Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

L&L Ékszer- és ajándékbolt

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

L&L Ékszer- és ajándékbolt

Témanyitás  Amelia Lane on Csüt. Május 20, 2010 6:27 am

First topic message reminder :

San Fransisco belvárosában egy közepes méretű, de annál feltűnőbb boltocska kandikál ki a nagyobbnál nagyobb divatházak butikjai közül. Az amúgy kissé ferdén álló cégtábla hirdeti a L(ane) & L(ang) névvel fémjelzett üzletet, ami Amelia nagymamájának halála után unokájára szállt.
A kirakatban számos, feltűnő ruhába bújtatott kirakati baba integet a vásárlók felé, ugyanis az üzlet kevés egyedi tervezésű ruhát is tart, a kiegészítőkről (táskák, sálak) nem is beszélve.

Az üzlet elsősorban ékszereket árusít, bizsukat, színes, divatos gyöngyékszereket, fa-faragott kiegészítőket, de az ezüst is felüti a fejét a kínálatban. Legyen szó bármilyen korosztályról, a színek szerint rendezett boltban bárki könnyen találhat ajándékot vagy megörvendeztetheti magát egy meglepetés ékszerrel. Az árak a megszokottak, sőt, a szemfüles vásárló fillérekből megtömheti bevásárlókosarát. Az egyedi ékszereknek azonban ára van - ha valaki igazi különlegességre vágyik, az lesz szíves az üvegszekrényből válogatni. Kulcs szigorúan az eladónál!

Az ékszereken kívül gyertyák, dísztárgyak is vásárolhatóak, minden színben, tetszés szerint. Legyen az ékszertartó ládikó, bőrkötetes határidőnapló, fényképtartó, kristály vagy amulett, itt megtalálható. És a csomagolás? Az természetesen a ház ajándéka.
És még egy apróság: A bolt tulaja egy vérbeli boszorkány. Jobb, ha nem próbálsz meg semmit elcsenni, csúnya ára lesz.

Az üzlet nyitvatartása:
Hétfő- Szombat: 8- 20
Vasárnap: 8- 12 óráig.

A boltban felváltva találhatunk egy idősebb eladót, illetve Ameliát.
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 264

Vissza az elejére Go down

Re: L&L Ékszer- és ajándékbolt

Témanyitás  Amelia Lane on Hétf. Nov. 01, 2010 3:18 am

*Csak lihegni tud a fájdalomtól, aztán a könnyeket is gyorsan kitörli a szeméből.*
-Semmit nem csináltam veled. Ugyanolyan kegyetlen vagy, mint eddig voltál. *Jelenti ki higgadtan, amint Loki felé közelíti a gömböt.*
-Ha lenne lelked, akkor... *Be sem fejezi a mondatot.*
-Lehet, hogy hosszú halálom lesz, de nem egy ilyen utolsó korcs fog megölni, mint te vagy, arra mérget vehetsz! *Sziszegi egész közel a férfi arcába, s már hívja is Davidet, hogy véget érjen ez a rémálom.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  David on Hétf. Nov. 01, 2010 3:38 am

*Kicsit még fura neki a több védenc, mintha nem tudna annyira figyelni rájuk. Így csak az utolsó pillanatban érzi meg, hogy Amelia mekkora bajban is van. Aranyszínű szinte lángoló fények jelennek meg mikor az ékszerbolt közepére teleportál.Amint észreveszi a démon már fogja is a tarkójánál a ruhát és olyan erővel rántja hátra, hogy hozzávágja a pulthoz. Majd olyan erővel rúgja fejbe, hogy csak nyekken.*
-Megmondtam, hogy megöllek!-*Üvölti szinte és már vágja is a démon irányába az energiagömböt.*
David
Fényőr
Fényőr

Kor : 39

Hozzászólások száma : 126

http://wildnature.forumsmakers.com/

Témanyitás  Loki on Hétf. Nov. 01, 2010 3:41 am

*Annyira el van foglalva a nővel, hogy észre sem veszi a háta mögött leselkedő veszélyt. Persze ahogy hozzávágódik a pulthoz, egy pillanatra még meg is kábul, eltűnik a tűzgömbje. A rúgás totálisan kiteríti, és már alig marad benne valami élet. Csak nyöszörög ott ahogy a fényőr a kivégzéshez készül. Összeszorítja fogát és az utolsó pillanatban lángolás és elteleportál az alvilági menedékhelyére, hogy felépülhessen. Úgy tűnik a démon eléggé elvesztette régi formáját.*
Loki
Démon
Démon

Kor : 250

Hozzászólások száma : 229

Témanyitás  Amelia Lane on Hétf. Nov. 01, 2010 3:44 am

-David... én... sajnálom, csak megjelent itt és nem tudtam mit csinálni, muszáj volt... *Én előtörnek a könnyei, miután David megmenti.*
-Segítenél ebben is? *Néz a lábára. Rég volt ilyen rosszul, de Lokitól, ugyan mit várt?*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  David on Hétf. Nov. 01, 2010 3:48 am

*Az energiagömb szétrobban a padlón még egy kis törmeléket hagyva a démon holteste helyett. Majd odalép a nőhöz, és nem érdekelve mit mond már karolja is át, hogy elteleportálja haza. Ahol aztán meggyógyítja és átbeszélhetik az egész ügyet. Persze később mikor már biztonságban tudja, akkor rendbe teszi az ékszerüzletet is valahogy, hogy ne legyen akkora a felfordulás később.*

//Köszi//
David
Fényőr
Fényőr

Kor : 39

Hozzászólások száma : 126

http://wildnature.forumsmakers.com/

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 26, 2010 4:43 am

*Már korábban járt a boltban, de akkor pont nem a lány volt itt. Persze utánakérdezett mikor van ő a boltban, és ennek az infónak az alapján érkezik újra. Fekete farmer és egy vékony dzseki van rajta a hideg ellenére. Mágiájával melegíti magát. Persze nem túl feltűnően, inkább csak mindenki flúgosnak nézi, hogy bírhatja a hideget. Benyit a boltba és egy pillanatra megáll az ajtónál lévő vitrinnél, még nem pillant oda a kassza felé.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 30

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Dec. 26, 2010 4:48 am

*Szentségelés. Egy vaskos könyv pedig a földre puffan. Igen, Amelia éppen vizsgaidőszak közepén van. A történészkisasszony pedig elég nehezen tűri a monotonságot, már pedig ez a könyv kifejezetten az. Meg is bosszulja a haragját, fel sem emeli a vaskos kötetet.*
-Dögölj meg, ott lent, Amerika. *Húzza fel orrát, majd belekortyol a gyorséttermi kávéjába. ~Hatnak ezek egyáltalán?~ Aztán lemondó sóhajt hallat, s a könyvet felemelve még félúton kinyitja a hajtásnál, ahol a tanulásban tartott.*
-Dante! *Megdöbbenésében csak nem ejti el ismét a könyvet. Milyen kellemes meglepetés! Naná, hogy nem a kávé vitte fel a pulzusát...*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 26, 2010 4:52 am

*Elfordul a csillogó ékszerekről a csillogó szempár felé, és villant egy röpke mosolyt.*
-Szia Amelia!-*Sétál oda a pulthoz. Kezét végigfuttatja a könyvek mentén és érdeklődve kérdezi meg.*
-Vizsgaidőszak?...De jó, hogy sose voltam egyetemista.-*Mosolyog bár nem az igazi, de egyelőre még teszi az agyát.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Dec. 26, 2010 4:59 am

-Az. *Legyint, majd a pultra teszi a könyvet, s rátámaszkodik a tetejére.*
-Mi járatban? *Kérdi kíváncsian, hiszen régen nem találkoztak a boszorkával. Az viszont minden szempontból emlékezetes volt.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 26, 2010 5:04 am

*Bólint, majd megvonja a vállát nehézkesen.*
-Nem volt kihez mennem.-*Kiérezni hangsúlyából, hogy most épp nem arról beszél, hogy hú de sok szabadidejével nem tud mit kezdeni.*
-Egy démon elakarta lopni az erőmet. Mikor nem hagytam megfenyegette Bellát, akivel mellesleg már hónapok óta semmi kapcsolatom. Így mikor nem talált mást, fogta és felgyújtotta az éttermet minden gyanút rám terelve.-*Mondja nagy fejbólintások mellett.*
-A te démonoddal mi lett?-*Emlékszik, hogy azért volt valami balhéja a lánynak is. Megkeserítik az életüket.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Dec. 26, 2010 5:12 am

-Wáow! *Ennyit tud kinyögni arra, hogy mi minden történt Dantéval. Bellával ugyan találkozott, de nagy kapcsolata nem volt vele, így igazán nem döbbenti meg a hír.*
-Sajnálom Bellát. *Ez azért őszinte.*
-Hogy mi? Porig égette? De hát ki volt az? Nem tudtad megállítani? Akkor nagyon erős lehetett. *Ráncolja össze homlokát.*
-Loki... ő... ~megpróbált megölni, többször is~ egy ideje nem próbálkozott. *Nyög fel. Megviseli a dolog, nem tud menekülni előle.*
-Nálam lakhatsz, amíg rendeződnek a dolgok. *Ajánlja fel készségesen.* -Van bőven hely.
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 26, 2010 5:18 am

-Hát éjszaka beosont mikor árva volt és leégette. Ha minden igaz a érintése vagy a csókja bénító. De nem tudom, mennyi plusz képessége lehet.-*Majd elmosolyodva rakja kezét a másikéra.*
-Köszönöm! Egyszerűen nem merek elaludni otthon, félek hogy akkor jelenik meg és megöl. Nincs levédve a házam mint a tiéd.-*Fintorog egy kicsit ahogy visszatámaszkodik a pultra.*
-Cserébe egy percig se kell aggódnod a kajáért! Rendben?-*Mosolyog szélesen, ezzel beszokott általában vágódni a csajoknál. De most úgy érzi remek kis fizetség lesz.*
-Már csak egy új melót kell majd találnom. Gondolkoztam rajta, hogy talán meg kéne próbálkoznom a STÜVIKnél. A főnyomozó az a Moore. Az a nő aki ott volt a bálon is. Az múltkor megkeresett, hogy hogy sikerült egyedül porrá égetnem a kastélyt. Lehet ez impozáns lenne a jelentkezési ívemen!-*Vonja meg a vállát.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Dec. 26, 2010 5:29 am

-Semmiség. Úgyis alig vagyok otthon. Aludni is csak ritkán, a könyvek felett. *Von vállat, majd iszik még egy korty kávét.*
-Ugyan Dante. Erős vagy, bármi is történt, szembe tudsz vele szállni. Csak ne mássz be a szájába. *Emeli meg a szemöldökét.*
-Szajha. *Teszi hozzá. Nagyon a bögyében vannak a démon ribik.*
-Igen, védve van. Már amennyire tudásunkból telt a nagyival. *Bólint.*
-Veszélyes meló kell? Nem elég veszélyes így is az életed? *Sóhajt fel, majd megkerüli a pultot, átkulcsolja karjait a férfi nyakán, arcát pedig a nyakába fúrja.*

Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 26, 2010 5:34 am

*A lány szavai nem újdonságok, már hallotta mástól is. Átkarolja a másik derekát és mosolyog kicsit.*
-Ha már úgyis veszélyes, akkor legalább a kollégáim legyenek felkészülve nem? Ha megint szakácsnak megyek, ki tudja lehet a következő démon őket öli meg, és nem a helyet. Így is örülhetek, hogy végül tisztáztak az ügy alól és nem ülök sitten.-*Mosolyog, és szorosan átöleli a másikat.*
-Tényleg köszönöm, hogy befogadsz! Bár már most lelkiismeret furdalásom van, hogy esetleg belerángatlak ebbe.-*Hangjából kicseng, hogy komolyan nem akarta ezt. De csak Amelia az egyetlen olyan boszi akiről tudja, hogyha nem érne oda időben, akkor a nő tudna magára vigyázni.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Dec. 26, 2010 5:39 am

-Tényleg nincs mit. *Von vállat.*
-Ugyan, Dante. Ismersz. Ha nem talál meg a baj, én találom meg őt. Az élet nem csak történelemkönyvekből áll, szerencsére. *Nevet fel.*
-Egy kis kaland nem árt. ~Csak David meg ne tudja.~
-Soha. Legalábbis eddig még nem volt rá példa. *Von vállat, majd amint a férfi megöleli, magába szívja annak illatát.*

Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 26, 2010 5:45 am

-Húha az elmondásaid alapján már előre látom milyen is lesz ez a kis idő. Este feküdnék le, nálad ég a villany, de már alszol a könyveken. Azt rakhatlak ágyba és takargathatlak be!-*Kuncog ahogy hátrébb húzódik, hogy újra a másik tekintetébe nézhessen.*
- A balhéért cserébe, viszont megkönnyítem az életed! Lesz friss finom kávé és mindig lesz kaja a hűtőben. Isten engem úgy segéljen!-*Fogadja ünnepélyesen, szívére tett kézzel szavalja a kicsit rímmelősre sikeredet mondatokat.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Dec. 26, 2010 5:48 am

-Már megszoktam, hogy kemény fán alszom. *Vigyorodik el, majd megrázza a fejét.*
-Bőven elég, ha életben maradsz. *Legyint, majd összeszedi kulcsait.*
-Menjünk haza. Mára elég volt itt. Karácsonykor mindenki otthon van. *Von vállat, majd felkap egy kabátot, s egy slusszkulcsot forgat meg kezében.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Dec. 26, 2010 5:53 am

*Ő is előkapja a kulcsát, és édes kis vigyorral jegyzi meg.*
-A sarkadban leszek!-*Vigyorodik el és ki ki maga kocsijába beszállva indulnak el. Szorosan követi a nőt, kicsit fel felpörögve melléesve a pirosoknál. Csak, hogy kicsit élvezzék a napot, elfeledkezve a bajokról.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Vas. Ápr. 03, 2011 12:09 pm

[Adaline]

*Munka után édes a pihenés, bár igazából Mirandát szeretné meglepni valamivel, ezért tért be ide. Egyik kolleginától hallott a helyről és úgy gondolta, most, hogy van egy kis ideje, megnézi magának.
Egyébként haja összefogva, csinos zöld felsőt visel, fekete szoknyával, elegáns cipővel. Kifejezetten csinos, ahogy válogat, nézelődik.*

Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fényhozó
Kor : 33

Hozzászólások száma : 71

Témanyitás  Adaline on Vas. Ápr. 10, 2011 12:22 am

A megfelelő parkolóhelyre való beállás után, kiszállok a volán mögül, és két pittyegéssel beriasztózom az autót. Otthon az interneten, már napok óta, ékszeres boltok után kutatgatok, de egy olyat sem sikerült találnom, ami megfelelő lett volna az elvárásaimnak, ami igazából nem túl nagy, mivel szerény kis fizetésemből, túlságosan sokat érő ékszert nem tudok vásárolni.
Napszemüvegemet, feltolom a fejem tetejére, hajam helyezkedésére gondosan ügyelek, hogy ne libbenjen fel a fülemről, ezzel is szabaddá téve a fülemen, kényelmesen „terpeszkedő” hallókészülékeimet. Kis táskámat egy elegáns mozdulattal aggatom rá a vállamra, és mivel gondos figyelmet fordítok a kinézetemre, megigazítgatom, a bőrdzseki alól kilógó, barna tunikámat, és magas sarkú cipőmben a parkolóból, egyenesen a kis üzlet felé kezdek el topogni. Lépéseimre most is kifejezetten ügyelek. Lábaimat, megfontoltan rakosgatom egymás elé, olyan kecsesen, akárcsak egy őzike. Nem, nem vagyok azok közé a macák közé sorolható, egyszerűen csak foglalkozom magammal, és adok a kinézetemre, ha már a kórházban, nővérként, ezt nem tehetem meg, ugyanis ott kötelező a fehér köpeny és papucs is. Legalább szabadnapokon,- amiből teszem, hozzá nem sok van-, had legyek olyan, amilyen valójában is lennék. Belököm magam előtt az ékszeres ajtaját, ami felett egy kis csengő jelzi, hogy újabb vásárló érkezett. Már elég régen gondolkozom azon, hogy kellene egy olyan dolog, ami anyával közös lehetne. A felakasztott láncokhoz lépdelek. Kopogó lépteim megzavarják a csendet. Két fajta, viszonylag olcsó nyaklánc kerül a látókörömbe, amik igen csak csinos darabnak számítanak. Az egyiken egy szív alakú medál, a másikon, pedig egy napot ábrázoló lóg. Tudni kell róluk még azt is, hogy a szíves az ezüst, a napos, pedig arany, legalábbis annak tűnik. Kezembe veszem mind a két darabot és méricskélni kezdem őket egymáshoz a tekintetemmel, végül feladom és felemelem a tekintetemet, amit végig futtatok a kis üzleten. Amikor ezt már harmadjára csinálom, rá kell jönnöm, hogy csak egy nő van bent, aki talán segíteni is tud nekem. Vagy, rosszabbik esetben elküld a francba a nyakláncokkal. Óvatosan megközelítem a barna hajú, válogató nőt, és feljebb emelem a két ékszert.
-Elnézést, de nem tudok választani… ön mit gondol? – Tartom felé mind a két láncot.
Adaline
Boszorka
Boszorka

Titulus : Varázsklón.
Kor : 28

Hozzászólások száma : 172

Témanyitás  Jessica Wilson on Hétf. Ápr. 11, 2011 9:44 am

* Egy csinos, csajos árnyalatokban pompázó karkötőt akaszt épp le, mikor mellé lép a nő, aki valahonnét ugyan ismerős, de nem tudja megmondani hirtelen, hogy honnét.
Talán a kórházból, ott sok ember megfordul egy nap, sok emberrel találkozik még akkor is, ha csak ebédszünetben hagyja el az irodáját.*
- Nos, ez sok mindentől függ. *tekintek kedves mosollyal a nőre, illetve szemlélem meg kezemmel finoman meg-megfogva a láncokon a medálokat.*
- Attól, hogy kinek lesz, hogy milyen alkalomból, illetve milyen árban gondolja. *tekintetem most körbeszalad a boltban, látom, hogy az idős eladónő valamit pakol a raktárban - bízhat bennünk, vagy rejtett kamerájuk van, hogy így magunkra mer hagyni minket.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Adaline on Vas. Május 01, 2011 4:01 am

Talán bunkóság volt, talán rossz ötlet, hogy megzavartam a felhőtlen válogatás közben a nőt, de sajnos az ilyesfajta kérdésekben teljesen tanácstalan vagyok. Ha azt veszem figyelembe, hogy anyának milyen is az ízlése, még sajnos akkor sem fogom tudni igazán behatárolni, hogy melyik nyaklánc is lenne a legmegfelelőbb hozzá, és melyik az, ami inkább engem tükröz.
Pulzusom rohanó tempóba kezd, amint a nő felém irányítja a tekintetét és szólásra nyitja a száját. Valamiért mindig is féltem, és rögtön feszültséget keltett bennem, ha idegenhez kellett odamennem, vagy éppen beszédbe elegyednem az illetővel. Pedig a kórházból ezt már megszokhattam volna, hiszen minden újonnan beszállított beteg egy ismeretlen személy a számomra, és mégis kötelező velük szóba állnom. Igaz, az teljesen más kategóriába sorolható. Ne keverjük megint a magánéletet és a hétköznapokat a munkával! Ebbe fogok bele gebedni. A kedves mosoly és az érdeklődő hangsúly, azonban pillanatokon belül elűzi az összes feszültséget és bennem támadt kételyeket
-Édesanyámnak... gondoltam, a legközelebbi hazalátogatásom alkalmával viszek neki egy kis ajándékot, emléket. - Váltok csevegő hangsúlyba. De vajon mi láttuk már egymást valaha? Olyan... olyan... mintha már találkoztunk volna, legalábbis nem először találkoznánk. Vagy talán csak ő is boszorkány, de nem. Hogy érezhetném egy másik "fajtársam" jelenlétét? Feltűnéskeltés nélkül kezdem el tekintetemet újból a két ékszer között járatni, megpróbálva kiverni a fejemből az előző gondolatmenetemet.
Adaline
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Vas. Május 08, 2011 6:14 pm

*Megérzi a másik riadtságát, de tekintetén kívül más nem jelzi ezt, pillantását pedig ugyan ki olvasná jelen másodpercben?
Igyekszik a lehető legtermészetesebben nyúlni a medálok után, hogy azokat megszemlélhesse és közben hallgatja a kérdésére adott választ. Szóval az édesanyjának lesz. Milyen szerencsés lány...*
- Nos én úgy tudom, bár nem vagyok szakértő, hogy a nap a hatalom, isteniség szimbóluma. Emellett az élet forrása is, így találó lenne. Csakhogy... a szív ennél általánosabban a szereteté. *Vigyorodik el zavartan. Ismerős neki a lány, de nyilván, mivel egyikőjük sem talpig fehérben van, így nem fog beugrani kapásból a dolog. Nagy a San francisco-i kórház...*
- Elnézést a kérdésért, de... nem találkozhattunk mi már valahol? *Kérdez rá azért kedves mosollyal.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Adaline on Pént. Május 27, 2011 9:34 pm

Agyam fogaskerekei lassacskán beindulnak, amint az egyenlőre még ismeretlen nő, elemezgetni kezdi szavakkal is a medálokat. Aminek viszont a leginkább örülök, és tényleg hálás is vagyok érte, az az, hogy nem küldött el a fenébe egy olyan kijelentéssel, mint a "Menj a fenébe a medáljaiddal!" vagy hasonlók. A süketségem miatt elég kevés ismerőst mondhatok magaménak, hát még barátból, de kevés is van! Persze, ez otthon, Spanyolországban sem volt másképp. Akire mindig támaszkodhattam, és még most is, az anya. Talán ezért is döntöttem úgy, hogy a mai szabadnapomat egyedül megünneplem egy kis császkálással, és, hogy veszek valamit, ami anyával közös lehet. Hamarosan úgyis haza kellene utaznom hozzá és Rafaelhez egy kicsit, csak, hogy lássam anyámat, igaz a repülőjegy nem egy olcsó mulatság. Na, majd akkor maximum őt rángatom el ide. Mióta beköltöztem, és segített a berendezkedésbe, és itt maradt velem, majdnem 1 hetet, azóta nem láttunk egymást. Hiányzik.
-Hmm... igaza lehet. - Mosolygok egy cseppet félszegen. Aztán egyszer csak... megemlít valamit, amit már mióta megszólítottam, tudni szeretnék.
-Nem vagyok valami ismert, és nem is lézengek túl sokat. Esetleg a kórházban láthatott. Ott töltöm, majdnem a mindennapjaimat. - Felelek mindenféle zavar nélkül, éteri könnyedséggel.
Adaline
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Hétf. Jún. 13, 2011 2:38 am

- Oh... én is ott dolgozom. Jessica Wilson. *nyújt kezet kedves mosollyal, majd épp folytatná, mikor megcsörren a telefonja.*
- Elnézést, ezt fel kell vennem, de... *túr kicsit a táskájában, mely tipikusan női, tehát egy fekete lyuk rejlik benne, amin keresztül minden elveszik, ami csak bele kerül. De meglelte a névjegykártyát! Siker. A nőnek nyújtja sietősen, hisz a telefon csörög.*
- Ha van kedve, keressen meg. És én a szíveset választanám. *Kacsint cinkosan, majd elköszönve, fülét a telefonra tapasztva sétál fizetni, s onnét tova, kifele a boltból.*

//Köszi Smile //
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom