Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Jessica Wilson

Go down

Jessica Wilson

Témanyitás  Jessica Wilson on Pént. Márc. 04, 2011 7:05 am

Jessica Wilson
Alapvető információk

Teljes név: Jessica Anita Wilson
Születési hely, idő: Los Angeles, 1985. május 9.(25 éves)
Lakhely: San Francisco, Oakland kertvárosa
Foglalkozás: Pszichológus, Terapeuta
Kaszt: Boszorkány
Fegyver, egyéb eszköz: -

Magasság:
175 cm
Testsúly: 56 kg
Szemszín: gesztenyebarna
Hajszín: gesztenyebarna
Vércsoport: AB Rh.: +
Általános leírás (kérdező tölti ki):
Megjelenése fiatalos, bájos vonásaiban van valami határozottság. Öltözetére nem lehet panasz, kifogástalanul elegáns, ötvözi a modern divatot némi klasszikus benyomással. Mióta megkezdtem a kérdezést idegesen játszik csuklóján levő ezüst karkötőjével, melyen két függő (nap és félhold) figyelhető meg.

Életrajz
Los Angelesben született, 1985. május 9.-én, szülei Michael A. Wilson, egyszerű pincér egy helyi kis vendéglőben, míg édesanyja Heather Wilson, ápolónő.
Öt éves korában megszületett húga, Miranda és ugyanennyi idővel később, szüleik elváltak.
A válás hátterében a hivatalos papírok szerint ismeretlen okok állnak, kérdezettünk azonban elmondta, hogy „a család vérvonala általi adottságok miatt” döntött úgy a két felnőtt, hogy különválnak és Jessica az édesapjához került.
Az általános iskolát még Los Angelesben végezte és gimnáziumi tanulmányait is ott kezdte, de édesapja balesete miatt nem tudta befejezni az utolsó évét.
A férfi egy autóbalesetben vált rokkanttá, így nemhogy a lányt, saját magát is alig tudta ellátni. Éppen ezért a férfi szüleihez költöztek, San Francisco-ba.
A lány itt fejezte be a tanulmányait, kitűnő eredménnyel. Egyetemre a Stanfordra jelentkezett, be is került. Még be se fejezte az iskolát, már praktizált. Ekkor ismerte meg jelenlegi párját is, akivel közel egy éve van tartós kapcsolatban.
Tavaly fejezte be pszichológiai tanulmányait, azóta rendel magán úton, és a városi kórházban is fellelhető.
Nemrég költözött el nagyszüleitől és szépen javuló állapotú édesapjától, saját házba húgával közösen.

Kiegészítés 01:
- Míg húga zenei karrierje felfelé ível, addig ő megmaradt a praxisánál, illetve elhagyta volt barátját. Rájött, hogy az állandóan váltott ügyelés, az a tény, hogy a férfit bármikor behívhatják a kórházba, és keveset tudnak együtt lenni egyébként is... nos nem az a fajta kapcsolat, amire ő vágyik. Ám nem kellett sokat várnia a szerelem újra rátalált Dante Williams, éttermi szakács személyében.

Csatolt file-ok:
>> F:/wilson_jessica/jellemz/patient_a_m
„A doktornő maga a megfontoltság, árad belőle valami megmagyarázhatatlan nyugalom. És rendkívül csinos! (…) Visszatérve a jellemzésre… Soha nem kapkod, kényelmes tempóban és rendkívül precízen végzi a munkáját. Némileg túlzott maximalizmussal is, amit azt illeti. A sürgetés kifejezetten idegesíti, de hát én se érek rá egész nap, kérem szépen.”

>> F:/wilson_jessica/jellemz/prof_dr_m_van der_w
„ Jessica egy megbízható nő. Mindig rendkívül körültekintően cselekszik, és ha hibázik, pontosan tudja, hol hibázott. Szeretetreméltó, segítőkész, és elfogadó. Kiváló empatikus képességgel rendelkezik, mely úgy vélem a szakmában elengedhetetlen, ugyanakkor nagyon tárgyilagos. Úgy tud tanácsot adni, ahogy azt kevesen, bár hajlamos a munkáját kiterjeszteni a munkatársakra, családjára is és analizálni őket…”

>> F:/wilson_jessica/jellemz/sister_m_w
„ A nővérem nagyon kedves lány és bármikor kiáll értem. Nem tudom, hol az a határ, de szerintem bármeddig elmenne, ha az én védelmemről van szó… Nagyon igyekszik nekem megadni mindent, főleg most, hogy anya már nincs. Törődő, gondoskodó, néha már idegesítően túlzásba is viszi ezt. Szereti, ha minden a legnagyobb rendben megy, ha minden úgy alakul, ahogy eltervezte. Ha mégsem… meneküljön, ki merre lát!”

>> F:/wilson_jessica/jellemz/father_m_w
„ A lányom… világéletében nagyokat álmodott és lám! Elérte. Megszerezte magának azt, amit én nem adhattam meg a pincérkedésből neki. Stabilitást, biztonságot, az élet minden területén. Majdnem mindenhol…”

>> F:/wilson_jessica/jellemz/r
„A legtitokzatosabb nő, akit csak ismerek.”

Képesség
Bűvige (gyenge), Rituálé (gyenge)
Fény és sötétség befolyásolása - képes uralma alá vonni mindenféle mesterséges és természetes fényt, befolyásolni annak erősségét, nagyságát. És képes ezek ellenkezőjére is: létrehozni sötétséget, vagy eloszlatni azt.

A hozzászólást Jessica Wilson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 11, 2012 3:11 am-kor.
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fényhozó
Kor : 33

Hozzászólások száma : 71

Vissza az elejére Go down

Re: Jessica Wilson

Témanyitás  Lupo on Hétf. Márc. 14, 2011 6:42 am

Ms. Legtitokzatosabb nő!

Mivel mindketten belemászunk mások fejébe, ezért már csak szolidaritásból sem kötözködik. Na, meg azért mert nem tudok belekötni az előtörténetbe. Összeszedett, ötletes karakter szóval mit is mondhatnék még... Jó játékot! A karakterlapot elfogadom.

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 586

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Témanyitás  Jessica Wilson on Csüt. Márc. 17, 2011 6:16 am

Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Szer. Jan. 11, 2012 3:16 am

Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Jessica Wilson on Szomb. Dec. 15, 2012 12:02 am

A karakter jelenleg:
- Húga nagyszerű karriernek örvend, sikerének örömében Jess is osztozik... csak az a nagy ház ne állna olyan üresen, mióta egyedül lakja! Éppen ezért - és a januárban érkező kis boszi-baba végett - vetette fel Danténak a lehetőséget, hogy költözzenek össze. Rengeteg csatározáson, veszekedésen vannak túl és az idillen talán néhol még lenne mit csiszolni, de a férfi rábólintott az ötletre.
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére