEL]

- Oh. Akkor azt hiszem, nincs mit megbánnom, az miatt, hogy megtagadtam magamtól ezt a nagyszerű lehetőséget. *Szélesedik ki mosolya, majd bizony lelépnek, ha nem rántaná vissza a férfi. Akaratlanul is elkerekedik tekintete, meglepetten - de semmiképpen sem ijedten.*
- Bizony, nem. *közben fejével egy virágüzlet felé bök a Union Square boltjai között.*
- Én oda tartok. Ha van ötleted, hogy magyarázd meg, hogy órákig a nyakamon lógsz, gyere! *és immáron a zöldnél kelnek át az úttesten.*

//Következő szerintem mehet oda, előzményként említve ezt. Smile //

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Vas. Nov. 27, 2011 2:19 am

Paul

* Szavai elgondolkodtatnak, hiszen nekem kéne megmondom, hogyan kell kivitelizmi a tanulást vagy a vezetés egy számomra ismeretlen világba?*
- Fogalmam sincs. Nem tudom mi kel hozzá. Egy csendes zug vagy valami szertartás?* Hangomba kíváncsiság cseng s tényleg fogalmam nincs, hogy tanulnak mások igéket. Úgy érzem jelen pillanatban hogy a srác még soha nem tanított senkit.*
- Te hogy tanultad meg?* Talán ebből rá lehet jönni, mire is gondol egész pontosan. Igazából nekem kéne rájönni, hogy érti azt amit mondott. A biciklire pillantok majd rá.*
- Újságot hordasz ki? Esetleg elvigyelek valahova? Közben meg is tudnánk beszélni ha gondolod.* Vezetés közben is tudok beszélgetni s gondolom mások várják a napi lapot, már ha azzal foglalkozik.*

Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére