Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Zöld-sarok

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Zöld-sarok

Témanyitás  Lupo on Szer. Szept. 16, 2009 5:33 am

First topic message reminder :

Két nagyobb utca torkolatánál található, egy kis patinás gyógynövénybolt. Hangulatos kis boltocska, kissé régimódi. Ahogy belépünk az ajtón egy kis csengőcske jelzi érkezésünk. A falak égkékek, sötét mahagóni bútorokkal. Az ajtóval szemben található a pult, amin friss virág és sütemény van minden nap.
A helységben nagyon finom ismeretlen illat terjeng, feltehetően a gyógynövények és a virágok illatának keveredésének köszönhetően.
A bolt mindig rendkívül napos. A kirakat ízlésesen van berendezve, a kék selyem anyag úgy húzódik végig rajta, mintha egy folyó lenne.
A selyemre szárított rózsaszirom van rászórva, itt-ott citromfű és közönséges cickafarkfű. Az anyagon gyógyító hatású kristályok vannak elrendezve.
Akvamarin, Holdkő, Jáspis, Macskaszem, Napkő. A gyógynövények polcokon vannak elhelyezve. Minden gyógynövény nevét cirádás betűkkel írták ki a névtáblára.
A gyógyolajok a pultnál vannak felsorakoztatva. A pult mögött a polcon pedig mindenféle különleges saját készítésű fűszer és gyógytea. A boltnak egész nagy forgalma van, sok állandó visszajáró vendéggel.
Turisták is előszeretettel látogatják a különlegesen érdekes boltocskát.

Gabriella Saliven lakhelye
A pult mellett egy ajtó van, ami a raktárba nyílik.Ez a helység hasonlóan van berendezve, mint a bolt. A hátsó sarokban egy íróasztal áll. A szoba inkább néz ki wgy kellemes, egyszerű irodának, mint raktárnak. Az ajtó mellett egy régi lépcső vezet fel, amelynek végén egy meghökkentő kis nappali van. Nem olyan napos, mint a bolthelység. A színei nagyon intenzívek, élénk narancssárga falak, egy nagy citromsárga kanapéval, ami a falhoz van tolva, és egy fekete üveg dohányzóasztallal. A nappali jobb és bal oldalán egy-egy ajtó. Az egyik a hálószobába nyílik, ami teljes ellentéte a nappalinak. Uralkodó színei a fekete és a vörös.

A szoba közepén egy nagy franciaágy áll, fekete ágyneművel. Az egyik fal tele van polcokkal, amelyeken roskadoznak a könyvek. A másik oldalról nyílik a fürdőszoba, ami roppant kicsi és minden fala tükörrel van borítva. A nappali másik ajtaja egy kis konyhába vezet. Fehér falak, fa konyhabútorok, mindenütt növényekkel, és a már jól megszokott kellemes illattal.
Itt lakik Gabriella Saliven a bolt tulajdonosa.

A hozzászólást Lupo összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 31, 2010 2:41 am-kor.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Zöld-sarok

Témanyitás  Iago on Szer. Május 12, 2010 3:25 am

[Gaby]

- Oh, sajnálom. *Reagálja le a választ a családot illetően és valóban fel is ölti a sajnálatból formázott álarcát. Ezer arcú a férfi és bármikor tudja váltogatni őket. Előszeretettel meg is teszi. Már épp szólna még valamit, hogy terelje a témát ettől a kellemetlen iránytól, de végül egy szót se szól, csupán értetlenség ül ki arcára, szemöldökei közt apró ráncok jelennek meg, ahogy a nőre tekint. Gaby most furán réveteg, ő maga épp csak egy pillantásra méltatja a képet, amit a nő is néz. Most ezt nem tudja mire vélni. Legjobb értesülése szerint a nő képességei csak akkor jelennek meg, ha alszik, így arra nem apellál, hogy esetleg az lehet. Mindenesetre ezt már kivárja, hiszen érdekes fejleményei is lehetnek.
És valóban. Gaby kissé zavarodottan áll fel és lép távolabb tőle. Bizony ezt nem hagyhatja szavak, sőt mi több, tettek nélkül. Ő maga is feláll és odalép a nőhöz. Két kezével mintha meg akarná érinteni Gaby vállait, de nem teszi, csupán pár centire tartja tőle a kezeit. Mintha csak vacillálna, hogy nem túl korai-e még az érintés. Valóban fontolgatja, de egyelőre jó ez így. Először kideríti mi történt. Arcáról aggódás olvasható le. Továbbra sem veszített színészi tehetségéből.*
- Baj van? Esetleg megsértettelek valamivel? *Kérdi halkan, szinte nyugtatónak ható hanglejtéssel. A zöld tekintetek Gaby lélektükreit keresik.*
Iago
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Selyemfiú
Kor : 117

Hozzászólások száma : 140

Témanyitás  Zsaklin on Szer. Aug. 17, 2011 11:31 pm

[Anne]

* A közeli sikátorba jelenek meg egy láng függöny segítségével. Gyorsan körbe járatom a tekintetem, hogy egyedül vagyok e vagy sem. A kijáratnál egy szőke fürtökkel gyermek mered rám. Úgy fest mint aki nem tudja eldönteni, hogy most álmodik vagy valóban látta a lángokat melyek körül öleltek. Jelentem valódiak voltak, de túl messze van ahhoz, hogy végezzek vele most azonnal. Na meg a nyílt utcán kuksol. Most semmi kedvem mindenkit lemészárolni ezért a kezemet intésre emelem s egy vészjósló mosolyt is eresztek felé. A gyermek futni kezd s egy gonddal kevesebb. Mire visszarángatja, az anyját én már itt sem leszek. A nyílt utca felé haladok, mert egy boltban van dolgom. Ezért arra felé fordulok le. A gyermekkel nem is foglalkozom ezért nem nézek a hátam mögé. Ha valaki közeledne azt úgy is érezném. A kezemet a kilincsre teszem s be is nyitok a helységbe. Az illat mely rögvest körül vesz nekem nem tetszik. Valahogy nem vagyok oda ezért az egyvelegért, de kibírható. Tudom, hogy mit szeretnék s bár nem vagyok valami nagy kotyvasztó azért nekem is szükségem van pár dologra. Egyelőre szét nézek, hát ha van valami olyan mely érdekelhet.*
Zsaklin
Démon
Démon

Titulus : Miss Kalandor
Kor : 223

Hozzászólások száma : 181

Témanyitás  Anne on Csüt. Aug. 18, 2011 5:44 am

[ Zsaklin ]

* Őszintén szólva fogalmam sincs, mit keresek itt. Ja mégis! Apám parancsszavára. Na de mióta fogadok én szót neki? Furcsa tettek, furcsa helyek és mindezek mellett különös érzés fog el. Belépve az ajtón az az idegesítő csilingelő hang, amit már máshol is hallottam. Általában az ilyen régi stílusú boltokban ilyenek vannak felszerelve. Legszívesebben kivágnám az ablakon őket. De feltűnést se keltve lépkedek a kék színpompás szobában. Habár kinek mi a feltűnő nem de? Elvégre az illat, ami megcsapja az orromat kellemes meg minden, de nem tudok mit kezdeni vele. A bolt közepén megállva úgy érzem magam, mint aki az első iskolai napját éli át senkit sem ismerve. Bár nem sok időm volt mindezt megtapasztalni, hisz többnyire magántanulóként tengettem az időmet. Észre véve magamat keresek magamnak egy nyugodt sarkot, ahol olvasgatom a furcsábbnál furcsább gyógynövényeket.*
~ Minek nekem citromfű vagy bármi hasonló? Gyűlöllek apu! ~
* Szidom Jasont és már a távozás idejét, tervezgetem lehetőleg ezt már tényleg feltűnés nélkül. *
Anne
Boszorka
Boszorka

Titulus : Revolution.
Hozzászólások száma : 97

Témanyitás  Zsaklin on Csüt. Aug. 18, 2011 11:53 am

* Ahogy elnézem a választékot nem sok mindenben különbözik a többi ilyen jellegű bolttól. A hangulata még is más, de erre most nem akarok kitérni, mert ez a szag, ami bent uralkodik, kezd számomra gyomorforgató lenni. Az ajtó nyílik s meg sem lepődöm, hogy egy újabb mágia használó kóricál befelé. Ez a város tele van boszorkákkal és fényerőkkel. Szinte lépen, nyomon bele futok egybe. Nem tudom, mit osztogatnak nekik itt, de jóval több él erre felé, mint máshol. San Francisco egy boszorkány tanya, viszont kiváló búvó hely. Egy apró sóhaj jön, ki a torkomból s tovább fürkészem a polcokon lévő növényeket. A nőre pillantok ki nincs is tőlem olyan messze. Nem tűnik valami határozott egyének és nem is foglalkoznék vele, ha nem pont ott állna ahol. Teszek pár lépést felé s megállok közvetlen előtte.*
- Szabad?* Kérdezem meg udvariasan s azt hiszem elég lényegre törő vagyok, de hogy ne csak álljak mint egy szög. A kezemet lassan felemelem s az előtte lévő növényért nyúlok. Macskagyökér csak itt van, s nekem most arra van szükségem. Ha arrébb áll akkor közelebb helyezkedem, mert nem akarok semmit le venni s a kezembe fogom a növényt. A nőre pillantok ismét s csak annyit mondok neki: *
- Levendula* Ezzel szépen megfordulok s egy másik polcrészhez sétálok, ahol tovább keresgélek, mert másra is szükségem van. Hogy miért mondtam neki ezt a növényt?.......*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Anne on Csüt. Aug. 18, 2011 11:18 pm

*Továbbra is csak a gyógynövények neveit olvasgatom, és értetlen képpel álldogálok, mint aki azt sem tudja, mit akar, és mit keres itt. Ami azt illeti ez így is, van. Fogalmam sincs mit kéne keresnem és miért is küldött pont ide Jason. Unott, mégis zavarban lévő arckifejezésemből egy női hang zökkent ki. Elém állva jelzi, hogy nem éppen jó helyen álltam meg, mivel más is hozzá akar férni a gyógynövényekhez. Hátrébb lépve szólalok csak meg.*
-Tessék csak! –
*Mutatok a polcok felé egész kedvesen. Még egy apró mosoly is megjelent a szám szegletében. Mindez csak annak köszönhető, hogy zavarban vagyok. Ha tudnék bármit is ezekről a gyógynövényekről vagy ilyesmi, akkor most tuti valami goromba megjegyzést kapott volna a csajszi. De így nem sok kedvem volt okoskodni! Miután leemelte a macskagyökeret, egy gyógynövény nevét ejtette ki ajkán, majd el is tűnt előlem. Amint megfordultam egy másik polcnál ácsorgott már. Láthatólag ő tudta miért jött és nem szándékozik sok időt idebent tölteni. *
~ Levendula? Hmm? ~
*Gondolkoztam el ezen nem találva megfelelő választ rá. Nagy erőt véve magamon egy nagy sóhajtás közepette odasétáltam a nő mellé, majd megpróbáltam a legkedvesebb énemet elővenni. *
-Miért pont levendula? –
*Nézek rá kérdőn, mit sem sejtő tekintettel. *
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Aug. 19, 2011 12:06 am

* Nem igen szoktam köszöngetni semmit. Főleg nem egy olyan illetőnek, aki nem a fajtársam, ezért csak egy igen aprót biccentek neki s leeszem azt amire szükségem van. Mielőtt azonban magára hagynám módok neki valamit és tovább sétálok. Nem kell ránéznem, hogy tudjam felkeltettem a kíváncsiságát. Engem legalább s érdekelne, hogy egy idegen miért mond bármit is. Az emberek többsége pedig kiszámítható. A komló egy igen hasznos növény legalább is számomra, így az lesz a következő melyet beszerzek ebben a boltban. Amikor a nő mellém ér rá emelem barna szemeimet.*
- Ha nem tévedek akkor feszült és talán kissé ideges is. Legalább is ahogy bejött ezt tudom feltételezni. Ha jól sejtem nem alszik valami jól éjszaka, de az is lehet nem elég mélyen. Vagy tévednék? Ha jól látom akkor nem igen ért a növényekhez sem.* Kérdezem meg s kíváncsian várom, hogy a feltételezésem helyet álló e vagy sem.*
- A levendulának pedig van egy nyugtató hatása. Nem csak éjszaka hat hanem nappal is. Kiegyensúlyozottabb lesz és nyugodtabb.* Jegyzem meg úgy mellékesen s a növényért nyúlok, melyet le is veszek. Már csak két összetevő hiányzik, és itt sem vagyok.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Anne on Pént. Aug. 19, 2011 12:30 am

*Hallva szavait elönt a düh. Mégis mit képzel magáról? Rendben van, hogy ő ért ezekhez a szar gyógynövényekhez, de attól még nem kéne ilyen kioktatón okoskodnia. Az érzéseket természetesen csak magamban játszom le, kívülről még mindig egy stabil nő szerepét játszom, aki állítólagosan feszült és ideges. Még ha így is lenne mi köze hozzá? Kellett nekem kedvesen idevánszorognom. Tudtam én, hogy a beszélgetésből semmi jó nem sülhet ki. *
-Először is: Nem vagyok feszült ideges meg főként nem. –
*Jelentem ki a leghatározottabban és a lehető legnyugodtabban is.*
-Másodszor meg csak annyiról van szó, hogy nem értek a gyógynövényekhez. Így ezt a feltételezését nem tudom megcáfolni. –
*Vágok gúnyos képet, hogy végül mégis csak alul maradtam.*
-Azonban nincs szükségem a levendulájára, mert nyugodt körülmények között élek. Tehát ha kérhetem a kioktató megjegyzéseit szánja más boszorkáknak! –
*Vágok vissza, de amint észbe kapok, hogy mit mondtam, elpirulok. Kapkodni vagy dadogni, esetleg magyarázkodni nem kezdek. Fölösleges lenne! Ha csak egy halandóval állok szemben, aki megszállottan szereti a gyógynövényeket, akkor maximum lököttnek tart. Ha pedig egy hozzám hasonló boszorkával vagy mással, akkor úgy se fog kiakadni. *
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Aug. 19, 2011 1:19 am

* A szavaira felszalad az egyik szépen szedett szemöldököm a magasba. Valóban nem lenne az? Hm. Rögvest tagadás sorozatot hallok, de egyelőre nem szólók egy szót sem csak figyelem a másikat. Mikor a gúnyos mimika jelenik meg arcán csak egy elégedett mosoly villog az enyémen. Azon gondolkodom, hogy mi legyen a követező lépésem. Legyek gonosz vagy kevésbé gonosz? Nekem a jó jelző nem szerepel a szótáramban, ez van. A további szavaira vállat vonok, de amit kiejti a boszorka szót a szemem felcsillan.*
- Nem akartam kioktató lenni. Kedvesem, lehet, hogy most még nincs szüksége rá, de ezzel a stílussal több haragosa lesz mint az gondolná.* Hangom közömbös és semmilyen érzelmet nem vegyitek bele. Lassan közelebb hajolok a nőhöz és a hangomat is halkabbra veszem. Nincs benne semmi fenyegető csak nem akarom hogy más is hallja a szavakat.*
- Jól gondolom, hogy nagyon újnak számít köztünk, boszorkányok között?* Teszem fel a következő kérdésem és nem véletlen hogy magamat is a idióta boszik közé soroltam.*
- Már csak azért, mert ezt titokban tartjuk. Gondolom senki nem avatta be a szabályokba?!* Csak most növelem a távolságot kettőnk között. Az új boszorkányok nem igen érzik még, hogy egyesek a mágia melyik oldalát is használják. Talán még egy démonnal sem találkozott ezért nem tudja, hogy mi lehetek. Bár az ahogy fellép velem szembe sem véletlen. Talán érzi a belőlem áradó gonoszságot, de ha nincs viszonyítási alapja akkor ezt még nem tudja helyre tenni. Legalább is ez a tapasztalatom, de mindjárt kiderül, hogy helyes e a logikám vagy sem.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Anne on Pént. Aug. 19, 2011 7:37 am

*Várva a reakcióját csak reménykedhetek, hogy egy halandóval állok szemben, és maximum őrültnek titulál, ami különösebben nem hatna meg. Elvégre mióta érdekelnek engem mások véleményei? Hát nem mostantól az is biztos. Meglátva a nő csillogó szemeit, majd hallva szavait ismételten kiakadok. Ez a nő úgy tűnik túl nagy falat számomra és mai szabadidejében engem, kóstolgat. Hát köszönöm szépen nem kértem belőle. *
-Kedvesem? Ne haragudj meg, de én maradok a tegeződésnél. Nem látom a ráncaidat, amitől öregebbnek tűnhetnél. Esetleg őszhajszál? –
*Vigyorodom el, és végig tekintek a nő arcán. Közelebb hajolva hozzám éreztem, hogy valami baljós következik. Kérdésére csak egy nagyot nyeltem, majd mikor végre távolságot tartva várta reakciómat megszólaltam. Hangom közömbös volt. Mintha semmit mondó lenne, amit most közlök vele.*
-Ha boszorkány is vagy, akkor sincs semmi közöd hozzá. Nem a világnak kürtöltem szét, így ne féltsd a szánalmas kis titkodat. Én amúgy sem dicsekednék ezzel.–
*Jelentem ki mit sem sejtve arról, hogy ő pont az ellenségem és nem kéne vele bájcsevegnem. Bár tény, hogy ez a beszélgetés nem közelíti meg a bájcsevejt. Mégis megérezhetném a gonosz kisugárzását. Ámbár elvakít az indulat, amit a nő hozott ki belőlem. És amúgy is kezdő vagyok, így lécci ne ítéljetek el. *
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Zsaklin on Vas. Aug. 21, 2011 3:11 am

- Fiatal vagy még.* Jegyzem meg nevetve, de amilyen hirtelen elnevettem magam olyan gyorsan hagyom abba. Hangom ismét lejjebb veszem.*
- Vannak varázslatok melyekkel az öregedés jeleit el lehet tüntetni. Az őszhajszálakra pedig ott a festék* Jegyzem meg könnyedén. Most sem oktatom, na jó, még is, de ezt a hangszínemből nem hámozhatja ki. Igazán élvezem az Ő szekálást s ennél jobb programon nem is lehetne. A válasza egy cseppet meg lep, de lobbanékony természetnek tűnik.*
- Elég ha csak egy démon mászkál erre, és ha meghallja, hogy mik vagyunk akkor itt bizony harc lesz. Biztos tudod, hogy ősi ellenségeink és jobb titokban tartani a kilétünket. * Pillantok körbe lassan, hogy ki az aki még hallgatja a beszélgetést, ezzel egy fajta óvatosságra intve őt.*
- Ezekben az időkben jobb félteni az életünket.* Jegyzem meg neki kedvesen. Semmi rossz indulat nincs a hangomban. Az persze más kérdést hogy magától árad belőlem, de szerencsére fiatal és tapasztalatlan. Komolyan mondom ennél jobb boszorkába ne is botolhattam volna. A napom már is jobb.*
- Annabell vagyok* Nyújtom felé a kezemet, s ha megfogja akkor meg is rázom könnyeden.*
- Mióta tudod, hogy mi is vagy?* Pillogok rá kérdőn s talán közlékeny lesz vagy ha nem akkor így jártam. A következő csodaszer melyet magamhoz veszek az a citromfű lesz. Hasznos kis növény és a teába az is kell.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Anne on Vas. Aug. 21, 2011 11:38 pm

-Annak is érzem magam. –
*Nézek rá kérdőn, miközben egy kis ideig nevetgél, majd hangja újra tárgyilagos, semmit mondó lesz. Komolyan mondom ez a nő rosszabb, mint én.*
-Oh jó tudni mami! Akkor legalább örökre friss és üde maradhatok! –
*Kacsintok rá egy széles vigyor kíséretében. Nem mondom, hogy nem igaz, amit mond, de nem hinném, hogy ő varázslatnak köszönheti a fiatalságát. Na mindegy nem állok le vele vitatkozni. Inkább csak gúnyolódom vele. *
-Ühüm. Persze. Hogy oda ne rohanjak. –
*Legyintek egyet a démonos dolgára. Nos igen! Ezzel az egyel én is tisztában, vagyok, azonban még nem volt alkalmam egy démonnal sem összefutni, így nincs miért paráznom. Persze, ha tudnám, hogy most is épp egy démonnal cseverészek, akkor valószínűleg ennyire se lennék kedves, mint most. Már ha ezt egyáltalán lehet kedvességnek nevezni. *
-Annyit azért nem ér az életem, hogy még féltsem is. –
*Éreztem én a jóindulatot a mondatában, azonban nem nagyon hatott meg. Amit most mondtam tényleg őszinte volt és talán ez egy kicsit meg is látszott rajtam, mivel elmaradt a szemtelen vigyor a képemről. Bemutatkozására természetesen elfogadom a kezét és én is bemutatkozok.*
-Amanda. –
*Mosolyodom el, és fogalmam sincs miért épp ezt a nevet, mondtam neki. Valami oknál fogva nem bízok a nőben és a megérzéseim is rosszat, sugallnak vele kapcsolatban. Na meg aztán mi ez a hirtelen kedvesség?! Elengedve kezét nézek rá az ártatlan kis arcára, és úgy válaszolok, ha ez nevezhető válasznak.*
-Figyelj az előbb még nem, kioktattál, hogy ne itt beszéljek arról, hogy ki és mi vagyok? –
*Húzom fel az egyik szemöldököm és persze a pofátlan mosolyom sem maradhat el. *
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Zsaklin on Hétf. Aug. 22, 2011 12:24 pm

* Az jó ha fiatalnak érzi magát. Ez rólam nem mondható el, hiszen hiába festek 25-26 évesnek, sokkal öregebbnek érzem magam. Nem csak azért, mert az is vagyok, hanem az a sok minden, amiben már részem volt. A felét vagy a háromnegyedét nem venné be a gyomra, de ez most mellékes. A gúnyolódására csak legyintek egy aprót. Mami én? Soha nem leszek az, de nem is akarok. Nem tudnék mit kezdeni egy démoni gyerekkel. Na meg nem is nekem való az anya szerep.*
- Mulandó dolog, bár ha ismered a titkot akkor az maradhatsz* Jegyzem meg csak úgy mellékesen neki. Most már biztos vagyok benne, hogy egy démonnal sem találkozót, hiszen a félelem apró szikrája sem villan fel nála. Helyes, bár a stílusával simán elmehetne démonnak is.*
- Ki az életet nem becsüli, talán meg sem érdemli.* Az egyetlen őszinte mondat mely ma elhangzott a számból. Ez a boszorka tényleg nem érdemli meg hogy éljen, de nem ma nincs kedvem pálcát törni a nyakánál. Ma más fontosabb dolgom is akad, mint kivégezni egy boszit. Ritka pillanat, de ilyen is előfordul nálam. A kezemet nyújtom felé s be is mutatkozók, persze egy másik néven, de az lenne a meglepő, ha nem így tennék.*
- Senki nincs a közelben, de Te figyelmetlen voltál, én viszont körbe néztem. Persze ha nem kell segítség akkor* Tárom szét mind a két kezemet s vonom meg a vállamat. Inkább a polc fel fordulok ahonnan leveszem a következő növényt mely nem más mint az említett levendula. Mielőtt azonban a többi közé tenném a nőre pillantok.*
- Biztos nem akarsz haza vinni egy keveset?* Kérdezem meg utoljára s befejezem a mozdulat sort. Egy várakozó pillantást vetek rá*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Anne on Kedd Aug. 23, 2011 2:36 am

*Ezen a fiatalsági témán már tényleg nagyon leragadtunk. Értettem én a lényegét és természetesen megfordult a fejemben, hogy majd én is hasznát veszem, mikor már őszülök és a többi. De annyira azért nem hat meg hogy egész álló nap erről csevegjek. Fiatal vagyok és fit minek nekem egyelőre? *
-Hidd el ezt az életet te sem becsülnéd. –
*Nézek rá a lehető legkomolyabban, bár ez nem tart tovább, mint röpke 2 másodperc. Mindezt nem azért mondtam, hogy megsajnáljon vagy hasonló. Csak az igazat mondtam. Megjegyzem: Kivételesen! Megjegyzésére már épp megfordul a fejemben a következő kérdés, azonban ő újra a levendulájával jön.*
-Nem kösz!-
*Mondom most már tényleg elég morcosan. Azonban a játszmát nem nyerte meg ennyivel. Talán a legokosabb az lenne, ha elmennék, de sosem voltam híve a jó döntéseknek. *
-Mégis miben tudnál pont te segíteni?-
*Kérdezem a lehető legérdektelenebb arccal. Tényleg fogalmam sincs, hogy mire mehetnék ezzel a nővel. Semmi jó nem sugárzik belőle. Még, hogy ő akarna jót nekem? *
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Zsaklin on Kedd Aug. 23, 2011 7:10 am

* Csak állat vonok a szavaira. Nem érdekel a sorsa vagy a múltja. Az hogy nem becsüli az életét a lány baja. A levendula az utolsó, melyre szükségem van. Jó kis tea lesz ebből a keverékből, mely igen nagy hasznot fog hajtani a számomra. Ismét csak vállat vonok az elutasításra. Azonban a visszakérdezése meg lep. Azt gondoltam szintén elutasít, és megint kapok egy grimaszt, de ez most elmaradt.*
- Talán abban, hogy túlélő legyén ebben a poros koszfészekben* Ez a legszebb szó, amit használni tudok a városa. Tele van boszorkányokkal ami közel sem legjobb számomra, viszont ha akad még hozzá hasonló, akkor nem is lesz annyira rossz az itt tartózkodásom. A lapokat kevergetni kell folyamatosan különben az élet unalmas lesz. Hogy készülök e valamire? Talán igen, talán nem. Ezt soha nem lehet tudni egy démonnál.*
- Mondjuk ahogy kivettem a szavaidból téged nem érdekel az életed. Talán csak céltáblának lennél hasznos ha mindegy hogy élsz vagy halsz* Jegyzem meg neki s most már teljesen felé vagyok fordulna. Végig mérem majd legyintek egy aprót.*
- Talán csalinak sem vagy ideális* Húzom el az ajkamat s lassan fordulok tőle el. A pulthoz sétálok s közelebb intem a pultost. Valamit mondok neki s a lány felé mutatok. A növények egy zacskóba kerülnek melyet magam mellé eresztek. Ha még nem követett akkor felé indulok el s mellé érve biccentek.*
- Örvendtem. A pultnál keresnek* Ennyit jegyzek meg neki s ha tudok akkor tovább haladok. Ha pedig akad még kérdése akkor nem hagyom ott a leányzót. Hogy mit mondtam a pultosnak? Hogy a lány fizeti a csekket. Hogy én fizessek bármiért is? Ki van csukva. Hogy valóban kifizeti e vagy sem, az már rá tartozik és ezzel nem foglalkozom. Egyszerűen nem érdekel a dolog.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Anne on Hétf. Aug. 29, 2011 7:34 pm

*Nos igen a koszfékes mondata tényleg tetszett, így egy mosollyal jeleztem is mindezt. Erről a helyről én sem tudok mást mondani. Legalábbis szebb jelzőket biztosan nem. A következő megjegyzései, azonban kizökkentenek a jókedvből és a düh lesz úrrá rajtam. Legszívesebben most neki ugranék és lerendezném a sorsát. Körbepillantva, viszont látom, hogy nem ez a legideálisabb hely, így csak egy nagyot nyelek, amikor látom, hogy a nő a pult felé sétál. Tekintetem végig őt fürkészi, s amint visszaér elkapom a kezét. Elvégre ilyen könnyen nem menekülhet el. *
-Idefigyelj velem, ne gúnyolódj és, ha kérhetem, ne tegyél megjegyzéseket, hogy az életem mire jó és mire nem. Az már az én dolgom. –
*Mondom mindezt, miközben kezemmel teljes mértékben a csuklóját szorítom. Várom, hogy mit lép. Kitudja, talán emberemre találtam és ő nem a hajamat tépi majd. *
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Zsaklin on Kedd Aug. 30, 2011 3:33 am

* Ahogy mennék elkapja a kezemet s erős szorítást fejt ki rajtam. Hát már mi a jó francot képzel ez a csitri? Engem senki nem fogdoshat csak akinek ezt megengedem. Várjunk csak neki adtam volna erre engedélyt......a-a negatív. Most ásta meg a sírját vagy ha azt nem is, teszek róla, hogy maradandó élményt szerezek neki. A kezem melyet fog egyre melegebb lesz. Pár pillanat s szinte forró lesz a bőröm. A szemem vészjóslóan megcsillan és bámulok a cuki pofijába nagyon komolyan. *
- Ha nem eresztesz el még a végén megégeted magad. Tudod spontán képes vagyok begyulladni, csibém* Hogy szavaimat még jobban alá támasszam még forróbb lesz a karom s már égető érzést is érezhet ott ahol a kezemmel találkozik. Amint el húzza a kezét abban a pillanatban kulcsolódnak rá az ujjaim a csuklójára. Szabad kezemmel pedig előveszem a tört, mely a hátam mögött lapult. Mindig nálam van és most sincs ez másképp. A következő pillanatban pedig a kezén ejtek vágást. Az éle borotva éles s ha nem elég gyors akkor bizony már a vére látható is lesz. Ennyit a jó kis lány szerepről. Most sem én kerestem a bajt hanem ez a dilis boszorka. Nos tessék viselni a következményeket. Ugyan mit árthatna egy fiatal boszi egy idős démonnak? Nem bízom el magamat, de hát akkor is. A kezem végül lángba borul s engem ugyan nem érdekel mennyien látják. Kivégzem mindet s felgyújtom ezt a kócerájt.*
- Nem tudod kivel húztál újat, de kegyes leszek, adok egér úttat. Ha most tovább állsz akkor van pár napod hogy elbúj ha pedig nem akkor * A nyakam előtt mutatom azt a bizonyos jelet, mely a halálra utal. Én a helyében most tovább állnék, de talán buta s inkább harcolna.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Anne on Csüt. Szept. 15, 2011 10:31 pm

*Szorítva a kezét érzem, hogy egyre melegebb a tenyerem. Először csak a tüzes hangulatra fognám, ami köztünk alakult ki, de amikor már a csuklóján keresztül átszivárgó hő a kezemen lévő bőrfelületre érkezik elvetem ezt az elképzelést. Komoly és magabiztos megjegyzésére már bizton állíthatom, hogy a forró hőmérséklet belőle jön. Mondatára elvigyorodom és állom a forróságot, bár nem valami kellemes. *
- Ha pasi lennél már azt hinném bebuzultál. Persze a nőknél is érvényes a meleg szó fogalma. De azért vigyázz, mert a szépséged nem fog rávenni a szenvedélyes csókcsatára. -
*Kacsintok rá a lehető legpimaszabbul, majd egy pillanatra felszisszenek, mert kezdek túlforrósodni. Ekkor elkapom a kezemet a csuklójáról, de a gonosz nőszemély nem enged és tovább játszik. Fordított állás következik. Most ő szorít engem, így semmit tévőnek érzem magam és csak égető érzést érzek, ami egyre jobban fáj, de mindezt próbálom nem mutatni, így összeszorított fogakkal pillantom meg a tört, amit a háta mögül vett elő. Látva, hogy ezzel is sérülést szeretne nekem okozni elkapom a kezét mielőtt bármit is kezdhetne a drágalátos kis tőrével. Teljes erőmet felhasználva próbálom eltaszítani magamtól a tőrt, de mindez elég nehézkes, mivel a másik kezemet folyamatosan éri az égető érzés. De vajon ez a nő egyszerre két pontra is tud figyelni? Térdemet felemelve rúgok bele egyet a gyomrába ezzel megkockáztatva, hogy esetleg egy vágás lesz a kezemen. De ha szerencsém van legalább a kezét leemeli rólam és az égető érzés elmúlik. De annak is örülnék, ha a tört tudnám a földön. Úgy néz ki megint bajban vagyok. Miért is nem lepődök meg ezen? Következő pillanatban már a keze lángol és kezdem úgy érezni, hogy ezt a csatát elvesztettem. De akkor most mi legyen? Menjek el és veszítsem el a büszkeségem vagy rohanjak bele a saját halálomba? *
- Szexi a tetoválásod lehet én is csináltatok egyet! Ajánlsz esetleg egy jó helyet? -
*Gúnyolódom, bár a térdeim remegnek, mert kezdek beparázni. *
- Ne aggódj megyek. Most nyertél, de a következő alkalomkor felkészültebb leszek. -
* Mondom egy nagyot nyelve, majd ha elenged, akkor távozok a helységből. Ha nem? Hát akkor jön a szenvedés vagy esetleg a halál !? *
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Zsaklin on Szomb. Szept. 17, 2011 5:32 am

* Nos hát megint csak beigazolódik számomra, hogy miért nem szeretem a fiatal boszikat. Túl makacsak, forró fejűek és akaratosak. Talán egykor én is ilyen voltam, de az már nagyon régen volt s bizony jó párszor sikerült megégetni magamat. Azok az évek vagy korszak viszont véget ért s mára inkább égetek meg másokat. Sokkal jobb ezen az oldalon lenni mint a másikon, de hát öregszünk, komolyodunk és stb. A kezem egyre melegebb lesz így okozva neki fájdalmat. Szavain csak felnevetek s bizony ez egy démoni nevetés.*
- Nem szeretem az olyan fiatal csibéket kiknek még a tojás héj a fenekén van. Hívj fel pár év múlva akkor megízlelheted az ajkam édes bódító ízét.* Nem vagyok oda a nőkért, de eljátszottam már pár szerepet az évtizedek alatt, s bizony akadt, hogy nőket környékeztem meg. Oh, annyira azért nem olyan könnyű megszabadulni tőlem s ennek tanúbizonyságot is adok azzal, hogy hűséges tőrömet figyelheti meg közelebbről. Csak nem bír nyugton maradni, így mikor kapok egy ütést az éles penge végig szalad a bőrén. Nagy hiba volt hiszen ez nem egyszerű tőr. Az egy dolog hogy élesebb bármilyen borotvánál, de egy kis méreggel is át van itatva a pengéje. Nem, nem halálos pusztán sokkal lassabban gyógyul be az általa ejtett seb. Egy biztos van a lányban erő s érzem az ütés súlyát. Eleresztem de a tőrömet neki szegezem. Nem érdekel éppen hányan figyelik a mi kis akciónkat. Egy pillanatra a meglepődés fut át rajtam, mert nem gondoltam volna, hogy képes megfigyelni dolgokat. Jelen esetben a tetoválásomat.*
- Ilyet nem osztanak minden sarkon, de ugyan mit tudsz Te az én világomról? Még azzal sem vagy tisztában, hogy miért keltek benned rossz érzéseket* Hangom fennkölt s lenéző is egyben. Adok neki egér utat s csak rajta múlik, hogy éle a lehetőséggel. A mai napot választotta a halálra vagy egy másikat?*
- Helyes döntés és készülj arra a napra, mert még találkozni fogunk* Akkor nem leszek ennyire „jó” s ha nem tud ellenem semmit kitalálni akkor alulról szagolhatja majd az ibolyát. Egy boszival kevesebb fog szaladgálni az utcán. Így is van belőlük elég sok. Mit számít egy? Mielőtt ide érne a rendőrség vagy valamelyik boszi szervezet, lángokba burkolózóm s tovább állok.*

// Köszi! //
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Anne on Pént. Okt. 14, 2011 9:34 pm

*Annyit biztosan megtanulhattam volna a mai napból, hogy ne kezdj ki boszorkáknak kiadott nőszemélyekkel. Ezt már csak a most játszott " harc " is mutathatja. Nem sok sejtésem van róla, hogy milyen lény lehet az ellenfelem, de a rossz energia csak úgy sugárzik belőle. Az már biztos, hogy nem leszek a puszipajtása. *
- Majd megkeresel, ha ennyire égsz már a vágytól, hogy megismerhess ! -
* Kacsintok rá célozva a csókra és a forrósodó kezére. Nem hinném, hogy tényleg megkeresne, de azért szeretek beszólogatni annak ellenére is, hogy nem egyszer szívtam meg pont ennek a tulajdonságomnak köszönhetően. De nem én vagyok az a lány, aki tanul a hibáiból, így újra és újra elfogom követni a bajba sodró szavaimat, cselekedeteimet. A rúgás, amit a gyomrába végeztem hatásos volt annyira, hogy a tőre tényleg egy vágást intézett a kezemen. A bökkenő csak az, hogy mélyebben van a seb, mint amire számítottam. Látva, hogy megindul a vérzés egy pillanatra felszisszenek, s a szememből csak úgy árad a tüzes tekintet. *
- Lehet, hogy uralod a tüzet, de ez nem jelenti azt, hogy nem játszhatok a tűzzel. -
* És igen még mindig pimasz, makacs és büszke vagyok. Egyre nagyobb a fájdalom és érzem, hogy gyengülök. *
- A te világod? Hmm .. Majd egyszer ellátogatok. -
* Mondom bár ezek csak hamis szavak. Persze azért a bosszú ízét érzem ajkamon, de nem vagyok elég erős, hogy legyőzzem ezt a kis r*bancot. Miután elenged csak bólintok, s kisétálok az ajtón. Kiérve a boltból letépek a felsőmből egy anyagdarabot, majd erősen rákötöm a vérző sebre. Utamat a kórház felé tartom. Nincs kedvem apám osztását hallgatni, hogy már megint mibe keveredtem.*

// Én köszi ! //
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Márc. 20, 2012 11:21 pm

[JÖVŐS KALAND - Dante és a fiatalok :K]

*Ismerős lehet a férfi számára a környék, ahova érkeznek, hisz ő maga alig egy saroknyira lakik innét. Az egyik kis üzlet hátsó utcájába materializálódnak, ahol szűkös a hely hármuknak, meg a vernyogva kukázó macskának. A higiéné mínuszokban szárnyal.*
- Oké. Bemegyünk, megkeressük, aktiváljuk és mindenki boldog. Kérdés? *sandít Williamsék felé.*
- Öhm... csak egy. *Emeli fel mutatóujját Dan.* Hogy akarsz fényes nappal bejutni és végigpásztázni minden egyes szegletet feltűnés nélkül?

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Dante on Csüt. Ápr. 05, 2012 7:20 am

*Figyeli a párost, hogy ki hogyan áll hozzá a dologhoz. Sajna Becca ötlete sokkal jobban hasonlít az övére, mint Dané....az eszét biztos az anyjától örökölte. De vajon ki lehet? Egyelőre viszont a bejutás a lényeg.*
-Talán egy igézéssel kis időre láthatatlanná vagy feltűnésmentessé tehetnénk magunkat. Az átjáró pedig biztos bocsát ki valamilyen varázsenergiát, azt ha nem is érezzük egy másik igével könnyű lehet megtalálni. Mit szóltok?-*Pillant a másik kettőre, főleg Dan felé, mert már kérdezgetni akarja. De még tervezésnél nem akarja, majd ha Becca kicsit elfoglaltabb lesz.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 30

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Vienne on Vas. Ápr. 08, 2012 8:09 am

- Ez jó lehet. *Vigyorodik el őse szavaira a srác és Becca is rábólint.*
- Gratulálok! Megnyerted magadnak a feladatot. *Ismerős lehet az ironikus kis mosolya - Vienneé is hasonló.* Én őrt állok, ti bementek és ha megvan, szóltok és bemegyek én is. *Dan egyetértőn fog rá az üzlethelyiség hátsó ajtajának kilincsére. Részéről mehetnek is, csak előbb ugye láthatatlanná kellene válni.*
- Cs-csinálod te? *Sandít bizonytalanul leendő apjára.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Ápr. 09, 2012 8:42 am

*Hát bár Becca terve közelebb állt hozzá, azért idegesítő. Ráadásul ott az az állandó kellemetlen érzés a kis démoni részével, mondjuk mintha benne nem lenne. Mindenesetre kellemes mosoly szalad a szájára, mikor a srác rákérdez átvállalja e. Majd bólint csak.*
-Hmm hát a láthatatlanság nagyon necces, de talán ez megteszi.....
Szürke egerek vagyunk,
kiket nem látnak!
Mi mágikus itt van,
azt mind lássam!
*Pillant körbe, de hát magukra kérte a varázslatot. Szóval a puding próbája az evés. Int Dannek, hogy most menjenek, aztán majd persze Beccanak majd szólnak.*
-Próbálj meg nem bajba kerülni!-*Szól hátra azért.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Pént. Ápr. 20, 2012 7:30 am

*Dante varázslata sikeres, szinte érezni, ahogy felpezseg körötte a levegő. Aztán mintha megnőne minden köröttük, felerősödnek az illatok - Dan gyomra fel is fordul szinte tőle - és egyszerűen szűknek tetszik a bőrük maguknak. Olyan kényelmetlen érzés fogja el az embert, és ez nem alaptalan - mikor egymásra pillantanak, láthatják, hogy Dante barnás, Dan szürkés, míg Becca feketés árnyalatú, közönséges háziegérré változott.*
Na b'zmeg. *cincogja ez utóbbi.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 31, 2012 11:16 pm

*Kellemetlenül néz körbe, és teszi meg ő is a felfedezést hogy mi történt.*
-Néha úgy érzem a mágia nem ismeri a metafóra fogalmát...-*Cincog vissza kellemetlenül, de így már megindulhatnak befelé.*
-Ne lássanak meg!-*Szól hátra az ifjaknak, mert tudja hogy fogadják az egereket egy zöldségesnél. És tuti nem kerülnek ki élve.*
-Egy ilyen alakváltoztató ige nem hiszem, hogy sokáig kitartana. Szóval siessünk!-*Kis vékony hangja felettébb humoros lenne, hogyha nem lenne éppen belekényszerítve egy egér testbe. Mindenesetre vezetően megindul előre hogy megtalálják a kaput.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére