Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Kínai cipő- és ruhabolt

Go down

Kínai cipő- és ruhabolt

Témanyitás  Lupo on Szer. Szept. 16, 2009 5:40 am

Van belőlük jó sok. Tetszőleges üzlet játszható ki, de egy dolog az összesben azonos: Olcsó. A minőség meg ezzel tökéletesen megegyezik.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Kínai cipő- és ruhabolt

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Júl. 06, 2010 4:51 am

*Kicsit nőiesen, mégis kissé csapzottan érkezik az üzletbe. A ma oly divatos fekete pántos szandálját viseli egy kis szürke ruhával, vörös hajából napszemüveg kandikál ki, kezében lazán himbálódzik a slusszkulcs.*
-Szép napot! *Köszön az eladónak, s egy kisebb ajándéktasakot nyújt át az eladónőnek. Törzsvendége a nő, most pedig ő jött el az üzletébe.*
-Hűű, jó nagy! *Néz körbe, majd megpillantja a férfit, de egy félmosoly után el is fordul tőle.*
-Cickafark. Nem túl erős és ha a levendula nem hatott, az ebből főzött tea biztosan fog. *Mondja lelkesen. Szeret segíteni, na. Ha pedig az eladó kislányáról van szó, főleg.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 264

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Júl. 06, 2010 5:07 am

*Ő pedig tovább ecseteli a gyógyfű hatását. Nem ismeri meg a férfit, elvégre, legtöbbször nem is ő van a boltban, hanem az idősebb eladó. Az arcmemóriája amúgy is szörnyű. Így hát marad a közömbös stáció. Ismerkedni nem szokott, legalábbis kezdeményezni. Szegény Danténak is sokba telt, és sok tésztájába,mire elengedte magát annyira, hogy... oké, akkor túlságosan elengedte. Very Happy*
-De már rohanok is. Ma én vagyok az üzletben. Remélem hamar meggyógyul a kis Lily. És várom vissza a boltba, üzenem! *Mosolyodik el, majd egész lassan megfordul, hogy induljon a kocsija felé.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Júl. 06, 2010 5:29 am

*És indulna is, amikor valaki beleütközik.*
-Au! *Jajdul fel, na nem ám a fájdalomtól, a meglepetés erejétől. Akaratlanul belekapaszkodik a férfi karjába, s mivel ilyen helyzetekben nem tudja irányítani a képességét, egész röviden az emlékeibe is beleturkál.*
-Jesszus, bocsánat... *A férfi nem is tudhatja, hogy nem ügyetlenségéért kér elnézést, hanem képessége miatt. Idegeneknek csak úgy nem turkál a fejében. Általában.*
-Ugyan, hagyja csak... *És hajol ő is a kulcsért.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Júl. 06, 2010 5:45 am

-öö.. hű... *Ennyit mond, szerencsére, nem hangosan, mert az hogy venné ki magát. ~Helyes. Magas. Sportos. És... nem fut démonok után. Térj észhez, Amelia!~ Gyorsan megrázza magát, felemelkedik.*
-Elnézést, elég ügyetlen vagyok. *Kapkodja össze magát, majd átveszi a kulcsot. Csak egész finoman ér a férfi ujjaihoz.*
-Öhmm... Amelia vagyok. *Kínos. Muszáj valamivel terelnie a helyzetet.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Júl. 06, 2010 6:11 am

*Na, az nagyon kellene neki, jellemrajz... "Amelia Lane, vörös hajú boszorkány, aki emberek és természetfeletti lények emlékeiben turkál és módosítja azokat... ja, és ő sem hétköznapi." Ójaj. Még belegondolni is rossz.
Kedvesen mosolyogva elveszi a kulcsot, majd arca meglepettséget tükröz.*
-Ó, járt már nálam? Ezek szerint igen. *Vidul fel, majd elneveti magát a nem vásárlásra.*
-Egy ékszer-és ajándékboltba nem kenyeret jönnek venni az emberek. Szétnéznek, megnyugszik a lelkül vagy épp gyönyörködnek, sok esetből egyszer vásárolnak is. De hát családi örökség. *Ömlenek ki a szavak a száján.*
-Egyébként pedig örvendek. *Nyújtja a kezét, mivel elhangzott a férfi neve is.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Júl. 06, 2010 6:33 am

*Nem tehet róla, nem ugrik be neki a férfi. Meg hát annyi ember megfordul arra!*
-Tessék? *Fordul oda meglepetten.*
-Természetesen szeretem az üzletemet. Épp ezért lett felújítva a nagymamám halála után. Csupán arra céloztam, hogy egyfajta belső kötelesség is vezetnem. *Magyarázza, miközben enyhén piros színt vesz fel az arca.*
-Ez a... majdnem egyetlen családi örökségem. *Teszi hozzá valamivel halkabban.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Júl. 06, 2010 6:54 am

-Ön igazán kedves. *Mosolyodik el. Mi tagadás, igyekszik. A bolt megy, milliomos nem lesz belőle, de nem is ez ennek a lényege.*
-Igyekszem, de az egyetem mellett annyira nem egyszerű. *Mondja meglepően őszintén.*
-Öhm... de nem akarom untatni. *Szabadkozik ismét. ~Az kéne, hogy tudd, mi a másik örökség... ~Ó, nagyi, de nagyot nevetnél, ha itt lennél.~ El is mosolyodik egy pillanatra.*
-És... hogyhogy vendégül láthattam a boltomban? Talán ennyire különleges ajándékot keres, hogy nem bukkant még rá? *Kérdezősködik, fél kézzel megtámasztva a pultot.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Kedd Júl. 06, 2010 7:26 am

-Nocsak, mihez lehet ötleteket gyűjteni? *Kérdezősködik.*
-Ó, tényleg? Ismert már? Találkozhattam a műveivel? *Kérdi érdeklődően.*
-Bocsánat, kicsit sokat kérdezősködöm. *Mosolyodik el zavartan.*
-Segíthetek. Mutatok majd pár összeillő dolgot, ha ismét betéved. *Kacsint barátságosan.*
-Most viszont... azt hiszem, jobb ha megyek. *Kinéz a hatalmas, függönytelen ablakon, s látja, sötétedik.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Angel on Szer. Május 04, 2011 10:02 am

(Adeline)

* Közép magas szőke lány sétál a kínai negyed egyik kihalt utcáján. Egyszerű piros kabátot visel, alatta fekete topot, ami jól látszik a lehúzott zipzár miatt. A hasa is teljesen kint van pedig attól függetlenül, hogy itt házak között nincsen annyira hideg, még is csak hűvös idő van. Épeszű ember ilyenkor jobban fel szokott öltözni. A nadrágja is egyszerű vékony farmer, amely ebben az időben könnyen át hűlhet és ázhat. A lábára egyszerű fekete magas sarkú csizmáját húzott, amely most kissé piszkos az utca sarától és mocskától. Hideg kék szemeit, amelybe különös gyilkos fények égnek, vadul forgatja a kirakatok színes választéka között. Az egész viselkedése és járása is különös olyan, mint a gyermeknek, aki először csodálkozik rá a világra. *
~ Végre szabad vagyok! Nem tudom mennyi az időm és hogy mik a lehetőségeim, de ha meghúzom magam, akkor egy ideig birtokolhatom én a testet. Jó volna most végezni néhány féreg emberrel esetleg elkapni és megkínozni valakit. Igen fájdalmat okozni, ahogyan Angel is fájdalmat okoz magának. Ő élvezi persze de én szenvedek és azt akarom hogy ő is szenvedjen hogy mindenki szenvedjen. Elnyomhat, legyőzhet, de egy nap majd mindent kamatostul visszakap. Hm, kéne vennem pár rendes göncöt, mert bár annyira nem ótvar az ízlése, de nem bírom ezt jó kislány fazont. A pénzem persze korlátozott, hiszen nevelőink talán felismernék, hogy ki vagyok, emiatt pedig nem kérhetek tőlük. Esetleg lophatok, vagy éppen itt vannak ezek az olcsó kínai üzletek. Angyalka pénze az én pénzem is jogosan költhetek belőle.~
* Gondolkodik, miközben sétál és nézelődik. A negyed lassan ébredezni kezd, és hamarosan elkezdenek egyre többen lenni az utcán, amely bizony egyáltalán nem tetszik neki. *

Angel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az angyali démon
Kor : 25

Hozzászólások száma : 130

Témanyitás  Adaline on Pént. Május 06, 2011 9:48 am

A mai napomon,- akarom mondani hajnalban-, miután egy fárasztó munkanap utánam és éjszakázást követően végre hazaértem, még volt annyi energiám, hogy a ruháimat szét válogassam és ki is selejtezzem. Pontosan, mindezt hajnalban! Akármennyire is fáradt voltam, annyira túl jutottam akkorra már a bizonyos holtponton, hogy egyszerűen képtelen voltam szemeimet leragadásra késztetni, így, hát felülkerekedve rajtam a rendmániám, pakolászásokba kezdtem és csak reggel szembesültem azzal a ténnyel, hogy a ruhásszekrényemnek úgy, majdnem a felét dobálhattam ki. Mi sem jobb annál, mint egy hajnali ruhaselejtezés?
Nos... tulajdonképpen ez a tény vezetett arra az elhatározásra, hogy elautókázzak Chinatown-ba. A kórházban a csajoktól hallhattam még anno azt, amikor ide kerültem, hogy ez az a Kínai piac, ahol mindent olcsón beszerezhetsz, és mivel csekély fizetésemnek hála, nem engedhetem meg magamnak a márkásabb darabokat, ezért csak is erre a ruha minőségre támaszkodhatok. Brunot bevágtam a kocsi hátsóülésére, és amikor megérkeztünk, pórázra kötve a spánielt, jutottunk el odáig, ahol most is vagyunk éppenséggel. Míg én a kirakatokat szemlélgetem, addig Bruno lelkesen szaglászik, akárcsak egy nyomozókutya. Amikor azonban megmagyarázhatatlan okok által kezdi el húzni a pórázát az úttest túloldala felé, még annyi időm sincs, hogy visszarántsam az ebet, így, hát pillanatokon belül a másik járdaszegélyen találom magam, miközben kutyám már agresszívan vicsorog és morog egy szőke lányra. Mintha csak valamiféle ellenséget észlelt volna a szőkében. A negatív erők, egyértelmű kisugárzását viszont én is elég erősen érzékelem. Bosszús és olyan... olyan... hatalomra szomjazó a tekintete.
-Nagyon sajnálom! Nem is tudom, hogy mi üthetett belé... - Mentegetőzöm, miközben a pórázt immáron két kezembe fogva, így húzva hátra a kutyát, nekifeszülve, az azonban nem változtat eddigi viselkedésén. Ezen, teljesen reménytelen feladat közepette, még van annyi időm, hogy gyanút sejtve végig mérjem a lányt.

Ma:
Adaline
Boszorka
Boszorka

Titulus : Varázsklón.

Hozzászólások száma : 172

Témanyitás  Angel on Pént. Május 06, 2011 10:39 am

* Mivel a pénz, ami nála van elégé kevés így egy ideig várja hát, ha felbukkan valaki, akitől egy kis pénzt lehetne szerezni. A kínai negyedben néha előfordulnak váratlan dolgok így egész biztosan nem találnák meg egy könnyen főleg mivel képes teleportálni, Angel-l ellentétben elég hatékonyan. Persze gondolt arra is, hogy közvetlen a boltba, tőrbe azonban egy bolti rablás, esetleges több ember életét kioltó tűzvész túlzottan felhívná rá a figyelmet. Nem tartozik a legerősebb boszorkák és démonok közé így oda kell figyelnie az ilyen apró részletekre is. Hamarosan meg is érkezik a várva várt áldozat egy gyengének látszó fiatal nő személyében, aki mint ha csak érezné, hogy micsoda ő gyanakvóan végig méri. A kutyája pedig vadul rázza a pórázát, mint ha már is meg akarná támadni, ami most szerencse, mert pontosan felé húzza. *
- Nem történt semmi, biztosan a macska szagot érzi sok kutya nem szokott szeretni. –
* Hazudik szemrebbenés nélkül miközben hátra nyúl és megkeresi a gondosan a pólója és a nadrágja közé rejtett fegyverét. Egyáltalán nem arról a durva bökőről van szó amit Angel hordani szokott, ha nem egy finom aranyozott markolatú két élre fent atameról. Hiába ennek az énjének van stílusa. A beszéd közben hátrál valamennyit, mint ha félne, a kutyától közben szét néz de bolt előtt még senki nincsen sőt maga az üzlet nyitásáig is van hátra pár perc így támadásba lendül. Először is a jobb kezéből sebtében elővarázsolt tűzgolyóval megpróbálja a pórázt elszakítani. Ha ez sikerült, akkor az ismeretlen nő háta mögé teleportál és egy jól irányzott tarkóra mért ütéssel igyekszik majd elkábítani. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Adaline on Szomb. Május 07, 2011 1:01 am

Macska szag mi? Itt a probléma csak azzal van, hogy az én kutyám vakvezetőtől kezdve mindenig ki van képezve, direkt a süketségem miatt, hogy, ha szükség lenne rá, segítsen, és hát... mondanom sem kell, hogy az állatok alapból megérzik, ha valami, valakivel nem stimmel, nem mellesleg Bruno már nem egy árnyőrrel vagy éppenséggel démonnal találkozott, aki az életemre akart törni. Már teljesen kiismertem, hogy milyen helyzetben ez a kutya hogyan is reagál és itt most egyáltalán nem a macskákról van szó. Legfőképp azért, mert ez a dög teljesen jó viszont ápol mindenféle állattal, beleértve azokat a nyávogó, doromboló szőrgombócokat is.
-Igen, biztosan! - Mosolygok rá erőltetetten, közben, pedig próbálok tompítani a viselkedésemen, elfedni a gyanakvásomat, hogy azért szabad szemeknek ne tűnjön fel mindez.
-P*csába! - Kiáltok fel a tűzgolyó felém száguldó alakjára, és engedem el a kutyapórázát, miközben védekezésképp egy jó fél métert arrébb is ugrok jobb oldalra. Tudhattam volna, hogy valami nem stimmel ezzel a szőkével! Kezemet farzsebem felé irányítom, ahol a pillangókésem is meglapul. Már nem kell hozzá sok, hogy előcsapjam azt, és, ha önvédelemből is, de legalább megsebesítsem. Ezzel viszont segíteni sokat nem fogok tudni a helyzetemen, tekintve, hogy a lány csakis valami "keverék" lehet. A tarkómat ért hirtelen ütés következtében, erőtlenül felnyögök, és "sikeresen" elhasalok a földön. Ha ez belém küld egy tűzgolyót kokszosra sülök. Szemeim előtt mókás táncot jár a világ, és nem vagyok olyan állapotban, hogy innen könnyedén felugorva előidézhessek legalább egy klónt, ezért csak,- mintha valami katonai bevetésen lennék-, a földön hasalva, használva a kezeimet előrébb kúszok, majd a hátamra fordulok, felkönyökölök, előkapom a késemet és a lábfejébe állítom. Igaz, nem olyan biztos az, hogy mindez sikerül. Túlságosan is gyors, ebben az állapotomban pedig szinte minden mozdulatom kiszámíthatónak mondható.
Adaline
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Angel on Hétf. Május 09, 2011 3:38 am

* A lány éppen olyan gyenge, mint ahogyan arra számított, bár meg kell hagyni legalább, megpróbál küzdeni. Hiába ránt, azonban kést mire a kezében van a fegyver már régen elkésett vele, hiszen az ütésétől kábán hever a földön. Utolsó erejét összeszedve, kúszva próbál felé támadni, de egy jól irányzott rúgással ki is üti a kezéből, majd miután lefegyverezte a fejére próbál egy jól irányzott rúgást mérni. Ekkor indul meg felé a kutya, aki vadul vicsorítva támad rá de mielőtt még elérhetné el teleportál a háta mögé majd egy rövid tűzlabda sorozattal kergeti el. Szegény állat megpörkölődött hátsóval nyüszítve kénytelen menekülni és sorsára hagyni az életveszélyben lévő gazdáját. *
- Ezt most megkaptad ribanc! Na, ide az összes pénzedet vagy ledöflek a saját késeddel! Véredbe fogok fürödni teee… féreeeg, gyerünk minden értékedet akarooom! –
* Üvölti átszellemülten már egyáltalán nem törődve azzal, hogy hányan hallják. Érzi, hogy a fájdalom és szenvedés által, amit okoz egyre erősebb lesz, és hogy mint démon nem kell olyanokkal foglalkoznia, mint a törvény. Ha a lány nem tudja valami módon megakadályozni akkor felveszi a földön heverő pillangókést miközben a sajátját a megszokott rejtekhelyre süllyeszti. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Adaline on Hétf. Május 09, 2011 4:07 am

Hiába minden erőfeszítésem! Még az a tipikus "élni akarási" kényszer sem működik már olyan tisztán, olyan hibátlanul, ahogy az ilyen helyzetekben elvárt lenne.
Persze én arra is fel voltam készülve, hogy a késem nem talál célt, hiszen most mindenből, beleértve a lábfejét is, duplát látok, ezért is nem lehetek biztos abban, hogy a kést oda döftem, ahova pont kellett volna. Még az is lehet, hogy egyenesen az aszfaltba vágtam bele, aminek hála azonban biztos, hogy örökké használhatatlan marad, a pengéje legalábbis. És ugyebár, ha a penge használhatatlan akkor az egész kés felesleges lesz. A kés mielőtt már ennek a szőke tetűnek a lábfejébe térhetnek "nyugovóra" vagy a rosszabbik esetben az aszfaltba ütközve, egy erős lökéssel esik ki a kezemből, és csörömpölve esik le a betonra. kábult tekintettel nézek fel, és látom meg pontosan magam előtt, a fejemhez vészesen közel a csizmát, ami már lendül is felém. Összeszorított szemekkel rakom le az aszfaltra a fejemet, arccal lefelé, közben kezeimet szorosan összekulcsolom a tarkómon, hogy azt az egy pontot ne érhesse több ütés, vagy külső erő. Akkor már biztos lenne az ájulás, ami egyenlő azzal, hogy... halott leszek.
AZ erőszakos rúgás viszont nem ér célt.Ekkor hallom csak meg Bruno pokoli morgását és ugatását is. Felülve és megfordulva egy pillanatra, látom a belőle áradó harciasságot és védelmezést, a szőke azonban használva a szürkeállományát, rögvest tűzgolyók hadát kezdi el zúdítani a kutya felé, nyilván csak puszta elijesztés céljából. A kutya menekül, én pedig megnyugszom, hogy legalább ő élve marad. Már-már megadó tekintettel pillantok fel, remegő ízületekkel a támadómra, aki, mint kiderül lassacskán, csak is a retkes pénzért teszi azt, amit. Pénz kell, te rohadék? Megkapod te, ne aggódj! Az egyik háztömbnek a falához vonszolva magam, hátamat nekivetem annak, és így tapogatva egyre feljebb, állok fel bizonytalanul.
-Adom,adom! - Dadogom kétségbeesettséget színlelve, végül közelebb merészkedem hozzá, egész közel, miközben vállamra akasztott táskámban vészesen kotorászni kezdek, amikor is a mindig magamnál tartott paprika spray a kezembe kerül. Ujjaimmal megmarkolom azt, majd olyan gyorsasággal, mint még soha, és ami nem is igazán jellemző rám abba az önelégült, beteges képébe fújom, és, ha ez sikerül, akkor lesz egy kis problémája azzal, ameddig kitisztul újra a látása. A táskámat félredobom, szemeimet behunyom, és néhány higgad levegővételt követően koncentrálásba kezdek csukott szemmel, úgy, ahogy azt régen is mindig gyakoroltam a padlásunkon. Egy fél perc alatt sikerül megcsinálnom azt, amivel 5 éve már, hogy nem is próbálkoztam. erős, rendellenes szellő kerít a hatalmába, ami talán még a lányt is eltántoríthatja valamennyire, majd amikor egy kisebb löketet érzek a testemen, kinyitom a szemeimet, és oldalra fordítom a fejem, ahol egy hasonmásom áll, harcra készen, dühösebben és bosszúsabban, mint valaha. Ha mi ketten összedolgozunk, talán még megmenekülhetek. Gondolkodás nélkül ragadja meg a lányt a nyakánál fogva, hacsak az nem tesz róla, hogy ez ne történhessen meg, és csapja oda a falhoz. Ha viszont számításaink jól sikerültek, akkor mostanra a lány már a földön fekszik, de persze még ebben sem lehetek biztos. Viszont, ha ez így van akkor gond nélkül, kisebb-nagyobb fájdalmakkal sántítok oda hozzá, és visszaadva neki a felém irányult bántalmazása egy részét, nem kímélve a fejébe rúgok.
Adaline
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Angel on Hétf. Május 09, 2011 5:09 am

* A démonlány annyira elégedett saját magával hogy meg sem fordul a fejében, hogy a másik bármit is tehetne ellene. Ez annál inkább igaz mivel Ada mindenbátorságát és fortélyát összeszedve próbál harcolni ellene. Hősnőnk egyáltalán nem számít arra, hogy a másik nem a pénztárcájáért és nyúl így késséggel hagyja, hogy keresgéljen egy darabig. Persze, az idegesség a harag és a fájdalom okozás frissen felfedezett öröme arra sarkallja, hogy újabb gonoszságokon törje a fejét. *
– Gyorsabban… gyorsabban… gyerünk ribanc! Ad a táskádat ide minden szaros va…. –
* Üvölti, és már ragadná is meg a táskát, amikor meglátja a szeme felé irányzott paprika spray-t. Azonnal elteleportál de addigra már permet betemette az egész arcát és szemét sem volt ideje rendesen lecsukni. A bolthoz tartozó tűzlépcső első emeletére érkezik így, sem a lány sem az időközben megidézett klónja nem érheti el, de egyelőre ő sincsen abban a helyzetben, hogy bármit is tehessen, még azt sem tudja jó formán felfogni, hogy hova is sikerült menekülnie. A látása lassan tisztul ki és döbbenten tapasztalja, hogy két homályos folttal is szembe kell néznie. *
~ A szemem káprázik vagy tényleg hatot csinált magából? Ahogy elnézem legalább az egyik igazi. Hm, lehet, hogy ő is boszorkány? Mindenesetre jobb lesz eltennem láb alól vagy legalábbis egy életre meg kell tanulnia, hogy velem nem, szórakozhat. Ki fogom csinálni ezt a nyomorultat és megszerzem az erejét, ha van neki. Sajnos igézetet nem tudok, mert soha se figyeltem oda mikor Angyalkát tanították, de arra emlékszem, hogy elméletileg a démonok el tudják venni az áldozatuk erejét. Igen… megfizet azért mert hozzám… mert hozzám, mert érni a ribanc! ~
* Gondolkodik miközben minden erejét és dühét egy hatalmas tűzgolyóba formálja, amely azonban még így is játékszernek tűnik ahhoz képest, amire egy átlagos démon képes. A labdát az egyre csökkenő számú Ada-k közé hajítja reménykedve, hogy eltalálja a valódit. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Adaline on Hétf. Május 09, 2011 8:28 am

Azt máig sem sikerült eldöntenem, hogy a lány mégis melyik fajnak is a sza*os kis szülötte. Ha közénk tartozna,- még, ha vannak is a boszorkányok között rossz májú egyedek is-, nem hiszem, hogy ekkora feltűnés akarna kelteni egy olyan helyen, olyan utcán, ahol egy egész kínai negyed, és még sokan mások, már kora reggel, világosodás után ide-oda járkálnak. Egy démonból, vagy árnyőrből könnyedén kinézem mindezt, hiszen azok arról híresek, hogy keverjék a trutyit maguk körül. Na, meg... mióta tud egy vérbeli banya, akárcsak puszta véletlenségből is ilyen könnyedén tűzgolyókkal dobálózni, mert nem talál könnyebb módszert egy nő kirablására? Itt másról van szó! Ő csak valamiféle alibit akart szerezni a rablással, annak érdekében, hogy eltehessen valakit láb alól. A paprika spray viszont gondosan célt talál, én pedig némiképp megnyugszom, hogy ezzel még egy klón előidézésére is jut időm. A szőke viszont nem tér vissza. Egyenlőre... hamarosan azonban újra feltűnik a szemünk előtt és egy ügyetlen mozdulattal rögvest akcióba is lendül, ami egy újabb tűzgömböt jelent. A klónom ügyes mozdulattal ugrik el jobbra, kitérve előle, én magam, pedig balra vetődöm el, végig gurulva a földön. A tűzgolyó a mögöttünk lévő háztömbbe csapódik, így szinte rögvest el is alszik.
-Na, mi van? Csípi a szemecskédet? - Bátorodom fel a cukkolásával, egyfajta feldühítésnek szánom mindezt.
-Meglepő, hogy milyen sokszor használod rám a ribanc jelzőt. Maradjunk csak az Adánál, ha kérhetlek. - Azért annyira még nem vagyok bátor, hogy a közelébe férkőzzek ennek a kis gyilkosnak, de mindenesetre egész jó móka az amikor azt sem tudják, hogy melyik is vagy te. Elvégre, akár mg a hasonmásom is lehetek.
-Nézd meg, hogy mennyire lát már ez a kis korcs! - Utasítom rá szúrósan, mire a klónom, szinte robotpilóta állapotban, pillanatokon belül a szőkéhez ér, egyenesen annak háta mögé lépve, és, ha az nem kapcsol elég hirtelen, akkor könnyedén csavarja hátra a csajszi kezeit, összefogva egymáshoz a csuklóit, hogy támadásra ne is legyen ideje. Én eközben,- persze csak, ha az imént minden jól ment-, megfontoltan közelítem meg a kis gyilkos hajlamút, és átkutatva, meg is találom a féltve őrzött késemet, amit az elkobzása után, szinte megkönnyebbülten forgatok meg a kezemben.
Adaline
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Angel on Kedd Május 10, 2011 8:06 am

* A tűzgolyója elől könnyedén ki tudnak térni az ellenfelei. Ez nem is csoda, hiszen hiába lát egyre tisztábban és hiába lát belőlük egyre kevesebbet, célozni még mindig nem tud rendesen. Szerencsére az ellenfele orbitális nagy baklövést követ el, és a másolatát a tűzlépcső fele küldi, hogy elfogja őt. Ez eleve esélytelen próbálkozás, hiszen ilyen közelről még csökkent látóképességűként is könnyedén végezhet vele. A lehetősége és ideje bőven van rá, hiszen még ide ér gyakorlatilag védtelen, attól hogy ki adott parancsot kinek pedig a valódi Ada leleplezte magát. Egy jól irányzott tűzgolyót dob a klónra, majd rögtön utána teleportál is így mire ellenfele felfogja, hogy a másolata elpusztult már a háta mögött is van és támadásba lendül. Ha minden jól megy barna hajú szépség egy újabb tarkóra mért ütéstől a földre rogy, majd még megpróbálja összeszedni magát a saját késével végig, vágja a hátát és az oldalát. Ezt követően még belerúg néhányat, és ha még eszméleténél van, a fülébe suttogja az alábbi szavakat. *
- Nem öllek meg ribanc! Azonban ha szólsz a rendőröknek, akkor meg kereslek és végzek velük is meg veled is. –
* Mondja, majd megragadja a nő haját és egy tincset kimetszik belőle, nem visz magával mást csak ezt és a táskát, amibe a régen várt értékek vannak. A kést jó pár méterre hagyja, hiszen már nincsen rá szüksége. Amennyiben a nő nem tesz semmit egy lángrobbanás kíséretében eleteleportál, miközben az arcán démoni mosoly ragyog. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Adaline on Kedd Május 10, 2011 8:48 am

Persze, hogy továbbra is tanúsít a viselkedésem egy kis feszültséget, hiszen mégis csak a klónomon múlik az, hogy megöli-e a szőkét avagy fordítva, esetleg egyik sem, habár erre az utolsó lehetőségre, aligha hiszem, hogy bármi esély is lehetne. A tűzlépcső azonban még engem is hirtelen ér, nemhogy ezt a szegény hasonmásomat. Ekkor tudatosul csak bennem biztosra, hogy game over!
És, ahogy sejtettem... a klónom megy, a szőke pedig könnyedén támad és gyilkol. Tessék, megölhette, mit akar még? Hosszasan gondolkozva azon, hogy mi is legyen a következő lépés, észre sem veszem, hogy egy teleportálás segítségével újra mögém kerül. Mikor aztán tudatosul bennem az, hogy mi lesz a következő ellenem elkövetett tette, és a kétségbeesés is lassacskán, de felüti bennem a fejét, addigra már késő. A lábai előtt, megalázóan fekszek az aszfalton, és próbálok erőt venni magamon annak érdekében, hogy ne veszítsem el az eszméletemet. Ha előbb is sikerült, most is menni fog! A tarkómra mért erőteljes ütéstől viszont reflexeim újra csak eltompulnak, és szinte már koordinálhatatlanokká válnak. A legjobb lenne nem megmozdulni,- még, ha próbálnám se tudnék így azt csinálni a testemmel, amit akarok-, így, hát csak mozdulatlanul fekve várom a következő támadást, ami talán már a kegyelemdöfés lesz.
Furcsa, tompa zaj az, ami legközelebb beférkőzik a tudatomba. Fejemet erőtlenül, és kíméletlen, bosszúra szomjazó arccal fordítom el oldalra, ahol ekkor már a szőke is guggol, és a késemet felém kezdi el irányítani. Képzeletben mozgok, már csúszok is odébb, de ez sajnos a valóságban nem történik meg. Mint egy kómába esett beteg, aki eltervezi az agyában, hogy mit is akar csinálni, meg akarja mozdítani a kezét, azt hiszi, hogy sikerült, de változás nem látható továbbra sem. A hátamra, és oldalamra ejtett, mély vágások következtében magamba folytok egy fájdalmas ordítást, úgy korrigálva mindenféle hangnak a szabadon ejtését, hogy helyette csak erősen ráharapok a számra, amiből lassacskán már csordogálni fog a vér, ha így folytatom. A hasamon fekve, mozdulatlanul, de legfőképp szinte, majdhogynem élettelenül hallgatom a szőke minden egyes fenyegető szavát. Kék szemeim üresen, silányul tükrözik vissza az előttem lévő "kilátást" és amikor eltűnik, csak akkor szorítom ökölbe a kezem, teszem meg az első fájdalmas mozdulatokat és ordítok fel dühömben. De nincs szükség tovább áztatni a DNS-eimmel a földet, tovább kell állni, és tulajdonképpen örülhetek, hogy ennyivel megúsztam. Hosszadalmas és fájdalmas percek azok, ami alatt fel tudok tápászkodni álló helyzetbe. Előregörnyedve, fájdalomtól eltorzult arccal, kezeimmel az oldalamat fogva indulok el a fal mentén, hogy legyen egy támasztékom. Mellékutcát kell keresnem, ahol nem látnak. Így nem vonulhatok végig ezen a negyeden. Kínkeserves percek alatt érek el a parkolóba, ahol a lehető leggyorsabban ülök be a kocsimba mielőtt még bárkinek is feltűnne, hogy, hogy nézek ki. És Bruno sem került elő. Remegő, véres kézzel fordítom el a kulcsot, zárom be az autó összes ajtaját, és gurulok ki a parkolóból.
Adaline
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére