Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Caffe Trieste

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Caffe Trieste

Témanyitás  Lupo on Pént. Szept. 18, 2009 8:11 pm

First topic message reminder :

San Francisco legrégebbi kávézója.

Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Caffe Trieste

Témanyitás  Iago on Vas. Jan. 30, 2011 9:48 am

*Belép a kávézóba, hiszen ide beszélték meg a találkozót. Mint mindig, most is makulátlan és kifogástalan a megjelenése. A szokásos öltöny fölött most fekete szövetkabátot visel, amit le is vesz és felakaszt. Nem is nézett eddig körbe, most tekint végig a kávézón és kiszúrja a vörös hajú nőt. Megindul felé, úgy fest teljesen nyugodt. Hasonló rezignáltsággal foglal is helyet mindenféle előzetes köszöntés vagy engedély nélkül.*
- Mi szél hozott? *Dől is hátra kényelmesen a székben.*
Iago
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Selyemfiú
Kor : 117

Hozzászólások száma : 140

Témanyitás  Eve on Vas. Jan. 30, 2011 9:54 am

*Ellenben ő kiszúrja a belépőt.Hogyne szúrná ki azt a márkás öltönyt rajta?! Pillantása leplezetten meózza le; tökéletes.*
- Szerintem tudod te azt nagyon jól, Iago. *pillant a kávéscsésze felett a férfira, majd aprót kortyol belőle és az asztalra helyezi. A férfi majd rendel magának, ha akar.*
Eve
Halandó
Halandó

Titulus : Anyatigris
Kor : 44

Hozzászólások száma : 127

Témanyitás  Iago on Vas. Jan. 30, 2011 10:02 am

*Figyelmét a kijelentés után meg kell szakítani Eve irányába, hiszen jön a pincérnőcske felvenni a rendelését. Iago-nak meg teljes figyelme a kis hölgyé. A kávérendelés mellé pedig kap is minimum két bókot és egy lehengerlő félmosolyt, majd mikor a hölgy távozik, újra Eve-re tekint, mintha meg sem szakadt volna a társalgásuk.*
- Ha rébuszokban akarsz beszélni, akkor keresek inkább egy látót. *Vonja fel kissé a szemöldökét halál nyugodtan.*
Iago
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Eve on Vas. Jan. 30, 2011 10:08 am

- Igaz is. Minek kerülgessük a dolgot. *szusszan, ignorálva a férfi kis magánakcióját a pincérnővel. Persze, nőből van és a féltékenység előbújik benne, de nem mutatja ki. Joga nincs hozzá, nem tartozik ehhez a férfihez, még ha szeretne is.*
- Mondd meg az alvilági haverjaidnak, hogy kerüljék el messziről Nessát és a házunkat is. Remélem, elég világosan fogalmaztam... *nem emeli a csészét ajkaihoz, félő, összeroppanna a füle a bújkáló feszültségtől kezei között.*
Eve
Halandó
Halandó

Témanyitás  Iago on Vas. Jan. 30, 2011 10:17 am

*Megvilágosodva színpadiasan bólint egyet, jelezvén, hogy érti a dolgot, de nem különösebben izgatja.*
- Én értem cicám, de ezt Samuelnek nem lehet csak úgy megmondani. Ha ő kíváncsi Nessára, akkor meg is nézi magának. *Szimplán csak tényként közli, a legkevésbé sem sajnálja azt a múltkori kis látogatást és egyelőre a dolgok hátterét sem szándékozik elmondani... nem mintha marhára titkolózna, vagy egyáltalán tudna titkolózni. Időközben megkapja a kávéját is, még egy kellemes mosolyt villant a pincérnőre és immár a kávéját kezdi kevergetni.*
Iago
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Eve on Vas. Jan. 30, 2011 10:31 am

- Nekem csak ne nézegesse! *Vágja rá fojtott hangon és hasonlóan fojtott indulattal. Meg tudna most valakit ütni... ha nem nyilvános helyen lennének, nyilván Iago lenne az.*
- Az egy dolog, hogy téged megtűrlek. *mégiscsak az apja a kislánynak.*
- De nem vagyok hajlandó a tartozékaidat is. A lányunk nem valami kirakati látványosság.

Eve
Halandó
Halandó

Témanyitás  Iago on Vas. Jan. 30, 2011 10:46 am

*Konkrétan elneveti magát halkan, amikor a nő kijelenti, hogy megtűri őt. Ennél azért jóval többre tartja magát és jól tudja, hogy a nő sincs ezzel másképp.*
- Ismerd be, hogy te is élvezed, amikor nálatok vagyok. *Vigyorodik el és itt főképp arra a bizonyos estére gondol. Marhára meg van magával elégedve egyébként. Majd azért erőltet magára valami komolyságszerűt.*
- Tudom és én sem örülök neki, de Samuel fölöttünk áll... mármint fölöttünk árnyőrök fölött. Különben is... egyelőre azt mondta, hogy hagyjam nálad Nessát, szóval egy szavad se lehet. *Von vállat, mintha ez olyan nagy kegy lett volna Samtől. Nem hangzik különösebben mentegetőzésnek, úgy véli, hogy Eve-nek nem tartozik magyarázattal.*
Iago
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Eve on Vas. Jan. 30, 2011 10:54 am

- Iago, nem ezen volt a lényeg. *Jegyzi meg szemrehányón, mégis bújkáló mosollyal ajkai szegletében, majd másfelé tekintve kortyol kávéjából. A nyilvánvalót minek tagadja?
De ez a helyzetén aligha változtat.
A kijelentésre elkerekedik tekintete és most ő neveti el magát halkan, ironikusan.*
- Egy szavam se? Ne röhögtess! Semmi köze a lányomhoz, akár tetszik neki, akár nem. És ezt te is vésd jól az eszedbe Iago. *fűzi még hozzá. Vehetik fenyegetésnek vagy ígéretnek.*
Eve
Halandó
Halandó

Témanyitás  Iago on Vas. Jan. 30, 2011 11:02 am

*Attól még a válaszra és a bujkáló mosolyra egy széles vigyort villant teljes elégedettséggel. Imádja, ha a nők odavannak érte, le sem tagadhatná.*
- A lányunk árnyőr... innentől kezdve pedig bárhogy hadakozhatsz, ezen a tényen nem változtatsz. *Vált komolyabbra, immár kevesebb könnyedséggel a hangjában, bár továbbra sem aggasztja különösebben a dolog.*
Iago
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Eve on Hétf. Jan. 31, 2011 10:57 pm

*A kapott válaszra látszik, megremeg kezében a csésze, le is teszi az asztalra. Nem tekint a férfira, csak maga elé, magára, a tükörképére az esti utcától elválasztó ablaküvegben.
Ajkai pengevékonnyá préselődnek, tekintetében valami anyai dac ül és egyben némi félelem is.*

Eve
Halandó
Halandó

Témanyitás  Iago on Hétf. Jan. 31, 2011 11:20 pm

*Egy pillanatra az égre emeli a tekintetét a szótlanság láttán, majd szusszan egyet és kissé odahajolva az asztal fölött, fogja meg az imént még csészét tartó kacsót. Leginkább csak Eve figyelmét szeretné újra maga felé irányítani. Zöld tekintetével a nő lélektükreit keresi.*
- Ameddig lehet, nálad lesz. *Mondja és meglepően őszintén hangzik. Bár nála nem szabad beleesni abba a hibába, hogy az ember elhiszi, amit mond, de mindenesetre ebben van némi őszinteség... és egy nagy adag ködösítés.*
Iago
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Eve on Szer. Feb. 02, 2011 9:46 pm

- Aztán meg már úgyis ő fogja eldönteni. *Pillant a férfira, majd újra el a zöld szempárról másfelé. Mondjuk a kezére finoman rászorító kézre. Hangja egyébként továbbra is fojtott, érződik belőle némi keserűség és dac.*
- Miért kellett akkor visszajönnöd, Iago? Csak mindent felkavartál... megint. *Ez utóbbinál kissé mintha el is mosolyodna.*
Eve
Halandó
Halandó

Témanyitás  Iago on Szer. Feb. 02, 2011 10:26 pm

- Akár. *Bólint egyet kissé elgondolkodva, ő csak mint lehetőség számol azzal, hogy Nessának egyszer önálló akarata lesz. Nem is nagyon szándékozik ezzel tovább foglalkozni.*
- Hazudnék, ha azt mondanám, hogy sajnálom. *Elmosolyodik ő is elégedetten, de azért már elengedi a nő kezét és visszahúzza a csészéjéhez.*
- Egyébként nem titkoltam soha, hogy Nessa miatt. *Ezt már komolyabban mondja és általános nemtörődömsége miatt, ez szinte biztos, hogy őszinte válasz. Ha már valamit túl mélyen, túl átszellemülten mond, az gyanús, hogy nem igaz, Eve ennyire már kiismerhette.*
Iago
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Eve on Szer. Feb. 02, 2011 10:45 pm

- Költői volt a kérdésem. Tudom, hogy miatta jöttél vissza. *Feleli, majd az üres csészéjére pillant.*
- Azt hiszem, sétálok egyet. *Így hát int, és fizet. Veszi a kabátját, majd - hacsak a férfi nem ajánlkozik, hogy megy ő is - felé pillant még utoljára.*
- További szép estét, Iago. *Majd a vörös tincsek tulajdonosa beleveszik az éjszakába.*

//Köszi Smile //
Eve
Halandó
Halandó

Témanyitás  Lilith on Hétf. Aug. 01, 2011 8:59 am

*A Caffe Trieste. Kellően otthonos és nem túl hivalkodó. Szeretem ezt a helyet. Olyan, mint egy kellemes téli este a kandalló mellett, vagy mint édesanyánk ölelése. Nemcsak a szívünket, a lelkünket is melengeti.
Márpedig jelenleg mind a kettő lelkemnek szüksége van arra, hogy nyugodtan "nyalogassa sebeit".
Ehhez az alkalomhoz azért kicsit túlöltöztem a térdeimet éppen takaró, karmazsin színű nyári, nyakpántos ruhával, így jobb, ha elárulom, hogy nem csak ezért vagyok itt.
Várok valakire. Valakire, akire már egy hónappal ezelőtt kellett volna. Csodálom, hogy eddig nem lett baja.
Bizony, Royról van szó. Fura mód nem is kerestem ez idáig - talán magamnak se vallanám be, hogy hiányzik az emberi énemnek a maga jófiús, angolos sármjával - most viszont én kértem a találkozót.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Titulus : Ledér
Kor : 33

Hozzászólások száma : 214

Témanyitás  Lilith on Hétf. Aug. 01, 2011 10:01 pm

*Ahogy belép, épp csak tekintetem fordul felé, s ajkam szegletébe finom kis mosoly kerül.*
- Te sem panaszkodhatsz. *Szinte fordítom is az arcom a könnyed kis csókért, melyet hasonlóan apróval viszonozok. Az pedig, hogy nem épp az arca közepére, hanem ajka szegletébe sikerül, bizonyosan a 'véletlenek' összjátéka.*
- Kérsz valamit? Megvártalak a rendeléssel. *Nem kellett nagyon várnom. Roy pontos, mint mindig. Azért a pincérsrác most már látom, kicsit bizonytalanabbul oldalaz felénk. Ez mosolygásra késztet, de nem magyarázom Roynak. Ellenben amikor az asztaltársamhoz képest igencsak kölyök korban levő odalép az asztalunkhoz, bájos mosoly közepette adom le a rendelésem a Bailey's-es kávécsodáról. Majd megvárom, hogy partnerem is rendeljen, s csak akkor töröm meg újra a csendet, mikor a pincér már lelépett.*
- Mi újság veled? És a családoddal? *Firtatom, igyekezve burkolni az aggódó élt hangomban. Eddig jól meg, sikerül lenyelnem a következő kérdést is: "Ugye jól vannak?"*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Hétf. Aug. 01, 2011 10:39 pm

*Csendben hallgatom, s bár nem szólok semmit, szinte érezni, hogy megnyugszik köröttem a levegő. Talán az teszi, amit hallok, talán a másik hangja, nem tudom. De csokoládészín tekintetem már-már rabul esve csüng a másik alakján, miközben az beszél.*
- Hogy velem? Nem is tudom... mit illik erre hazudni? *Villan negédes mosolyom, de van benne valami keserűség, mely érezteti, hogy sajnos nem puszta kacérkodás a kérdés - bár van benne az is, nem hazudtolva meg önmagam - hanem tényleg nem áll épp a legjobban a szénám.
Viszont hirtelen nem tudom, mit kéne megosztanom mindenből Roy-jal. Mi az, amit egyáltalán megoszthatok vele anélkül, hogy megutálna vagy maga próbálna Rafael után eredni? Vajon tényleg megtenné? Utánamenne? És ha igen, értem tenné vajon?
Mégiscsak elárultam őt is és a családját is. Mégiscsak egy démon vagyok...*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Hétf. Aug. 01, 2011 11:59 pm

*Lili rabul esve... na jah. Még jó, hogy a bennem élő démoni fél nem hagyja megállapodni. Neki legalábbis jó. És ha úgy veszem, Roynak is, hisz legalább nem hozom rá a bajt feleslegesen.
Persze, hazudnék, ha azt állítanám, hogy a démoni felem nem vágyik arra, hogy körmeit a férfi testébe vájva, vadul minél közelebb tudhassa magához. Lehetőleg ruha nélkül, vágytól hevülten. Na de vissza a kávézóba.
Épp kihozzák a kávékat, így előbb azt köszönöm meg, és aprót kortyolva, megfontolom szavaimat.*
- Nem tudom, mennyit tudsz Rafaelről, de betegesen érdeklődik a lelkek iránt. Kiszedte belőlem a titkomat és nem mondhatnám, hogy úriemberként viselkedett. *Kuncogok fel akaratlanul is keseredetten, miközben a kávém kevergetéséből feltekintek a másikra.*
- Azt hittem, békén fog hagyni, de nem így volt. Egyre többet és többet akart tudni. Szerencsére egyezséget kötöttünk, így most már a közelembe se jöhet. Cserébe ő majdnem az egész kovenemet kiirtotta, szóval dúl a hidegháború. *Vonok vállat, holott ez nagyon is fájó pont. Azokért a lányokért én voltam a felelős, és nem voltam képes megvédeni őket. Ebben a formámban nem.*
- Én a helyetekben vigyáznék azért vele. *Ejti el az infót, ha már sikerült kevésbé konkrétan megfogalmazni a történteket. Royékat félti, a többi "tiszta vérvonalú" boszorkánycsalád nem igazán tudja érdekelni.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Kedd Aug. 02, 2011 12:47 am

*Nem, tényleg nem vagyok az. De jól tudom előadni, ha kell. Kérdésére csak megrázom a fejem.*
- Nem tudom, Roy. *Tekintetem meglepően emberi, őszinte, ahogy a férfira tekintek.*
- Rafael csak figyelmeztetésnek szánta a dolgot. Ettől többet nem tehet ellenem. Viszont ellenetek... bár azt se tudom, mire kellettek neki a nevek. *Nevetek fel halkan, csengőn. Kicsit fejcsóválok hozzá, mikor rájövök, hogy kezdek többet mondani, mint amit eleve akartam.*
- Az egyik felemet nem érdekli, mi lesz a boszorkák sorsa, a másik szerint figyelmeztetni kellene őket. Fogalmam sincs, mit tegyek... már az is megfordult a fejemben, hogy... *De itt elkapom azt az áthatóan kék pillantást és befogom. Hisz bár szavaim könnyeden csendülnek, csevegőn, addig a súlyuk sokkalta nagyobb lehet a másik számára. De lehet, tévedek.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Hétf. Aug. 15, 2011 11:13 pm

*Ó a szavakkal sose volt gondja. Csak egyszerűen most mérlegelnie kell, mi az, amit meg akar osztani Royjal és mi az, amit nem. Nem biztos, hogy a férfi kíváncsi a démonságára, vagy hasonlók.*
- A tiszta vérvonalú boszorkánycsaládok nevei. Ahol generációk óta boszorkák házasodtak és nemzettek gyermekeket. *feleli a kérdésre, s a másikra tekintve, mintha a barna tekintet kissé kék cirmos lenne most. De lehet, csak a képzelete játszik a férfival.*
- Rafael-t mindig is érdekelték a lelkek, így nem csoda, hogy felfigyel rám... ránk is. *Ennyit mond egyelőre és nem többet. A kínzást, amit a démon megejtett, még elviselte. De hogy a kovenjét, a lányait lemészároltatta, azt már kevésbé.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Anne on Pént. Aug. 19, 2011 8:05 am

[ Adaline ]

*Épp apámat igyekeztem meglátogatni, ugyanis mindig azzal jön, hogy én már teljesen elfelejtettem őt és Kathrint, mivel nem is keresem őket. Nos ez így van, de nem jelenti azt, hogy nem fontosak nekem. Csak arról van szó, hogy a saját életemet élem és ritkán érek rá. Na jó most hazudtam. Az igazság az, hogy nincs sok kedvem ott tengetni az időmet, mivel, hogy nem tudunk miről társalogni. Legutóbb is mikor meglátogattam őket, arról szólt a napi terv, hogy régi sztorikat kellett hallgatnom apu gyermekkoráról. Arról ne is beszéljünk, amikor már a szexuális életüket kezdték el mesélni Kathrinnel. Mondanom se kell, hogy gusztusom nem volt végig hallgatni. Elvégre melyik gyermek hallgatná végig az apja nemi életét? Egy biztos: Nem én! A gondolatra elmosolyodtam, majd meglátva a kávézót betértem és lassú, határozott léptekkel egyből a pult felé vettem az irányt. *
-Hello! Elvitelre 3 kávét! A cukrot és a többit hagyja csak! –
*Tudom le gyorsan a cseverészést. Körbepillantok a kávézóban, de egyrészt kevesen, másrészt öregek tértek be ide. Vagy csak én vagyok szerencsétlen és pont ilyenkor nincs egy jóképű pasi sem? *
Anne
Boszorka
Boszorka

Titulus : Revolution.
Hozzászólások száma : 97

Témanyitás  Adaline on Pént. Aug. 19, 2011 8:18 am

Anne

Egy újabb éjszakai műszakot hagyhatok magam mögött. Micsoda megtiszteltetés mindez, főleg azután, hogy Jim bácsinak ez alatt az éjszaka alatt kétszer volt szívrohama! Szegényre mindig nekem kell ügyelnem és kicsit furdal néha a lelkiismeret, hogy nincs eszméleténél én pedig jobb dolgom híján csak lapozgatom az újságot a kórtermében üldögélve, mintha csak arra várnék, hogy mikor lesz már egy újabb rohama amikor hívhatom az orvosát és ameddig az ide nem ér az egész csapatával, kezdhetem meg az újraélesztést.
És akkor még a sok lumbágóval és aranyérrel küszködő, nyafogó öregekről szót sem ejtettem!
Nos, kifejezetten ez az a meló aminek meg vannak a maga szépségei és az egyértelmű hátrányai is. Miért érzem azt, hogy abból több van?
A szemeim dörzsölgetése közben "rakom le" a Chevroletemet a kávézó parkolójában. Még ha innen már egyenesen haza megyek, lefürdök és alszok egyet, akkor sem fog megártani egy kis kávé. Elvégre, valahogy csak haza kell vezetnem. Táskámat a vállamra dobom, egy gyors hallókészülék igazgatás, majd belököm magam előtt az ajtót és beljebb lépkedek. Jó ég! Itt eltudnék aludni, most rögtön...
-Istenem milyen ügyetlen és idióta vagyok! Ne haragudjon! Te jó ég! Várjon... szerzek egy szalvétát! - Kezdek el bocsánatért esdekelni, miután sikeresen koccanok egy fiatal nővel, aki egy egész hadseregnyi kávéval tartott... volna ki, ha én nem mentem volna neki. Rohadt élet, rohadt meló, rohadt éjszakai műszak! Egy pillanatra szinte megáll körülöttünk a levegő, mindenki abbahagyja azt, amit éppen csinált, én pedig már kapdosom is fel a pultról a szalvétákat.
Adaline
Boszorka
Boszorka

Titulus : Varázsklón.
Kor : 29

Hozzászólások száma : 172

Témanyitás  Anne on Pént. Aug. 19, 2011 8:36 am

[ Adaline ]

*Szerencsémre nem kellett sokat várnom a kávékra, így gyors mozdulattal a pultra helyeztem a pénzt egy kis borravalóval együtt. A köszönömre csak bólintottam egyet. Ne köszönj semmit elvégre nem a szép pofikádért, kaptad vagy esetleg a precíz és gyors munkád miatt. Az ok csak ennyi: Türelmetlen vagyok, és már szeretnék apámnál lenni. Talán a gyorsaság és az elkalandozás az oka annak, hogy a következő pillanatban már a forró kávét, érzem először a ruhámon, majd ahogy hozzám tapad a testemen. Sikítozás helyett csak felszisszenek. Meglepődöttségnemnek és szerencsétlenségemnek köszönhetően még a kávékat is elejtettem. Végig nézve a padlón tekintek csak fel a nőre, aki mindjárt a bocsánatomat kérte. Nos volt is miért. Egy mély lélegzetet véve próbáltam a körülményekhez illően viselkedni. Bár ez az én esetemben most egy hajtépés lenne illő, vagy minimum egy leordítom a fejedet a nyakadról. De most tényleg nem értem erre rá. *
-Nincs szükségem szalvétára. Egy fölső annál inkább jól jönne, na meg 3 kávé, de röptében.-
* Mondom rekedtes hangon a fölsőmet rángatva, hogy ne a testemet érje a meleg. *
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Adaline on Pént. Aug. 19, 2011 8:45 am

Anne

Szinte beledörzsölöm a felsőjének az anyagába a kávétól lassacskán atomjaira foszló papírszalvétát. Nos, ezt talán tényleg nem pont így kellett volna megoldanom. Ha bemegyünk a mosdóba akkor talán még segíthetünk a helyzeten egy kis vízzel. Ebben a gatyarohasztó melegben még hamar meg is száradna a folt amit a víz hagyna ott maga után. Igaz... az időnk az már fogytán van, szóval előfordulhat, hogy vagy lőttek ennek a darabnak, esetleg már csak a mosógépben fog helyrejönni. Szegény lány!
Alaposan elintéztem a napját, ráadásul amint látom készült is valakihez vagy valakikhez, mivel még én sem húzok le három kávét egy negyvennyolc órás munkaidő után, pedig ilyen is szokott ám lenni.
-Had segítsek valahogy! - Kérlelem tovább, miközben leguggolok és elkezdem össze szedni a poharakat. Ekkor érkezik meg a takarító nő is a legnagyobb szerencsémre.
-Négy kávé lesz! - Hajolok oda a pultoshoz kétségbeesett és táskás szemekkel.
-Kiengesztelésképp... van annyi ideje, hogy megigyon velem egy kávét? Fizetem mind a hármat. - Igaz, ezek után már nem sok esélyt látok arra, hogy pont velem akarna egy pár, békés, kávézós percet eltölteni. Ez annyira kínos!
Adaline
Boszorka
Boszorka

Titulus : Varázsklón.
Kor : 29

Hozzászólások száma : 172

Témanyitás  Anne on Pént. Aug. 19, 2011 9:03 am

*Látva, hogy a lány a szalvétákkal próbálja felitatni a fölsőmön landolt kávét, elmosolyodom. Bosszúsnak kéne lennem most valahogy, mégsem megy. Ahogy a lány szerencsétlenkedik kénytelen, vagyok elnevetni magam. A papírszalvéták egy pillanat alatt csak elázott kis galacsinok lesznek, amik ráadásul még a topomon sem segítenek. Megfogva homlokom tekintek a lányra, ahogy a takarítónő mellett próbál segédkezni. Nem tudom miért, de amellett, hogy jót szórakozok rajta meg is sajnáltam. *
-Nem szorulok rá, hogy kifizesse a kávémat. –
*Mondom a legnagyobb határozottsággal. Egy mosoly kíséretében leülök a pultnál elhelyezkedő székre, majd mutatom, hogy ő is foglaljon helyet.*
-Amúgy is utáltam ezt a fölsőt, így legalább lesz okom kidobni.-
*Kacsintok rá és elnevetem magam visszagondolva az előbb történt balesetre. Murisnak találtam, ahogy ott balfaszoskodott előttem. *
-Viszont 10 percnél tovább nem hinném, hogy maradnék, mert így is már késésben vagyok.-
*Jelentem ki a nőre komolyan tekintve, de magamban elmosolyodom a mondatom hallatán. Ha egy órát kéne várniuk rám az se zavarna. Legalább idegeskedhetnének hol a bűnbánatban, vagyok. *
Anne
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére