Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Golden Gate Park

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Golden Gate Park

Témanyitás  Vienne on Hétf. Okt. 03, 2011 3:59 am

First topic message reminder :

San Francisco legnagyobb nyilvános parkja, mely számos neves épületet foglal magába, mellette pedig akad itt két stadion, előadóterem, japán teaház, botanikus kert, tavak és persze golfpályák. - Hogy mindenki megtalálhassa a maga kedvére való kikapcsolódást.

(térkép a parkról)

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Golden Gate Park

Témanyitás  Delilah Jones on Vas. Júl. 01, 2012 9:51 pm

Csípőre tett kézzel, naiv megelégedéssel szemléli a művét – a széles, piros pokrócot csak sikerült addig huzigálnia, amíg egyik csücske sem gyűrődött maga alá, és a legtöbb makacsul meredező gyűrődést is kisimítgatta. A pokróc közepén pedig ott trónol a mesékbe illő, fedeles kosárka, ami igenis, nagyon jó szolgálatot fog tenni nekik. Mellé dobja a vállára lekanyarított táskáját is, és már kész lenne előhalászni belőle valami olvasnivalót, amikor barátnője érkezése mégis meghiúsítja azon szándékában, hogy még egy kicsit előbbre jusson az olvasmánylistájának legutolsó tagjával. Mindegy is. Valahol már beletörődött, hogy semmi _igazán_ hasznosat nem fog ma már művelni, noha valamelyest érzi azt is, ideje lenne egy kicsit szent barátnői-kötelességeinek is időt áldozni.
- Te, késni? Ugyan, dehogy, mikor fordult elő olyan? – pislant fel mosolyogva Pattyre, épp csak egy szemernyi könnyed iróniával színezve a szavakat. Úgy sóhajt fel, mint aki már előre látta a kosárra irányuló kérdést – és ugyan látnoki képességeknek híján van, ezt valahogy még ő is képes volt megjósolni. Törökülésbe húzva a lábait csapja fel a kosárka fedelét, kihalászva belőle egy színes papíros muffint.
- Epres rebarbarás muffint. És hideg limonádét. De nincs több Piroska vicc, vagy én eszek meg mindent – nem mintha ez túlságosan elképzelhető lenne, szokás szerint megvendégelhetnének még pár embert a kávézóból hozott „elemózsiából”. Végül mégis Pat felé nyújtja az elsőként kihalászott süteményt, utána szerez csak magának is egyet – És, mi újság? Minden oké? Mivel kínoz most a vasorrú bába?
Delilah Jones
Boszorka
Boszorka

Kor : 28

Hozzászólások száma : 45

Témanyitás  Patricia Bell on Kedd Júl. 10, 2012 8:35 pm

- Igaz is... legalább ebből tudod, hogy én vagyok az és nem a ketyós ikertestvérem. *vigyorodik el, noha már ruházat alapján is meg lehet különböztetni őket. Penny belehalna, ha "normális embernek" kellene öltöznie.
A muffin láttán elkerekedik tekintete és ajkai is, rájátszva a meglepettségre, de aztán, ahogy felé nyújtják a süteménye, elmosolyodva veszi el.*
- Imádom a sütijeidet. *És ebben semmi piszkálódás nincs, nem úgy a következő mondatban:* - Neked kellene először férjhez menned, amilyen kis házias vagy! *Mintha ő nem sütögetne, ha lenne némi szabad ideje. De aki dolgozó nő, kérem szépen...
A süti papírját leszedegetve felel a kérdésre, megadó, szinte már lemondó sóhaj keretén belül.*
- Csak a szokásos. Meleg, meló, meleg, meló... még jó, hogy a cégnél légkondi van mindenhol... egyébként a nyári kollekción pörgetjük ezerrel, nem győzök rohangálni a papírokkal, meg a tervekkel. Még mindig nem ajánlotta fel Mrs. McLane a saját kollekciót, pedig ennyi melóért inkább azt kérnék, mint fizetést. *erre azért felkuncog, nem teljesen gondolja komolyan.*
- Tudtad, hogy idén megint a haspóló a divat, mint kiskorunkban? *Ha szenyó lenne, most felhúzná kicsit Lilah felsőjét, hogy kilátsszon a lapos hasa, de nem teszi - helyette nagyot harap a muffinból.*
- Lil, ef ifteni lett. *jegyzi meg két falat között.*
Patricia Bell
Boszorka
Boszorka

Titulus : Technically the youngest, but sometimes feel like the older sister.
Kor : 29

Hozzászólások száma : 9

Témanyitás  Delilah Jones on Kedd Júl. 17, 2012 3:00 am

- Igaz – neveti el magát kivételesen komolytalanul. Patet és Pennyt egyáltalán nem nagy kunszt megkülönböztetni. Igaz, hogy ő egyébként is régóta ismeri az ikreket, de még azoknak sem lenne nehéz feladat, akik életükben kétszer látták már őket együtt. Ég és föld. És akkor a ruhákat még nem is említettük – Jól van Penny is? Nem keveredett semmi furcsaságba kivételesen? – kérdezi, miközben magának is kihalászik egy süteményt, és ahelyett, hogy kihámozná szépen a papírból, fene se tudja mi bújhatott most belé, de nemes egyszerűséggel kicsíp egy darabot a muffin közepéből. Ó, igen…Pat mindig „rossz” hatással van rá. A végén még teljesen elengedné magát…csak bele ne haljon.
- Jaj, miket beszélsz már megint…én meg a férfiak – rándul fel akaratlanul egyik szemöldöke, és ezt most egészen úgy sikerült kinyögnie, mintha legalább próbálkozna az ügyben. Dehogy próbálkozik. Neki nincs ideje, ilyen normális dolgokra, minthogy kellesse magát, és a fürdőszoba tükör előtt sem tud extra tíz percet eltölteni, hogy a minimális sminknél akár egy leheletnyivel többet is magára kenjen – Egyébként sem vagyok képes semmi másra, mint süteményeket sütni. A normális kajámat még nagyapa sem szereti… - hát igen. Igaz, háziasnak házias, mert az ő házuk táján mindig rend van (kivéve az ő szobáját…), na de a főzés! Süteményekkel is csak azóta próbálkozik, amióta a kávézóban ráragadt egy s más arról, hogy is illene kivajazni egy tepsit, na meg a többi. És úgyis nagyapával együtt, mindketten édesszájúak – Persze, nem mintha éhen halna velem – teszi aztán hozzá csak a rend kedvéért, mert elintézi azért mindig, hogy meleg étel kerüljön az öreg elé. Nem mintha Pat ezt nem tudná, de erről még viccelődni sem akar.
- Nem? Hát ez kegyetlen…most már igazán megérdemelnéd – helyesel félig teli szájjal, a fejét csóválva – Haspóló? Ugh…az annyira kilencvenes évek gagyidiszkója, nem? – fintorog látványosan, erre aztán biztos nem lenne képes még Pat sem rábeszélni. Hogy a hasát villogtassa bárhova is megy… - És egészségedre. Szolgáld csak ki magad, hoztam műanyagpoharat is.
Delilah Jones
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Patricia Bell on Szomb. Aug. 04, 2012 6:58 am

- Jól van. Csak a szokásos... *Szusszan lemondóan, mikor testvéréről kérdezik. Az a némber javíthatatlan. De ettől még imádja a maga módján... mégiscsak a testvére!*
- Múltkor majdnem romba dőlt a konyha, csak mert egy bankigazgatónak idézte meg a felesége szellemét. Az meg kissé zabos volt a drága urára. *Fejcsóvál nevetve, majd a barátnőjéről elpillant a parkban lézengők felé. Csak úgy nézelődve és közben hallgatja Lilaht. A "férfiak" szónál azonban megakad a mondat nála és újra meg újra lejátszódik fejében. Lássuk be, tényleg úgy hangzott, mintha VÉGRE! lenne valami.
Tekintete lelkesen csillan, ahogy barátnője felé fordítja arcát.*
- Te meg a férfiak... mi van veletek? Mondd, hogy kiléptél végre a toronyszobádból, Csipkerózsa! *Reménykedik, de nagyon. Tényleg szeretné barátnőjét boldognak látni, szent kötelességének is érzi, hogy segítsen neki ebben. Lilah nem túl nagy örömére.*
- Rég láttam már a nagyapádat... *jegyzi meg szeretetteljes hangon. Kedveli az öreget. De a témát ezzel nem lehet elterelni... ó nem ám! Szemöldöke kérdő kis kanyarban húzódik, ahogy firtatón sandít a lány felé, válaszra várva. Szóóóval mi van a pasikkal?*
- Jah, az... sanszos, hogy nálunk a padláson lazán találnánk még olyan rucikat. De szerintem régebbieket is... A nagyi erős meggyőződésű hippi volt. Mondhatni fanatikus! *vigyorodik el, elképzelve békejeles-virágos cuccban a nagyiját. Persze, fiatalon biztosan sokkal kellemesebb lehetett az összkép. Idősen inkább mókásan hat a képzelt ábra róla.*
- Te mindenre gondolsz... *fejcsóvál újra a műanyagpoharakra.* Bulikba is saját poharat viszel? *cukkolja, noha tudja, ennyire nem súlyos a dolog. Legalábbis reméli.*
Patricia Bell
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Delilah Jones on Vas. Aug. 19, 2012 10:40 pm

- Hm, valahogy el tudom képzelni. Néha még magam is meglepődök, hogy a ház egyik része sem dőlt még a fejetekre… - engedélyez magának egy szemernyit csíntalan mosolyt, és valljuk be, már ez is igazán nagy szó tőle. De ha valaki, akkor Pat mellett sikerül még mindig leggyorsabban előcsalnia magából azt a kevés humorérzéket, amivel megáldotta a sors. Vagy inkább azt, amit olyan ösztönösen nyom el magában, pusztán azért, mert neki mindig van „valami fontosabb” dolga, mint hogy a korabeliekkel hülyéskedjen. Talán tényleg Pat az egyetlen ilyen kivétel az életében. De ő más, hiszen régóta ismeri…az új ismeretségekkel pedig mindig meggyűlik a baja. Végül is, elég nehéz úgy ismerkedni valakivel, hogy közben tisztában van érzelmeinek minden egyes rezdülésével, vagy változásával, hát még ha esetleg éppen feléd irányulnak…
A kérdésre aztán látványos fintort produkál, de ezt leszámítva még arra sem veszi a fáradtságot, hogy megforgassa a szemeit. Á, igen. Pat szerint legnagyobb ideje lenne, hogy valami normális emberhez méltó kapcsolatot újítson be magának, és ugyan legtöbbször bölcsen hallgat, ha egy ilyen irányú fejmosást érez közeledni, de mondani sem kell…a kisujját sem mozdítja az ügy érdekében – Csipkerózsika? Hol van nekem időm átaludni vagy száz évet? – igyekszik elviccelni a dolgot, de aztán Pat pillantása alatt menthetetlenül úgy érzi, adnia kell valami rendes választ is – Nincs senki, Pat, úgyis tudod. Valahogy nem érdekel egyikük sem… - rántja meg a vállát, igen, csak a szokásos. Hogy mégis mi a fenével, vagy ki a fene tudná felkelteni az érdeklődését, azt még valószínűleg ő maga sem tudja.
- Hm, látom is magam előtt – vigyorodik aztán el a hippi-nagyi gondolatára, hát igen, valahogy menthetetlenül az öreg hölgy jut eszébe egy fiatal viráglány képe helyett, na de a fantázia általában már csak így működik. De persze, ettől még mindig nem jött meg a kedve, hogy hasonló darabokban menjen mondjuk suliba, vagy dolgozni, még akkor sem, ha barátnője meggyőzi róla, hogy az most bizony a divat.
- Persze. És még a saját laposüvegemet is viszem, de szigorúan narancslevet iszok belőle – sikerül ezt valahogy rettentő komoly ábrázattal előadnia, hátha egy rövid kis pillanatra a frászt hozza barátnőjére…hogy bizony, ő már csak ilyen súlyos eset. Leginkább viszont csak azért, mert a fene se tudja már, mikor ment el utoljára bármilyen buliba is.
Delilah Jones
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Patricia Bell on Pént. Szept. 07, 2012 3:57 am

*Jót nevet a másik megjegyzésén. Na igen... a nővére viselkedése és "munkája" mellett muszáj volt nem csak a lakásra, de saját magukra is biztosítást kötni.*
- Lehetsz Rapunzel is, csak nincs hozzá aranyhajad... *kuncogja a kitérőre. Ilyen könnyen azért nem lehet lerázni, erről kérlelő-kíváncsi tekintete is árulkodik.*
- De miért? Mi a baj velük? *Mert nem a barátnőjében van a hiba, ez tuti, mint a ziher! Így, ahogy írom! A laposüveges narancslére felnevet, majd szórakozottan vágódik hanyatt a pokrócon.*
- Jajj veled, te lány... azt hittem, majd a fősuli kicsit elront, de téged szerintem hét ördög se tudna. *Nem mintha baja lenne ezzel - egyszerűen szeretné, ha ráérezne kicsit az élet ízére a másik, lazábban venné a dolgokat. Az kevesebb görccsel jár és több sikerélményt hozna. Vagy valami ilyesmi... egy könyvben olvasta!*
Patricia Bell
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Delilah Jones on Szer. Szept. 12, 2012 4:22 am

- Ha csak az aranyhaj hibázna – most már ténylegesen is nyelvet ölt barátnőjére, hogy ne süssön a nap a szemébe átgördül a hasára, úgy pusztítja el egészen apró kis csipetenként a meg kell hagyni, valóban pompásra sikeredett muffint. Na, legalább egy kevés konyhaművészetet mégis csak sikerült eltanulnia. Éhen már nem fog halni senki a környezetében. Csak süteménymérgezést kap majd.
- Velük? Nem hiszem, hogy bármi gond lenne velük…vagyis de, egy-kettővel van, sosem gondoltam volna, hogy ennyi ostoba ember jár az egyetemre! – bukik ki belőle dacosan, de igazából soha nem gondolt még arra, hogy másokban van a hiba. Mert az bizony dehogynem, benne van, bele van kódolva a vérébe, a húsába, hogy mint Pat, úgy ő is egészen más, mint a többiek. Az átlag emberek. Nem sétálhat csak úgy be valakinek az életébe. És keverheti veszélyekbe. Még a nagyapját is úgy félti, hogy néha még aludni sem tud a buta, paranoid rémképeitől. De azért…hozzátartozik a dologhoz az is, hogy őt bizony nehéz lenne belekényszeríteni abba, hogy egy kicsit szórakozzon. És amíg ilyen karót nyelt…hát, nem éppen egyszerű vele – Azért elég nehéz megmaradni valaki mellett úgy, hogy minden pillanatban érzed, hogy mit érez, vagy esetleg mi után vágyakozik, na meg hogy hogyan érez felőlem… - sóhajt fel egy nagyot, majd vádlón kérdő tekintettel pislant Patre – Elég már belőlem, komolyan. Mi a helyzet az ön frontján, kisasszony?
Delilah Jones
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Patricia Bell on Csüt. Szept. 27, 2012 3:23 am

*Valami valóságalapja a Jancsi és Juliska mézeskalácsházas banyájának is lehet ezek szerint.*
- A dokik is azok? Pedig a dokik helyesek! Meg a jogászok. *Vigyorodik el, majd aprót szusszanva kerít valami ihatót abból a kis kosárkából, otthonosan szolgálva ki magát. Hisz azért van, nem igaz?*
- Deh, azt hiszem, értem, miről beszélsz... nálunk is elég gáz a pasifelhozatal. Aki meg jól néz ki és még jófej is lenne, olyan meleg, mint az atom. *Kuncog, majd kortyolva hallgatja a másikat, nagyban bólogatva. Innét nézve, tényleg nem túl rózsás a helyzet.*
- Megmondom én mi kell neked! Keresni egy hasonló képességű boszorkát, aki idősebb és megkérdezni, ő hogyan vészelte túl. *Lehetőleg valami pozitív példát, mert még a végén Delilah-nak egy életre elmegy a kedve a pasiktól, az meg milyen lenne már! Brr... abszurd.
Az őt illető kérdésre sikerül kis híján nyakon köpnie magát az üdítővel. Szerencsére, csak majdnem.*
- Khm... hogy velem mi van? Hátööö... semmi. Nincs időm ilyenre és ha lenne is, Penny kicsinálná a pasast. Mindig ez van... emlékszel a gimiben Alec-re? A srác, aki elhívott a halloween bulijába és Pen berágott ezért rá. *Vigyorodik el. Öncélú varázslat visszaüt - Penny képe igencsak ragyás volt aznap, de végül csak elérte, hogy tesója vele maradjon az ünnepre.*
Patricia Bell
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Delilah Jones on Hétf. Okt. 08, 2012 11:11 pm

- Azt nem mondtam, hogy nem helyesek… - enged meg magának hirtelen egy cinkos kis vigyort, ami ugyan hamar tova lesz az arcáról. Na, azért nem szabad túlzásba vinni, mert a végén még olyan ötleteket ültetne akaratlanul is Pat fejébe, ami neki nem lenne oly nagyon örömteli…elvégre volt már olyanra is példa, nem is egyszer, de hát ha egyszer a kisasszony még annyi év után is szent missziójának érzi, hogy megpróbálja kimozdítani a csigaházából, akkor mit lehetne tenni? - Azért valljuk be, választott szakmádban ez nem olyan nagyon meglepő – sikerül egy cseppet ugrató hangot megütnie, célzásértékűen megrándítva egy kicsit a szemöldökeit. Nem mintha ez nem lenne mostanában általános tendencia, hogy a helyes pasik nagy része meleg, na de legalább az egyetemen nehezebb pont belenyúlni a dologba. Főleg annak, aki ugye nem is igazán tapogatózik semerre.
- Egy idősebb boszorkát? Minek? Ott van nagyapa, és tekintetbe véve, hogy anyám létezik, és én is létezem, talán van még remény a boszorkák számára is, meg kilátás egy családra…talán – kicsit elgondolkodik ezen, annyira nem lelkesül az ötletért, hogy valami öreg (vagy legalábbis náluk idősebb) boszorkát ilyesmikkel zaklassanak. Semmi szükség rá, közel sem aggasztja annyira a dolog, mint talán illene az ő korában.
- Emlékszem…szegény nem tette zsebre, amit kapott. Igaz, Penny sem – neveti végre el magát, aztán tréfásan megböki Patty karját - Nincs időd, mi? Akkor bagoly mondja verébnek!
Delilah Jones
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Pént. Dec. 07, 2012 11:16 pm

Round 2: Walenthyn Bennet

*Mennyivel kellemetlenebb ilyenkor fent mászkálni. Lent kellemes az idő, az embereknél pedig… hideg van. Nem igazán szereti az ilyet Agrael. Szoknia kell még ezt az időjárást, az a pár év elzárás megtette a hatását. Olyan most, mint a medve, aki aludni akar.*
~ Ha megfogok fázni… ha megtudok fázni, akkor nagyon rossz lesz pár személynek.- gondolatban morgott egy sort, majd zsebre rakja a kezeit, és csendesen sétál tovább.*

Agrael
Démon
Démon

Hozzászólások száma : 226

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szomb. Dec. 08, 2012 5:18 am

2in1 és a Ránctalanító - Round 2 x'D

*Sam legújabb heppje, hogy átveszi az irányítást a testem felett, ha nem úgy teszek valamit, ahogy szeretné, ez egyszer bevált, mert végre ráakadtunk a démonra a Golden Gate parkban. Hogy nehogy meglógjon Daliah azonnal teleportált, de kérésemre visszament Sarah-hoz. Innentől csak magamra és nagyapámra számíthatok. Bevallom, félek. Ha csak fél percig képes használni rajtam az erejét, nem marad más belőlem csak egy marék hamu.* ~ Fejezd be a nyavalygást! A Bennettek harcolnak, nem kételkednek! ~ *S még mielőtt bármit reagálhattam volna, éreztem, hogy testem akaratom ellenére cselekszik, s a már lassan megszokott szinte leírhatatlan érzés kerít hatalmába.
A szublimáció maga a csodák csodája! Testem egy szempillantás alatt válik légneművé és oszlik szét a tér minden irányába. Egyszerre érzékelek mindent, miközben nem érzek semmit. A világ kitárul előttem, mintha minden egyes részecském egy külön Walenthyn lenne, akik ugyanúgy látják, hallják, szagolják a világot, anélkül bárkinek is tudomása lenne róluk. És mindazt amit ők egyenként tapasztalnak, azt én egyszerre érzékelem. Ám én még elveszek az információ áradata között, Sam viszont már kiismerte képességét, így csakhamar megtalálja a keresett pokolfajzatot, aki kissé dideregve ődeleg a park egy kihaltabb részén.
S a 'láthatatlan felhő' megindul felé, hogy közvetlen mögötte öltsön újra alakot.*

- Agrael, ha nem tévedek. Sam vagyok, jelenleg a 24 éves unokám testéből szólok magához, aki köszönhetően az Ön közreműködésének, külsőre sokkal inkább van az én koromban. Vagyis, amiben lennem kéne, tekintve, már 10 éve halott vagyok - *mosolyog az öreg a démonra, mintha csak egy kellemes őszi csevejre állt volna le vele a parkban.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító
Kor : 30

Hozzászólások száma : 239

Témanyitás  Agrael on Hétf. Dec. 10, 2012 5:47 am

*Már-már kezd meg fogalmazódni benne a gondolat, hogy márpedig le fog lépni. Túl rossz az ízlésének ez az időjárás. Ám ebben a céljában megzavarja valaki. Kész szerencse, hogy tudja valamennyire kontrolálni a meglepődését. Ezért hát csak lassan hátrafordul, hogy szemügyre vegye azt a személyt, aki a jelek szerint ismeri Agraelt, és elméletileg már találkoztak, vagyis a test tulajdonosával.*
- Igen, Agrael vagyok. S’ magában kit is tisztelhetek?-* gondolkozni kezd, hogy tudja is, hogy ki is ez a boszorkány. Ember nem lehet, nem lett volna képes elmenekülni Agrael elől. Tehát annyi a dolga, hogy visszapörgeti a nem rég lezajlott harcait. S’ mivel túl sok nem is volt, így hamar rájön arra, hogy mire is gondolt az öreg.*
- Aha, értem, tehát a testén keresztül beszél, és Én voltam az, aki ezt csinálta ezzel a testel. Akkor a kérdésem az. Mit is akar?

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Hétf. Dec. 10, 2012 7:00 am

- Igen, így jobbnak láttam. Ő, tudja, elég heves természet, még magának esne, ami botorság lenne, mint tudjuk. - *mosolyodik el, s lassan sétálni kezd, el a férfi mellett intvén neki, tartson vele egy sétára.*
- Jó újra a levegőn járni, érezni a szelet, ízeket... odaát ez nem adatik meg. De fecsegek itt össze-vissza, mit érdekli egy magafajta őskövületet egy halott boszorkány földöntúli élete. - *szusszan egyet, ráncai kissé megfeszülnek, ahogy tekintete komolyabbá válik.* - Hogy mit akarok?
*Megáll és szembefordul a démonnal. Tekintete fürkésző, de félelmet nem mutat. Inkább elszántságot.* - Védje meg a családomat...

*Ha ura lennék a testemnek, most biztos leesett volna az állam. A nagyapám arra kér egy démont, aki kis híján megölt, hogy védjen meg engem és a lányomat. Oké, hogy már halott, de teljesen elment az esze?! Ám akárhogy próbálok nem tudok kitörni, csak szem és fültanúja lehetek a történéseknek.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Kedd Dec. 11, 2012 8:48 pm

- Botorságnak, tényleg botorság lenne. Bár nem gyenge, de az idő vasfoga mindenkit elér. Ez ellen nincs mit tenni. -* habár Agrael is emlékezik arra, hogy elég lenne a férfi közelébe kerülni, lehet a végére egy hóember lenne a démonból. Akkor meg menekülhetne a kutyák elől, nehogy sárga legyen a lába.*
- Elhiheti, tudom milyen érzés is az, hogy szabad lehet, és járhat a Világban. Akkor is, ha ilyen vacak az időjárás. Nem kevés ideig voltam elzárva.-* fintorogva gondol vissza azokra az évekre. Érzékelni mindent, látni, ahogy változik a külvilág, és tehetetlenül szemlélni. Egyetlen szórakozása pedig csak az volt, hogy nevet az embereken.
A férfi kérésén… nos nem is kicsit lepődik meg, koppan az álla a földön.*
- Hogy mit csináljak!? Védjem meg, a családját!? Miért kéne ezt megtennem!? Az unokája meg akart ölni.-* megdöbbenve teszi fel a kérdést, miközben sétál a férfi mellett.*

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Kedd Dec. 11, 2012 11:41 pm

- Nem ez volt az első, sem az utolsó eset, hogy egy boszorkány megpróbálta megölni. Tegye túl magát rajta. - *Nem korholó a hangja, sokkal inkább szarkasztikusan cseng a mondat.* - A családomból már csak az unokám és a lánya maradt. Maga képes megvédeni őket, és természetesen azért választottam magát, mert ez önnek is érdekében áll.
- Az unokám emlékei között egy nagyon aggasztó látogatásra bukkantam. Maga a Forrás járt nála. Kijelentette, hogy a lánya az alvilág tulajdona. Sarah félig árnyőr, félig boszorkány. Azon túl, hogy fogékony a rosszra, a vérvonalunk csúcsát jelenti. A családunk képességei benne teljesedtek ki. - *Kissé elfáradván a sétától, a legközelebbi padnál megáll és leül.* - Ez teszi őt annyira értékessé. Ha a gonosz a szolgálatába állítja, esélye sem lesz nagyobb hatalomra szert tenni, már pedig, a bosszújához több erő kell, nem igaz?

*Elképedve hallgatom nagyapám szavait. A Forrás? Az eredendő gonosz? A lányomat akarja? Azt nem fogom hagyni... még ha egy démonnal is kell szövetséget kötnöm.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Szer. Dec. 12, 2012 2:05 am

- Na persze, bezzeg ha egy boszorkánnyal teszik ezt, már mindjárt vége mindennek.-* csak morog, bár tudja, hogy az öregnek annyiban igaza van, hogy nem nagy dolog ez. Sőt, mindennapi, mondhatni.
S’ csendesen hallgatta végig azt, hogy miért is kéne megvédeni a férfit, és annak a lányát. Nos, nem nagyon tud még mit mondani, át kell gondolnia az elhangzottakat.*- Aha, és ha megvédem, akkor a fejemet akarja majd mindegyik démon. Mondhatom, nagyon jó kilátások ezek. -*megáll az öreggel szemben, aki már le is csüccsent. Töprengő arcot vág, mint aki nem tudja, hogy mit is kéne tennie.*- Tehát, ha jól értem. Az a kölyök, valami überlény lesz majd, akit ha megszerezne a Forrás, akkor cseszhetik a jók, és Nekem kell annak a hülyének lenni, aki megvédi. Ja, és célpont is leszek. Mindezt azért, mert megvan az erőm is hozzá, ja, és még bízni is fognak bennem. Legalábbis gondolom, mert simán gondolhatnák, hogy magamnak akarnám a gyereket. De mégis, mind ezt vállalják, és csak azért, hogy a bosszúmat be tudjam teljesíteni, és a lány is biztonságban legyen. Érdekes ajánlat, de akiken bosszút akarok állni, azok már rég nem élnek. Tehát számomra így értéktelen az egész, de mégis megteszem. Az okomat nem kell firtatni, nem fogok ártani annak a gyereknek, meg az apjának. Elég ha azt tudják, hogy úgyis untam magamat. És akkor most...-* felemelte a karját, és az öreg vállára tette. Használni kezdi az erejét, csak éppen visszafelé. Megkapja a fiatalságát a férfi. Szerencséje van, hogy erre is képes Agrael, megfordítani a képessége hatását.*- És most? Oda is kell költöznöm, vagy hogy fognak elérni?
~ Ej, ha már azt mondtam, hogy megtudok változni, akkor meg is teszem, vagy olyasmi.
Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Csüt. Dec. 13, 2012 6:08 am

- Természetesen - *Tárja szét a karját az öreg.* - Vadászni fognak magára. De ne higgye, hogy jutalom nélkül marad.
- Bizalom?! -
*nevet fel az öreg érces hangján.* - Szó sincs bizalomról. Az unokám valószínűleg soha nem fog bízni magában. Sarah már más kérdés, de az a jövő problémája. A bosszú pedig... - *Speciel nem a múltra gondolt. A szellemek világában is mennek a pletykák.* - Mindig lesz miért bosszút állni, új helyzetek mindig adódhatnak.
- De térjünk vissza a jutalomra. -
*Csak, hogy tisztán lásson Agrael is.* - Ismerek egy démont, mellyel évszázadok óta háborúzunk, akire nem hat se bűbáj sem főzet. Ha segít legyőzni őt és csapatát, megkaparinthatja az erejét. Mondanom sem kell milyen előnyökkel jár ez; és még mielőtt megkérdezné, miért adnék magának ekkora hatalmat? Walenthyn-nak és Sarah-nak is megvan az ereje, hogy legyőzze magát, megtanultuk, hogyan használjuk ki a képességeinket. Ízelítőt is kapott már belőle, és higgye el, az még koránt sem minden. Egy varázskönyv is van a démonoknál, arra az unokám tart igényt. A többit majd vele megbeszéli, idővel talán meg is kedvelik egymást. Sok sikert!
*Miközben Sam beszél, a démon vállára helyezi kezét és elkezdi visszafiatalítani. Érzem, ahogy a nagyapám befolyása egyre csökken rajtam, ahogy fiatalodom, majd mielőtt elérném a tényleges koromnak megfelelő testi állapotomat még hallok a fejemben egy búcsút, aztán már ott sincs. Agrael láthatja, ahogy testem felfénylik egy pillanatra, majd mintha valami fátyolt húznának le rólam emelkedik fel a testemről és tűnik el a magasban. Újra a régi vagyok, így vissza kellett térnie a másvilágra.*
*Egy darabig csak ülök tovább. Nem tudom mit mondjak. Továbbra sem szívlelem a fickót, de Samnak igaza van. Segítségre van szükségem, csak nem egyszerű feldolgozni, hogy az egy démontól érkezik. Azt pedig, hogy átverhet, egy percre sem téveszthetem szem elől.*

- Nem fog hozzánk költözni - *Szólalok meg végül kissé nyersebben mint kellene.* - Csak figyeljen és legyen elérhető távolságban.
*Fogalmam sincs, hogy kéne kezelnem ezt a helyzetet.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Agrael on Pént. Dec. 14, 2012 1:32 am

- Már az is jutalom lesz, ha túlélem. Ha ezt megtudja a Forrás, akkor hamar első helyezet leszek a halállistán. De ki mondta, hogy az élet igazságos?-*kérdezte vigyorogva.*- Már kezdtem aggódni, hogy bizalmat kell kiépíteni. Maradunk az üzleti résznél, és ennyi, de szerződést nem írok alá. A végén megbűvölnek valamivel.-*azt pedig természetesen nem akarhatják, mert ha sikerül megszabadulni a bűvöléstől, akkor pedig azok, akikre vigyázni kell, nos, első helyre kerülnek Agrael halállistáján.*
- Ez igaz. És értem, akkor kezdetnek végezzek egy démonnal, és megkapom az erejét. Nem rossz, és nem kell féltenie. Ha azt mondtam, segítek, akkor segítek. De ha el akarnak árulni. Nos, a kedves unokája is megtapasztalta a hatalmamat, és nem fogok megállni még por nem lesz belőle, a lányát pedig odadobom a Forrásnak, hogy kiváltsam magamat.-* nem fenyegetően mondta, hanem tényként közölte.*- Rendben, a könyvet megkapja, de ha nem nagy gond, beleolvasnék, talán lesz ott számomra is valami hasznos. Ch, megkedvelni, mintha egy banya megkedvelne.-*hanyagul megvonta a vállát, visszacsinálta az öregséget, majd nézte, ahogy a vénember lelke elszállt.*
- Ahogy nézem, a modorát nem az öregtől örökölte. És ha nem, hát nem, majd megyek a szomszédba. Úgy is kell valami lakásféleség idefentre is. A barlangom már elég nyirkos. Akkor ideje rendesen is bemutatkozni. A nevem Agrael, emberként pedig, a nevem, Earl (csak a poén kedvéért).-*nyújtotta bemutatkozásra a kezét.*- Nyugi, nem fogsz por lenni, se öregebb.

Agrael
Démon
Démon

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Pént. Dec. 14, 2012 2:58 am

- A nagyapám halott, mit számít neki egy kis udvariaskodás - *Horkanok fel. Még a végén lebunkóz vagy mi lesz?!* - Mint hallottad - *még szép hogy tegezem!* - nem véletlen, hogy már csak én meg a lányom maradtunk a családból. Az egész varázstársadalomnak köszönetet kellene mondania, évszázadokig visszatartottuk őket, nehogy a világra szabaduljanak. Ha mi nem vagyunk talán már Hess lenne a Forrás, mindegy is... ne menjünk bele.
*A kéznyújtásra nem reagálok. Csak haza akarok menni és kezembe venni a lányomat. Felállok és elindulok a kijárat felé. Néhány lépés után megállok és vállam fölött visszapillantok a biztosan morcos férfire. Legszívesebben jéggé fagyasztanám a testét, hogy aztán apró darabokra törhessem, de nem tehetem meg, akármennyire is ott motoszkál bennem az érzés.* - Holnap keressen meg, gondolom meg tud találni...

//A kövi mehet Wal-hoz Very Happy//
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom