Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Sportlétesítmények - Stanford

Go down

Sportlétesítmények - Stanford

Témanyitás  Vienne on Pént. Nov. 18, 2011 3:57 am

Mindenféle sportlétesítmény a konditermektől kezdve a sportpályákig. Ezek legtöbbje az egyetem tulajdonában áll, de akadnak közöttük természetesen a városlakók számára is nyitottak.
Ide tartoznak a stadionok, sportcsarnokok is.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Sportlétesítmények - Stanford

Témanyitás  Darkmore on Pént. Nov. 18, 2011 4:24 am

* Hideg metsző szél rázza meg a campus sportlétesítményeinek ablakait. Az égen pedig mint valami lecsapni kész hadsereg gyülekeznek sötét felhők. Nem csoda hogy mindenki az egyik fedett torna teremben edz és nem merészkedik ki futópályára. Egy valaki van csak akit egyáltalán nem érdekel a küszöbön álló égiháború. Az illető egy magas nagydarab férfi, aki már több mint egy órája futja a köröket az erre kijelölt területen. Bár a hőmérséklet lassan elérte a nulla fokot még se visel mást csak egy régi sport melegítőt, amin a U.S.S. Army felirat díszeleg. Rövid dús világos barna haj keretezi határozott vonású, karakteres arcát amelyet a zöldes barna szemek tesznek tökéletessé. A legjobb formájában egészen biztosan bármelyik nő a karjaiba olvadna, de tekintetében most szomorúság ül és úgy összességében sugárzik róla hogy nem kívánja a mások társasságát. *
~ Lídia itt hagyott. Voltak vitáink várható volt de nem számítottam arra hogy idáig fajulnak a dolgok. Túl sokat voltam távol, nem figyeltem rá eleget és amúgy is érzékenyebb volt a megszokottnál. Remélem hogy nem volt terhes, bár panaszkodott hogy rosszul van és nem jött meg neki időben.... Az eredményt azonban nem tudtam meg jobb is így azt hiszem. A küldetésemet elvégeztem nem lehet már belőle fényőr. Ha mellette maradok, akkor gonosszá kellett volna tennem amellyel inkább ártottam mint használtam volna neki. A gyerek is megérdemli a normális életet amíg el nem jön az idő hogy közénk álljon. Furcsa hogy megfogadtam hogy ha gyerekem lesz akkor igazi apja leszek a gyereknek, még is ugyan azt tettem ami az apám. Ezt jelentené az igazi szeretet? Lemondani valakiről amikor ez a legjobb neki? Esetleg ez is csak eszköz arra hogy egyszerre kerüljem el felelősséget, és hogy én irányítsam Lídia életét? Hiányzik és szeretem még mindig de még is tovább kell lépnem mert a fajtám számít rám. Kezdem megérteni a szabályt hogy miért nem lehetünk szerelmesek. ~
* Gondolkodik el hosszasan majd egyszer csak megáll hogy pihenjen néhány másodpercet. A fáradtságot jelző tompa sajgást néhány egyszerű torna gyakorlattal űzi el, majd hirtelen ötlettől vezérelve egy hatalmasat rúg a levegőbe. Ezt egy brutális erejű és pontosságú ütés követi amellyel egy valódi ellenfél torkát könnyedén eltörhette volna. Újabb majd újabb gyakorlatsorokkal folytatja az edzést. Minden érzelme, szívének minden fájdalma benne van ezekben a mozdulat sorozatokban. *
~ Hűséggel a hazához... vagy is a pokolhoz.... hűséggel a családhoz.. Lídia kicsim sajnálom.... Hűséggel tengerész gyalogsághoz bocsánat fiúk már az árnyőrök seregébe tartozom. Azt hiszem lassan el kéne kezdenem költözni és átadhatnám a lakásomat Lídianak. Esetleg megvehetnél az alsó lakást és egybe nyithatná az enyémmel. Ezt is kifizetném ha hagyja. Én majd keresek egy kényelmes barlangot a pokolba úgy legalább biztos távolságban leszek tőlük. ~
* Folytatja az előző gondolat menetet, miközben tovább járja a pusztító halál táncát. Nem érdekli hogy kinézi és ki nem de az érzékei továbbra is remekül működnek. Ha egy támadó boszorkány megakarná lepni nem lenne könnyű dolga.*
Darkmore
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Gyilkológép.
Kor : 38

Hozzászólások száma : 19

Témanyitás  Adaline on Pént. Nov. 18, 2011 11:51 pm

Mi más lehetne jobb a jól megérdemelt, két napos szabadnap ízénél? Egyesek el sem tudják képzelni, hogy mekkora felüdülést jelent néha egy kis időre kiszabadulni a kórházból és a monoton, stresszes munka alól. Jobb lett volna talán, ha valami kevésbé megterhelő munkát választok magamnak, mint például a rendvényszervező. Abban legalább még a kreativitásomat is kellőképp kiélhetném, igaz, ahhoz tanulnom sem ártott volna, amihez ugyebár lusta voltam.
Még a kórházban két munkatársam beszélgetéséből véletlenül elcsíptem, hogy Palo Altoban megnyitottak egy sportközpontot és, hogy egész jó hely arra, hogy a fölös energiádat és a felgyülemlett stresszt kellőképp, különféle módszerekkel levezethesd.
Igaz, hogy fölösleges energiám most nincs -főleg, hogy olyan fáradt vagyok, mint a kutya és, hogy két nap nem lesz elég arra, hogy kipihenjen a meló fáradalmait-, de a stressz alaposan felgyülemlett bennem az elmúlt hónapok alatt és az, hogy egy gyilkossági üggyel kapcsolatban még a rendőrségre is behívtak, csak hab a tortán. Vajon mi lesz a végkifejlet? A legnagyobb csapás? A koktélcseresznye a hab tetején? Jobb, ha nem gondolok erre fölöslegesen. Felkészülni úgy sem tudok az esetleges eshetőségekre, mivel fogalmam sincs arról, hogy mi fog következni. Kocsiba ülés után nincs is más hátra, mint az indulás. Viszonylag hamar meg is érkezem, ami csak dob a hangulatomon. Leparkolom a kocsit, kiszállok, beriasztózom és már indulok is át a túloldalra, hogy betehessem végre már a lábam arra a helyre amiért idáig elkocsikáztam. Lábaimon futócipő -ami nagyon messze áll tőlem a mindennapokban- felül csak egy kapucnis, cipzáras, szürke melegítő fölső van, aminek a nadrágja ugyanilyen színű. Barna loboncomat egy copfba fogtam össze, így most a fejem tetején leng jobbra-balra, szabadon hagyva fülemet, amin ott virít a hallókészülék. Futólépésben indulok meg az épület belső tere felé, mikor is egy hosszú láb lendül, nem sokkal a fejem felett. Ijedtségembe sikkantok egyet és ahogy hátra bukdácsolok sikeresen fenékre esek. Ki az az idióta, aki azon próbálkozik, hogy mégis, hogy tudná minél pontosabban lerúgni a nyakukról az emberek fejét?
-Maga kis híján lerúgta a fejemet a helyéről! - Korholom le az idegen férfit, aztán pufogva felállok és elkezdem leporolgatni magam.
Adaline
Boszorka
Boszorka

Titulus : Varázsklón.
Kor : 29

Hozzászólások száma : 172

Témanyitás  Darkmore on Szomb. Nov. 19, 2011 4:32 am

* Adaline-na szerencséje volt hogy David még idejében meghallotta a lépteit, így az utolsó pillanatban képes volt fékezni támadásának lendületén. Ha a férfi eltalálta volna a lányt, akkor egészen biztosan eltörte volna a nyakát, és legjobb esetben is deréktól lefele béna marad. Ez azonban sovány vigasz, hiszen a barna hajú szépség végül a hideg csúszós földön köt ki és persze alaposan megütötte magát. *
- Sajnálom, csak későn hallottam meg hogy jössz. Nem hittem volna hogy bárki is hajlandó ilyen időben kijönni futni és még kevésbé számítottam rá hogy pont nekem akar ütközni. A többség valamiért kikerüli az előtte lévő lábakat, és fél viharoktól is. -
* Mondja higgadtan, de hangjában egy kis irónia és pimaszság is érződik. Közben a rúgás lendületét kihasználva megfordul tengelye körül. Mire a lába földet ér már szembe áll a nővel és nyújtja is a kezét hogy felsegítse. Ekkor azonban megérzi a lány körül keringő fehér energiákat, amely egyértelművé teszi számára hogy a jó oldal egy katonájával hozta össze sors. Ennek a felfedezésnek, persze nem ad hangot és kezét se húzza vissza. Mindent úgy tesz ahogyan tennie kell, nem akarja rögtön leleplezni magát. *
~ Na, ezt most megszívtam. Itt van egy nő aki valószínűleg boszorkány mert ha fényőr és nem olyan hülye mint akivel legutóbb összefutottam akkor már biztosan kiszúrt volna. Nyilvános helyen vagyok, az eredeti alakomba, fegyver nincs nálam az energia gömbök pedig túlzottan feltűnőek. Legjobb lett volna ha nem fékezem le a rúgást és akkor egy ellenséggel kevesebb lenne. Talán őt is felhasználhatom mint ahogyan Dahliaból is kiszedtem amit tudni akartam. Esetleg hosszútávú eszköz is lehet, ha pedig nem tud semmi hasznosat véletlenül leugorhat egy jó magas toronyból, esetleg meghallhat mérgezésben. ~
* Futnak át az agyán Adaline megölésének lehetőségei. Ő most nem egy szép fiatal nőt lát benne ha nem valakit aki a gyerekei vagy bajtársai gyilkosa lehet és hosszú évek alatt megtanulta hogy sokszor a nők jóval veszélyesebbek is mint a felfegyverzett férfiak. Lelki szemei előtt megjelenik a kép, amikor egy ártatlannak látszó nő vizet hoz nekik, a következő pillanatban pedig már robban is a testére erősített, gondosan álcázott bomba.... *
- Öhm.... a nevem David. David Darkmore őrmester. Illetve már nem vagyok őrmester, mert leszereltem...
* Eszmél fel hirtelen. A beszéde is zavaros az előző emlék hatása miatt, de Ada nyugodtan gondolhatja azt hogy a férfi az ő hirtelen felbukkanása miatt viselkedik így. Bár a dolog nem volt szándékos de David innentől tudatosan épít erre. *
- Mond csak nem lenne kedved meginni velem egy csésze kávét és egy pohár energia italt? Szeretnélek valamivel kárpótolni, ha már majd nem kórházba juttattalak. Amúgy is mindjárt jön az eső és én nem engedhetem hogy egy ilyen szép teremtés megfázzon. -
* Próbálkozik, miközben zöldes barna szemeit Adára villanatja. A hatást egy mosollyal fokozza tovább amellyel egy átlagos lány szíve rögtön nagyot dobbanna. Természetesen a kezét azért elengedi de egy -két másodpercnél szándékosan tovább fogja. *
Darkmore
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Adaline on Szomb. Nov. 19, 2011 6:08 am

Nem mondom, komolyan sikerült szívritmus zavart okoznia ezekkel a mozdulatokkal. Akkorákat ugrik, amekkorákra egy átlag ember semmilyen körülmények közt nem lenne képes és, ahogy a talpával hasítja a levegőt... szinte hallom, ahogy roppannak azok a csontok, amiket könnyedén szilánkokra törhetne egy-egy ilyen rúgással. Ha ez a pasi csak egy egyszerű halandó akkor esküszöm, hogy megeszem a hajam!
-Megy magamtól is... - Mondom diplomatikusan, ezzel is visszautasítva a segítőkész kezeket. Ha jók a megérzéseim -már pedig tényleg bűzlik valami-, akkor nincs kizárva, hogy egy esetleges ellenséggel állok szemben. Az olyan emberekkel ugyebár, akik gyanúsak, nem árt vigyázni.
Könnyen feltápászkodom a földről, végzek egy-két söprő poroló mozdulatot a combjaimon és fenekemen is, aztán a férfi felé nézek.
-Szóval a katonaság... - Bólintok egy nagyot, agyamban tovább pörgetve az egészet. Katonaság. Katonáskodás. Elég bátor dolog volt tőle mindenesetre, főleg ha még őrmester is volt és sikeresen le is szerelt, ahogy mondta.
-Adaline. - Mutatkozom be én is, bár nem teljes névvel, hiszen amint mondtam, valami vibrál körülötte és ez a különös vibrálás inkább húzódzkodásra késztet és arra, hogy távol tartsam magam tőle.
-Energia italt semmiképp, viszont az a forró kávé jól hangzik. Legalább kárpótolsz. - Pillanatok alatt megadom magam a kínálásának, mivel tény, hogy elég hideg van kint és kávéfüggőségem miatt egy ilyen ajánlatot sehogy sem bírok visszautasítani. Mégis, hogy lesz akkor ebből edzés? Idejövök és leállok kávézgatni egy hót idegen pasassal, aki nem mellesleg elég szembetűnő kinézettel rendelkezik és még csak a nevét tudom?
-Még nem voltam itt... merre tovább? - Kérdezem, közben kezeimet a melegítő fölsőm zsebeibe gyűröm.
Adaline
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Darkmore on Szomb. Nov. 19, 2011 6:55 am

*A fiatal boszorkány össztönei remekül működnek és jelzik a férfibe megbújó gonoszt de ez önmagában kevés a felállás megváltoztatásához. David valódi nagyragadozó aki elől senki se szokott elmenekülni, Adaline pedig egyenlőre semmivel se több mint egy szerencsés préda akinek nagyon össze kell szednie magát ha legközelebb is életbe akar maradni. Hősünk természetesen érzékeli a másik gyanakvását, de nem sejti hogy mi okozta ezt ezért a lehető legegyszerűbb tervet eszeli ki hogy ki játssza az éberségét. Ennek első lépéseként nyugodt, ábrándos arcot vág, amely épp annyira ártatlan, mint amennyire egy katonától még hiteles lehet. A szemeit közbe le se veszi, a barna hajú szépségről, tökéletesen megszemélyesíti a nő iránt érdeklődő magányos férfit. Ez pedig nem is olyan nehéz dolog, hiszen legalább a magányos jelző igaz rá. *
~ Okos kislány, nem adja ki rögtön amit tudni akarok. Így sokkal szórakoztatóbb a játék, de ő se hiszem hogy méltó ellenfelem lesz. Túl könnyen elcsábult arra a kávéra, és nyilván fagyoskodni se akart idekint. Most már csak arra kell figyelnem hogy ne hogy én sétáljak bele az ő csapdájába, és akkor nyert ügyem van. Kiderítem hogy pontosan kicsoda, megszerzem a számát, nyomozok egy kicsit aztán ha meg van amit akarok, akkor végzek vele. Kár hogy nem halandó akkor talán tényleg, lehetne közöttünk valami. Nagyon csinosak azok a barna fürtök, bár én jobb szeretem szín feketét vagy a tiszta szőkét. Nocsak, mi az ott? Nem... de... az egy hallókészülék. Már is meg van, a szépség első gyenge pontja. ~
* Gondolkodik el, még Ada feltápászkodik és bemutatkozik. Kicsit csalódottnak érzi magát hogy nem sikerült a nagy felsegítős jelenet, de hamar túl teszi magát a dolgon. Ilyen apróságon egy profi bérgyilkosnak nem szabad fenn akadnia. *
- Van egy remek büféje sport centrumnak, nagyon finom kávéjuk és süteményük is. Szerintem tetszeni fog neked. -
* Mondja kedvesen, majd elindul az említett hely felé, ha a lány követi akkor hamarosan belevesznek az épület együttes labirintusába. David tökéletesen ismeri a helyet. Amikor felvette az egyik tanárnő álcáját, gondosan áttanulmányozta az egyetemi létesítmények térképét és személyesen is bement ahova csak érdemes volt. Ennek köszönhetően mára már szinte tökéletes helyismerettel rendelkezik. *
- Te mivel foglalkozol? -
* Teszi fel a kérdést hogy legyen miről beszélgetniük. Bár Ada nem éppen finom kezéről és nőhöz képest izmos testalkatából leszűrte hogy valami fajta fizikai munka lehet. Közbe gondosan ügyel a részletekre. Ha ajtóhoz érnek akkor udvariasan előre engedni, és kinyitja neki. Továbbá nem mulaszt el egyetlen pillanatot se, hogy gyönyörködhessen a másik tagadhatatlan szépségében.*
Darkmore
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Adaline on Szomb. Nov. 19, 2011 10:34 am

Az ember azt hiheti, hogy duzzogok és megvagyok sértődve, amiért ilyen szépen kicseszett velem és ügyesen fenékre huppantam az ő hibájából, ám ez az ilyesfajta találgatásokkal ellentétben nagyon is távol áll az igazságtól. Én erre inkább azt a kifejezést használnám, hogy "gyanakvó".
Lehet, hogy tényleg igazam van és egy koránt sem emberi lénnyel van dolgom és most besétálok a csapdájába és a kávé a csali, ám az is lehet, hogy a munka annyira leterhelt már az utóbbi napokban, hogy mindenkibe a legrosszabbat képzelem bele. Mindegy! Előbb-utóbb úgyis le kell valahogy lepleződnie. Ha majd elcsal a koedukált vécébe... kinézem ebből a hapsiból még ezt is. Túl szexi ahhoz, hogy ne próbálkozzon be egy ilyen kis tervvel, ami más nőknél akár be is válhat, nálam viszont már kevésbé. Tanultam a legutóbbi hibámból. Nem lesz még egy halott magzatom egy idegentől!
-Ha kávéról van szó, akkor mindenképp! - Vigyorodom el hamisan, aztán megindulok utána, követve őt addig a bizonyos büféig, ami nincs is olyan messze, mint ahogy gondoltam. Szerencse, hogy bent van a fedett, fűtött térben! Nem bírtam volna tovább kint maradni.
Mikor beérünk az emberek közé, a hajgumit egyszerűen csak kiszedem a hajamból és útközben próbálom barna loboncomat úgy igazgatni, hogy az ki is nézzen valahogy és, hogy kellőképp eltakarja a fülem. Az az a pont amire nagyon kényes vagyok és jobb szeretem takargatni a kíváncsiskodó szemek elől.
Végig haladunk egy hatalmas ablakokkal tarkított folyosón. Nincsenek annyira sokan, mint gondoltam. Biztos azért mert még elég friss ez a hely. Ahogy elérjük a célunkat, szó nélkül sétálok oda az egyik két személyes asztalhoz, közel a mosdóhoz. Nyugodtan helyet is foglalok az egyik széken.
-Jól esne most egy Caffe latte. - Emelem az arcom elé a kínálatnak a lapját, mikor is egy kérdést kapok kézhez. Lassan lejjebb engedem a lapot, éppen annyira, hogy a szemeim kilátszódjanak mögüle.
-Nővér és mentőtiszti ápoló vagyok. - Válaszolom, közben befejezem a makacskodást és visszacsúsztatom a helyére a lapot.
-És te mit dolgozol, ha a katonaságnál már leszereltél? - Érdeklődöm, mintha ez valamiféle kérdezz-felelek talk show lenne és versengenénk.
Adaline
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Darkmore on Szomb. Nov. 19, 2011 12:04 pm

* David egyáltalán nem érzi magát veszélyben Ada közelében, de ennek ellenére oda figyel a lány mozdulatára. Amikor elérik a büfét és a barna hajú szépség kiválasztja a megfelelő helyet természetesen, rögtön kihúzza neki a széket és nem ül le addig még a lány helyet nem foglalt. Általában nem szokott törődni az illemmel de a feszültség és bizalmatlanság szinte tapintható a levegőbe és ezt legjobban az ilyen kedveskedő gesztusokkal lehet takargatni. Ekkora már az ő halántéka is bizseregni kezdett ami egyértelműen jelzi hogy idebent is vihar készülődik. Még is sikerül megőriznie a hidegvérét és tökéletesen eljátszott réveteg mosollyal az arcán foglal helyet, újdonsült ellensége mellett. *
- Szóval te is afféle koffein függő vagy? -
*Teszi fel gyorsan a költői kérdést, éppen csak azért hogy mondjon is valamit. Innentől teljes figyelmét a környezete és Adaline megfigyelésének szenteli. Mivel most asztaltársa az étlapot olvassa, ezért van egy-két perce rendezni a gondolatait is, amire nagy szüksége van ha tovább karja játszani ezt a veszedelmes játékot. *
~ Eddig úgy látszik nem sikerült lehengerelni a csajt, vagy csak kéreti magát egy kicsit. Pedig, ha ez egy normális találkozó lenne eszem ágában se lenne semmit se csinálni vele. Nekem még túlzottan friss emlék Lídia és a szívem még az övé. Ada bármennyire is szép alig ismerem és az hogy magányos vagyok nem indok gyorsan belefutni egy kapcsolatba. Igen, így viselkedik egy normális pasi, én pedig végig úgy viselkedtem mint egy ragadozó aki prédáját csalogatja be a csapdába. Még is mit kéne tennem? hm.... azt hiszem meg is van ~
* Gondolkodik el hosszasan, de még eközben is ügyel arra hogy ne látszódjon ha lankad a figyelme. Mivel eredeti alakjába van nem követhet el hibát. Ha most lelepleződik, onnantól rejtőzködnie kell a földön és még szeretné használni az eredeti arcát egy darabig. *
- Egy pirotechnikai cégnél vagyok üzletkötő és tőzsdézem. Sokat utazom-e miatt főleg távol keletre. Igazából nem egy nagy váltás, mert csak annyi a különbség hogy sokkal többet keresek. Ugyan annyit vagyok távol, ugyan úgy ki kell öltözni és ugyan úgy veszélyes cikkekkel foglalkozom, sőt még veszélybe is kerülök eleget. -
* Mondja tárgyilagosan, és látszólag teljesen őszintén. Részben igazat is mond, hiszen tényleg nem foglalkozik mással mint amivel korábban is. Az hogy boszorkányokat és fényőröket lő le halandók helyett számára nem lényeges különbség. *
- Nagyon szép a szemed de jobb szeretném az arcodat is látni. Abba sincsen semmi kivetni való, elveheted előle azt papír darabbot. Ha nem most hagyott volna el a barátnőm akkor egész biztosan rád is hajtanék. Gondolom, téged is vár otthon egy hozzád illő férfi. -
* Mondja komoly de kissé szomorú hangnemben. Közben végre megszerzi az étlapot és rendel magának egy kávét és egy extra csokis szeletet. *
- Egyébként most én jövök a kérdezésben. Milyen zenét szoktál hallgatni? -
* Az előbb megpróbálta ki zökkenteni, Adát most pedig visszakanyarodik a kérdez felelek játékhoz. Ha minden igaz a lány sok őszinte szó hallatán már hinni fog neki, a hirtelen téma váltások pedig teljesen összezavarják. Reméli hogy legalább egyik bejön hiszen már akkor is nagyon komoly helyzeti előnyre tett szert. *
Darkmore
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Adaline on Szomb. Nov. 19, 2011 12:40 pm

Vicces, hogy mégis milyen könnyedén eltársalgunk a kávéról és egyéb, ilyen, teljesen lényegtelen dologról. Na, persze a kávét azért nem minden esetben sorolnám a lényegtelen dolgok közé, főleg akkor nem, amikor a napi, 24 órás műszakomat kell valahogyan túlélnem. Ez a fekete kis csoda valamiért mindig segít, igaz, napi több adag kell belőle, hogy talpon tudjak maradni.
Az étlapot csak rövidebb hezitálási idő után engedem le az arcom elől. Keltsük csak benne a titokzatos, ódzkodó, butuska kis nőszemély érzetet, aki még csak nem is gyanakszik. A hirtelen udvariasságára azonban nem tudok mit mondani. Ha egy hiszékeny kis fruska lennék, akkor biztos, hogy már nedvesedne a bugyim.
-Mondhatjuk. A munkám miatt az lettem, igen. - Válaszolom ugyanolyan elszántásággal, rátermettséggel, mint ahogy David is szűri a fogai közt a szavakat.
Közben jobb kezemmel az asztalra könyökölök -még ha ez cseppet sem illedelmes-, államat a tenyerembe ejtem, másik kezemnek az ujjaival pedig nyugodtan kezdek el ütni egy ismeretlen, monoton ritmust az asztallapon.
-Őőőő... oké, biztos. Ennek úgy a háromnegyedét nem értettem, de ne is foglalkozz vele. Elég butuska vagyok az ilyen ügyekben. - Csillannak fel egy pillanatra kihívóan kék íriszeim. Az utolsó kis tényt -ami nem is annyira igaz, mint amilyennek hangzik- suttogva ejtettem csak ki a számon, jobban kihangsúlyozva és artikulálva, mint ahogy azt az előző szavaimmal is tettem.
-Oh... szerelmi bánat, micsoda dráma! - Mondom sajnálkozva, közben én is leadom a rendelésemet a pincérlánynak.
-Éppenséggel... lehet, hogy akad egy erős férfi aki minden este védelmezve ölel át. - Sóhajtok fel az "álomlovagomról", aki egyenlőre sehol sincs, de erről neki nem feltétlenül kell tudnia.
A hirtelen téma váltása váratlanul ér, ám ezt igyekszem nem éreztetni vele. Nem húzol csőbe, te hős szerelmes szépfiú!
-Hmm... nem is tudom... - Húzva az időt, szemeimet forgatva elmélázok a válaszon. Ha ezzel nem lehet idegesíteni valakit, akkor semmivel.
-Azt hiszem, hogy minden evő típus vagyok. - Mondom, közben megérkezik a rendelt Caffe latte-m, ami mellé egy pohár vizet is szolgálnak, ugyanis elkerülhetetlen, hogy kávé után ne szomjazzon meg az ember.
-És ha már a kérdéseknél tartunk. Merre is laksz? - Ráncolom össze a szemöldököm. Jó kis csőbehúzási módszer lenne, ha sokáig hezitálna a válaszon, a gond viszont az, hogy biztos, hogy rögtön rátudna vágni egy címet, még ha nem is ott él...
Adaline
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Darkmore on Szomb. Nov. 19, 2011 1:18 pm

* A David cselekedeteiben ott bujkáló logikát elsőre nem könnyű észreveni. Sokaknak furcsa lehet, hogy ilyen őszintén tárja ki a szívét egy alig ismert boszorkánynak de valójában meg van minden lépése tervezve. Lídiát csak azért hozta fel hogy részvétet keltsen, valamint ez által szerette volna Ada szívügyeit is szóba hozni. A több pedig mint már írva volt a zavarkeltés, és a figyelemelterelés részét képezi. Hősünk felhagyott azzal hogy megjátssza magát, ami amúgy is szükségtelen hiszen a nő látta az arcát, ha halálát hozzá kötnék egyből kiderülne hogy hazudott és akkor még gyanúsabb lenne.. A játék azonban lassan kezdi teljesen értemét veszteni és a terve is felesleges lesz, hiszen partnere a kezdeti szép kezdés után teljesen hibbantan kezd el viselkedni. A reakciói és a gesztusai nehezen értelmezhetővé vállnak és a mondatait se lehet komolyan venni. *
~ Ezzel meg mi történt? Azt hittem hogy végre egy kicsit nehezebb zsákmány került elém, erre kiderül hogy totá zakkant a csaj. Most előadja itt nekem a hülye libát, holott eddig világosan látszott hogy nem az. Ezek után minden szava megkérdőjelezhetővé válik, és amúgy se értem mi értelme van ennek az egésznek. Ettől nem fogok kevesebbet megtudni róla hogy összevissza beszél itt nekem mert csak ellentétét kell vennem vannak amit sugallni szeretne. Komolyan mondom egyszerűbb lenne utána menni álcázva és lelőni. Megmondjam meg a lakcímemet, na hogy is ne. Egyetlen egy normális ember se adná ki.... ~
* Gondolkodik el miközben kihozzák a süteményét, és italát de egyikhez se nyúl hozzá. Már teljesen elment a kedve az egésztől, hiszen Ada se tűnik jobbnak mint akárki más, nem is érdemli meg hogy foglalkozzon vele. *
- Nézze ne szórakozzon velem. Ha rögtön le akar koptatni akkor nem értem hogy miért fogadta el meghívásomat. A vezeték nevét se tudom, semmi köze a lakcímemhez. Ne tegye nekem itt nekem a buta libát, elég hülyén viselkedik anélkül is. -
* Áll fel a sértődöttet játszva, de legbelül csak mélységes csalódást érez. Tényleg sokkal többet látott Adalineba mint amit mutat magából és nem érti hogyan is tévedhetett ekkorát. *
Darkmore
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére