Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Küzdőtér

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Küzdőtér

Témanyitás  Lupo on Szomb. Május 22, 2010 1:08 am

First topic message reminder :

Egy küzdőtér, ahol a démonok tölthetik a szabadidejüket, akár küzdő félként, akár nézőként. Általában mindig nagy csürhe banda verődik itt össze és fogadnak az éppen harcolókra, hol lélekben, hol varázstárgyakban, hol bármi másban. A küzdő felek, mindig eldöntik, hogy képességeiket használják-e, avagy sem, harc közben, bár megesik, hogy összemosódik a dolog, viszont ezt senki nem teszi sóvá. Nincsenek itt szabályok. Nem feltétlenül a másik leölése a cél, elég csak kiütni is a győzelemhez, de gyakori a halálozási arány.
A hely egy kifejezetten nyitott barlang, mindig nagy tömeggel és hangzavarral. A ring egy négyzet alakú, fémfallal körülvett placc. Igazi erkölcsi fertő.

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Küzdőtér

Témanyitás  Raven on Kedd Jan. 04, 2011 9:48 am

*Nézelődik, nézelődik, unatkozik... figyeli, hogy hátha talál egy ismerős démont is az ugrálók között. De nem... amíg a tömeg közepén lépked, fel sem tűnik neki, hogy követik. Egy idő után azonban mégis hátranéz és egészen véletlenül pont elkapja követője tekintetét, de nem foglalkozik különösebben vele. Halad tovább és azért most már érzékeli, hogy követik. Egészen a falig elmegy, ahol már ritkásabban állnak az emberek, majd megfordul és megszólítja a fiút.*
-Na mi van Öcskös? Akarsz valamit? *kérdi mogorva tekintettel és kissé gúnyos hangon.*
Raven
Árnyőr
Árnyőr

Kor : 109

Hozzászólások száma : 64

Témanyitás  Loki on Kedd Jan. 04, 2011 9:52 am

*Elvigyorodik kajánul mikor a nő megáll és megfordul. Most hogy ritkásabb a terep már könnyebb is. Nem fognak belepofázni a dolgába, és nem fogják kihallgatni se.*
-Hmm hát lenne pár ötletem.-*Jegyzi meg gúnyos vigyorral. Egészen tetszik neki a kis csaj kiállása. Kemény kis nőcinek tűnik.*
Loki
Démon
Démon

Kor : 250

Hozzászólások száma : 229

Témanyitás  Raven on Kedd Jan. 04, 2011 9:56 am

-Kopj le és keress magadnak más játékszert! *zsebre teszi kezeit és elég határozottan néz a fiú szemeibe.*
-A másik oldalon talán találsz pöttyös labdákat és kis mackókat is, ha arra vágysz... *egy pillanatra sem mosolyodik el, bár eleve nem szokott túl sűrűn. Ilyen helyzetekben meg egyáltalán nem.*
Raven
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Loki on Kedd Jan. 04, 2011 10:03 am

-Óóó csípős a nyelved. Ez tetszik!-*Mosolyog tovább a másikkal farkasszemet nézve. Majd szemei elég egyértelműen végigmérik a lányt elölről is.*
-Gondolom, tudod ki vagyok. Miután az utóbbi egy hónapban mindenki csak rólam susog. Viszont én nem tudom a tiéd!-*Egyszóval kíváncsi a lányka nevére. Nem nagyon döntötte még el mit is akar a másikkal. A formás kis bájos idomai egészen tetszenek neki. De ugyanakkor a csaj kisugárzása és modora is bejön neki. Lehet talán nem kéne csak egy egyszerű éjszakát rászánni. Ki tudja, ha olyan jól érti a dolgát mint amilyen csinos és harapós, még jól is jöhetne ismeretségnek. *
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Raven on Kedd Jan. 04, 2011 10:17 am

-Őszinte legyek? Fogalmam sincs ki vagy és nem is érdekel. *lehet, hogy mindenki róla beszél, de Raven általában nem beszél senkivel. Legtöbbször egyedül tengeti napjait vagy a halandók között és egyáltalán nem tájékozott a hírességek körében... egyáltalán nem. Neki elég, ha a fő gonoszt ismeri.*
-A nevemet akarod tudni? Hármat találhatsz. Ha nem találod ki, pár szóval lejáratlak az itteni démon banda előtt. Ha már úgy is játszani akartál... *szövegel neki folyamatosan.*
Raven
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Loki on Kedd Jan. 04, 2011 10:22 am

*CSak elvigyorodik, végre valaki aki még nem hallotta a sztoriját. Így talán még esély is van rá, hogy egy társra tesz szert. Nem barát, mert olyat nem ismernek a démonok.*
-Nyugodtan, már így is az egész démontársadalom megvet, ez már csak a cseresznye lenne a hab tetejére.-*Áll odéb és széles karmozdulattal int, hogy nosza ha annyira akarja a lány tegye.*
-Jah és a nevem Loki, így könnyebb porba alázni.-*Majd kíváncsian várja a fejleményeket.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Raven on Kedd Jan. 04, 2011 10:28 am

-Hmmm... *egy pillanatra elgondolkodik. Ha ez nem hatja meg a démont, akkor nincs értelme nekikezdeni se. Raven sosem csinál semmit, aminek egy picit is bizonytalan a vége...*
-Raven. *dobja oda mérgesen. Még másik nevet sem volt kedve kitalálni.*
-Úgy sem lehetne már lejjebb alázni téged... Nézz magadra. *végignéz a srácon, majd legyint egyet kezével és megkísérli a faképnél hagyást, vagyis elindul a fal mellett, hogy kevesebb démont kelljen kikerülnie.*
Raven
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Loki on Kedd Jan. 04, 2011 10:33 am

*Figyeli a lányt, kezd kicsit visszavenni magából. Nem kéne totál megutáltatni magát így gondol egyet és elételeportál.*
-Mi lenne ha visszavennék a szemét dög énemből, cserébe, hogy értelmesen beszélgethetek veled?-*Kérdi felhúzott szemöldökkel. Most már nem vigyorog kéjesen, hanem teljesen normális hangnemben beszél, komolyan gondolva a dolgot.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Raven on Kedd Jan. 04, 2011 10:37 am

*Megtorpan, ahogy elé teleportálnak,majd összefonja karjait.*
-Messze voltál Te a szemét dög titulustól, én mást mondanék, de mivel ilyen szépen kéred, lehet róla szó. *bár Ravennel nehéz normálisan beszélgetni. Vagy gúnyolódik, vagy szid valakit, vagy nem beszél. Általában ez a három szituáció van, de majd kiderül Loki mit tud kihozni belőle.*
-Csak ne itt. Kezd idegesítő lenni a hangzavar. *körülnéz, majd a fiúra, hogy van-e ötlete hova menjenek.*
Raven
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Loki on Kedd Jan. 04, 2011 10:41 am

-Gyere, kapsz egy italt!-*Fogja meg a lány vállát és teleportálja el az alvilágban mindenki által kedvelt kocsmába.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Joelle on Csüt. Aug. 11, 2011 1:33 am

*Tömeg. Zsivaj. Őrjöngés. Ütések. Csak a testi erő és az ügyesség, képesség használása abszolúte szégyen és kizárással is jár.
Ez az ő világa ma, főleg, hogy életében többet bunyózott, mint babázott. Így jár az, akinek két bátyja volt, s mind a kettőnek megvolt a maga perverziója.
Egyébként most ért véget a menet, szépen kicsinálta azt a démonszukát, akinek akkora volt a szája, hogy na majd ő leveri... Nos, nem jött be.
Joelle hevesen kapkodva a levegőt, verítéktől gyöngyöző homlokkal lép ki a ringből, s az első útjába akadótól elkapja az üvegnyi hideg sört. Ha létezik a pokolbéli mennyország, akkor ez most az, ahogy végigcsorog a nedű a torkán...
Egyébként falatnyi farmernadrágot visel, fekete, hátul keresztpántos toppal. Haja pedig szorosan összefogva, hogy ne akadályozza a küzdelemben.
Komoly képpel, nagyokat szusszanva próbál kicsit kitörni a tömegből, ahol több démonfi is utána füttyög, van, aki meg vállon veregeti...
Ebben a káoszban szúr ki egy rég nem látott nőszemélyt.*
- Hey! *Emeli kezeit a magasba - egyikben a sörrel - ezzel hívva fel magára a figyelmét a másiknak.*
- Deeees! *kiált vigyorogva, mikor a nő végre észreveszi. Már csak oda kellene verekednie magát hozzá.*
Joelle
Néhai
Néhai

Titulus : Ms Unreachable
Kor : 36

Hozzászólások száma : 66

Témanyitás  Desiré on Csüt. Aug. 11, 2011 6:55 am

Mikor legelőször erre tévedtem -ugyanis jobb dolgom nem akadt- és megéreztem Joelle jelenlétét egyenesen a ring felől, már tudtam, hogy ez egy könnyed győzelem lesz, ráadásul nem más, mint az ő javára. Azért természetesen végig néztem. A ring köré gyűlt tömegben mindenki zajongott. Volt aki az egyik, volt aki a másik nő nevét üvöltötte torkaszakadtából, én azonban nem vettem a fáradtságot arra, hogy ilyen módszerekhez folyamodva kinyilvánítsam a véleményemet, vagyis azt, hogy melyiknek is szurkolok. Sikerült pont úgy elhelyezkednem egy sötét, viszonylag kicsi, alig észrevehető sarokban, ahonnan tökéletesen látom a történéseket, aztán nem sokkal a "macskabunyó" elkezdését követően Joelle egy tökéletes ütéssel végleg lezárta a bunyót. Mindig is tudtam, hogy neki egy ilyen "meccs" meg se kottyan. A vérében van, akárcsak nekem. Férfiakat megszégyenítő módra lép ki a ringből. Aurájából szinte süt a győzelem diadalittas "szaga".
Aztán... nagy valószínűséggel észrevehetett.
Hallom, hogy a nevemet kiabálja elnyújtva, én azonban nem vagyok hajlandó megmozdulni, helyette csak állok tovább a dzsuvás falat támasztva jobb vállammal, mellkasomon összefűzött kezekkel, és keresztbe tett lábakkal. Okosabb ha nem indulok meg felé. Ebben a tömegben, a sok, őrjöngő kan között csak még jobban elveszítenénk egymást. Öltözékem természetesen most is csak a szokásos, pont vadászathoz öltözve. Felsőm, egy mély dekoltázsú, fekete póló, alul pedig egy simulós, fekete bőrnadrág és fekete, szintén bőr, térdig érő szárú, tű sarkú csizma. Csak is akkor mozdulok el a helyemről -ellökve magam vállammal a faltól- amikor már biztos közelben van. Akkor azonban megindulok a lázongó tömeg között, egy-két nagydarab fickót is könnyedén arrébb lökve az utamból.
-Na mi a pálya csajos? - Villantom ördögi vigyoromat és elismeréskép -na meg a viszontlátásért is, leegyünk őszinték- átkarolom egy pillanatra, megveregetve a hátát, hogy kifejezzem gratulációmat.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Az ördög, aki sose alszik...
Kor : 342

Hozzászólások száma : 133

Témanyitás  Joelle on Csüt. Aug. 11, 2011 7:19 am

*A tömeg oszlik lassan, mindenki a következő összecsapásra van ráizgulva, így lehet már normális léptekben haladni ott, ahol a hölgyemények tartózkodnak.*
- Az volt a héten a hatodik. Sorozatban. *Szusszan nagyot, s ő ugyan nem öleli a másikat, lévén szakad róla a víz, mint valami lóról, de azért mikor átölelik, kicsit "bújik" a barátnőjéhez, aki kicsit olyan is, mintha a nővére lenne. Bőven lehetne, hisz van cirka 300 év közöttük.*
- Te mikor állsz ki ellenem? *villan szemtelen vigyora Desire felé, majd azért fejével az öltözők felé bök. Szeretné végre kicsit nőnek érezni magát. Desiét meg ismeri annyira, hogy tudja, nem fog visszakozni, hogy beszemtelenkedjen az öltözőbe. Úgyis elég átjáróház tud néha lenni. Beérve pedig egy rozsdásnak tetsző szekrényhez lép a lány, s felcsapja annak ajtaját.*
- Közben mesélj már, mi van veled mostanság! Nem volt szép dolog így itt hagyni lenn, miközben tuti fenn buliztál ezerrel. *Villan felé vigyora, majd eltűnik újra a szekrényben, miután lekapja felsőjét. Nem szégyellős, miért lenne az? Nincs mit szégyellnie.*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Desiré on Csüt. Aug. 11, 2011 9:56 am

Egy kicsit magamhoz szorítom amikor érzem, hogy -annak ellenére, hogy nem létesít engem ölelésben- egy cseppet hozzám bújik, de persze csak "megengedett" keretek között, hiszen egyikünk sem akarja túl érzelgősre fogni a dolgot. Nem hiszem, hogy túl érzékenyen érintette az a tény, hogy nem tudunk sűrűn összejárni, mivel már egy ideje fent, a pórnép között tengetem az időmet és ugyebár melót is szereztem, amit nem akarok olyan sűrűn, szabadon elkerülni ahogy azt eddig is tettem. Lassan már nem érnek sokat a Drewra való fenyegetőzéseim, ugyanis kezd ráérezni arra, hogy milyen módszerekkel "cselezhet" ki a legjobban, és ez... nos... igen csak elszomorít.
Hülye seggfej!
-Ejj csajszi! Nagyon bele lendültél. - Engedem el, aztán -egy cseppet sem nőies mozdulattal- belebokszolok a vállába. Csak úgy. Spontánul.
-Lássuk csak! - Teszem mutatóujjamat a számhoz, szemeimet az ég felé fordítom, mintha csak erősen gondolkodnék.
-Valószínűleg soha! Még a végén komolyabb bajod esne egy-két folton kívül... - Kacsintok pimaszul, és ujjammal a karján kiszemelt lila foltra mutatok. Remélem, hogy nem veszi mindezt túlzottan a szívére. Sajnos túl szórakozott vagyok a mai napon.
-Nem is tudom... mintha nem invitáltalak volna, hogy gyere velem. - Lépkedek oda az öltözőszekrényéhez a megszokott, kecses, őzike lépteimmel, karjaimmal a mellkasomon.
-Mit akarsz tudni? - Szám szegletében máris feltűnik a végletekig szemtelen vigyor.
-Melózok, szörnyülködök a sok tetven és... nyomozgatok. - Dőlök neki vállammal a szekrénysornak.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Joelle on Hétf. Aug. 15, 2011 11:48 pm

- Valakinek muszáj tartania a frontot, ha már te odafenn élvezed a halandók szánalmas kis világának figyelését. *Villan mosolya, s játékosan nyúlna vissza, mikor vállába bokszolnak, de direkt nem is éri el a másikat. Csak amolyan fenyegetőzés szerűség volt a dolog.
Közben már a nadrág és a melltartó is lekerül, hogy helyette rövid farmert short és rövidujjú, kék-fehér kockás westerning kerüljön elő.*
- Csak félsz, hogy lenyomnálak, csajszi! *Ez utóbbit persze nem gombolja be nyakig, s alul is rafináltan megköti, hogy csípője, izmos, lapos hasa férfiszem előtt maradjon. Hajába túr, ahogy kiengedi, s a barátnője felé tekint nevetve.*
- Tudom, tudom, de... én élvezek itt lenni. Még eleget lehetek fenn az örök életemben. *A zöldfülű árnyőrt hallották.*
- Milyen a meló? Az a halanfó f*szi még mindig cseszeget, vagy megtanítottad neki, merre hány óra? *villan vigyora, s szusszanva csapja be a szekrény ajtaját.*
- Milyen az ágyban? *súgja szemtelenül széles vigyorral, noha ő az, aki pont arról híresült el, hogy senki se kaphatja meg, inkább csak játszik a pasikkal. Nagy a szája ennek ellenére.*
- Hüm... mi után nyomozgatsz? *dől ő is az előbb becsukott szekrény ajtajának.*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Desiré on Kedd Aug. 16, 2011 1:44 am

Hát azért az egy enyhe túlzás, hogy élvezem, de azért ott sem hagynám. Valahogy mindig mosolyt csal az arcomra amikor látom azt a szánalomra méltó kétségbeesést és halálfélelmet a képükön amikor összetalálkoznak velem és az első, feléjük tett lépésemnél már tudják, hogy túl sok jóra nem számíthatnak. A hangemberek ilyenkor különösen szórakoztatóak. De végülis nekem mindegy. A végeredmény az így is úgyis ugyanaz lesz mindenki számára, esetleg egy kicsit átvariálva...
Azt hiszem, hogy ez személyenként változik.
-Hát nem látod mennyire? Majd' összecsinálom magam! - Hangomban a gúny egyes formája is felcsendül, persze mindez csak megengedett kereteken belül. Nem akarok egy újabb ellenséget szerezni magamnak és Joelle pedig amúgy is jó társaság ahhoz, hogy ezentúl azon kelljen versengenünk, hogy melyikőnk tudja hamarabb földre gyűrni a másikat. Mi lenne abba a móka?
-Oh... Drew? - Váltok lábat. Hangom szinte egyik pillanatról a másikra, hitetlenkedve ugrott a magasba.
-Baby...egy borsó szem nem fér el a seggében ha szembejön velem. - Kacsintok egyet rendkívül pimaszul.
-Nem tudom. Még nem próbáltam vele. - Vonok vállat semmitmondóan.
-De a vitorlája elég... nos... szembetűnő ha leáll velem beszélni. - Nem akartam túl sokat törni a fejem a legmegfelelőbb kifejezésen.
-Hogy mi után? - Teszem fel a kérdést szinte elképedve.
-Helyesen úgy hangzik a kérdés, hogy: Ki után nyomozgatsz? - Javítom ki, közben szemeim is felvillannak.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Joelle on Pént. Aug. 19, 2011 5:45 am

- Szóval neve is van... *Jegyzi meg nem kevés iróniával és telifogsoros vigyorral a "Drew" elhangzása után. Még a végén leverik tényleg... ő élvezné azért valahol, főleg, hogy nem az a fajta, aki hagyná magát. Még ha baráti, poén szintű is a bunyó.*
- Helyes, nagyon helyes. Egyszer megnézném ám magamnak... *somolyodik el, majd azért hozzáteszi:*
- Már a helyet, ahol melózol ennek a fószernak. *Na persze. Csak azt...*
- Akkor ki után... jajj, ne csigázz már, Des! Segíthetek? Unom már idelenn... *Pedig nincs is még tíz éve se.*

Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Desiré on Pént. Aug. 19, 2011 9:06 am

Legelső megjegyzésére csak félig felvonom a szemöldököm, mintha legalábbis nem egy nyelvet beszélnénk Jo-val és nem lett volna világos számomra az, amit az imént kiejtett a száján. Szavai szinte tocsognak az iróniába. Imádom ezt! Általában nem tudom elviselni, ha valaki, bárki, akárcsak egy kicsit is hasonlít rám, de Joelletől ez valamiért egészen... szimpatikus dolog. Elvégre... mindenki mellé kell valaki olyan, akinek azonos a gondolkodása a tiéddel. Soha nem tudhatod, hogy mikor fogod ennek hasznát venni.
Szemeimet egy vonallá szűkítem össze, mikor megjegyzi, hogy egyszer majd meglátogatja. Csak egészen nyugodtan szivi! Meglát téged és helyben összecsinálja magát.
-Azt csinálsz vele, ami csak jól esik! - Kacsintok rá pajkosan. Biztosan kitalálta már, hogy miről is beszélek, igaz, ha jól ismerem Joelle múltját, akkor ő is tartózkodhat a szextől, akárcsak én is... micsoda fanyarú sors!
-Nocsak, de kis kíváncsiak lettünk! - Hajolok közelebb hozzá, mélyen a szemeibe nézve, majd rákoppintok az orrára.
-Hol is kezdjem? Ja igen... húzott már meg téged banya? - Továbbra is csak kerülgetem a forrókását. Ha ennyire kíváncsi, biztosan tud várni.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Joelle on Szomb. Aug. 27, 2011 9:50 pm

- Akkor nem élne sokáig... *súgja vissza a bártulajdonost illetően, szelíd, már-már negédes mosollyal, s persze figyelve, hogy mi a reakció erre. Vajon mennyire akarja magának a főnökét a másik lány?
Amikor az orrára koppintanak, fintort vág és elhajol.*
- Te is az lennél, ha mióta csak meghaltál volna, idelenn dőzsölnél. *Jegyzi meg, majd a következő kijelentésre elkerekednek szemei s még szája is elnyílik buján-bután. Igyekszik azért felkaparni a földről.*
- Te nem vagy eszednél! *suttogja felemelt hangon kissé.* Most komolyan hagytad... remélem azért utána leölted. *tekint a másikra, hogy ugye megtette?*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Desiré on Vas. Aug. 28, 2011 10:16 pm

Gyilkos félvigyor szökik vörös ajkaimra, amint közli velem, hogy Drewnak se lenne hosszú élete, ha Joelle-vel véletlenségből egy útra terelődnének. Ugyan már! Ha még mellettem bírja, akkor talán a szöszi mellett is fogja, habár az attól függ, hogy Jo mennyire lenne vele türelmes és kegyelmes is. Személyenként lehet változó a gyilkolási ösztön...
-Nos... ezért nem vezetett az első utam ide a kaszás látogatása után. Talán ennek köszönhető, hogy itt lent szinte senki nem tud rólam semmit. - Húzom el a számat, mintha annyira aggasztó lenne. Mindegy! Odafent azért nagyobb "hírnévnek" örvendhetek és már ez is valami.
-Hányszor is mondtam, hogy cuccolj föl? - Forgatom meg a szemeimet, aztán egy lemondó, színészies sóhaj, és újabb lábcsere. Ezeket követően térünk csak rá a kis kufircra és a banyára is.
-Hagytam... miért ne hagytam volna? - Villannak fel szemeim.
-Igazából életben hagytam, de mindegy, mert a végén így is úgyis kiütöttem. Tönkre tette a tangámat! - Tettetett felháborodás.
-A lényeg, hogy nem tudom, hogy mi a neve, de rajta fogom tartani a szemem... - Jegyzem meg csak úgy, mint mellékes információ.
-Odafent van egy kis kéróm Seattle-ba. Gyere velem. - Kacsintok rá és tovább invitálom, hátha beleegyezik.
-Drew tudna munkával is szolgálni és... bemutathatnálak annak a boszinak is. Azt hiszem, hogy érdekelne. - Ajkaimon hívogató, csábítgató vigyor terül szét.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Joelle on Vas. Aug. 28, 2011 10:31 pm

- Jó, oké... igazad van! *tárja szét karjait kuncogva, mert szó, mi szó, nem egyszer nyúzta Desire azzal, hogy menjen fel hozzá, vele, vagy épp a szomszédságába. Nevetve dől a másik mellé, az öltözőkhöz s oldalt sandít sűrű szempillái alól, várva a banyáról szóló sztorit. Mert ennek nagyon olyan szaga van...*
- Te nem vagy normális, csajszi! *kuncog, mint aki jót mulat a dolgon. És tényleg. A végén még az orrára koppintanak itt.*
- Csak aztán nehogy úgy járj, mint Iago, hogy kapsz egy koloncot... *Feszegeti a húrt, de nagyon. Még jó, hogy Des tisztában van azzal, hogy puszta barátiasságból teszi a lány.*
- Egy boszi? Ne viccelj! *fejcsóvál.* De ez a felköltözős dolog nem rossz... Melyik fedősztorit vesszük elő? A nálad nyaraló unokatestvért, vagy az egyetemi ismerősöket? *Tényleg feszegeti itt a húrt, de láthatóan élvezi a helyzetet. A botrány, aminek a szele itt kavarog, biza felcsigázza.*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Desiré on Vas. Aug. 28, 2011 10:41 pm

Azt mondja igazam van. Mily meglepő. Mintha legalábbis eddig bármikor is előfordult volna olyan, hogy ne lett volna egy bizonyos helyzetben igazam. Haj, ez az edzett egó, mikre nem képes?! Szinte hihetetlen!
-Miért is van okod ezt állítani? - Szökken egyik, ívelt szemöldököm máris a homlokomra és kérdőn pillantok rá. Mi bajom származhat egy kis szexből?
-Iago egyáltalán tud a lányáról? - Gondolkodom el. A kérdés inkább csak úgy a semmibe szóló volt, mivel ebbe most nem igazán akarok belemenni, de azért néha jó, ha az ember megvan áldva egy-két részinformációval, amiből aztán a későbbiekben vagy tanulhat vagy felhasználhatja őket.
-Ne aggódj! Ettől nem kell félni. - Közlöm vele teljes magabiztossággal, aztán ellököm vállammal magam a vasszekrények sorozatától és egy lépéssel közelebb araszolok a szöszihez.
-Hmm... talán lenne egy jobb ötletem is. - Nézek a szemeibe, egész közel hajolva az arához. Szinte már-már érzem az arcomon a levegővételeit.
-Mennyire akarod, hogy odafent a kanok úgy használjanak ki ahogy csak tudnak? - Újabb kérdés. Továbbra sem tágítok tőle.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Joelle on Vas. Aug. 28, 2011 10:50 pm

- Nos lássuk csak... ahelyett, hogy előcsalnád a banya őrangyalát, hagyod, hogy gerincre vágjon, és még csak komolyabb kárt se teszel benne... Igen, végülis ez totál normális gondolkodásra vall... *Bólogat lelkesen, hangjából persze irónia érződik ki, mely kivételesen csak arra megy ki, hogy húzza a barátosnét. Merthogy azok. Vagy legalábbis olyasmik.*
- Hogyne tudna! Csak nem érdekli. *Von vállat flegmán, igazából őt hidegen hagyja a téma, meg az a kéjenc is.*
- Én nem félek kisanyám, nem én élvezkedtem a banyával... *szusszan, s bizony, tekintete követi Desiré mozdulatait.*
- Micsoda? Ki vele! *villan mosolya gonoszkásan, s bizony, tekintete a másikét fürkészi, lehetetlen közelségből. Banyek, meg kell kérdeznie, milyen parfümöt használ a csajszi; pokolian jó az illata.*
- Rosszul fogalmaztál, drága... legfeljebb csak én használhatom ki őket, és nem fordítva. *szélesedik ki mosolyom. Ez egyfajta mottó nálam, és talán Des is hasonlót vall, ezért nem estünk még egymás torkának.*
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Desiré on Vas. Aug. 28, 2011 11:34 pm

Hát persze! Azok a kis férgek. A banyák őrangyalai. Mégis miért felejtem el őket állandóan, azonkívül, hogy nem játszanak fontos szerepet az életemben és tulajdonképpen semmibe is veszem őket? Fel kellene már jegyeznem magamnak valahova, hogy azok az Isten küldötte férgek is léteznek és nagyon is lelkiismeretesen és alaposan végzik a munkájukat. Csesszék meg!
-Héj! Honnan tudjam, hogy van-e egyáltalán neki, hmm? Az én kezeim által egy párszor bajba került már és még sem volt ott, amikor segítség kellett volna neki. - Igaz... ha jól emlékszem nem hívott senkit, nem kiabált segítségért, már ha ezeket így kell egyáltalán hívni...
-Az ő helyében én is leszarnám... - Vonom meg nemtörődöm módra a vállam. Na de itt az ideje innen is továbblépni. Majd egyszer elkapom Iagot, ha megakarok tudni bármit is a kis... kölykéről. Most viszont nem érdekel, és nem is rajtuk van a hangsúly. Hát akkor gyerünk. Alkudozzunk csak tovább.
-Ne legyél te ebben olyan biztos cicám! Több eszünk van, mint amennyi látszik... - Dorombolom, egyenesen a füle mellett, amit szinte már-már érintenek az ajkaim.
-Mit szólnál egy langyipár alakításához? Persze csak nagyobb társaságban... - Nem vagyok ferde hajlamú, csak... csak néha egy kicsit.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Joelle on Vas. Aug. 28, 2011 11:50 pm

- Minden boszorkának van... többnyire. Csak csesznek megjelenni, míg nem vinnyognak érte. *Von vállat flegmán, majd ugye itt dorombolnak a fülébe, hogy feláll a hátán a szőr. Hogy jó, vagy épp rossz értelemben, azt maga se tudja, de egy biztos - erőteljesen kapizsgálja a dolgokat. Szőke, de nem buta.*
- Ez... *tekint a másikra, felszaladó szemöldökkel.* Ki fognak készülni! *vigyorodik el gonoszul, fejcsóválva, majd szórakozott kis csókocskát csen a másik ajkaira. Nem, neki sincsenek ferde hajlamai, szimplán halott, veszíteni valója nulla és különben is amikor az ember lánya kicseszhet a férfi nemmel, az mindig remek móka.*
- Viszont most lépek. Van még egy vallatásra váró képregényrajzolóm mára. Majd kereslek, életem gyönyöre. *Játszik rá a dologra szemtelenül elvigyorodva, de aztán cinkos kacsintás keretében tovateleportál.*

//Köszöntem. *-*//
Joelle
Néhai
Néhai

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom