Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Financial District

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Financial District

Témanyitás  Vienne on Szer. Okt. 21, 2009 4:09 am

First topic message reminder :

A város kereskedelmi központja, amelyet hatalmas felhőkarcolók uralnak, köztük a piramis alakú, 260 méter magas Transz amerikai Piramis.

Vienne
Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Financial District

Témanyitás  Jillian McCain on Vas. Jan. 15, 2012 1:19 am

[Mr. Vixilnek és a vérre menő állásinterjúnak =P]

*Sietősen ugrok ki a taxiból, szinte szó szerint. Sűrű lépések közepette igazítok combközépig érő szoknyámon, mely egyszerre elegáns, mégis fiatalos. Hajamat kiengedve hagytam mára, a felsőm egy csinos, halványkék blúz. A fehéret túl iskolai évnyitósnak találtam. Nyakamban a nagyitól kapott medál himbálódzik sietős lépteim hatására... tik-tak-tik-tak... kip-kop-kip-kop... ahogy lépteim, úgy az idő is szalad, én pedig a portánál megérdeklődöm, hogy merre van a megadott iroda. Majd szusszanva szállok be a liftbe, ahol az öltönyös, kosztümös emberek jól megbámulnak, de csak széles mosollyal állom az egészet. És újra igazítok a szoknyán, meg a hajamon is. Nem választottam túl rövidet? Már szoknyát...*
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Titulus : Wicked
Kor : 28

Hozzászólások száma : 55

Témanyitás  Axel on Vas. Jan. 15, 2012 1:45 am

* panaszra nincs okom, mert az üzlet megy. Nem is kicsit. Most már tényleg szükségem lenne egy asszisztensre. Irodát már béreltem és hol máshol kereshetem volna, ha nem a központi helyen? Ezt mindenki ismeri és sok ügyfelemnek található itt. A lehető legjobb hely szerintem. Mivel ma állás interjúra hívtam Jillian-t ezért korábban megyek be mint szoktam. Nem szeretek túl korán kelni, de ezt még előtte le akarom zavarni mielőtt bele temetkeznék a munkába. Az öltönyöm kigombolom s helyet foglalok s székemen. Akad pár papír kupac az aszatomon, melyet az egyik fiókba helyezek. Amíg megjön a hölgyemény addig a laptopon felmászok a tőzsdére. Mindig figyelemmel kísérem az árfolyamokat, de most stagnál a piac jelenleg. A vihar előtti csend, ezt így szoktuk nevezni. Remélem nem tömeges akarják eladni a részvényeiket, mert az senkinek nem lenne jó. Főleg nem nekem. Az órára pillantok s lassan meg fog érkezni. Az ajtó nyitva van, így csak be kell fáradnia. Ahogy hallom a kopogás zaját lassan megérkezik, már ha Ő tart az irodám felé. Az ablak elé megyek és mind a két kezemet a zsebembe csúsztatom. Jó vásár volt ez az iroda. Szép nagy ablakkal van ellátva amiből csodás a kilátás. Amint meghallom, hogy kopog vagy megállt az ajtóban...*
- Gyere csak be
Axel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fridzsi-man
Hozzászólások száma : 82

Témanyitás  Jillian McCain on Vas. Jan. 15, 2012 2:22 am

*Bizony, kopogok és az invitálásra be is lépek. Előbb bekukkantok, majd a férfi láttán apró mosollyal beljebb is lépek.*
- Becsukjam? Vagy hagyjam csak nyitva...? * firtatom az ajtót illetően, hiszen alapjáraton is résnyire nyitva volt, mikor ide értem. A válaszának megfelelően cselekszem, majd közelebb lépdelek, apró mosollyal.*
- Kösz hogy tudtál ma fogadni. *jegyzem meg, igyekezve a torkomban dobogó szívem idegességét legyűrni. Ha ideges vagyok, sokszor feleslegesen fecsegek, még ha tényleg nem is volt egyszerű a vizsgáim, meg az ő munkája miatt összeegyeztetni ezt a "találkát".
Ha hellyel kínál, leülök. Ha nem, nekem úgy is jó, az idegességemen egyik sem változtat. Pillantásom is kérdő, ahogy a férfira tekintek.*
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Vas. Jan. 15, 2012 4:57 am

- Csukd be létszi* Természetesen amint hallom, hogy beljebb jött, már is megfordulok és egy mosoly jelenik meg arcomon. Amíg az ajtóval foglalatoskodik végig nézem. Ez a szoknya kicsit mini, de nekem tetszik. Most mi van? Szép a lába, amint vétek lenne takargatni és ahogy látom ezt Ő is így gondolhatja.*
- Én köszönöm, hogy befáradtál.* Intek a szék felé, hogy foglaljon helyett nyugodtan és én is így cselekszem. Mind a két kezemet az asztal lapra helyezem és ujjaimat össze kulcsolom.*
- Mit már mondtam, az idő beosztásod kötetlen lenne.* Kezdek bele. Nekem nem kell, hogy állandóan itt legyen, hiszen én sem sokat szoktam az íróasztal mögött ülni. Nem szeretek.*
- Ja és én nem várom el, hogy kávét főzz nekem.* Vigyorodom el s célzok itt arra, hogy a legutóbbi találkozáskor azt főzött. Ahogy akkor láttam nem igazán szeret.*
- Nekem egy asszisztensre van szükségem nem titkárnőre. Ami azt jelenti, hogy ha megfelelsz az elvárásaimnak, akkor részt kell venned olykor, pár vacsorán vagy ebéden, ha úgy alakul. Találkozott kell leszervezned és mindent ami ezzel jár. Ha közeleg valami fontos esemény akkor fel kell rá hívnod a figyelmem, mert lehet elfelejtem* Nem szoktam, de inkább legyek figyelmeztetve mint sem.*
- Ha vizsgád van vagy tanulnod kell akkor szólj nyugodtan és nélkülözlek azokon a napokon. Azt hiszem röviden ennyit a munkáról. Van kérdésed?* Nézek rá kíváncsian, mert ha akad akkor tegye fel. Azt hiszem körül írtam, hogy mivel kell foglalkozni főként, bár mindig alakulnak váratlan feladatok vagy helyzetek.*
- Ami még fontos lehet. Ha megtetszik a pénz világa akkor szívesen bevezetlek* Mondhatni erőlépési lehetőséget is ajánlok, bár nem tudom, hogy ezen a területen szeretne e, majd elhelyezkedni hosszú távon vagy sem. Ez gondolom, majd a jövő zenéje lesz.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jillian McCain on Vas. Jan. 22, 2012 10:41 am

*Becsukom akkor hát az ajtót, és belépve helyet foglalok, finoman igazítva a szoknyámon, hogy össze ne gyűrjem, mikor leülök, na meg, hogy ne szaladjon fel illetlenül. Nem a combjaimmal meg más egyébbel akarok munkát fogni, attól azért jóval többre tartom magam.
Arra aprót biccentek, hogy kötetlen az időbeosztás. Ez jól hangzik, rengeteg helyen nem engednének meg ilyent. Egyetem mellett pedig lássuk be, a kötött munkarend necces.*
- Pedig azóta megtanultam ám! *nevetem el a dolgot halkan, mikor a kávéfőzést említi. Anya szépen kiokosított, szóval már megy a dolog. Különben sem szeretnék a "kávés-lány" lenni a pasas szemében. Mert... mert nem. Az nem menő és többre vagyok képes! Jóval többre.
Ahogy beszél, tekintetem a szemein, arcán kalandozik észrevétlen, minden rezdülését figyelve.*
- Értem. *szusszanok, mikor a végére ér a dolognak.* Amiket elmondtál, azok szépek és jók és nagyon tetszetősek, de kifejtenéd ezt a találkozós, ebédes részt? ... Úgy értem, hogy mégis miket vársz el, pontosan. *Teszem hozzá, holott szívem szerint azt kérdeztem volna, ő is ott lesz e azokon a találkozókon, vagy egyedül kell megjelennem. Esetleg a kísérőjeként? Aprót nyelek erre a gondolatra.
Francba Jinx, fékezd magad!*
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Szomb. Feb. 04, 2012 5:09 am

* Mikor megemlíti, hogy már meg tanult kávét főzni, elmosolyodom. Aranyos és még ha nekem nem is kell főzni, azért ez egy jó pont. Nem egy bonyolult dolog s talán máshol is hasznát veszi ennek a tudásnak. Rátérünk a munkára, mert azért van itt. Szeretném először azt letisztázni és ha esetleg úgy van akkor rátérhetünk valami másra, mely még kellemes is lehet. A kérdésre bólintok egyet és egy tollat veszek a kezembe amivel játszani kezdek csak úgy unalom űzésként. Mondjuk nem unatkozom, csak jól esik forgatni.*
- Arra gondolok hogy ha nincs ügyfél és ebéd idő van, akkor ehetünk együtt is. Nem szeretek egyedül étkezni* Pillantok rá egy sejtelemes mosollyal az arcomon. Figyelem egy egész percig szótlanul, majd hozzá fűzőm.*
- Csak vicceltem. Arra gondolok, hogy vannak elfoglalt ügyfelek és sokszor egy ebéd közben kapom el őket. Mondjuk számodra inkább a vacsorák fontosak. Nem illik egyedül érkezni és kell nekem egy kísérő. Szerintem nem is lehetne megfelelőbb személy mint az asszisztensem.* Remélem most már érti, hogy mire gondolok. Ha este van munkamegbeszélés és ráér akkor jöhetne velem. Még is csak jobb kettesen érkezni, mert általában két főre szól a meghívás.*
- Sokszor megyek party-ra üzletelni, mert ott jobban megered a gazdagok nyelve és ez a szokás, ott is számítok rád. Ráadásul szeretném tágítani az ügyfél körömet és az a tapasztalat, hogy egy nőnek jobban megnyílnak az azonos neműek.* Nekem is megnyílnak, de nem éppen üzlet szempontjából, én pedig ezeket az alkalmakat csak nagy ritkán használom ki. Azonban abból nem üzlet lesz.*
- Ja igen, mennyit fizetek érte.* Egy lapot veszek elő a fiókból és egy összeget vések fel rá. Aztán felé csúsztatom a lapot, de ehhez egy kicsit meg kell emelkednem.*
- Remélem megfelel vagy nem?* Nézek az íriszeibe és ha nem tetszik akkor mondja hogy gondolta. Talán alku képes vagyok, bár az összeg szerintem nem rossz ahhoz képest, hogy 8 órát sem kell dolgoznia. Ha már fel álltam akkor az asztalom elé sétálok s félig fel ülök rá. Szerintem ez annyira nem hivatalos és amúgy is egy lazább srác vagyok, már amennyire a jég laza tud lenni. Ebbe most nem mennék bele. *
- Az esetleges kiadásokat a party-ra természetesen én állom.* Célzok itt arra, hogy ha kisestélyit kell viselni és neki nem lenne, akkor megveszem én. Nem arról van szó, hogy szegénynek gondolom, csak hát fősulis és gondolom az ösztöndíjat – már ha kap – másra fordítaná. Nekem pedig nem gond, ha vennem kell egy-két ruhát.*
- Igazából csak ezeken az estéken kell elegánst viselni, a többi nap azt veszel fel ami kényelmes.* Nem szabom meg mit hordjon, hiszen mindenkinek szíve joga. Ha pedig nincs ügyfél akkor felőlem bikiniben is lehet. Oké, azt nem mondanám, hogy azon a napon sokat dolgoznék, mert valószínűleg az időm nagy részt azzal tölteném, hogy figyelem.*
- Szóval vállalod?* Ha akad mg kérdés akkor tegye fel nyugodtan. Nem harap a bácsi. Juj azért attól még messze vagyok még ha a harmincat is taposom.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jillian McCain on Szer. Feb. 15, 2012 10:42 am

*Kizárólag a meló miatt jöttem. Már a szoknya hosszát is megbántam... az egyetemen lehet menő kihangsúlyozni a formás lábakat, de a leendő főnöknél igazán nem azokkal szeretnék bevágódni. Biztos ezt gondolja pedig rólam... csak a buta, csitris lányok öltöznek így. Ehh. Vagy félreérti, vagy elküld a búsba, de tuti nem kapom meg az állást végül, csak kedves akart lenni a kávézó helyiségben a múltkori találkozásunkkor, mert megsajnált. Tuti így volt.*
- Öhm... tessék? *szalad fel aprón szemöldököm a közös ebédet illetően. Mondtam, hogy félre fogja érteni! Erre közli, hogy viccelt. 'nyukádat Vixil! A frászt hozod rám, és még csak nem is tudsz róla. Addig jó. Zavartan, hehegve el is mosolyodok. Hát persze, hogy csak vicceltél... de jó poén volt. Komolyan.*
- Így már mindjárt jobban hangzik. *jegyzem meg nagyot bólintva, pimasz-kacér mosollyal. Nem mintha ellenkeznék egy közös ebéd ellen, csak... csak-csak. Az elém tolt lapra pillantva pedig magamban 'felvisítok', mint a lottós reklámban szoktak, hogy: MENNYIII?! Torokköszörülök a kérdése hallatán. Most komolyan kérdezi, megfelel-e?*
- Tökéletesen. * szusszanva csúsztatom vissza a lapot neki, nagyon hivatalos fejet igyekezve vágni, de belül szinte táncot járva. Kell ez a meló, még ha túl jó is ahhoz, hogy igaz legyen! Pedig az. Mikor rákérdez, hogy vállalom e, akkor válik elérhetővé és igazzá.*
- Én... *rápillantok, kissé talán értetlenül hogy aztán szélesen elvigyorodjak.* Hogy a csudába ne vállalnám!
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Pént. Feb. 17, 2012 9:00 pm

- Ennek igazán örülök Jillian.* Mosolyodom el és végre van egy asszisztensem. Igazán rám fért már, mert lassan kezdem elhavazódni ami csak annyit jelen, hogy megy az üzlet. Nem panaszkodom, de örülök, hogy van egy kis segítség. A fiókból előhúzok egy dossziét, melyből kiveszek egy több oldalas szerződést, amit elé is tolok.*
- Fusd át a szerződést....* Egy szürke toll is kíséri a papírokat. Én tisztességes vállalkozást folytatok és rendesen csinálok mindent. Titoktartási nyilatkozatot találhat a lapok között, munkaszerződést és stb. Minden benne van aminek kell. Ami feltűnhet neki, hogy csak 4 órában foglalkoztatom, így az összeg is eltér azzal amit korábban látott, ezért mikor arra a laphoz ér, megszólalok*
- Gondolom a suli miatt nem tudsz 8 órában elhelyezkedni, ezért kötjük meg így. A fennmaradó összeget, pedig borítékba fogom adni.* Egy kicsit mg is csak kijátszom a rendszert, de ennyi stikli belefér szerintem. Becsületes vagyok és nem áll szándékomba átverni. Remélem fel sem merül benne. Amint alá írta a papírokat egy készüléket helyez az asztalra. Menedzser kalkulátor.*
- Bemutatom a társadat.* Vigyorodom el, mert szüksége lesz arra a szerkezetre. Nagyon fontos kis eszköz a mi szakmánkba.*
- A nevek és számok már benne vannak. Most pedig élvezd ki a napot és holnap találkozunk.* Nem kell most azonnal munkába állnia. Élvezze ki ezt a napot, hiszen van még belőle bőven. Holnap pedig várom itt. Nekem is akad még elintézni valóm. Mondjuk szerezni neki egy asztalt és gépet ahol dolgozhat.*
- Akkor tízkor várlak.* Ha nincs kérdés, kérés vagy mondani való akkor végeztünk is. Előveszem a korábbi paksamétát és átfutom őket még egyszer. Ha mondai szeretne még valamit akkor álok rendelkezésére. Ha pedig nem, akkor bele vetem magamat a munkába.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jillian McCain on Kedd Márc. 20, 2012 10:31 pm

*Zavartan veszem át a tollat, amit a papírokkal felém nyújt. Azt mondja, fussam át őket... Nos, tényleg nehéz lenne bármi másnak nevezni azt, ahogy tekintetem végigsiklik a papirosokon, itt-ott olvasva csak bele, ahol dőlt, kiemelt, vagy apróbb betűk vannak, mint a megszokott. Meg persze a fejléceket, hogy mégis mit írok alá.
Aláírásom könnyed, gyors és lendületes. A grafológus szerint pozitív, határozott személyiségre utal, bár kétlem, hogy az újdonsült főnököm rendelkezne grafológusi képzettséggel, hogy ezt megállapítsa.*
- Általában nem, viszont, ha szükség van rá, szívesen dolg... segítek négy órán túl is. *Felelem apró mosollyal, hisz pontosan tudom, hogy nem lenne köteles ennyit fizetni nekem. Nem is értem, miért teszi. Elég kispályás húzás lenne, ha így akarna bevágódni nálam és lássuk be, Mr. Vixil mindennek tűnik, csak kispályásnak nem... hosszú távon, lehet, kénytelen leszek főbe lőni magam, amiért aláírtam azokat a papírokat, melyek hivatalosan is a főnökömmé léptették elő. Ahelyett, hogy elhívtam volna valahova, vagy tudom is én!*
- Oh... köszi. *csillan fel némi visszafogottsággal tekintetem a "társat" illetően. Mondanám, hogy manapság az iPad menőbb, de nem akarok pofátlannak tűnni. Megbarátkozok a kis ketyerével majd inkább. A táskámba süllyesztem, miközben lelkesen bólogatok.*
- Rendben, akkor holnap tíz. *Mosolyodom el bájosan, hogy még kezet is fogjak vele finoman, s távozóra fogjam. Az ajtónál azért megtorpanok és hátrapillantok a másikra.*
- Tejjel és cukorral? *firtatom, ajkaim szegletében pimasz kis mosoly húzódik meg. Értetlen képére ez csak kiszélesedik.*
- A kávét. Mivel iszod? *firtatom; nem volt alkalmam megfigyelni a múltkor, mikor ő készítette el magának. A válaszát még megvárom, hogy aztán bizony egy "Viszlát!" keretében tovalibbenjek.*

//Holnap pedig kávéval várja a főnököt, mert miért ne? Nincs abban semmi rossz. Köszi a játékot; mindig élmény. Smile //
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3