Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Utcák és sikátorok

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Utcák és sikátorok

Témanyitás  Lupo on Pént. Szept. 18, 2009 9:03 pm

First topic message reminder :

Kis utca, nagy utca, széles utca, keskeny utca, főút, mellék út és minden egyéb közlekedési célzattal fent tartott beton-, vagy aszfaltsáv, a sikátorokat is beleértve.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 586

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Utcák és sikátorok

Témanyitás  Leah on Csüt. Dec. 09, 2010 7:51 pm

*Most már tuti, hogy árnyőr a srác. Máshonnét nem tudhatja.*
- Bocs, de fogalmam sincs, miről beszélsz. *Pakolja a táskájába sietősen a könyveket, a boszorkás megjegyzésre felkacag ironikusan, aprón.*
- A dolgozatomhoz, naná. De te... totál kattant vagy. *És felállna és kanyarítaná vállára a táskát, ha nem venné észre a felvágós kis trükköt. Annak láttán egyszerűen lefagy a mozdulata.*
~ Jason segítened kell...~ *imádkozik magában a hajdanvolt mentoráért. Nem mintha ezzel sokat érne.*
- Mit akarsz tőlem? *kérdezi tekintetét a srácéba fúrva.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 26

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Leah on Szer. Dec. 15, 2010 9:19 pm

-Összekeversz valakivel. *Nincs már szüksége gyakorlásra ugyanis. Bár tény, hogy múltkor Dante elég hülye helyzetben riasztotta és nem lelt jobb helyet távozásra, mint a könyvtár... mikor ez beugrik neki, nagyot nyel.*
- Már mondtam neked: nem_vagyok_fényőr. Azok halottak, én meg élek, utána nézhetsz bárhol! *És ezzel veszi is a táskáját, meg a kabátkáját, hacsak a fiú nem állítja meg ebben.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Dec. 16, 2010 11:13 pm

- Nem értem, hogy te miért nem? És egyáltalán... honnét tudsz te rólam?! *Vág vissza dacosan, lábát megvetve állva az asztal mellett. Barna tekintete határozottan csillan... kérdés, meddig tart a lánynál ez a fenenagy határozottság.*
- Nem is ismerlek, semmi közöm hozzád. *És ha ennyire szemtelen és idegesítő típusú a srác, akkor nem is akarja, hogy legyen. Francnak kell egy suli-menője típusú bunkó...*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Leah on Szomb. Dec. 18, 2010 2:28 am

*Talán mert kismillió halandó van köröttük ezen a bolygón, akik a középkorban üldözték, elégették és megvetették az olyanokat, mint David és akik félnek a természetfelettitől? És ha az ember fél, agresszióval válaszol a félelem tárgyának, márpedig a rendnek fenn kell maradnia. Éppen ezért világuk titokban kell, hogy maradjon a mezei emberek előtt. Tiszta sor.
Riadtan lépett hátra a srác reakciója láttán, tekintete elkerekedett. Ám nem ejtették a fejére, amikor észlelte, mire készül a srác, egyszerűen elteleportált kékes-aranyló fényjelenség közepette...
Ugyan ki hinné el ezt Davidnek, ha elmeséli bárkinek is?*

//Köszi a játékot.//
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Raven on Csüt. Jan. 06, 2011 12:01 am

~1...2...3...hmmm, az előzőért kettő jár, tehát 5....~ *számolja magában az utca sarkán álló fiú beszólásait és füttyentéseit, miközben átvágna egy sikátoron. Amint eléri a fiú a 7-et, Raven egy pillanat alatt láthatatlanná válik, majd visszafordul és a srác mögé lép. Kigáncsolja, amikor az ijedten feláll, kap egy jobbost, majd még egyet és még egyet, majd megint kigáncsolja, hogy az nagy koppanással érkezzen a hátára. Raven rátérdel annak bal kezére, a jobbat lefogja egyik kezével és így hajol a fiú fölé, majd megjelenik.*
-Játszunk akkor, ahogy kívántad. *szólal meg halál nyugodtan, majd szabad kezével előveszi egyik dobókockáját és elgurítja a földön.*
-Hmm...Kettő! Az egyik kedvenc számom. Akkor két dolog közül választhatsz: Öljelek meg most rögtön, vagy akarsz még előtte játszani pár percet és csak utána? *kérdi vad mosollyal az arcán, ijesztő nyugodtsággal és lassúsággal.*
Raven
Árnyőr
Árnyőr

Kor : 109

Hozzászólások száma : 64

Témanyitás  Loki on Csüt. Jan. 06, 2011 12:07 am

-Vagy dobj újra, és vonszold be egy sikátorba, mielőtt valami hülye kihívja a STÜVIKet.-*Szólal meg halkan, miután megjelenik a nő mögött. Egy kis mágiával kiszagolta hol találja a nőt és utánajött. Bár a látvány, hogy éppen megakar ölni egy bunkót eléggé tetszik. Azért jobb ha a mágikus rendőrséget nem szedik a nyakukba.*
Loki
Démon
Démon

Kor : 250

Hozzászólások száma : 229

Témanyitás  Raven on Csüt. Jan. 06, 2011 12:16 am

*Mivel az áldozatnak úgy sem volt mersze válaszolni, Raven már vette volna elő a kését, ha Loki közben nem szólt volna. A lány felsóhajt, majd feláll.*
-Ne nagyon fuss el, mert úgy is megtalálnálak. *szól áldozatához, majd fogja magát és Loki felé fordul.*
-Várhattál volna még egy percet. Úgy sem válaszol és megölöm. Utána meg mehettem volna a dolgomra.
*Hátranéz, a srác még a helyén.*
-Mi járatban erre? Most is követtél, vagy véletlen egybeesés, hogy összefutunk?
Raven
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Loki on Csüt. Jan. 06, 2011 12:20 am

-Nyugodtan vágd el a torkát. Csak inkább a sikátorban. Nem szeretném ha a Vadász a mi nyakunkba esne.-*Mosolyodik el, és lehajolva a férfi mellé egy jobb egyenessel elkábítja kis időre. Majd belemarkolva a gallérjába vonszolni kezdi a sikátorba.*
-Csak látni akartalak. Féltem, hogy a múltkori letámadásom és sietős távozásod miatt talán visszavonnád a társulást. Meg persze, hogy nem töltenék kicsit több időt együtt.-*Nos ilyenkor látszik, hogy még egy démonnak is van rendes élete. Gond nélkül megöli a férfit, de emellett szívesen van a nővel is.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Raven on Csüt. Jan. 06, 2011 12:33 am

*Vár, amíg Loki a fiúval kicsit beljebb ér a sikátorba, majd Raven egy mozdulattal előveszi kését és alig célozva elhajítja, hogy az végül a szerencsétlenül járt fiú szívében landoljon.*
-Az ott az én zsákmányom! Szerezz magadnak mást, akit vonszolgathatsz! *néz nem túl kedvesen a másikra, majd közelebb lépked, hogy visszaszerezze fegyverét.*
-Ha netán visszavonnám, arról majd értesítelek, ne aggódj.
-Ja és a mágikus rendőrség a legkevésbé sem izgat. Gondolom ezt észrevetted...
Raven
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Loki on Csüt. Jan. 06, 2011 12:38 am

-Nem volt szándékomban elvenni a zsákmányod. Én nem ebben lelem örömömet.-*Vonja meg a vállát és hátrébb lép, kezeit pedig zsebre dugja.*
-Az meg senkit se zavar, amíg a vadászt nem dobják a démon nyakába. Elég sok remek démont elintézett már, gondoltam csak megemlítem. De nem szólok bele a dolgodba.-*Válaszolja közömbösen. Majd vár, mert ha ilyen a beszélgetés akkor neki nincs sok mondandója már.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Raven on Csüt. Jan. 06, 2011 12:47 am

*Amikor Loki befejezi a beszédet és a lányra vár, Raven csak elindul a sikátorba.*
-Jössz? *kérdi, Loki meg csak követi, mert ha nem, a lány szó nélkül itt hagyja.*
-Bocs, hogy ott hagytalak tegnap. *szólal meg egy kis idő után, amikor már elég elrejtett helyre kerülnek. ÉS jobb lesz, ha ezt Loki jól az eszébe vési, mert Raven száján nem sokszor került ki eddig a "bocsánat" egyik formája sem.*
-Csak jobbnak láttam elmenni, mielőtt elfajulnak a dolgok. *nem néz a másikra, csak lépdel előre és az utcát lesi.*
Raven
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Loki on Csüt. Jan. 06, 2011 12:52 am

*Követi a nőt és igen megjegyzi a bocsánatkérést. A lányról már az első öt perc alatt lerítt, hogy nem az a bocsánatkérős típus. De ahogy a sikátorban eléggé eldugott helyre érnek, lassan a lány keze után nyúl. Megfogva a csuklóját visszahúzza, hogy szembe forduljon.*
-Azért nem akartad, mert csak társulni akarsz és nem több? Vagy valami más oka van?-*Kérdezi a másik tekintetét fürkészve. És bár nem úgy fogja a lányt, mintha erővel akarná ott tartani, de akkor is továbbra is fogja a másik kezét.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Raven on Csüt. Jan. 06, 2011 1:01 am

*Egy kicsit ijedt a tekintete, ahogy a másik szembefordítja magával és nekiszegezi a kérdést. Egy percig csak néz a másik szemébe és nem nagyon tud megszólalni, de válaszolni muszáj.*
-Én... nem tudom. Más oka van. *nyög ki végül egy választ. Az biztos, hogy azért sem akarta, mert még nem volt mással, dehogy konkrétan Lokival akarja-e azt talán még ő sem tudja.*
Raven
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Loki on Csüt. Jan. 06, 2011 1:08 am

*Figyeli a lányt, majd bólint.*
-Szeretnék a kedvedre tenni. Nem fogom ugyanazt a hibát elkövetni mint Cherylnél. De tetszik az egyéniséged, és nem szeretnélek elengedni. Szóval ha tudok változtatni, hogy kellemesebben érezd velem magad megteszem. Különleges kis dög vagy, és ez tetszik!-*Vigyorodik el szélesen, és komolyan is gondolja. Ez a kockás játék, kifejezetten megtetszett neki. Bár ő nem megölni szokta az embereket, hanem addig kínozni míg azok önként nem adják fel az életüket. Csak dühből vagy hatalomszerzésből öl meg másokat.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Raven on Csüt. Jan. 06, 2011 1:18 am

*A végére már el is mosolyodik. Mióta halálával otthagyta a bandát, Loki az első, aki nagyon, nagyon jó barátja lehet.... akár több is.*
-Kösz... és... csak annyi, hogy adj időt. *és tényleg talán csak idő kell, ahhoz, hogy jobban klappoljanak a dolgok. Hisz még csak két napja ismerik egymást... nem kell úgy elsietni a dolgokat.*
Raven
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Loki on Csüt. Jan. 06, 2011 1:34 am

*Nagyot bólint és elmosolyodik. Majd gondol egyet és elvigyorodva szólal meg.*
-Rendben. Akkor van egy ötletem! Megmutatom neked hogy lehet tízszer jobban élvezni az emberek gyötrődését, ha nem ölöd meg őket! Főleg ha az illető boszorkány!-*Kuncogja el magát és elfordulva kicsit sétál fel alá.*
-Hmm azt hiszem van egy ötletem, ki az akit megkéne látogatnunk!-*Majd megfogja a másik vállát és vigyorogva teleportál el, hogy megmutassa neki a kínzás örömeit.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Vanessa on Szer. Feb. 09, 2011 9:41 am

[Professzor]

Egy kis séta a szabadban. Persze azért nem olyan jó ez, mint nyáron, de én mégis élvezettel sétálok ebben a nem éppen derűs időben is. Néha kicsit fázok, akkor is ha vastagon vagyok felöltözve, ami egy szürke-rózsaszín csíkozású combközépig érő, magas nyakú pulóver és egy fekete téli kabát, ami körülbelül a derekamig ér. Hozzá egy fekete farmer és egy fekete térdszárú, nem túl magas csősarkú csizma. Kezeim zsebben, hajam felkötve lófarokba. Lépteim könnyedek, a pompon és táncos múlt meglátszik rajtam.
Egy válltáska van vállamon, amiben néhány könyv található. Talán majd beugrok a könyvtárba ma, hogy kicsit tanuljak ott néhány könyvből, mert ugyebár van olyan, amit nem lehet kikölcsönözni, csak helyben olvasható. Bár én azt hiszem el tudnám azt intézni, hogy mégis kikölcsönözhessem.
Elgondolkozva járom az egyik sétálóutcát. Kevés diák jön velem szembe. Gondolataim most éppen a tantárgyak körül járnak. Van egy tárgy, ami rendkívül érdekel, de az én szakirányultságomhoz az ég adta egy világon, de semmi köze nincs. Ez pedig az antropológia. Nem tudom, hogy miért, de rendkívül érdekel és persze, hogy olyan időpontokban van, amikor más olyan tantárgyak, amiket meg lehet tanácsos lenne felvenni. ÉS ez igen nagy dilemma elé állít engem. Lehet furcsán is nézne rám a professzor, ha építészmérnök hallgatóként jelentkeznék hozzá. De hát ki tudja, lehet van más ilyen furcsa szerzet is az egyetemen, mint én, aki olyan tárgyat akar felvenni, aminek köze sincs ahhoz, amit éppen tanul.
A gondolataim kicsit elvándorolnak, amikor meglátok egy ölelkező párost először Milora, aztán meg a varázslásra. Mert hát a fiúval együtt jár az is, hogy az erőmet meg kell tanulnom használni.
Vanessa

Titulus : Földbűvölő
Kor : 27

Hozzászólások száma : 50

Témanyitás  Professzor on Szer. Feb. 09, 2011 10:26 am

[Vanessa]

*Bizony mostanság neki is kell sétálnia időnként és ennek nála vajmi kevés köze van az egészséghez, vagy a friss levegőhöz, inkább az újdonsült kutyája a napi többszöri séták okozója. De meglepő módon Vjek' nem érzi tehernek, hogy időnként meg kell sétáltatnia Zoknit. Most például pont össze tudta egyeztetni azzal, ahogy munkába megy. Ennek megfelelően egyik kezében a póráz, másikban egy csatos, bőr férfitáska és még hóna alatt egy nagy rajzmappa. Egyébként rendesen fel van öltözve, fekete szövetkabátot visel, sima, kék farmerral.
Nagyjából Vanessa épp a kis páros mellett haladhat el, amikor Zokni nemes egyszerűséggel körbetekeri gazdáját a pórázzal, végül is ki figyel oda arra a kötélre ott a nyakán... ő aztán nem. A professzor meg sután igyekszik a pórázt emelve visszavezényelni a kutyát a helyes oldalra, de úgy fest ő marad alul.*
- Meg fogom tiltani a diákoknak, hogy simogassanak. Az lesz a vége, ha makacskodsz. *Intézi szavait az ebhez, akit ez nem hat meg különösebben és ezért Profnak kell fordulnia, hogy kigubancolódjon. Végül csak sikerül leejtenie a mappát, amiből szépen kicsúszik a sok A/3-as lap, amin mindenféle jelképek vannak és szimbólumok, minden bizonnyal tananyag.*
- Remélem örülsz. *Mondja fásultan szusszanva egyet, leteszi a táskáját és elkezdi felszedegetni a lapokat.*
Professzor
Halandó
Halandó

Titulus : Prof
Kor : 44

Hozzászólások száma : 76

Témanyitás  Vanessa on Szer. Feb. 09, 2011 9:25 pm

Egy kellemes sétánál nincs is, ez tény és való, de van akinek úgy tűnik, hogy kevésbé kellemes a séta. Egy pórázos embert látok menni, akit a kutyája sikeresen körbegubancol. Én csak jót mosolygok rajta, de aztán amikor végre már kijut a kezében tartott mappa a földre esik és minden papírját elejt. Egy pillanatra elgondolkozok rajta, hogy segítsek-e neki, de végül is abból baj nem lehet, nem de bár? Kicsit sietősebbre veszem lépteimet. A kutyáktól nem félek ezért nyugodtan hajolok le a papírszedegetőhöz.
- Szörnyűek ezek a kutyák néha. -
Szólalok meg amikor leguggolok a sráchoz. A papírok szépen összeszedem a kezembe, aztán amikor végzünk odaadom neki egy kedves mosollyal az arcomon. A papírokba akarva-akaratlanul is beleolvastam és bizony az antropológia szón megakadt a szemem. Hm... egy hallgató. Na, majd körbeérdeklődöm én ezt tőle. Ezért a segítségért cserébe ennyit megtehet. Egy egész csinos lány társaságában lehet addig is.
- Jaj, még be sem mutatkoztam, Vanessa vagyok. -
Csapok a homlokomra, majd felé nyújtom a kezem. Amit remélhetőleg elfogad és megtudhatom én is az ő nevét. De ha nem abba sem fogok belehalni. Helyette leguggolok a kézfogás után a kutyushoz és megvakarom a füle mögött és megsimogatom a fejét.
- Na mi van te rosszaság? Téged hogy hívnak? -
Kérdezősködöm tovább a nevekről kicsit. Hangom eközben kellemesen csengő. A kutyusra pedig rámosolygok egyet, aki remélhetőleg nem morgással fogja ezt jutalmazni, hanem esetleg megnyalja a kezem, bár annyira kutyapuszira nem vágyok. De állatbarát lévén nem fogok undorodva elhúzódni a kutyustól.
Vanessa

Titulus : Földbűvölő
Kor : 27

Hozzászólások száma : 50

Témanyitás  Professzor on Hétf. Márc. 07, 2011 4:30 am

*Egyszer csak egy fiatal lányra figyel fel, aki úgy fest segít neki. Zavartan tekint rá oldalra, de még mielőtt megköszönhetné, a lány megszólal.*
- Ő nem, nagyon jól nevelt kutya, csak... szereti azt csinálni, amit ő akar. *Mondja halvány mosollyal, látszik rajta, hogy ha csevegésről van szó, akkor egy nem túl összeszedett ember, mintha folyton zavarban lenne. De ez esetben csak annak tudható be, hogy a lehető legritkábban elegyedik beszélgetésbe az utcán idegenekkel. A papírokat átveszi, mikor már ő is rendezi az általa összeszedetteket a kezében.*
- Köszönöm... az én nevem Vjekoslav, vagy Mihovil, de itt a legtöbbet Professzornak szólítanak. *Csak egy felettébb gyors kézfogásra futja tőle, nem túl szociális alkat. Egyébként meg nem is kérdés, hogy "itt" alatt mire gondol, hiszen feltűnő a közép-európai akcentusa, tehát feltehetőleg az országra gondolt.
A kutya örömmel konstatálja Vanessa közeledését, apró kis farkincáját el is kezdi vadul csóválni és meg is szaglássza a lány kezét, annak rendje és módja szerint. Onnantól már szabad a simogatás, veszettül tudja élvezni ez a kis gombóc, ha kényeztetik.*
- Öhm... Zokni. Ez a neve, csak ugye ő nem tud válaszolni... mármint persze, hogy nem tud válaszolni. *A végére egészen elhalkul zavartan. Most komolyan azért szabadkozott, mert a kutya helyett válaszolt egy olyan kérdésre, amit feltehetőleg alapból hozzá intéztek. Fura egy fazon.*
Professzor
Halandó
Halandó

Titulus : Prof
Kor : 44

Hozzászólások száma : 76

Témanyitás  Violet Hargroove on Szomb. Márc. 12, 2011 8:42 am

-Booorn to be wiiiild!-
Időnként csak ennyit lehet hallani tőle. Fényes éjszaka. Az utcán, ahol nagyon nem kéne talán egyedül járkálnia, de ő márpedig levegőzni akart. Utána hazamenni, szóval el is indult.
Az egyik szórakozóhelyen koncerteztek a bandával, persze az egyetemistáknak, mivel az egyik srác már az, neki meg jól jön a protekció, így nem volt nehéz összeegyeztetni a programot. És élvezték is nagyon a zenéjüket, bár javarészt feldolgozásokat játszottak, meg persze közben kapott is rengeteg alkoholt, mert kivételesen az elvadult "hippicuccai" közül a nőcisebbeket vette fel. Még magassarkút is! Bár telitalpú magassarkú, de azért az, plusz egy viola színű fűzőt, csak stílusosan, és egy lazább, zöld "basanadrágot". A haját is belőtte, egyik oldalon kicsit pánkosan hátrasimította, a másikon meg hagyta a vállára omlani a nagysok vörös loboncot.
Kettő előre, egy hátra, plusz dinamikus oldalkilengés - ezekkel a szavakkal lehetne leírni a haladásának pályáját, egészen addig, amíg meg nem támaszkodik az egyik falba. Felnézve körülpislog, és tapasztalja, hogy nem ismerős a terep, szóval mobil elő, és tárcsázás.
-Gyertek értem! Nem tudom, itt vagyok, gyertek értem. Hogyhogy hol?! HÁT ITT!-
Azzal kinyomja, és a táskájába vágja a kütyüt, aztán a patkát nézi, hogy érdemes e rá leülni, és végül az lehet, vagy ha nem, akkor is elhelyezkedik rajta, és várja, hogy érte jöjjenek.
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Kor : 25

Hozzászólások száma : 57

Témanyitás  Samuel on Szomb. Márc. 12, 2011 9:04 am

[Violet]

*Konkrét terveket nem igazán dédelgetett a ma éjszakát illetően, legfeljebb csak annyit, hogy ma végre eltesz egy fényőr láb alól. Végül is valami ilyesmi a munkája. Aztán, hogy pont ennek a kifejezetten kiszolgáltatott boszorkának a fényőrét akarja... hosszú az éjszaka, minek elpocsékolni itt nehéz munkára? Ez meg a legkevésbé sem tűnik annak.
Western csizmás lábait a lány mellett veti meg. Hogy a semmiből lépett oda az igazán csak részletkérdés... teleportálás hasznos képesség. Majd fogja magát és nemes egyszerűséggel letelepszik a lány mellé. Így már az egész ember láthatóvá válik, a felnyalt séróval, a napszemüveggel, a bőrmellény-vászoning kombóval. Egy kivénhedt rocker képzetét kelti, főleg ha a feketére festett körmeit is észreveszi az ember.*
- Elfáradtál kislány? *Kérdi üdvözlésképp azon az aberrált "cukrosbácsi"-hangján, még el is mosolyodva mellé.*
Samuel
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : A Legidosebb Árnyőr
Kor : 697

Hozzászólások száma : 33

Témanyitás  Violet Hargroove on Szomb. Márc. 12, 2011 9:16 am

[Samuel]

-I've got a feeling, that tonight gonna be a good night!-
Dúdolgatja, miközben várakozik, aztán meg alsó szemszögből vesz észre egy weszkó csizmát, úgyhogy csak felfelé állítja a kamerákat amik jelen esetben a szemecskéi, és végigméri, ki akar itt behatolni a személyes terébe. Ahogy a végére ér a felmérésnek, frankón elröhögi magát. Kezeibe temeti az arcát, mert azért valószínűleg ez az ember nem örülhetett neki, hogy így képen röhögte, pedig semmi rossz szándék nem volt benne, csupáncsak nem sűrűn látott még élőben ilyen teremtést.
-Frankó ez a szerkó, de komolyan!-
Mondja végül, és oldalra pillant az öregre, ahogy az mellé telepszik, legalább már társasága is van. Lehet, hogy túl sokat ivott? Elképzelhető, mert a baljós érzéseit a másik kisugárzásával kapcsolatban érzékeli ugyan, de nem tulajdonít neki jelentőséget.
-Imádnának az egyetemisták a buliban, vagy pont onnan is jössz?-
Elvont művésziesen vagányul menőnek találja, igazi veterán életművésznek, csak az energiáival nagyon nem stimmel valami, és ha nem tompította volna le annyira az érzékeit, akkor már jobban észre is vette volna.
-Mert akkor elmondhatnád, hogy merre van, nem emlékszem.-
Folytatja csacsogva, tulajdonképpen csak azért nem beszél többet, mert nem nagyon tud. Kicsit hátrafelé dől, és kezeit megtámasztja a háta mögött a kövön, lábait meg kinyújtja előre, szinte mintha nekiállna napozni.
-Ki vagy te?-
Kérdezi végül, és talán szemtelennek is lehetne titulálni, valójában végre rájött, hogy nem minden oké a veterán energiáival.
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Samuel on Szomb. Márc. 12, 2011 9:54 am

[Violet]

*Amikor konkrétan képen röhögi a kis csaj, csak egyik szemöldökét vonja fel kissé rezignált nyugalommal. Reagáltak már rá sokkal érdekesebben is.*
- Kösz, a tied is laza... de komolyan. *Elvan végül is azzal, hogy a fiatalság nyelvezetével ironizál. Az ő kissé rekedtes hangján ez eleve viccesen hangzik. Arra, hogy lényegében a lány útbaigazítást kér, csak halványan megcsóválja a fejét.*
- Én egy egész más fajta buliból jöttem. De ezek szerint te eltévedtél aranyom? *Konkrétan ez a megszólítás, ahogy elhangzik és az a tekintet ahogy villan a napszemüveg fölött, szofisztikált körökben felérne egy korrekt szexuális zaklatással. Még jó, hogy nem az a típus, aki csak úgy a tettek mezejére is lépne ilyen téren.*
- Samuel, te pedig egy... boszorkány. *Jelenti ki végül nemes egyszerűséggel, kellő szünetet hagyva a megnevezés előtt.*
Samuel
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : A Legidosebb Árnyőr
Kor : 697

Hozzászólások száma : 33

Témanyitás  Violet Hargroove on Szomb. Márc. 12, 2011 10:11 am

[Samuel]

Egyik lábát keresztbeveti a másikon, ahogy vigyorog tovább kábultan.
-És jó buli volt? Sokan voltak? Mi a bandával játszottunk... mármint, egy bandában énekelek, és egy egyetemi bulin játszottunk. Nem árt az ismeretség, mielőtt ide jövök tanulni.-
Magyarázgat, a beszéd mindig is jól ment neki. Aztán jön a kérdés, hogy eltévedt e, hát megvakarja a fejét a válasz előtt.
-Nem. Csak nem tudom pontosan, hogy hol vagyok.-
Nézi a veteránt, mert magában annak nevezte el, és most már nem is valószínű, hogy át fog állni másik névre. Közben rájön, hogy mennyire hülyén is hangzik az, amit mondott, és egyre inkább érzi, hogy valami nem oké, de ez csak akkor tudatosul benne, amikor a veterán Samuel kiejti a száján, hogy ki is ő.
Szerencséje, hogy épp a kezei közé temetve arcát nézett lefelé a járdára, már előre dőlve, így az arca takarva volt. A vér is meghűlt az ereiben hirtelen, ahogy ezt kiejti a száján a férfi, és gyorsan végigfut rajta, hogy vajon véletlen e, amit mondott, de nem tudja elképzelni, hogy úgy legyen. Ráadásul, most, hogy visszagondol, a semmiből toppant elő a férfi.
Úgy dönt, adni fogja az ostoba kiscsajt, amíg eszébe nem jut, vagy húzza az időt, vagy ilyesmi, szóval, mint aki nem érti, úgy válaszol.
-Neveztek már démonnak is.-
Violet Hargroove
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next