Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Kínai étterem

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kínai étterem

Témanyitás  Lupo on Szer. Szept. 16, 2009 5:11 am

First topic message reminder :

Tetszőleges kínai étterem, kicsi, vagy nagy, teljesen mindegy. Arra azért tessék figyelni, hogy ne legyen százféle!
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 586

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Kínai étterem

Témanyitás  Kaori Ito on Szer. Aug. 24, 2011 1:42 am

- Ugyan. Az csak természetes, ha már én miattam gurultak szét a padlón. *Villan apró mosolya, majd ugye elfogadják a kacsóját. Szorítása olyan, mint a mozdulat, amivel kezét nyújtotta az előbb Ryan felé - határozott.*
- Köszönöm, igazán kedves. A negyedben viszi az ajtókat valahova? *firtatja, miközben felcsüccsen a plató szélére, s fél kezében a kis leveses tálka, másikban pálcika... eszik, s csak miután lenyelte az éppen aktuális falatot, akkor beszél.*
Kaori Ito
Halandó
Halandó

Titulus : 'Tokió' rózsája
Kor : 30

Hozzászólások száma : 18

Témanyitás  Ryan on Szer. Aug. 24, 2011 4:25 am

- Hát ez nem mindenki számára ilyen természetes. *Főleg a mai világban. Halványan elmosolyodik azért. Na, mondjuk a lovagiassága talán annak is betudható, hogy az ázsiai nő kifejezetten csinos, de ez különben is mellékes. A kérdés ismét csak akkor jön, amikor éppen tele a szája, így először csak megcsóválja a fejét, majd lenyeli a falatot.*
- Nem, csak keresztül megyek rajta és gondoltam megállok enni. A belvárosban most felhúznak egy új húszemeletes irodaházat, ahhoz lesz. *A kezében lévő villával mutatja, hogy keresztül megy a negyeden, simán csak gesztikulál a szavai mellé, mint bármelyik másik ember. Ebből is látszik mennyire nincs zavarban az idegen társaságban.*
- Egyébként nagyon szépen beszéli az angolt, ön is itt született, igaz? *Nem akar tolakodó lenni, csak szimplán érdeklődik, mert ilyenje van.*
Ryan
Boszorka
Boszorka

Kor : 39

Hozzászólások száma : 42

Témanyitás  Kaori Ito on Szer. Aug. 31, 2011 11:00 pm

- Ó. Már azt hittem, valaki felújít a környéken és én nem is tudok róla. *Mosolyodik el, majd két falat múlva, mint aki kicsit belegondolt a mondottakba, felkuncog. Apró vállai némán rázkódnak meg a nevetéstől kicsit, kezét könnyed mozdulattal ajkai elé teszi.*
- Ez most úgy hangzott, mintha valami pletykás vénasszony lennék, aki mindenről tudni akar. *A mosolya kifejezetten aranyos, nevetése kislányos bájjal van tele.*
- Köszönöm. Igen, a szüleim Japánból vándoroltak be. Tudja, hogy van ez... *itt azért zavart mosolyt ejt meg a másik felé, majd maga elé pillantva eszik tovább. Nem mindenki rajong a keleti bevándorlókért, hiába ők az egyik legrégebbi etnikum Friscoban. - És ezzel ő is tisztában van.*
Kaori Ito
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ryan on Hétf. Szept. 05, 2011 4:05 am

*A kijelentésre csak némiképp felvonja szemöldökét, de végül is nem tud mit mondani rá, viszont amikor a nő elneveti magát, ő maga is elvigyorodik kissé lehorgasztott fejjel bólintva egyet.*
- Egy kicsit. *Helyesel, de semmiképp se bántón, hiszen ott van széles mosolya az ábrázatán. Most azért, hogy jobb fejnek tűnjön nem fogja tagadni. A válaszra azért komolyan bólint egyet.*
- Én sem vagyok idevalósi. Mondjuk közvetve észre is vette, amikor rákérdezett, hogy mindenkivel ilyen közvetlen vagyok-e. *Ó, nem mondja még ki hova valósi, csak ha a nőt érdekli. Addig bekapja a következő falatot.*
Ryan
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Kaori Ito on Kedd Szept. 20, 2011 7:01 pm

- Egyébként tényleg elég jól ismerem errefelé az embereket. Az édesapám anno nagy tiszteletnek örvendett a helyiek körében. *Helyiek - a kínai negyed lakói. Csak, hogy tisztában legyünk a dolgokkal.*
- Az amerikaiaknak nem szokásuk a közvetlenség. *Mosolyodik el aprón, nem bántón, még ha szavai épp az ellenkezőjét is támasztják alá.*
- Hova valósi akkor? *firtatja, s míg amaz válaszol, addig ő eszik kicsit.*
Kaori Ito
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ryan on Pént. Szept. 30, 2011 8:32 pm

- Hogy-hogy? Ismerhettem akár én is? *Érdeklődik barátságosan, lévén azért már itt lakik egy ideje Frisco-ban és persze arra asszociál, hogy akkor lehet valami politikus volt az apuka, vagy valami ismertebb fazon. Kiszélesedő mosollyal csóválja meg a fejét a megjegyzés hallatán.*
- Ne általánosítson, én is amerikai vagyok, csak épp texasi. Ott egész mások az emberek. *Továbbra is mosolyog, meg persze eszik is közben, bár lassan a végére ér.*
Ryan
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Kaori Ito on Pént. Okt. 14, 2011 10:04 pm

- Az övé volt a negyed első kardforgatással foglalkozó dojó-ja. Nem tudom, mennyire ismerhette. *mosolyodik el aprón, láthatóan mai napig szeretettel és tisztelettel gondol vissza édesapjára.*
- Szóval texasi... elnézést akkor. *kuncog fel játékos éllel. Ő maga már ölében pihenteti a kiürült ramenes dobozkáját a pálcikákkal benne.*
- Minden esetre köszönöm az ebédlő helyet. Nem szeretném feltartani, biztos várják már.
Kaori Ito
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ryan on Pént. Okt. 14, 2011 11:01 pm

- Nem, nem hallottam róla. *Csóválja meg kissé sajnálkozva a fejét. Ilyen körökben sajna nem mozog és soha nem is mozgott. Egyébként eztán az utolsó falatot is eltünteti a műanyag táljáról.*
- Semmi gond, amíg nem tart valami falusi bölénypásztornak. *Vigyorodik el, majd amikor Kaori feláll, ő maga is így tesz, becsukja maguk mögött az oldalajtót.*
- Nagyon szívesen. Remélem, még összefutunk. *Nyújtja a kezét az üres tálért. Szándékában áll azt is kidobni, bejárat melletti szemetesbe. Ha hagyják neki, akkor meg is teszi, majd be is pattan a kocsiba, napszemüvegét orrára húzza és el is indul.*

//Köszöntem (://
Ryan
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Csüt. Okt. 27, 2011 7:00 am

[Patinásabb étterem - Agrael]

*Arra, hogy tetszik a másiknak, egy kósza tincset zavartan simít a füle mögé. Ejj, hogy ennek még mindig képes bedőlni...*
- Ha tehetted volna, megölted volna a védencemet. *pillant fel dacos, elkomolyodó tekintettel a férfira.*Innentől fogva ne mondogasd nekem,hogy nem vagy gonosz. *szusszan, s a másik előtt lép be a patinásabb étterembe, ahol egy pincér máris elébük siet, s látva, hogy ketten vannak, egy félreeső, kétfős asztalhoz vezeti őket, ahol étlapot oszt, a kisasszonyról lesegíti a kabátot, ilyesmik.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 26

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Agrael on Csüt. Okt. 27, 2011 7:11 am

[Leah kedves]

- Igen, nem tagadom, megöltem volna, de ez visszafele is igaz, ha teheti, akkor megöl Engemet is. De nem öltem meg, sőt, egy jó ideje csak az a démon volt az első akivel végeztem. Ez jó arány azért, nem? És nem mondom hogy nem vagyok gonosz, csak nem annyira gonosz, mint hiszed.*a végét már az orrom alatt morgom. Végül is megérkeztünk az étterembe, hm, csinos. Kicsit jobban néz ki, mint amik lent vannak, pincér tudja a dolgát, még udvarias is. Gondolom egymással szemben foglalunk helyet, kár hogy nem mellett.*
- Természetesen a számlát majd Én fogom állni. És még eldöntjük mit is rendelünk, mesélj egy kicsit magadról. Amit csak szeretnél.

Agrael
Démon
Démon

Hozzászólások száma : 226

Témanyitás  Leah on Csüt. Okt. 27, 2011 7:28 am

- Túl jól bánsz a szavakkal. *zárja le ennyivel a dolgot. Ezt a fajtát már ismeri, noha kétségtelen, hogy merész lenne összehasonlítani Tonyt ezzel a démonnal.*
- Hüm... valami alkoholmenteset kérnék inni. Ha nem probléma. *pillant kérdőn Agraelre, hisz csak ökör iszik magában, ő meg amúgy sincs még huszonegy, hiába tűnik a jelenlegi ruházatban annyinak. Ételt is választ, és miután lelép a pincér, felel csak a kérdésre/kérésre.*
- Nos... nincsen testvérem, egyetemre járok és fél éve a védencemnél lakom. Semmi izgalmas. *szerinte. A fényőrségről meg direktbe nem beszél.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Csüt. Okt. 27, 2011 7:48 am

- Volt időm megtanulni az évek alatt. -*mit is csinálhattam volna bezárva? Malmozni nehezen, és a beszélgetés is igen problémás volt, ezért hát egyszerűen gondolkoztam, és azzal ütöttem el az időt, amivel csak tudtam.*
- Azt kérsz, amit csak szeretnél, inkább Én is csak valami simát kérek, nem kell alkohol, tiszta fejet akarok.-*a rendelés letudva, és érdeklődő tekintettel figyelem Leaht, hallgatom a történetét.*- Hm, a védenceddel laksz? Ejej, csak nem alakul valami köztetek? -*rákérdezek, mert miért ne? Nem lehetek kicsit féltékeny?*- És mikor tudtad meg, hogy nem vagy átlagos?

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Szomb. Okt. 29, 2011 8:24 am

- Oh, micsoda példamutató lett valaki... *kuncogja el magát arra, hogy a másik tiszta fejjel szeretne maradni. Nehezen, de kénytelen magának bevallani, hogy annyira nem is rémes a férfi - démon létére. Persze, ezt nem fogja hangoztatni szóban.*
- Igen, velem. *szusszan aprót, majd elkerekedik tekintete.* - Micsoda?! Dehogy! Dante... ő olyan, mintha a bátyám lenne. *Pontosítja itt a dolgokat. A védenccel való kavarást amugy sem preferálják odafenn, meg aztán neki is fura lenne a dolog.*
- Úgy másfél-két éve. De gondolom, neked az vajmi kis idő... milyen idős vagy valójában? *nem árt ismerni az "ellenfelet".*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Vas. Okt. 30, 2011 4:45 am

- Hát igen, ha már démon vagyok, akkor bűnös élvezeteknek kellene hódolnom, szoktam is, de ma nem.-*Haj, mikre nem vagyok képes egy nő miatt? Ez van sajnos, leszek jó, és majd kiderül mennyi is megy. A feltett kérdésemre adott reakcióján pedig halkan nevetni kezdek.*
- Értem, akkor megértem miért is gyújtotta fel a fejemet, eh, de rossz volt a szaga. -*beleborzongok az érzésbe, mert fájt de marhára.*- Mennyi is? Hát ezer az, biztosan, de egy ideje már nem számolom. Lehet kicsit öreg vagyok hozzád, de azért ne tegyél még le rólam. Elég fiatalos vagyok, és nem is érzem az éveket, nyugdíj se kell még nekem.
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Szer. Nov. 16, 2011 2:23 am

*Akaratlanul is halvány mosoly szalad át képén a védence reakcióját illetően. Látszik, utólag már jót mulat a helyzeten.*
- Ne tegyek le rólad? *vonja össze rosszallón a szemöldökét. Ő eddig azt hitte, fordítva áll a helyzet, és nem neki kell megnyernie a másik bizalmát. Ennyire azért nem tévedhetett. Vagy mégis?*
- Már ne haragudj, de... *elvigyorodik, kifejezetten bájos jelenség, de már korántsem tetszik annak az ártatlan, naiv, becsapható kislánynak, aki egy éve volt.*
- ... nem is tettem fel rád, hogy legyen mit letenni.
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Szer. Nov. 16, 2011 6:06 am

- Pontosan, és nyugi, nem haragszok. *barátságosan rámosolygok, oké, legalábbis amennyire lehetséges, barátságosan.*- Na, akkor ideje valamit feltenni, és akkor lesz mit letenni. Ez tényleg ilyen hülyén hangzott? Vagy csak az én fejemben?*ez tényleg egy hülye mondat volt, hm, olvasnom kell több könyvet.* - És, ha talán élvezed a társaságomat, akkor máskor is… lehetséges volna…. hogy találkozzunk? Persze csak azután, hogy lejárt a „kötelező”*idézőjelezek az ujjaimmal.* - idő. Nos?
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Szomb. Nov. 19, 2011 10:48 pm

- Inkább csak értelmetlenül és kuszán. *kuncogja el magát akaratlanul is, mikor a férfi szinte megbeszéli magával azt, hogy hülyén hangzott az iménti mondata. Kifejezetten szerethető és emberi ilyenkor, egy pillanatra Leah is elfelejti, miféle. De csak egyetlen pillanatra.*
- Miért éreztem, hogy ha belemegyek ebbe az egészbe, az egy lavinát indít el? *teszi fel a költői kérdést, mikor kibújik a szög a zsákból, vagy inkább a kérés Agraelből.*
- Mi van, ha igent mondok? ... És ha nemet? *firtatja, hisz jobb megvizsgálni a lehetőségeket. Démon szavában nehéz bízni, Agrael sem győzte meg túlságosan, ráadásul, ha vele lóg, akkor tuti, hogy a halála után - de még lehet, előtte is - letépkedik a szárnyait a fentiek.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Hétf. Nov. 28, 2011 1:23 am

- Hát, sajnos nem remekelek mindig a mondandók terén. És még nem is láttál részegen. Na az lenne kész katasztrófa. *de legalább már haladok, sikerült egy kis „nevetésre” rávennem, ha így megy, talán nem is fog mindig úgy gondolni rám, mint egy kegyetlen démonra, csak simán démon leszek, az meg már egy fél siker.*
- Csak azt tudom mondani, nem szabad hangoskodni, akkor a lavina is elkerülhető. Nem?* francba, lekellene szoknom arról, hogy az ilyen kérdésekre is válaszolok.*
- Ha igent mondasz, akkor boldog leszek, ha nemet… akkor majd a TV előtt fogok ülni, és jégkrémet zabálok, meg romantikus vackokat nézek. *mondom ezt az egészet komoly arccal, de csak elnevetem magamat.* - Passz, hogy mit csinálnék, szerintem nem lennék annyira boldog, de hát csak tudnék valamit kezdeni magammal. De tudod, ha van ok, akkor mindenki változik.
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Júlia on Pént. Dec. 09, 2011 3:59 am

Ax

Zsibbasztó péntek délután, és a napomnak még koránt sincs vége. A meló szünetel, legalábbis addig, amíg megebédelek, és elrendezem az ügyes bajos dolgaim. A szürke ruhám, epertincseim, és szőke hajam elrendezett, mintha valami magazinból léptem volna ki. Mert megtehetem. Szemüvegem az orromon csücsül, vékony keretes, és lencsés, ahogy az illik, az utam pedig a legközelebbi étterembe vezet, egy kínaiba. Imádom a kajájukat, alapból is szeretem a kínait, de ezt meg egyszerűen imádom. Megrendelem, kiveszem, leülök az egyik asztalhoz, és már habzsolni is kezdek, a hozzá menő pálcikákkal, a tipikus dobozból.
Júlia
Boszorka
Boszorka

Kor : 33

Hozzászólások száma : 36

Témanyitás  Axel on Pént. Dec. 09, 2011 4:26 am

* A kíni kaja nem tartozik a kedvenceim közé. Igazából csak a szezámos csirkéjüket kedvelem. Azt azonban nem tudnám megmondani, hogy eredeti kínai e ez az étel vagy sem. Egy biztos, hogy itt jól készítik el s igazából ez a lényeg. Ma itt kötök ki s igazából nem magam miatt. Az egyik ügyfelem szeretett volna itt találkozni s én eleget tettem a kérésének. Mindent az ügyfélért vagy majdnem mindent. Az étteremben jó sokan vannak s talán szabad asztal sem lesz. Rendelésem után kiszúrok egy helyett ahova leülhetnék s nem is habozok a haladásban. Már majdnem ott vagyok mikor egy papírlapot pillantok meg a földön. A széken ülő epertincsekkel megáldott leányzóra pillantok. Gondolom az övé lehet s ennek fényében hajolok le a gondosan összehajtogatott lapért.*
- Elnézést ez nem a magáé kis asszony?* Egyenesedem ki s felé nyújtom a papírt. Közben pedig ügyelek arra hogy egy kézzel is megtudjam tartani a tálcát melyet az étek van. Remélem hamar elveszi, mert nem szeretném elejteni tálca tartamát.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fridzsi-man
Hozzászólások száma : 82

Témanyitás  Júlia on Pént. Dec. 09, 2011 4:32 am

Mondják, fiatalság, bolondság. Nos nálam a szeleburdi, ökör, elég szórakozott jelző is igaz, ezt mutatja az is, hogy nemsokára visszakapom életem egyik legfontosabb papírját, a névsoromat, amit elhagytam, de fogalmam sincs, hogy hol.
- Oh, igen, köszönöm.
És most még az illem is hiányzik, mert a szám tele, és így válaszolok vissza, sietve, mintha rohanni készülnék. Aztán gyorsan lenyelem a falatot, visszahúzom a kezem, megtörlöm a szám, és csak aztán veszem el tőle a papírost, amit rögtön el is süllyesztek egy gyors ellenőrzés után. És mivel még mindig áll a férfi, ha jól sejtem, hát én szólalok meg először.
- Ha már ilyen kedves volt, és figyelmes, nincs kedve csatlakozni? El sem tudja képzelni, milyen fontos iratot adott most nekem vissza...
Júlia
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Pént. Dec. 09, 2011 4:46 am

* Tartom a papírt s nézem a másikat. A szavakat melyeket mond nem igen értem, hiszen tele van a szája kajával. Csak álok mint egy tök és próbálom megfejteni a három szót már ha jól számoltam. Mivel nem nyúl érte rögtön megfordul a fejembe, hogy talán nem az övé. Gondolom, akkor végeztem is és majd leadom a pultnál, hátha valaki keresni. Már lépnék tovább mikor egy kellemes hang üti meg a fülemet.*
- Szívesen* Áll össze a kép, mert ezek szerint akkor megköszönte. Jól van nah. Hát ha egyszer nem értettem. Lényegtelen s az asztal felé pillantok melyet korábban kinéztem magamnak. Természetesen elfoglalták.*
- Köszönöm, csatlakoznék. Valahogy ma tele van a hely* Jegyzem meg komolyan s helyett foglalok a másikkal szembe.*
- Axel és enged meg hogy felajánljam a tegeződést.* Nyújtom felé a kezemet, ha már egy asztalnál étkezünk akkor essünk túl ezen is. Mivel magamat gondolom idősebbnek, így nyugodt szívvel tegezem le s kérem hogy te Ő is. Nem vagyok én olyan öreg. Neki látok az ételnek. gazából kérdeznék én, csak nem akarok bele mászni a dolgaiba, mert lássuk be nem sok közöm van hozzá. Azonban egy megjegyzést nem tudok magamba tartani*
- Ne vedd sértésnek, de jobban is vigyázhatnál a fontos iratokra* Nem áll szándékomban kötekedni, így figyelek a hangsúlyra és egy mosolyt is villantok a másikra. Számomra fura, hogy valaki nem vigyázz egy fontos iratra.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Júlia on Pént. Dec. 09, 2011 4:58 am

Hát az már egyszer biztos, hogy tele van, de lehet ezen csodálkozni? Nem. Délután van, péntek van, és mindenki most kajás. Ez talán a legmeglepőbb, mert máskor alig van itt pár lélek, ezt tanúsítanom kell.
- Rendben legyen. Júlia.
Igen, így magyarosan. Nyújtom felé a kezem, amikor bemutatkozom, nem vagyok ám annyira tök, mint ahogy az tűnne elsőre.
- Jó étvágyat!
Felelem neki, mielőtt nekilátna, és még azelőtt, hogy lekorholna, amin csak mosolygok, és cserfesen megrázom a fejem.
- Anyám, és Gabriel is ezt mondja. Talán van benne valami.
Vigyorgok, sóhajtok fel, lekönyökölök az asztalra, és kissé álmodozó képet vágok, ahogy eszembe jutnak azok az alkalmak, amikor tényleg kihúztam már emiatt a gyufát. És ezek a gondolatok el is hangoznak a végére már.
- Főleg, mikor a házasságlevelünket hagytam ott a hivatalban, pedig nekem kellett volna elhozni.
Vigyorgok, és nevetem el magam, aztán eszembe jut, hogy ő is jelen van.
- Ne haragudj, az emlékek...
Emelem fel a kezem, mintha semmi nem történt volna, és elkezdek tovább enni.
- Na de egyél, nehogy miattam éhen halj!
Júlia
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Pént. Dec. 09, 2011 5:14 am

* A formalitáson is túl esünk s mielőtt neki láttok biccentek egy aprót köszönés képen. Azonban nem tudok elsiklani valami felett s ezt meg is jegyzem neki de csak jó indulatból. Soha nem volt bennem rossz szándék és most sincs. Látom, ahogy merengeni kezd valamin s én inkább falatozok tovább. Szavaira viszont a kezére pillantok. Bizony a gyűrűt keresem. Elég fiatalnak tűnik és meg sem fordult a fejembe hogy talán férjnél van. Viszont egy mosoly is költözik az arcomra.*
- Szóval férjnél vagy.* Jegyzem meg csendesen s a mosoly az elképzelésnek köszönhető. Vizuális típus vagyok s elképzeltem ahogy ott hagyja azt amit nem is kell.*
- Semmi gond nincs.* Még egy kedves mosoly jelenik meg az arcomon.*
- Nem vennéd a lelkedre ha miattad halnék éhen?* Repül vissza egy labda amit vagy le csap vagy nem. Olyan kis fesztelenek tűnik s be kell valljam rám is átragad a dolog.*
- Mivel foglalkozol?* teszem fel a kérdést s ismét egy falatot jutottak a számba.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Júlia on Pént. Dec. 09, 2011 5:21 am

Ahogy azt a formám mindig hozza, most is túllövök a célon, az információk mennyiségének célján. Tipikus én.
- Igen.
Felelek, bólintok, és még az arcom is kezdi felvenni hajszínem pompás színét, amit remélem, nem igazán lehet észrevenni. Na nem, mintha szégyellném, hogy ennyi idősen bekötötték a fejem, csak mégis furcsa, ezt elismerem.
- És de igen, a lelkemre venném, mert feltartalak, és mert szanaszét hordom a cuccaim, meg hasonlók.
Persze, az aggodalom is "csak" szakmai ártalom, persze nem, vagyis mégis, amit nemsokára úgyis meg fog tudni, hogyha válaszolok a kérdésére. A zsebemben kutatok, és egy két játék után odanyújtok neki egy névjegyet, nem tudom, miért.
- Gyermekpszichológus vagyok.
Felelem nyomatékosan, utalva a hangommal arra, hogy nem ajánlom, hogy kekeckedjen vele, és pimaszkodni merjen.
- És te mivel keresed a kenyered? Itt a környéken legalább?
Feltételezem, hiszen mégiscsak egy kíni étteremben van, a munkaidő kellős közepén, egy tálcányi kajával a kezében, amit remélem, elkezdett fogyasztani, mert, ha nem....
Júlia
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére