Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

San Francisco Központi Rendőrállomás

4 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

San Francisco Központi Rendőrállomás

Témanyitás  Vienne on Szomb. Okt. 24, 2009 5:10 am

First topic message reminder :

A hatalmas épület a terület rendőrségi központja, saját bírósággal és fogdával felszerelve.
Vienne
Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: San Francisco Központi Rendőrállomás

Témanyitás  Raoul on Pént. Okt. 29, 2010 10:50 pm

[Andy Irodája]

*Raoul sok ténnyel tisztában van a jövőbelátásának köszönhetően. Például az biztos, hogy még Vienne nincs bent a kapitányságon, de Andy viszont igen. Az is százas, hogy a férfi nagyjából pár perc múlva fog megérkezni, hiszen lassan kezdődik a műszakja. Sőt... már azzal a ténnyel is tisztában van, hogy a nyomozó széke egész kényelmes, ehhez viszont nem kell a jövőbe látnia.
A démon ott ül Andy helyén, az íróasztal mögött, kényelmesen elhelyezkedve a széken, lábait felpakolva az íróasztalra kissé féloldalasan, hogy rálásson azért az ajtóra. Jobb híján csak nézelődik, miközben malmozik. Nincs jobb dolga, amíg meg nem érkezik a nyomozó. Pofátlan nyugalommal birtokolja be a férfi helyét.*
Raoul
Démon
Démon

Titulus : Daredevil
Kor : 510

Hozzászólások száma : 620

Témanyitás  Raoul on Pént. Okt. 29, 2010 11:56 pm

*Amikor Andrew wlőször belép, oda se pillant inkább gyanútlannak tetsző arckifejezéssel a plafont fixírozza.* ~... három... kettő... egy~ *Na, most fordítja tekintetét az ajtó felé, pont mikor a férfi újra belép.*
- Szép iroda. *Jegyzi meg őszintének tűnő arckifejezéssel, mégis szorult belé némi illem. Ezt bizonyítván, le is veszi a lábait az íróasztalról és feláll a székből.*
- Egy szívességet szeretnék kérni. *Tekintete kissé kérdőre vált, nem folytatja egyelőre, kíváncsi egyelőre, hogy erre hogyan reagál a férfi.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Raoul on Szomb. Okt. 30, 2010 2:11 am

- Hát igen, megdöbbentő, hogy maguk is jók valamire. *Jelenti ki halvány mosollyal, nem tehet róla, lényegében a másik provokált ki egy ilyen stílusú megjegyzést. Közben megindul az íróasztal körül, míg végül át nem ér a másik felére, ugyancsak szembe a nyomozóval. Kényelmesen nekidől háttal, karjait összefonja maga előtt.*
- Arra alapozom, hogy Vienne-ről van szó. Tudtommal számít magának a hogyléte. *Komolyra vált, most nem kekeckedik.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Raoul on Szomb. Okt. 30, 2010 3:51 am

- Megvádol, holott semmit sem tud rólam? És még nyomozónak nevezi magát? *A kérdés költői, a hangnemből tömény irónia érződik, arról nem is beszélve, hogy jócskán megjátssza a döbbenetet, ahogy erre a felismerésre jut. Csak játszik, talán magát védi ilyen módon, mert mentegetőzni azt biztos nem fog. Na, de most már ő is érzi, hogy ideje lenne a tárgyra térni.*
- Vienne velem kapcsolatos emlékeit kitöröltem. Segít abban, hogy ami elveszett az maradjon is úgy? *Nem magyarázza túl, épp elég annyit tudnia a férfinek, amennyi feltétlenül szükséges. Iménti komolytalanságának pedig már nyoma sincs, az eltökéltség vette át a helyét.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Raoul on Szomb. Okt. 30, 2010 7:03 am

- Nézőpont kérdése. *Nagyjából ennyivel le is rendezi Andy véleményét a vádakkal kapcsolatban. Nem szócsatázni jött még ha abban rendkívül jó is. A nyomozó szavaira, meg bólint egyet elégedetten.*
- Helyes a bőgés oroszlán. *Ez pont úgy hangzik, mintha azt közölné a férfival, hogy "Jó kutya." Egyébként Raoul nem szándékozik barátokat szerezni a városban, ez tökéletesen látszik. Az utolsó kérdésre most konkrétan pszichopata fejet vág és kicsit előre is dől hozzá, de még mindig az íróasztalnál van.*
- De... ez a fétisem. *Suttogja erős szarkazmussal, majd a következő pillanatban már ott sincs a helyiségben. Elköszönni luxus démonéknál.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Kedd Nov. 02, 2010 11:16 pm

[ANDY]

*Raoul nyilván előre láthatta, mikor fog a nő bejönni, ugyanis a délután folyamán bizony tiszteletét teszi kedvenc (és egyetlen) munkahelyén.
Épp most jött a felsőbb vezetéstől, ahol kissé megrángatták, így nincs a legjobb hangulatban. Főleg, hogy mostanság fura mód, de érzékeli az emberek érzéseinek változását, lelki állapotát - és ez kihat rá is: felhergeli és kiakasztja.*
- Kop kop. *szól be halvány mosollyal képén, mikor megáll Andy irodája előtt. Kopogás nélkül mégse illik belépni.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Nov. 02, 2010 11:29 pm

*Előbb a fejem dugom csak be az ajtón és körbepillantva terep-felmérek. Épp elkapom a mozdulatot tekintetemmel, ahogy a férfi valamit az íróasztala fiókjába süllyeszt.
Ó, jajj... ennyire ráijesztettem volna az sms-sel? Mondjuk megértem. Én is félnék egy olyan világtól, ahol kezdőnek számítok. Főleg, hogy egyébként a normális közegben majdhogynem profinak számítok. Mert Andy annak számít és a higgadtságáért valahol mindig felnézel rá és tisztelem. Sose értettem igazán, hogy miért nem őt léptették vezetővé elő, miért engem. Talán azt hitték, hogy egy nőt majd könnyebb lesz befolyásolni, így a mi kis részlegünk elszeparáltsága is megszűnik. Sőt, ma rájöttem, azt szeretnék, ha az egész részleg megszűnne. Besöpörni a természetfelettit a szőnyeg alá, azt jól van. Hisz amit nem látunk, nincs is, nem igaz?
Belépek, behúzom magam után az ajtót.*
- Szia, mire ez a nagy készültség? *Nekem van ötletem Cosette ellen, bár lehet, kissé drasztikus. De úgy tartják, a kevesebb néha több.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Nov. 02, 2010 11:41 pm

- Jó, csak előtte hagy vallassam ki. Utána szétkaphatod. *vigyorodom el, ahogy közelebb lépek. Andy gondolatait furcsálva érzékelem. Szerelmi bánat? Mi?! Nekem? Vajon mit ivott a kedves kolléga, hogy rémeket lát? De csak egy firtató, kérdő pillantással teszem szóvá aggályomat a dolgot illetően.*
- Nos az ötlet nem üti ki teljesen, de egy kis időre zárlatossá teszi. Emlékszel, mikor a gyakornokunk nyáron ráborította az ásványvizet a nyomtatóra és hetekig szívtunk miatta? *vigyorodok el a másikra tekintve, hogy vajon kapizsgálja e már. Úgyis tudom, hogy igen. Hallom.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Nov. 02, 2010 11:49 pm

- Ha jó pillanatban használjuk, szerintem esélyes. Megér egy próbát, nem? *Ha nem működik... nos Andyvel ellentétben én ebbe bele se gondoltam. Minden esetre jobb ötletem nekem sincs. Akkor kell víz alá tenni a szőke törpét, amikor használná a képességét, vagy le kellene önteni akkor.*
- Vízipisztoly? * Hüm, ez nem is rossz ötlet. El is vigyorodok akaratlan az elképzelésre, hogy mi ketten vízzel töltött fegyverekkel rohangásszunk.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Nov. 02, 2010 11:57 pm

- Keres minket. *vonok vállat, de a másik kifejezését látva - no meg gondolatait érzékelve - rájövök, mennyire nincs ínyére a vizes "buli". Megadóan szusszantok, lehunyom szemem, majd a másikra tekintek, mikor újra kinyitom szemhéjaimat.*
- Jó, meg is idézhetem akár. *Ehhez meg nekem nincs sok kedvem, de van más választásunk?*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szer. Nov. 03, 2010 12:12 am

- Megfelelő módszerrel végzett megidézés esetén igen. Vannak démonok, akiknek elég egy bűvige, míg másokhoz némi rituálé is kell. Persze ezt ne úgy képzeld el, mint ahogy a szektások áldozgatnak mindenfélét. *Magyarázom körültekintő türelemmel. Hogy Andy emlékezetét miért nem mosták még át az égiek, az nyilván ő titkuk. Én se értem igazából. Nem szokásuk késlekedni, ha végrehajtásról van szó.*
- Ellenben lenne itt még valami, amin a napokban elég sokat agyalok a rendőrséget illetően. *vezetem fel a témát, ami mostanság egyre inkább kezd megformázódni bennem.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szer. Nov. 03, 2010 12:22 am

- Te is tudod, hogy nem egyszer megcincáltak már minket a módszereinket illetően. Főleg, mikor látszólag a semmiből oldottunk meg olyan ügyeket, amikkel a rendőrség többi része nem tudott mit kezdeni. *szusszanok halványan elmosolyodva.*
- És amit most mondok, nem azért mondom, mert a vezetőség szeretné, ha megszűnnénk létezni, hanem azért, mert sokkal több lehetőségünk lenne... Szóval... *miért olyan nehéz kibökni? Talán mert tartok az ellenérzéstől, amit esetleg kiválthat a kollégák közt? Nyilván, hisz az állam rendesen megfizet minket a munkánkért, még ha nem is vagyunk tőle milliomosok. Magánúton kissé megcsappanna a fizetés és nekem nem, de akad olyan, akinek családot kell eltartania.*
- Arra gondoltam, mi lenne, ha kiválnánk és magánügynökségként folytatnánk tovább a munkát. Persze, a ti véleményetek számít. *Teszem hozzá, majd halkan még megjegyzem:*
- A többieknek még nem mertem felhozni.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szer. Nov. 03, 2010 12:44 am

-Ez igaz. Ahogy annak is, hogy megvan a dolognak az előnye. *Biccentek aprót, elgondolkozva a másik szavain, majd megadó sóhaj keretében kibököm:*
- Csak tudod tele van már mindenem vele, hogy állandóan minket csesztetnek, ahelyett, hogy csinálnának is valamit. Jelenleg épp a Cale-ügy miatt lettem leszúrva, hogy semmi eredmény. Holott tudom, hogy ártatlanok, csak nincs rá bizonyítékunk. *morranok magam elé tekintve. Majd elcsendesedve figyelem a szoba berendezését. Az olyan érdekes...
Persze, közben gondolataim nem nyugszanak.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szer. Nov. 03, 2010 1:14 am

*Andyre sandítok, majd igyekszem lazán vállat vonni.*
- Ahogy érzed, bár a csajt nem tudom neked a föld alól előrángatni, ugyanis nemrégiben összevesztek a bátyjával és lelécelt. *Csak ennyit tud, de ez is elég. Nem kíváncsi a kis hiperaktív havi hisztijeire.*
- De ha ennyire ragaszkodsz hozzá, megbeszélhetek neked egy találkát Logannel. *szusszanok, mert többet már nem tudok hozzáfűzni a dologhoz.*
- Csak annyit akartam a dologból kihozni, hogy gondold át. Feleslegesen nem akarom az embereimet terhelni ilyesmikkel is. *Vagyis ha Andy azt mondja, maradjunk és tartsam tovább a hátamat tűrve, akkor azt fogom tenni. Adok a véleményére.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szer. Nov. 03, 2010 2:11 am

- Igen, ezzel nem vitatkozom. *mosolyodok el finoman a falnak döntött háttal tekintve a másikra. Szavain kissé elmerengek és biccentek.*
- Valami ilyesmi. És szerintem inkább valami láthatatlan műanyag, vagy nem tudom milyen fal kellene közénk és ő közé a terembe. Harper talán tud segíteni ez ügyben. *szusszanok kelletlenül.*
- Tudom, hogy nem akartam belevonni a nőt, de Cosette megtalálta és megtámadta. Ő árulta el a neveinket a törpének és én nem hibáztatom érte. *Az SMS-t, amit Alan küldött, nem leltem meg a telefonomban. Lehet, töröltem? (Valójában Raoul volt alapos.)*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szer. Nov. 03, 2010 3:01 am

*Halványan elmosolyodok a kérdésre.*
- Andy, ha tehetném, te se lennél ott, nehogy bajod essen. *Majd szórakozottan lököm el magam a faltól és felkuncogok.*
- De ismerlek és tudom, hogy aligha tudnálak távol tartani a dologtól, ha már egyszer rákaptál az ízére. *kedves mosolyom nyugtatom a férfin, ahogy az asztalához lépek és elgondolkozva tekintek magam elé. Harper nem lesz ott, nem engedem. Ki érdekelt még az ügyben? Alan. Na nem, szó se lehet róla, hogy őt is bevonjuk. Épp elég neki most Harper, meg nekem se hiányzik, hogy Andy-n kívül még rá is vigyáznom kelljen.*
- Nincs rá szükség. *felelem végül komolynak tetsző hangon. És úgy is gondolom.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szer. Nov. 03, 2010 3:31 am

- Bocs. *Tényleg sajnálom, még ha halvány mosoly is ül a képemen. Aztán csak kérdőn vonom fel szemöldököm igyekezete láttán. Mégis mi üthetett belé? Minden esetre nagyon bizakodó és izgatott - ahogy érzem.*
- Micsoda? *lépek finoman mögé és hajolok a monitorhoz (ez által hozzá is) kicsit közelebb válla felett, hogy belepillantsak a keresés eredményeibe.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szer. Nov. 03, 2010 3:43 am

*Mosoly ül ki az én arcomra is. Nah, ez egész jó és használható ötletnek is tűnik. Biccentek Andyt illetően. Harper számát úgyis tudja.*
- Mire mennék nélküled. *nyomok vidám kis puszit a másik arcára, ha már ott járok, majd felegyenesedve lépnék is kifelé az irodából.*
- El kell még ugranom a laborba valamiért a papírmunka előtt, hozzak valami lélekerősítő kávét vagy hasonlót? *firtatom, majd ha választ kapok, elköszönök és le is léptem arcomon halvány mosollyal. Jelenleg nagyon úgy fest, sínen vagyunk...*

//Köszi. =) //

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Chris on Vas. Dec. 12, 2010 9:22 am

*Fekete V nyakú testhez feszülő pólóban, és farmerban lép be a rendőrségre. A recepciónál nem is áll meg, már egyből a harmadikra siet. Az ottani titkárnő állítja csak meg, hogy mégis hova megy. De elég könnyen csábos mosollyal közli, hogy Vienne-t keresi. És kis flörtölése gyorsan meghozza a sikert, megtudja hogy a rendőrnő éppen gyakorol, és hogy talál oda. Bár elhalóan még a titkárnő közli, hogy Vienne külön kérte, hogy ne zavarják, már nem is érdekli. Csak átvág a folyosókon, hogy az edzőteremhez jutva kopogás nélkül nyisson be.*
-Vivienne Marie Moore?-*Kérdi sármos mosollyal mikor megpillantja a nőt.*
Chris
Halandó
Halandó

Titulus : Démonvadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 171

Témanyitás  Vienne on Vas. Dec. 12, 2010 9:35 am

*Háttal áll egy pasasnak, aki kétszer olyan magas majdnem mint ő és jóvalta izmosabb. A csuklóját fogja össze.*
- Rendesen fogd, Carter... *szusszan halál nyugodtan, szemforgatva.*
- Rendesen fogom. *Morran amaz, mire a nő ajkaira macskamosoly szökik és egy határozott mozdulattal gáncsot vet a férfinak, hogy aztán rajta kössön ki, az meg a padlón.*
- Tényleg? *küld bájos mosoly felé, majd feltápászkodik és haját hátralöki egy rutinos mozdulattal vállairól. Épp ekkor szólítják meg, arrafelé pillant.*
- Segíthetek? *Arcán a szokásos határozott dac ül. Szériatartozék. Egyébként melegítőt és pántos felsőt visel, melyek férfiszemnek jótékonyan simulnak testére.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Chris on Vas. Dec. 12, 2010 9:43 am

*Egy féloldalas mosollyal nyugtázza a nőci akcióját. Már rég megtanulta, hogy a méret nem számít a harcban. Karjait a mellkasán összefonva várakozik. Aztán végigpillantva a nőn mosolyogva válaszol.*
-Gondolom igen. Jelentkeznék az osztagába!-*Közli egyszerűen a tényeket, kihúzva magát. Lassan közelít a másik felé, majd tisztes távból megáll, és kíváncsian várakozik.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Vienne on Vas. Dec. 12, 2010 9:49 am

- Nem a hadsereg vagyunk, nem szoktunk toborozni. *A csábos pillantást pedig meglepően hűvösen fogadja - semmit se változik viselkedése, arckifejezése.*
- Nálunk általában felajánljuk a lehetőséget bizonyos embereknek, nem ők keresnek minket Miszter... *És vár egy nevet. Ha már a pasi tudja az övét. Gondolatot nem olvas, kivételesen.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Chris on Vas. Dec. 12, 2010 9:58 am

-Chris Anderson!-*Vigyorodik el szélesen, az arca nem annyira, de neve annál inkább híres. Bár mondjuk, rendőr sose volt, szóval ki tudja.*
-Higgye el, velem csak jól jár! Kérje le az aktám a pentagonból, tetszeni fog!-*Vigyorog tovább, mert eléggé lélegzetelállító aktája van már 26 éves korára.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Vienne on Vas. Dec. 12, 2010 10:07 am

*Hasonlóan széles vigyort villant. Az a bibi, hogy a STÜVIK-et nem véletlen nem szívleli a rendőrség se annyira. Kicsit mind kívül állnak az átlagostól, de nem mindegyikük feltétlen "szuperzsaru".
Egyébként a név nem ismeretlen számára.*
- Pár papírral igazán kitörölheti... *Jegyzi meg, Carter kétkedve tekint a nő felé, majd a pasasra. Vienne arcára ugyanis sejtelmes mosoly ül ki.*
- Nyűgözzön le!

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Chris on Vas. Dec. 12, 2010 10:17 am

*Lassan kezd el baktatni a másik felé miközben még mellé szúrja.*
-A szibériai melóban, a társamat egy démon ölte meg. Nem volt sima meló, de rájöttem, hogy egy Loki nevezetű démon volt az. Egy tűzgömbbel kapta el a társamat, és mielőtt rálőhettem volna elteleportált.-*Áll fel lassan a nő előtt. Kezeit a háta mögött fogja össze és vállszéles terpeszben áll, a hadseregben minta katona volt, már ha nem nézzük, hogy mindenes is volt ott. Amikor a "parancsot" kapja kivételesen megkomolyodik. Látja, hogy Vienne nem sima nő és nem fogja vigyorral ágyba vinni. Mi több nem is szeretné, ha ő lesz a főnöke, legalábbis még nem. Szóval komolyan veszi a nőt.*
-Mivel bizonyíthatok?-*Kérdi engedelmesen.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom