Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Miranda Wilson

Go down

Miranda Wilson

Témanyitás  Miranda Wilson on Pént. Feb. 11, 2011 11:14 pm

Név: Miranda Wilson
Születési hely, dátum: Los Angeles, 1990 - 07 - 26
Kor: 21
Kaszt: Boszorkány
Lakhely: San Francisco (Majd házat is kérek ^^)
Foglalkozás: Pincérnő
Fegyver, varázseszköz: A Titkok Könyve egy aranyborítású könyv, amit csak a tulajdonosa tud kinyitni. A könyv olyan, mint egy varázsnapló, amely felszívja, és magában tartja a tulajdonosa összes titkát. Miranda örökölte az anyjától, aki a nagyanyjától örökölte és így tovább. A könyv képes válaszokat adni kérdésekre, de csak "nem-mel" vagy "igen-nel" tud válaszolni. De csak arra tud választ adni, amire a tulajdonosa is tudja a választ, csak elfelejtette, vagy bizonytalan.

Jellem
Miranda általában laza, komoly lány, de nem mindig van így. Szeret erősnek, és keménynek tűnni mások előtt, pedig ő cseppet sem ilyen. A valóságban ő egy kedves, megértő, segítőkész lány, de ezt az énjét nem mindig tudja kimutatni mások előtt.

Megjelenés
Szemszín: Barna
Hajszín: Fekete (Néha barnára festeti)
Hajviselet: Sima, kiengedett
Magasság: 175 cm
Súly: 55 kg
Viselt tárgyak: Egy ezüst karkötő amin egy félhold és egy nap van.

Előtörténet
Minden attól a naptól kezdődött, amikor elválasztottak engem a testvéremtől. Túlságosan veszélyesek voltunk egymásra nézve, hiszen ő képes volt irányítani az energiákat, én viszont elszívtam azt, és ezzel megöltem volna őt. Kis koromban még nem voltam képes uralni az erőmet, így sok baj volt velem. Amihez hozzáértem mindig tönkrement, és azt már nem lehetett megjavítani. A testvérem, Jessica apával élt, én pedig anyával. Sajnos soha többé nem láthattam a testvéremet, mert még a jelenlétem is gyengítette őt. Így hát megkellett szoknom ezt az életmódot, és folytatnom kellett az utamat. Anya gyakran gyakorolt velem, hogy jó boszorkány legyen belőlem, és én is mindig hittem magamban, hiszen anya is nagyon erős volt. Pár évvel később eljött azaz idő, amikor iskolát kellett választanom. Sokat gondolkodtam, hogy mi legyek. Eladó, szakács vagy pincér? De végül a pincérséget választottam, mivel apa is az volt. Ha jó iskolába akartam kerülni, ahhoz elkellett mennem egy San Franciscoi kollégiumba, és itt kellett hagynom az anyámat egyedül. Nehéz döntés volt, de végül anya rábeszélt, hogy ne miatta adjam fel az álmomat. Pár nappal később már San Franciscoban is voltam. Kicsit szokatlan volt az egyedüllét, de gyorsan megszoktam. Kezdtem azt hinni, hogy végre vége minden gondomnak, de ennek vége szakadt. Két héttel később jött a hír, hogy az anyámat holtan találták meg otthon. Mikor először meghallottam a hírt, először el se akartam hinni, de végül már nem tudtam elmenekülni az igazságtól. Magamat okoltam anya halála miatt, mivel ha nem hagytam volna ott egyedül, akkor megtudtam volna menteni. De már nincs visszalépés, elkellett fogadnom, hogy egyedül maradtam. Pár hónappal később jött egy érdekes posta Jessicától.

"Kedves Miranda!
Nagyon szeretnék veled újra találkozni, de apa nem engedi. Én is hallottam az anyával történt dologról. Anya rámhagyott egy könyvet, de nem tudtam kinyitni, ezért elküldtem neked, hátha neked kinyillik az a gönc! Szóval remélem jól megy a sorod, és remélem egyszer még látni foglak!

Jessica Wilson"

A levél mellé valóban érkezett egy könyv, aminek a borítóján ez állt: "A titkok könyve". Hát, vettem egy nagy levegőt, és kinyitottam a könyvet. Nem értettem miért nem tudta kinyitni Jessica ezt a könyvet, hiszen nekem elsőre sikerült. A könyv belsejében anya összes titka bennt volt, de mikor már éppen belemerültem volna az olvasásba, a betük megváltoztak, és hirtelen átváltoztak a szövegek az én titkaimra.
-Értem, szóval egy varázskönyvet hagytál ránk, anya. -Mosolyodtam el. Egy ideig elgondolkodtam ezen, majd eldöntöttem, hogy mostantól a démonölés lesz az életem, és megfogom találni azt a démont is aki megölte őt, az anyámat...

Képesség
Alapképesség
(B) Bűvige: Erős
(B) Rituálé: Közepes

Egyedi
Pszichometria
Miranda képes információkat megtudni egy tárgy, hely, vagy személy múlt- vagy jövőbéli szerepéről, történetéről azzal, hogy megérinti azt.

A hozzászólást Miranda Wilson összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 17, 2011 9:04 am-kor.
Miranda Wilson
Boszorka
Boszorka

Titulus : Little Sister
Kor : 28

Hozzászólások száma : 31

Vissza az elejére Go down

Re: Miranda Wilson

Témanyitás  Lupo on Vas. Feb. 13, 2011 7:47 pm

Üdv Miss Wilson!

Elolvastam és bármennyire is igyekeztem kritikus szemmel nézni, nem találtam benne hibát. Ez egy nagyon jó karakter jól megírva. Azt hiszem most csak annyi az összes teendőm, hogy elfogadom! Jó játékot ifjú boszorka!

UI.: Avatarfoglalóba majd írd be magad és nyithatsz magadnak lakást/házat. Smile

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Témanyitás  Miranda Wilson on Szer. Márc. 16, 2011 10:26 pm

A hozzászólást Miranda Wilson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 19, 2011 10:08 pm-kor.
Miranda Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Miranda Wilson on Pént. Márc. 18, 2011 8:01 am

Miranda Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Miranda Wilson on Hétf. Szept. 12, 2011 5:48 am

A nagy betűs Élet változásai!

Az életem sohasem úgy alakult, ahogyan én akartam, de valahogyan mindig sikerült jónak lennie. Így történt most is, amikor San Franciscoban egy tehetség keresőt indítottak, a Voice of America-t. Igaz, én nem nagyon kedveltem az ilyenféle showkat, de az egyik munkatársam megviccelt engem, és benevezett. Én meg persze voltam olyan hülye, hogyha már beírattak, akkor elmegyek. Igaz, én úgy tudtam, hogy semmi hangom nem volt, de próba cseresznye. Szombaton pont nem kellett dolgoznom, így zökkenésmentesen elmehettem. Persze előtte gyakoroltam egy kicsit, bár tudtam, hogy ez sem segít rajtam. Dalkén azt a dalt választottam, amit édesanyám szokott énekelni esténként, amikor még élt. Most is csak azért mentem el, mert neki akartam énekelni. És a sors úgy hozta, hogy nem is ment olyan rosszul. A zsűrinek és a közönségnek is tetszettem, és másnap már alá is akartak íratni velem egy lemezszerződést. Én ehhez egy kis gondolkozási időt kértem, ugyanis féltem a sztárságtól, meg hát persze a démonvadászat is nagyban bezavart az életemben. A nővérem bíztatott, hogy nem lesz már máskor ehhez lehetőségem, és majd ha kell, ő tartja a frontot, de én még mindig féltem. Lassan letelt a gondolkodási idő, és választ kellett adnom az ajánlatra. Igaz, hogy kicsit félénken, de igent mondtam, hiszen ez tényleg megdobná az anyagi helyzetünket, és mégiscsak többet keresnék, mint egy pincér. Másnap már ki is léptem az étteremből, és elindultam a magam útján, hogy énekesnő lehessek..
Egy hónappal később meg is jelent az első számom: https://www.youtube.com/watch?v=S1-msm3woPI

Miranda Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére