Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Avery lakás

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Avery lakás

Témanyitás  Ryan on Csüt. Jan. 05, 2012 8:03 am

Egy ódon bérház második emeletén található a lakás. Csoda, hogy még áll az épület egyébként.
Maga a lakás egész tűrhető, szinte minden egybe van nyitva. A konyha, az étkező, az előtér, a nappali, ami egyben a háló is... Az egész egy nagy helyiség. Egyedül a fürdő és mosdóhelyiség van külön. Egyébként teljesen átlagos legénylakás, mindig üres hűtővel és elegendő rumlival.
Ryan
Boszorka
Boszorka

Kor : 39

Hozzászólások száma : 42

Vissza az elejére Go down

Re: Avery lakás

Témanyitás  Vienne on Pént. Jan. 06, 2012 10:43 am

*Mivel ide riasztották, hát erőteljesen bekopog. Farmert és egyszerű kék felsőt visel, mely dekoltáltsága ellen a bőrdzsekije nyújt "védelmet".
Nagyon türelmetlennek tetszik, főleg, hogy egyedül kellett jönnie. Andy-t, de mást se hoz szívesen mondjuk magával ilyen helyekre.
Lehet, meg kellene fontolnia a magán-nyomozóságot mégiscsak?*
- Rendőrség, nyissák ki! *kopog be újra.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Ryan on Pént. Jan. 06, 2012 10:59 am

*Csak beugrott, menne még el, hiszen lenne dolga, épp csak eszik valamit, így a konyha pultjánál zavarja meg a kopogás. Természetesen nem tudja hova tenni a dolgot, amikor meghallja, hogy a rendőrség az... főleg, hogy egy gondolatolvasó boszorka az, aki az ajtó túl felén áll. Persze megy is és ajtót nyit rendesen, ahogy egy törvénytisztelő állampolgártól csak telik.*
- Igen?
Ryan
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Pént. Jan. 06, 2012 11:06 am

*Nem fog a férfi mellén is dörömbölni, figyel arra, mikor nyitnak ajtót. Akkor tesz is egy lépést hátra és... meglepődik.*
- Öhm... jó napot. Moore felügyelő, San Francisco-i Rendőrség, Különleges Kirendeltség. Egy nő telefonált, hogy... támadást észlelt és ezt a címet adta meg. *Tekintete egyszerre dacos és kérdő. Ajánlja, hogy legyen valami magyarázata erre a férfinak...*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Ryan on Pént. Jan. 06, 2012 11:15 am

*Kissé zavart értetlenséggel vonja fel szemöldökeit a kijelentés hallatán. Hirtelen nem is nagyon tudja hova tenni.*
- Én nem támadtam meg senkit... és ami azt illeti engem sem támadtak meg, de ha gondolja fáradjon be és nézzen körül. *És ezzel szélesebbre is tárja az ajtót. Ő bizony készséges, hiszen így esélyes, hogy gyorsabban szabadul. Mivel tényleg nincs oda aggodalomra, így nincs ellenére, hogy bejöjjön a nő.*
Ryan
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Pént. Jan. 06, 2012 11:25 am

- Biztos benne? Semmiféle... különleges, mondhatni... mágikusat nem észlelt? *firtatja a másikat és persze ezúttal már gondolatait is fürkészve. Míg Ryan esetleg felel, a telefonjában kutat, a hívó számot előkeresve.*
- Nem ismerős esetleg? *mutatja felé a kijelzőt. Láthatóan nem kötegszik, tényleg a munkáját végzi, mert ő is szabadulna. De ettől függetlenül alapos.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Ryan on Pént. Jan. 06, 2012 11:29 am

- Azon kívül, hogy a fejemben matat, nem érzékeltem semmi mágikusat. Esetleg megtenné, hogy abbahagyja? *Tök barátságosan kéri, semmi utasítás nincs benne. Épp csak nem túl kellemes érzés, amikor ellene használják a mágiát... Viszont türelmes és elnézi, hogy nem ismerik a rigolyáit. Azért odahajol megnézni azt a bizonyos számot, de csak megcsóválja a fejét.*
- Nem. *Apró vállvonás, tényleg gőze sincs, ehhez a gondolataiban sem kell olvasni.*
Ryan
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szomb. Jan. 07, 2012 7:47 am

- Szeretek biztosra menni. Manapság sosem tudhatja az ember, ki kicsoda... *kicsit mintha össze is húzná a szemeit, ahogy a másikra pillant. Nem igazán tetszik neki a fószer, de hát ha igazat mond, akkor igazat mond.*
- Remek... *morran, és már épp azon van, hogy elköszön, és hagyja a fenébe az egészet.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szomb. Jan. 07, 2012 7:50 am

[WAL ÉS DANTE]

*Hanem ekkor két férfi (Wal és Dante), valamint egy lány materializálódnak, nem épp fényőri kékes-ezüstben, inkább árnyőrökre jellemző szürkés füst keretében.*
- Öhm... heló! *zavartan szélesedik ki a lány mosolya. Ezt nem egészen így tervezte, hogy tanúk is lesznek, noha felismeri mindkettőt - noha ezt sem Vienne, sem Ryan nem tudja.*
- Én most... visszamegyek Danért, addig ti menjetek be, oké apa? *paskolja finoman vállon Walt, és a kövezkező pillanatban... ott sincs már.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Jan. 08, 2012 2:52 am

*Már megint ez a borzasztó érzés! A gyomrom liftezni kezd, ahogy a semmiben lebegek, s csak annyit érzek, hogy valaki fogja a kezem. Ez a harmadik teleport utam és már egész jól viselem az elsőhöz képest. Talán hányni sem fogok... Aztán végre szilárd talajt érzek a lábam alatt.*
- Elment az eszed?! - *Förmedek a lányra, de a hangom kissé erőtlen a teleportálás utóhatása miatt. Forog velem a világ.* - Nem tanították meg a szüleid, hogy a mágiát titokban kell tartani?!
*Az étterem világos terme után egy sötétebb helyiségben landoltunk és nem vagyunk egyedül. De még mielőtt jobban szemügyre vehetném őket, a lány egy búcsúmondat keretében tovaportál.*
- Apa - *Visszhangzom a mondatot magam elé meredve, s mintha az agyam csak most kezdene materializálódni. Ismerős az arca, Sarah a neve, úgy teleportál mint Desiré és ...*
- Bassza meg! - *Nyögöm, s érzem, hogy minden vér kifut az arcomból. A szédülés csak erősödik és a fejemben is mintha méhraj zsibongana... aztán minden tompulni kezd, a következő pillanatban pedig sötétség borul rám.*

//Wal beájult xD//
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító
Kor : 30

Hozzászólások száma : 239

Témanyitás  Dante on Vas. Jan. 08, 2012 3:02 am

*Úgy tűnik talán egy a teleportálás dolog lehet az a démoni rész amit érzett, de nem árt vigyázni azért vele. Ahogy megérkezik ő először körbenéz és sikerül nagyjából belőnie, hogy a kínai részbe kerültek. Majd előrepillant és ekkora már Sarah sehol, Walenthyn beájulva, illetve Vienne akivel volt szerencséje találkozni, meg egy másik boszorka.*
-Szép napot! Dante vagyok!-*Mosolyodik el és int egyet lazán. Aztán csak lepillant Walra, fel kéne kaparni basszus. Így le is gugol és hátára fordítva a csávót kicsit elkezdi paskolgatni az arcát.*
-Wal ébresztő!-
Dante
Boszorka
Boszorka

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Ryan on Vas. Jan. 08, 2012 3:29 am

*Ő pedig válaszolna Vienne-nek, amikor is a kis hármas fogat betoppan a lakásába. Persze azonnal arra tekint, ahonnan a hangokat hallja és úgy pár másodpercig szóhoz se nagyon tud jutni, csak nézi az abszurd szituációt. Lassan kezd kristályosodni a fejében a dolog, végül mély levegőt vesz és Vienne felé fordítja a tekintetét.*
- Na jöjjön be és csukja be maga után az ajtót. *Mondja, ezzel ott is hagyva a nőt és a konyha felé indul meg. Igen, feldolgozta, hogy vadidegenek vannak a lakásában és hogy mind boszorka, ő mégis egy poharat szed elő a szekrényből, vizet enged bele, majd megindul a két újonnan érkezett felé.*
- Vagy itassa, vagy öntse le vele. *Nyújtja a poharat Dante felé, aki éppen Wal-t igyekszik keltegetni. Azért lehetne egy fokkal barátságosabb is, de végül őrá törtek. Ezek szerint most kezdődik, az amiben segíteni kell a jövőből jött csajnak. Végül is, mi másért lenne itt a díszes bagázs, ez azért nem mindennapos nála.*
Ryan
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Vas. Jan. 15, 2012 1:46 am

*Eleget tesz Ryan kérésének, bár nem tudja mire vélni a hirtelen jött pálfordulást a férfi viselkedésében. Azért becsukja az ajtót és beljebb lép. Ekkor tűnik el a kiscsaj és ájul be Walenthyn. Vienne meg diszkréten felröhög magában, noha arcára is kiül valami pofátlan vigyor... de igyekszik türtőztetni magát.*
- Férfiak díszpintye... *szusszan, egy "Hello, Dante!" keretében. Őt legalább már ismeri, legalábbis volt szerencséje hozzá.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Vas. Jan. 15, 2012 1:53 am

[AXEL]

*A cím, ahova jöttek, a kínai negyed egyik lakását fedi. Natasa - ki jelenleg Natalie - lelkesen szál ki a kocsiból és meglepően elégedettnek tetsző, határozott, kedves mosollyal lépdel felfelé a megfelelő lakásig, remélve, hogy Axel követi.
Ott bekopog. Van valami megveszekedettül ismerős minden mozdulatában és abban, hogy szinte látszik rajta, mennyire örül neki, hogy minden a terve szerint halad. Natasa sose szerette, ha nem úgy mennek a dolgok, ahogy azt ő eltervezte.
Mivel nem nyitnak két másodpercen belül ajtót, így benyit.*
- Hahó! Mr. Avery? *és mivel hangokat hall, int Axelnek, hogy menjen beljebb. Ő is hasonlóképp tesz és ekkor az a látvány tárul a szemük elég, hogy Wal a földön, Dante felette, kezében egy pohár vízzel. Ryan nem túl vidám arccal figyeli mindezt, míg Vienne láthatóan küzd az ellen, hogy hangosan fel ne nevessen a férfiak szerencsétlenkedésén.*
- Bocsánat, hogy csak így önre törünk, Ryan. Rebecca állítólag már beszélt magával a dologról...

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Axel on Vas. Jan. 15, 2012 2:11 am

* Kiszállok én is a kocsiból, de egy gondolat nem hagy nyugodni. Annyira hasonlít Natasa-ra, hogy simán összekeverném őket. Figyelem ahogy felmegy a lépcsőn és ez a járás. Annyira jellegzetes. Ha találkozom Nati-val rá is fogok kérdezni, mert nem említette, hogy van egy iker testvére. Még akkor is ha nem azok. Már a fene tudja, hogy mik. Ami biztos nem más mint az hogy a kiköpött mása. Ahogy figyelem az arcát még jobban kezdem elhinni, hogy bizony Natasha áll előttem. Ez a hasonlóság nem lehet véletlen vagy csak megzakkantam. Már magam sem tudom. Nem egy szívbajos csaj ez már tuti biztos, mert simán benyit. Követem mást úgy se tehetek. Azonban amikor belépek egy érdekes kép tárul a szemem elé. Egyik férfit sem ismerem. Még soha nem láttam őket, de ezek után nem is csodálom. Nem kicsit félre érthető a helyez, bár a poharat nem értem. Lehet valaki így szereti. Közelebb hajolok Natalie-hez.*
- Öhm, biztos, hogy jó helyre jöttünk?* Kérdezem meg meglepődve, de mivel még nem köszöntem ezt most gyorsan pótlom. Oda sétálok a hölgyhöz és a kezemet nyújtom felé.*
- Axel Vixil* Mutatkozom be és a srácokkal is kezelek. Aztán vissza sétálok Natasha, akkor mondani Natalie mellé. Nekem fogalmam sincs, hogy milyen dologról beszélt és zűrös az egész, de mivel azt mondtam neki, hogy segítek, így csendben állok mellette és figyelek. Remélem azért valaki elmondja majd mi a szitu.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fridzsi-man
Hozzászólások száma : 82

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Jan. 15, 2012 4:08 am

*Egy baldachinos kiságy előtt állok, benne egy gyönyörű csöppség; mellettem pedig ott van Sarah. Annyira hasonlít nagyanyja lánykori énjére! Rám se néz, csak a kicsit bámulja könnyes szemekkel. Aztán végül megszólal, de nem emeli rám tekintetét.* - Nem akarsz engem! - *Szavainak ütését arcomon éreztem, mintha a fájdalma pofozna fel újra és újra egyre erősebben, míg saját könnyeimet nem érzem torkomon marón végigfolyni...

... Lassan, laposakat pislogva nyitom ki a szemem és csak centiről-centire fogom fel a körülöttem lévő világot:
Dante épp vizet erőltetett le a torkomon fölém hajolva, aminek más helyen, más körülmények között még örülnék is valljuk be. Kicsit arrébb a férfi és a bujkáló mosolyú nő áll, még arrébb pedig egy újonnan érkezhetett férfi-nő páros figyel. A fiatalabb férfi tekintete nem éppen barátságos, ahogy egyiküké sem, talán csak az új nőből sugárzik valami magabiztosság...*

- Dante - *nyögöm gombóccal a torkomban, egyelőre nem foglalkozom velük* - A lányom... nem akarom, nem akartam hogy megszülessen...
- Hogy lehetséges ez? - *Ülök fel lassan Dante segítségével, de a kérdést már nem csak neki, hanem mindenki másnak is szegezem.*
*Talán még sosem éreztem magam ennyire pocsékul.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Jan. 16, 2012 4:01 am

*Ami azt illeti neki szimpatikusabb lett volna az arcba öntéses módszer, de Wal magától is kezd észhez térni.*
-Nyugodj meg Walenthyn. Lehet, hogy csak az egyik lehetséges jövőből jöttek. Tudod jól, hogy változtathatsz a jövődön ha elmentek a nővel elvetetni a gyereket. De az is lehet, hogy átverés az egész. Még ne most boruljál ki, hanem majd ha kiderül végre, mi folyik itt.-*Magyarázza véleményét, mert hát közben azért elgondolkozik ha Wal a lányát kapta a nyakába. Akkor valószínűleg a srácnak hozzá van köze. Lehet nem ok nélkül szimpatikus neki a gyerek, hanem tudatalatti kötődés okozza. Mindenesetre ő feláll és a két újonnan érkezőre pillant és bemutatkozik Axelnek.*
-Kezdünk sokan lenni, és kezd egyre zavarosabbá válni az egész. Szóval valaki tud többet mondani annál, hogy egy rakat boszorkány segítséget kérve elrángatott?-*Kérdez körbepillantva mindenkin, remélve, hogy nem mindenki olyan "áldozat" mint ő vagy Wal.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Ryan on Hétf. Jan. 23, 2012 9:11 pm

*Amikor a nő és Axel is belépnek mindenféle előzetes engedély nélkül, akkor azért meglepetten tekint arra.*
- Sokan vannak még? Mert akkor be se kell csukni. *Mármint az ajtót, hangjából érezhető a szarkazmus, lévén öt perccel ezelőttig nem is gondolt arra, hogy mi lesz itt. Igazán figyelmeztethették volna, hogy a lakása lesz a főhadiszállás. Amúgy Axellel kezet fog.*
- Ryan. *Majd a fiatal nőre figyel, amikor az megszólítja. Úgy fest úgysem kell törődnie az ájult férfival, hiszen már nem annyira ájult és úgy fent Dante a lelki traumát is orvosolja. Viszont amikor már Dante is olyat keres, aki többet tud, akkor megköszörüli a torkát, nem szereti a fejetlenséget.*
- Annyit tudok, hogy visszajöttek néhányan a jövőből, hogy megváltoztassák a múltjukat és ehhez szükségük van ránk. De feltehetőleg ők maguk ennél többet tudnak. *Emelt hangon beszél végig, és ezzel a fiatal lányra tekint, lévén más nincs itt a jövőből. Most ő jön.*
Ryan
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szer. Feb. 01, 2012 10:40 pm

*A nagy fejetlenségben ő maga lazán beljebb orientálódik és helyet foglal a nappaliban az egyik fotelban. Mert miért ne? Nem mondták, hogy nem szabad és ahogy elnézi, mire kibogozzák a szálakat, öreg este lesz. Csak tudná, mit keres ő itt?
Azon túl, hogy a barna hajú csaj volt az, aki felhívta és igen zavarosak a gondolatai... meg igazából mindenkié egybefolyik a fejében, így inkább elbújik a kis gondolatpajzsa mögé.*

[SARAH & DAN]
*Vienne mellett materializálódnak, láthatóan a srác nem viseli jól az utazást, ellenben Sarah elmosolyodva int Natashának, hogy megjöttek.*

* Az érkezők láttán persze már Vienne sem marad szótlan. Walék felé jegyzi meg:*
- Hé ájulós! Megjöttek a lányodék! *szemtelenül bájos, pofátlan mosoly ül ki képére. Láthatóan élvezi a helyzetet... még.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szer. Feb. 01, 2012 10:51 pm

[BECCA & DES,RAOUL]

*Ide teleportálnak és hát lássuk be... nem túl bizalomgerjesztő, mikor három füstförgeteg jelenik meg és materializálódnak.
Még jó, hogy őt felismerik a jövőbeli társai... Reméljük időben.*
- Itt is vagyunk. *Pillant az alvilági kettősre, majd tekintete a jelenlevőkön siklik végig, Ryan-t kiszúrva azonban aprót nyelve pillant másfelé róla gyorsan.*

//Raoul&Des, írjátok be magatokat és akkor rendet teszek utánatok. Smile //

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Pént. Feb. 03, 2012 4:51 am

*Hát megjelenik Becca-val, akiről speciel nem hajlandó még fejben sem elismerni, hogy neadjisten a lánya. Egyelőre jobb a biztonság. Amikor megérkeznek, arcán - talán szakmai ártalom -, de egy darab érzelem nem jelenik meg, csak unottan tekint végig a brigádon. Vienne-hez érve a tekintete egy pillanatra megállapodni látszik, de semmi jelét nem adja annak, hogy érdemben meglepné a szituáció.*
- Nagyszerű. *Jön is a nem kimondottan lelkes válasz Becca kijelentésére. Épp egy szakajtóra való boszorkány közé vágyott, tényleg rendkívül rendes a csajtól, hogy szem előtt tartja az igényeit. Köszönni viszont nem fog.*
Raoul
Démon
Démon

Titulus : Daredevil
Kor : 510

Hozzászólások száma : 620

Témanyitás  Desiré on Pént. Feb. 10, 2012 6:55 am

Egy szempillantás alatt érkezünk meg a kijelölt helyszínre, bár, hogy őszinte legyek, nem volt túl sok kedvem ehhez az egész felhajtáshoz, de ha már ramazuri lesz, abból ugyebár ki ne maradhatok. Remélhetőleg, ha másért nem is, legalább ezért megérte idejönnöm.
Túl nagy érdeklődést nem mutatva, nézek végig az ismeretlen lakáson és az idegen alakokon is.
-És fog is történni valami? - Kérdezem rendkívül pofátlan módra, majd felhúzott szemöldökkel -mint ahogy a vad szokta a gyanútlan áldozatát-, alaposabban végig mérem az összes, itt jelenlévőt. Nem tudom, hogy kiben bízhatok, ezért jobb, ha felkészült vagyok.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Az ördög, aki sose alszik...
Kor : 342

Hozzászólások száma : 133

Témanyitás  Vienne on Szer. Feb. 15, 2012 8:59 pm

[NJK KARAKTEREK - főleg NATASA]

- Még egy páran. *Jegyzi meg Ryannek Natasa még kedves mosollyal, de ahogy Dante szavait meghallja, torokköszörül.*
- Mi lenne, ha beljebb orientálódnánk kicsit és mindenki helyet foglalna valahol! *Nem kér, utasít, mégis van benne valami kedves, anyáskodó a határozottságon túl. És valószínűleg így is tesz - beljebb tereli a férfiakat - Ryant, Axelt, Walt és Dantét - a nappaliba, ahol a Vienne féle kis hármas már jelen van. Ezt Natasa egy elégedett biccentéssel nyugtázza.*
- Nagyszerű. Már csak Beccát kell megvárnunk. *És fogalma sincs még kiket, a lány csak azt ígérte, szerez még két embert, hogy kilegyen a tíz.

És ekkor be is fut az alvilági hármas, minek következtében mintha kissé megrendülni látszanának a jelenlevő jövőbeliek. Sarah az anyja láttán, a másik kettő (Dan és Natasa) pedig inkább Raoul végett.*
- M-miért pont Őt *és itt Raoulra tekint.* kellett...? Nem tudtál volna mást meggyőzni?! *firtatja Natasa értetlenül, mire Becca felmorran dacosan.*
- Talán mert az ő elcseszett szülei is itt lehetnek? *Sarah felé bök, majd Dantéra.* Vagy Dan féldémon apja? A te drága férjedről nem is beszélve! *Erre a négyük közül egyébként legidősebbnek tűnő nő csak hápog kettőt. Nincs hozzászokva, hogy kiosszák, és akármennyire nem tetszik neki a dolog, kénytelen belátni, hogy a lány válasza "jogerős". Így csak int kelletlenül, hogy menjenek beljebb, majd ő is beorientálódik a szűk kis helyiségbe.*

- Mivel Rebecca már ilyen szépen bemutatkozott, azt hiszem, elmondhatjuk, hogy a jövőből jöttünk mind a négyen. És igen Axel, még mielőtt megkérdeznéd, nem Natalie, hanem Natasa vagyok, de ezt ne most... *Sandít a férfira, majd vissza úgy... mindenkire.*
- Azért jöttünk, hogy a segítségeteket kérjük. A jövőben kissé kisiklottak a dolgok a boszorkányok kezéből, mert későn szereztünk tudomást arról a helyről, mely az új boszorkánygenerációt *És itt a többi jövőbelire mutat, hogy ez alatt őket is érhetné, ha nem lenne baj a palacsintában.*
- sokkal erősebbé, összetartóbbá kovácsolná. Egy mágikusan védett iskoláról van szó, mely évszázadokkal ezelőtt remekül működhetett, ám valamiért feledésbe merült. Ryan szerint... mármint, elnézést... a jövőbeli éned szerint ez az időpont, ahol most vagyunk, a legmegfelelőbb, hogy még a démonok előtt felfedezzük az iskolát. A vendégeinknek... *itt Des és Raoul felé pillant.* csak annyit tudok mondani, hogy ha másért nem, a gyerekeikért segítsenek. Mindketten remek lányok és remek boszorkák is a maguk módján. * itt hagy egy kis időt megemészteni a dolgokat, kérdésre válaszol, ha van //tegyétek fel nyugodtan, fog rá válaszolni, de én itt folytatom a reagot, hogy haladjunk is. ^^" //.*

- Három portálon keresztül lehet bejutni a leírások szerint az iskolába. Illetve négy, de a harmadik valahol itt van helyben. Ezeket kellene megtalálnunk, lehetőleg minél hamarabb és ha mind megnyílik, újra feltárul előttünk az elfeledett iskola. Éppen ezért szeretném, ha most, mint az oviban, csoportokra oszlanánk és akkor mondom tovább. *apró, zavart mosoly. Érzi, ez nem lesz könnyű dolog.*

A hozzászólást Vienne összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 26, 2012 5:44 am-kor.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Csüt. Feb. 16, 2012 4:53 am

*Amikor feltűnik Sarah, ismét elkap a szédülés, de tartom magam - Vienne megjegyzésére fülem botját sem mozdítom -, pláne hogy kisvártatva megjelenik három alvilági. Ezek közül az egyik nem más, mint Desiré, akit a legkevésbé szerettem volna látni a mai napon. Mintha egy új érzés formálódna bennem. Most már sokkal inkább érzem magam erősnek és ezt az ő jelenlétének tulajdonítom. Nem adom meg neki azt az örömöt, hogy gyengének lásson.
Mint kiderül, mindenki itt van, akinek itt kell lennie és végre a magabiztos, idősebb nő belefog a magyarázatba...*

- Egy... varázsiskola? - *Visszhangzom halkan és a gyerekkorom jut eszembe, a fárasztó edzések, a harcok... és mindez egy iskolában? Az nagyszerű lenne!
A tény feldolgozására, miszerint a jövőből jöttek nem fordítok több energiát. Felesleges lenne és csak még jobban megfájdulna a fejem.
Kérdésem ezer lenne, de most egyet se bírok kinyögni, mert még véletlenül elcsuklana a hangom. Így az utolsó mondatra csak biccentek - Des felé egy gyilkos pillantást küldök -, majd rövid gondolkodás után, magabiztosságot erőltetve a hangomra megszólalok.*

- Én a lá... khm, Sarahával tartok - *Nem is tudom miért döntöttem így, talán azzal, hogy mellette leszek választ kapok arra a kérdésre, hogy alakult az élete. Milyen apja voltam és - az álomképre visszaemlékezve -, milyen a viszonyunk, túl tudtunk-e jutni azon, hogy nem is akartam, hogy megszülessen. És erről még egy gondolatom támadt, amelyet szóvá is teszek* - Desirének mással kell mennie!
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Axel on Pént. Feb. 17, 2012 8:37 pm

Asszonyt választom, természetesen. Very Happy

* Én csak kapkodom a fejemet jobbra is meg balra is. Nem egészen értem mi folyik itt egész pontosan Kíváncsi vagyok természetesen és valamiért nincs kedvem Nat mellől elmozdulni. Elég határozott nőnek tűnik és ez nekem tetszik. Ha vége ennek elkérem majd a számát, hogy jobban megismerhessük egymást. Mert miért ne. Bírom a határozott csajokat. Beljebb megyek magam is, de nem ülök le. A falnak döntöm a felső testemet s onnan figyelem a helyes pofiját. Csatlakoznak még hozzánk valakik. Én senkit nem ismerek, de már egész kezdek hozzá szokni. Az tiszta sor, hogy nem igen örülnek ezeknek az alakoknak. Azt nem tudom mi lehet az oka. Figyelem a felszólaló mozdulatait és lassan össze rakom magamba a képen. Hozzá tartozok. Amikor viszont rám néz és a férj jelzővel illett egy kissé fagyos a lesz a levegő a szobában. Padlót fogok és érzem ahogy a képességem egy cseppet megcsillanni látszik. Nem tudom mindig uralni s az, hogy a nő, az én feleségem lesz vagy az egy kicsit padlóra küld. Az ajkam megremeg, hogy a kérdések amik bennem vannak egy áradatba hagyják el a torkomat, de leint, így csak ennyi jön ki belőlem.*
- huh* Ne már, én most akarok tudni mindent, hiszen ezek fontos dolgok a számomra. Miért nem mondta az elején, hogy mi a helyzet. Akkor is segítettem volna azt hiszem. Most már tudom miért hasonlít ennyire Nat-ra. Még fel sem fogtam, hogy a feleségem – illetve a jövőbeli, mert még csak kapcsolatban sem vagyunk, de ezek szerint leszünk – de már is beszélni kezd valami másról, mely jelen pillanatban nem igen érdekel. A gondolatok uralják most a fejemet és nem igen hagynak másra koncentrálni. Azonban erőt veszek magamon és a jelenre koncentrálok, mely össze mosódni látszik a jövővel.*
- Egy titkos iskola? Ha titkos és ha Ti is csak későn jöttetek rá....* Nézek itt a jövőbeli személyekre, majd tekintetem Nat-on állapodik meg*
-.... akkor a démonok, honnan tudták, hogy létezik, sőt, hogy tehették tönkre....vagy mi történt egész pontosan azzal a sulival?* Ezt nem igazán értem, de talán kapok erre választ. Nekem egy kissé zavaros a dolog, de ezen nem csodálkozom. Most tudtam meg, hogy van vagyis lesz egy feleségem lehet csak nem figyeltem elég jól.*
- Natasa, az oké, hogy ők fiatalabbak és talán közük van a sulihoz, de neked milyen szereped van ott?* Nem úgy tűnik mint aki suliba járna és tudomásom szerint soha nem volt tanár típus vagy az lesz? Már ez is felmerül elmémbe. Oh, nem is kérdés, hogy kivel fogom menni és csak most lököm el magamat a biztos ponttól vagyis a faltól és magabiztosan, bár kissé remegve lépek Nat mellé. Én mellet szeretnék maradni. Olyan késztetést érzek, hogy megfogjam a kezét és megszorítsam, hogy vele vagyok, de még sem teszem meg. Kitudja mi történt köztünk, bár nem lehetett olyan rossz ha együtt élünk. Kisé vegyes érzelmek vannak bennem, így nem teszek semmi személyes cselekedett.*
Axel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fridzsi-man
Hozzászólások száma : 82

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére