Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Kikötők

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Kikötők

Témanyitás  Vienne on Szer. Ápr. 27, 2011 6:22 pm

First topic message reminder :

A Fisherman's Wharf, azaz a kikötő kedvelt turista látványosság. Közvetlenül a tengerparton, deszkákból épített utakon sétálgathatunk végig az éttermek és boltok mellett.
A vízparti piacokban sincs hiány; az Anchorage, a Cannery, a Ghirardelli Square vagy éppen a PIER 39. bő választékkal várja a betérőket, persze a tenger különféle csodái a fő portékák.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Kikötők

Témanyitás  Vienne on Szer. Júl. 13, 2011 10:48 am

[legyen 18+]

*Engedelmesen kerül le az a felső, felfedve a kebeltartót, s annak rejtett kincseit, na meg a napbarnította testet. Szerencsés helyzetben van, nem kell sok napozás ahhoz, hogy ilyen természetesen kellemes színe legyen.*
- Baj, hogy tetszik, ahogy mondtad? *Villan szemtelen vigyora, s azzal együtt löki is vissza az ágyra a férfit, hogy ajkai testét fedezzék fel, le a nadrágig, hisz azt is el kell majd távolítani valamikor.
De még mielőtt mindezt megtenné, nem bírja ki, hogy ne súgja a férfi fülébe, hogy:*
- Míg a halál el nem választ...

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Raoul on Szer. Júl. 13, 2011 11:10 am

[18+]

*Nem sokáig hagyja a nő kiélvezni a kellemes helyzetét, de igazából miután ismét hanyatt fekszik sincs éppenséggel rossz dolga, sőt. Kellemesen borzong bele a testét érő csókokba, izmai az érzékenyebb pontoknál megfeszülnek, a férfi szaporábban veszi a levegőt. Bizony lágyék tájékon is érezhető a csókok hatása, kezd szűk lenni az a farmer. Raoul kezei pedig vehemensen marnak bele Vienne combjaiba. Talán nem véletlen, hogy nem reagál a kérdésre. Viszont, amikor visszahallja a nem is olyan rég elhangzó mondatát, mintha áramot vezettek volna belé, olyan hirtelenséggel fordít a nőn és kerül ő felülre.*
- Vagy, amíg nem leszel öreg és szenilis. *És ott az a pofátlan vigyor, de nem hagyja a nőnek, hogy bármit reagálhasson, mert bizony lenyomja a nyelvét Vienne torkán, minden figyelmeztetés nélkül. Ezzel nem szívta vissza az előbbit... csak épp nem az a hősszerelmes típus. Ha csak azt nem lehet annak tekinteni, hogy lovagiasan segít Vienne-nek megszabadulni a nadrágtól...
A hajó körül még egy... két óra elteltével is sűrűbbek voltak a hullámok, mint bármelyik másik ladik mellett. Ki tudja mikor csitultak el az önkényes hajó-foglalók...
Reggel, amikor Vienne felébred, a férfinak már csak a hűlt helye van. Viszont azon a hűlt helyen egy cetli hever, rajta néhány sor:

"A hajó tulaja 8:23-kor érkezik meg, te 8:17-kor kelsz fel. Jobb ha sietsz.

Raoul"
Raoul
Démon
Démon

Titulus : Daredevil
Kor : 511

Hozzászólások száma : 620

Témanyitás  Haylie on Vas. Aug. 07, 2011 12:23 am

A kezemben egy üveg alkohol, nem is a legrosszabb fajtából, a másik kezemben cigi, és ha lett volna harmadik, akkor tuti, hogy valami drog lett volna benne. A tartásom elegáns, de túl merev, és mindezen tulajdonságokkal sétálok a kikötőben, viszonylag egészen lazán, egy két mellélépéssel. Naná, a fejem megint teljesen kába, talán ma estére megint túl sok volt a pia, de igazság szerint nem érdekel. Ha ez kell, hogy elérjem a céljaim, hát legyen. A ruhám fekete, viszonylag pici szoknya, tekintettel a hőségre, a felsőm meg egy normális, spagettipántos darab, és ami a legfurcsább, és mégis tőlem természetes, egyik sem túl kihívó, inkább ízléses, és stílusos. A vízparton való séta viszont most kellemesen, és felettébb felemelően hat rám, a gyenge szellő pedig segít a fejem kitisztításában, amit így sem, úgy sem fogok megengedni. A járásom mindeközben kissé labilis, de tőlem telhetően tökéletesen egyenes, és fix. Az égbolt csillagos, így az is gyanítható, hogy bizony, bizony, este van. A cigim is nagyjából teljesen leégett, pedig alig szívtam belőle pár slukkot. Viszont a ma estén egy valami hiányzik belőlem. A drog. Na ezt írja fel valaki, mert ígérem, ilyen többé nem fog előfordulni...
Így járkálok körbe, körbe, át a parton, végig vissza a sétányon, és csak figyelem, hogy a többi ember mit csinál, merre megy, kivel. Megfigyelésből ötös.
Haylie
Boszorka
Boszorka

Hozzászólások száma : 40

Témanyitás  Milo on Vas. Aug. 07, 2011 1:07 am

* Magas félmeztelen férfi ügyködik az egyik hajónál az est viszonylagos hűvösében. Nincsen rajta más csak egy fürdőnadrág így szabadon lehet látni mindent, ami szem és szájnak ingere. Igaz a srácban nincsen semmi extra. A hasán és kezein látszik a rendszeres, de nem túl intenzív testedzés nyoma. Sebhellyel át szelt arc, amelyhez mélyen ülő sötétszemek is tartoznak, pedig legkevésbé sem lehet tetszetős a másik nem számára. Láthatóan gyakorlott hajós, de ha valaki jobban szemügyre veszi, láthatja, hogy tenyere egészen finom és hogy kötelek mély nyomokat hagynak rajta. Hősünk egyáltalán nem törődik a bámészkodókkal nem rég vette ezt a hajót abból a pénzből, amelyet a bátyja és családja adott neki a diplomázási ünnepségen. Akár csak háza alkalmi vétel volt egy árverezésen. Igaz dolgozni ezen is bőven van még mit mire igazán használható állapotban lesz. Kis motoros hajó felül a kormányos fülkéjével, és egy teraszszerű alsó fedélzettel. Alsó rész egy része is zárt itt egy kis konyha, egy szűk két személyes ágy és egy mini fürdőszoba kapott helyett. *
~ Remélem tetszeni fog a drágámnak. Tudom, hogy tud teleportálni, de hajózás és a tengerélményét semmi sem tudja pótolni. Egyszerűen ott érzem magamat igazán otthon és nem a lakásomba. Nélküle viszont sem a ház, sem ez a hajó nem lehet otthon szóval jó volna, ha belemenne, hogy nyaranta ide költözzünk. ~
* Gondolkodik, miközben egy fémrácsos kis grillen tüzet gyújt és a reggel kifogott, megpucolt halakat teszi rá, némi zöldség kíséretében. A halakat nem sokkal megpucolásuk után bepácolta így erre most nincsen gondja. A nagy munka végeztével veszi csak észre, hogy valami zavaros fehér mágia van a közelébe. Egy ideig keresgél tekintetével, hiszen jó idő miatt meglehetősen sokan jöttek most ki sétálni és hajókázók is most térnek vissza az útjukról.. Végül azonban a szeme megakad a vele szemben álló szépséges fiatal lányon, aki épp minden szabályt megszegve, iszik és dohányzik a kikötőbe. *
- Kérem! Itt tilos a dohányzás és az alkohol mert baleset veszélyes. Ezen partszakaszon nincsenek vízimentők ha bele esik vízbe, akkor ilyen állapotba, alig ha fog kikászálódni onnan. -
* Szól, rá majd fordít egy-egyet halakon és kilép a mólóra, hogy segítsen a láthatóan problémával küszködő boszorkánynak. *

Milo
Boszorka
Boszorka

Titulus : Képesség rabló
Kor : 30

Hozzászólások száma : 148

Témanyitás  Haylie on Vas. Aug. 07, 2011 1:38 am

Kezdek rájönni, hogy imádok sétálni ebben a viszonylag hűvös, e mégis tikkasztóan rohadt meleg időben. Feltéve, ha egyesek nem szólogatnak be az életstílusomat célba véve, amire viszont most sor kerül. Nem is akármennyire. megfordulok, és látszik, hogy a szemeim homályos villámokat szórnak, jelezve, hogy tudok én magamra vigyázni, és különben is, nem kell a segítség. Eddig is elboldogultam, eztán is el fogok. Ezt múltkor megmondtam annak a csajnak is a bárban, akinek a nevére nem is emlékszem.
- Köszke, de asszem jól elboldogulok. És azt csinálok, amit akarok. Sosem viseltem el, ha megszabják az életemet, és ezt most sem viselem el. Pláne, ha férfiaktól kapom meg mindezt.
Nem, nem tetszik félreérteni, nem gyűlölöm a pasikat, sőt... de sajnos az apámfajták ez alól kivételeket képeznek. Kicsit jobban megnézve az embert, be kell ismerni, nem is lenne rossz fogás ma estére, és egyébként is, már napok óta türtőztetem magam.
- De mit érdekel téged, ha valaki belelaffan a vízbe, és elmerül, miközben megfullad? Pláne, ahogy mondtad, én, aki ilyen állapotban vagyok.
hagyom abba a mondatot, és egy slukkot még elszívok abból a cigiből. hogy én mennyire imádom a Dunhillt... A kifújás kissé hosszúra nyúlik, de az élvezeteknek meg kell adnia a módját, és én pontosan ezt teszem. Az elszívott csikk pedig megy oda, ahol ár nem okozhat bajt. Egyenesen a vízbe, ahol egy kis sercegés után elalszik, és ártalmatlanul úszkál tovább a felszínen, én meg miután már nem érdekes több, ránézek a férfire, és érdeklődve mérem végig még egyszer, meg még egyszer, meg még egyszer...
Haylie
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Milo on Vas. Aug. 07, 2011 2:03 am

* Milo nyugodt arccal és elnéző mosollyal tűri a lány beszólogatásait. Nem tudja, hogy nála ez az állapot természetesebb, mint a józanság és még alkoholistát is túlzottan keveset látott ahhoz, hogy felismerjen egyet. Hiába láthatóak az élettani jelek, az arcon ezeket a sötétbe szinte lehetetlen észrevenni és amúgy sem erre figyel most fel. Sokkal jobban izgatja, hogy vajon mire is képes a másik és hogy miért is van ilyen állapotban. Hiszen egy boszorkány képességét akár el is nyomhatja az alkoholos befolyás rosszabb esetbe pedig akár az erő kontrollját is elvesztheti, ami könnyen vezethet katasztrófához. Ő maga soha se lenne ennyire felelőtlen és könnyelmű túlzottan kötelességtudó ahhoz. *
- A nevem Milo Battaglia. Egyébként vannak törvények és biztonsági előírások, amelyeket mi védelmünk érdekében hoztak. Ha ezeket nem tartja be és ezzel magát vagy mást akarva-akaratlanul veszélybe sodor, akkor azért büntetés jár. Én azonban őszintén segíteni szeretnék, magának szóval inkább meghívlak egy finom vacsorára. A hajómon azonban nincsen, dohányzás nem szeretem túlzottan a füst szagot. -
* Mutatkozik, be majd kezet nyújt újdonsült ismerősnőjének, mit sem törődve azzal hogy szavainak mi lesz a következménye . Ő hisz a törvényekben és az emberekben még akkor is ha ez gyakran bajba sodorja és nem fog magár hagyni valakit csak mert hülyén vagy bunkón viselkedik vele. *
~ Majd ha kijózanodik, megbékél biztos a dologgal és reggel majd teljesen másképp látja a dolgot. Mindenkinek lehet egy rossz passza és adni kell neki egy második esélyt. Ha szerencsém van, reggelre megtudom, hogy miért itta le magát és tudok neki segíteni vagy tanácsot adni. ~
* Gondolkodik, miközben viszonozza méregetést a terepfelmérését. Nem kételkedik abba, hogy sikerrel fog járni, pedig könnyen megeshet, hogy túl nagy fába vágta most a fejszéjét. *
- Amúgy szívese segítek minden eltévedt fiatal boszorkánynak, ha fényőrük éppen nem ér rá. Apropó nem ismerlek téged valahonnan? Olyan ismerős arcod van… -
* Próbál beszélgetést kezdeményezni, miközben invitáló mozdulatot tesz, hajója felé ahonnan már áramlik is sült hal isteni illata.*

Milo
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Haylie on Vas. Aug. 07, 2011 2:41 am

Igazából én nem beszólásnak terveztem, amit mondok, hanem a tömör, és rikító igazságnak. De hát ha ő így veszi, felőlem... Minden esetre legalább a nevét megtudtam. Milo. Ezt se hallottam még azóta, hogy élek, pedig annak már több, mint húsz éve, hogy megszülettem. Na mindegy, egyszer mindent el kell kezdeni. De megint kezdődik nála az óvatosság. Istenem, ha tudná, hogy hányszor csináltam már ezt, meg mióta, talán nem lenne ezen a véleményen, főleg, hogy még egyetlen egyszer sem buktam le, világ életemben.
- Tudod, lehet, hogy egy kicsit aggódsz. még életemben nem buktam le, és nem is tervezem, pedig egy ideje már így élek.
Emelem fel az üveget, természetesen csak nyomatékosítani, de ha már vettem a fáradtságot, akkor kortyolok belőle. Égető, meleg alkohol kerül a vérembe, a whiskey megnyugtató hatása. Már csak a jég hiányzik mellőle, és teljes lenne a kép. De most, kivételesen ezzel is beérem. A kezét viszont elfogadom, és nőkhöz cseppet sem méltó férfiassággal rázom meg, talán kissé jobban megszorítva a kelleténél. Még az arcomon is összerándul pár izom, hogy mosolyba fusson a képem, bár ez inkább kényszeres, semmint magamtól jövő, és őszinte. Attól, hogy ittam, és alkoholizálok, még teljesen normális vagyok. Annyi sosem szokott bennem lenni, hogy ne tudjak magamról, és tele okádjam a környezetem. Viszont amikor vacsival kínál, érdekes fény lobban fel a szemeimben. Talán egy normális ötlet tőle, meg miegymás. A fejemet is megrázom, hátha csak képzelődtem, de újra felidéződnek bennem a szavak, szóval megint elmosolyodom, de már cseppet sem bizonytalanul, inkább a ragadozó szemeimmel, mintha csak azt akarnák mondani, hogy a sasnak megvan a ma esti tápláléka. Furcsa csavar. Pedig nem is terveztem mára semmit.
- Oké, a kaját elfogadom. De az ismeretséget kizárom. Egyetemre járok, és téged, ahogy elnézlek, cseppet sem ez a kategória zár közre. Inkább nézel ki fiatal felnőttnek, semmint lassan pályakezdő felnőttcsökevénynek, mint ahogy én.
Felelem neki, bár többet nem merek mondani, hátha valami rosszat ejtek ki a számon, aminek most nagyon nem örülnék. Az én orromat is természetesen megcsapja a hal illata, bár a whiskey-é jobban lefoglal. De egye fene, ma estére lemondok a cigiről. Sóhajtok egyet, mikor ezt tudomásul is veszem, hiszen nem könnyű döntés. De a cél érdekében mindent. El is indulok befelé, ahogy invitál, és mutatja, de csak fellépek a járműre, innentől már ő vezet. De azt előre megmondom, hogy nem fogom elviselni, ha támogatni akar. Tudok én menni segítség nélkül is.
Haylie
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Milo on Kedd Aug. 09, 2011 7:17 am

* Az ittas állapotba lévő lány, bár első látásra igen csak egyszerű esettnek tűnt, folyamtatosan okozza Milonak az újabb és újabb meglepetéseket. Számára teljesen elképzelhetetlen vagy valaki szántszándékkal és rendszeresen leigya magát pedig odahaza rengeteg alkoholista tengerésszel találkozott. Azonban a saját kis fantázia világából minden ilyen hatást kirekesztett, és az egyetemen is nagyívben elkerülte a vadabb bulikat, a drogot, meg persze az alkoholt. Gyakorlatilag egyetlen egy napot sem élt eddigi életéből csupán létezett, és hiába tette azt tartalmasan még is rengeteg mindent nem tapasztalt meg e miatt. Ezekre pedig most nagy szükség lenne, hiszen a fekete hajú szépség jóval több segítségre szorul annál, mint amennyit a férfi nyújtani tud neki. A szokásait azért nem firtatja, hiszen segíteni szeretne és nem elijesztenie magától. A másik, ami igazán megdöbbentette, hogy elfogadták a kezét, és bár teljes felületen összeér a bőrük még sem szipkázott el semmit újdonsült ismerőse varázshatalmából.*
- Tévedsz! Én is egyetemista vagyok. Idén végeztek könyvtár pedagógia szakon, jövőre kezdem el az orvosi egyetemet. Találkozhattál velem a könyvtárba, az iskolaújság fotósaként, és nem régiben kezdtem a kórházba szóval akár ott is összefuthattunk. -
* Mondja, miközben eléri a hajót. Milo egy gyakorlott szökkenéssel ugrik rá a hátsó fedélzetre. Rögtön kezet is nyújtana a nőnek, hogy besegítse, de legnagyobb szerencséjére hallak felől vészjósló égett szag kezd el áradni így rögtön oda kell rohannia, hogy, megfordítsa a sülő húsokat. Ezzel egy újabb veszekedést úszott meg, bár fogalma sincsen róla, hogy a lányka nem szereti, ha segítenek neki. *
- A hal nem sokára készen van, addig mesélhetnél magadról valamit. Nem értem, hogy egy ilyen csinos fiatal lány miért issza le magát, különösen nem olyan valaki annyira különleges, mint amennyire te vagy. -
* Próbálja felvezetni a témát és reméli, hogy így vagy úgy de sikerül valamit kiszednie, az ismeretlennőből. Elvégre nem biztos, hogy ok nélkül találkoztak itt ők, és feltételezi, hogy Haylienak szüksége lehet rá. *
- Egyébként te is igazán bemutatkozhatnál! Tudod, te ismered az én nevemet és a szakomat is, de semmit sem tudok rólad-
* Folytatja a megkezdett információgyűjtési kísérletet. Közben a kezei is szaporán dolgoznak, hogy ételt varázsoljanak az asztalukra. *

Milo
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Haylie on Szer. Aug. 10, 2011 3:29 am

Igazából fogalmam sincs, mit szeretne ez az ember, minden esetre jó, ha tudja, normálisan tudok állni a lábamon, és a járásomban is alig van egy kis hullám. Nem az a tipikus részeg, alkoholista vagyok, de ezt majd ő is meglátja. Viszont a többinél megrázom a fejem.
- E-e. Ott tuti nem. Nem járok könyvtárba. Otthon tanulok, nem is annyira rosszul, szóval onnan sem ismerhetlek. De még a szakod is teljesen más, mint a enyém, szóval ismeretség tutira kizárva, feltéve, ha nem vagy az ivócimborám, és a bulizós társam, márpedig nem.
Rázom meg megint a fejem, és innentől nem is kell firtatni, hogy tényleg nem ismertem eddig ezt az embert. Aztán elindulok utána a fedélzetre, meglepően jó mozgáskoordinációval. Egyetlen mellélépésem sincs, és ami a legjobb, az üvegből sem dől ki potyára a lötty, csak a torkomba, amikor felére meghúzom. Szinte rögtön az illatok felé veszem az utam, és be kell ismerjem, hogy igenis csábító aromák szállnak fel a szeletektől, nyam, nyam, nyam... Arra, hogy a kaja nemsokára készen van, csak bólintok, miközben a tekintetem kissé elkalandozik az ételről, és egy kicsit máshol köt ki. Én is ott állok, már csak pár lépésre tőle, amit rögtön lecsökkentek egyre, mondván, hadd nézzem meg a leendő vacsim. Már a nyál is összefut a számban, mikor majdnem beleesek, amikor fentről akarom megszaglászni. Gyorsan visszaállok eredeti helyzetembe, és úgy válaszolok.
- Haylie vagyok. Az pedig, hogy miért van szükségem az alkohol édes gyönyörére, szerintem egyelőre csak az én dolgom. És értékelem, hogy segíteni szeretnél, de ebben nem tudsz. Szóval téma lezárva.
A mondat vége kissé erőszakosra sikeredik, szinte felháborodottra, de erről nem beszélek csak úgy. Inkább megint végigmérem,és megakad a szemem formás hátsóján, ami valljuk be, egyre jobban kedvemre való. Csak egy lépést teszek hátrébb, szorosan mögé állva, szinte ráhajolva, így nem annyira feltűnő, hogy valahogy sikerül mintát vennem róla, persze csak nagyon diszkréten, már amennyire ez diszkrétnek mondható. Aztán ha akarja, ha nem, elhátrálok tőle, leülök valamira, amit találok, és onnan próbálok valamiféle beszélgetést kezdeményezni.
- És mesélj! Hogyhogy egy magadfajta úri fiú egyedül rohangál ezen az estén a hajóján? Ez nem annyira jellemző nagy általánosságban véve.
Mindez azon gondolataim között jön ki a számon, hogy egyre jobban kezdem átgondolni a ma esti tennivalóim listáját. Nagyon is kedvemre való a pasi, az tuti, de azért nem vagyok annyira könnyűvérű, ahogy gondolja.
Viszont sajnálatomra, és nem tudom, hogy neki mennyire arra, hányinger tör rám, olyan nagy, hogy alig tudom visszafogni magam, szóval egy gyors köszönés után már ott sem vagyok, hanem a pallón, majd a parton, hogy keressek valami helyet, ahova kiadhatom a gyomrom feldúló tartalmat, aztán ha ezzel megvagyok, akkor elindulok haza, hogy le tudjak pihenni. Lehet, hogy kicsit sok volt mostanában az alkoholból...

A hozzászólást Haylie összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 10, 2011 9:29 pm-kor.
Haylie
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Zsaklin on Csüt. Aug. 18, 2011 12:47 pm

[ Rafael egyik karija Smile ]

* A nap már lemenőben van s lassan eljön a szürkület. Ha jól sejtem, még egy óra és rám sötétedik. Ami csak azért fontos számomra, mert ha leszáll az éj, akkor nem itt leszek. Hogy mit keresek itt? Bármilyen meglepő semmit és senkit, de hogy mibe vagy épp kibe futok bele az már egy teljesen más kérdés. Talán senkiben s kapok, pár szabad órát mikor nem kell csinálnom semmit. Ritka pillanat, melyet kitudok élvezni. Egy démon élete nem csak abból áll hogy démon. Vagyis sokaknak biztosan, de nekem nem. Vannak más dolgok is, melyek érdekelnek s bármily meglepő engem is vonzanak bizonyos dolgok. Nem, nem a víz vagy a hajók. Teljesen más, az, mely ide csábít. A papucsomat leveszem, s a kezembe fogom. A nap ma erősen tűzött s a beton ugyan árasztja magból még a hőt, de pont ideális a rajta való sétálás. A szél, mely lágyan cirógatja a bőrömet kellemes érzést kelt bennem. Megsúgom: Attól, hogy démon vagyok, még én is érzek dolgokat. Sok démon nem képes erre, de én más lennék. Mondjuk nem kizárt, hogy csak képzelem, de illuzionista vagyok és rám is hatással van a képességem. Amit soha nem vallanék be, hogy valahol örülök neki. Gondolataimból akkor eszmélek fel, mikor az ismerős részhez érek. Itt már csak elszórva vannak hajók, amit én nem bánok. Valahogy soha nem érdekeltek a vízi járművek és van egy sanda gyanúm, hogy nem is fognak. A mólóra lépek, mely imbolyogni kezd a talpam alatt. Ösztönösen a korláthoz kapok. Ez olyan dolog melyet nem lehet megszokni szerintem. Vagy csak én nem vagyok rá képes? Végül is mindegy. A stégen középen foglalok helyet s ügyelek arra, hogy a ruhám ne akadjon bele semmibe, illetve ne mutasson többet a kelleténél. Nem mintha lenne itt valaki, aki elől rejtegetnem kéne bármit is. Táskámból előkerül egy üveg Portugál bór s két pohár. Nem tudom miért hoztam kettőt egyszerűen csak egy ilyen érzésem volt, de mivel nekem csak egyre van szükségem, így a másikat a táskám rejtekébe hagyom. A bort kinyitom s töltök magamnak egy keveset. Az ismerős illat rögvest hatalmába kerít s az első korty után érzem a hazaföld hívogató szavát. Honvágy lenne? Nem valószínű, de semmi kedvem az illúziót semmisé tenni. Így figyelem hát a végtelenségbe nyúló vizet.*
Zsaklin
Démon
Démon

Titulus : Miss Kalandor
Kor : 223

Hozzászólások száma : 181

Témanyitás  Chris on Csüt. Aug. 18, 2011 11:58 pm

*Megveszekedett szoknyapecérként a nyarat végig akarta csajozni. És ehhez rögtön Júniusban vett is egy hajót. Eleinte csak felvágásból használta, de rájött mennyire kényelmes számára.Ráadásul azzal könnyű utazgatni ha máshova kíván költözni. Így otthagyva a bérlakást ide költözött véglesen. A mai napot végig a parton töltötte a kikötő mellett de mivel már nem sok van a nappalból úgy döntött visszajön. Majd átöltözik és megy bulizni amíg nincs meló. Szörfdeszkával a hóna alatt érkezik, a szörfözéshez használt anorák derekáig lehúzva, így felsőteste szabadon van hagyva. Igazán nyugis így sétálni. De erről a nyugalomról egyből meg is feledkezik ahogy kiszúrja a mólón egyedül sétáló hölgyet. Majd kiugrik a szeme elsőre és már füttyentene is, de nem akar bunkón érkezni. Inkább megembereli magát és közelebb sétál. Sármos mosollyal tekintve a nőre.*
-Szép jó estét! Hát csak így magányosan? Egy ilyen hölgy esetében ez igazán nagy vétek férfitársaimra nézve!-*Kezd bele máris a bókolásba.*
Chris
Halandó
Halandó

Titulus : Démonvadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 171

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Aug. 19, 2011 12:33 am

* Azért kedvelem ezt a helyet, mert végtelen nyugalmat képes árasztani. Ebben az időszakban nem sokan mászkálnak erre és én ezt abszolút nem bánom. Olykor örülök, hogy nem kell szerepeket játszanom és „eladnom” magamat. Mondjuk, az egész élet a jó PR munkáról szól, nem többről. Ha ügyesen lavírozol, akkor lehetsz valaki, ha pedig nem akkor mehetsz a süllyesztőbe. Magányom azonban nem tart sokáig, mert léptek közéletére leszek figyelmes. A léptek egyre hangosabbak lesznek s végül egy férfihang üti meg a fülemet. Azonnal felnézek az illetőre s akaratom ellenére egy mosoly kúszik az arcomra. A lehető legjobb személy, hiszen ember és nem érzek mágiát. Igen, ennek is lehet örülni. Egy normális ember, bár ezt még nem állítanám biztosan. Lehet egy elvetemült alak, aki igazán jó testet kapott ehhez. Végig járatom a tekintetem a szabadon hagyott felső testén. Még jó, hogy megnézem. Ha már közszemlére bocsájtják vétek lenne, ha nem legeltetném azokon az izmokon. Ahogy bókol az tetszetős.*
- Hasonló szépet kívánok. Köszönöm, talán ha akadna valaki, aki csatakozna magányom már is elviselhetőbb lenne* Jegyzem meg kedvesen, s ha tud a sorok között olvasni, akkor még izgalmas is lehet az estém vagy esténk.*
- Ahogy látom a vízi sport szerelmese.....vagy* Kis habozás után tegezem csak le. Ha emberi koromat nézem, akkor talán egy idősek lehetünk, bár ebben nem vagyok biztos. Azonban a mondatott nem fejeztem be így folytatom is ezzel talán egy beszélgetést indítva el.*
- Árud el nekem, mit szeretsz benne?* Magam mellé intek, hogyha szeretne, akkor akár helyet is foglalhat. Mondjuk még erre sem volt példa hogy egy halandóval beszélgessek a szörfölésről, de azt mondják egyszer mindent el kell kezdeni.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Chris on Pént. Aug. 19, 2011 1:48 am

*Ahogy hellyel kínálják a deszkát nekidönti a korlátnak ő pedig lehuppan a másik mellé.*
-Egyszerű! Utálom a semmittevést, és szeretek sportolni. Most épp ezt csináltam.-*Vonja meg a vállát majd a modern korhoz illően kezét nyújtja.*
-Chris vagyok!-*Mutatkozik be, de ha elfogadják a nyújtott kezet akkor ő inkább kézcsókot ad.*
-Csak itt a stégen szeretnél üldögélni? Csak mert itt a hajóm és hátul van egy egyszerű kis teraszos része, kényelmes kanapéval és asztallal.-*Mutat el oldalra, de csak gesztusképpen. Ha már oda sikerülne felinvitálni a hölgyet akkor a legnehezebb részen már túl is van, hogy hazavigye a csajszit. *
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Aug. 19, 2011 2:02 am

* Mikor a keze lendül felém az enyémet az övébe csúsztatom s már ráznám meg mikor számomra meglepő dolog történik. Egy apró csók landol a kéz fejemen s akaratlanul megint egy mosoly kúszik az arcomra. Tök gáz, de mostanában elég sokat húzódik az arcom. Csak tudnám miért. Na mindegy ezt nem most fogom megfejteni.*
- Zsa.....Zsanett* Mutatkozok be, de majdnem rávágtam azt a nevet melyet már jó ideje használok. Sajnos, ha egy nevet sokáig használsz akkor sebezhető leszel. Ezt pedig nem engedhetem meg senkinek. Így is akad, olyan aki tisztában van vele. Nem kell gyarapítani a számukat még egy fővel. Nem áll szándékomban elhagyni a stéget, de miért is mennék vele? Nem hiszem, hogy sokat tudna ártani nekem vagy ha még is akkor meg is érdemlem. A kezemet viszont kihúzom az övéből, ha hagyja.*
- Azt hiszed, azért mert ide jöttél és szép szavak mondasz, már fel is megyek a hajódra? * Kérdezek vissza közömbösen s csak kíváncsi vagyok az arcára, de mielőtt bármit is mondana, folytatom. Csak annyi időt hagyok neki, hogy valami megjelenjen az arcán.*
- Helyes, mert egy kis izgalom soha nem árt.* Mosolyodom el kacéran. Tudom én, mire megy ki a játék, de lássuk hogyan sakkozik tovább.*
- Remélem a bort szereted* Jegyzem meg s az üveget a táskámba mélyesztem. A pohárra viszont nincs szükségem így az szépen ott marad. A kezemet nyújtom felé, hogy segítsen fel ha már meginvitált magához.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Chris on Pént. Aug. 19, 2011 2:38 am

-Nem hiszem, de reménykedek benne.....és néha bejön.-*Kuncogja el magát, majd felállva természetesen felsegíti a másikat.*
-Ohh bor? Ezek szerint egy igazi úri nőhöz van szerencsém. Kezdem magam egyre szerencsésebbnek érezni.-*Azzal meg is indul de nem kell messzire menniük. Rögtön a harmadik hajónál meg is áll, ami igazán nagy. Nem olyan milliomosok luxus hajója. Csak egyszerűbb de igazán otthonos. Felszállva lerakja a deszkát, és megfordulva felsegíti a kedves vendéget.*
-A bor mellé esetleg bármi mással szolgálhatok?-*Kíváncsiskodik és kíséri hátra a fedélzetre a nőt, ahol a beígért kanapé virít. Egy kis kör alakú asztal mögött egy félkör alakú kanapé.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Aug. 19, 2011 4:37 am

- Ahogy most is* Vigyorodom el s van egy olyan érzésem, hogy az a néha egy kis túlzás, de ezzel semmi gond nincs. Évezni kell az életet, amíg van neki. Nem, nem fenyegetés ez csak puszta ténymegállapítás, hiszen ember és épp egy démonba botlott bele. Remek párosítás azt hiszem, bár az emberek leölése nem olyan nagy élvezettel jár, mint a bosziké. Én jobb szeretek velük szórakozni, mert esendők. Térjünk, csak vissza a jelenbe, mely kezd izgalmasan alakulni vagy remélem, hogy az lesz. *
- Nem is sejted milyen szerencséd van* Motyogom fél hangosan. Nem feltétlen neki szántam, de ha meghallja, sem érdekel túlzottan. Menet közben végig nézem, ismét a fiatalembert s nem vagyok rest hátulról is megcsodálni. Kidolgozott izmok, hajaj. Nem kell sokat menni a hajóhoz s ismét a kezemet az övébe csúsztatom és hagyom hadd segítsen fel. A szoknyám pont annyit enged, hogy gond nélkül tudjak fellépni.*
- Ha van egy kis szőlő akkor azzal, ha pedig nincs akkor elég lesz egy pohár* Mosolyodom el, ismételten s amint megjelenik előttem a kanapé . Kecsesen megkerülöm, s lassan húzom végig rajta a kezemet*
- Van ízlésed ez tetszik* Jegyzem meg határozottan és elég kényelmesnek tűnik tapintás alapján.*
- Valami zene esetleg? Vagy mit szeretnél, mi legyen a következő lépés?* Kérdezem meg féloldalasan pillantva rá s a kezem meg is áll a felületen.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Chris on Pént. Aug. 19, 2011 8:11 am

-Hát a következő lépés, hogy kényelembe helyezd magad. Én pedig utánanézek van e szőlő, illetve valami alkalomhoz illőbbet veszek magamra. Búvárruhában valahogy nem az igazi.-*Vigyorodik el szélesen.*
-Addig is kérlek érezd otthon magad!-*Azzal kinyitja az ajtót és eltűnik mögötte. Beletelik jó néhány percbe mire megkerül, addig teljesen magára hagyva a lányt. Körbenézhet, vagy a kilátásban gyönyörködhet. Mindenesetre mikor visszatér kicsit még látszik rajta a megkönnyebbülés. Egy shortban és egy kigombolt lenge ingben érkezik. Egyik kezében két pohár míg a másikban egy tányér rajta a szőlővel. Mázlija van, ritkán tart ilyen gyümölcsöket itthon.*
-Remélem nem unatkoztál!-*Tesz le mindent az asztalra majd még kicsit odébb lépve a rádiót is bekapcsolja lejátszásra, és kiválasztja a lassabb számokat. Amolyan hangulatkeltésképpen. Majd megfordulva ő sem teketóriázik már, és egyre kevésbé titkolja tekintetét mely vágyakozóan simítja végig a másik idomait. Ez már olyan csoda számára ahol nem csak bevágódni akar. Igazán kiakarja élvezni ennek a kis játéknak minden percét.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Zsaklin on Vas. Aug. 21, 2011 2:45 am

- Rendbe van* Lassan járatom végig a tekintetem s ruháján és nekem bőven meg felel. Ha jobban érzi magát másban, akkor csak rajta. A ruha csak anyag és ennyi. A következő szavaira csak bólintok egy aprót. Nem tudom milyen az otthon, hiszen nekem nincs, de nem is vágyom rá. Ha lenne, akkor túl könnyen megtalálhat bárki. Így legalább egy kis fejtörést okozok ha mást nem. Egyedül maradok s ahogy javasolta kényelembe helyezem magamat. A kanapéra ülök s lábaimat magam előtt keresztbe vetem. A bort az asztalra helyezem s várok. Azon töprengek, hogy mit s keresek itt? Talán semmit, pusztán sodródóm az árral. Hallom a közeledő lépteket, de nem fordulok abba az irányba. Meg várom míg a fiatal ember a látószögembe kerül. Tényleg jobb, hogy átöltözött s szerencsémre nem takargatja a felső testét, mely vonzza a szememet.*
- Nem, de most már sokkal kellemesebb és ha jól sejtem nem hagyod, hogy unatkozzak....* Jegyzem meg egy apró mosollyal az arcomon s a szőlőszemekre pillantok. Mázlim lenne? Nem hiszek én abban, de egy jó pont mindenképp felírható a számlájára. A zene is megszólal s elnyomja a kikötő zaját ezzel megalapozva egy másfajta hangulatot. Nem kerüli el a figyelmemet a vágyakozó simogató pillantása.*
- Akkor iszol velem, egy pohárral?* Teszem fel a kérdést, de tekintetem nem veszem le az arcáról. Egy szőlőszemért nyúlok, melyet az ajkamhoz emelek, és csak lassan harapok bele. Kiélvezve azt, hogy a gyümölcs kerek. Nem vagyok oda az emberi étkekért, de szeretek kellékeket használni és most a szőlő is egy ilyen eszköz lehet.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Chris on Vas. Aug. 21, 2011 3:16 am

*A zene a látványa kisugárzás, és persze ahogy képes azzal a szőlőszemmel is játszani a nő. Nos azonnal elvarázsolta, de nem annyira hogy bárgyún álljon. Egyszerűen csak vonzza a nő, és ezért lép is. Átveszi a másiktól a bort és tölt mindkettejüknek. Majd leül mellé, oldalt fordulva vendége felé. Kezét elfekteti a háttámlán a nő nyaka mögött a másikkal pedig a poharát emeli koccintáshoz.*
-Talán előre iszok a medve bőrére, de igyunk egy remek estére. Már most megmondom, hogy nem is találhattam volna jobb partnert az este eltöltéséhez. Egy ilyen vonzó nő, ezzel a remek stílusérzékkel, ráadásul érzékien erotikus kisugárzással. Hát biztos nem a véletlen műve!-*Ami a szívén az a száján, és odakoccintja poharát a másikéhoz.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Zsaklin on Vas. Aug. 21, 2011 3:39 am

* A poharam immáron tele lesz melyet csak egy mosollyal konstatálok. Amint a férfi leül mellém még nem mozdulok meg. Akkor teszek felé bármit is mikor a keze hátralendül. Kicsit közelebb húzódom hozzá, mert miért is ne tenném? Annyira azért nem, hogy egymáshoz érjünk de a távolság csökken valamelyest köztünk és ennek köszönhetően az Ő belátása jobb lesz a ruhámba. Ami egyébként egy fekete kivágott egybe ruci. Nem szégyellem ki tenni azt amim van. Én is megemelem a poharamat s tekintetem az övébe mélyesztem, így hallgatom a szavait, melyeket hozzám intéz.*
- Ha így bókolsz még a végén elpirulok* Kegyes hazugság, mert nem vagyok képes a pirulásra, de ezt neki nem kell tudni. A poharaink össze érnek ezzel kis hangot keltve a levegőben.*
- Az estére.* Fűzőm még hozzá csendesen s szépen bele kóstolók a borba. Kiváló minőség nem is lehetne máshogy. Most már én is felé fordulok jobban. Az egyik ujjamat a mellkasához érintem, mely az inge miatt szabadon köszönget nekem. A körmöm hegyét kezdem lassan, nem fájdalmasan végig húzni a bőrén.*
- Mond csak mivel foglalkozol, mert ilyen izmokat nem osztogatnak akár hol.* Amint az ujjam elindul követem is tekintettem a mozdulat sort, melyet végzek éppen. Mivel egy gomb sem akadályoz meg a haladásban egészen a sort széléig viszem a kezemet s fel pillantok rá.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Chris on Vas. Aug. 21, 2011 4:14 am

*Ő is beleiszik a borba és tényleg nagyon finom. Majd hagyja a lányt játszani. Ő addig lerakja poharát, és elvesz két szőlőszemet, az egyiket szórakozottan bekapja és mosolyogva eszi meg, közben figyeli a nőt.*
-Személyi testőr vagyok, két állás között.-*Válaszolja a sablon dumát. A zsoldosnak ritkán örülnek a nők, az a rossz fiús lét határain túl van. A zsoldos szóról a gyilkosok és haramiák jutnak eszébe az embernek. Ő pedig csak az országot védte. Mindenesetre ő is beszáll a játékba és lassan a nő szája felé emeli a szőlőszemet hogy gyengéden végighúzza ajkain és engedje megenni végül.*
-Nah és egy ilyen szép lány? Biztos nem csak kisboltban vagy eladó. Inkább igazi arisztokrata lányra tippelek.-*Pillant először a másik dekoltázsába mely tényleg nagyon vonzza tekintetét, de aztán vissza a másik arcára. Úriember, majd kerít rá alkalmat, hogy jobban szemügyre vehesse a kebleket.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Zsaklin on Vas. Aug. 21, 2011 5:42 am

* Még szép, hogy bele mászok ebben a játékba. Mi okom lenne kihagyni egy ilyen kellemesnek ígérkező estét? Az tény hogy lassan máshol kéne lennem, de azt hiszem az ez izgalmasabb lesz mint ami rám várt volna. Kár hogy nem érzek olyan vágyat mint az emberek, de ha kell megteremte magamnak.*
- Nekem is el kéne olykor egy személyi testőr.* Nem lenne rossz ha lenne egy saját bejáratú, de ha úgy vesszük nincs rá szükségem. Megtudom magamat védeni, ha pedig még sem menne akkor csak egy kívánság az ára. Ezzel most abszolút nem akarok foglalkozni ezért inkább Chrisre koncentrálok. A szőlőszemet először az ajkammal ízlelem meg s ügyelek arra, hogy az ujját se kerülje el a puha bőröm. Még nem eszem meg, hanem játszok vele. A nyelvemet hívom segítségül s mikor kellő képen körbe járta, nyelvem hegye, csak akkor engedem be a számba s nyelem le végül. Erősen palástolom azt hogy nem ízlik a gyümölcs ellenben a bőre igen csak kellemes, már ha érezhetek ilyet.*
- Helyes a tipped, de azt is tegyük hozzá, hogy időnként nagyon unatkozom. Szerencsére ma nem fogok * Most mit mondtam volna neki? Hogy egy démon vagyok, aki a velejéig romlott? Úgy sem hinné el, ha meg igen, lehet nem szórakoznánk egymással. Nem ejtettek a fejemre szerencsére. Amúgy sem kell neki tudni sokat rólam. Egy lány a srégről és jó napot. A kezemet közben fel felé vonom a testén egészen a nyakáig. Az egyik ujjammal apró köröket hintek a bőrére.*
- Azt mondtad két állás között, ezt kifejted jobban is?* Kérdezek rá erre, mert fogalmam sincs mi lehet az a két állás között. Van egy sejtésem, hogy több lábon áll, de erre kell a megerősítés. Ha nem akarja úgysem fogja kifejteni.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Chris on Vas. Aug. 21, 2011 6:07 am

*Kellemes mosollyal figyeli a másik megmozdulásait. Majd persze válaszol is ahogy kérdezik.*
-Kidobtak mert túl jó vagyok, és ehhez néha át kell hágni a szabályokat.-*Jegyzi meg és újra iszik a poharából.*
-Tudod mit? Inkább megmutatom!-*Rakja le a poharát és kezeivel elkapja a nő derekát és magára húzza, hogy az ölében üljön, lovagló pózban.*
-Ha gondolod szívesen megvédlek, bár ehhez persze ellenszolgáltatást is kell kapjak. És látod...pénzzel nincs gond.-*Jelzi a másik felé, hogy talán természetben. Elég közel van arca a másikéhoz, és ajkai buján nyílnak el, de nem csókol bele a másik ajkaiba.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Zsaklin on Vas. Aug. 21, 2011 6:34 am

-Szóval jó vagy. Minden területen? * Hangom csábító és bizony célzok is valamire. Szerintem tud a sorok között olvasni és ezt nem kell jobban kifejtenem, ha pedig még sem, akkor azt nem szavakban fogom elmagyarázni.*
- A szabályok pedig csak amolyan útmutatóként szolgálnak* Jegyzem meg halkabban. Szabályok? Nálam? Vicces lenne. Nem ellenkezem és hagyom hadd vegye át az irányítást, így kerülök az ölébe. A szoknyám igen csak felcsúszik, a combom közepéig vagy még tovább, de engem ez nem zavar, sőt….Mind a két kezemet a nyaka köré fonom s igen csak lecsökkent a távolság. Azonban amíg beszél, addig én a tarkóját kezdem el simogatni. Tetszik a rövid haja is. Azt hiszem most jött el az idő, hogy kicsit használjam a képességem, de most önző módon magamon. Egy másodpercre megfordul a fejembe, hogy mi lenne, ha ember lennék, de amilyen gyorsan jött, úgy megy tovább. Egy kis levegő forrósítás az melyet bevetek a hangulat s vágy fokozás érdekében. Amint ajka nyílik szabad kezemet oda helyezem.*
- Ha fizetnék a védelemért, nem is pénzben tenném.* Súgom a szavakat s játszani kezdek a puha ajkakon. Na de itt még nincs vége. Miért is lenne?*
- Ha ezt adom meddig védesz?* Még közelebb hajolok hozzá és ujjamat a nyelvem váltja fel. Nem, a csóknak még nem jött el az ideje és ha már játszunk akkor tényleg minden percet élvezünk ki. Kívánjon annyira, hogy bele gebedjen. Gonosz vagyok? Áh, dehogy csak démon. A lényeg, hogy nyelvemmel térképezem fel ajkai édességét.*

Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Chris on Vas. Aug. 21, 2011 6:54 am

*Kezei gyengéden csúsznak fel a másik szabaddá vált combjain, miközben tekintetét nem veszi le a másikéról.*
-Amíg csak szeretnéd!-*Jegyzi meg elvigyorodva, és közben kezei bemásznak a szoknya alá, hogy felfedezzék a másik formás idomait. És bizony ez a játék épp elég már ahhoz, hogy odalent is feléledjen, és egyértelműen jelzi vágyait a másik felé.*
-Egyetlen gondom van. Sok olyan ember van aki csak beszél és nem fizet. Te is ilyen vagy?-*Húzza a másikat ő is, bár nem démon vagy ilyesmi, de ő is szívesen befolyásolja a másikat. Nem fogja megtenni a csókhoz a következő lépést, még nem legalábbis. Ki akarja szedni a nőből ezt a lépést.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next