Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Kínai étterem

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Kínai étterem

Témanyitás  Lupo on Szer. Szept. 16, 2009 5:11 am

First topic message reminder :

Tetszőleges kínai étterem, kicsi, vagy nagy, teljesen mindegy. Arra azért tessék figyelni, hogy ne legyen százféle!
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Kínai étterem

Témanyitás  Axel on Pént. Dec. 09, 2011 5:42 am

* Látom arcszínének változását, de nem hozom kellemetlen helyzetben egy megjegyzésén. Inkább tovább siklok felette. Szavaira mosoly költözik ismételtem az arcomon. Úgy tűnik vonzom az ennyire nyílt lányokat, mert ő a második a közelmúltban.*
- Oké, akkor enni fogok* Ígérem meg neki s hogy ne csak üres szavak legyenek. Bekapok egy falatot a számba s rágni kezdek. Miután lenyeltem elveszem a névjegyet melyet el is olvasok alaposan.*
- Oh, ezt nem gondoltam volna. Ha gyerekem lesz majd egyszer talán felhívlak* Ezzel a zsebembe csúsztatom a jegyet. Valóban nem gondoltam volna, hogy ezzel foglalkozik. Másnak képzeltem a gyermekpszichológusokat. Most már látom, hogy tévesen. Hanghordozása alapján nem is mernék viccelni ezzel, bár amúgy sem tenném. Biztos meg van a maga szépsége a nyivákolok gyerek seregnek is.*
- Bróker vagyok és nem egészen ezen a környéken. Egy ügyfelet várok* Pillantok az órámra s elhúzom az ajkamat.*
- Aki valószínűleg nem fog megjelenni.* fejezem be a mondatott s szomorúság nem érzékelhető rajtam. Hozzá szoktam már, hogy nem midig tudnak eljönni. Gondolom akadt fontosabb dolga is. Ez azonban soha nem szegte a kedvemet.*
- Milyen származású vagy? Még nem halottam, így ejtve a nevedet.* Nem kerülte el a figyelmemet nevének számomra fura ejtése. Én nem így ejteném, de biztosan meg van a miértje.*
- Ja* Jut eszembe, hogy nekem is van névjegyem amit át is csúsztatok neki az asztalon. Ha már kaptam akkor illene adnom egyet.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fridzsi-man
Hozzászólások száma : 82

Témanyitás  Júlia on Szomb. Dec. 10, 2011 8:35 pm

Nyugtázom, hogy nekiállt enni, aminél jobb dolgot most keresve sem találhatnék, hogy mi esne jobban, hiszen nem kéne, hogy miattam koplaljon. De ezt már ő is tudja, így neki is lát, én pedig folytatom a sajátom.
- Hát reméljük, nem lesz rám szükség.
Mosolyodom el, hiszen ha kellene neki időpont, az azt jelentené, hogy problémái vannak a gyerkőcnek, annak pedig senki sem örülne. Így ebből a szempontból talán jobb lenne, ha nem látnánk egymást újra, de ez hadd maradjon az én kis titkom, nem akarom letörni.
- Meg nem mondtam volna, hogy mi a foglalkozásod.
Nézek rá elégedetten, bár a pénzes szakmákat nem igen kedvelem. Már, ha erről van szó az esetében, ami nagyon valószínű. Annak viszont kifejezetten örülök, hogy nem szól be a szakmám miatt, talán a tekintetem, talán más miatt, ezt jobb nem firtatni egyelőre, amíg nem is ismerem jobban. A lehangoló mondata révén elmosolyodom.
- Nem lehet mindenkinek mindig szerencséje, és sikere a munkában.
Ez persze nem ironikus, meg semmi, csak szimpla kijelentés. Én is tapasztaltam már párszor, és volt olyan is, hogy csak elég hosszú idő után volt eredménye a munkámnak, néha még akkor sem, akármilyen módszerrel próbálkoztam.
- Hát ez egy kicsit bonyolult téma, de maradjunk annyiban, hogy éltem egy ideig Magyarországon.
Válaszolok normálisan, de ennél többet jobb, ha ő sem tud, meg jobb, ha én sem akarok felemlegetni. A névjegyét nyújtja, én pedig elfogadom, és rögtön kikerekednek a szemeim, több okból is, amit aztán a tudomására is hozok.
- Az addig még oké, hogy piszok gazdag vagy, és mivel foglalkozol, de azt áruld már el nekem, hogy eddig miért nem találkoztunk a Beach-en? Mármint nem úgy értem, csak egyszer sem láttalak arrafelé, pedig egy ideje már ott lakunk mi is.
Aztán jár tovább az agyam, és egyre kivilágosodom, amit lehet, hogy nem ért, sőt tuti biztos, hogy nem fog fel elsőre, mármint az értelmét, de azért hátha.
- Kérdezhetek valamit?
Júlia
Boszorka
Boszorka

Kor : 32

Hozzászólások száma : 36

Témanyitás  Axel on Vas. Dec. 11, 2011 12:54 am

* A szakmája révén eszembe jut pár gondolat, ami eddig még sosem. Egyrészt, mert nem tervezek gyereket. Nem fér bele az életembe egy kis poronty, akivel szaladgálni kell ide-oda. Úgy gondolom, hogy elég sok gond van egy gyerekkel és abszolút nem vagyok felkészülve egy babára. Márészt nincs is kivel gyereket csinálni. Pontosabban fogalmazva nincs olyan nő az életembe, akivel bevállalnék egy gyereket. Anyám szerint már ideje lenne, mert fiatalabb nem leszek, de én nem gondolom, hogy most van itt az ideje. Túl későn kezdtem megtapasztalni a „világ csodáit”, így mondhatni későn érő típus vagyok. Eszembe jut az is, hogy vajon a vérem, feltudja e azt dolgozni, mely nekem is csak nehezen sikerült. Jó pár gondolat kezd még lassú folyásban a fejembe ezzel kapcsoltban. Kicsit elmereng a dolgokon, s a hangja húz vissza a valóságba. Az evést is folytatom, s csak akkor szólalok meg újra mikor az órámra pillantok. Egyet értek vele, nem lehet mindig szerencsés az ember a munkában sem és máshol sem természetesen. *
- Tudod, mit szoktak mondani? Ilyen ez a pop szakma* Mosolyodom el s enyhén, megvonom a vállamat. Láthatóan nem visel meg a dolog, mert tényleg hozzá vagyok szokva. Azonban a társaság jónak ígérkezik. Számomra furcsán van ejtve a neve, s nem félek erre rákérdezni.*
- Még soha nem hallottam Magyarországról. Illetve csak annyit tudok róla amit földrajz órán vettünk futólag. Ja, most, hogy bele gondolok volt pár híres feltaláló, aki abból az országból származott. * Azt nem szabad elfelejteni, hogy kinek köszönjük pl. a C-vitamin feltalálást vagy a számítógépek korszakát. Ennél többet viszont nem tudok, na jó hallottam még pár híres hungarikumról, de nem gondolom, hogy számot kéne adnom a tudásomról. Ráadásul csak beugrott pár dolog ezzel kapcsolatban. A névjegyemet is átcsúsztatom neki s nem értem szemei kikerekedése minek is köszönhető. Ösztönösen megemelem az egyik szemöldökömet s kérdőn, pillantok a másikra.*
- Nem igazán szoktam gyalog közlekedni, gondolom ennek köszönhető vagy talán annak, hogy a családom nem él valami nagy társasági életet a Beach-en élőkkel.* Nagyon valószínűleg tartom, hogy ezért. A családom nem szívesen folytat társasági életet „kívül” álokkal.*
- Persze, nyugodtan kérdezz.* Egy biztató mosolyt címzek neki, hogy tegye fel a kérdését. Gondlom nem valami általános lesz, mert véleményem szerint azt már megkérdezte volna. Arra nem igen szoktak engedélyt kérni. Egy kicsit közelebb húzódom az asztalhoz annak érekében, ha halkabban tenné fel, se halasszak el egyetlen szót sem.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Júlia on Kedd Dec. 27, 2011 4:21 am

Igazából tök logikus, hogy nem közlekedik gyalogosan, mi sem tesszük túl gyakran, bár én egyre jobban kezdek hozzászokni, attól függetlenül, hogy van feleség, meg férj autó... Na mindegy, ezt ne feszegessük tovább.
Viszont az is biztos, hogy megbánom a kérdésem, egyrészt, mert fogalmam sincs egy másodperc múlva, hogy mit akartam kérdezni, másrészt meg már csak a heccért is.
- Semmi.
És akkor egy picit hadd folytassam már.
- Te, Axel...
Szólítom meg ismét, remélve, hogy visszakérdez, de addig nem akarok semmit mondani, meg egyébként is. Valami dereng, hogy mi a fenét akartam, és remélem, hogy eszembe jut. Legalábbis úgy teszek, mintha, de persze naná, hogy nem is. A számhoz pedig közeledik a következő falat, a következő ínycsiklandó kaja, és egyszer csak hamm, és már meg is ettem...
Júlia
Boszorka
Boszorka

Kor : 32

Hozzászólások száma : 36

Témanyitás  Leah on Csüt. Dec. 29, 2011 10:57 pm

Agrael írta:on Hétf. Nov. 28, 2011 1:23 pm

- Ha őszinte akarok lenni, nem is igen vágyok rá. Milyen érzés egyébként? Részegnek lenni. *Kis naiv, aki még sosem volt tajrészeg, legfeljebb kissé becsiccsentve. De olyankor kifejezetten édes és a legbénább poénon is sírva röhög. Sőt, elég, ha hozzá szól az ember!*
- Agrael, te most... te most... *tátog kettőt, nem tudja mire vélni a hangoskodást illető mondatot, de ha arra gondol a másik is, amire ő. Nos egy szó: botrány.*
- Felejtsd el! Nem vagyok _olyan_ lány, aki benne lenne holmi kis viszonyokban... különben is! *Érzi, hogy ég az arca a pírtól, de már tesz rá magasról. Tekintete szikrákat szór - kifejezetten helyes még dühösen is. Ha nem helyesebb, mint félénk kicsi Leahként.*
- Fogalmam sincs, mit mondjak őszintén szólva. Egyáltalán nem helyes, amit kérsz.
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 26

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Axel on Szomb. Dec. 31, 2011 3:47 am

Júlia

* Ahhoz képest, hogy nem szeretem a Kínait egész finom ez az étel. Miközben beszélgetek azért eszegetem is. Ráadásul van egy olyan érzésem, ha nem falatoznék akkor rám szólna Júlia. Azt pedig nem szeretném, mert még se vagyok öt éves.*
- Én Axel? Igen az vagyok!* Vigyorodom el s tudom, hogy csak megszólítani szeretett volna, de ez egy olyan labda amit ne lehet csak úgy kihagyni.*
- Addig kérdez még nem leszek ősz a kíváncsiságtól. Talán már lett is egy őszhajszálam miattad.* Vigyorgok tovább mint egy tejbe tök. Egész jó kedvem kerekedett. Azt ne tudom, hogy az étel miatt vagy a társaság okozza. Simán kinézem a pici kínai emberekből, hogy valamit bele csempésztek a kajába. Szimplán csak azért, hogy meglegyen a jó kedv. Oké, lehet, hogy csak a fantáziám élénk, de ez jutott az eszembe.*
- Szóval hallgatlak* Pillantok a másikra kíváncsi ábrázattal, mert tényleg érdekel milyen kérdést vezetnek fel így ahogy ezt a másik tette. Csupa fül vagyok.*

Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Hétf. Jan. 02, 2012 5:07 am

Leah cicám Very Happy

- Milyen érzés? Háááát, elmondhatom, ha részeg vagy, ledőlnek a falak, nincsenek gátlások, felszabadulnak érzed magad, mondhatni, ilyenkor mindenkinek kiszabadulnak a démonjai egy kis időre.
*Hm, szerintem lehet nem volt jó a példa, hiszen mi van akkor, ha egy démon részeg? A belső angyala fog kiszabadulni? Nem tudom, még nem láttam magamat részegen, majd megkérdezek valakit.
Szerencsére, most nem volt folyadék a számban, mert azt kiköptem volna hamar. Helyette csak értetlen képet vágtam…*
- Mire gondolsz… arra, hogy… nagyon félreértettél. A csendest úgy gondoltam, hogy nem kell hangoztatni a dolgot, hogy találkoztál velem, és ezeket, így nem is kerülnél bajba. *Mentegetem magamat, és bár a felvetés igen is nagyon tetszik, de nem arra gondoltam. Viszont hogy Leah igen, az elgondolkodtató, tehát csak vonzódna hozzám? Tudtam én, hogy jó pasi vagyok. Ezért is kezdek el mosolyogni.*
- Aranyos vagy, amikor ilyen arcot vágsz. De… helyes, nem helyes, te is tudhatod, hogy a világ nem így épül fel, vannak árnyalatok is, nem csak fekete és fehér minden. És persze... ott van az a tény is, hogy mindenkit lehet egy kicsit terelgetni a színek írányába, engem is.

Agrael
Démon
Démon

Hozzászólások száma : 226

Témanyitás  Leah on Vas. Jan. 15, 2012 1:27 am

Agrael, aki nem cica. =P

- Hogyan? *zavartan csillannak a mélybarna szemek, majd ha lehet, még jobban elvörösödik. Nem tehet róla, hogy a legrosszabbat feltételezi, tekintve, hogy az alvilági nemcsak démon, de férfi is.*
- Attól, hogy én nem hangoztatom, Dante tud róla. *jegyzi meg igyekezve túl lenni zavarán több, de inkább kevesebb sikerrel. Még mindig a torkában dobog a szíve. Ez mekkora égés már!*
- Ha annyira jó akarnál lenni, ahhoz nem lenne szükséged rám. *szusszan.* Ez csak akarat kérdése, mint a dohányzásról való leszokás. *ossza meg véleményét. Ez a démon most komolyan csak azt akarja, hogy "szelídítse meg"? Túl szép, hogy ne legyen mögötte bármiféle szándék.*

//Bocsi, hogy csak most, azért remélem, tetszik. :$ //
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Szer. Jan. 18, 2012 1:53 am

Leah, aki fog még nekem dorombolni Wink

*Inkább nem mondok semmit, sőt, a tekintetemet is inkább a tányérra irányítom. Kivételesen nem leszek szemét, és nem nézem, azt a szép kis vörös pofiját. De azért jó érzés, hogy eltudott pirulni, igaz, az már viccesebb, hogy mitől.*
- És gondolod, Dante elmondaná valakinek? Szerintem nem, nem hiszem azt, hogy bajba akarna keverni téged. Hiszen azt mondtad, olyan neked, mint egy testvér, akkor csak nem fog kiszúrni veled.*emelem a tekintetemet, és ismét Leah szemeibe nézek, azokba a szép barna szemekbe.*
- Igen, akarat kérdése, de az akarathoz kéne még valami, vagyis… valaki. Valaki, aki ösztönöz majd, ha nincs, aki örüljön nekem, nincs is értelme az egésznek. És nyugi, nem akarlak bántani. * felé nyújtom a kezemet, és lassan, gyengéden meg próbálom megsimogatni az arcát*

//Tetszik persze Smile és lassan nem szabadulsz tőlem Wink //

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Vas. Jan. 22, 2012 9:10 pm

- Dante elég forrófejű tud lenni... *mosolyodik el zavartan, majd nagyot kortyol innivalójából, hogy kicsit lejjebb menjen ez az égető, bájos vörösség a képéről.
Tekintete találkozik a férfiéval, kissé talán el is mereng benne. Ez nem helyes, de fiatal és ott él benne a bizonyítási vágy: ő képes rá, ő képes lesz megszelídíteni egy démont! Milyen menő dolog lenne már!
Mégis, ahogy a másik az arcához ér, finoman megborzong, állva a démon tekintetét. Talán ajkai is elnyílnak finoman, buján-bután, hogy aztán aprón megrázza fejét, mint aki álomból ébred.*
- Szerintem hagyjunk máskorra is ebből a huszonnégy órából... *jegyzi meg csendesen. Nem tudni, hogy akkor most "győzött" a démon, vagy sem... döntse el magának. Leahnk olybá érzi, időért könyörög burkoltan, mert bizony az imént már majdnem kibökte, hogy segít a többszáz éves démonnak.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Csüt. Jan. 26, 2012 2:54 am

- Ha csak a feje lenne az, nekem is rendesen megégette a fejemet…*Nem volt kellemes dolog, lángokban a haja, és a fejbőre is perzselődött, nem ajánlja senkinek a barnulás ezen fajtáját. Szerencse a démonságban, hogy van pár trükk arra, hogyan is épüljenek fel.
Azért belül örül, hogy nem lett ellökve a keze Leah arcától, és a reakció is igazán tetszik neki. Csak a szavak nem, amik utána következtek, de igaza is van a szép hölgynek. Kell még hagyni az időből máskorra is, és akkor talán majd szabadon is szeretne találkozni Agraelel.*
- Ahogy gondolod…ha szeretnéd… öööö, hogy mondják? Hazakísérlek szívesen.*Most kicsit Agrael került zavarba, hiszen amikor nőkkel volt, csak egy menet és kész, utána távozás. Most pedig más a dolog.*
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Szer. Feb. 15, 2012 10:48 am

- Ez esetben van még... tizennyolc és fél óránk! *pillant az órájára elmosolyodva, hogy onnét a férfira emelje tekintetét a hazakísérés suta felajánlására. Aprót biccent, majd újabban, de ekkor végre hozzá is teszi:*
- Az jó lenne. Mármint, akkor Dante is látná, hogy nem ettél meg, és hasonlók... *neveti el a végét zavart bájjal.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Hétf. Feb. 27, 2012 4:19 am

- Tényleg? Én azt hittem sokkal kevesebb, repül veled az idő. De hát ha jól szórakozunk, nem? * remélte azért nem érezte úgy magát, mint egy vallatás, hiszen mások szerint, Agrael lenni gonosz démon, Agraelt ezért ölni meg.*
- Nyugi, nem eszek fényőrt… az embereket szeretem. *komoly arcot vág, majd nevetni kezd. Tényleg nem eszik embert, semmi másmilyen humanoidot. * - Csak azt eszem amit mások is. Bár… az ajkad megkóstolnám. *kíváncsi rá, hogy most mit fog lépné a szépséges Leah, habár… Agrael arcán, mintha enyhén pír keletkezne, habár lehet csak a fény miatt tűnik úgy.*

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Leah on Szer. Feb. 29, 2012 10:30 pm

- Igen, jól. Mondhatni. *A démon biztosan, a lánykánknak annyira nem jó szórakozás, hogy kétpercente rendet kell tennie a gondolatai között, mert Agrael folyton összekuszálja őket, túl sok kérdést hagyva maga után. Vajon komolyan gondolja? Vajon tényleg megváltoztatható? Nem akar tőrbe csalni? Mi lesz, ha legközelebb nem jövök el a megbeszélt találkára vele?*
- Agrael... *szusszan a csókot illetően, és látványosan vörösödik feje búbjáig a képe. Zavartan igazgatja szoknyája szélét, lepillantva, majd megjegyzi:*
- Nekem barátom van. *Mintha ez a démont érdekelné... XD De ő magát is igyekszik meggyőzni róla, hogy nem helyes belebonyolódni semmibe. Szusszan egy nagyot, vállai megemelkednek, majd leengednek.*
- Menjünk... *Valószínűleg kettecskén sétálva hagyják majd el a helyet.*

//Köszöntem. Smile Várom a következőt! Wink //
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Agrael on Kedd Márc. 06, 2012 3:29 am

*Élvezi, persze hogy élvezi az egészet, a társaságra nincsen panasz, és még az is mulattatja, hogy zavarba tudja hozni Leaht. Az pedig tényleg nem nagyon érdekli, hogy barátja van Leahnak, ennek hangot is ad.*
- És? Téged akarlak, mit kezdjek a barátoddal? *értelmes kérdés, bár elég marhaság, de azért rákérdez, mert miért ne? Tetszik neki a lány, és valószínűleg, Leahnak is tetszik Agrael, tehát nem érti, miért ne lehetne megoldani az egészet.*
- Na rendben, és majd valamikor folytatjuk a napot, ha szeretnéd, idéz meg. Tuti válaszolok a hívásodra. *mosolyog, majd rákacsint Leahra, és kisétál vele az üzletből, és ahogy észreveszi, fizetés nélkül, na mindegy, ennyi kell.*

//Én is köszi Very Happy és csak szólj mikor, már reppenek is Wink //
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére