Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Kikötők

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Kikötők

Témanyitás  Vienne on Szer. Ápr. 27, 2011 6:22 pm

First topic message reminder :

A Fisherman's Wharf, azaz a kikötő kedvelt turista látványosság. Közvetlenül a tengerparton, deszkákból épített utakon sétálgathatunk végig az éttermek és boltok mellett.
A vízparti piacokban sincs hiány; az Anchorage, a Cannery, a Ghirardelli Square vagy éppen a PIER 39. bő választékkal várja a betérőket, persze a tenger különféle csodái a fő portékák.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Kikötők

Témanyitás  Mirella Gabriak on Vas. Jan. 15, 2012 9:02 am

A nap lemenőben volt amikor az ezüst BMW leparkolt a kikötő előtt. Egy feltűnően csinos nő szállt ki az autóból, haja laza kontyban volt a tarkójára csatolva, magas sarkút és egy kosztüm ruhát viselt. Kinyitotta a hátsó ajtót, és behajolt az autóba. Két megpakolt szatyorral bukkant fel, ügyesen becsukta az ajtót, aztán elindult a hosszú stég felé. Bőröndjét már korábban elhozta, a hajóra így tudja az utat. Komótosan sétált a különböző hajók, és yacht-ok mellet, miközben a nap gyönyörű narancson színbe festette az égbolt alját. Mira megállt egy közepes méretű hajó előtt, amely kívülről úgy nézett ki, mint egy otthagyott játékbaba. Belülről viszont igazán otthonosan volt berendezve, kényelmes és barátságos a környezet. Mirella, felkapaszkodott a hajóra, és ekkor megpillantotta Milo-t. Éppen végzett a felmosással, a fején egy hatalmas kötés volt. Na igen, a temetős incidens miatt történt vele az a kis sérülés. Azóta minden megváltozott, mintha közelebb kerültek volna egymáshoz. Mira lerúgta magáról a tűsarkút, aztán a szatyrokkal a kezében oda sétált a férfihoz. Könnyed puszit adott az arcára, aztán rá mosolygott.
- Mindent hoztam amit felírtál a bevásárló listára. Még friss avokadot is találtam. - újságolta vidáman, és úgy érezte már nem is fáradt. Pedig amikor kilépett a munkahelyéről, úgy érezte hogy azonnal alvásra van szüksége. De most, teljesen frissnek érezte magát.
- Minden rendben? Hogy van a fejed? - kérdezte, kezét a férfi homlokára tette, kíváncsi bolt hogy van e láza.
Mirella Gabriak
Halandó
Halandó

Titulus : The Maximalist
Kor : 31

Hozzászólások száma : 20

Témanyitás  Milo on Vas. Jan. 15, 2012 10:20 am

* Milo szíve rögtön hevesebben kezd el dobogni amikor meglátja a távolban, az ismerős fekete hajfürtöket. Éppen, hogy végzett a takarítással, amely láthatóan rengeteg energiát kivett belőle. A bőrén izzadság cseppek patakzanak végig, és a bőre is sápadtabb mint amikor néhány órával ezelőtt kihozta őt a kórházból. Ennek ellenére ritkán látott őszinte mosollyal köszönti a lányt, amely ellen hevesen tiltakoznak a frissen szerzett sebhelyek. *
- Igen, jól vagyok. Köszönöm! Azt is hogy itt vagy és hogy segítesz nekem. Nem, mernélek most egyedül hagyni és azt hiszem nekem is segítségre lesz szükségem, az elkövetkezendő néhány napba. Erről a helyről kevesen tudnak és víz közelében sokkal erősebb vagyok. Ha még egyszer megtámadnak, itt még megtudlak.... -
* Mondja neki, majd hirtelen elhallgat amikor a lány hideg keze bőréhez ér. Nincsen, hozzá szokva az ilyen fajta közvetlenséghez, mivel barátai és eddig női mind varászlények voltak, így ha hozzáértek rögtön veszíteni kezdtek az erejükből. Mirella azonban egyszerű halandó csupán, amely miatt jóval kevésbé van veszélyben, mivel nincsen tőle mit elszívnia. A szokásos formaságokról, mint amilyen köszönés teljesen megfeledkezik, de a fekete hajú szépség, így se panaszkodhat hiszen Milo tiszta és meleg lakást csinált hajóból, mindezt csupán azért hogy neki kellemesebb legyen. *
~ Milyen csodálatos érzés.~
* Fut, át az agyán a gondolat. Az érintésre, érintésre reagál, a kezei finoman érintik meg a fekete hajú szépség kezét, majd gyengéden simogatni kezdik őket. Mindez, azonban egy pillanatig tart csupán, mert ekkor rájön hogy mit is csinált pontosan. *
- ... izé... szóval ... megtudlak védeni. -
* Mondja ki végül amit eredetileg szeretett volna. A hangja, most nem olyan határozott, mint szokott, a szokatlan apró ingerek teljesen kizökkentették és a fájdalom is alaposan elgyengítette őt. Mirella, érezheti hogy láza is van, bár nem tűnik túlzottan vészesnek. *
- Akkor menjünk be és főzök neked finom avokádó krémlevest, aztán pedig ehetünk spagettit a család titkos szószával. Az ajtót, majd mindig be kell csukni magad után, mert nagyon nehezen melegszik be. Tudom, hogy itt San Franciscóba nincsen hideg, de akkor is csak egy hősugárzónk van, ami nem biztos hogy elég. -
* Mondja, majd elengedi a kezét, hogy be tudjanak menni, az ajtón. A tér itt jól elkülöníthetően három részre osztható. Az első rész két kis szekrényből, álló kis előtér ahova cuccaikat pakolhatják az emberek. A második rész a konyha és az étkező, amely egyik oldalon egy konyhapultból a másik oldalon, egy asztalból és egy L alakú párnázott padból áll. A harmadik rész a hálószoba, amelyet két félfal választ el, az előbbitől, itt az összes bútor egy kihúzható kanapé és egy falra szerelt tv. A bejárati ajtóval szemben, egy ajtó található amely a fürdőszobába vezet. *
Milo
Boszorka
Boszorka

Titulus : Képesség rabló
Kor : 29

Hozzászólások száma : 148

Témanyitás  Mirella Gabriak on Hétf. Jan. 16, 2012 2:38 am

Aggódó pillantásokkal illette a férfit, hiszen Milo homloka meleg volt. Biztos volt benne hogy van láza, bár szerencsére nem olyan vészesen magas. Egy kis lázcsillapító mindent megold. A férfi gyengéden megfogta a kezét, amire Mirella teste furcsán reagált. Először is libabőrös lett, aztán pedig kellemes bizsergető érzés melengette ott, ahol Ő simogatta. A varázsnak vége szakadt amint Milo elengedte a lány kezét.
- Én is jobban érzem magamat ha itt vagyok. Legalább támogatni tudlak, elvégre miattam szerezted ezeket a sérüléseket. - válaszolt a lány,miközben elhaladtak a szekrények mellett. Mindent alaposan megfigyelt, a fából készült ebédlő asztalt, és a hozzá passzoló pultot, a hajó jellegzetes fa faragványait a válaszfalakon. Tetszett neki a berendezés, igazán otthonosan érezte magát, de legfőképpen úgy érezte hogy itt biztonságban van.
- Tetszik ez a hely. - jegyezte meg, szája sarkában apró mosoly bujkált. - Olyan..békés. - tette még hozzá, aztán Milo-ra emelte a tekintetét. Pár pillanatig szórakozottan elmerült a férfi, barna tekintetében, aztán közelebb lépett hozzá. Kezét újra a homlokára simította, hogy újra ellenőrizze a férfi testhőmérsékletét.
- Neked lázcsillapító kell. - állapította meg, aztán a táskájához lépett, amit az imént a pultra rakott. Egy pár pillanatig kotorászott benne, aztán előhúzta az orvosságot. Átnyújtotta Milo-nak, ajkai újra mosolyba futottak. Nem is értette miért, de most állandóan mosolyoghatnékja volt.
- Ezt vedd be. Lemegy tőle a lázad. - adta meg az utasítást, és csak remélte hogy a férfi ezúttal szót fogad neki, és hang nélkül beveszi a gyógyszert. Milo természete elég makacs, és legtöbbször nem hallgat Mirellára. A lány sokat is bosszankodik ezen, de elhatározta hogy igyekezni fog meggyőző érveket találni, ha a férfi ezentúl is makacskodik.
Mirella Gabriak
Halandó
Halandó

Témanyitás  Milo on Hétf. Jan. 16, 2012 4:21 am

* Milo mondhat, amit akar, Mirella-t továbbra is csak az érdekli, hogy vele minden a legnagyobb rendben legyen. Hiába sorolja fel, hogy mi lesz vacsorára, vagy próbálja, a biztonságukra tereljük a témát, ezekre semmilyen reakciót nem kap. Ellenben, a lány közelebb lép hozzá és újra a fejéhez érinti a kezét, majd, mint ha csak az anyja lenne rögtön lázcsillapítót próbál bele diktálni. *
- Rendben beveszem, de utána hagyod, hogy kényeztesselek egy kicsit? Elég, ha itt vagy velem és kiélvezed a helyzetet. Felesleges anyáskodnod! Nem vagyok halálos beteg, ez csak egy újabb sebhely, legutóbb majd nem elvéreztem. Akkor a torkomat vágta át egy démon, ha nem kapok segítséget egy fényőrtől, biztosan el is vérzek. -
* Mondja, olyan hangnemben, mint ha világ legtermészetesebb dolgáról beszélne. Hiába még mindig nem szokta meg, hogy a fekete hajú szépségnek fogalma sincsen a varász világ dolgairól. Ennek ellenére még is közelebb érzi magához, mint az elmúlt hónapokba bárkit. Ezt tovább bonyolítja, hogy sorra derülnek ki, a közöttük lévő hasonlóságok, és az hogy egyre jobban tetszik neki a szépség. A gyógyszert engedelmesen beveszi, és meg se próbál ellenkezni, ő is jól tudja, hogy szüksége van rá. *
~ Ez így, nem lesz jó. Túlzottan, közel kerültünk egymáshoz, túlzottan gyorsan. Bár még nem történt semmi érzem, hogy neki nehezen tudnék most ellenállni és azt hiszem, ő se fogná vissza magát. Nem vagyok, járatos a női-férfi játékokba, és nem igazán értem, hogy mi is zajlik most közöttünk. Azt hiszem, még mindig szeretem Madison-t, de amikor sikerült egyszerű fényőrként hivatkozni rá, mint ha csak álmodtam volna a vele töltött hónapokat. Mirella viszont maga a csodálatos, és lehetőségekkel teli valóság. Tényleg! Ő, még azt se biztos, hogy tudja mi az a fényőr, sőt lehet, hogy lenne kérdése, a legutóbb történtektől is. Vajon, beszélhetek-e neki nyugodt szívvel ezekről a dolgokról? Nem, szeretem takargatni a lapjaimat, még ha úgy nehezebb is nyerni. ~
* Gondolkodik el, miközben tekintetét végig Mirellán tartja, mint ha csak tőle várna válaszokat a ki nem mondott kérdésekre. *
- Akkor, vágjunk bele a közös életünkbe. Először is, én alszom a kanapén, tied lesz az ágy, ha csak nem döglik be hősugárzó és nem leszünk kénytelenek egymást melegíteni. Aztán, mond el, ha van vacsora tervem ellen kifogásod, mert szeretném, már elkezdeni a főzést. Végezetül pedig kérdezz nyugodtan bármit, hiszen biztosan rengeteg minden van, ami varász világgal, és velem kapcsolatba érdekel. -
* Mondja, majd hozzá lát, hogy kipakolja a zacskók tartalmát. A szeme azonban továbbra is, a fekete hajú szépségen van, és jelek szerint ez így is lesz egy darabbig.

Milo
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Mirella Gabriak on Szer. Jan. 18, 2012 4:20 am

Örült amikor a férfi engedelmesen bevette a gyógyszert, és nem kezdett el vitába keveredni vele. Igazán otthonosan érezte magát itt, a sok munka után már amúgy is kijárt neki egy kis kényeztetés. Eredetileg valami mediterrán helyre akart elutazni, de most semmi másra nem vágyik csak erre a hajóra. Magában még azon is elmerengett, hogy a közel jövőben ő is beszerez egy hajót. Mindig is vonzotta őt ez a gondolat, de csak most elmélkedett el igazán erről. Ha a jövőre gondolt, már más képek jelentek meg lelki szemei előtt. Hiszen Milo segítségével egy olyan világ felfedezését teszi, amiről azelőtt álmodni sem mert. Elég ügyesen veszi az akadályokat, azonban még mindig vannak fekete foltok a varázs világról. Mira tudta hogy Milo tud magára vigyázni, és hogy már sok véres csatában vett részt, de még most is össze rezzen amikor olyasmit hall hogy démon,fényőr, vagy életveszély. Megannyi kérdése van még, olyan sok mindent szeretne meg tudni. De tudja, hogy sok idejük lesz még beszélgetni, ezért is nem ugrik rögtön neki Milo-nak, és faggatja ki az egész természet feletti világról. Elmélkedésének vége szakad amikor a férfi újra megszólal. Hangja olyan lágy, és szelíd hogy a lány úgy érzi, mintha álmodna.
- Nem nem. Te alszol az ágyon, hiszed neked vannak sérüléseid. - rázta a fejét Mira, nem akarta elhinni hogy Milo az úriembert játssza, amikor éppen most is feküdnie kéne.
Már éppen az is elég hogy a férfi átvállalta a takarítást, és a főzést amíg Mirella dolgozik, és Milo pedig beteg szabadságon van.
- A vacsoraterved pedig tökéletesen hangzik. - bólintott ezzel is jelezve hogy Milo bele kezdhet a főzésbe. - Rengeteg kérdésem van, amiknek megválaszolására majd a vacsora mellett sort is kerítünk. De mindenek előtt, muszáj lezuhanyoznom. - jelentette be Mira, és már indult is csomagjával a fürdőszobába.
Mirella Gabriak
Halandó
Halandó

Témanyitás  Milo on Szer. Jan. 18, 2012 5:44 am

* Az a délután lassan estére fordul, hőseink között pedig egyre oldottabbá válik a hangulat. Azonban, mielőtt igazán belekezdhetnének, a beszélgetésbe újra a vita árnya kezdi felütni a fejét és apró szikrák tűnnek fel Milo szemében. *
- Természetesen, én alszom a kanapén! Amúgy is, simán aggyá lehet alakítani és nem sokkal kényelmetlenebb, mint az a kihúzható vacak. Te itt vendég vagy, és ha már nem gondoltam erre mikor megvettem, legalább had én viseljem a következményeit. Ne, vesszünk össze ezen, mert én már engedtem ma este és még egyszer nem fogok. -
* Mondja, neki szigorúan és ismét felölti azt a komor-komoly ábrázatot, amelyet mások előtt is szokott viselni. Azonban, a vonásai hamar fellágyulnak, hiszen nem haragból beszélt, pusztán az udvariasság és a Mirella iránti érzelmek beszéltek belőle. *
- Rendben! Épp, mondani akartam hogy öltözz át, ez a kosztüm nem igazán ide való. Vegyél fel valami, meleget és kényelmeset. -
* Szólal meg ismét, ezúttal már jóval gyengédebb hangnemben. Ha a fekete hajú szépségnek, nincs több mondani valója, akkor ezt követően hozzá is lát a főzéshez. *
~ Hm, most olyan szívesen mennék vele a zuhany alá... Azt, hiszem túlzottan régen voltam nővel. Jobb lesz ha oda figyelek, és fegyelmezem magamat. Már amennyire szükséges persze, hiszen nem lehet tudni hogy Mirella mit enged és mit nem. Reméljük, miután megfürdött tudunk végre beszélni és végre megválaszolhatom a kérdéseit. Nekem, amúgy is főznöm kell, hiszen vacsorát ígértem neki és ez a legkevesebb amit megérdemel. ~
*Gondolkodik, miközben hozzá lát hogy szortírozza a zacskók tartalmát. Ami ma esti vacsorához kell, azt az asztalon hagyja, a többit pedig elosztja a tároló rekeszek között. A következő lépésben három különböző méretű lábast vesz elő, hogy legyen miben elkészíteni az ételeket. A legnagyobban rögtön fel is teszi, a tésztát főni a többit egyenlőre üresen hagyja. A munkát az avokádó előkészítésével folytatja, Mivel, elég érett darabokat sikerült Mirellának, választania így elég picit megnyomni a felszínét és rögtön le is szedhető róla a héja és gyümölcs is könnyen pürévé törhető. *
~ Azért próbálkozhattam volna, egy kicsit jobban. Lehet, megtudtunk volna alkudni abba, hogy együtt alszunk és onnan már könnyen menne a dolog. Ha le nem is lesz szex, akkor is legalább megérinthetném, és közvetlenebbül tudnánk beszélgetni is. Jaj, már megint mikre is gondolok!? Tudom, hogy ezek természetes férfi vágyak és talán mások rámenősök lettek volna, de engem akkor is zavar a dolog. Az hittem, hogy én más milyen vagyok. Remélem, nem lövök bakot és nem veszítem el őt a végén. ~
* Fut át az agyán az újabb gondolat menet, miközben újabb lábas kerül a tűzre. Ebben margarint olvaszt, majd üvegesre pirítja a hagymát, amelyet előzőleg apró kockákra vágott. Végül hozzá ad, egy kanál lisztet és néhányszor átkavarja majd felölti egy kis vízzel és húsleves kockát tördel bele, hogy kellemes íze legyen. Innentől már csak főzni kell rajta egy kicsit, és hozzá keverni egy kis tejszínt és avokádó pürét. *
Milo
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Márc. 20, 2012 11:47 pm

[JÖVŐS KALAND, RYAN, AXEL és a jövőbeli ex-neje]

- Ott van egy üres hely! *Mutatja is az anyósülésen ülve Axelnak a parkolóban Natasa. Délutánra jár az idő, a fiatalok még iskolában ülnek, a többség munkában. Legfeljebb az otthonülők, a kismamák "uralják" most a tengerpartot. A kikötőbe épp friss halszállítmány érkezik, arrébb pedig a jachtok békésen, gőgösen ringatóznak a vízen.
Natasa kikapcsolja a biztonsági övet, de nem száll ki, egyszerűen csak hátra fordul Ryan felé.*
- Sajnálom, hogy belerángattunk. Bár lényegében te kértél rá minket a jövőben, szóval... *van valami baráti a tekintetében a nőnek. Majd aprót szusszanva fordul vissza.*
- A rossz hír az, hogy nekünk jutott a legnehezebb rész. A kristály a jövőben csak a partot jelölte meg, de konkrét helyet nem. Van valamelyikőtöknek ingatlana, jachtja, akármije itt? *Tekint hol egyikre, hol másikra.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Ryan on Csüt. Márc. 22, 2012 7:49 pm

[JÖVŐS KALAND, RYAN, AXEL és a jövőbeli ex-neje]

*Ő elvan a hátsó ülésen, bár azért valamelyest aggasztja ez az egész küldetés dolog. Tényleg belerángatva érzi magát, de az egyetlen személy, akit okolni tud ezért... az saját maga. Ez azért elég bizarr és lelombozó. Mindenesetre Natasa megjegyzésére kicsit megingatja a fejét.*
- Én még azért nem a jövőbeli énem vagyok, de semmi gond. *Apró, kicsit talán illedelmesebb, sem mint őszinte mosolyt villant, majd figyeli a kikötőt. Mondjuk nem kell sokan gondolkoznia a kérdésen, hiszen a Chinatown-i lakáson kívül nem sok mindennel büszkélkedhet.*
- Egy egész flottám van. De, ami azt illeti, ha van ingád, meg térképed, akkor én is megpróbálhatnám. Végül is, mágikus, amit keresünk nem? *Az ő képessége meg pont ilyesmi, hátha rá tud erősíteni arra a helykeresésre. Viszont ő meg most kiszáll, mert nincs túl sok kedve a másik kettő tarkójához beszélni, meg ha van térkép, akkor a motorháztetőre ki is férne mondjuk.*
Ryan
Boszorka
Boszorka

Kor : 39

Hozzászólások száma : 42

Témanyitás  Axel on Kedd Márc. 27, 2012 7:46 am

* A kocsiba beszállok és gyújtásba is teszem a motort ami szépen dorombolni kezd alattunk. Figyelem az utat, de a fejem tele van több ezer kérdéssel. Olykor Natira pillantok, de nem kérdezek semmit. Megyek amerre mondja, hogy menni kell. Az üres helyet én is észreveszem és tolatni kezdek. Könnyen megy a parkolás mert rutinos róka vagyok már ebben. Kiszállok én is és beriasztom a kocsimat. Nem kell, hogy lába kéljen míg oda vagyunk, bár ezt sem tudom, hogy hova is megyünk. Már éppen kérdeznék mikor megszólal és türelmesen figyelem mi történik éppen. Még mindig nem értek semmit, de talán nem is kell. A nő kérdésére egy apró mosoly bukkan fel az arcomon. Ezek szerint akkor már nem volt meg vagy csak nem osztottam meg vele? Jó kérdés és választ sem tudom. Talán szükségem volt valamire, ami csak az enyém, bár gyerekeink is lesznek akkor az már közös, de akkor mi lett vele? Mondtam én, hogy sok a kérdés a fejembe és ez csak pár. No mindegy. Ryan-ra pillantok.*
- Térkép van a kocsiba ha az megfelel.* Vonom meg a vállaimat, mert szerintem erre gondolt. Ingám nincs, mert olyat én nem használok. Egy kicsit hezitálok, hogy fel fedjem e egy titkomat vagy sem. Inkább kinyitom a kocsit és előhalászom a térképet amit Ryan fel nyújtok. Gondolom minden infó hasznos lehet ezért csak megszólalok.*
- Van egy hajóm......* legyintek mintha ez egy apróság lenne. Igazából még nem az enyém, majd csak lesz, ha Fater rám írtja, ami hamarosan meg is fog történni csak sok a papír munka vele.*
- .....de még nincs a nevemen* Vonok vállat megint csak. Lehet nem is azt keresi, de mint mondtam talán minden infó fontos. Nem gondolom, hogy az lenne az átjáró. Elég rossz állapotban van ahhoz, mert jó régen használta az öreg. Amúgy sem valami nagy. Talán a térképpel többre megyünk.*
- Neked mi is a képességed?* Fordulok A férfi felé, mert ezt még nem tudom. Gondolom nem titkolja vagy még is?
Axel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fridzsi-man
Hozzászólások száma : 82

Témanyitás  Vienne on Vas. Ápr. 08, 2012 8:30 am

- Igen, az. *Mosolyodik el Natasa Ryan felvetésére és lám, a kedves ex-férjura, vagyis most még leendő férjura, még térképpel is tud szolgálni az akcióhoz.
Ahogy kiszállnak, s kiterítik a térképet, kutat a zsebében egy hegyikristály medálos nyaklánc után.*
- Remélem ez megteszi. *Nyújtja Ryan felé, a hajó hallatán pedig Axelre sandít.*
- Mindig is imádtad azt a hajót. Ne add el húsz év múlva! *mintha zavartan el is mosolyodna. Nem kellene itt a jelenbe kotyognia, de ennél jobban már aligha kuszálhatnák össze.*
- Egyébként azért kérdem, mert úgy gondoljuk, az átjárók helyei valamilyen szinten kötődhetnek hozzátok. Ryan lakásán is van egy például... *Nem teszi hozzá, hogy ő a férfi helyében imádkozna, tekintve, hogy egy démont zárt be Becca a lakásba.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Ryan on Vas. Ápr. 08, 2012 7:06 pm

- Tökéletes. *Mondja elmosolyodva Axelre tekintve és ha nyújtja az említett térképet, akkor át is veszi. Szépen ki is teríti a kocsi motorháztetejére. Közben hallja azért a hajóról folyó diskurzust, de nem nagyon tud mit hozzátenni. Azaz mégis, kicsit ráncolt homlokkal tekint Natasára. Nem akar ám ő kötözködni.*
- Amikor vissza foglak titeket küldeni, nem mondtam, hogy ne nagyon beszéljetek a jövőnkről a kelleténél többet? *Csak egy ártatlan kérdés, nem is bántásnak szánja. Azért annyira bőven jártas a mágiában, hogy tudja, az ilyesmiből semmi jó nem származik és kétli, hogy a jövőbeli énje úgy engedte volna útjukra a kis csapatot, hogy ezt nem mondja el. Amúgy az inga is tökéletesen megteszi, megköszöni majd szépen a térkép elé áll. Már nem is tudja mikor ingázott utoljára. Hogy esetleg a járókelők hülyének nézik, az zavarja a legkevésbé. Axel kérdésérre azért még válaszol.*
- Érzem a mágiát. Te például a jeget tudod manipulálni, bár azért még gyakorlásra szorulnál. Mármint ne vedd sértésnek, megvan benned a potenciál, csak gyakorlás kérdése, hogy jobb legyél. *El is mosolyodik végül barátságosan, de ez a mosoly azért valamelyest le is lohad, amikor Natasa a házában leledző átjárót említi. Igen, neki is megfordul a fejében, hogy kiket hagytak ott. Most viszont inkább nekiáll koncentrálni és az ingát szépen belógatja a térkép fölé és kissé megmozgatja. Sosem gondolt úgy az erejére, mint aktív képesség, pedig jelenleg ezzel szándékozik felerősíteni a keresést.*
Ryan
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Jún. 28, 2012 11:50 pm

- De, de te is beláthatod, hogy túl sokat kérdeztek és képtelenség kompromisszumok nélkül csinálni a dolgot. *Felel a nő, majd szinte egy emberként hajoltok mindhárman a térkép fölé, figyelve, mit mutat az inga. Mágiátok eleinte összezavarja kissé. Előbb Axel, majd Natasha, végül Ryan felé leng ki, de csak sikerül némi összpontosítás árán egyezségre jutnia: a kikötők csónakházaihoz vezet el benneteket. Nevezetesen a 607-eshez, mely Axeléké. A férfi nyilván kézséggel nyitja ki a fedett "hajógarázst", melybe belépve egyetlen helyiség tárul a szemetek elé: egy betonalapzatos... garázs, melynek berendezése is ehhez illően egyszerű, illetve csupán az egyik fele beton alap, a másikat a tenger és persze a jacht birtokolja.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Ryan on Szomb. Jún. 30, 2012 10:40 pm

- A kompromisszumból fakadó dolgokkal nincs bajom, inkább az adás-veti szerződések megvétózásával. *Mondja halvány mosollyal, érezhetően nem tartja olyan súlyos véteknek a hajót illető megjegyzést, de ha nem kötözködik, akkor nem csak ilyesmik hangozhatnak el ugyebár. Azért igyekszik mindig észnél lenni, amennyire tőle telik.
Majd ugyebár az ingával kezd foglalkozni, koncentrál is rendesen, amennyire tőle telik. Nem nagyon próbált még ilyen módon keresni és végül... az apró kristály koppan a térképen.
Mivel Axel csónakházáról van szó, mint kiderül, így őt követi, majd ha szabad, akkor ő személy szerint be is sétál oda, tekintetét végigjáratja a helyen.*
- És mit is keresünk? Egy ajtót, vagy valami energia csomópontot...? *Mondjuk nem számított rá, hogy rögtön itt lesz az orruk előtt, amit keresnek, de azért egy kicsit bízott benne, hogy egyértelműbb lesz a dolog.*
Ryan
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Vas. Júl. 08, 2012 8:23 am

- Egy csomópontot inkább. Bár ha megpróbáljuk láthatóvá tenni, akár ajtónak is nevezhetjük. - von vállat, miközben az egyik szekrénynél kezd el keresgélni, végigtapogatva a falat is, hátha érez bármi furát.
Ryannek elég kicsit beljebb sétálnia és pontosan megérzi, hogy a hármuk mágiáján kívül akad még egy "gócpont" a helyiségben - a hajó faránál levő falnál. A jachtról még akár el is lehet érni, ha elég ügyes az ember, hogy ne pottyanjon a vízbe.
Márpedig elég ügyesnek érzi magát a férfi. Szinte hívja, csábítja az a falrész, így nyújtózkodva próbálja elérni.

Hirtelen mintha megmozdulna a falrész és összetekeredne, csavarodna... örvénylő feketeség szippantja magába, tehetetlen ellene, akárcsak a segítségére siető nő és Axel. Ráadásul, mintha sós víz áztatná a ruháját...

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7