Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

A Börtönerőd

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

A Börtönerőd

Témanyitás  Vienne on Szomb. Okt. 24, 2009 9:03 pm

First topic message reminder :

Az Alcatraz-sziget (vagy egyszerűen Alcatraz”) először világítótorony, majd katonai erődítmény, később börtön volt, ma múzeum és 1986 óta nemzeti emlékhely.
A nagyközönség számára leginkább az 1934 és 1963 közt a szigeten működött maximális biztonságú börtönről nevezetes, aminek falai közt töltötte büntetését két világháború közti időszak nagy gengsztereinek „színe-java”, mint Al Capone vagy George R. Kelly.
Vienne
Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: A Börtönerőd

Témanyitás  Loki on Csüt. Nov. 25, 2010 6:10 am

*Nem riad meg mikor kiderül nincs egyedül, és bár a hangból tudja ki az azért leereszti egy pillanatra a könyvet.*
-Ohh Cosette, micsoda öröm!-*Emeli fel újra a könyvet és olvas tovább. Ő maga hasonlóan elegánsabb öltözetben feszít. Fekete ing és szürke nadrág egy elegáns fekete cipővel.*
-Nah mi van apád rám küldött? Azt hittem csak megvet, nem azt, hogy elakar tenni láb alól.-*Mosolyog szórakozottan, nem nagyon tudja meghatni ha hangosan is kimondják, hogy szánalmas. Tudja ő ezt magától is, nem kell másnak a megerősítése.*
Loki
Démon
Démon

Kor : 250

Hozzászólások száma : 229

Témanyitás  Cosette on Csüt. Nov. 25, 2010 6:15 am

*Végighallgatja a másik szavait, melyek szinte rutinszerűek már. Mindenki előadja őket.*
- Nem a fődémon küldött. *Majd nemes egyszerűséggel kisimít egy szőke tincset a szeme elől és jól irányzott mozdulattal lepi meg a férfi könyvet tartó kezeit pár volttal.*
- Figyelnél rám? *Hát kénytelen. Nem mintha Cosettet annyira érdekelné, hogy mibe zavar, vagy miben nem, vagy hogy van e kedve egyáltalán vele társalogni a démonnak.*
Cosette
Démon
Démon

Titulus : le petit bourreau d'un père
Kor : 171

Hozzászólások száma : 278

Témanyitás  Loki on Csüt. Nov. 25, 2010 6:20 am

*Bár nem fáj, mégis az elektromosságtól ugye összeugranak izmai és sikeresen eldobja a könyvet ami landol a korlát alatt, épp csak pár centi hiányzott, hogy leessen a toronyból. Majd mivel nincs más választása a nőre függeszti tekintetét.*
-Igen?-*Kíváncsi, hogy ugyan mi miatt lehet itt vagy ki miatt lehet itt a nő. Cosette nem éppen az a szociális alkat aki különösebben érdeklődne mások iránt, ha azok nyakig vannak a sz@rban.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Csüt. Nov. 25, 2010 6:25 am

*Nem, még nem. De nincs az az ember, aki többszáz volttal a s*ggében képes lenne bármit is csinálni, hacsak nem összevizelni magát.*
- Össze kell szedned magad. *totál határozottnak tűnik a csaj.*
- És visszakerülni a fődémon kegyeibe...
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Loki on Csüt. Nov. 25, 2010 6:32 am

*Elmajszolja a szavakat miket a kis édes pofikából érkeznek, de csak megrázza a fejét.*
-Attól, hogy én visszanyertem azt a hűvös érdektelen jellememet, amilyen vagyok, még nem felejtik el amit tettem. Ugyanúgy megvetnek, és sajna emiatt még apád se fog nekem semmilyen feladatot adni. Akármennyire is tökéletes lennék egy feladatra.-*Válaszolja, és nem azért mert önsanyargatás hú de jó, hanem mert igazat mond. Majd kérdőn villannak szemei.*
-Mellesleg ki küldött? Mert mindketten tudjuk, hogy te is megveted a tettem, és engem is, és magadtól sose állnál le velem beszélgetni. Szóval miért is vagy itt?-*Kérdi már sokkal inkább rá jellemzően. Szereti tudni a dolgokat, hogy kinek épp mi a feladata, főleg ha az hozzá kapcsolódik.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Csüt. Nov. 25, 2010 6:38 am

*Ez az a pont, ahol nemes egyszerűséggel egy erősebb áramlöketet ereszt a démonba, hogy az összegörnyedve hanyatlik be a párkányról... a földre.*
- Tekintve, hogy csak egy bábu vagy egy sakktáblán, semmi jogod kérdezni. *Újabban egy elektromos gömböt vág a férfihoz.*
- Ha kell kő leszel. *És egy újabbat.*
- Vagy jég, ahogy tetszik, de visszaharcolod magad.
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Loki on Csüt. Nov. 25, 2010 6:45 am

*Valóban összerogy és fetreng a földön de tűri a fájdalmat. Elég erős de tűri, és nem ordít. Mikor végre kap egy kis időt csak akkor szólal meg ziláltan.*
-Halálra rázhatsz, de nem fogok csak a te szavadra visszatérni. Nem fogtok kihasználni, szóval mondd meg a főnöködnek, hogy amíg nem mondjátok meg mit akartok elfelejthettek. És hidd el, ha akarom akkor még te se találsz meg!-*És ha engedik feláll, de már előre sejti, hogy nem fogja a másik, ezt ennyiben hagyni. Ismeri már Cosettet annyira, hogy addig nem hagyja békében, míg az alapterve szerint ő be nem hódol minden további ellenvetés nélkül.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Csüt. Nov. 25, 2010 6:49 am

- Már mondtam, hogy nem Lupo küldött! Idióta. *morran és nem, nem engedi felállni, a legkisebb próbálkozásra is velőig hatoló sokkhatás a felelet. Mert tényleg nem fogad el sokaktól nemleges választ. És ráér. Minden vadló betörhető...*

Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Loki on Csüt. Nov. 25, 2010 6:53 am

-Egy szóval se mondtam, hogy Luponak add át. Azt mondtam a főnöködnek, aki miatt itt vagy. Magadtól nem jönnél ide. Előtte se tartottál többre mint akármelyik másik démont, akkor most mért lennék oly fontos a démonvilág hercegnőjének? Hacsak nem akarnád megdönteni a hatalmát, és kéne egy besúgó, de hát az apokalipszis is előbb fog eljönni, mint ez.-*Mosolyodik el, és egyelőre tűri a kínzást. Bár valószínűleg könnyen eltudna tűnni a másik szeme elől.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Csüt. Nov. 25, 2010 7:03 am

- Pedig magamtól jöttem ide. *Feleli sötéten, majd újabb kínzó energianyalábok csókolják végig Loki testét. A nő pedig közelebb lép és a férfi mellé guggol finom kis mozdulattal.*
- A démoni hierarchia egy marhanagy mókuskerék. Van aki kikerül, a helyére kerül más. *Könnyed mozdulattal kattint valamit a férfi csuklójára. Látszólag fém karkötő. Egyszerű ezüstpánt, rajta elektromos zárral. Detektor? Áh, attól édesebb... teleportálásgátló, hála a benne rejlő kristályoknak.*
- Nem kérem a szövetségedet, csak annyit, hogy told vissza a hátsód minél előbb legalább abba a kevésbé jelentős posztba is, amiben voltál. Remélem... világosan fogalmaztam. *Túr a férfi barna tincsei közé ujjaival, finoman meg is markolja és ekkor... bizony, újabb, ezúttal fájdalmasabb, szinte a másik agyáig hatoló elektromos nyaláb lövell belé. Talán bele is halna, ha Cosette nem tudná, mit csinál.*
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Loki on Csüt. Nov. 25, 2010 7:13 am

*Megkapja a kis karkötőt aminek céljára gyorsan rájön. De még nem tesz ellene inkább próbálja túlélni a támadást amit kap. Mondjuk ettől már fel kell ordítania, iszonyatos a fájdalom, de Cosette nem tarthatja így örökre. És amint érzi az áram gyengülését és képes mozdulni, már aktivizálja is magát.*
-Tudod mit Cosette? Rohadj meg!-* Kapja el a lábát, ha már úgyis odaguggolt hozzá, és egy energiagömböt hajít a feje felé, hogy lefoglalja a másikat. És ezalatt megújult képességével nem emberré hanem állattá, pontosabban kígyóvá változik. Így karja eltűnik és odavész a remek kis karperec haszna.*
-Meglátjuk, hogy akarom e én is!-*Sziszegi, amíg még kicsit emberi. És utána kígyó alakban teleportál el.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Cosette on Csüt. Nov. 25, 2010 7:27 am

*Egyszerűen kitárja a tenyerét, kis fényes gömböt gerjeszt benne, majd azzal kapja el és integrálja magába a másik energiagömbjét. Majd nemes egyszerűséggel felkacag, felegyenesedve a férfi próbálkozását látva. Kedve lenne eltaposni a kígyót. (Aki nem tud elteleportálni. - /Admini egyeztetés alapján./)*
- Pedig még talán segítettem is volna... *von vállat, majd a lábtalannal ellentétben ő tényleg eltűnik. Kár a démonért.*
Cosette
Démon
Démon

Témanyitás  Cheryl on Vas. Nov. 28, 2010 6:28 am

* Egyszerűen materializálódik a helyiség közepén, ahol a férfi ül. Körbepillant, tekintetével Lokit keresi.
Nem nehéz tudni, ki érkezett, hisz a jellegzetesen kellemes illat elárulja, hogy egy hajdanvolt indián lányka az illető.*
- Loki... *szólítja meg bátortalanul.*

Cheryl
Démon
Démon

Titulus : The Phoenix
Kor : 392

Hozzászólások száma : 261

Témanyitás  Loki on Vas. Nov. 28, 2010 6:33 am

*Már kezd beleszokni a napi rutinba, hogy mágikus könyveket olvasgat. Hátha talál valami érdekes idézést rituálét, amivel elszabadíthatná a poklot. Vagy ilyesmi, de ahogy ő ehhez kezd hozzászokni, úgy az alvilág az ő zaklatásához. Le se kell vennie szemét a sorokról, hogy tudja ki érkezett meg. Egy pillanatra megfeszül állkapcsa, majd elenged.*
-Cheryl!-*Köszönti tisztelettudóan a nőt. Lényegében az eset óta, hogy démonná vált a nő szinte egyértelmű hogy fölé is került a hiearchiában, ha nem vesszük, hogy ő meg ki is lépett onnan.*
-Mi szél hozott?-*Kérdi kíváncsian, de a könyvet az istennek se rakná le. Kell valami amire koncentrálhat.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Cheryl on Vas. Nov. 28, 2010 6:38 am

- Te? *kérdez vissza halkan, apró vállvonás közepette, majd közelebb lép. Egyszerű fekete ruhát visel, haja kiengedve, egyik vállán előrevetve.
Sötétszín tekintete a férfira szegeződik.*
- Mióta felébredtem, érzem, hogy valami nem oké... miért nem mondod el nekem? *Mert nem buta a látszat ellenére. Feltűnt neki, hogy kerüli a másik, ha rákérdez, akkor pedig nem válaszol.*

Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Loki on Vas. Nov. 28, 2010 6:43 am

*Teljesen közömbös tekintettel pillant föl.*
-Mire gondolsz? Hogy lényegében azóta, hogy felébredtél, én nem tettem be a lában az alvilágba? Vagy arra, hogy ha valamelyik démon kimondja a nevem utána köp egyet a földre?-*A vége felé gúnyosan elmosolyodik. Nem hülye a nő, de azért rájöhetett volna már előbb is a dolgokra. Majd visszatekint a könyvébe, hagyja a nőt érvényesülni.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Cheryl on Vas. Nov. 28, 2010 7:00 am

- Igen azt. Hogy kerülsz és senki se képes a szemembe mondani, mi rosszat tettem! Mindenki csak mosolyog egyet, mintha valami naiv kis ovis lennék és továbblépdel! És ebből elegem van... *feszül meg állkapcsa némileg dacos dühvel.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Loki on Vas. Nov. 28, 2010 7:09 am

-Azt akarod tudni mi történt?-*Teszi le a könyvet és néz mélyen a másik két szemébe. Majd bólint.*
-Rendben itt a sztori: Szíven lőttelek és mint egy ember az életemet és a lelkemet kínáltam Luponak, csak hogy megmentsen téged. Erre ő kiröhögött és saját akaratából hozott vissza démonként. A mosolygás oka két dolog lehet. Egy hogy árnyőrből démonná váltál, és azt hiszik kis kedvenc vagy. Vagy van valami közted és a főnök között. Vagy egyszerűen csak röhögnek magukban hogy én mennyire szánalmas démon vagyok, hogy feláldoznám magam érted.-*Fejezi be közömbösen elhadarva.*
-Kell még valami?-*Kérdi a kellőnél kicsit durvábban, mert kezdi saját magát felhergelni.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Cheryl on Vas. Nov. 28, 2010 7:12 am

*Rezzenéstelen arccal hallgatja végig a másik szavait, ajka lesz csak egyre pengevékonyabb.*
- Elliotnak igaza volt... nem kellett volna idejönnöm. *Közli hidegen, holott legszívesebben a másik nyakába vetné magát.*
- Nem is tudom, mit vártam... *rázza meg a fejét, majd sarkon fordul és lép elfele kettőt. De nem teleportál.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Loki on Vas. Nov. 28, 2010 7:16 am

*Némán feláll megfogja a könyvet és elsétál a másik mellett, hogy visszarakja a polcra. Majd karjait összefűzve mellkasán nekidől a polc oldalának.*
-Őszintén szólva én se tudom minek jöttél ide. Már a harctéren is úgy tűnt, hogy nagyon jól megvagy Eliottal. Akkor most, hogy démonná váltál és Lupo kegyeiben is benne vagy nem tudom mi kellhet még neked, hogy idejöttél.-*Vonja meg a vállait értetlenül, de nem kérdez. Csak úgy kijelenti egyszerűen, mint aki megosztja véleményét, de nem érdekli a másiké.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Cheryl on Vas. Nov. 28, 2010 7:24 am

*Megtorpanva pillant a másikra.*
- Talán mert fontos vagy nekem? Azt hittem, különb vagy, mint a legtöbb démon. De már látom, hogy nem... Talán azt sem tudod, mit jelent fontosnak lenni valaki számára... Nézd meg valamelyik könyvben, hátha benne van! *morran, és menne is részéről. Meddő vitát nem folytat, az pedig más kérdés, hogy a szíve szakad meg, ha a másikra tekint. Az nem számít. Lokit nem érdekli, akkor minek közölje vele? Talál a gyógyítására megoldást máshol, ahol talán jobban megbecsülik, nem csak megszerzendő trófea, eldobandó rongy...*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Loki on Vas. Nov. 28, 2010 7:30 am

*A nő szavai hallatán elpattan benne valami. Nagy lendülettel indul meg és tenyerét a nő mellkasára téve a falhoz nyomja. Arca a másiké mellé kerül és úgy beszél a fülébe, hogy ne kelljen a szemébe néznie.*
-Na idefigyelj Cheryl! Pont azért kerültem ide, ahol vagyok, mert fontosabb voltál nekem mint bármi. Én a lelkemet ajánlottam az életedért, de te meg játszadozol más démonokkal. És mi lett a vége annak hogy fontos vagy nekem? Az hogy most már nincs hely a világon ahol elfogadnának. A felszínen a boszorkányok üldöznek, az alatta pedig a démonok vetnek meg. Te meg idejössz letolni, hogy mért kerüllek? Amikor Eliottal kell megbeszélned hogy egyáltalán értelmes ötlet e meglátogatnod? Őszintén? Én nem értem mért hittem azt, hogy te különb vagy mint bármelyik ott lent.-*Engedi el a nőt és fordít hátat. Arca merev érzéseket nem táplál már.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Cheryl on Vas. Nov. 28, 2010 7:42 am

*Tompa puffanás és halk, meglepett nyögés keretében kenődik szó szerint a falra. Loki érezheti a tenyere alatt, hogy a nő szíve vadul ver a hirtelen mozdulat okozta riadt meglepettségtől.*
- Nem játszadozom. *veti közbe dacosan. Azt meg lenyeli, hogy a boszorkányok eddig is üldözték nyilván, mert a világuk már csak így van kitalálva.*
- Loki, kérlek... *szalad ki egy elhaló nyüsszentés-nyögés, ahogy elengedik. Keze a férfié után kap.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Loki on Vas. Nov. 28, 2010 7:47 am

*Ahogy elkapja a nő a karját ő kirántja a fogásból.*
-Mi kéne még? Már csak az életemet veheted el, de ha az kell tépj sorszámot!-*Morogja a válla fölött hátra és elindul a szoba túloldala felé. Ismét a könyvespolcához lép és újabb varázskönyv után kezd el némán kutatni. Neki nincs több mondanivalója.*
Loki
Démon
Démon

Témanyitás  Cheryl on Vas. Nov. 28, 2010 7:49 am

*Egy könnycsepp gördül le a puha, finom bőrű kis arcon, hogy aztán szó nélkül elteleportáljon. Neki sincs mondanivalója. Soha többé... és az nagyon-nagyon-nagyon hosszú idő.*
Cheryl
Démon
Démon

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next