Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Financial District

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Financial District

Témanyitás  Vienne on Szer. Okt. 21, 2009 4:09 am

First topic message reminder :

A város kereskedelmi központja, amelyet hatalmas felhőkarcolók uralnak, köztük a piramis alakú, 260 méter magas Transz amerikai Piramis.

Vienne
Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Financial District

Témanyitás  Alexander on Pént. Jún. 11, 2010 4:43 am

*Alexander elég tapasztalt démon volt már, hogy észrevegye az emberekben a félelmet. Éppen ezért, gyorsan rájött, hogy önbizalom nem volt valós a nő esetében. Viszont az, hogy mint kiderült gyerekei vannak a boszorkánynak az egy kissé megnehezíti a dolgát, el is tűnik egy időre a környékről, hogy gondolkodhasson egy kicsit. Úgy dönt hagy egy 10 perc előnyt a boszorkánynak, majd ismét megkeresi őt. Ezúttal egy felhőkarcolóban találja meg a boszit. Láthatatlanná válik, és még mindig vonakodik megtenni, azt amiért jött. Miután a nő ikrei elbújtak, ő ismét látható lesz, nagy mosollyal az arcán.*
-Tehát őket féltetted boszorkány! Őket még nem bántom, túl fiatalok. Az nem az én asztalom. *mondja majd lassú léptekkel megy a boszorkány felé és ismét megszólal.*
-Lássuk nem jöttél-e ki a gyakorlatból. *mondja, majd ismét láthatatlanná válik. Folytatja lépteit immáron teljesen láthatatlanul. Eldob egy energia-gömböt a lány felé. Nem valami erőset, de azért meg akarja mutatni, hogy most ő van helyzeti előnyben. Hiszen nem látják őt, és közben folyamatosan mozogni tud. Ezúttal az ellenkező irányból dob a nő felé egy erősebbet, várva, hogy megsérüljön a nő. Neki csak a vére kell, több nem, csak végszükség esetén öli meg a boszorkányt.*
Alexander
Néhai
Néhai

Kor : 705

Hozzászólások száma : 168

Témanyitás  Vienne on Hétf. Jún. 21, 2010 1:20 am

*Csak áll, szemközt a démonnal, és szeme se rebben, ahogy az felé indul. A kölykeit védelmező anyatigris kutya füle hozzá képest.*
- Semmi közöd hozzá! *Vág vissza, ám mikor a másik láthatatlanná válik, azért kicsit elbizonytalanodni látszik. És bizony, jön is az energiagömb, ami elől épp csak el tud ugrani a nappali egyik fotelje mögé, így a másik energiagömb se találhatja el. Ellenben Alexander érezheti, hogy mintha belemásztak volna a fejébe és az emlékei közt kutakodnak. Szinte hallja is a nő hangját az elméjében: "Sose kapod meg."*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Alexander on Hétf. Jún. 21, 2010 2:35 am

Alexander energia-gömbjei közül egy se talált célba, mert a boszorkány sikeresen beugrott a fotel mögé, így az nyelte el az energiát. Közben viszonylag hamar észrevette, hogy olyan erőt érzékel, mint amit a Forrás használ, úgy olvasott az emlékeiben, mintha csak egy nyitott könyv volna. Azzal a különbséggel, hogy most a nő szavait is hallotta a fejében,mégpedig azt, hogy "Sose kapod meg". Úgy döntött ha már megszólították arra illik is válaszolni. ~Soha ne mond, hogy soha, tudod jól, hogy miket tudok, és csak hogy tudd tudom hova bújtak el a gyermekeid~ válaszolt rá gondolatban, majd Alex minden dühét összpontosította erre az egy feladatra. Tudta így sokkal erősebb lesz, mint egyébként, és nem lehet majd olyan egyszerűen kiszámítani a lépéseit, még ha a gondolatait is olvassák közbe. Továbbra is láthatatlan maradt, s energia-gömböket dobált mindenfelé rendkívül erős energia-gömböket dobált. Villámgyorsan teleportált egyik helyről a másikra s energia-gömböket dobált, közben útba ejtette a nő előző rejtekhelyét is így oda is dobott egy néhányat. Nem nézte meg, hogy célba talált-e, folytatta a pusztítást, majd abbahagyta, és eltűnt a nő szemei elől, illetve hatóköréből is. Megkereste a boszorkány gyermekeit. Nem is kellett sokáig keresgélni, gyorsan megtalálta őket. Természetesen továbbra is láthatatlan maradt, az ikerpár egyik tagját megérintve a nappaliba teleportált.
-Azt hiszem már tudom mit tettem. Kár lenne szegénykéért, de hát te kényszerítettél rá. Ha nem jössz elő fél percen belül, végzek a drágaságoddal, aztán jön a következő. Nem ajánlom, hogy közben használd a gondolat-olvasó és író képességedet, se velem se a gyerekeid esetében, különben azonnal végzek vele, és azt szerintem egyikőtök se szeretné. Ez rád is vonatkozik kicsi lány, ha még szeretnél élni, vagy látni a mamit, akkor azt ajánlom ne csinálj semmi ostobaságot, engem nem tudtok megölni,mint egy démont. Mondta, majd megidézett egy rendkívül erős energia-gömböt és a lány mellett tartotta, hogy ha kell azonnal lépni tudjon. *mondta a démon, majd rájött, hogy ezúttal egy kicsit túllőtt a célon, de a boszorkány ereje kellett neki nagyon, így már olyan erős lenne mint a Forrás, sőt az emlék-manipuláció miatt felül is múlná azt. Erre vágyott már régóta és most ez a boszorkány áll az útjában, mindenre képes már, hogy elérje célját.
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  Vienne on Csüt. Aug. 05, 2010 9:52 pm

*Nem a gondolatait olvassa, inkább az emlékeit. De így is tisztán látja, hogy hogyan talált ide a démon, hogyan érzékelte, hogy hova is bújtak a lányok. És ez megijesztette.
Alexander energia gömbjei a szoba nagy százalékát darabokra szedik, mire végre a nőt is sikerül eltalálnia.
Rendkívül tapasztalt és ügyes boszorka lehet, ha eddig húzta. De ember, és mint olyan, elfárad egy idő után ő is. Hát még mikor a lányával fenyegetik...*
- Oké, oké, megadom magam, csak engedd őt el! *Tartja fel a kezét és áll fel rejtekéből lassan, figyelve minden felé - mert ugye Alexander épp láthatatlan, tekintetét a lányán tartva bátorítón, biztatón. Majd felpillant Alexanderre is.*
- Engedd el! *kéri inkább, mintsem parancsolja. Tisztában van vele, hogy nincs olyan helyzetben, hogy parancsolgasson, de attól még az agya lázasan kutat megoldás után.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Alexander on Csüt. Aug. 05, 2010 10:07 pm

*Alexander elégedett volt a terve sikerével, a nő ha lassan is, de fáradt ezt látta rajta, viszont meglepően sokáig bírta, és ezt Alexander értékelte. Viszont nem volt olyan ostoba, hogy azonnal odaadja neki a gyermekét, bár szíve szerint ezt tette volna.*
-Tehát megadod magad. Ahhoz képest, hogy elég régen harcoltál nagyon sokáig bírtad, viszont nem engedhetem el őt, annyira ostoba nem vagyok. Viszont, mivel látom tudsz alkalmazkodni, ha akarsz, ezért kapsz egy kis jutalmat. -mondta mosolyogva, és az energiagömböt, amit eddig a lány mellett tartott egyszerűen megsemmisítette. Tudta ezzel saját magát hozta egy kissé nehezebb helyzetbe, de Alexander szerette a kihívásokat.*
-Szeretnéd, hogy visszavigyem őt? Végül is én nem miattuk jöttem hát legyen, viszont ettől én még tudni fogom, hogy merre kell menni. Ha a fényőrödet hívod tudni fogok róla, valószínűleg már ismered minden erőmet. *mondta neki, majd a lányával felteleportált a rejtekhelyre és letette a testvére mellé, majd lement a nappaliba. Adott egy kis előnyt a boszorkánynak, ismét láthatóvá vált. *
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  Vienne on Csüt. Aug. 05, 2010 10:38 pm

*Figyel a démon szavaira, de nem bízik benne. A terve kész fejben, mégis nem egy életbiztosítás. Vajon lesz elég ideje kivitelezni?
Ahogy Alexander elteleportál a lánnyal - reméli, a fényőrének van annyi esze, hogy az ikreket menti és nem őt - akkor azonnal ráveti magát a közeli telefon mellett heverő papírra és tollra.
Bűvige kell ide, de ő üzletasszony, csak úgy magától nem forog a nyelve. Miközben írja, persze hangosan mormolja is a szavakat - úgy hatásos csak.*
Te álnok, te démon,
ki most életünkre ront'sz,
halld igém, érezd bűvös erejét,
hogy ne...

*És itt riadtan perdül meg, hisz Alexander már vissza is tért.*
~ Mi rímel arra, hogy erejét?! Gondolkozz, gondolkozz!~ *Hátrál közben, igyekezve kikerülni Alexander közeléből.*
- Hogy ne kaphassa meg azt, amit tőlem kér! *Hirtelen mágikus szél kerekedik körötte, hajtincsei kuszán rebbennek miatta... de egyébként semmi sem történik. Riadtan elkerekedő szemekkel tekint Alexanderre. Vajon mit ronthatott el...?*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Alexander on Csüt. Aug. 05, 2010 10:48 pm

*Alexander meglepődött a boszorkány igéjén, aminek eredménye csak egy mágikus szél, Alexander hallotta a végét, ami nem igazán volt jó igézet.*
-A végét én is hallottam, de ezzel saját magadat hoztad nagy veszélybe, az igézet elejét bár nem hallottam, mégis elkövettél egy hibát. Az igézet akkor fog hatni a véredet kérem,és elveszem tőled. Így nem igazán hagytál más lehetőséget. Bár még mindig van választásod, adsz a véredből, persze előtte feloldod az igét, és békénhagyom a családodat. Ha kell elhitetem az alvilággal, hogy a családotok halott, és nyugalomban élhetsz a gyermekeiddel. Gondold meg, hagyok egy perc gondolkodási időt.*mondta neki, és megvárta a nő reakcióját, amennyiben elutasításra találna , majd erős energia-gömböt idézne és nagy erővel dobná a nő felé, majd felkészülne arra az eshetőségre ha esetleg tévedett volna, azaz várná a fájdalmat.Ellenkező esetben valóban megtenné amit mondott, erről a nő, amennyiben olvassa a gondolatait hallhat konkrétabb dolgot.*
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  Vienne on Csüt. Aug. 05, 2010 11:53 pm

- Ebben ne légy olyan biztos! *villan tekintete makacsul a démon felé. Nem adta eddig se olyan könnyen a bőrét, eztán se fogja.
A szoba felől vidám "Teodore!"-kiáltás hallatszik, majd kékes derengés is észlelhető... a lányok biztonságban vannak immáron - kettesben maradtak a démonnal, de ez a legkevésbé sem nyugtatja meg. A saját élete attól még mindig veszélyben van. Sőt, a párjáé is, aki nemsokára hazaér majd a munkából - mezei halandó egyébként, aki ismeri a mágikus világot.*
- Nem fogom feloldani. *közli ridegen és hátrál - igyekszik az ajtó felé. Ha engedik.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Alexander on Pént. Aug. 06, 2010 12:11 am

*Alexander egy kissé meglepődött a nő döntésén, de viselnie kell a következményét.*
-Én őszintén sajnálom, de az erődért jöttem, és nem megyek el nélküle. *mondta neki, majd az energia-gömb, amit erre az eshetőségre tervezett elindult a nő felé és valószínűleg el is találja. Elég erős energia-gömböt dobott anő felé így az valószínűleg megölné, ha eltalálná. Ezután odalép a holttesthez, és könyörületből egy speciális igézettel veszi el a nő erejét, hogy még utoljára láthassa a gyerekét.*
-Abovo excitus omne! -mondja Alex, amitől a nő sérülései látszólag begyógyultak, és fel kell onnan. A nő zavartságára válaszolni fog.
-Nem hagytál más lehetőséget, végeztem veled. Fél órára visszaadtam az életet neked, ez idő alatt, még elbúcsúzhatsz a gyermekeidtől, de amint a fél óra letelt te elpusztulsz és az erőd az enyém lesz. Nincs mód, amivel vissza lehetne hozni téged ebből az állapotból. A fényőröd nem fog tudni meggyógyítani, és még az Égiek sem tudnak visszahozni. A Halál Angyalával való egyességem így szólt. Csak akkor támaszthatnálak föl végleg, ha megölnék valakit helyetted, valakit akinek lelke ugyanolyan erős mint a tied. Ilyet nem találok egy könnyen pláne nem fél óra alatt. Tehát az óra ketyeg, siess, hadd beszélj még egyszer az ikreiddel, illetve búcsúzz el attól akit szeretsz. *mondta a démon, majd elteleportált innen egy kissé szomorúan, hiszen először ölt embert. Ezzel végleg démonná vált. *
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  Vienne on Pént. Aug. 06, 2010 12:25 am

*Az energiagömb végzetes sebességgel lő kifelé és találja telibe a nőt, aki ájultan esik össze földön.
Ennyi lenne hát egy emberélet...gyorsan kimúló gyertyaláng.

Hanem hirtelen fény dereng, újra lát... még mindig a lakásában áll, felette a démon. Ugrana is neki, hisz már mindegy! Tépné, cibálná, hogy vigye el az ördög... mégis megtorpan a szavaira. Keserédes dac ül ki arcára, nem is felel a szavakra, csak megvárja, míg a démon eltávozik, hogy aztán végérvényesen búcsút vegyen családjától, fényőrétől.*

Epilog:
* Annyit azért megnyugtatásul elárulhatok, hogy a lányok tisztes felnőtté cseperednek majd idővel. Anyjuk utolsó kérését teljesítve lemondanak mágikus képességeikről és idősödő édesapjukat segítve, nagyszerű tagjaivá válnak a társadalomnak.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Jillian McCain on Hétf. Okt. 03, 2011 12:57 am

AXEL

*Alig egy órája van itt, de már most utálja ezt a munkát. Nem elég, hogy egy egoista, öntelt, hájas pasas ugráltatja, még olyan lehetetlen feladatokat is ad, hogy főzzön kávét! Persze, háromazegyben nem jó. Az otthoni készülékkel pedig mennyivel könnyebb lenne... De ez kérem: csupa gomb és számára kínai jelzés!
Tehetetlenül ácsorog a kávézóhelyiségben, próbálva rájönni a készülék titkának nyitjára.
Egyébként kifejezetten csinosan öltözött - rászóltak, hogy úgy kell. Sötét, combközépig érő kis szoknyájához magassarkút és fehér, fiatalosan nőies szabású inget vett. Haja lófarokba fogva, frufruja hullámcsattal eltűzve, hogy ne lógjon a szeme elé. De a kávéfőzőt ez az öltözék a legkevésbé sem hatja meg...*

Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Titulus : Wicked
Kor : 28

Hozzászólások száma : 55

Témanyitás  Axel on Hétf. Okt. 03, 2011 1:42 am

* Munka, igen ebből élnek az emberek és sokan csak azért járnak be dolgozni. Nem azért, mert mindig is ezt akarták csinálni. Én azon szerencsések közé tartozom, akik szeretik a munkájukat. Most is ez ügyben jelenek meg az egyik ügyfelemnél. Ápolni kell a kapcsolatokat és nem mellesleg meg kell őket nyugtatni, ha a tőzsde nem hoz nekik szerencsét. Nem lehet mindig a csúcson lenni, s most is ez a helyzet keletkezett. Ismerem a járást az épületben s egyenesen Mr. Ludwig irodájába tartok. A megbeszélt időpontig azonban van még idő. A titkárnőhöz lépek s bemutatkoznék, de nincs rá szükségem, hiszen az arcán tündöklő mosoly elárulja számomra, hogy emlékszik rám. Azonban várnom kell, mert az ügyfelemén éppen vannak. Semmi gond nincs ezzel, mert tényleg korábban érkeztem. A titkárnő tényleg kedves, mert kávéval kínál és miért ne fogadnám el? Azonban a telefon megakadályozza, hogy készítsen nekem egyet.*
- Semmi gond, ismerem a járást.* Mosolyodom el s már meg is indulok, hogy főzzek magamnak egyet. Nem várom el, hogy kiszolgáljon, hiszen biztos sok dolga akad. Nekem pedig nem esik le a gyűrű az ujjamról, ha meg kell mozdulni. Remélem, nem járok úgy, mint az otthoni géppel. Sajnos az felrobbant, bár fogalmam sincs, hogy miért. Szerencse, hogy a lakásom nem égett le, bár ezt elképzelni sem tudom. A közelembe semmi nem gyulladhat ki. Az ajtót kinyitom, hogy átadhassam magamat egy károsnak nevezhető szenvedélyemnek. Azonban mikor belépek, nem egyedül vagyok a helységbe. Egy fiatal lány ácsorog a készülék előtt. Talán Ő s kávézni szeretne? Tekintetem végig járatom a nekem háttal lévő lányon, már ha ne fordult meg mikor beléptem. *
- Jó napot!* Köszönök határozottan, hiszen ezt illik ha belép valaki valahova. Mellé sétálok s a gépre pillantok. Nem működik jelen pillanatban. Talán elromlott? A pultra pillantok, de semmi eszközt nem látok mely arra engedne következtetni, hogy kávét fog főzni.*
- Elnézést, szabad a gép vagy foglalt?* Teszem fel lényegre törő kérdésemet s a leányzóra figyelek.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fridzsi-man
Hozzászólások száma : 82

Témanyitás  Jillian McCain on Pént. Okt. 14, 2011 10:44 pm

*Már épp találomra megnyomna egy gombot, mely szerinte az indítás lehet - de egyáltalán hol kell ebbe kávét tenni?! És hol vizet? És... - mikor megszólal mögötte egy hang, ő pedig riadtan kicsit meg is ugrik. Tenyerét a mellkasához kapva piheg, szívverése ugyanis felgyorsult az ijedelemre. Pedig nem is rossz a lelkiismerete, hogy itt riadozzon.*
- Jó napot... *szusszan és zavartan el is vigyorodik a saját bénázásán, a másikra tekintve persze közben, lopva meglesve. Hüm, eddig őt nem is látta errefelé.*
- Ha tudsz egyszerre két adagot főzni, akkor szabad. *jegyzi meg, immáron bátrabban. Nem tűnik túl sokkal idősebbnek nála a pasas, és mivel nem nagyon látta errefelé, azt gondolja, "újfiú". Mint ahogy ő is új erre.*
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Pént. Okt. 21, 2011 5:17 am

* Lehet hogy egy kicsit hangosan szólaltam volna meg vagy talán ilyen ijesztő lennék? Egy mosolyt varázsolok az arcomra, nehogy az egekbe szökjön a vérnyomása s még a végén kávé helyett mentőt keljen hívnom. Oh, dehogy van gondom, a szájon át való újraélesztéssel, csak hát ha van jogsija akkor egy pofon jogos birtokosa is lehetek. Azt hiszem egy kicsit elkalandoztam a tárgytól.*
- Bocsánat, nem állt szándékomba megijeszteni* Kicsit halkabban kezdek bele a beszédbe mint az imént hát az volt a baj. Szavai mosolyt csalnak az arcomra s egy picit megingatom a buksimat.*
- Négyszemélyes a gép, így nem hiszem, hogy gond lenne. Jól sejtem, hogy nem értesz hozzá?* Sandítok rá egy pillanatra, mert a kijelentéséből csak erre tudok következtetni. A szekrénybe nyúlok, ahol a kávét tartják. Otthonosan mozgok a helységbe pedig nem térek be minden nap szerencsére. Ez volt a második dolog amit megjegyeztem mikor bejárós lettem az ügyfélhez.*
- Hogy szeretnéd a kávét?* Pillantok rá, miközben a tartó edénybe vizet engedek, melyet habozás nélkül bele is töltök a gépbe. Mielőtt azonban megtömném kávéval várok a válaszára, hiszen nem mindegy, hogy gyenge vagy erős legyen az a bizonyos kávé.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jillian McCain on Szomb. Okt. 29, 2011 12:48 am

- Semmi. Semmi baj... *mosolyodik el szélesen, megnyugodva, s közben lopva persze felmérve a pasast. Mert mégis nőből van, a srác pedig férfiból, akárhonnét nézi...*
- Nem igazán. Otthon negyed ekkora gépünk van és néha az is hajlamos elszabadulni. *kuncogja, miközben a másik mellé lép, hogy figyelje, hogyan is kellene ezt csinálni. Orrába szalad a másik drága parfümének illata, mely azért egy gyakornoktól fura, de még mindig el van Axel könyvelve sorstársnak.*
- Méregerősen; ahogy Mr. Coleman mondta. *szusszan kiszélesedő mosollyal, s szemközt perdülve a férfival, finoman a konyhapultnak dől mellette, elnézve ténykedését. Igyekszik memorizálni.*
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Szomb. Okt. 29, 2011 1:02 am

- Akkor jó. Nem vettem volna a szívemre, ha egy csinos lány miattam szagolná alulról az ibolyát* Vigyorodom el. Hogy flörtölnék e? Az egy kicsit erős túlzás lenne, de egy bók ott lapul a sorok között. Van szemem és köszönöm szépen jól látok vele szerencsére. Neki állok a kávé főzésnek, mert nekem szükségem van egy adagra, s csak örülök, hogy még társaságom is akadt. Szavai mosolyt csalnak az arcomra.*
- Csak nem azt akarod mondani, hogy sikerült egyet már felrobbantanod?* Pillantok rá gyanakvóan, de hangom játékos. Mielőtt a kávéval tömném tele a gépet akad egy kérdésem, mert nagyon nem mindegy, hogy van elkészítve a kávé. Nocsak, mily kicsi ez a világ.*
- Coleman? Ezek szerint neki dolgozol?* Kérdezem kíváncsian s a kezem közben dolgozik. Már csak egy dolog hiányzik a kávé főzéshez még pedig a bekapcsoló gomb megnyomása, amit el is indítok. Magam is a pultnak dőlök, s onnan figyelem a másikat.*
- Mióta dolgozol itt? Még nem láttalak* Jegyzem meg komolyan s biztos emlékeznék a leányzóra ha egy régi motoros lenne az épültben.*
- Bocsáss meg, Axel vagyok* Mutatkozom be s picit ellököm magamat a pulttól, hogy kényelemesen tudjam a kezemet a másik felé nyújtani.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jillian McCain on Szomb. Okt. 29, 2011 1:50 am

- Azért ne kiabáld el. *szalad ki ajkain, hisz végül is még van esélye a férfi által - közvetve vagy közvetlenül - megmurdelni. Egyébként meg jót kuncog az évődő megjegyzésén, ahogy figyeli közben a másikat.*
- A lakótársaim nem szóltak, hogy ki kellene takarítani a gépet. *nevet fel jóízűen, hisz a többit a férfi is kitalálhatja. Még a falról is a kávét takaríthatta utána. A kérdésre aprót biccent.*
- De. Bár ez attól függ, a cselédmunka mennyire számít rendes melónak. *húzza el száját, hogy gyorsan továbblendülve a témán rákérdezzen a másikra:*
- És te melyik milliomos rabszolgahajcsár alá vagy beosztva? *mindezt csak így csuklóból a férfi képébe, nem sejtve, hogy a másik nem éppen "sorstárs".*
- Csak pár napja. Nemrég kezdtem, de már most kicsit elegem van belőle. *szusszan, épp csak szemeit nem forgatja rosszallóan.*
- Jillian. *fogadja el a felé nyújtott kezet. Milyen kis hivatalos itt mindenki...*

Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Szomb. Okt. 29, 2011 2:12 am

* A megjegyzésében azért van valami, de nem helyeslek rá szavakkal. Nem tartom magamat rossznak és habár van egy két piszkos ügyletem az inkább a pénzről szól mint mások megöléséről. Szerencsére fut a szekér és az alvilág még nem talált meg magának. Nem tartom magamat annyira butának, hogy velük szövetkezzek. Ha még is megtenném, az utolsó mentsváram lenne, de ilyenről szó nincs, inkább hagyjuk is. A kis története nevetésre késztet.*
- Vizuális típus vagyok* Elképzeltem ahogy mindent be borít a kávé és próbálja eltüntetni a nyomokat. *
- Ha jól sejtem, akkor koleszes vagy....* A lakótársakból tudok erre következtetni, bár ettől még lakhatnak albérletbe. Ha nem jól gondolom úgy is kifog javítani a leányzó. A szavain egy picit megütközök s ez látszódik az arcomon. Lassan járatom végig a tekintetem a kis hölgyön.*
- Nem úgy nézel ki mint egy takarító nő.* Ebben teljesen biztos vagyok. Egy részt a ruhája sem enged erre következtetni, másrészt túl fiatal még ahhoz, hogy takarítson, legalább is szerintem. *
- Beosztva? Rabszolgahajcsár?* Halk kuncogás tör fel a torkomból, de nem kinevetem.*
- Megtisztelsz, hogy ennyire fiatalnak nézel, de el kell, hogy szomorítsalak. Öregebb vagyok, mint amilyenek elsőre tűnök. Colbimat az ügyfelem vagy én vagyok az övé. Részlet kérdés. Találkoztál már vele?* Vonom meg a vállamat a mondat végénél és most már biztos lehet benne, hogy nem itt dolgozom. A reakciójából azt látom, hogy ez álmai munkája.*
- Nem bánik veled jól?* Húzom fel az egyik szemöldökömet. Nem tudom mi ehet az oka, hogy nem szeret itt lenni, de talán elárulja nekem. A kezem nyújtom felé melyet elfogad s én megrázom azt finoman, majd elengedem. A kávé jellegzetes illatát már lehet érezni, ezért rá is pillantok.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jillian McCain on Vas. Okt. 30, 2011 10:27 am

- A modern kor cseléde nem takarít, hanem kávét főz, fénymásol és postára rohangál... *Együtt nevet a férfival, jóízűen és őszintén. Nem úgy akkor, mikor Axel közli, hogy valójában ő az a bizonyos ember, akit a "kisfőnök" már várt tegnap is; emlegette, hogy a mai nap folyamán fog jönni. *
- Oh, én... bocsánat! Nem tudtam, azt hittem, hogy... *kerekedik el tekintete, s ajkai elé kapja kezét.*
~Ez mekkora égés banyek! ~ *gondolja, és a füle vége kissé bele is pirul édesen.*
- Igen, már vár téged... öhm, magát! *fejcsóvál és helyesbít, majd zavarában még le is huppan a pultról, ahova időközben felcsücsült. Igazgat a szoknyáján, s úgy felel a kérdésre.*
- Jajj, dehogy! Rendes, meg minden, csak szerintem ez a meló nem nekem való. Nem vagyok az a négy fal között korzózós fajta... *még mindig az kattog a fejében, mekkora égés lesz, ha ezt Axel odabenn előadja például.*
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Vas. Okt. 30, 2011 12:17 pm

* Én inkább titkárnőnek nevezném, de nem szállok vitába a kis hölggyel. Valamiért így érzi és gondolom az oka is megvan. Ez után jön számomra a nevetés tárgya. Érdekesen fogalmazott az egyszer biztos. Látom a kis pírt arcán s legyintek egyet.*
- Ugyan, semmi gond. Tényleg megtisztelő, hogy ilyen fiatalnak nézel.* Remélem ettől azért jobban érzi magát. Tudom, hogy jó pár évet letagadhatnék és nem tényleg nem bánom, ha fiatalnak néznek.*
- Tegezz kérlek* Pillantok rá s két csészét veszek le a polcról. A kávégépet kikapcsolom s először az egyikbe öntöm a fekete nedűt.*
- Milyen melót szeretnél, lehet tudok segíteni* Komolyan mondom, mert úgy is gondolom, csak tisztában kell lennem az elképzeléseiben. Már a másik csészében öntöm a kávét, de abba hagyom és rá pillantok újfent.*
- Mondjuk személyi asszisztens, rugalmas időbeosztásban érdekelne?* Felöntöm a csészét és két cukrot is kavarok bele. A másik a lány felé tolom óvatosan jelezve, hogy az lesz az övé vagyis a főnökéjé. A csípőmet a pultnak tolom s teljesen a másik felé fordulok.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jillian McCain on Vas. Okt. 30, 2011 10:46 pm

*A titkárnőnek megvan az a kiváltsága, hogy felvegye a telefont és komolyabb ügyet intézzen, illetve ugráltassa a diákmelósokat, mint amilyen Jillian is.*
- Oké... és bocs. *sandít fel a másikra szelíd, bocsánatkérő mosollyal, majd szusszanva pillant a kávék felé. Hihetetlen, hogy épek és tökéletesek lettek. Neki nem ment volna a dolog. ^^"*
- Oh, én nem is tudom... *elgondolkozik, a másik meg már kapásból lehetőséget is mondd, amire akaratlanul is elvigyorodik.*
- Tízből hány csajt sikerült így felszedned? *kuncogja, de aztán aprót vállat von.*
- Igazából bármi jobb ennél, amit nem négy papírfal között kell csinálni. *Na jó, kukás, meg mekis eladó nem lenne...*
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Vas. Okt. 30, 2011 11:09 pm

* Csak elmosolyodom a bocsánat kérésén, de már szavakat nem fűzők hozzá. Úgy gondolom ezt már letisztáztuk. Nem vagyok, egy görbe botos bácsi, így nincs értelme ha szavakkal öregítenek. A két kávé is elkészül időközben, de számomra még nagyon meleg ahhoz bele is kortyoljak, így nincs más választás mint a hűtés. A kezeim közé fogom a csészét és megfelelő melegségre hűtőm. Nekem ez nem okoz nagy problémát, közben pedig csevegni is tudok. A kérdése meglepett és az egyik szemöldökömet fel is húzom, de rendezem vonásaimat és egy sejtelmes vigyort villantok a másikra.*
- Lássuk csak....ma te vagy a harmadik.....nem, nem ezzel szoktam csajokat felszedni, de most, hogy felhívtad rá a figyelmemet lehet nem is rossz ötlet.* Túrok bele a hajamba könnyedén s bele kortyolok a nedűben. Ismét a leányzóra pillantok s picit megbillentem a fejemet.*
- Nekem szükségem lenne egy személyi asszisztensre. Nem tudom mennyire érdekel a pénz világa, mert a munka főként arról szólna.* Nem mindenkit érdekel és én olyan személyt keresek aki konyít valamit hozzá.*
- Milyen szakon vagy?* Ez is fontos lehet, bár nem brókert keresek, csak egy személyt aki néha helyettem intéz pár ügyet.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jillian McCain on Pént. Nov. 11, 2011 10:36 pm

*Felkuncog a másik megjegyzésén, prüszkölősen, mint valami kiscica. És fejcsóvál a hajba túrás láttán. Mekkora pozőr! Komolyan azt hiszi, egy-két jól irányzott bók, elkapott mozdulat és máris a karjaiba omlik? Oké, lássuk be, azért ez a mozdulat jól állt neki...*
- Lehet. Én nem tudhatom, nálam az ilyesmi nem jön be. *Von vállat, s most rajta a sor, hogy rafinált, már-már kacér mosolyt küldjön a másik felé, miközben zöld tekintete a másik arcát, reakcióit fürkészi.*
- Kulturális antropológia és vallástan. De gyorsan tanulok. *jegyzi meg, mintegy mellesleg a kérdésre, válaszként, közben kicsit hátat fordítva a másiknak, a kávét rendezve tálcára.*
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Pént. Nov. 11, 2011 11:03 pm

* A szavai és a reakciója nem fedik egymást, mely egy mosolyt csal az arcomra. Szavakkal azonban nem támogatom az előbbi kis jelentett. Nem kell mindig mindent észre venni vagy inkább nem kell rá felhívni a figyelmet. A vallástan nem igen kapcsolódik a tőzsdéhez, bár a leányzónak nem igen kell majd bele látnia. A mondta vége viszont pozitív, hiszen nem utasította el élből a munka ajánlatot. Amíg a másik rendezi a kávét a zsebembe csúsztatom a kezemet s mögé lépek kis távolságot hagyva magunk között. A pultra csúsztatom a névjegyemet.*
- Ha érdekel az ajánlatom, akkor keres meg* Elveszem a kezemet a pultról s hátrébb is lépek kettőt. Felhajtom a maradék kávémat, melyet a mosogatóba helyezek.*
- Persze csak ha nem akarsz itt raboskodni* Pillantok rá s ha elkapom a tekintetett akkor egy kacsintást is láthat egy mosoly kíséretében. *
- Örvendtem Jillian* Búcsúzom el s kilépek a helységből, hogy most már a munkával foglalkozzak, mert azért jöttem ide.*

/ Köszöntem. /
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jillian McCain on Kedd Nov. 15, 2011 10:48 pm

* Mintha kicsit feszültté válnának izmai, ahogy a másik közelebb lép. Orrába szökik a drága férfiparfüm illata, s lopva nyel egy aprót. Talán észre se veszi a másik, sőt, ő kifejezetten örülne, ha nem venné észre. A szinte keze alá csúsztatott névjegyre pillant, s elvéve fordul meg, szemközt a másikkal, aki akkor már a távozás mezejére is lép.*
- Én is örvendtem... *lepillant a névjegyre, majd a másik után szól, befejezve a mondatot.* Mr. Vixil. * s széles mosolyára, amivel beviszi a főnökének a kávét, bizony, senki nem talál magyarázatot...*

//Én köszöntem. Smile //
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom