Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Utcák és sikátorok

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Utcák és sikátorok

Témanyitás  Lupo on Pént. Szept. 18, 2009 8:45 pm

Kis utca, nagy utca, széles utca, keskeny utca, főút, mellék út és minden egyéb közlekedési célzattal fent tartott beton-, vagy aszfaltsáv, a sikátorokat is beleértve.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 586

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Utcák és sikátorok

Témanyitás  Vienne on Vas. Május 02, 2010 8:16 am

* Este van már. Az utca lámpái kigyúltak, az emberek idekint megfogyatkoztak. Egy sportos női alak közeledik a távolból. Pántos, fekete felsőt visel és melegítő alsót. Haja kiengedve lengedez, miközben ritmusos tempót diktálva fut.
Fél órája indult el, most már hazafelé tart. Maga elé tekint, arckifejezése dacos. Kitartó jellemről árulkodik. Azt pedig senki se sejti, hogy a külső mit takar. Szerencsére.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Vienne on Vas. Május 02, 2010 9:14 am

//Kérésre akkor innét E/1.-ben. ^^//

* Hirtelen, szinte a semmiből érkezik egy idegen, így védekezni sincs időm. Pedig... tisztán hallom a másik minden, ki nem mondott gondolatát. Hallom, hogy ma este én leszek a főfogás, és azt is, hogy előtte eljátszogatnak velem, mint macska szokott az egérrel.*
~A rohadt életbe! Ne nézz a szemébe, te idióta.~ *korholom magam gondolatban. De képtelen vagyok levenni tekintetemet a kék szemekről. Szinte megigéznek... mit szinte! Tényleg az teszi, máskülönben francért se tekintenék két másodpercnél hosszabban egy vadidegenre.*
- Meg tudom védeni magamat, kösz. *Felelem megszokott, csípős modoromban. Hiába vagyok képtelen továbblépni, és levenni tekintetem a gyönyörűséges arcáról, azért még az eszem a helyén... egyelőre. Nem mozdulok, nem tudok, de nem is akarok. Mert ő így akarja. És ez megijeszt, no meg irritál. Szeretek a magam ura lenni.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Május 03, 2010 3:00 am

* Félelmem nem a másik jelenlétéből fakad, inkább abból, hogy tehetetlen vagyok. És ezt utálom. Barna tekintetem már-már illetlen leplezetlenséggel fürkészi a férfit, annak minden apró mozzanatát.
Ha a másik megpróbál elbűvölni, én megpróbálok a gondolatpajzsommal védekezni. Bár nem sokat ér, azért valamit mégis. Damon érezheti, hogy mintha láthatatlan falnak ütközne képessége első, sőt, második próbálkozásra is.
Aztán végre sikerül hatalmába kerítenie engem, de még mindig ott bújkál bennem az ellenállás a dolog iránt. Nem tart százszázalékosan az uralma alatt, és ez jó jel nekem. Azt pedig csak sejtem, hogy neki nem lehet túl üdítő a gondolat. Mégis szinte maguktól jönnek a szavak:*
- De sose lehet tudni... bánnád, ha megkérnélek, hogy kísérj egy darabon el? *Ez nem én vagyok, nagyon nem én, mégis kimondom. Az elmém harcol ellene, de az ajkaim megteszik, amit kér. Sőt, közelebb is lépek a feltűnő szépségű férfihoz. Az elmém közben lázasan jár, tiltakozik, és keresi a menekülést.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Május 03, 2010 3:35 am

*Halvány "hát persze" mosolyt ejtek meg felé, és megindulunk. Nem lakom messze, egy sarok és oda is érünk, ám nekem eszemben sincs behívni a pasast. Mikor elérjük a kocsifelhajtó szegélyét, megtorpanok. Szembefordulva vele immáron - tanulva az előbbiből - kerülöm a tekintetét.*
- Nos, igazán kedves volt magától, hogy elkísért, de nem szeretném feltartani. További szép estét. *Hüm, milyen szolidan fejeztem ki magam. Magamhoz képest...
Amint kimondom szavaimat, már lépdelnék is el mellette. Természetesen továbbra is kerülve a szempár tekintetét.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Május 03, 2010 4:18 am

*Hirtelen kar ragadja meg az enyémet. Reflexből szabadulnék, de a lendület a másikhoz ránt. Tenyereim a mellkasán puffannak, tompítván az ütést. Lefelé tekintek, nem szabad a szemébe néznem! Sőt, a gondolatpajzsomat is igyekszem minél hatékonyabban fenn tartani.
A férfi kijelentésére majdhogynem felröhögök. Még, hogy vele? Pff...*
- Frászt! *morranok, de ezzel együtt fel is pillantottam. És ez lett a vesztem, éreztem, hogy valami bódító, csábos erő húz felé. Arcom ijesztően közeledik az övéhez, ajkam megremeg. Nem, nem akarom! Az elmém küzd, tekintetem viszont képtelen megválni a másikétól. Nem lesz ennek így jó vége, másfelé kellene néznem! Gondolj másra, gondolja a... gondolj Raoulra! Ne, rá ne! Gondolj... cikáznak bennem a gondolatok ezerrel, miközben ajkam már szinte súrolja a férfiét. Nem csókolom meg, igyekszem ellenállni, magamban mantrázva az előbbieket, tehát, hogy kire is gondoljak, és hogy mik is az elveim, amiért nem hagyom magam.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Május 03, 2010 5:26 am

A mozdulat olyan hirtelen jön, esélyem sincs tenni ellene. De amilyen hirtelen érkezik, olyan gyorsan véget is ér az a csók.
- Dögölj meg! -vetem oda neki, kábé olyan stílusban, mint amilyenben a kutyájával társalog az ember. Szabadulni próbálok, ha nem szorít elég erősen magához, még az is megeshet, hogy középtájon rúgom egy nem épp kimért, jó erős rúgással. Ezzel ellent mond, hogy a rúgás keretében beinvitálom magamhoz. Mert ő így akarja. Én meg nem, de nem tehetek ellene semmit. Legszívesebben megölném ezt a pasast. Mégis hogy van pofája... Szóval golyók kiiktatva, de meg is hívtam magamhoz. Bár ez nem jelenti azt, hogy be is engedem...

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Május 03, 2010 11:58 pm

- Szeretnéd tudni, mi? *morranok ingerülten, de ajkam szegletébe pofátlan vigyor szökik. A legnagyobb előnye a képességemnek, hogy mindent tudok, mire csak gondol. Azaz, most perpillanat nem, hisz a gondolatpajzs kiszűr minden beáramló gondolatot. De azt tisztán kivettem találkozásunk pillanatában, hogy kivel, akarom írni mivel van dolgom. Aki halott, az miért nem tud a koporsójában maradni, he?!
A fenyegetőzés nem ijeszt meg, sőt, szinte nevetésre serkent. Matt - az orvosom - erre mondaná, hogy képtelen vagyok felmérni valaminek a veszélyességét. Egyszerűen nem érzem, hogy árthatna nekem ez a vérszívó dög... jó vagyok. Jobb vagyok nála...Muszáj jobbnak lennem. - Miközben magamat ezzel nyugtatgatom, mint valami mézes madzagot, úgy bököm ki a férfi felé a szót:*
- A fajtátok úgy ismer, hogy a Vadász. *széles, negédes mosollyal lépek hátrébb, felkészülve immáron minden lehetséges támadásra. A kimondott szó pedig nem lehet ismeretlen a férfinak, hisz az alvilágban ilyenképp említenek, bár azt se tudják, férfi vagyok e, vagy nő. Csak az köztudott, hogy hírhedt démonvadász vagyok. Nem sokan élik túl a velem való találkozást, ha rajtam múlik...
A gondolatpajzsom perpill szilárd, kérdés, meddig vagyok képes ellenállni a bájolásának.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Kedd Május 04, 2010 3:32 am

*Annak idején letette az esküt, hogy senkinek sem beszél azzal kapcsolatban, amit Viennenel kapcsolatban lát a jövőben. Viszont arról szó sem volt a paktumban, hogy ő nem kísérheti figyelemmel a nőt jövőjét. Van is mit figyelni, hiszen ez a csaj szinte hobbit űz abból, hogy életveszélybe kerüljön. De eddig mindig látta, hogy túléli. Most nem.
Pont időben érkezik, hiszen a vámpír már éppen harapna. Alig öt méterre jelenik meg a párostól, kezében szinte azonnal energiagömb jelenik meg és gondolkodás nélkül odavágja az ismeretlen vámpírhoz. Persze a legkevésbé sem halálos az a gömb, csupán eltaszajtja az áldozatot, főleg ha szintén egy démonról van szó. Persze Damonon is múlik, hogy sikerül-e betalálni, vagy gyorsabban mozdul a vérszívó.*
- Nemmészonnan. *Közli így egyébként teljesen komoly ábrázattal az energiagömb kíséretében. Megölni nem akarja a vámpírt, nem az a vérengzős fajta, éppen elég a tudtára adni, hogy erre a csajra ő már letette a foglalót.
Öltözete most egy ujjatlan póló, hegymászónadrág, hegymászó cipő. Bizony mielőtt jött sziklamászással múlatta az időt. Természetesen kötél nélkül, mert azzal túl unalmas. Egyébként furcsa mód, nem néz Viennere, csak izzó borostyánszínű, barnás tekintetével a vámpírt figyeli.*
Raoul
Démon
Démon

Titulus : Daredevil
Kor : 511

Hozzászólások száma : 620

Témanyitás  Vienne on Kedd Május 04, 2010 4:05 am

- Ne röhögtess... *Sziszegem fenyegető szavaira, majd menekülnék, de erősen karomba mar kezével. Erre másik kezem lendül felé, azt az ütésemet is hárítja. Ó, hogy szakadna meg!
Esélyem sincs a menekülésre, helyes, halálos fogaival már közelít, erre egy energiagömb repül felénk. Legalábbis szemem sarkából mintha olyasmit látnék. Ezt ki is használom, megpróbálok kiszabadulni a vámpír szorításából. Ha nem fog eléggé, sikerül is. Ha eléggé fog... nos, ciki nekem.
Főleg, hogy alkalmi "megmentőm" személyét beazonosítva egy pillanatra elkerekedett szemekkel tekintek rá, szinte lefagyok pár pillanatra. És mindezt egy vérszívó közvetlen közelében, no szép.*
- Mi a... mi a fenét keresel te itt? *fakadok ki.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Kedd Május 04, 2010 4:38 am

*Vienne kérdését úgy, ahogy van ignorálja, mintha meg sem hallaná. És éppenséggel az a tekintet sem éppen nevezhető szerelmesnek, ahogy Damonra tekint. Mondjuk alapból is képes mindenkire úgy tekinteni, mintha éppen gyilkosságot fontolgatna. Most is valami ilyesmi olvasható ki a tekintetéből.*
- Ennyire meguntad az életed? *Teszi fel a kézenfekvő kérdést a helyzethez mérten egész higgadtan. Nem az az értelmetlenül gyilkoló típus, de büntetlenül sem lehet sértegetni. Már épen jelenne meg a következő energiagömb a kezében, a fénye már megvan. Viszont a vámpírnak bőven elég egy szívdobbanásnyi idő, hogy lényegében hasba vágja, amitől ha el nem is repül, de jó pár métert csúszik hátra a betonon és igen erős hasi fájdalmakban van része. A cipőtalpából most biztos lekopott egy-két centi a csúszás következtében, de egyensúlyát megtartva talpon marad és reflexből vágná a másik után az újra materializálódott energiagömböt... kár, hogy most már késő, hiszen a férfi távol járhat. A gömb az egyik lámpaoszlopon robban szét távolabb, immár erejét vesztve.*
- Pofátlan vérszopó. *Morogja maga elé, miközben kissé előre görnyed, még fájlalja egy kicsit az ütés helyét. Nagyon tudja ilyenkor irigyelni azokat, akik szinte azonnal regenerálódnak. Neki azért kell pár perc.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Kedd Május 04, 2010 7:00 am

*A vámpír mosolyára csak egy dacos tekintet a felelet. Mintegy jelzésként, hogy tudja, kibe ne kössön máskor. Aztán látja, mi történik, izmai megfeszülnek, mint egy ugrásra kész vadmacskának, s lépne is a kettős felé, de akkor már semmi szükség a közbenjárására. Minden olyan gyorsan történik, ember legyen a talpán, aki le tudja követni.
Mikor a vérszipoly eltűnik, Raoulra tekint.*
- Jól vagy? *kérdezi tárgyilagos hangot megütve, mégis az szűrhető le, hogy aggódik a pasas állapotáért. De nem vallaná be, nem is lép közelebb, csak előbbi helyéről figyeli a másikat. Immáron enyhítve ökölbe szorított kezén, idegességtől feszült izmain.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Kedd Május 04, 2010 7:27 am

*Egy kicsit szuszog, hiszen felettébb erős ellenfele volt, még ha ép csak csörtét váltottak is és nem volt hosszabb küzdelem. Nem az a tipikus harcos Raoul. A kérdés hallatán viszont felegyenesedik. Most már tekintete megtalálja Vienne lélektükreit, de nem lép közelebb.*
- Remekül. Nem mondták még neked, hogy ne haverkodj vámpírokkal? *A maga sajátos módján, de csak hangot ad annak, hogy ő is aggódott, bár inkább tűnik számon kérőnek és dorgálónak a hangja és nem éppen a kedves értelemben. Hogy merészel Vienne életveszélybe kerülni... Szerencse, hogy megvan már az a bájital, viszont az ára nem éppen költségkímélő, szóval vigyáznia kell az ilyen kis spontán látogatásokkal.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Kedd Május 04, 2010 8:28 am

*Ő sem szándékozik közelebb lépni, holott a lábai oda vinnék maguktól.*
- Ő kötött belém! * Vág vissza, mert mi az, hogy itt számon kérik, ne adj isten kioktatják. Még Will se szokott ilyen hangnemet megütni vele. Azt pedig Raoul igencsak jól tudhatja, hogy jár az, aki beleköt a nőbe. Nem hagyja Vienne szó nélkül az ilyesmit, ez tény.*
- És különben is... *morran, de maga se tudja, mire akar ezzel utalni. Talán arra, hogy minek avatkozott bele a férfi, vagy hogy egyáltalán mit keres itt? De lehet, harmadik variáns a nyerő. Minden esetre tesz pár lépés, mert unja az egy helyben ácsorgást. Az meg totál véletlen, hogy ezzel pont csökken a kettejük közötti táv.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Szer. Május 05, 2010 2:00 am

- Nofene. *Reagálja re röviden, szinte már meglepett hangon, bár ugyanazzal az ábrázattal, mint eddig. Ő már előbb tudta mi a helyzet, mint Vienne, így nem nagyon lepi meg ez a tény. Viszont a következő befejezetlen mondatot nem tudja hova tenni. Nem lép se előre, se hátra, inkább lázasan gondolkodik. Nem is a mondandón, hanem inkább azon, hogy nem kéne-e máris indulnia. Hiszen inkább nem tesztelgetné, hogy a bájital mennyi gondolatot is tud nyomtalanul elrejteni. Ennek ellenére hiába dönt az indulás mellett, meg sem mozdul. Csak ott áll sötéten, a néhány tíz méterre lévő utcalámpától megvilágítottan, szokásos sötét tekintettel. A nőt figyeli. Most kell betelnie a látvánnyal.*
- Különben is...? *Ismétli el kérdőn a szavakat, halkabban. Vienne, ha épp Raoul gondolatain közé tekint, akkor egyértelműen azt láthatja, hogy a férfi viaskodik azzal a vággyal, hogy odalépjen hozzá. Meg más vágyakkal is, amik már végképp túl sok és intenzív gondolatot váltanának ki.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Szer. Május 05, 2010 2:28 am

*Nem olvas gondolatot, a vámpír ellen felvont gondolatpajzsát fent tartja még mindig, de talán jobb is. Mindkettejüknek. A visszakérdezésre vállat von, haját laza mozdulattal dobja hátra vállain.*
Semmi. *feleli hirtelenséggel a hangjában.
Tekintete eztán végigszalad a férfin lopva, mégis leplezetlen.*
Nos hát... kösz az iméntit. *Biccent is mellé, majd a lakás felé mutat/pillant, aztán visszatekint a férfira.* Azt hiszem, megyek is. *Határozott szavai mögött zavart feszültség lappang. S bár közölte, megy, mégsem mozdul. Tekintete újfent a férfi alakján időzik.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Szer. Május 05, 2010 2:49 am

*Továbbra is két szeme Vienne-en, de nem nagyon szándékozik bármit is mondani. Nem tudja mit is mondhatna, vagy van-e egyáltalán szükség arra, hogy bármit is mondjon. Végül csak zsebébe süllyeszti kezeit és úgy áll továbbra sem mozdulva se előre, se hátra.*
- Rendben. Én is megyek. *Jelenti ki egyszerűen, szinte már-már csevegő hangnemben, hiszen észleli, hogy a nő ahhoz képest, hogy távozni szeretne, nem nagyon cselekszik így. A nagy megállapítás közepette fel sem tűnik neki, hogy ő maga sem távozik szavaihoz hűen. Azzal nyugtatja magát, hogy megvárja míg Vienne megindul befelé. Nagy a csend és ezt Raoulnak esze ágában sincs megtörni. A tekintet sem zavarja, hiszen ő maga is nézi a nőt, szinte minden rezdülésre odakapja a tekintetét, így a hajdobálás sem kerülte el a figyelmét. Igyekszik eltelni látvánnyal, hiszen egy darabig megint nem szándékozik megjelenni itt.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Szer. Május 05, 2010 3:10 am

*Csak biccent. Oké, fogta. De valahogy ő is úgy van, megvárja, míg a másik távozik először. Elnézi egy darabig, némán, csendesen.
Ez a röpke idő végtelennek tűnik most, mintha sose akarna véget érni. Elpillant eztán, megszakítva a zavaróan igéző pillantás fürkészését.*
- Miért? *kérdezi kerülve a pillantást, és többet nem is kell mondania, Raoul tudhatja, hogy mire gondol. Hogy miért mentette meg. Semmi ilyen irányú elkötelezettsége nincs Vienne irányába, és a nő nem is várja el. Meg tudja védeni magát. Most is megoldotta volna. Már épp azon volt. Tényleg.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Szer. Május 05, 2010 3:31 am

*A kérdés hallatán kissé megrándul egyik szemöldöke, mintha a csodálkozás jelét mutatná a férfi részéről, még ha arcán ez nem is jelenik meg. Nem válaszol azonnal, hagy még pár másodperc szünetet, de ő nem szakítja meg figyelmét a nő irányába.*
- Nem tudom. *Nehezen jön a válasz, de annál egyszerűbb. Az a legrosszabb, hogy ő sem tudja megmagyarázni magának. Pedig simán hagyhatta volna meghalni a nőt, még a saját dolgát is megkönnyítette volna. De olyan magától értetődőnek tűnt, hogy jönnie kell, hogy akkor el sem gondolkodott ezen a lehetőségen. Nem kívánja tovább magyarázni. Újból elcsitul és továbbra sem mozdul. Talán mintha némi nyugtalanság költözne vonásaira, alig észrevehetően. Neki sem szórakoztató, hogy nem érti magát.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Szer. Május 05, 2010 5:09 am

*Bólintana, hogy érti, de nem az a válasz jön, amire várt volna, hát a mozdulat a felénél megfagy. Tekintete újfent a férfi felé irányul.
Pillantása zavart, tükröződik benne, hogy szeretné behívni magához, hogy maradjon még kicsit, de mellette ott van, hogy tudja, nem fogadná el az invitálást a férfi. Nem teheti, és ő se hívhatja be, mert... maga se tudja miért. Az esze ezt diktálja, így lesz a jó mindkettejüknek. Zavartan billenti testsúlyát egyik lábáról a másikra. Mintha csak a másiktól várna megoldást.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Szer. Május 05, 2010 5:43 am

*Tekintetében ott van az eltökéltség, mintha csak egy apró löket kellene és már karjaiba is zárná a nőt... Ha csak egy kicsivel felelőtlenebb lenne. Pedig nem híve az önmérsékletnek, mint azt az életmódja is mutatja. Sőt... a kötöttségek eddig sem érdekelték. Lehunyja a szemeit, nagyot szusszant. Viaskodik benne az a tudat, hogy ő lényegében azért él, hogy azt tegye, amit akar. De ha most azt teszi... végül is ő akkor is életben marad, hiszen értékes. Vienne meg... az egy másik kérdés. Végül is ő mindenképp meghal egyszer...
Végül csak megindulnak a léptei a nő felé, szemeit újra rá szegezi és alig pár szívdobbanásnyi idő múlva már ott is áll előtte. Nem vár engedélyre, vagy bármilyen visszajelzésre, csak karjai körülfonják Vienne derekát szorosan. Rögvest követi is a mozdulatot egy szenvedélyes csók, persze ha a nő nem visszakozik. Ajkai úgy ízlelgetik a nőét, mintha az elkövetkezendő léthez elengedhetetlen lenne és a szorítás is, mintha csak magába akarná olvasztani őt. Most nem szándékozik elnyomni a vágyait, ráadásul talán már nem is tudná.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Szer. Május 05, 2010 7:06 am

Hát akkor szia. *súgja maga elé, s kettejük közt mázsás súlyokként szakadnak a szavak. De nem mozdul. Reméli a férfi teszi meg. No nem, nem egészen így gondolta. Mi az, hogy... felé?! Na jó, már semmit se ért, de nem is akar. Az erős karok határozott ölelésében még ő is törékeny nőnek tűnik. Karjai átölelik a férfi vállait, tarkóját.
Az eddig legyűrt vágy most varázsütésre szabadul fel egy heves, szenvedélyes csókban. És azért lopva egy forró könnycsepp is végiggördül a csinos arcon vele együtt.
Mert a világ úgy csessze meg, ahogy van! Nem jó ez így...
Érzi, hogy fájni fog ez még neki, nem volt elég a múltkori balesete... Nem áll ellent, akármennyire is utálni fogja holnap ezért most a másikat. Miért játssza ezt vele, ha két perc múlva semmivé foszlik, mint valami keserédes álom?*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Szer. Május 05, 2010 7:23 am

*Hol érdekli őt, hogy összezavarja-e a nőt... Éppen elég a saját maga zavarodottságával foglalkoznia, amit most úgy fest félre is tesz, a józan ésszel együtt. Egész életében a saját vágyait tartotta szem előtt és aszerint cselekedett. Most sem változik meg csak úgy egy csapásra. Bár tény, olyat érez a nő iránt, amit egyelőre nem tud behatárolni.
Ez a csók most nem olyan, mint az az előző néhány. Ebben most nincs semmi önmegtartóztatás. Vágyik erre a nőre, és most nem fogja ezt félretenni holmi óvatoskodás miatt. A férfi ajkai a nőéről, az előbbi hevességből továbbra sem vesztve, átsiklanak Vienne nyakára. Mintha a bőrének minden egyes négyzetcentiméterét meg szeretné ízlelni...
Majd csak némi füst marad az utca sötétjében. Raoul eltűnik, semmivé válik, de most nem egyedül. Viennel együtt kerülnek át a nő házának emeleti hálószobájába és közben a nyakat érő csókok mit sem vesztenek szenvedélyükből. Mintha nem is Raoul teleportálta volna őket ide.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Alexander on Pént. Május 07, 2010 4:29 am

*Alexander démonokat keresett a sikátorban és talált is méghozzá kettőt. Az egyik vámpír lehet a másik egyértelműen a forrás látója. Úgy döntött jó lenne bevágódni nála. Később akar még fele beszélni vele. De látta nem alkalmas dolog éppen most vágták jó erősen hasba. Nem megy oda hozzá, inkább a vámpírt keresi meg. Odapislant közvetlenül a futó vámpír elé, aki már messze jár a látótol, s szerencsére senki nincs a közelben*
-Ejnye-benye mondták már, hogy tisztelettel viselkedj a Forrás látójával szemben? Mert vagy nagyon hülye vagy , vagy netán van más erőd is?
* Közben megidézett a kezében egy tűzgömböt és a miheztartás végett a vámpír mellé dobta.*

A hozzászólást Alexander összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 07, 2010 4:50 am-kor.
Alexander
Néhai
Néhai

Kor : 706

Hozzászólások száma : 168

Témanyitás  Raoul on Pént. Május 07, 2010 4:33 am

*Raoult nem lehet egy könnyen megfélemlíteni, hiszen még a fődémonnak is simán visszaszól. Persze azzal a tudattal, hogy túl értékes a képessége Luponak. Meg ötszáz évnyi tapasztalat, már igazán nem tesz a démonból anyámasszony katonáját. Megfordul a kiáltásra, sikerül is a falnak taszítani, de nem annyira hülye, hogy kivárja, amíg Damon végigmondja a szövegét. Nagyon jó képesség a teleportálás. Mielőtt Damon még végigmondhatná a fenyegetését, Raoul még kiprésel a fogai között egy szót:*
- Idióta *Majd nemes egyszerűséggel eltűnik, így az ütés nem sikerül. A nyílt utcán elég merész húzás volt ez a kis akció, de most már úgyis mindegy volt. Ha nagy gáz van, majd az Égiek intézkednek.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next