Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Belvárosi videotéka és hanglemezbolt

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Belvárosi videotéka és hanglemezbolt

Témanyitás  Zach on Hétf. Nov. 15, 2010 6:58 am

First topic message reminder :

Az egyik nem túl mozgalmas, de nem is a legeldugottabb utcácskában található meg ez a bolt/téka,
ahol mindenki megtalálhatja a magának leginkább tetsző, vagy épp a legújabb CD-ket, filmeket.
Zach
Halandó
Halandó

Titulus : Everyday Hero
Kor : 35

Hozzászólások száma : 22

Vissza az elejére Go down

Re: Belvárosi videotéka és hanglemezbolt

Témanyitás  Tracy on Vas. Aug. 07, 2011 11:14 am

*Most, hogy Vienne már nem rohan sehová, elégedetten fordul vissza a polchoz, de persze hallgatja, amit mond.*
- Na, bagoly mondja... A spéci gondolatpajzsod miatt vagy ilyen felvágós? *Kérdezi szemernyi szemrehányás nélkül. Csak egy kérdés. Természetesen eleinte nagyon érdekelte a nő képessége és fel is fedezett néhány hasonlóságot, de már egy ideje azért nem tanulmányozza... az túl unalmas. Közben Tracy ki is szúrja a legfelső polcon lévő Adele albumot. Hát elkezd nyújtózkodni.*
- Nekem is van ám... ha ébren vagyok. Segítenél? *Az előbbit még a gondolatpajzsra, utóbbit meg minden átmenet nélkül arra, hogy nem éri el a kívánt CD-t.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Titulus : Dreamgirl
Kor : 36

Hozzászólások száma : 93

Témanyitás  Vienne on Vas. Aug. 07, 2011 11:21 am

- Hosszú évek szorgos munkája. Kiérdemeltem. *Jegyzi meg pimasz vigyorral. A kérdésre/kérésre felpillant.*
- Melyiket szeretnéd? Ezt? *le is veszi a kívánt CD-t, de nem nyújtja a másiknak, elkapja az orra előtt, s meglesi magának, mi is az.*
- Mit tudsz még rólam? *Sejti, túl sokat ahhoz, hogy itt beszéljék meg, vagy hogy könnyen megbizonyosodjon róla, hogy a nő nem fog kiadni semmit olyannak, akinek nem lenne épp a legjobb tudnia a Vadász kilétéről. Addig jó, míg nem ismerik személyesen sokan.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Tracy on Vas. Aug. 07, 2011 11:32 am

*Egy elfojtott felhorkantással jelzi, hogy mi is a véleménye a hosszú évek szorgos munkájáról. Az ő hosszú éveinek hosszú éjszakáiról bezzeg nem szól a fáma. Nem mintha irigy lenne vagy ilyesmi, ezért nem is mond rá semmit.*
- Azt-azt. Mostanság orrba-szájba nyomják azt az Adele számot a rádióban és tényleg nem rossz. Kíváncsi vagyok a többire is. *És már nyúlna is érte, amikor Vienne leveszi, de erre elhúzzák az orra előtt. Egyik kezét a csípőjére téve pimaszul néz szembe a nővel.*
- Komolyan egy CD-vel akarsz zsarolni? Mit gondolsz mit fogok csinálni, ha ide adod? Kirohanok vele a boltból és elmondom az első utamba akadó démonnak a titkaidat? *Lehet, hogy nagy a szája, lehet, hogy gyakran naiv, vagy meggondolatlan, de nem hülye. Másképp látja a világot, az tény, de senki sem mondta, hogy rosszul.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Vas. Aug. 07, 2011 10:25 pm

*Mindenki a maga erejének kovácsa. Vagy mi... Egyébként amikor az apró nőcske csípőre vágja a kezét, akaratlanul is elmosolyodik picit.*
- Az ember nem lehet elég óvatos. *Feleli, majd hirtelen témaváltásként teszi fel a kérdést. Ő érti, mire fel.*
- Merre tartasz innen?

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Tracy on Vas. Aug. 07, 2011 11:07 pm

*Nem reagál az óvatosságra, csak kissé türelmetlenül fixírozza a nőt és a kezében lévő CD-t. Majd a kérdés elhangzása után szabad kezét nyújtja érte.*
- Union Square-re megyek festeni. Szabim van. *Közben persze tartja a tenyerét, hogy tessék csak oda beletenni a CD-t. Amúgy nem válaszol bunkón, annak ellenére, hogy mondhatni sakkban tartja a másik.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Vas. Aug. 07, 2011 11:24 pm

*Csak biccent a kijelentésre és átnyújtja a CD-t a nőnek.*
- Viszlát ott! *fordul sarkon egy halvány mosolynak tetsző valami keretében, s bizony, könnyed léptekkel elsétál a DVD-k felé végre, hátha sikerül olyant választania, amit meg is néz.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Tracy on Vas. Aug. 07, 2011 11:32 pm

*Mosolyogva bólint egyet, amikor a kezébe kerül a CD. Így már azért mindjárt más a gyerek fekvése.*
- Oké, valahol a szélén leszek. *Szól még a nő után és már sétál is elégedetten a pulthoz, hogy bizony megvegye a CD-t. Majd szépen felteszi a nagy bumszli fejhallgatóját, és bájosan integetve az eladónak, távozik.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Zsaklin on Szer. Aug. 24, 2011 7:28 am

Agrael

* A kora esti óra pont arra való, hogy benézzek ebbe az üzletbe. Kell valami zene mellyel kitudom magamat kapcsolni egy kis időre. Ami van azt már unom, így valamit be kell újítani. A helységbe lépve csak két embert érzek. Az egyik az eladó a másik meg egy kölyök. Most örülök, hogy nincsenek sokan. Nem szeretem a tömeget és a boszorkányok már kezdenek az agyamra menni. Lehet el kellene kezdeni az irtásukat és remélem ezen ügyködik a tanácsos. Legalább s bízom benne. Az egyik sorhoz megyek ahol végig futtatom a tekintettem de semmi olyan előadót nem látok, mely nekem való lenne. Nincs más hátra mint a tovább haladás. Nyálas valamikkel nem érek semmit vagy csak azt hogy felhúzom a nyivákoló hangokon az agyamat. Ide valami ütősebb kell ezért a rock sorba tépegetek. Úgy is azt mondják a pokol zenéje némelyik s nekem most pont ara van szükségem. Egyelőre nézelődöm aztán csak sikerül választanom valamit.*

Zsaklin
Démon
Démon

Titulus : Miss Kalandor
Kor : 223

Hozzászólások száma : 181

Témanyitás  Agrael on Csüt. Aug. 25, 2011 1:37 am

Zsaklin

*Unalom és unalom, ez járja át a testemet mostanában. Már nem kielégítő az, ha boszorkányokra vadászok, vagy az, ha a banyák találják ki azt, hogy engem akarnak megölni. Jönnek varázsolnak majd mennek, hol élve hol halva. De ez is unalmas, ezért is szereztem be egy Hifit, már csak a megfelelő zenére lesz szükségem hozzá. Ehhez pedig kénytelen leszek ellátogatni egy boltba, sőt, még fizetni is fogok. Ilyen rendes tag vagyok azért. A melegre való tekintettel kicsit lazábban öltöztem, fehér póló és egy rövidnadrág, na meg egy sportcipő. Gyalog érkeztem meg a boltba, és azonnal a rock zenékhez indultam, talán az lesz a legjobb nekem, de nem felejtem el a klasszikust se. S minő meglepő, egy kis gonosz hölgyike, legalábbis a kisugárzása számomra azt súgja.*
d]]- Csak nem egy kis esti mulatozáshoz kell zene? Vagy csak eltvéeszteted a sort? Justin Biner nem itt van. [/b] - a beszéd után pedig elvigyorodok.
Agrael
Démon
Démon

Hozzászólások száma : 226

Témanyitás  Zsaklin on Csüt. Aug. 25, 2011 5:34 am

* A választékot kémlelem, s amúgy nem rajongok a rockért, de néha azért, nem árt egy kis vadulás vagy mi. Mielőtt azonban választani tudnék egy férfi hang üti meg a fülemet s lassan fordítom felé a buksimat, melyet kissé oldalra billentek. Végig járatom a tekintetem a másikon.*
- Britney Spears sem itt van. Komolyan sértő, hogy felmerül benned a gondolat, hogy egy ilyen nyálas zenére lennék vevő.* Hangom dallamos és semmit rossz indulat nincs benne nem úgy mint bennem, de ez egy másik lapra tartozik. Azonban érzem a belelő áradó gonoszságot s egy apró mosoly is megbújik pofimon. *
- Szóval akkor mit ajánlasz?* Kérdezem meg vigyorogva s most már teljesen felé fordulok. Meleg van ugyan de nekem ezzel semmi gondom nincs. Nem véletlen van rajtam egy pánt nélküli topp s hozzá egy falatnyi nadrág. Nincs kedvem sült csirkéset játszani.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Agrael on Pént. Aug. 26, 2011 2:02 am

- Kár, pedig keresem már egy ideje, szívesen kitépném a haját. Nos, lehet csak félre nyeltem valamit és azért mondtam. * Közöltem vele vidáman. Igaza van, elég durva dolog lenne, ha egy mifajtánk ilyen zenékre tombolna, azt kell mondanom, hogy már csak azért megölném. Elegendő ok a halálra. *
- Mit is? Hm, talán egy kis Three Days Grace, esetleg Nickelback, vagy Rise Againts, Linkin Park, és sokan mások, lehet válogatni. Ha már itt tartunk, merre vannak a klasszikusok? Bach és társai? Szívesen Bachoznék veled, szereted Bachot?[/b] * Hm, azt hiszem ez kicsit se volt burkolt célzás, bár rossz az aki rosszra gondol, de hülye aki nem.* [b]- Vagy inkább maradsz a keményebb műfajnál? Tényleg, a nevem Agrael.

/Bocs hogy most, e a meleg miatt nehezen megy az írás :S /
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Aug. 26, 2011 10:25 pm

- Egyet értek, de talán a hajtépésnél a nyelv kivágás jobb* Vigyorodom rá, s azt hiszem meg van a közös hang. Na igen, a zene össze hozza az embereket, akarom mondai démonokat. Egy kis ízelítőt is kapok belőle vagyis hogy miket ismer és ajánl nekem. Nem rossz mondhatom. A szavai utolsó része viszont meg lep. Nem a célzása hanem az hogy szereti a klasszikust. Ki sem néztem volna belőle.*
- Azt hiszem arra van.* Mutatok az egyik irányba a fejemmel, de a további szavaira szégyellősen elmosolyodom. Áh, én nem tudok az lenni, de az emberek között megtanultam, használni a mimikát.*
- Ezt most úgy értsem…* Lépek közelebb hozzá s az egyik kezemet végig húzom a karján lassan.* Hogy szívesen zongoráznál a testemen Ifj. Bach?* Remegtetem meg a szempilláimat. Ezt nem lehet másképp érteni.*
- Egyébként szeretem a komoly zenét* Osztom meg vele ezt a kis infót magamról. Valóban szeretem a zongora játékot.*
- Azt hiszem ma elcsábítható vagyok egy kis Bach-ra* Mosolyodom el s miután bemutatkozott magam sem teszek másképp.*
- Zsaklin vagyok. Fura, hogy fent vagy…* Jegyzem meg, mert nem jellemző a mi fajtánkra hogy elhagyja az alvilágot ha csak nem bujkál vagy épp valami feladata van. Ez akár egy kérdésnek is lehet venni. A kérdés már csak az mennyire tud a sorok között olvasni s mennyire közlendő.*

// Semmi gond nincs. Akkor írsz mikor tudsz, én nem sietek. Smile //
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Agrael on Vas. Aug. 28, 2011 1:42 am

- Igazad lehet, utána pedig odadobni a kutyának, úgy is tud az is legalább úgy „énekelni”. * Komolyan, ugrál meg gagyog. Upsz áj a didiemet nézd, és hasonló remek szövegek. S ez kellet régen mindenkinek, meg ma is, pfff, szar.*
- Aham, tehát majd arra keresem. *Nézek a mutatott irányba, azt hiszem, ha nem lesz most jobb programom, akkor veszek pár lemezt, és egy jó szivarral és whisky-vel töltöm a napom további részét. De a jelek szerint lehetséges, hogy nem is kell nekem az a lemez. Hiszen amikor a karomon halad végig a keze, azt már lehetséges egy kis jelzésnek is venni. *
- Minden „billentyűddel” szépen bánnék. A megfelelő helyen érinteném, hogy a legtökéletesebb hangon szólalj meg.*Mosolygok és kacsintok is mellé egyet. Felkérés keringőre, vagy most zongorázásra, kinek mi tetszik.*
- Ezt nem gondoltam volna, egy komoly zenét kedvelő kis démon. *Szerintem, ha ezt valaki hallja is, sokat nem tud következtetni. Az emberek is nevezik a másikat démonnak. Itt is gondolhatják, hogy ez a helyzet.*
- Ezt nagyon örömmel veszem. Mit szólnál, ha akkor indulnánk egy kis zenélésre? *lassan végignyalom az ajkamat, és mit se törődve azzal, hogy megláthatnak, közelebb lépek hozzá, majd a karomat a dereka köré kulcsolom. *
- Annyira nem fura kedves Zsaklin, unatkoztam és kellet valami elfoglaltság, a zenére gondoltam, de a jelek szerint még jobbat találtam. De ez rád is igaz, mi járatban vagy itt?
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Hétf. Aug. 29, 2011 3:58 am

- Helyes gondolat* Mosolyodom el. Teljes mértében egyet értek a férfivel. Útba igazítom, bár annyira jól nem ismerem a helyet, de mintha arra láttam volna. Aztán kapok egy célzást, melyre reagálnom is kell s a kezemet végig futtatom a karján. A válasz melyet kapok tetszik ezért el is vigyorodom. *
- Csak tapasztalt igazi művészek tudnak igazi dallamokat kicsalni belőlem.* Kacsintok rá én is. Nem tudom, hogy alakul az este, de talán nem lesz rossz. Engem nem érdekel ki hallja, hogy mi vagyok. Nem félek senkitől és amúgy sem azok táborába tartozom, akik félve őrzik ezt a titkot. Nem titok s ha akad egy boszi aki leakarna igázni minket. Hát mi ketten vagyunk, csak elbánunk egy idióta boszorkával. Ha meg nem akkor meg is érdemeljünk a sorsunkat.*
- Bezony, Kis sem nézné belőlem senki. Pedig szeretem.* Talán a korom miatt van vagy nem tudom. Nem is ez a lényeg.*
- Ha szabad megjegyezni én sem gondoltam volna ezt rólad* Valóban nem merült fel bennem a gondolat, hogy egy régi démonnal találkozom. Miből gondolom, hogy régi? Nos, a fiatalabbak nem kedvelik a komoly zenét. A jelen korban nem annyira elterjedt, mint azokban az időkben melyben megszülettem. Miért ne mennék vele valahova, Éppen rá érek és talán még jól is érzem magamat.*
- Felőlem mehetünk, hova is gondoltad?* Kérdezek vissza, mert ez mg rejtély szerény személyem előtt, de talán mindjárt kiderül, merre akar vinni. Érzem ahogy a karom a derekamra siklik. Nem szokásom bárit is fel vállalni, de most nem bújok ki a kezei alól. Ugyan ki járhatna erre, akit ez zavarna bármilyen szinten is? Senki. *
- Én valami zenét kerestem melyre el lehet lazulni* Adom meg a választ s más célom jelen pillanatban nem volt. Ahogy fest most a helyzet a zene beszerzésnek lőttek.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Agrael on Csüt. Szept. 01, 2011 2:14 am

- Kedvesem, akkor igazán szerencséd van, az ujjaim miatt minden „hangszer” kiadja a legszebb hangot. Vagy egyéb testrészeimtől. *A nyelvem hegyével végignyalom az ajkamat. Igazán jó estének nézünk elé.*
- Hm, akkor elsőnek szerezünk egy lemezt, és azt hallgassuk miközben „játszok” rajtad. Rendben?*Nincs is szebb, amint amikor a remek dallamok közzé vegyül a kéj hangja, csodás zenét szülve ezzel.*
- Ezer éves vagyok, szerintem pont az én zeném, még ha hozzám képest fiatal. De egy vén démonnak meg kell felelni az elvárásoknak. *Azért nem mindenhogy öreg, haladok én is az idővel, mind technika mind dívat szerint is, de a zenéből nem engedek.*
- Hm, mit szólnál egy kis botrányhoz? Van a környéken templom? Szerintem nincs is erre alkalmasabb hely.*Hm, micsoda megszentségtelenítés, egy templom oltárán két démon. Maga a gondolat is felpezsdít.*
- Találtunk más lazulást, utána visszatérhetünk még, ha zenét szeretnél, persze ha lesz erőd rá.
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Szept. 02, 2011 5:26 am

- Hajaj nagy szavak* Jegyzem meg pimaszul melyhez egy olyan mosoly is társul. A kérdésre bólintok egy aprót. Szerezhetünk zenét azzal csak még élvezetesebb de ha nincs sem akkora probléma. A szavaiból nem kell semmit leszűrni, hiszen közi velem hogy már nagyon idős. Tapasztalt démon.* Aki ezt a kort megéri, az vagy nagyon erős vagy a kellő helyen és időben van egy remek üzlet kötéséhez. Melyikhez tartozol Agrael?* Próbálom megtudni, hogy miben s jó igazán. Talán tényleg nagyon erős, bár ha akkora hatalma lenne akkor nem Lupo ülne azon a bizonyos trónon hanem ő. Vagy tán nem érdekli a hatalom? *
- Templom? Csibész démon. Fogalmam sincs* Rázom meg picit a fejemet, mert tényleg nem tudom van e ilyen hely a környéken. Az ötlet pedig elég sötét két démonhoz képest is, vagyis tetszetős. Oh, hát persze édes.*
- Majd meglátjuk. Akkor keresünk egy templomot.* Kacsintok rá pajkosan s közelebb húzódom hozzá, hogy még jobban egymásnak simulhassunk. *
- Ha nincs templom? * Kérdezem kétségbe esetten. Ne csak mindig én járassam a buksimat. Itt az idő hogy ez a démon is gondolkodjon s ha jól érzem szeret irányítani, hát tessék. Ma ilyen napom van.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Agrael on Hétf. Szept. 05, 2011 1:46 am

- De mind igaz kedvesem, panaszod nem lesz rám. *Hoppá, most lebuktattam magamat, hogy nem ifjonc vagyok. Most akkor nem kérhetek egy étteremben se gyerekmenüt? Mi lesz így velem, mi lesz a gyomrommal? A végén normál adagot kell ennem, szörnyű így az élet, haj de rémes. De azért mosolyogva válaszolok a kérdésre.*
- Azt mondanám, hogy az olyan erős démonokhoz, akiknek volt egy jó terve, csak megakadályozták ás pár évecskére bezárták. Ezer éves vagyok kedvesem, csak az éveim nagy részét bezárva töltettem, és most szabad vagyok, hogy hozzak a világra egy kis bajt.
- Hm, majd találunk egyet, ha jól tudom egy katedrális van erre. Tökéletes lesz. * Már elég közel vagyunk egymáshoz, hogy lassan csak mínusz húsz centi lesz köztünk. Az ajkához hajolok és a nyelvem hegyével lassan végignyalom az ajkát.*
- Akkor van kórház, lehetőleg a gyerek részlegen, legyen egy jó napjuk a kis csibészeknek. Akkor indulhatunk, szépséges démonom?
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Szept. 09, 2011 11:58 pm

* Továbbra is azt gondolom, hogy az egójával nincs semmi gond. A szavait érdeklődve hallgatom s érdekes dolgok derülnek ki röpke két perc alatt. Egy gonoszkás mosoly kerül az arcomra. *
- Oh, egy bezárt démon szabadult a világra aki most élvezné az élet minden egyes apró örömeit ha jól sejtem. Ki volt az a csúnya szörny aki bezárt Agrael? * Kérdezem meg kíváncsian és már is felötlik bennem egy újabb kérdés amit most sem tartok magamba.*
- Mond csak, hogy szabadultál ismét a világra?* Nem tatom valószínűnek, hogy ez egy hétpecsétes titok lenne, bár kitudja. Eddig elég közlékeny volt velem miért most gondolná meg magát? * Nekem aztán tök mindegy hova megyünk. Itt is jó. Ha már botrány akkor az legyen minél polgár pukasztobb. Közelebb hajol hozzám s a nyelvének hegye érinti telt ajkaimat. Kórház? Gyermekosztály? Tényleg elég romlott démon. Helyes nagyon helyes, bár az én romoltságom máshogy nyilvánul meg. Na de nem is ez a lényeg. *
- Persze, vezess* Mosolyodom el s egyik kezemet végig futtatom a hátán úgy, hogy érezze a körmeim érintését.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Jillian McCain on Pént. Szept. 30, 2011 10:29 pm

[GABRIEL]

*A sorok között sétál, kezében már két kiválasztott DVD, de még nézelődik. Farmert visel, pántos top felett szürke kötött pulcsival, karjain karkötők zörögnek, lábán pedig divatos cipő - lapostalpú. Haja kiengedte, fejtetőjére csúsztatott napszemüvegével fogta hátra barna tincseit. Ahogy lépdel, kiszúrja, hogy pont ott nézelődik egy férfi, ahonnét neki kellene egy film. Ejj, nem lesz jó ez így, már vagy fél perce ott áll ő meg nem tudja elvenni tőle a DVD-t.
És valahonnét olyan ismerős is neki... Na mindegy, közelebb lép, és finoman kocogtatja meg vállát.*
- Elnézést... *hanem ahogy a férfi felé pillant kérdőn, elkerekednek a szemei.*
- Te jó ég! Maga... maga a férfi a könyvek borítójának hátuljáról! Gabriel Brightmore. *valami kislányos rajongás és zavartság lesz rajta úrrá, pedig elmúlt már húsz.*
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Titulus : Wicked
Kor : 28

Hozzászólások száma : 55

Témanyitás  Gabriel on Pént. Szept. 30, 2011 10:56 pm

Jillian

Kicsit kezd aggasztani, hogy Julienak nincs egy szabad perce sem a gyermek pácienseitől és, hogy én is annyira bele vagyok temetkezve mostanság abba a piszok munkába.
Kezd unalmassá válni, hogy határidős munkákkal vagyok elhalmozva és, hogy nem jut időm az asszonyra (XD) és magamra sem. Micsoda stresszes munka ez az írás! Megviseli rendesen a szellemi képességeimet, ami így is elég csekély. De ma este... ma kedveskedni fogok a szöszinek és olyan estét fogok neki szervezni amilyen még... igazából... amilyet mindig is szoktam, ha hirtelen bezsongok. A gyertyafényes vacsora viszont mára kilőve. Elég volt múltkor, lámpa nélkül, egy szál gyertyával ülni az asztalnál. Esküszöm, hogy nem találtam bele a számba! Elég frusztráló tud lenni, ha valami az élére vasalt gatyádra esik és fogalmad sincs, hogy hol van és mi volt az...
Majd filmezünk egyet összebújva a kanapén, popcorn és minden egyéb jóságok mellett. Már csak a megfelelő filmet kéne megtalálni és minden happy lenne!
Egyik kezemmel a polcot támasztom, másik pedig mélyen a nadrágom zsebében rejtőzködik. Így futtatom végig tekintetemet a film címeken, és keresem a megfelelőt, amire csak nem akaródzik rátalálni. Elmélyült kutatómunkámból egy vékonyka, lelkes hang zökkent ki. Oldalra pillantok, és csak ekkor szúr szemet a kis barna. Őőőő... a rajongók....
-Ömm... hehh... ja, olyasmi. - Vigyorgok, mint egy félkegyelmű, majd felvéve egy normál testtartást, felé fordulok.
-Tegezz könyörgöm! Így is elég öregnek érzem már magam, mióta megtaláltam az első ősz hajszálat a fejemen. - Haha! Hát ez baromi jó vicc volt Brightmore!
-Benned kit tisztelhetek? - Úgy a fair, ha én is tudom a hölgy nevét, nem?
Gabriel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Gébriel
Kor : 34

Hozzászólások száma : 39

Témanyitás  Jillian McCain on Pént. Szept. 30, 2011 11:04 pm

[GABE]

*Meglepetten pislog kettőt. Tegezni? Úristen! Oké, hogy nem egy öregember, és milyen helyes is mellé - így élőben még édesebb a mosolya, mint a képeken - de mégiscsak egy író, ő meg csak egy "földi halandó".*
- Jillian McCain. Egy lelkes rajongója... öhm, rajongód. *Pontosít zavartan, de azért van olyan csípős a nyelve, hogy megjegyezze:*
- És aki elől elállod a polcot már két perce, így nem tudja levenni az Ördög Pradát visel-t. *Belélegez, kifúj, belélegez kif... majdcsak megtalálja a hangját a másikkal szemben. Hisz ő is csak ember, mint mindenki más. Még ha ismert is.*
- Nem tudsz választani? *pillant inkább a polcok felé. Még fura neki ez a tegeződés, lássuk be. Nem gondolta volna, hogy egy ilyen helyen fog összefutni egyik kedvencével.*
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Gabriel on Pént. Szept. 30, 2011 11:19 pm

Jillian

Rajongó? Valahogy sejthettem volna. Nem igazán vagyok hozzászokva ahhoz, hogy egy videotékában valaki visítva fogja kiabálni a nevem és tudni is fogja azt, hogy ki a rosseb vagyok. A színészeknek, énekeseknek valamiért sokkal nagyobb a rajongótáboruk, mint egy könyvírónak, akinek nem is akármilyen múltja volt. Hihetetlen, hogy vannak olyan emberek, akik nem csak az írásaimat, hanem engem is kedvelnek. Nem hiába az 1000 wattos vigyor a bárgyú képemen!
-Jillian... elég ritka név. - Ízlelgetem egy darabig még a nevét, aztán egy megjegyzést is a fejemhez vág, ami igazából hirtelen ért és az előző kirohanása után nem is gondoltam volna egy pillanatra sem, hogy ilyen szabad szájú csajszival van dolgom.
-Ezer bocsánat! A férfiak már csak ilyen problémásak... - Szemeimmel gyorsan kikeresem az előbb, általa említett DVD-t és leemelem azt a polcról, majd átnyújtom neki. Ha jól figyel még egy kacsintást is elcsíphet a tekintetével.
-Igazából elég... bizonytalan vagyok. Esti filmezést tervezek a párommal és, hát... nem hiszem, hogy az Ördögűzés Emily Rose üdvéért túlzottan elnyerné a tetszését. Valamiért nem tudom a romantikus kategóriába sorolni. - Válaszolok kérdésére.
Gabriel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jillian McCain on Pént. Szept. 30, 2011 11:50 pm

[GABE]

*A visítás azért erős túlzás, legfeljebb kicsit megszaladt a hangszíne, de nem fordult feléjük az egész bolt, hogy úristen, kit nyúznak!?*
- Anyukámék úgy gondolták, ha egyszer csinálnak gyereket, legalább legyen benne valami különleges. *Ha már más nincs szerinte.*
- Egyébként Jinx-nek becéznek... többnyire. *Von aprón vállat, hogy a férfi megmozdulására felvonja szemöldökét és kérdőn figyelje, mit ügyködik. Hanem széles mosollyal nyugtázza a felé nyújtott dvd-t.*
- Kösz. *vigyorodik el, lesütve pillantását egy másodperc erejéig, amikor a férfi rá kacsint. Hogy aztán újra rá emelve sugárzóan zöld szemeit, megjátszott hozzáértőséggel lépjen mellé.*
- Nem igazán. *kuncog a cím hallatán.* Hüm, lássuk csak... milyen típusú lány? Inkább a régimódi, kosztümös dolgokat kedveli, vagy a modernebb sztorikat? *Tekintete már nem is a férfin, hanem a kínálatot méri fel.*
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Gabriel on Szomb. Okt. 01, 2011 12:14 am

Jinx

Kíváncsiskodó arckifejezéssel ugrik egyik szemöldököm a homlokom tetejére Jillian frappáns kis magyarázatát hallva, ami a nevére vonatkozik. Hát ez édes, de mindezek mellé olyan... talpraesettnek tűnik.
-Mindenkiben van valami, amitől különleges. - Bölcs szavak egy egyáltalán nem bölcs embertől. Bizony, ha az ember boszorkánynak született, akkor már alapjáraton különleges és kimagaslik a többi ember közül. Nem fordítható ez mindenkinek a javára. Van akit csak hátráltat az életében.
Nyugodtan nézek bele a zöld szemekbe, és ha a lány jól figyel, akkor akaratlanul is, a múltjából kellemes emlékképek villanhatnak be hirtelen az agyában, kellemes, jól eső, meleg bizsergéssel együtt. Ki mondta azt, hogy csak a múltbéli, rossz emlékeknek a felidézgetésében vagyok jó?
-Őőőőő... meg nem mondom ezt most neked! - Nevetek fel halkan, zavartan.
-Talán mind a kettővel be kéne biztosítanom magam, hogy ne legyek kidobva a lakásból a filmmel együtt, ha nem olyat viszek, ami nem megfelelő. - Na, nem mintha Julie erre képes lenne.
Szemeimmel végig követem a lány mozdulatait, amint a filmeket kezdi el keresgélni.
Gabriel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jillian McCain on Szomb. Okt. 01, 2011 12:56 am

[GABE]

*A másik bölcs szavai számára kicsit közhelyesnek tűnnek, így aprón fejcsóvál is, elmosolyodva kétkedőn.*
- Bennem nincs, hidd csak el! *Hanem ahogy tekintetük találkozik, mintha kellemes, kislányos zavar futna át az arcán. Csupa olyan emlék özönli meg hirtelen, ami ezt megcáfolja. Fenébe is! Mi van vele, hogy hirtelen az esze is az írófazon pártját fogja?*
- Akkor legyeeen... ez és ez. *Nyomja a kezébe a legújabb Step up filmet, meg egy első ránézésre Jane Austen korabeli filmet // Becoming Jane, csak user nem tudja, mi magyarul a címe ^^" //.*
- És legyen valami, ami megközöli a kettőt, mondjuk... a Valentin napot láttátok már? *sandít felé kérdőn, már-már eladókat megszégyenítően alakítva a profi dvd-tékást.*
- Amugy, biztos unod már, de kérdezhetek valamit? ... Az írással kapcsolatban.

Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next