Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Barlangjáratok

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Barlangjáratok

Témanyitás  Lupo on Csüt. Okt. 08, 2009 6:20 am

First topic message reminder :

Minden olyan sötét, vagy éppen fáklyákkal kivilágított járat, ami vezet valahová, legyen az egy másik terem, vagy egy zsákutca. Természetesen elágazások is vannak szép számmal, aki nem ismeri ezeket a járatokat, könnyen eltévedhet.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 586

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Barlangjáratok

Témanyitás  Pixie on Kedd Aug. 16, 2011 4:53 am

*Felhúzza a szemöldökeit. A démon csak segíteni akar azt ez a hála. Hülye ribi, nekiáll itt feljebb. A másik elteleportál előle, mielőtt bármit is szólhatna. Mivel nemegyszer játszották már be vele ezt a trükköt így szinte reflexből védekezik. Jobb vállán levő veréb elkezd mozogni, megrázva magát szétválik több madárkába. Majd azok elrugaszkodva a testről hirtelen élő 3Dés lényekké vállnak és repülnek el az árnyőr feje mellett. Nem támadnak csak éppen elterelik a figyelmet. Hisz azért még az edzett harcosok is tudják utálni ha sok sok kisveréb száll majdnem a képébe.*
-Nem kell ekkora picsának lenni. Csak azt kérdeztem segítsek e.-*Fordul meg és láthatóan minden állat megelevenedik a testén. Nem jönnek elő de sziszegnek morognak és figyelik az árnyőrt.*
Pixie
Démon
Démon

Titulus : Tattoo girl
Kor : 68

Hozzászólások száma : 43

Témanyitás  Desiré on Kedd Aug. 16, 2011 5:34 am

Mintha előbb abszolút semmi bajom nem lett volna, úgy igazgatom most a nadrágomat és a térdig érő szárú fekete, bőr csizmámnak a szárát is.
Ezekkel végezve áttérek a hajamra, ami ezennel nincs a fejem tetejére copfozva, hogy ott lengjen jobbra-balra.
Göndör, barna fürtökben terül szét a vállamon.
Két oldalt -mind a két kezemet használva- beletúrok, hogy még a tartása is tökéletes legyen.
Csak ezek után, az elhanyagolhatatlan simítgatásoknak a végeztével vagyok hajlandó több figyelmet a démon nőre szentelni.
A rohadt kis tollas dögök közeledésére -amik valahonnan a vállának az irányából érkeznek- reflex szerűen félrehajolok, aztán mikor azok eltűnnek az egyik sötét járatba és már csak a szárnyuk könnyed susogása marad utánuk, félig felvont szemöldökkel méregetni kezdem a nőt.
-Héj szuka! Mi lenne ha kompromisszumot kötnénk, hmm? - Könnyed mozdulattal húzom ki a jól elrejtett tőrömet a csizmám szárából és tartom a fáklyafénye felé pengéjét, ami megcsillan a tűztől.
-Te nem támadsz az állatkerteddel és ezzel az abrakadabra... szarsággal én pedig nem vagdosom ki a belsőszerveidet. - Húzom végig mutatóujjamat a penge élén, végig követve fagyos tekintetemmel a mozdulatot.
-Kvittek vagyunk? - Fordítom fejemet hirtelenjében a nő felé.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Az ördög, aki sose alszik...
Kor : 342

Hozzászólások száma : 133

Témanyitás  Pixie on Kedd Aug. 16, 2011 5:48 am

*Elvigyorodik az tőrön ami előkerül. Sőt kifejezetten kuncogni kezd az egésztől. Miközben jobb lábáról egy párduc mászik le a balról pedig egy farkas.*
-Idejövök, megkérdem kell e segítség. Majd elkezdesz káromkodni és villogni az a tűvel. Olyan mulatságos, mikor játszod az eszed.-* Közben jobb karján már a fejét kidugja a bőrből egy kígyó, a többi része még az alkaron tekereg.*
-Szerinted mennyire rémiszt meg az az izé? Túl kicsi, hogy ennyi állattal elbánj, és túl nagy, hogy kipiszkáld a kaját a lófogaid közül. Akkor meg mit hadonászol itt vele, még kiszúrod a szemed.-*A bal karján is egyre jobban mozog egy rakás tarantulla.*
-Rakd el, mert ha még előszedek pár állatot, már nem fogom tudni visszafogni őket.-*Jegyzi meg nagy mosollyal.*
-Mondd csak az összes árnyőr ilyen haszontalan ribanc mint te?-*Kérdi nagy lelkesen.*
-Bár meg kell mondjam harapnivaló a feneked ebben a bőr ruciban.-*Falja kicsit szemével a másikat.*
Pixie
Démon
Démon

Témanyitás  Desiré on Kedd Aug. 16, 2011 7:37 am

Csak egyetlen egyszer hallgatnék már a megérzéseimre!
Tudtam, hogy nem szabadna ebbe belekevernem magam, én mégis megtettem. Na, de sebaj! Megoldom, hiszen eddig mindent kivétel nélkül megoldottam még ha annak szánalmas kimenetelei is lettek, ráadásul az én javamra. Ezt azért inkább nem újságolnám senkinek.
-Örülök, hogy egy véleményen vagyunk. - Kacsintok rendkívül pimaszul, aztán csak állok és nézem ahogy azok a szőrös dögök lassan élethűvé alakulnak és teljes valójukban kezdenek el velem szemezni, úgy mintha legalábbis én lennék a ma esti vacsi és a desszert is. Hát belőlem nem esznek!
-Milyen kár, hogy korgó pocival fognak nyugovóra térni a szőrös kis barátaid! - Döntöm oldalra a fejem, lesajnáló tekintettel és csöpögő iróniával a hangomban.
Szabad kezemet amiben nem forgatom a tőrömet, egész egyszerűen csak megemelem és egy tűzgolyót alkotva vele, az állatok felé hajítom azt. A vadállatok elvileg félnek a tűztől. Aztán ki tudja!
-Hmm... nem... a pasikra inkább azt a kifejezést használnám, hogy hímringyó. - Vonom meg a vállam.
-Ugye? Sokan mások is így vélekednek. - Még egy tűzgolyó az állatok felé.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Pixie on Szer. Aug. 17, 2011 12:15 am

*A párduc fürge állat és könnyen elugrik a tűzgolyó elől, de a farkas nem jár ilyen szerencsével. Fájdalmasan hullik szét a tűzgolyótól, amit a gazdija is megérez.*
-Nah most lett elegem a picsogásodból. Fordul meg és a melltartó szegélye alatti medve mozdul meg. Ő már nem olyan lomhán mászik ki, mint a többi, egyből ugrik a nő felé, hogy leterítse. Míg a párduc belemar a tőrt tartó kézbe.*
-Mi az isten bajotok van ti hülye árnyőrök? Mi a francért támadsz meg amikor segítettem volna. Ha boszorka lennél, még érteném, mért vagy ilyen ellenséges.-*Rázza a fejét.*
-Nem akarlak bántani, fáradt vagyok. Mi lenne ha lenyugodnál, és visszahívhatnám a kedveskéimet?-*Kérdi unottan, és figyeli a másik fölött tornyosuló medvét aki csak arra vár, hogy lecsaphasson.*
Pixie
Démon
Démon

Témanyitás  Cheryl on Szer. Aug. 17, 2011 5:01 am

[MOOSIE]

- Démonok... *horkan fel szemforgatva. Igaz, ő is az, de a nyílpuskát, vagy a saját íját még mindig előnyben részesíti fegyver téren, éppen az elmondottak miatt. Azokkal még csak meg se kell érintenie a másikat, távolról is le lehet szedálni, ha arról van szó.*
- Ahogy érzed. *von vállat, s becsukja az ajtót inkább. A kérdésre felkuncog csengőn, s szikrázó tekintete a fiú felé sandít.*
- Igen. Én vagyok a tulaj. *villan szemtelenül fiatalos mosolya. A kérdésre fejcsóvál.*
- Nem, az nincs. Épp elég így is rendet tartani ebben a kócerájban...
Cheryl
Démon
Démon

Titulus : The Phoenix
Kor : 393

Hozzászólások száma : 261

Témanyitás  Moose on Szer. Aug. 17, 2011 5:05 am

-Volt pár démon régen, akik azért tartottak, hogy könnyebb legyen rendet rakni.-*Vonja meg a vállát, és nagyon nem tudja mihez kezdhetne most.*
-És nem tudod, hol húzhatnám meg magam? Nem akarok egy pár hétig felmenni a felszínre, és idelent meg nagyon rég jártam. Sose volt itt lakásom, csak mindig aki épp kihasznált, az tartott el.-*Lehet nem kéne így mesélnie, de hát szimpatikus a nő egyelőre. Nem hiszi, hogy ő bármit is ártana neki.*
Moose
Démon
Démon

Kor : 84

Hozzászólások száma : 11

Témanyitás  Desiré on Szer. Aug. 17, 2011 5:08 am

Más idősík

Gunyoros félvigyor lopja be magát a szám szegletébe ahogy látom, hogy egy vadállattal máris kevesebb lett. Mégis csak tudom hasznosítani valamennyire ezeket a nyamvadt energia és tűzgömböket? Ha másra nem is, legalább vadonélő dögök megfélemlítésére alkalmasnak bizonyul.
-Oh igen? Nekem is elegem van sok mindenből ám. Ne akard, hogy elkezdjem felsorolni őket, mert még a végén a patkány kis életedet is megunnád. Azért meg kár lenne ugyebár... - Vetem oda neki egy kis szarkazmussal a hangomban, mikor is egy hatalmasnak bizonyuló medve kezd el vészesen gyorsan közeledni felém, nagy mancsaival előttem kapálózva.
Hirtelenjében hátrahőkölök, amikor egy nem várt pillanatban a párduc elkapja a kezemet és belemélyeszti a körmét. Fájdalmasan felszisszenek, aztán elrántom a kezemet és a tőrt egy jól irányzott mozdulattal a párduc nyakába állítom, persze csak ha elég gyors voltam ehhez a folyamathoz.
-Vigyázz te szőrös dög, mert még a végén szőrmebundát találok csinálni belőled! - Ekkor nézek a gazdi felé és már száguld is a démon felé egy energiagömb. Ha nem is találja el, akkor is figyelnie kell, hogy gond nélkül kikerülje. Hát ha így kicsit kilendíthetem a koncentrációjából. Még mielőtt a medve lecsaphatna rám, egy könnyed mozdulattal az állat mögé teleportálom magam és a semmiből előtermett mérgezett nyilamat máris az állat felé irányítom.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Cheryl on Szer. Aug. 17, 2011 5:17 am

[MOOSIE]

*Hallgatja a másikat, s kicsit elmereng. Végülis, miért ne fogadhatná be pár nap, este, akármi erejéig? Majdcsak kerít neki valamelyik sarokban helyet. Vaaagy... Elliot tuti nem fog megharagudni a dologért. Kimagyarázza. Tekintete a felismeréstől felcsillan, s megragadják ujjai a fiú vállát.*
- Akkor vedd úgy, hogy én most kihasznállak. * S bizony, tovateleportálnak...*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Moose on Szer. Aug. 17, 2011 5:22 am

[Cheryl]

*És bizony nem, akár hogy próbálkozhat a nő egyszerűen képtelen. Amire a srác csak fejet vakarva mosolyog.*
-Nem fog menni. És ami azt illeti más képességed se.-*Jegyzi meg nyelve egyet, mert volt rá eset, hogy valakit ez dühített fel. És emiatt verték szét a hátsóját. De még nem tart kiselőadást az erejéből, inkább csak figyel, hogy iszkolni kell e, vagy sem.*
Moose
Démon
Démon

Témanyitás  Cheryl on Szer. Aug. 17, 2011 5:24 am

[MOOSE]

*Pedig még a szemeit is lecsukta és összeszorította szemhéjait. De reménytelen... Szusszan egyet elégedetlenkedve, s kérdőn tekint a fiúra.*
- Nem tudnád kikapcsolni valahogy?! *Jó lenne. Mert így érdekes lesz, na meg kérdéses az is, hogy a srác hogyan jutott le? Lehet, magára nem hat a képessége?*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Moose on Szer. Aug. 17, 2011 5:28 am

-Nem ez passzív dolog. Én is csak teleportálni tudok, de tűzgolyót már nem. Nagyjából húsz méteres körzetemben mindenki halandó ember lesz.-*Vonja meg a vállát, ő nem nagyon tudja, hova akarták vinni. Teleportálni is csak annyit szokott, hogy pokol közepe, meg San Fransiscoi utca. Köszöni szépen emberként elég jól elvan.*
-Ezért se akartam bemenni. Bent rögtön feltűnne valakinek, és páran ismernek is. A fele ki akar nyírni, mert Lupo megöléséhez hoztak létre. A másik fele meg egyszerűen pont ezért akar.-*Borzong meg a gondolattól, hogy ő mint fegyver használható.*
Moose
Démon
Démon

Témanyitás  Cheryl on Szer. Aug. 17, 2011 5:56 am

[Moose]

*Elmerengve hallgatja a fiú szavait. Hát hümm... ez kifejezetten érdekes. Talán még hasznára is válhat az ismeretség, hogy minden bája és kedves megnyilvánulása ellenére ő mégiscsak egy démon, néhai árnyőr, törzs-kiirtó...*
- Jártál már az egyetem közelében? Ha oda teleportálsz, onnét már gyalog is mehetünk... *Javasolja, meglepően könnyedén kezelve, hogy egyszerű halandó a srác közelében. Pedig szívta már meg a halandósággal.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Moose on Szer. Aug. 17, 2011 6:01 am

-Ahha, egyszer kétszer már körbementem.-*Mosolyodik el és elkapja a másik kezét, és már teleportál is gondolkodás nélkül.*
Moose
Démon
Démon

Témanyitás  Pixie on Szer. Aug. 17, 2011 6:11 am

*A párducért is kár, ahogy halálos sebet kap szertefoszlik, és csak derengni látszik a testén. Kell neki egy kis idő, de hogy a macijába nyilat állítsanak az már neki sok. A macija szent és sérthetetlen. És mivel így teleportálva a nő neki már háttal áll lazán elkapja a haját és hátrarántja. Elég nehéz úgy célozni, hogyha az ember nem tud ránézni a célpontra. Főleg, hogyha az illető nyakára a támadó karjáról egy kígyó tekeredik és olyan erővel szorítja, hogy a nyakát is eltörhetné. Majd szabad kezével elkapja az árnyőr kését. Mivel egyszerre hajhúzásra, torokszorításra és nyílpuskára figyelés közben igencsak nehezen fogja ezt is védeni. Hát kikapja kezéből és a nő oldalának szúrja.*
-Nyughass vagy kibelezlek, hülye szuka.-*Semmi kedve összevérezni a kedvenc miniszoknyáját. És amúgy se szeret démonokat és árnyőröket gyilkolászni. Ki tudja ki a főnökük aztán itt lent is elkezdik üldözni.*
Pixie
Démon
Démon

Témanyitás  Desiré on Szer. Aug. 17, 2011 7:07 am

Szemeim egyértelműen gúnyosan és örömtől telve izzanak fel mikor meglátom ahogy a nyakon szúrt párduc halottan foszlik szét, úgy ahogy előbb azt a farkas is tette.
Nem számítottam arra, hogy ilyen könnyű lesz két állatot is kicsinálni, főleg a párducot, aki a fürgeségéről híres, de hát nagyon úgy tűnik, hogy ez sima ügy volt. Ám a brumi kicsinálásának a megakadályozásából a nő úgy érzem, hogy elég intenzíven kiveszi a részét.
A hajtépésre csikorgatni kezdem a fogaimat, kinyilvánítva az egyértelmű nem tetszésemet.
A nyíllal csak hadonászásra telik, mivel ez a ribanc olyan erővel húzza hátra a hajam, hogy még a fejemet sem tudom szabadon mozgatni. Testem ekkor ütközik neki az övének és a nyakamra is most kezd el tekeredni az a szaros hüllője, aminek a szorítása egyre erősebbé válik a nyakamon. Elveszítve koncentrációs képességemet, fuldokolni és köhécselni kezdek. Számat sípoló hang hagyja el ahogy próbálok levegőhöz jutni. Ujjaim engednek a tőr szorításán, így az könnyen ki is kerül a kezemből, és éppen az oldalam felé tart. Azt nem fogom elnézni neki, hogy azzal a fegyverrel ejtsen sebet rajtam amivel a véremet ontották egykor. Szabadon lógó kezemmel még sikerül annyi erőt összegyűjtenem magamból, hogy valahogy kilökjem a kezéből a tőrt, bal lábamat pedig hátralendítem, hogy csizmám tűsarka pont a sípcsontjába vájódhasson bele. Ha sikerrel járok, akkor kénytelen lesz a földre rogyni.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Pixie on Szer. Aug. 17, 2011 7:51 am

*A tőrt épp megússza és még bele is rúg az a dög. De ahogy ellép el is löki magától az árnyőrt. Hagy szenvedjen a kígyóval ami fojtogatja. Ő addig hagyja a maciját visszamászni a helyére.*
-Szakadj meg hülye ribanc!-*Azzal ő fogja magát és elteleportál. Nincs semmi kedve ilyen kisstílű párbajokhoz. Ahogy tovatűnik a kígyói is szépen semmivé foszlik.*

//Bocs, őszinte leszek hozzád. Nagyon nem jött be a játék, ez a mindenből kiszabadulok dolog, és már én is kezdtem majdnem így játszani. Azt pedig nem szeressem. Sorry!//
Pixie
Démon
Démon

Témanyitás  Desiré on Szer. Aug. 17, 2011 10:07 am

Nagy valószínűséggel a rúgásom célt ért, ráadásul pont ott ahova éppen céloztam, a tőr pedig sikeresen landol valahol a földön, távol tőlünk. Nem mindig lesz ekkora mázlim azt hiszem. Elismerem, hogy tulajdonképpen csak is a reflexeimnek köszönhetem azt, hogy még mindig élek egy démonnal szemben. Van egy olyan érzésem, hogy velük sem kezdek többet, úgy ahogy a banyákkal sem.
Túl nagy falatnak bizonyulnak egy varázstalan árnyőrhöz képest. Ez most igen csak szívszaggató volt, lévén, hogy általában szinte soha nem ismerem be azt ha alulmaradok, és ha most nem is ezt mutatják a körülöttünk lévő maradványok, tudom, hogy most sem sikerült előrébb lépnem, ez pedig igen csak... lehangoló.
Megadva magam, hagyom, hogy a földre lökjön, miközben a kígyója úgy tekereg a nyakam körül ahogy annak éppen jólesik. Legutolsó csípős megjegyzésére már semmit nem mondok, elég ha kialakítottam róla egy képet magamban. Egy darabig még küzdök a döggel, ám amint a démon elteleportál, a kígyó is eltűnik, mintha csak követte volna gazdáját.
-Bass*a meg! - Jön is az első szó a számra, amint sikerül levegőhöz jutnom. Felállva leporolgatom a ruházatomat, hajamat hátradobom az egyik vállamon és így tűnök el én is.

//Bocs, ha élvezhetetlen volt a játék... ez nem az én hetem pale -.- :/ //
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Vienne on Szomb. Dec. 03, 2011 11:02 pm

[DESIRE - Üzenet a Jövőből]

*Ha valaki látja a jövőt, annak hatalmas előnye van a többséggel szemben. Pontosan meg tudja mondani, hogy a nő erre fog sétálni és nem lesz túlzott tömeg köröttük.
Fekete ruhát visel - farmert és nyakpántos felsőt, mely kreolos hátát szabadon láttatni engedi. Haját kiengedte, vonásai pedig nő létére is kissé olyanok, hogy nem szívesen futna vele össze egy elhagyott sikátorban az egyszerű lelkű ember.
A másikkal szemközt sétál, s mikor elkapja pillantását, meg is szólítja.*
- Te vagy Desiré, igaz? A főnök üzent neked. *bök állával flegmán a nő irányába, aki egyébként nagyon nem is gyanakodhat, hisz érezni a démoni erőt a lány felől.*

A hozzászólást Vienne összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 05, 2011 7:51 am-kor.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Desiré on Hétf. Dec. 05, 2011 7:19 am

[Üzenet a jövőből]

Mostanság egyre több időt töltök itt lent a fajtársaim közt, mint odafent a férgek világában. Igazából, ha nagyon el akarnék idelent, a földi pokolban kényelmesedni, szinte egész biztos, hogy már annyit sem járnék föl, mint amennyit szokásom ott tartózkodni. Egyre inkább érzem, hogy az a légkör nem nekem való. Fulladozok a halandók és boszorkák elviselhetetlen "bűzétől". Hogy lehet bennük ennyi érzés és jóindulat? Ha nem lennék ennyi akarattal megáldva, biztos, hogy párszor kifordulna fent a gyomrom azoktól...
A lenti barlangjárataink egyikében sétafikálok nagy bőszen. Járásom és annak stílusa semmit sem változott, ugyanolyan kecses, precíz és mindezek ellenére mégis kemény, félelmet keltő.
Hasonló magabiztosság az, amit most is a környezetem felé sugárzok, ahogy megfontoltan és igencsak ráérősen sétálok a falmentén. Egyik kezemet a falon húzom végig, mikor is a halvány fényben valakit megpillantok magam előtt, aki nem sokkal később meg is szólít.
-Ismerjük egymást? - Vonom fel szemöldökeimet.
-Na, és mit üzent a fejes? - Érdeklődöm, közben jobb vállamat a falnak vetem, kezeimet összefűzöm a mellkasomon, lábaimat pedig keresztezem egymással.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Vienne on Hétf. Dec. 05, 2011 8:05 am

[DESIRE és RAOUL - Üzenet a Jövőből]

- Még nem. És hidd el, ez jobb, ha így is marad. *Jegyzi meg érdektelen szemtelenséggel a fiatalnak tetsző nő. De mint tudjuk, idelenn a látszat csalhat a démonok korát illetően.*
- Meg kell keresnünk egy boszorkát neki. Te, a Látó és én. Ne kérdezd, mire fel a laposztás! *von vállat. Ha kicsit a jövőbe pillantana, láthatná, hogy azt a bizonyos Látót nem nagyon kell keresgélnie, ugyanis feléjük tart.
Raoul nemrégiben furcsa jövőképet pillanthatott meg //a prológus reagjában felvázolt jelenet //, mely hirtelen ért véget, s azóta mintha láthatatlan falnak ütközne képessége, ha a fura négyes jövőjét szeretné firtatni. Nem más az, pusztán kavargó sötét köd. Még sosem hagyta cserben a képessége, így lássuk be, igencsak bosszantó lehet ez most neki.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Hétf. Dec. 05, 2011 8:22 am

[Üzenet a jövőből]

*Mindig is voltak módszerei, ha meg akar keresni valakit. Most sem esik nehezére, hiszen nem tud elmenni a látomása mellett. Ötszáz évnyi tapasztalattal azért ennél többre szokta tudni használni.*
- Ez volt a legjobb hazugság, amit ki tudtál találni? *A közelből lép elő, pont elcsípte a mondat végét, amikor ideért. Gőze sincs ki a nő, csak annyit tud, hogy szerepelt a látomásában. Egyébként Desiré-nek pedig illendően biccent. Szokás szerint pofátlanul higgadt, ez árad mint belőle, mint a hangjából.
Igazából elég átlátszó a hazugság, lévén őt jelenleg is körözik, szóval Lupo nem valószínű, hogy feladatot fog adni neki. A másik meg az, hogy ezt a csajt meg még látásból sem ismeri.*
Raoul
Démon
Démon

Titulus : Daredevil
Kor : 511

Hozzászólások száma : 620

Témanyitás  Desiré on Szer. Dec. 07, 2011 6:01 am

[Üzenet a jövőből]

Igyekszem az érdeklődő odafigyelés látszatát kelteni, ám a mellékelt ábra szerint még az olyan árnyőrök számára is, mint amilyen én vagyok, létezhet lehetetlen. Ez pedig az én helyzetemben a tökéletesre csiszolt színészkedés. Egyik vállammal a falat támasztom, másik kezemet pedig kinyújtom magam elé és érdeklődő pillantásokkal kezdem el méricskélni a feketére lakkozott körmeimet, jelezve, hogy időm, mint a tenger, nekem az is elég, ha csak karácsonykor kezd bele annak a -minden bizonnyal- roppant érdekfeszítő üzenetnek az átadásába.
-Kérdés, hogy melyikünknek jobb... - Sandítok fel rá szemeimmel sunyin, kifürkészhetetlenül, fejemet egy picit sem mozdítva el.
-Neve? Lakcíme? Munkahelye? - Emelem fel a fejem és teszem föl a legfontosabb kérdéseket. Ezek nélkül, ugyanis szinte esélytelen, hogy bármiféle nyomra is akadhatnánk. Aztán... lépések... egyre jobban közeledő léptek zaja az, ami felkelti az érdeklődésemet. Mikor Raoul mellénk ér, a fejbiccentésre csak egy tőlem már oly' megszokott, Desirés félvigyort villantok felé.
-Hupika... - Csúszik ki a számon szórakozottan, aztán felsőbbrendűen méregetni kezdem a csajt.
-Nem hiába Látó a Látó. Tényleg komolyan gondoltad, hogy belőle akarsz hülyét csinálni? -
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Vienne on Szer. Dec. 07, 2011 8:11 pm

[Üzenet a jövőből - apu O.O Raoul & Des]

- A jövőre való tekintettel... neked. *mosolyodik el szélesen, némi fölénnyel, hogy fel kellene képelni érte. Nagyon magabiztosnak tetszik itt valaki, de éppenséggel van is mire fel annak lennie.
A kérdésekre pedig már épp felelne, mint a jól nevelt kisiskolás, de ő is kiszúrja a lépteket. Csak fejét fordítja azok irányába, s mintha kissé meglepett, elbizonytalanodó árny suhanna át dacos ábrázatán az érkező láttán. Ha Des megfigyeli, láthatja, hogy aprót nyel. Mintha kissé feszült lenne valaki...*
- Ha az igazat mondanám, úgysem segítenétek. *von vállat, igyekezve laza flegmasággal kivitelezni a mozdulatot.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Csüt. Dec. 08, 2011 10:16 am

[Üzenet a jövőből]

*Neki meg ugyebár halvány fogalma sincs, hogy ki a nő, így csak a szokásos formáját hozza. Des támogató szavai hallatán viszont kissé meglepetten tekint az árnyőr hölgyre.*
- Köszönöm. *Bólint aprót illedelmesen is mellé, teljesen hidegvérrel egyébként. Egész üdítő érzés, hogy nem azzal törődnek idelent, hogy a fejét ezüsttálcán vigyek Lupo-nak. Vannak még normális alvilágiak.*
- Mi hasznunk van belőle, hogy segítünk _neked_? *Az utolsó szót ki is hangsúlyozza, esély sincs rá, hogy Lupo megbízása legyen, ha pedig valaki másé, akkor meg ki lesz javítva. Sunyin húzza össze szemeit, ahogy az - egyébként meglepően ismerős - nőt figyeli.*
Raoul
Démon
Démon

Titulus : Daredevil
Kor : 511

Hozzászólások száma : 620

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next