Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Könyvtár

Go down

Könyvtár

Témanyitás  Vienne on Csüt. Aug. 02, 2012 8:33 am

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Könyvtár

Témanyitás  Vienne on Pént. Aug. 03, 2012 9:05 am

[Desire, Wal & Sarah]

*Az egyik könyvespolc helyén mágikus, kavargó örvény nyílik és szinte kiveti magából a triót. Meglepő mód a mágia gondoskodó - Desire egy puha fotelbe huppanva találja magát, Wal egy könyvkupac közepén landol, jövendőbeli leányuk meg egy asztal mellé ékezik, fenékre.
Riadt, jóleső sikkantása után a portál bezárul - ám nem maradnak magányosan: kintről léptek és kivehetetlen kiáltozások ütik meg a fülüket. És mintha szélfuvallat suhanna át a helyiségen... nyílik az ajtó, onnét érkezik a hűvös.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szomb. Aug. 04, 2012 1:45 am

*A kántálásra feltámad a szél, majd örvénylő forgataggá válik előttünk és a következő pillanatban már nem érzek talajt a lábam alatt, csak egy a portól szürkére vált erőt, amely magába szippant. Szinte nem is látok tőle és már Sarah kezét sem érzem az enyémben. Ám mielőtt még pánikba eshetnék valami kemény, nem is, inkább sok kis kemény valaminek ütközöm és ha a hányinger még nem lenne elég, a fájdalom is kezdi átjárni a testem és mintha egy távoli sikkantás is megütné a fülem.
Lassan nyitom ki a szeme és egy kupac poros, ódon könyv között találom magam, nem messze tőlem egy fotelben Desiré-t pillantom meg és Sarah-t is hallom motoszkálni a közelben.*

- Mindenki jól van? - *kérdezem aggódva, miközben kikászálódok a kupacból és Desiré-hez sietek. A gyomrom kezd helyre jönni és most, hogy tudom a fájdalom forrását, már nem is igazán érzem.*
- A bűbáj működött - *Csak ennyit mondok, mert idegen hangokat vélek hallani a hátam mögül, a következő pillanatban pedig már hűvös fuvallat simítja végig az arcomat.*
~ Nem vagyunk egyedül!
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító
Kor : 30

Hozzászólások száma : 239

Témanyitás  Vienne on Kedd Aug. 14, 2012 12:25 am

- Aha. *feleli szinte egyszerre anya és lánya, majd összeszűkülő, nem túl barátságos tekintettel pillantanak egymás felé, így lemaradva a nyíló ajtóról.
Azt azonban már ők sem tudják figyelmen kívül hagyni, mikor egy vöröses-rózsaszínes hajú, fekete szerkós tetovált démonnő lép be az ajtón, nyomában két másik démonnal és egy íjpuskát a vállán cipelő jól megtermett pasassal. Vélhetően árnyőr lehet.*
- Heló cica! * szól oda Sarahnak, akinek az arcára fintor szalad és valami "Barom."-szerűt szorít ki fogai közül. Apjára sandít, hogy készen áll e támadni, ha úgy hozza a sors.*
- Mit akartok? *tekint végig a kis négyesen bizalmatlanul, láthatóan az árnyőrt ismeri, a többiről nem tudni biztosan. Bár a tegeződés jele lehet az ismeretségnek.*
- Őt. *bök a tetovált nő Desiré felé. Az árnyőr a hatalmas pocakjával nem túl harcképes, ami azt illeti.* Cserébe szabadon elmehettek.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Kedd Aug. 14, 2012 3:10 am

- Cica? Ha ismered őt, akkor most a ti időtökben vagyunk... - *Bár nem ez a legjobb alkalom az idősíkok áttanulmányozására, azért ez mégis csak fontos kiindulópont lehet, már ha élve kikerülnek innét... ugyanis a tetovált és egyébként nem éppen bizalomkeltő külsejű démonnő Desirét akarja. Sarah pillantását elkapom, s aprót bólintok felé, miközben hátra tekintek a vállam fölött a még mindig a fotelben ülő felé.*
- Mi sem okozna nagyobb örömet, mintha megszabadítanátok tőle - *kezdem már-már csevegő hangnemben és teszek néhány lépést, hogy pont eltakarjam előlük akaratuk tárgyát. Nem ez az első eset, hogy túlerővel állok szemben, egy számomra ismeretlen terepen. A Hessékkel folytatott sok éves küzdelem során megtanultam kezelni és a legjobbat kihozni az ilyen helyzetekből és az erőmből. Végtelenül ostoba ez a nő, ha csak egy percre is azt hiszi, hogy átadom neki a lányom anyját. Ha kell az utolsó csepp véremig fogok küzdeni... és úgy sejtem nem leszek egyedül ebben a harcban...* - A probléma csak az, hogy a lányom még odabenn van.
*Lágy szellő simítja meg Desiré és Sarah haját, ahogy láthatatlanul aktiválom erőmet egy légáramlatot idézve magam köré.. Minél több másodperc telik el, annál nagyon lendülettel fog a szél az arcukba tódulni, amikor támadásra szánják magukat. Az apámtól tanult trükk még sosem hagyott cserben. Legutóbb is egy lélekrabló démonnő látta a kárát, bár az nem épp a forgató könyv szerint zajlott. Most ez nem fog megtörténni, ura vagyok a helyzetnek.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Aug. 20, 2012 11:59 pm

*Sarah legszívesebben a falat fejelné meg apja kijelentésére. Oké, hogy nem a boszorkányok gyöngye, de... au. Persze, nem most fogja fatális tévedéséről felvilágosítani az ősét - aki persze lehet, hogy ura a helyzetnek, de nem ismeri még lánya forrófejűségét.
Apró mosoly szalad arcára, a vállait, nyakát érő szellőt pedig jelnek tekinti: csettint egyet, mire az egyik démonba hatalmas robajjal csap bele a villám a semmiből érkezve és úgy omlik porrá, mint annak a rendje.
Több se kell a tetovált nőnek, előre lendíti karjait egy kiáltással, s ezzel együtt megelevenednek a lények onnét. Egy hatalmas grizzly medve, mely robogva indul meg Sarah felé, illetve egy közepes méretű - értsd kisebb spájznyi - sárkány. Mondjuk úgy, hogy egy kisebb szellő nem fogja az általa fújt valós (!) tüzet eltéríteni. Márpedig az Walenthynt célozza meg és a mögötte tehetetlensége miatt kissé sértett Desirét.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Szer. Aug. 22, 2012 3:30 am

Több dolog is történik gyors egymásutánban, pedig nekem időre van szükségem, hogy jobban megérthessem az egyes eseményeket külön-külön. Nem olyan gyors most a felfogóképességem, mint szeretném. Csak remélni tudom, hogy a tér-idő ugrándozás játszik az agyammal. Az első dolog, ami döbbenetet és elismerést csal az arcomra Sarah könnyed csettintésének annál hatásosabb eredménye: a démon körül felszikrázik a levegő egyetlen villámlásba egyesülve, amely azonnal végez vele. Annyit hallottam erről a képességről, de még az őseim sem voltak benne biztosak, hogy valaha eljut a mágiánk erre a szintre és most tessék, a lányom egy eleven villámgenerátor. De még mielőtt jobban belemerülhetnék a gondolataimban, épp csak felocsúdva a robajból az állatkert megnyitja kapuit...
A démonnőt borító tetoválások mozgolódni kezdenek, majd egy medve és egy sárkány(?! O.o) egyszerűen lemásznak testéről, hogy immár eleven valójukban támadjanak ránk. A lélegzetem is elakad egy pillanatra, ahogy ott állok farkas szemet nézve az akkor már óriásira nőtt mesebeli szörnyeteggel, aki annál valósabb tűzörvényt indít meg felém és Desiré felé. Nem akarom, hogy ez legyen az utolsó emlékem...
Szerencsére a reflexeim működnek, így nagyjából a sárkány szájtátásával egy időben eresztem útjára a szelet. Ahogy a kavargó szürke és a lángoló vörös légoszlop összetalálkozik, mintha két test feszülne egymásnak, úgy próbálja az egyik eltolni a másikat. Normál esetben a szélroham hamar véget ér, de az most a biztos halált jelentené. Fenn kell tartanom a szelet és ki kell oltanom a sárkány tüzét, mielőtt az felül emelkedik rajtam... Mi sem egyszerűbb, csak aztán hatásos is legyen!
Erősebben megvetem a lábam, kezeimet egymás fölé fordítom és hagyom hogy testemet átjárja a fagy, mely jeges örvénnyé változtatja a forgatagot. Szemem kifehéredik az erőlködéstől, de így sem vagyok biztos benne, hogy ez elegendő lesz ahhoz, hogy visszafordítsam a támadást és hogy Sarahnak és Desirének semmi baja nem fog esni. Én vagyok az apja, meg kell tudnom védeni őt!
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Szept. 03, 2012 10:31 pm

*A démonok nem győznek kapaszkodni a szélben, mikor a sárkány még ereje teljében áll. Hanem a tüze mintha visszafelé sülne el, egyszerűen "képébe robban", kénes füstszaggal terítve be a könyvtárat. Szerencsétlen lény pár pillanatig nem is lát rendesen - megvakultan tántorodik és tapos halálra egy démont, majd kezd veszett hajszába.
A dühtől megvadultan rohan homlokegyenest Wal-ék irányába.
A férfi ekkor olyat hallhat, amit talán többet sose: Desire az előbbi szeleskedésre elismerő megjegyzést tesz, majd nyújtja felé a kezét, hogy fogja már meg és húzzanak innét de nagyon gyorsan.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Hétf. Szept. 03, 2012 10:58 pm

*Talán szerencse, talán nem, de a szél végül felülkerekedik a tűzön és a következő pillanatban már hallani is a szörny üvöltését, nem sokkal később pedig lábainak ütemes dobbanásait, ahogy őrült iramban megindul felénk. Nincs az a szél ami megállítsa...
*Lehet nem is hallottam jól Desiré hangját, de mintha ezúttal dicséret hagyta volna el a száját, majd sürgetően kap a kezem után, s a következő pillanatban a már jól ismert üres lebegés érzése tölt el. Sarah vajon hol van és mi lett a medvével? A nagy felfordulásban nem is láttam merre van.
Mikor ismét talajt érzek a lábam alatt megtántorodok és az első dologba, ami a kezem ügyébe kerül megkapaszkodom.*
- Előbb utóbb csak megszokom!
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Szept. 03, 2012 11:41 pm

*Megragadni ugyan nem ragadja meg Des a férfi kezét, de akkor ő ezek szerint elfogadja azt. Hogy pedig hova teleportálnak, az rejtély számára - de biztos, hogy nem ugyan ide, ebbe az árnyőrnő szerint őrületbe.*

// Amint Ryan is írt, folytatom ott, ahova kerültök. //

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom