Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

7th Heaven Club

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

7th Heaven Club

Témanyitás  Vienne on Szer. Május 19, 2010 1:29 am

Fiatalok körében igen népszerű hely a belvárosban található 7th Heaven Club, ahol minden hétvégén fergeteges bulikkal, pénztárcabarát árakkal várják a serdülő korosztályt.
Népszerű fellépők, sztár DJ-k... ez a 7th Heaven Club!

Figyelem: Alkoholt csak személyi ellenében, 18 éven felülieknek szolgálnak!

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: 7th Heaven Club

Témanyitás  Lupo on Pént. Május 28, 2010 3:28 am

*Nem nehéz megtalálni a kis csajt annyi szent. Az a hír járja, hogy előszeretettel jár pörgős helyekre, hogy ott szedje össze az áldozatait a fiatalabb generációból. Hát itt van, most épp pont ebben a klubban tombol, persze bent a tömeg sűrűjében, kézről kézre jár a férfiak körében, tehát nagyon jól elvan. persze plusz képességének köszönhetően megérezné, ha boszorka, vagy fényőr lenne a közelben. Márpedig általában szokott találni egyet-kettőt a fiatal boszorkák közül. Látszólag átlagos tinilány, aki éppen egy szétesős estét tart.*

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 586

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Témanyitás  Cosette on Szer. Aug. 04, 2010 7:25 am

*Az egyik kényelmes fotelben ücsörög, körötte fiúk-lányok cseverésznek, kacérkodnak egymással.
Ellenben ő már jó ideje kiszúrt egy egyedet - akit keresett - és vele szemez. Vadász és a vadja. A kreolos bőrű férfi a bárpultnál ül két haverjával. Egyébként meg boszorkány, de ezt rajta kívül aligha tudhatja bárki is.
Cosette egyébként csinos, fekete kis pántos ruhát visel, ahogy azt illik. No meg magassarkút, mert a 155 centijével még gyereknek nézik a végén!*
Cosette
Démon
Démon

Titulus : le petit bourreau d'un père
Kor : 171

Hozzászólások száma : 278

Témanyitás  Cosette on Szer. Aug. 04, 2010 8:24 am

*Érzékeli a mellé lépőt, de nem pillant fel rá, hanem állja a bárpultnál ülő férfi sötétbarna pillantását.*
- Tedd le magad nyugodtan! *feleli, és a kislány kérdésére édes kis mosoly húzódik ajka szegletére. Rákacsint a pasira, majd végül - végre - Bella felé fordítja tekintetét.*
- Nem várok én senkire. Akit kerestem, azt már megtaláltam. *bök fejével pult felé elvigyorodva. Persze ebből Bella még nem fogja tudni, hogy a háromból melyik, hisz nevetve-beszélgetve arrafelé tekintget mindegyik.*
- És te? Hogy hogy egy ilyen kis pipi egyedül kószál erre? *Neki pipi. Korban főleg. Nagyanyja lehetne. Üknagyanyja. XD*
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Pént. Aug. 06, 2010 1:00 am

*Hogy kedves e, vagy sem, azt inkább ne firtassuk. De tény, hogy a külleme alapján egy csinos, bájos fiatal nő, aki talán még pár centivel alacsonyabb is Bellánál. Vonásairól azért lehet látni, hogy nem tizenöt már...*
- Te pedig itt költöd a pénzét, no szép! *incseleg elvigyorodva egészen halványan. Nem kell komolyan venni, ez látszik is, ahogy szikrázón csillog kék szeme.*
- Cosette, igazán örvendek. *nyújtja finoman kezét, kicsit ehhez közelebb is hajol, így a lány érezheti a tiszta, kellemes parfümének illatát, mely a nyári zápor utáni frissességet, üdeséget idézheti fel benne.*
- Igazából munka. *jegyzi meg vállvonva, majd ő is a férfiak felé sandít. Ejj, ez de félreérthető lehetne most. Szerencsére a 7th Heaven nem OLYAN hely.*
- Van kedved csatlakozni? *bök a férfiak felé, ahogy Bellára tekint, cinkos somolygással.*

Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Pént. Aug. 06, 2010 5:16 am

*Munka hát, de hogy tud egy halandó ennyi mindent kérdezni feleslegesen?*
- Nos, az a fiatalúr ott. *Bök a kreol felé.* Tartozik a főnökömnek. Én pedig egyfajta... adóbehajtó vagyok. *villant halvány mosolyt arcára, majd ügyes mozdulattal talpra pattan. Meg se inog a magassarkú cipőkben.*
- Azt mondtam, gyere, hívjuk el őket táncolni. *nyújtja is a kezét a lányka felé, hogy jöjjön már.*
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Pént. Aug. 06, 2010 6:01 am

*Csak egy pillanatra torpan meg, de látván, hogy nyilván jó ismerőse a srác a lánynak, bizony lelép a dolgára. - Végezni a férfival.
Nem jótékonysági intézmény, sőt, meg se fordul a fejében, hogy a kislány esetleg bajban lehet. Itt? Ugyan már!*

//Köszi. =)//
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Agrael on Szer. Szept. 15, 2010 1:14 am

-Na, ideje a munkához kezdeni.
*Mondta még az alvilágban, majd lángok ölelték körbe, és ennek a klubnak a férfimosdójában jelent meg. Szerencsére nem volt most bent senki, de ha lett is volna. Rá lehetett volna fogni arra, hogy részeg és hallucinált. Mivel egy amolyan mulató helyen van Agrael, ezért az öltözéke is olyasmi. Egy farmer, sportcipő, és egy fekete rövidujjú póló. Sőt még a haját is felzselézte, hogy még inkább tudjon vegyülni. Kilép a tömegbe. Körbenéz, sötét van, addig oké, de a zene nem épen a kedvére való. Már ha ezt lehet annak nevezni. Ez inkább számára zaj, szörnyű zaj. A zene a hegedűnél és a lantnál kezdődik, nem ennél. De inkább a munka. Miért is van itt? Igen, a kérdés jogos, mert a fiatal boszorkák valószínűleg szeretnek bulizni, és ez a hely megfelelőnek tűnik ara. Most teljesen úgy festhet, mint egy halandó, úgy is viselkedik, a pulthoz megy, és rendel egy sört, kifizeti, és a hátát a pultnak vette bámészkodik, hol is van ő?

Agrael
Démon
Démon

Hozzászólások száma : 226

Témanyitás  Agrael on Szer. Szept. 15, 2010 4:02 am

*Jók ezek az emberi sörök, ezt már tudom. Legalábbis annál inkább jobb, mint amit lent szolgálnak fel. Na, az borzalmas, azt annyira vizezik, vagy nem tudom, de nem ízlik. Bezzeg régen tudtak még csinálni innivalókat és alkoholt, ma, meg eh. Annyira szörnyű némely. Meg ez a zene, ez is ocsmány egy zene. Vagyis zaj, csak az ütemek váltakoznak és ennyi. Végül csak megérkezik az aki nekem kel, végre. Egyenest a pulthoz jön. Remek, egy Martinit is kér, csak tudnám mi az, ezek az új nevek. De hát ideje munkához látni, na, nézzük, hogyan is kel beszélni? Hogyan is kel a mai fiataloknak? Ööö igen megvan. Felé fordulok és egy barátságos mosolyt erőltettek az arcomra.*
-Szia. Hogy lehet, hogy egyedül van egy ennyire csinos arc? A nevem Agrael. Tudom jössz majd vele mennyire is hülye egy név. Na a szüleim szerintem bevoltak szívva amikor nevet adtak nekem.

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  David on Hétf. Szept. 20, 2010 7:41 am

*Ahogy az előtte levő démon úgy jelenik meg ő is a férfi WCben, vagyis kicsit elszámítva magát a nőibe kerül. De semmi gáz, csábosan mosolyogva lép ki a fülkéből, és sármos mosolya miatt nem is sikongatnak, hanem csak hasonló vigyorokat kap. Aztán kilépve a női mosdóból letörli magáról azt a kis koszt amit nemrég sikerült összeszednie egy bunyóban. Fekete trikóban és farmerban valamint egy sapkában virít, nagyon kis utcai gengszter beütéssel, hála barna bőrszínének is. Gyorsan kiszúrja a páros akiket keres és már indul is. Minden elnézés vagy köszönés nélkül furakodik be Amber és Agrael közé, és hátat fordítva a lánynak szólal meg a démon felé.*
-Hello! David vagyok a kis hölgy védelmezője. Te biztos Agrael vagy, akit ráküldtek, nem tévedek? Megtennéd hogy visszatakarodsz a pokolba, mielőtt én segítenék rajtad?-*Hatalmas vigyorral közli az egészet a démonnal, mert hát semmi félelemérzete sincs.*
-Jah és ha már ott vagy add át üdvözletem Lokinak is!-*Kuncogja el magát és vidáman várja, a reakciót. Persze közben odaszól Ambernek.*
-Szia David vagyok a fényőröd!-*Közli minden gond nélkül, a hangos zene mellett aki hallaná is ezt a beszélgetést tuti a piára vagy a rossz hallásra fogja amit hall.*
David
Fényőr
Fényőr

Kor : 40

Hozzászólások száma : 126

http://wildnature.forumotion.com/

Témanyitás  Agrael on Kedd Szept. 21, 2010 12:37 am

Na, ennyit erről, nem tudom folytatni a társalgást, mert valaki közbeszólt. Egy fényőr, hogy mennyire is rühelem a fajtájukat. Nagyon. Főleg azt a fajtát, akiknek fogalmuk sincs ki is az, akivel szemben állnak. Igaz ezt nem is nagyon várhatom el a mai generációtól. Ha a nevemet tudja az csak egy dolog, de hogy ki vagyok, és a múltamat tudja e, nos, azt nem hiszem. Végig nyugodt maradok, és ha már ő is köszönt, akkor én is köszöntöm.
-Helló, a nevem már tudod akkor lényegtelen is bemutatkoznom. De hogy rá küldtek e? O nem, én csak feljöttem kicsit kikapcsolódni. Talán nem szokás?*Mosolyog vissza Davidra, de inkább fenyegető ez a mosoly.*
-Nem szükséges, már mondtam csak kikapcsolódás ez most nekem. Tesó.* Vigyorog a másik arcába, és várja a reakciót, de azért a hölgyről ő se felejtkezik el.*
-Ugyan kedves Amber, nem áll szándékomban neked ártani, már rég megtehetem volna. De ha már így eset, nem bulizunk hárman?
*Majd a fényőr füléhez hajolok.*
-Néz körbe, szeretnéd, hogy itt mindenki előtt legyen egy kis bunyó? Nem feszélyez a tömeg, de akkor számíts áldozatokra is.*Hajolok el a fülétől újfent mosolyogva.*

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  David on Csüt. Szept. 23, 2010 3:27 am

-De ne az én védencemmel kapcsolódj ki! Világos? Ami pedig a bunyót illeti elég gyengén állsz öcsibogyó. Engem nem tudsz öregedéssel bántani, ahogy a az egyéb módszereidből is könnyen felgyógyulok. Az emberek memóriáját törölni tudjuk, és szerintem előbb vágok a hasadba egy energiagömböt, mintsem bárkit is meg tudnál ölni. Vagy úgy is megy ha lyuk van a hasadon?-*Vigyorodik el elég magabiztosan, hát igen a gettó fényőrrel kevesen szoktak kikezdeni.*
-Két választásod van! Egy: keresel valaki mást az alvilágban akin szórakozhatsz. Kettő itt helyben megdöglesz.-*Komolyodik el és ül ki arcára gyilkos tekintet. Nem mond baromságokat csak tényeket.*
-Hidd el szeretnék úgy elmenni innen hogy nem hal meg senki. De van egy rossz hírem, nekem fontosabb Ambert menteni. Szóval nem fogok csak azért meghátrálni, mert ha lassú vagyok itt egy két ember túlságosan elsorvad, hogy meggyógyíthassam. De sokkal jobb lenne, ha most visszahúznád a beled az alvilágba!
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Vas. Szept. 26, 2010 11:56 pm

-Ccccc, haver. Igazán nem tetszik a beszéd stílusod. De ezt betudom a pillanatnyi helyzetnek. Talán tudod mire is vagyok képes, de azt is tudod, mennyi idő alatt lennék itt képes mindenkit porrá és csonttá öregíteni? És nagyban tévedsz, téged is tudlak, ahogy mindent tudok, ami kézzel fogható, mindent téged is akár. Tehát először tájékozódj, és csak utána próbáld játszani a gettó hőst.
*Mosolygok vissza David arcába, és csak ennyi kelet nekem, nem tart sokáig hogy saját magam köré vonjam az erőmet, már óv, is mint egy pajzs. Ha rámdobna egy energia gömböt, az még elsem tudna érni, már meg is szűnne létezni.*
-Tudod mit? Választom a harmadikat, azaz megöllek téged, a kis védenced, és mindenkit, aki itt van. Ez hogy tetszik?
*Magabiztosságban én se szenvedek hiányt, talán a tapasztalat az, ami erre tanított meg. De az is lehet, hogy már ezer évet is megéltem.*
-És elhiheted, lassú leszel, mit teszel? Megtámadsz engem, vagy véded az embereket? Mindegy melyiket is választod, rosszul fogsz járni. Azt hiszem dűlőre nem fogunk jutni, szóval itt az ideje a táncnak. Mit gondolsz? Kint vagy itt bent?
*Növelem tovább az erőteret, ami körbevesz, szemmel nem látható, de ahol a pulthoz ér, az megfeketedik és elporlad. De Még mielőtt elérne bárkit is megáll.*
-Nos? Mire döntesz? Vagy folytassam és had pusztuljon mindenki?

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  David on Kedd Okt. 05, 2010 3:23 am

*Gondolkozó arccal hallgatja a démont, majd cicceg kicsit.*
-Hmm fényőrt nem hiszem, hogy megtudnál ölni így, gyors vagy de az erőm nagysága miatt előbb gyógyulok mint öregszem. Vagyis, gondolom. De szerintem az öklömmel a képedbe nem tudsz koncentrálni.-*Kuncog tovább, majd mintha kicsit megnövekedne a démoni aktivitás a helyen.*
-Istenem Amber mért utaznak rád ennyien? Azt hiszem jobb lenne távozni nem?-*Fordulok a lány felé, és nyújtom kezem a teleportáláshoz.*

//Bocs skacok, de nincs otthon netem, és ezért csak heti egy infomon tudok nektek írni.//
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Szer. Okt. 06, 2010 2:41 am

-Ejnye, alábecsülnéd a fizikai erőmet? Mit tanítanak manapság nektek? Ne fenyegess egy olyan démont, aki egy nagyon kicsit öregebb, tapasztaltabb, mint te. De mi lenne, ha kipróbálnánk, mennyire gyorsan is tudlak téged öregíteni?
*Túl nagy a szája a fényőrnek. De mi ez? Új érzés, új játékos, de kikellene várnia a sorát, vagy húzzon sorsjegyet.*
-Nana, mégis milyen őr lennél, ha elmenekülnétek, és hagynád, hogy itt mindenki meghaljon? Mert biztosan megölök itt mindenkit, ha véletlenül menekülni próbálnátok.
*Mondtam, de nem rá néztem, nem, hanem egyenesen Amberre, mintha neki címezném a szavaimat. *
-Nem is tudom, lehetnek itt úgy ötvenen vagy talán többen. Tényleg hagynátok mindet meghalni?
*Körbenézek, és már látom is őt, a „kollegámat”(Fatima), rámosolygok, és aprót intek neki, csatlakozzon ő is hozzánk.*

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Angel on Vas. Dec. 26, 2010 2:09 am

(Bella.)

* Átlagos magasságú faital szőkeség lép be a helységbe. Egyszerű a helyhez kissé talán túlzottan elegáns öltözéket visel, ami egy fekete kis ruhácskából, vékony fehérharisnyából és fekete cipőből áll. A haját hajpánttal szorította le elől és elég sok időt szánt arra, hogy, begöndörítse, töredezett hajvégektől megszabadított fürtőket. Az idősebb nevelőjétől kölcsön kért kis fekete kabátot, és a méretes fekete kézitáskáját leadta a ruhatárba így a férfiak és a nők megcsodálhatnak mindent, amit látatni akart. Ez pedig ma kivételesen nem valami sok. Szándékosan választotta az elegáns, sejtelmesebb stílust, hiszen ezen a helyen ezzel, sokkal figyelem felkeltőbb lehet, mint ha mindent kitett volna az ablakba. A sminket ruhájához igazította, ami tőle megszokott egyszerű sötét színeket és a világos alapozást helyezte előtérbe. Az alkalomra a nyelv és köldök piercing mellé, az orrába valamint a fülébe is szúrt egy-egy plusz lyukat. A balkezén, a könyökén és az alkarján sötét színű szalagokkal álcázott, vékony kötés van jelezve hogy a lánynak balesete lehetett nem régiben. Az hogy saját magát csonkította meg az pedig alig ha fog feltűnni bárkinek is. Annál is, inkább mert Angel művészi szinten tudja úgy megsebesíteni magát, hogy az egyszerű esésnek, állatkarmolásnak vagy véletlenszerű vágásnak tűnjön. *
~ Na, bakker ezt is megértem, hogy egy ilyen ótvar helyre kelljen mennem, bulizni. Itt azt hiszem, tényleg komolyan veszik, hogy nem adnak alkoholt a fiatalkorúaknak. Mindegy inni annyira soha se szerettem túl gyors kielégülést. Most még a cigit, vagy egy jó kis löketet se kívánom, amit nem értek. A drog elvonók nem szoktak ennyire működni, talán kiegyensúlyozottabb élet és kevesebb elfojtás okozza? Ki tudja! Mindegy majd csak lesz valahogy, a lénye hogy figyeljek oda, hogy ne gyújtsak fel semmit, ne essek el látomás közbe és ne teleportálják el sehova. ~
* Gondolkodik, miközben odalép a bár pulthoz és rendel egy koktélt, ami természetesen alkoholmentes. Van egy hamis személyije, ami elég jó, hogy ne bukjon le vele, de nem meri priusz levételt megkockáztatni. A pénzt a nyakában lévő kis erszényben tartja, és onnan is veszi elő majd rögtön vissza is csúsztatja mellei közé. Nem bízik senkiben és mindenki másnál jobban tudja milyen veszélyeket rejtenek az ilyen helyek, ő ennél sokkal-sokkal keményebb helyekre járt eddig bulizni. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az angyali démon
Kor : 26

Hozzászólások száma : 130

Témanyitás  Angel on Vas. Dec. 26, 2010 4:15 am

(Bella)

* Hősnőnk békésen iszogatja, koktélját miközben a felhozatalt nézi, és már épp lelombozódna az arca, amikor is egy szőke hajú nagyon csinos lány huppan le mellé. Éles szemei azonnal és leplezetlenül végig mérik és az mérés eredménye olyan kimagasló lett, hogy Angel legszívesebben füttyentene egyet. Ez azonban a férfiak szokása és meglehetősen bunkóság, ő pedig nő és itt nem fog bunkón viselkedni. A kéznyújtást természetesen elfogadja majd, egy széles mosoly kíséretében helyet kínál maga mellett. Láthatóan örül az asztaltársasságnak, hiszen egyedül elég unalmas egy ilyen party, főleg egy olyan helyen ahol az ember lánya nem ismeri a szokásokat és nem tudja meg szokott dolgokat csinálni. A szőkeségben azonban rengeteg lehetőség van, amiket nem fog elszalasztani. Egy vele egykorú csinos helyi ismerős szinte már-már álomba illő fogás a számára. Ő pedig pontosan tudja, hogy milyen típusú embernél hogy érje el, amit akar. *
- Szólíts csak Angyalnak! Kérsz egy italt? -
* Kérdezi, majd ha Bella elmondta a csaposnak, hogy mit kér, akkor újból felé fordítja a figyelmét és megszólal. A hangja kedves, nyugodt bár van, hogy kissé sejtelmes, mint ha próbálna titokzatosnak látszani, miközben valójában csak fel akarja mérni másikat és megpróbál a reakcióiból ítélni. *
- Most már nem! Az első kört én állom, ha csak nem tudsz egy normális pasit akit lehúzhatunk. Elég gyér itt a felhozatal. -
* Feleli a második kérdésre is a választ miközben, ismét végig néz a parketten egy furcsa különös fintor kíséretében. Egyenlőre még csak tapogatózik és ismerkedik aztán hát ha kisül a dologból valami jó is. A kicsi Holly egyáltalán nincsen zavarban, hiszen ahogyan keményebb helyekhez, úgy ennél zavarba ejtőbb helyzetekhez is hozzá szokott már. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az angyali démon
Kor : 26

Hozzászólások száma : 130

Témanyitás  Haylie on Vas. Jún. 26, 2011 8:46 am

Ki gondolta volna, hogy már megint részegen, és beszívottan mászkálok a városban? És még pluszban bulit is keresek, ami most már nagyon hiányzik, ahogy a pasijaim is. Hiába, nem vagyok a legjobb kislány, de muszáj ezt csinálnom. És csak én tudom, hogy miért, na meg anyámék, de arra teszek magasról, hogy őszinte legyek. Hazudtak egészen nem sokkal ezelőttig, így le lehet rólam kopni. Mivel meleg van, így neccharisnya, fekete szoknya, és fekete felső van rajtam, megbolondítva egy magassarkúval, aminek magasabb a sarka, mint két tégla egymásra téve. Meg is találom nemsokára a kedvenc helyem, a 7th Heavent, és már bent is vagyok, mint törzsvendég. De jó, hogy pénzes faterom van. Első utam naná, hogy a pulthoz vezet, és máris kikérem magamnak a whisky-met, citrommal, és jéggel, ahogy mindig szoktam. Aztán odaszólok még gyorsan Susannek, hogy nem kell mára több anyag, elég lesz. És miután még az itókámat is megkaptam, elkezdem iszogatni, és közben a tömeget sasolni, hogy vajon ki is legyen a mai áldozat.
Haylie
Boszorka
Boszorka

Hozzászólások száma : 40

Témanyitás  Desiré on Vas. Jún. 26, 2011 9:21 am

Az elmúlt napokat, heteket, vagy ki tudja, hogy miket,- ha halhatatlan vagy minek számold az időt?-, még csak Siattle-ben lévő házam környékén sem töltöttem. Nem, még csak az alvilágban sem settenkedtem, hogy itt-ott, kedvenc időtöltésemként csúnyán, és arrogánsan belekontárkodjak egyesek dolgaiba. Bár, azt a érdekesnek bizonyuló banyát néha-néha, ha nagy unalmamban nem tudtam magammal mit kezdeni, keresgéltem,persze nem a legfeltűnőbb módszerekkel, és azért annyira nem fontos még,hogy hegyeket forgassak fel érte. Különben is... elszomorít, hogy egyedül csak én "érdeklődöm" utána. Nem kerülheti el azt, hogy előbb vagy utóbb ne botoljunk egymásba. Gondoskodom róla, hogy lássam, majd valamikor a közeljövőben a viszontlátásunk alkalmával azt, hogy milyen képet is fog vágni. Ha bárki is tudni akarná, egészen idáig Franciaországban voltam, ilyen-olyan ügyeket intézni, és váratlanul fel keresni a családom mostani tagjait, és puszta véletlenségből a családfőt lemészárolni... mindegy is! Most újra itt vagyok, és mielőtt újra munkába állnék, szórakozok egy kicsit, hát, ha valami érdekes személybe sikerül botlanom. Hallottam, hogy van egy szórakozóhely a belvárosban. Talán ott megfelelő társra lelhetek valakiben. Öltözékem kissé hiányos, de pont ez az, ami egyedivé és feltűnővé tesz. A tömeg szinte szétoszlik körülöttem, amikor ringó csípővel, és kecses, hosszú lábakkal betörök a helyre, majd figyelmen hagyva mindenkit, aki él és mozog, leülök a bár pulthoz, és gondolkodni kezdek, hogy mit is kellene inni. Utoljára Hannával sikerült iszogatnunk egyet az alvilágban. Az érzékeim azonban most sem hagynak cserben, és jelzik, hogy nem sokkal mellettem egy banya ücsörög. Egy igazán... betépett banya. A ki kért italomat, a sima pulton átcsúsztatom az övé mellé, én magam pedig ráérősen a mellette lévő bárszékre ülök, majd belekortyolok a szívószálas koktélomba.
-Jó volt az anyag? Ejnye-bejnye. - Vetem a szemére szarkasztikusan.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Az ördög, aki sose alszik...
Kor : 343

Hozzászólások száma : 133

Témanyitás  Haylie on Csüt. Júl. 07, 2011 5:44 am

Örömmel várnám azt a piát, ami hamarosan meg is érkezik az asztalra, vagyis pultra, ha valaki ebben nem zavarna meg. De mivel kedvesek vagyunk, hát legyünk kedvesek.
- De még mennyire, hogy jó volt. El se tudnád képzelni. Mér'? kellene?
Fordulok felé, miközben a pohár széle már a számnál van, és szinte egy hörpintésre ki is ürítem a tartalmát, élvezve, ahogy a nedű végigégeti a nyelőcsövem. Imádom ezt az érzést. De muszáj végignéznem ezen a valakin, aki merszet érzett magában arra, hogy hozzám szóljon. Bátor döntés.
- Szóval kellene?
Teszem fel neki megint a kérdést, remélve, hogy értelmes választ ad, mert ha az előbb válaszolt, én arra sem figyeltem, csak ültem, és néztem ki a fejemből. Szép gesztus, nemde?
Haylie
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Desiré on Pént. Júl. 08, 2011 5:47 am

Azt hiszem, hogy gond nélkül kijelenthetem, hogy az ilyen helyzetek ám csak a kiszolgáltatottak, mármint, ami a beszívott felet illeti. Szinte ezüst tálcán vannak nekünk, az ellenségnek felszolgálva az áldozatok. Azt sem tudja, hogy hol van. Állítom, ha megkérdezném tőle, hogy milyen nemű - persze azzal tisztában vagyok, csak amolyan kis ellenőrzéskép még arra sem tudná rögtön rávágni a választ, esetleg csak hosszas hezitálások után, bár, akkor sem hiszem, hogy a helyes választ adná.
Szóval. Visszatérve az áldozat dologra...
Ha akarnám egy döféssel levadászhatnám, és büszkélkedhetnék azzal, hogy egy rühes banyával kevesebb, de hát... ez mind csak is szép és egy igazán kellemes ábránd marad. Ekkora tömegben elég feltűnő lenne, ha akcióba lendülnék, még ha már forrong is a vágytól a vérem akkor sem szabad. Türtőztetni kell magam, pedig ez a szó eddig egyszer sem állhatott az utamba. Ha bennem van az erős kényszer, hogy öljek, akkor általában gond nélkül megteszem, legyek bárhol. A szemtanúktól meg nem kell tartanom. Azok is ott végeznék ahol az áldozat. Most még sem teszem. Francba! Még egy szúrást sem szabad, ami nem lenne halálos? Akarom mondani... odafigyelnék, hogy ne szúrja át a tüdejét.
-Igazán kedves, hogy megkínáltál, de kösz, nem élek vele! - Utasítom vissza a nagylelkű ajánlatot, közben a szívószállal kortyolok a koktélomból, és félszemmel, halálos fenyegetést jelentő csillogással őt figyelem.
-Mennyit szoktál kérni egy menetért? - Nem, mintha arra készülnék, hogy elviszem egy körre - hetero vagyok - de mégis csak kíváncsi vagyok. Majd' 400 éve annak, hogy én is olyan életmódot éltem, mint ő, csak azért valamivel másabb keretek között. De, várjunk! Honnan tudhatom, hogy az, aminek én nézem? Mindegy! Ha nem is az, nem hiszem, hogy ezzel túlzottan beletiportam a leamortizálódott lelkivilágába.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Haylie on Csüt. Júl. 14, 2011 10:20 am

A második rákérdezésemnél végre hallom a választ, miszerint nem kér. nagy hiba.
- Hülye ribanc!
Csak ennyit motyogok valahogy az orrom alatt, miközben a számhoz emelem a poharat, és a maradékot is kiszipolyozom belőle. Kell nekem ma estére az az alkohol. Viszont az enyhén szólva megdöbbent, hogy kurvának néz.
- Az nem az én asztalom, hülye csitri.
Mondom immáron hangosan, igazából nem érdekel, hogy mi lesz a vége. Maximum majd áthelyezem egyik helyről a másikra, míg haza nem érek. És bár ez nehezen fog sikerülni, azért majd próbálkozom.
- Miért te mennyiért adod magad a kéjhajhász pasiknak? Mert ezt általában maguk közt szokták megbeszélni az erre ildomosak.
Na persze, én nem vagyok az. Bár ha azt vesszük, inkább vagyok sorolható a ribanc kategóriába, hiszen tök mindegy, hogy ki az illető, de nem pénzért csinálok dolgokat.
- Amúgy meg, ha nem tetszik a képem, odébb lehet állni.
Kezdem el hessegetni, valamerre teljesen más irányba, de el tőlem. Nincs szükségem a járkáló lelkiismeretekre.
Haylie
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Desiré on Szomb. Júl. 16, 2011 11:03 pm

Lesajnáló és értetlen arckifejezéssel vizslatom a mellettem iszogató narkós csajt, le sem véve róla a szemem. Minek tegyem? Ha ahhoz van éppen kedvem, hogy őt nézzem és az őrület határára kergessem. Egész jó nézni ahogy fokozatosan vörösödik a fejük és már látod, hogy majd' megpusztulnak a felgyülemlett mérgükben. Mennyire szórakoztató társaság tud lenni ilyenkor egy ilyen illuminált állapotban lévő banya. Csak azt sajnálom, hogy holnapra valószínűleg már semmire nem fog belőlem emlékezni. Nagy kár! Pedig olyan-de olyan kíméletes és kedves vagyok vele, mint amilyen talán egész eddigi árnyőri pályafutásom alatt, ez alatt a 335 év alatt, senkivel nem voltam. Dicséretre méltó dolog, én úgy gondolom.
-Hmm... nem is gondoltam volna rólad, hogy a páratlanul diszkrét viselkedésed mellé még ilyen jó modor is társul. - És még a játék kedvéért egy gondolkodó fejet is vágok, szemeimet a plafon felé fordítva, mintha ténylegesen valami választ várnék vagy egyszerűen csak gondolkodnék. Aztán persze jön az őrült és semmi jót nem jelentő kacaj és kortyolok a koktélból. Lehidalok, hogy milyen humoros perceim is tudnak lenni!
Következő, hasonló megszólalására, már egyáltalán nem olyan szórakozottan reagálok. Egyik szemöldököm a homlokomra szökken és gyilkosan vicsorítok egyet a banya felé. Egyenlőre azért elengedem a fülem mellett a megjegyzéseit. Az újabb megszólalása viszont előhozza belőlem a megbújt fenevadat. Kezemmel gyorsan cselekszek és ha nem tér ki előlem időben. elkapom a tarkóját és a fejét a pulthoz nyomom.
-Tágas a szókincsed látom... anyád nem tanított meg arra, hogy miként szokás viselkedni? De, ha ennyire fel szeretnéd ba*ni az agyam, akár a parkolóban is elintézhetjük te kis szajha. - Hajolok oda hozzá, továbbra is a pulthoz tartva az arcát és így suttogom a szavaimat a fülébe. Mondandóm végeztével elengedem, és, mintha semmi sem történt volna, visszahelyezkedem, hogy még egyet kortyolhassak, majd tündéri pillantással nézek a csaj felé.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Haylie on Csüt. Aug. 04, 2011 6:53 am

Csak iszom, és iszom, mint egy állat, a mondandóját meg fel sem veszem a mellettem lévőnek. Undorítóan a föld alá iszom ma magam, ezt már akkor eldöntöttem, mikor ide beléptem, szóval senki, és semmi nem akadályozhatja ezt meg ma.
- Tágasnak tágas, de nem annyira, mint amilyen odakint a számodra.
Vágok vissza, miközben lehajolok a széken, így még azt sem veszem észre, hogy megpróbál az asztalhoz kényszeríteni. A sors ironikus keze. Sokat kell még gyakorolnod Des...
- Egyébként meg nem akarok kimenni. Hideg van, és majdnem az eső is esik. És ha nem bánod, inkább az italommal foglalkoznék, semmint a te jelenléteddel.
Fordulok felé erre az egy mondatra, majd szinte rögvest vissza a pohárhoz, kikérve a következő adagot, ami csupán egy intésembe kerül.
Haylie
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jason Faraday on Szer. Aug. 10, 2011 1:58 am

[ANNE]

*Kisebb verekedés tört ki a mulatozó tömegben. Állítólag két csaj kapott össze, mert az egyik beszólt a másiknak azzal kapcsolatban, hogy mivel is szerzi a pénzét, majd elküldte melegebb éghajlatra.
Úgy is mondhatnám, közölte vele, hogy keressen másik sarkot magának. Erre a csaj nekiesett a másiknak, kisebb káoszt alakítva ki az egyik pultnál.
A fejetlenségben senkinek se tűnt fel a fiatalos fényőr felbukkanása, ellenben ő éppen időben érkezik, hogy elkapja az újra ellenfele felé lendülő Anne-t.*
- Igazán viselkedhetnél rendes hölgyként. Ne süllyedj le az ő szintjére. *Súgja oda neki, miközben persze karjánál fogja, akárcsak a pultos srác a másik csajt. Nem hiányzik, hogy ez a két vadmacska megint egymásnak rohanjon...*
Jason Faraday
Fényőr
Fényőr

Titulus : The oldest One
Kor : 698

Hozzászólások száma : 95

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next