Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Egyetemi épületek - Stanford University

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Egyetemi épületek - Stanford University

Témanyitás  Lupo on Pént. Okt. 23, 2009 8:36 am

A híres egyetem, mely körül mindig pezseg az élet.

Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Egyetemi épületek - Stanford University

Témanyitás  Professzor on Vas. Ápr. 18, 2010 4:00 am

*A Stanford Egyetem antropológia előadójában most is, mint általában, csak olyan harminc-negyven diák tölti be a helyeket, amik igazán elbírnának, akár háromszor ennyi tömeget is. Természetesen antropológia előadás van odabent, melyet a professzor - akit jobb híján mindig így hívnak - tart. Most éppen a sorok között járkál és mindenkinek megmutat valamilyen indián faragványt, ami a totemizmust támasztja alá és közben ugyebár erről a témáról beszél. Nem monoton, ha a téma izgalmasabb lenne, akkor minden bizonnyal még élvezhetőnek is lehetne nevezni. Bár tény, hogy ő szeret erről beszélni és akit érdekel, az is minden bizonnyal simán átvészeli a vele töltött órákat.*
- ... A mai órának ezzel vége. Következő alkalomra olvassák el a tankönyvből a tíztől tizennyolcadik fejezetig. És ne feledjék, hogy jövő hétre várom a tízoldalas esszét a történelmi korok előtti vallások közti hasonlóságokról és különbségekről. *Zárja az órát, miközben kisétál a sorok közül és a tanári asztalhoz lépdel, majd elkezd pakolászni. Ráér, nem siet.
Öltözéke egyébként most is felettébb egyszerű. Egy sportcipőből, egy farmerből és egy félig betűrt piros-fehér kockás ingből áll. Elég slamposnak hat, főleg, hogy a haja is össze-vissza áll. Ez szemlátomást őt cseppet sem zavarja.*
Professzor
Halandó
Halandó

Titulus : Prof
Kor : 43

Hozzászólások száma : 76

Témanyitás  Leah on Vas. Ápr. 18, 2010 4:27 am

*Ott ül ő is, valahol a félálom és az ébrenlét közepette. Igazából érdekelné a téma, ha nem vesztette volna el a fonalat a felénél. Közbekérdezni pedig nem nagyon mert, hisz akkor meg kellett volna szakítania a tanárember gondolatmenetét. Így, mikor az jelzi, hogy vége az órának és visszalépdel a katedrához, sietősen szedi össze motyóját, vállára kapja a válltáskáját és leballag oda hozzá.*
-Khm... elnézést professzor, lenne pár kérdésem az órájával kapcsolatban, ha megengedi. *Pillant zavartan a férfira. Ruházata egyébként egy egyszerű sötét farmerszoknya, hozzá pedig halványzöld tavaszi felső. Haja feltűzve kuszán.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 26

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Professzor on Vas. Ápr. 18, 2010 7:12 am

*Elpakol a barna műbőr kézitáskába, látszólag el van merülve a gondolataiban, de legalább is nem nagyon áll neki köszöngetni, meg fel sem figyel arra, hogy mindenki kimegy-e. Amikor épp a tábla letörlésébe kezdene, akkor szólítja meg Leah. Kicsit meglepetten tekint a lányra, mintha eddig az sem tudatosult volna benne, hogy rajta kívül tartózkodik az előadóban más is. De gyorsan túlteszi magát rajta.*
- Természetesen. Hallgatom Miss ...? *Egy kérdő tekintet, kérdő szünet, jelezvén, hogy fogalma sincs a lány nevéről. Tény, a diákok neveit a lehető legritkábban jegyzi meg. Közben a tábla törlésére szolgáló szivacsot visszateszi az asztalra. Ez már csak holnap lesz letörölve, teljesen kimegy a fejéből. Viszont épp elég volt megfogni, hogy most csupa krétás legyen. Leaht figyeli, miközben egyszerűen beletörli a kezét az ingébe, lassú mozdulattal, talán nem is szándékosan.*
Professzor
Halandó
Halandó

Témanyitás  Leah on Hétf. Ápr. 19, 2010 6:11 am

*Egyik lábáról a másikra billenti egyensúlyát, ahogy figyeli a tanárt, láthatóan illetődött zavarban, mely keveredik a tudósembereknek kijáró tisztelettel. Jól nevelt lányka ez, ha több lenne az önbizalma, még sokra vihetné.*
- Johnson. *biccent, kisegítve a professzort, majd nagyot nyel és kérdésébe kezd.*
- Az előadás alatt meg tetszett említeni a powhatan indiánokat, és kifejtette a fehér telepesekkel való nem túl barátságos viszonyaikat, viszont a belső viszályaikat csak érintőlegesen jegyezte meg. Engem érdekelne, hogy mik is voltak ezek. Bár, a könyvtárban biztos van anyag róla, de gondoltam, hátha ön tudna segíteni, hogy merre érdemes elindulni a témában... *esze ágában sincs rabolni a drága prof idejét, de tekintete őszintén érdeklődő. A gólyák habitusa, belőlük még nem veszett ki a tanulás iránti vágy.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Professzor on Kedd Ápr. 20, 2010 2:43 am

*A néven teljesen túllendül, mintha az ég világon semmit nem mondott volna a lány, csak továbbra is kérdőn néz, várva a kérdést. Ami persze jön is. Csak tekintetén látszik, hogy felkeltette az érdeklődését a kérdés. Halványan bólint is hozzá a férfi.*
- Nos, arra a viszályra inkább a mészárlás kifejezés illik. Az egyik lány egy éjszaka alatt leölte a falujuk összes harcosát bosszúból, amiért a férje megverte. Tény, ez nem segítette elő a powhatanok túlélését a fehér emberrel szemben, bár a végkimenetelen nem sokat változtatott. Benjamin Thomas foglalkozik behatóbban a powhatan indiánokkal a műveiben, bár néhol elég pongyola és elferdíti a valós tényeket, viszont mindenképp hasznos olvasmány, annak akit érdekel. *Érezhető a beszédében a kelet-európai akcentus, mint mindig, de annak aki már megszokta - mint a diákok nagy része - már a legkevésbé sem akadályozza a megértésben, és nem is túl zavaró. Egyébként beszéd közben folyamatosan matat a táskájánál, a csatjával szórakozik, de közben Leahnek beszél, rá is figyel. Kissé eltűnődik mondandója végeztével, végül mint akinek kezd felderengeni egy emlék, felemeli mutatóujját, jelezvén, hogy van még ötlete.*
- Van nekem egy kéziratom. A régi antropológia professzoromtól kaptam egy példányt. Ugyanis felkereste a még ma élő powhatanok leszármazottait és dokumentálta a velük folytatott beszélgetéseket. Nem egy legenda is fent maradt, amely addig csak szájról-szájra terjedt. Esetleg holnapra behozhatom, ha megígéri, hogy vigyáz rá. *Persze az eszébe sem jut, hogy holnap nem tart a gólyáknak előadást. Egyébként beszéd közben, néha kissé belassul, mintha elmerengne, és akkor a tekintete is másfelé jár. Nem szívesen adja ki a kezéből azt a történelmi relikviát. Egyébként látszik, hogy teljesen belefeledkezik a témába, már megint lekési a tanári értekezletet, ami úgy fél perc múlva esedékes.*
Professzor
Halandó
Halandó

Témanyitás  Leah on Kedd Ápr. 20, 2010 5:11 am

* Figyelemmel hallgatja a professzor szavait, egyrészt, mert érdekli a dolog, másrészt, mert nagyon oda kell figyelnie, hogy meg is értse teljesen, amit a férfi mond. Nem mintha beszédhibás lenne, csak Leah számára szokatlan, még így a második félév idusán is ez az akcentus. Már épp szólal na meg, mikor figyelmeztetőn emelkedik magasba a prof ujja, és ő pedig nem szólal meg, csak rá tekint kérdőn, barna szemeivel.*
- Jól hangzik, de tudja professzor, holnap nem velünk lesz előadása. *Jegyzi meg kedvesen, majd gyorsan hozzá is teszi.*
- Viszont, ha meg tetszik mondani, mikorra jöjjek be érte, szívesen megteszem. És ígérem, vigyázni fogok rá, mint a két szememre. *Teszi hozzá, még biccent is megerősítésképp. Egyébként is az a fajta lány - sokadik ránézésre is - aki nem a könyvei felett reggelizik, ebédel, vacsorázik, de még ágylábtámasznak sem használja őket.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Professzor on Kedd Ápr. 20, 2010 5:34 am

*A válasz hallatán muszáj elgondolkodnia, hogy milyen nap is lesz holnap és felidéznie az órarendjét. Végül fejvakargatásba fullad ezen szándék, és kissé talán pironkodva néz a férfi Leahre.*
- Nem? *Továbbra sincs erről meggyőződve, de már teljesen elbizonytalanodott azzal kapcsolatban, hogy milyen nap is van. Ezzel szemben azzal tökéletesen tisztában van, hogy hányadika van, a tanáriban meg meg tudná nézni az órarendjét, amire az alapján van felírva. Na és a gondolatmenet itt megakad. A tanáriról eszébe jut az értekezlet. Most válaszolnia is kéne és indulnia is egyszerre. Miközben felkapja a táskáját, zavartan válaszol...*
- Holnap mondjuk tíz körül... most viszont rohannom kell értekezletre. Viszlát. *És már fogja is a cókmókját, aztán nekiiramodik kifelé a teremből. A termet valószínűleg megint a gondnok fogja bezárni és a kulcsot is ő fogja kivenni a zárból. Egyébként másnap a tanárnak csak déltől van előadása. Ez az időhöz kötöttség még így első év vége felé is megszokást igényel. Mindenesetre szinte biztos, hogy el fogja felejteni másnap, hogy mikorra rendelte be a lányt.*
Professzor
Halandó
Halandó

Témanyitás  Leah on Kedd Ápr. 20, 2010 5:52 am

*Fejcsóvál, de nem mer megszólalni, csak így jelzi, hogy bizony bizony, nem lesz holnap órájuk az úrral. Az időpontra biccent.*
Rendben, itt leszek. * Feleli naivan, holott hallott már ezt-azt, hogy a tanárúr nem mindig tartja az időpontokat. Szegény lány - ő tuti itt lesz holnap reggel. A másik után távozik... persze, előtte letörli a táblát.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Milo on Kedd Feb. 01, 2011 8:09 am

*Magas vékony fiatalemberül az egyetem természettudományos könyvtárának központi kiadó pultjánál. A nyitva tartási idő lassan lejár, már de ő ezzel nem törődik különösebben az egyetem mind a három könyvtár épületének szinte minden szegletéhez van kulcsa, és ismerik már őt a biztonsági őrök is. Beletúr, dús fekete hajába majd megigazítja magán a koptatott farmerből varrott kabátot és nadrágot, amely kissé lecsúszott az üléstől. Ma sem vitte túlzásba az öltözködést a lábán is csak egy kopottas tornacipő látható és pólója is csak egy minta nélküli fekete. Tekintetét ismét az előtte lévő könyv és prospektus hallomra mereszti, hol felveszi, az egyiket hol eldobja a másikat, mint ha haragudna rájuk. Ha ezt megunta, akkor kinyit egy-egy könyvet és tüntetően olvasni kezd, pedig látszik, hogy nem lapoz, és nem mozog szeme, más fele járnak a gondolatai. *
~ Na, most aztán hogyan tovább? Pár hónap és lediplomázom, nekem pedig fogalmam sincsen, hogy mit kezdjek magammal. Meg van tanári diplomám, de menjek tanítani? Nem tudnék én abból rendesen megélni. Kölcsön van a házon és kocsit is éppen, hogy kifizettem és ki tudja, hogy tudnék-e másod állást vállalni. Itt melegített helyem van, iskola újság is fizet, a könyvtár is fizet és az ösztöndíj bizottság is fizet. Igaz csak feles tandíjam van, de jövőre talán kapok egy nagyobb összegű térítést. Ennyi munkáért ennyit sehol se kapnék. Persze, ott van az üzletkötői lehetőség jó keresett, ha nem is lehet sokáig csinálni, mert belerokkan az ember. Azzal is ráérek még itt még is csak jó dolgom van. Meg, ha maradok is mit válasszak? PHD program, orvosi egyetem, pszichológia? Minden hova meg van a kreditem bár az orvosi azért nagy váltás lenne, ezt meg kell gondolni. ~
*Gondolkodik, miközben lassan lekapcsolják, a mennyezetbe lévő hatalmas lámpákat ő pedig felkapcsolja a saját kisvillanyát és összepakolja a prospektusokat. Menni azonban nem megy sehova, csak elővesz egy boszorkányságról szóló könyvet és most már valójában olvasni kezd. Nem tud róla, hogy lenne itt valaki más, hiszen ez a hely ilyenkor már valóságosan is az ő birodalma szokott lenni. *
Milo
Boszorka
Boszorka

Titulus : Képesség rabló
Kor : 30

Hozzászólások száma : 148

Témanyitás  Vanessa on Kedd Feb. 01, 2011 9:58 am

*Az egyetem. Még nem is olyan régen kezdődött el ez az egész és még az egyedüllét furcsa, mámoros íze a számban van. Bár a barátaim nélkül nem volt olyan egyszerű, de mostanra már beilleszkedtem és megszoktam ezt a környezetet is, ami elég nagy váltás volt a keleti parthoz képest. De ez a levegő és élettérváltás jót tett nekem.
Ma is rohanás, mint mindig, de kivételesen nem valamit elintézni kell, hanem a könyvtárba igyekeztem, de persze mivel én arra olyan sűrűn nem járok, nehezen ismerem ott ki magam, persze a segítség kérés nem az én műfajom, ezért egyedül szenvedek ott, hogy megtaláljam a keresett könyvet. Egyre jobban kezdek fázni, hiszen csak egy rövid ujjú zöld póló és egy fehér, szinten rövid ujjú pulcsi van rajtam. Tornacipővel és sötétkék farmerrel párosítva.
Mivel a keresett könyvek valahol az egész épület hátuljában vannak itt már elég hideg van, főleg több órányi sikertelen keresgélés és kutatás után. A kudarc elvéve kedvemet az egésztől és az, hogy majd meg fagyok arra késztet, hogy most már lassan azért el is kellene indul kifele.
Menet közben meglep, hogy senki sincs már itt nagyon.De én ettől függetlenül határozottan megyek előre, amíg hirtelen minden lámpát le nem oldanak. Megtorpanok. Pánikba nem esek, de mégis váratlanul ér a helyzet. Azt sem tudom, hogy merre kellene mennem, így hogy fogok én innen kitalálni? És nincs időm nekem arra, hogy itt éjszakázzak, egyedül ráadásul, halálra fagynék, bár itt errefelé már melegszik a levegő, de mégis számomra ez most még hidegnek számít.
Tovább haladva kusza gondolatok szöknek fejembe, amik kicsit el is vonják koncentrációs figyelmem és azt az érzetet növelik bennem, hogy valaki figyel engem.*
~ Mi van, ha a démonok megint előjönnek. Nem, ez hülyeség, ki is verem gyorsan a fejemből és helyette inkább minél hamarabb megpróbálok innen kijutni. ~
*El is indulok hát ismét határozottan. Talán találok valami kijáratot, vagy valakit, aki segít nekem innen kijutni, de egyelőre még nem marad más, mint a hold gyér fénye és a nagy könyvespolcok árnyéka, ami az épület belsejének jelentős részében átláthatatlan, korom sötétet hoz létre.
Tapogatóznom nem kell, hiszen erőm akaratlanul is próbál nekem segíteni, hogy az épületben mégis merre kellene mennem, hiszen a föld mindenhol ott van, még a falakban is valamilyen szinten, ezért magabiztosabbá tesz engem, hogy tudom, ha baj van sem lesz semmi bajom. Bár a mágia távol áll tőlem, nem akarom használni, hiszen csak a rosszat vonzza maga után. A szüleim is lehet, hogy ezért haltak meg és én nem szeretnék az ő sorsukra jutni. Nem a legrózsásabb az életem, ez tény, de szeretek élni és jó nekem itt, nyugodt körülmények között, akinek a beadandója a legnagyobb problémája és nem a hatalomra törni készülő démon.
A folyosón haladok előre, ahol szinte semmi fény, így hunyorítanom kell, hogy valamit is lássak és ne döntsek fel valamit, ami egy ideig megy is, de amikor már éppen a folyosó végén járok egy kis asztalkának sikerül nekimennem amiről leesik a vára és hangosan a földre esve összetörik. Riadtan nézek körbe. Valami kicsi fényt látok nem olyan messze, talán zseblámpával egy őr. De nem, az a fény nem mozdul, de ahhoz, hogy jobban láthassam túlságosan messze van. De talán az lehet a recepció. Biztosan csak oltva felejtették a lámpát, ezért nem is reménykedek abban, hogy bárki is majd idejön.
Vanessa

Titulus : Földbűvölő
Kor : 27

Hozzászólások száma : 50

Témanyitás  Milo on Kedd Feb. 01, 2011 11:02 am

Hősünk békésen ül, a helyén miközben a való világ gondjai elől a spiritualitásba menekül. Fel se tűnik neki, hogy valaki más is van a helységben vagy csak a biztonsági őrnek tulajdonítja az egészet, aki néha be szokott nézni ide a nagy épületbe. Aztán csattanás hallatszik, de még erre sem reagál, azonnal hiszen nagy az épület, rengeteg különböző dolog kelthet zajt még ilyen késő este is. Ez azonban nem a szerverek megszokott duruzsolásának vagy a biztonsági őrcsoszogó lépteinek a zaja, ha nem egészen más. Szokatlan, éles és csattanó zaj, nem messze tőle. Az izmai megfeszülnek egy pillanatra miközben, kitekint az előtte álló könyv hallom mögül, amely olyan, mint ha csak a külvilág ellen épített fedezék lenne. Eloltja a lámpát, hogy ne legyen, közvetlen célpont majd óvatosan megindul előre kizárólag az ablakokon beszűrődő gyérfényre támaszkodva. Puszta óvatosságból ösztönösen aktiválja a képességét is bár ez nem egészen tudatos folyamat, csak a puszta félelem hozza magával. Nem lehet tudni, hogy mikor, támad rá egy démon, neki pedig készen kell állnia, és egészen addig védtelen velük szembe, amíg nem szerzett meg valamit az erejükből. Ezzel pedig legalább az első támadást mindenképpen túlélheti. Ahogyan megindul előre és a szeme is elkezd hosszá szokni a fényhez, fokozatosan bontakozik ki a kissé már zilált külsejű szőke hajú szépség alakja. Arca, már amennyi látszik ilyen körülmények között, nem tükröz semmi érzelmet, csak a fekete szemei merednek rá kérdőn. *
- Szia! Hát te mit keresel itt? Nagyon eltévedtél, kislány. A könyvtár már bezárt ilyenkor csak az itt dolgozók tartózkodhatnak az épületben. -
* Kérdezi kedvesen és egyáltalán nem szigorúan. Mozdulataiban nincsen semmilyen fenyegetés, vagy támadási szándék. Tudja, hogy mennyire félhet a másik, hiszen ő neki is elég furcsa a helyzet.*
~ Hm, nem tűnik démonnak, de nem is ismerős nekem. Lehet, hogy egy kevésbé szorgalmas gólya, aki még nem járt itt? Esetleg lehet, hogy összekeverte a könyvtárat a buli helyszínével, a szomszéd épületben. Sőt, az is előfordulhat, hogy egy beavatásról van szó, többször próbáltak meg már engem meg viccelni mióta itt vagyok. Azért óvatos leszek, és próbálom gyorsan lerendezni az ügyet.~
* Gondolkodik, miközben kezet nyújt a lánynak. Ha démon lenne, akkor rögtön legyengülne, ha pedig ember, akkor semmi baja nem eshet. Tökéletes teszt, amely elvileg egyikükre sem veszélyes, persze azzal nem számol, hogy a lány boszorkány.*

Milo
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vanessa on Pént. Feb. 04, 2011 7:34 am

Állok és várok. A fény eltűnik és kezdem feladni a reményt, hogy bárki is rám talál, ezért nekem kell majd innen valahogy kijutnom. De aztán hirtelen érzem, hogy valaki közeledik. Nem hallom lépteit, de valami érezteti velem, hogy valaki jön. Talán a föld érzi lépteinek súlyát és az érzékelteti velem, hogy meglepetés ne érjen. Szememmel fürkészőn és gyanakodna körbenézek. Nem akarok démonokat. Nem is elég edzett hozzá az erőm, nem törődtem vele sosem igazán. Csak az alapokat tanultam meg akaratlanul. Pedig mennyivel jobb lenne, ha semmit se tudnék, beleértve azt is, hogy van varázserőm és minden más. De sajnos ez nem így alakult és most kicsit félve nézem a sötétséget, amiből egy alak tűnik fel. Egy fiatal fiú. Kedvesen szólít meg, de lekislányoz, amit rendkívül nem szeretek, hiszen alig idősebb nálam, talán 3 év lehet köztünk.
- Nem vagyok kislány. Egyébként meg nem figyeltem az időt és amikor észbe kaptam már lekapcsolták a lámpákat. -
Felelem válaszként, az elején kicsit ráförmedve, aztán a hangsúlyból és mindenből visszavéve. Nem szeretem, ha kicsinek neveznek, hiszen fogalma sincs a fiúnak arról, hogy én mennyi mindent tettem már meg. Ez az apró sértettség az, ami miatt a felém nyújtott jobbot nem fogadom el, csak elkerülve előrébb sétálok.
- Lennél olyan kedves és kivezetnél innen, szeretnék visszamenni a kollégiumi szobámba és majd holnap visszajövök néhány könyvért. -
Mondom nemes egyszerűséggel visszanézve rá néhány lépés távolságból. Zöld szemeim rámerednek várva a választ, cseppnyi méreg még van szemeimben, ami a hold fényénél nem tudom, hogy hogy hat. A fiú maximum egy elmebetegnek néz és minél hamarabb meg akar majd szabadulni tőlem. De ez nekem aztán nem lesz bajom, hiszen mit érdekel engem ennek a kis nyikhajnak a véleménye.
Végignézek a fiún, az öltözéke nem valami elegáns, sőt inkább kopott, egyszerű. Igaz én sem öltöztem ki, de legalább nem egy kopott farmerdzseki van rajtam. Na, de ízlések és pofonok, de annyi biztos, ez a fiú nekem nagyon nem szimpatikus, de az legalább megnyugtató, hogy nem egy démon, hiszen akkor már régen támadt volna, de azért a biztonság kedvéért nem fordítok neki hátat, nem bízok meg benne és mint tudjuk, fő az óvatosság, pláne egy boszinál.
Vanessa

Témanyitás  Milo on Pént. Feb. 04, 2011 9:10 am

* A villanylekapcsolódása után az egész könyvtárra kísérteties félhomály borul. A lépteit bármilyen halkak is visszaverik a könyves polcokkal dúsan szegényezett falak, a hold gyérfénye pedig már-már rémisztővé torzítja a vonásait. Azonban nem a meglehetősen kellemetlen, körülmények azok amelyek terve sikertelenségéhez vezetnek, ha nem a sajátos stílusa amelyet sokan nem szoktak szeretni. Próbál kedvesen mosolyogni a nőre, aki határozottan nem tűnik démonnak, de ez már mit sem ér. Az elsőre nem sikerült megfelelő benyomást tenni rá, és ehhez nem is kell a szőke hajú szépség szemeibe néznie, az apró gesztusokból és a hátrálásából mindennél jobban érzi, hogy nem szimpatikus neki. Arcán kedves mosoly jelenik, és kikapcsolja a képességét is, hiszen alig ha kell bármilyen támadást, elnyelnie. A zsebéből előkotorja telefonját és bekapcsolja a rajta a világítást, hogy Vanessa is könnyedén tudjon tájékozódni. Arról azonban nem tud, hogy a lány használta a képességét és hogy ő is elvett egy keveset, a levegőben keringő mágikus energiáktól. Pedig, most már ő is érzi a talpa alatt a földet, csak éppen ezt a kiváló helyismeretével magyarázza, nem is érezte nagy izgalmába hogy újabb erővel gazdagodott. *
- Nos, rendben kivezetlek innen, de ha már itt vagyunk, akkor előkeresem neked a könyveket és nem kell újra erre jönnöd. Nem láttalak erre még, szóval gondolom, hogy nem vagy éppen a tanulás szerelmese. -
* Feleli, tárgyilagosan miközben a lámpával körbe világít, hogy leellenőrizze minden ajtó nyitva van-e és hogy nem-e kell-e kerülő utat tenniük. A lány passzív-agresszív viselkedésére hasonlóan reagál ő is hátra lép egy lépést. Hiába dolgozik, emberek között és hiába segítőkész, de egy fajta távolságot mindig tart a másikkal szemben. A többségük úgy nézz rá, mint Vanessa ezt pedig érthetően nem szereti. A lány is csak külsejét látja, de nem fedezi fel, a benne rejlő mélységet.*
- Egyébként a nevem Milo, Milo Battaglia és negyed éves könyvtár szakos hallgató vagyok. Benned kit tisztelhetek? -
*Kérdezi, miközben kihúzza magát, a mosoly még ott van az arcán, de ez fokozatosan lehervad róla mivel egyre nyilvánvalóbb, hogy mit gondol róla a másik.*

Milo
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vanessa on Pént. Feb. 04, 2011 11:24 am

A fiút azt hiszem nem lepi meg igazán viselkedésem, de mintha nem örülne neki, hogy én is, csak a felszínt látva ítélem meg őt és különös stílusát. De én is ember vagyok, mint mindenki más és a hibáim is ugyanazok, csak nekem van egyéb képességem, ami másnak nemigazán adatott meg. Bár, ami azt illeti az én erőmről még sosem hallottam anyuéktól, ha nagy ritkán kihallgattam őket és a könyv se írt ilyesmiről. De lehet, hogy csak ritka. Na, mindegy, a dolog lényegtelen. Most nem mágikus közegben vagyok, de valami furcsa hetedik érzék azt súgja, hogy most akkor sem vagyok olyan közegben, mint egyébként szoktam lenni, de ezt biztosan, csak az teszi, hogy éjszaka kellős közepén egy fiúval vagyok egy sötét könyvtárban, kettesben, talán kedvesebbnek kellene lennem, hiszen mélyen biztos más, akárcsak a föld. Réteges és a mélyén sok minden van és sok jó dolgot tartogat a hideg külső alatt.
- Ohh, köszönöm. Kedves vagy, de nem szükséges, egyszerűbb, ha holnap visszajövök nem? Nem akarlak ilyenkor feltartani. Már biztosan indulni készültél, meg nekem is jobb lenne, ha mennék, nem szeretnélek bajba keverni. -
Felelem neki próbálva szabadulni, mert úgy érzem, hogy így túl kiszolgáltatott vagyok egy démon számára, és nem vagyok abban biztos, hogy meg tudom védeni a fiút és nem szándékozok senkit sem bajba keverni. Főleg nem egy olyan valakit, aki éppen segíteni akar nekem. Meg különben is még fiatal.
- Én Vanessa Dariana vagyok. Első éves építészmérnöktan hallgató vagyok, de éppen geológiára kerestem néhány könyvet, mert abból a Föld lehetséges törésvonalait tanulmányozzuk épp, bár szerintem azok az adatok hülyeséget. -
Mesélek neki kicsit, hogy mégis miért is evett ide engem a fene.
- De persze én honnan is tudhatnám. -
Jut eszembe, hogy én azt nem tudhatom, hogy mi hol és hogyan van a Föld mélyén elvileg és az erőmről senki sem szerezhet tudomást, mert akkor jönnek a tisztítók, akik mindent eltakarítanak, még talán engem is.
- Na, de tényleg jobb lenne, ha mennék, nem gondolod? Nem akarlak feltartani. -
Jut eszembe, hogy nekem bizony jobb lenne, ha elmennék innen szépen, valamiért furcsa érzés van bennem és nem tudom, hogy ez most jót vagy rosszat jelent, de ezzel ráérek majd törődni akkor, amikor már az ágyamban leszek szépen, remélhetőleg teljes biztonságban.
Vanessa

Témanyitás  Milo on Pént. Feb. 04, 2011 12:15 pm

* A lány valami rejtélyes módon kedvesebb lesz vele, és hősünk nem igazán érti ennek a miértjét. Persze, most ő is sokkal kedvesebben viselkedik vele, de egy újabb mosolyra már nem telik tőle. Az ilyet alkalmanként egyszer szokta kiosztani, ha valaki egy újabbat szeretne, akkor ezért ennél keményebben meg kell dolgozni. Meleg barna szemeivel újra végig néz a lányon, és kicsit közelebb is lép hozzá, hiszen érzi, hogy a másik fél egy kicsit, ami nem is csoda ilyen körülmények között. *
- Nyugalom, nem lesz semmi probléma. Én is félek egy kicsit, de senki nem fog téged bántani. Tudod a nagyapám indián sámán volt én pedig örököltem, a varázstehetségét. A sámánok különösen erősek azokon a területeken, amelyet jól ismernek, én pedig semmit se ismerek olyan jól az egyetemen, mint ezt a könyvtárat. Persze, a totemem egy cápa, és az indián nevem is azt jelenti tengeri farkas, szóval a tengeren jobb lenne, de azért itt is meg tudnálak védeni téged. -
* Mondja nyugodtan, miközben a kezét óvatosan kerülve minden hirtelen mozdulatot a lány vállára teszi. Nem tagadja indián származását, sem azt hogy sámánná avatták a vallási hovatartozása nem köthető közvetlen a démonokkal valóharchoz és a küldetéséhez. Igaz az egyetemre járó indián vallásúak nem fogadták el erősen kevert vére miatt lelki vezetőjüknek, ő pedig nem is törődött velük különösebben. Ha ezért törölni fogják az emlékeit hát csak tessék, úgy érzi, nem tesz mást csak a kötelezettségét. *
- Szerintem nyugodtan előkereshetjük a könyveket, majd holnap este beírom őket, nem hiszem, hogy így vizsgaidőszakon kívül bárkinek is hiányoznának. Sport ösztöndíjas vagy akkor? Geológia egy-kettő tele van azokkal a diákoknak, akinek nincsen másra idejük. Persze, az építészmérnök szakra meg eleve kivételes esetben vesznek fel sportolókat, mert állítólag nagyon nehéz. -
* Próbál beszélgetésbe elegyedni, majd amikor meglátja az összetört vázát a földön akkor gyorsan egy közelben lévő szekrényhez lép, amelyből egy seprűt és egy lapátot vesz elő. A virágokat, amelyek benne voltak különös gonddal veszi a kezébe és a kiömlött víz felitatására használt vászon zsebkendőbe tekeri a végeit. *
- Egy pillanat ezt gyorsan feltakarítom. Nem szeretem a vágott virágot és a könyvtárba meg végképp nem valók, de a..... -
* Folytatja, amit egyszer elkezdett, miközben a kezébe fogott egyszer már gyökerüket vesztett virágok újra gyökereket növesztenek a kezében. Arcára először döbbenet ül ki, majd egy újabb mosoly, miközben érdeklődve néz a nőre. *

Milo
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vanessa on Hétf. Feb. 07, 2011 8:29 am

A fiú a kedvességemre nem reagál. Mint egy kis süni, aki megijedt és nem hajlandó a biztonságot nyújtó tüskéi mögül kibújni. Fél, hogy megint megsebzik. De talán csak én látom rosszul, hiszen nem ismerem a fiút. De azért annyit ért a kedvességem, hogy egy lépéssel közelebb van hozzám és próbál nyugtatni. Kicsit meglep, hogy ennyire félősnek néz, bár azért valóban félek egy kicsit, de nem attól, amitől ő hiszi. Sokkal veszélyesebb dolgok is leselkedhetnek rám, ránk, amiről neki valószínűleg fogalmam sincs, még ha valamilyen sámán utódja is. Én nem igazán hiszek abban a mágiában, ebben sem szeretnék hinni, de kénytelen vagyok, hiszen jelen van, körül vesz és érzem mindig az erőmet, amit utálok. Elegem van abból, hogy mindig démonokkal kellett harcolnom és a szüleim életét tönkretette az, hogy a jóért küzdöttek. De én ebből szerencsére amennyire tudtam kimaradtam, de mióta meghaltak már nincs aki védjen és szembe kellett néznem néha egyedül egy-két démonnal és nem sokon múlott, hogy túléljem, hiszen nem tudom irányítani annyira az erőmet, hogy azzal meg tudjam védeni magam teljes mértékben. Soha nem foglalkoztam ezzel az egész földes cuccal és jobb is volt úgy nekem és most is jobb így, legalább nem zaklatnak démonok.
- Értem, hát ez igazán jó lehet. Érdekes nép az indián nép. -
Mosolygok rá, de egy cseppet sem érdekel ez az egész indiánosdi. Biztosan vannak közöttük is boszik, de azért az valószínűleg más lehet. Bár nem tusom, indiánokról sosem hallottam. De a fiúról mégsem gondolom úgy, hogy bármit is tudhat a valóságból. De azért mégis aranyos dolog tőle, hogy próbál megnyugtatni, még ha ez nem igazán sikerül neki.
- Hát, ha gondolod, akkor megkereshetjük. -
Mondom neki kicsit félszegen. Nem igazán van itt maradásom, de a fiú annyira erősködik, hogy csak nem mondhatok neki nemet ilyesmire, ezért maradok, még ha kicsit kényszeredetten is és félve nézek körbe, remélve, hogy senki sem támad ránk. Még soha nem kellett mást megvédenem és nem tudom, hogy mennyire menne a dolog. Szóval jobban örülnék neki, ha a fiú inkább feladná és elfogadná, hogy majd holnap visszajövök.
- Öhm... igen sportösztöndíjas vagyok. Nagyon jó volt a tanulmányi átlagom és külön kérvénnyel felvettek engem építészmérnökire. De nem volt egyszerű a bejutás, az biztos. De eddig tetszik a szak, nem olyan vészes, vagyis számomra nem tűnik nehéznek. -
Mondom neki vigyorogva. Nos igen, szeretek nagy házakat tervezni. Talán az erőm teszi és amit én építtetek majd meg földrengés biztos lesz, ami nem egy rossz szempont. Ezzel legalább jót teszek majd az embereknek és még csak az erőmet sem kell használnom hozzá, de tudom, hogy valamilyen szinten fogom majd használni, de próbálom azt gondolni, hogy nem.
El is indulunk a könyvek megkeresésére, de előtte az általam levert virágokat szedi össze és a vázát készül összetakarítani, amikor valami furcsa dolog történik. A fiú, amint a kezébe veszi a virágot az ismét elkezd éledni és a gyökerei is megjelennek. Tudom, hogy én erre képes vagyok, de ő hogyan. Ő is? Elkerekedett szemekkel nézem őt, majd elkezdek hátrálni. Nem, nekem nincs szükségem másik boszira, nem kell nekem a baj.
- Azt hiszem, hogy mégis jobb lesz, hogyha megyek, a szobatársam már biztosan keres. -
Próbálok valami kivágót találni. Minél hamarabb el akarok innen menni, ez a gyerek is biztos éppen ugyan úgy vonzza a bajt, mint én és nekem arra semmi szükség. Így is olyan rossz, hogy az erőmet szinte lehetetlen kikapcsolni és éppen ezért mindig észlelhető vagyok a démonok számára, de érzik, hogy rájuk veszélyt nem jelenek, ahhoz nem erős az erőm. De az a fiú biztosan erősebb, mint én, tehát egy nagy villogó fény a démonok számára, mint egy hatalmas, színes virág a méheknek.
- Majd holnap visszajövök azokért a könyvekért, rendben? -
Próbálom tényleg úgy feltüntetni, hogy valóban mennem kell, és nem előle menekülök.
Vanessa

Témanyitás  Milo on Hétf. Feb. 07, 2011 9:38 am

* A sötét helységben lévő két magányos lélek nem hogy közeledne, ha nem távolodik egymástól, pedig az elmúlt pár percben több titkot is felfedtek a másik előtt. Igaz ezek többsége nem az ő akaratukkal került a felszínre, csak úgy jött, mert jönnie kellett. Most már tudják egymásról, hogy boszorkányok és nem is sejtik, még hogy a sorsuk innentől véglegesen összefonódott. A bizalom azonban egyiküknek sem az erősségük, hiába próbálkozik Milo mindennel, a lánynak magától kell megtennie az első lépéseket. Egyelőre azonban a szőkeség nagyon is jól elvan a láthatatlan páncél mögött, amelyről lepereg minden fajta kedvesség és közeledés. *
- Várj, kérlek! Tudom, hogy kicsit ijesztő, amit csinálok, de nem szándékosan szívtam el az erődből és igazából nem is tudom mikor csináltam. Meg igazából nem is tudom, hogy mit is tudsz pontosan ez csak úgy megtörtént. Te vagy az első boszorka, akivel a törzsön kívül találkoztam és biztosan neked is vannak megválaszolatlan kérdéseid. Ne fuss el, mondtam, hogy mellettem nincs mitől félned. -
* Mondja, miközben a kezét előre nyújtja ezzel akaratlanul is egy apró rengést indítva el amely becsapja a terembe vezető két nagyajtót és lever pár könyvet a polcról. Hiába az erőt elveheti, de kezelést meg kell tanulnia. *
~ Biztos jó ötlet barátkoznom ezzel a lánnyal? Teljesen más, mint én és egyáltalán nem tűnik kedvesnek se. Tipikusan olyannak tűnik, mint akiktől szenvedtem gimnáziumban. Az egyetemen is csak azért úsztam meg szekálást, mert itt már sokan voltunk és senkinek sem szúrtam szemet. Még is valahogy vonz, mint éjjeli lepkét a lámpa fénye, van benne valami… valami leírhatatlanul különleges. Olyan akár tengeri kagyló kívül kemény áthatolhatatlan burok belül pedig igazgyöngy vagy akár egy isteni finom husi is rejtőzhet. Hm, remélem, gondolatot nem tud olvasni, mert ez utóbbi elégé félre érthető. Talán ez az amikor a nagyapa azt mondta hogy a szellemek majd megsúgják ha segítségre van szüksége valakinek, nekünk pedig kötelességünk segíteni. Ettől függetlenül azonban veszélyben van mellettem, hiszen egyelőre fogalmam sincsen, hogy mit is csinál pontosan. Valami köze lehet a mágnesességhez vagy gravitációhoz. Hurrá, a növények megnövesztése szép és jó de nem akarok épületeket rombolni. ~
* Gondolkodik miközben feladva a reménytelenné vált pakolási kísérletét ismét odalép a lányhoz, aki remélhetőleg nem menekül előle futva. *
- Bocsánat! Nem volt szándékos! Fogalmam sincsen, hogyan kell kezelni az erődet, de nem vettem át olyan sokat szóval szépen lassan elmúlik belőlem. Még csak este fél kilenc sincsen, az egyetemen még csak most kezdődnek a bulik. Ha gondolod elmehetünk hozzám beszélgetni, persze az démonoktól mentes övezet. Több nagyon erős védővarázslatot raktam ki és hallgatózni se hallgatózik senki. A kocsim itt parkol a könyvtár mögött, San Jose-ba lakom, kertvárosi részen. Semmilyen hátsó szándékom nincsen, és biztonság kedvéért küld el sms-be szobatársadnak a címet, hogy ha kell, tudják hova kell menteni. Főzök valami vacsorát, vagy amit csak szeretnél. -
* Próbálkozik tovább hát, ha sikerül rávennie a lányt, hogy beszélgessenek. Nem akarja elszalasztani a lehetőséget, de már kezdenek rajta megjelenni az izgalom jelei, hiszen nem szokása más emberekkel közelebbi kapcsolatot létre hozni, ez különösen igaz a nőkre. A lakásán se volt még az előtt senki. *

Milo
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vanessa on Hétf. Feb. 07, 2011 10:36 am

Milo mintha nem tudná, hogy milyen erő is van a birtokában. Nem értem. Hogy lehet az, hogy azonos az ereje az enyémmel, de nem tudja kezelni. A gyökérnövesztése is meglepte. Ez meg hogyan? Értetlenül nézek rá, közben a kezem kicsit távolságtartóan felé tartva, több lépés távolságot tartva vele.
- Te meg mégis mi vagy? -
Kérdezem tőle, mert boszinak tűnik, de ha az, akkor miért lepte meg az ereje? Nem értem én ezt a fiút. Mégis ki ő? És egyáltalán mégis mi a csoda? Rengeteg kérdés és semmi válasz. De remélem azért kapok válaszokat a kérdésemre.
A fiú elkezd beszélni, hogy ő nem szándékosan szívta el az erőmet. Én pedig csak még zavarodottabban meredek rá. Azt mégis hogy tehette? Ilyesmikre a démonok képesek, legalábbis ilyen értesüléseim vannak. Szóval akkor ő is egy démon lenne? De akkor miért nem támadott meg? Talán csak a közelembe akart férkőzni.
Na jó, azt hiszem kezdek paranoiás lenni. A fiúval tartom a távolságot és amikor az ajtókat becsukja mögöttem egy pillanatra összerezzenek. Mégis miért akar bezárni engem ide? Bár nem fog neki ez sikerülni, hiszen a föld az enyém és nem az övé. Bármennyire s leszívja tőlem az erőmet, akkor is az enyém és az enyém is marad. Noha nem a legjobban irányítom még, nálánál mégis jobban.
- Mit akarsz te mégis tőlem? -
Csak kérdezek és a fiú felém nyújtott kezére nézek. Nem fogom megfogni, de fogalmam sincs, hogy mit tegyek? Elmenekülni valószínűleg úgy sem tudok majd. Öljem meg? Mit tegyek? Riadtan nézek körbe valami segítséget keresve, de semmit sem találok, ez az ő terepe nem az enyém. Innen azt hiszem nincs egykönnyen menekvés. Hacsak a fiú mégsem akar bántani.
Hirtelen ismét megszólal én meg kérdőn meredek rá. Menjek el vele a lakására? Hogy én, az ő lakására? Mégis mit akar ő tőlem? Mondjak nemet? Vagy jobb lesz, ha szót fogadóan elmegyek vele. Bántódásom nem eshet. Ez hatalmas épület, de ha hozzá megyünk el valószínűleg nem egy villában fog fogadni, tehát, ha kell rádöntöm az egész épületet, nekem úgysem esne bántódásom. Ezt az egyet már kigyakoroltam. Szerencsére volt éppen egy földrengéshullám akkoriban és én így nyugodtan döntögethettem le néhány vityillót és mindannyiszor sértetlenül megúsztam.
Kicsit lazítok testhelyzetemen és egy félszeg mosolyt engedek meg a fiú felé.
- Öhm... na jó, elmegyek veled és nincs szükség az SMS írásra. A föld mozgatása az én erőm nem a tiéd szóval nem félek tőled. Inkább neked kellene tőlem. Nem tudhatod mire is vagyok képes. Te magad is a földben lévő elemeket tartalmazod, szóval csak semmi próbálkozás. -
Változik félősből fenyegetőre. Hiszen, ha megpróbálom őt elrettenteni akkor legalább még nagyobb esélyem van arra, hogy tényleg ne essen semmi bántódásom.
- De hozzám ne merj érni és leszívni az erőmet, világos? -
Nézek rá szigorúan ellentmondást nem tűrő hangon mondom ki a szavakat. A fiúval kis távolságot továbbra is tartok, de már nem úgy, mint néhány pillanattal ezelőtt.
- Tehát akkor merre is pontosan? -
Indul el az ajtó irányába, amit egy kézmozdítással kinyitok. Határozottságot sugároz most minden mozdulatom, pedig legbelül még mindig ott van némi félelem a fiútól, de ezt neki nem szabad tudnia. A kutya is akkor támad, ha érzi, hogy félsz tőle.
Vanessa

Témanyitás  Darkmore on Pént. Május 06, 2011 4:52 am

* Magas edzett alkatú nő sétál az egyetemi campus folyosóin. Hosszú haj keretezi egyszerű kissé durva vonású arcát, amelyen meglátszanak már az öregedés jelei. Egyszerű sportos farmert, felsőt és cipőt visel, elegáns lila sállal kiegészítve. Sminkelni nem sminkeli magát és haja bár gondos ápolás nyomai meglátszanak, rajta de szintén festetlen. Látszik, rajta hogy inkább a természetességet kedveli, és hogy tanárként példát akar mutatni sok magát folyton festő fiatal hölgynek. A tanárnőt egyébként Alexandra Colomanek hívják, és az egyetemen oktat tánctörténetet és gimnasztikát valamint ő az iskolai szurkolócsapat vezetőedzője. Ez azonban a látszat a nő hetekkel ezelőtt gyilkosság áldozata lett és alakját egy David Darkmore nevű árnyőr vette fel. Az akcióra hónapokig készült, megfigyelte a nőt, majd amikor külföldre ment nyaralni elkapta, kivallatta majd végzett vele. A hulláját pedig elásta a thai földi dzsungel mélyén ahonnan senki és semmi sem szokott előkerülni. Az álca tökéletes a számára, hiszen a sportokhoz és tánchoz remekül ért, edzőnek pedig talán jobb, is mint a nő volt. Ha pedig nyomoznak utána, akkor ki gondolna arra, hogy éppen az ellenkező nemből veszi fel valakinek az alakját? Ebben a formában kiválóan meg tudja figyelni az egyetemen tanuló és tanító boszorkányok illetve fényőrök tevékenységét majd a megfelelő alkalommal lecsaphat rájuk anélkül, hogy a magán élete kompromittálódhatna. *

Darkmore
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Gyilkológép.
Kor : 38

Hozzászólások száma : 19

Témanyitás  Dahlia on Vas. Május 08, 2011 10:42 pm

*Régen volt már, hogy Dahlia találkozott egyik védencével, Violettel, és eléggé aggódott érte. Valahogy az az érzése volt, hogy most feltétlen meg kell keresnie, bár fogalma sem volt, hogy miért támadt ez az érzete. Tudta, hogy hova jár suliba, mit tanul, kiokosodott belőle, de semmi több. most viszont égetően fontosnak érezte, hogy felkeresse. Mivel a nap felénél jártak körülbelül, biztosra vette, hogy az egyetemen van, így oda vezetett az első útja. Valami rémlett neki, hogy mit is tanul, de hogy pontosan hol keresse, arra ötlete sem volt. Aztán végül egy közepesen jó megoldást talált. Éppen a folyosókon sétált, mikor valaki elég időset vett észre ahhoz, hogy diáknak nézze. Biztosan valami tanár lehet az illető. Gyors léptekkel indult el a nő felé, aztán ha a háta mögé ért, már nyúlt érte, hogy megérintse, de az utolsó pillanatban visszahúzta, és inkább csak úgy szólította meg, mikor már mellé ért, tartva vele a tempót, de közben rá figyelve.*
-Elnézést! Nem tudja véletlenül, merre találom Violet Hargroove-t?
*Hangja udvarias, és nyugodt, miközben a professzort szemléli, és vár a válaszra.*
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Kor : 138

Hozzászólások száma : 57

Témanyitás  Darkmore on Szomb. Május 21, 2011 9:20 am

* Egy gyönyörű szép nő lép oda hozzá a folyosón miközben már éppen indulna haza fele. A nő azonban cseppet sem átlagos a kisugárzása, mint a dzsungel szépséges orchideáinak a bűze úgy csapja meg az érzék szerveit. Ennek ellenére bájosan mosolyog, és bátran néz a nő szemébe, mint ha semmi különös nem történt volna. *
- Üdvözlöm! -
* Mondja kellemes nyugodt hangon, miközben lassú meditációs légzéssel lassan kontrol alávonja a dühét és az érzelmeit. Bár nem ismeri a nőt és nem tartozik a becstelen, érzéketlen gyilkosok közé még is gondolkodás nélkül végezne a másikkal, ha alkalma nyílna rá. Ő számára ellenség, aki hozzá hasonlóakra veszélyes, és mint jó katona kötelességének tekinti, hogy minél több harcossal végezzen a jó oldalon. *
- Nem, sajnos nem ismerem, de ez nem jelent semmit. Az én óráimat rengetegen látogatják, keveset ismerek személyesen. Esetleg nem tudja megmondani melyik tanszéken, van vagy esetleg mi a szakja pontosan? Akkor legalább azt meg tudnám mondani, hogy jó helyen keresi-e. Ha gondolja, elkísérhet az irodámba és ott megnézem a hallgatói regisztrációs rendszerben. -
* Folytatja, a megkezdett beszélgetést. A nevéről részben taktikai okokból egyelőre hallgat még nem ad ki minden információt. *

Darkmore
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Dahlia on Vas. Május 22, 2011 10:51 pm

*Dahlia bár elfelejtett köszönni, azért a biccentés, és a kedves ábrázat nem maradt el, azonban amikor neki köszönnek, visszaüdvözöl.*
-Én is üdvözlöm.
*Bár hogy hol, az jó kérdés, mert ő vendég, nem a nő, akivel szembe került. érezhetné, hogy valami nincs rendben, de egy iskolában nem ez az elsődleges dolog, amire figyel, így csak vár, és vár, hogy végre választ kaphasson a feltett kérdésére, mi szerint merre találja Violetet. De sajnos csalódnia kell. Amikor azt hallja, hogy nem is biztos, hogy ismeri, nem kicsit lelombozódik a hangulata, bár azért ez nem annyira vészesen látszik az arcán, főleg, mivel megkapja a magyarázatot, hogy valószínűleg miért nem ismeri. Elvégre van egyszerűbb módja is, hogy megtalálja, de csak nem kezd el teleportálgatni ide-oda, főleg nem egy rakat ember közt.*
-Nem, fogalmam sincsen, itt még nem kerestem fel, csak a kollégiumban.
*Rázza meg a fejét, majd folytatja.*
-Szóval szerintem felesleges az is, hogy elkísérjen az irodáig, és utánanézzen. És esetleg nem tudna valaki, akit nagy valószínűséggel ismerhet?
*És itt valahogy azért el kell, hogy gondolkozzon. Lehet, hogy nem is egyetemre jár, hanem még egyenlőre középiskolába? Ajjajj, ez most elég ciki neki, bár megpróbálja nem kimutatni, és tovább folytatni a bájcsevejt a nővel, lehetőleg elterelve Violetről a kérdést. De aztán gondolkozik, gondolkozik, és semmi értelmes úgy nem jut eszébe, amit felvethetne.*
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Darkmore on Pént. Május 27, 2011 11:23 am

* A nő vagy kiszúrta, hogy valami nincs vele rendbe vagy szimplán eltévesztette a házszámot. Mindenesetre továbbra is kedvesen mosolyog rá és minden tőle telhetőt megtesz annak érdekében, hogy segítsen neki. Közbe persze, alaposan megfigyeli a lány arcát és mind en egyes apró részletet megjegyez, hogy később felkutathassa őt, ha úgy hozza szükség. Tekintetét továbbra is a másikéba fúrja, ami az őszinteség jele a fényőr azonban most már egyértelműen érezheti a másik felől sugárzó hátsószándékot. David piszkosul jól hazudik, de egy megérzőt azért nem biztos hogy képes lenne átverni. *
~ Remek, házhoz jött a célpont. Persze, most rögtön nem fogok rá lecsapni, de ha megfigyelem, akkor esetleg több fényőrhöz és boszorkányhoz is elvezethet engem. Persze, okosan kell csinálni nem, lepleződhetem le túl sok az értékes célpont az egyetemen ahhoz, hogy idő előtt kiderüljön a tervem. Annak Violettnek jó lesz ha utána járok, egy boszorkánnyal vagy egy másik fényőrrel kevesebb és akkor már is sokkal kevesebb fog meghalni a fajtámból. ~
- Nos, ha megmondja pontosan hogyan is kell írni a nevét és hogy melyik kollégiumba lakik akkor egész biztos hogy megtudjuk találni. Persze, egyszerűbb lenne a szobámba utána járni a dolognak, de ha úgy gondolja, hogy nem akkor nem. -
* Mondja kellemes hangján miután meglehetősen hosszúideig gondolkodott. *
- Amúgy nem lenne kedve velem ebédelni? Tudom, hogy még csak most ismerkedtünk meg de nem szoktam egyedül enni. Miért keresi amúgy lányt pontosan? -
* Próbál beszélgetést kezdeményezni, és információt szerezni egyszerre, mindezt olyan természetesen mint aki mindennap hazugságban él. *

Darkmore
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Dahlia on Kedd Május 31, 2011 3:36 am

*Dahlia csak áll egy helyben, kivirítva a másokkal szembeni arcát, minden átlagosságot belesűrítve. Csak figyel, és még mindig figyel, amikor elég elgondolkodó képet vág a nő, de aztán a kérdésére válaszol.*
-Violet Hargroove. Viszont a pontos nevét nem tudom a kollégiumnak.
*Betűzi ki normálisan, ahogy kérte, de a többire nem válaszol, lévén a nevét nem jegyezte meg, csak annyit, hogy az egyetemi kolesz.*
-Nem, köszönöm, ezt azt hiszem, visszautasítom. Már ettem a mai nap folyamán. Egyébként magán jellegű kérdést kéne megvitatnom vele, így ha nem haragszik, ezt nem mesélném el.
*Mosolyog még mindig a nőre kedvesen, egyenlőre még semmi fogalma sincsen semmiről sem, bár valahogy nagyon nem tud benne megbízni. Rögtön ebéd, meg minden? Na ez neki is túlzás. Velük általában szinte rögvest elővigyázatos, de hogy ezt ki is mutassa? Soha. Helyette inkább a kezét nyújtja felé, s búcsúzna el, hogyha a másiknak nincs semmi mondanivalója. Elvégre nem tudott neki segíteni.*
-Örültem, hogy megismertem, de azt hiszem, hogy tovább kell keresgélnem a hölgy után.
*Villant felé még egy mosolyt, s továbbra is nyújtja a kezét, hátha elfogadja.*
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

1 / 2 oldal 1, 2  Next