Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

A sheriff irodája / Bank

Go down

A sheriff irodája / Bank

Témanyitás  Vienne on Vas. Szept. 16, 2012 11:21 pm

A városka mondhatni közepén, szemközt a fogadóval, a bank közvetlen szomszédságában található a sheriff irodája a fogdával.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: A sheriff irodája / Bank

Témanyitás  Agrael on Kedd Szept. 18, 2012 1:06 am

*Nem feltétlen rajong azért a lehetőségért, hogy itt kell lennie. Ám a munka, az munka, és a jutalom se elhanyagolható, így hát korabeli ruhákat szerzett magának, egy használható pisztolyt, és egy szövetségi marshal kitűzőt is. Egyszerűbb lesz beilleszkedni, és megtalálni azt a Robert Milligant, vagy Savannah Webstert.
S most itt van, az időben visszautazva ide került. A poros vadnyugatra, a város egyik épülete mögé. Szemébe húzza a kalapját, és elindul kifelé. Csak azt kell kitalálnia, hogyan tovább? Kár, hogy nem nézett meg pár filmet, de már késő bánat. Egy épkézláb ötlete van. Kihasználni a jelvényét, és irány a sheriff irodája. Nem foglalkozik a kopogással vagy ilyenek, csak bemegy, és ha ott a sheriff, hát neki kezd a mondókájának.*
- Üdv Sheriff. A nevem Andrew Smith, szövetségi marshal vagyok, és egy bizonyos Robert Milligant keresek, vagy Savannah Webstert, aki segíthet megtalálni a férfit. Esetleg nem tudja, merre is találhatom valamelyiküket?
Agrael
Démon
Démon

Hozzászólások száma : 226

Témanyitás  Vienne on Szer. Okt. 03, 2012 8:52 pm

*Bizony ott ül az irodában, asztalra felrakott lábakkal, szemébe húzott kalappal. Nyilván szunyókálna, de amint meglátja a kitűzőt, mintha puskából lőtték volna ki, kapja le lábait és ül fel rendesen. A kalapja leesik a fejéről a földre a nagy sietségtől és láthatóvá válik kopaszodó fejtetője.*
- Sosem hallottam még erről a Robert Miliganről. *Ráncolja a homlokát elmerengve, de láthatóan készségesen segítene, csak hogy a marshalnak jó benyomása legyen a helyről és ne húzza le fentebbi hatalmaknál.*
- Savannah - nézze el a kifejezést - egy olcsó kis színesbőrű lotyó. Miért érdekli a marshal urat, mit művelt már megint?

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Agrael on Csüt. Okt. 04, 2012 7:23 am

*Kedve lenne vigyorogni a reakció miatt, de akkor lehet oda lenne a mogorva, kemény törvényőre külső, így inkább figyelmen kívül hagyja az egészet. Helyette végigsimít az arcán, ami enyhén borostás, és körbenéz a helyen, majd vissza a sheriffre.*
- Értem, nagy kár.-* akkor tényleg marad nyomnak a Savannah nevű nő.*- Legyen elég annyi Mr. Sheriff, hogy lehet köze van egy veszélyes bűnözőhöz, akinek a neve, ahogy említettem Robert Miligan. Annyit megtehet Mr. Sheriff, hogy elmondja merre találom Savannaht, és nem szeretném, ha valakinek beszélne arról, hogy mi járatban vagyok. Remélem megérti, nincs kedvem önjelölt hősökhöz. Maradjon köztünk, és ha talán jönnének még páran érdeklődni Robert után, vagy Savannah után, egy szót se nekik, kivéve, ha van rajtuk jelvény. Nem kedvelem a fejvadászokat, és ha ezt megteszi nekem, akkor nem csak jó híre lesz az itteni sheriffnek, de talán még az is kifog derülni, hogy nélküle nem mentem volna semmire, és talán a nyomravezetőnek jutalom is jár, akit persze nem Savannahnak hívnak. -*rákacsintott a sheriffre, aki remélhetőleg felfogta, hogy neki ebből csak haszna származhat. S ha megkapta az útbaigazítást, akkor nem is marad tovább az irodában, egyenesen Savannah felé indul. Reméli, a sheriffnek ennyi méz elég volt a madzagra, és tartja a száját.*
Agrael
Démon
Démon

Hozzászólások száma : 226

Témanyitás  Vienne on Pént. Okt. 19, 2012 11:35 pm

- Kérem, szólítson Billnek. *Veti közbe a Sheriff a Mr.-ezésre. Úgy fest, tényleg nagyon a kedvére akarhat tenni a démonnak ez a törvényfélő ember. A további szavakra lelkesen bólogat, Savannah-ról Egyébként még azt is felajánlja, hogy elkíséri a férfit.*

// Következő mehet akár már oda is, sheriffel vagy nélküle. Smile Elnézést a csúszásért.//

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére