Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Nicole Williams

Go down

Nicole Williams

Témanyitás  Nicole Williams on Szomb. Szept. 29, 2012 8:50 am

Név: Nicole Williams
Születési hely, dátum: San Fransisco, 1990.05.03.
Kor: 22
Kaszt: Boszorkány
Lakhely: San Fancisco
Foglalkozás: Lemezbolti eladó
Fegyver, varázseszköz: amulettek, illetve egy egyedi nyaklánc, ami megóvja a gonosz varázslatoktól, és átkoktól. ( pl.: ráolvasások, átok szórás, megszállás, átváltoztatás)

Jellem: Szétszórt, álmodozó típus. Makacs és önfejű, sose hallgat senkire, ezért mindig fejjel megy a falnak. Eléggé türelmetlen természet, egy hosszabb sor a bolti pénztárnál és idegbeteg lesz. Általában, ha a fejébe vesz valamit, azt mindenképpen végre kell hajtania. Nem nagyon bízik senkiben, ha valaki a bizalmába akar férkőzni, nagyon küzdenie kell érte. Paranoiás fajta, de nem betegesem, csak jobb félni, mint megijedni. Imádja a családját, bármit megtenne értük, de ez mindenkivel így van akit megszeret. Ezt régen ki is használták, ezért is lett bizalmatlan mindenki felé. Nem szereti, ha valaki irányítani akarja, illetve megmondja, mit csináljon. Félénk természetnek hiszi magát, de ha alkalom úgy hozza, maga is csodálkozik bátorságán. Egyáltalán nem befolyásolható. Szeret segíteni az embereken és utálja az igazságtalanságot. Ha valaki kér tőle segítséget igyekszik minél hamarabb segíteni. Mindig is érzett magában némi sötétséget, amitől mindig is félt, hogy előtör belőle. Mivel boszorkány, ez jót nem jelenthet, de sose tört ki belőle, csak érzi, hogy mélyen belül lappang valami. Sokszor érzi, hogy legszívesebben mások ellen is használná az erejét mikor valaki felidegesíti és nehezen tudja vissza fogni magát, hogy még se tegye meg.

Megjelenés: 166 cm magas. Hosszú barna haja van és kékes-zöldes szeme. Szereti a divatot, de nem egy pláza cica típus. Hétköznapokon főleg nála a kényelem az első. A stílusát, inkább a nőies rockereshez lehetne hasonlítani: farmer nadrág, torna/edző cipő, kivágott nőiesebb felsők, bőr/farmer dzseki. Magassarkút nem igazán szereti, nem is tud benne járni, így csak alkalmakra veszi fel.

Előtörténet: 1990. májusában láttam meg a napvilágot. Egy igazi boszorkány családban nevelkedtem unokatestvéremmel. Édesanyámmal, apámmal és öcsémmel élek együtt. Anyám révén lettem boszorkány, aki a jövőbe lát. Kicsi bióboltja van nagymamámmal. Ők készítenek különleges gyógy kenőcsöket és gyógyteákat. Apám semmi különleges, sofőr. Öcsém a korosztályának megfelelően teljesen számítógépes kocka. Átlagosan kereső család a miénk, se gazdagok se szegények nem vagyunk.
Kicsi voltam mikor elsőnek előjött a boszorkány képességem. Mikor az egyik álltalános iskolás osztálytásam felidegesített, a vízes palackjából előtört az itala, bele az arcába. Innen tudtuk, hogy az én képességem a víz irányítása. Anyám sose békélt meg azzal, hogy boszorkányok vagyunk, de úgy gondolta, ha már így születtünk, élvezzük ki és védjük meg magunkat. Ezért sok időt töltöttem az unokatesómmal, aki szintén boszorkány. Az édesapám egyszerű ember aki, imádja anyámat és ez miatt kénytelen volt a boszorkány léttel is megbékélni. Mindenbe segítette, de anyám mindig is féltette. Öcsémen még nem jelentkeztek a jelek, hogy esetleg boszorkány lenne, apám mindig is remélte ő kimarad ebből a dologból, főleg miután én biztos örököltem. Próbáltuk a család boszorkány ágával szoros kapcsolatot ápolni. Gyerekkoromban nem nagyon tudtam uralni az erőmet, ha iskolába vagy otthon felidegesítettek, mindig beindult. Nem tudtam még uralni. Vagy elázott a fürdőszoba mikor az összes csap elkezdett folyni, vagy a gyerekek üdítői robbantak ki a palackokból az iskolában. Anyám nem tudta mihez kezdjen velem, majd egy látomása után, mi szerint még kölyök koromban eljön értem egy démon úgy döntöttek nővérével, hogy meg kötik az én és az unokatesóm erejét. Az ő ereje is kicsit korábban elkezdődött mint az enyém. Andie ereje a megszállás, mások testét megtudja szállni és irányítani. Anyja nagyon fél ettől a képességétől, főleg amíg nem tudja kezelni. Ezt a család fényőre is helyeselte, akit alig láttam még. Ezért 10 éves korunkba megkötötték az erőnket. Ha nem érzi, a démon nem támad meg minket, gondolta, ha itt az ideje és megérünk rá, vissza kapjuk. De így se lettünk megvonva a boszorkány élettől. Megtanultunk az unokatesómmal bájitalokat készíteni, illetve majdhogynem bemagoltam a varázskönyvünket. Boszorkányságon kívül a zenét is imádtam, rock zene őrült lettem, illetve képregényeket olvastam és fantasy könyveket. Sose tudtam az iskolába beilleszkedni, nem voltak nagyon barátaim, ha igen akkor se éreztem magam közéjük valónak. Főleg a bizalmatlanságom miatt, sose tudtam megbízni annyira senkiben, hogy a barátom legyen. Imádtam és imádok boszorkány lenni, nagyon haragudtam anyámra hogy megfosztott az erőmtől, hiába értettem meg miért kellett. Teltek múltak az évek, ahogy felnőttem egyre vadabbá vált a természetem. Nem voltam jó tanuló, utáltam iskolába járni. Sokszor be se mentem, inkább tanulmányoztam a varázskönyvünket, ami generációk óta a családunké. Gimi után épp, hogy átmentem a vizsgákon és meg kaptam az érettségimet. Anyámmal elbeszélgettem, hogy tudom már kezelni az erőmet, felnőttem. Főiskolára készültem, amit nem vártam, anyám fizette és ő akarta mindenáron. Nem akarta visszaadni az erőmet, amíg nem végzek a tanulmányaimmal, hogy arra koncentráljak. Iszonyatosan megharagudtam rá, egy egész éjszakát végig veszegedtünk, végül beadta a derekát, és feloldotta a kötést. Vissza kaptam az erőmet, de megjegyezte, hogy semmi felelősséget nem vállal értem az erőm szempontjából. Nekem kell elintézni, ha gondot okozok. Egy egész nyarat a főiskoláig arra készültem, hogy gyakoroltam a víz és a pára, valamint bármely légnemű irányítását. Egész jól haladtam, már tudtam kezelni bár eléggé nehéz volt. Majd jött a főiskola, és a kollégium. Az unokatestvéremmel egy főiskolára kezdtünk járni, de elszakadtunk egymástól. Mások társaságát kezdtem el keresni nem éppen a jó út felé. Egyszerűen vágytam a veszélyre. Cigizni és inni kezdtem. Főleg részegen, sokszor volt kísértés a felé, hogy használjam az erőmet másokon. Aztán már akkor is mikor nem voltam az. Egyszerűen éreztem nekem minden mindegy. Akár ha a folyosón is nekem jött valaki, beszóltam neki és alig bírtam vissza fogni magam, hogy ne fakasszak egy vízgömböt a feje köré. Nehéz volt vissza fognom magam, pedig a késztetés egyre jobban próbált elhatalmasodni rajtam. Átokszórások is jutottak eszembe, de mindig eszembe jutott, hogy én jó boszorkány vagyok és ha törik ha szakad az is maradok. Egyik éjjel teljesen berúgva indultam a kolesz szobámba, mikor valaki megtámadott, még hozzá egy warlock. Nagyon erős volt és nem voltam józan. Mikor elkapta a nyakamat, nagyon megijedtem. Az adrenalin és az ijedség kicsit kijózanított és egy vízgömböt tudtam teremteni a kezemmel. Iszonyatosan meg voltam lepődve, a warlock csak mosolygott, de én felé hajítottam. Majd elkezdtem ilyenekkel bombázni, amíg majdnem megfulladt és kizökkentettem. Unokatesóm segítségével megöltük, de nem lettünk még mindig jóba, nem tetszett neki az új életformám. Nem haladtam sehogy az iskolával, folyamatosan lógtam és rossz jegyeket kaptam, anyám is ki volt akadva. Mindenki szidott, mindenki ki volt rám akadva. Még a barátom is szakított velem, akivel már 3 éve együtt jártam. Nem bírta a titkolózást és én se. Sose mondtam el neki ki vagyok, egyik szent szabályunk volt. Anyám is akkor mondta el apámnak mikor megszülettem, hogy felkészülhessen mikor a lányának is előtör az ereje. Mivel édesanyámat nagyon szerette, elfogadta.
Mikor a barátom is szakított velem teljesen kiakadtam. Magányosnak és egyedül éreztem magam, illetve tehetetlennek. Kimentem a közeli tóhoz éjszaka 3-4 körül. Korom sötét volt, kibuktam és ordibálni kezdtem a nagy semmibe. Senki nem volt ott így szerencsém volt. Mire feleszméltem a tóból sok ezer csepp víz lebegett felettem és a tó felet. El se hittem hogy ez az én művem. Sokat gyakoroltam de ilyet még nem csináltam. Gyönyörű látvány volt. Hirtelen valaki megszólalt a hátam mögött „ – gyönyörű munka kedvesem, látom erős boszorka lehetsz „. Ijedtem megfordultam és az összes víz csepp vissza hullott a tóba illetve rám és az idős hölgyre aki velem szembe állt fülig érő mosollyal. Egyik tanárom volt, azt hiszem, vagy lehet nem is az enyém csak az egyetemen tanít. Meg se tudtam hirtelen szólalni. Megkérdeztem, hogy kicsoda. Csak bájosan mosolyogva bejelentette, hogy ő is boszorkány. Aztán pislogva vettem észre meg se mozdult a szája, hanem a fejembe hallottam a hangját és a válaszát. Az ő ereje a telepátia volt. Miközben sétáltunk vissza a kollégium felé elpanaszoltam neki mindent. Nem is értettem miért, hisz nem is ismertem, de valami azt súgta meg bízhatom benne. Elmondtam neki az iskola nem nekem való, nekem jobban tetszik a boszorkányság. A nő mondta, hogy magányos nincs gyerek a férjét még évekkel ezelőtt megölte egy démon. Azóta nem mert új kapcsolatot teremteni. Megállapodtunk abban, hogy minden szabadidejében engem fog tanítani amíg anyámék azt hiszik, hogy egyetemen vagyok. Nehéz volt nekik hazudni, de mégis mikor beszéltem velük úgy jött belőlem a hazugság mint a vízfolyás. Az unokatesóm persze tudta az igazat, de nem árult be, de nem is lettünk jóba. Egyetem vége felé viszont a szüleim eljöttek látogatóba. A kollégiumból kirúgtak, így Sharon-nál az új boszorkány tanáromnál laktam. Anyámék nem kapta értesítést róla, eltudta intézni ne hogy adják fel a leveleket. Ekkor jött el az őszinteség órája. Elmondtam, hogy befejeztem az egyetemet és Sharonnal gyakorlom a boszorkányságot. Persze a szüleim nem értették meg kibuktak és elküldtek pakolni, hogy haza visznek. Elmentem a szobámba közbe vissza felé láttam, hogy már nyugodtabb a társalgás anyám és Sharon között.
„ A lányodban láttam valamit. Nagyon erős és nemtudja irányítani az érzelmeit. Előbb vagy utóbb elszabadúl. Meg kell tanulnia irányítani. Az iskola csak jobban felzaklatta és jobban összezavarta az erejét. Érzek benne valamit,ami nem tetszik. Figyelni kell rá. Van még egy erő benne ami szunnyad, és ami előfog bukkani. És nem mindegy hogy úgy jön elő belőle azaz erő, hogy már tudja kezelni nyugodtan és higgadtan. Vagy az ellenkezője történik és onnantól nem lehet megmenteni a lányodat. „ Sharon ezt mind komolyan gondolta. Anyám nem válaszolt, csak komolyan majd aggódva biccentett neki és kisétált az ajtón. El se tudom képzelni mire gondolhat. Mi szunnyad bennem ? Milyen erő ? A víz ereje nem a legerősebb boszorkány képesség. Az unokatesómé az, az övé erős és félelmetes. Mi lappanghat akkor bennem ? Fogtam magam lementem és elbúcsúztam Sharon-tól. Búcsuzóul a nyakamba aggasztott egy nyakláncot gyönyörű medállal. Azt mondta vigyázzak rá egy másik boszorkány barátnőjével tettek rá egy igen erős varázslatott. A nyaklánc elmondásuk szerint megvéd az átkoktól és a rontásoktól. Megköszöntem neki és majd elbúszusztunk. Egész út haza fele kínos volt, senki nem beszélt. Mikor haza értünk beletelt pár órába mire anyám megszólalt. Tisztázta velem hogy azért haragszik a legjobban, mert nem mondtam el neki és évekig hazudtam. Mindig is tudtam hogy utálja a hazugságot és ezért szégyeltem is magamat. Ettől kezdve nem igazán lett jó vele a kapcsolatom. Régen mindent megbeszélhettem vele, de már nem. Közbe találtam állást a helyi lemezboltba, aminek nagyon örültem mert a boszorkányság mellett, a zene a másik hobbim. Közbe az unokatestvérem is haza tért a főiskoláról. ..

Képesség:
Alapképesség:
Bűvige: közép
Rituálé: közép

Egyedi: Hidrokinézis – Víz és páramanipuláció
képes irányítani a vízet és fakasztani. Minnél többet gyakorol annál nagyobb mennyiségű vízet tudd fakasztani.

A hozzászólást Nicole Williams összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 13, 2012 9:52 am-kor.
Nicole Williams
Boszorka
Boszorka

Titulus : Boszorkány
Kor : 28

Hozzászólások száma : 1

Vissza az elejére Go down

Re: Nicole Williams

Témanyitás  Vienne on Szer. Okt. 10, 2012 10:22 pm

Kedves Vízmanipulátor!

Igencsak eseménydús előtörténetet olvashattam tőled, nem irigylem az élettörténeted.
A boszorkány ági kapcsolatápolás szépen ki van fejtve, nagyszerű ötletnek tartom és a módosítások fényében ELFOGADLAK!

Foglalj avatart, fényőrt és irány játszani!

Vienne

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére