Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Kings Canyon Nemzeti Park, California, USA

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Kings Canyon Nemzeti Park, California, USA

Témanyitás  Jenna McAvoy on Vas. Aug. 29, 2010 4:40 am

First topic message reminder :

Időm sem volt felkészülni arra, ami rám várt. Azt hiszem, hogyha akartam volna, akkor sem sikerült volna elképzelnem, hogy vajon milyen lesz életem első teleportálása. Olyan volt, mint egy hullámvasút, vagy legalábbis nekem ahhoz hasonlított a legjobban. Mint amikor az ember gyomra felcsúszik, egyenesen a torkáig. Nekem most pontosan ilyen érzésem volt, miközben megérkeztünk az erdő közepére.
Egy kis ideig még nem mertem kinyitni a szemeimet, és John kezét is olyan görcsösen szorítottam, mintha soha nem akarnám elengedni. Amint azonban meghallottam a víz kellemes csobogását, és az illata is befurakodott az orromba, végül óvatosan felnyitottam a szemeimet, és egyből a vízesésre esett a pillantásom.
Meglepettségemben elnyíltak ajkaim, és úgy bámultam magam elé. Éreztem ugyan, hogy lejt a lábam alatt a talaj, de próbáltam nem lebillenni rajta. Azt hiszem, hogy ebben többek között az is segített, hogy John támogatott, és ott állt mellettem továbbra is.
-Ez... - suttogtam halkan, amikor már képes voltam megszólalni is. -Gyönyörű... - mondtam ámulattal, és körülnéztem. -Nagyon szép, köszönöm, hogy elhoztál ide. - suttogtam magam elé, miközben önkéntelenül is léptem előre a víz irányába, de el is felejtettem, hogy még fogom a kezét, így húztam őt is magam után.
Jenna McAvoy
Boszorka
Boszorka

Titulus : .::The sweetest princess::.
Kor : 36

Hozzászólások száma : 109

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  Ignatius on Szer. Feb. 29, 2012 9:46 pm

*Hú de komoly itt valaki. Majd mindjárt összecsinálja itt magát félelmében... hát nem?! Tekintve, hogy ő maga is démoni lény, nem nagyon retten meg a változástól. Látott ő már dühöngő fődémontól kezdve, újszülöttet zabáló lamiáig mindent. Majd pont egy ilyen kis félvér, egy korcs fogja megijeszteni.
Felciccen a megjegyzésre. Hát jó, ha nem kell a virág a másiknak, amiért az előbb még olyan nagyon küzdött, akkor nem kell. Pedig már azon volt, önként dob egyet a kölyöknek, neki úgyis maradt volna kettő a háromból.*
- Ahogy óhajtod. *Gunyoros vállvonás, majd nemes egyszerűséggel elteleportál a hozzávalókkal együtt, kénes füstöt hagyva maga után, de az is, mint a gazdája, gyorsan elül és nem marad hátra más, csak a természet zajai.*

//Köszöntem.//
Ignatius
Démon
Démon

Titulus : Soul-collector / Nici
Kor : 164

Hozzászólások száma : 143

Témanyitás  Adam Hughes on Szer. Feb. 29, 2012 10:28 pm

*Tátott szájjal figyeli démonira hasonlító szemeivel, ahogyan a férfi egy szempillantás alatt eltűnik. Nem a teleportáláson lepődött meg, hanem azon, hogy esélye sem volt az öreg megállítására. Hamar észhez tér, és fog egy fiolát, amibe az Ignatius után maradt kénes füsttel keveredett levegőt begyűjtheti. Ugyan nem sok, de a célnak megfelel.*
-Megtalállak! *Sziszegte dühösen, miközben arra gondolt, megtalálta-e az a méregkeverő az összes virágot. Tovább barangolt az erdőben, immáron egyedül, kissé feldúltan, miközben azon gondolkozott, miért esett ki számára néhány pillanat.*

//Én is köszöntem.//
Adam Hughes
Boszorka
Boszorka

Titulus : A vegyész
Kor : 38

Hozzászólások száma : 57

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom