Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Sakáltanya bár és szórakozóhely

Go down

Sakáltanya bár és szórakozóhely

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Pént. Dec. 21, 2012 4:08 am

A népszerű Sakáltanya című filmben látott szórakozóhely franchise részeként
San Francisco városában is megnyílt a közkedvelt táncos szórakozóhely, mely
sok szeretettel várja szórakozni vágyó vendégeit. Szép lányok, jó hangulat és
zene az italok mellett. Látogass el hozzánk te is, fergeteges élmények várnak!
Főbb tudnivalóink írta:
  • Minden pénteken ingyenes belépő a lányoknak.
  • Hétvégi ital akciók és naponta, óránként más-más italfajták féláron!
  • Belépés: 18 éven felülieknek!
  • Nyitvatartás: H-P: 20h - 3h; Szo-V: 20h - 6h.
Mackayla Sullivan

Titulus : sochiopathic rainbow girl
Kor : 32

Hozzászólások száma : 34

Vissza az elejére Go down

Re: Sakáltanya bár és szórakozóhely

Témanyitás  Chris on Szomb. Dec. 22, 2012 7:31 am

*Mindig keresi az újdonságokat, hogy az élete pörgős és szórakoztató legyen. Már többször is hallott a Sakáltanya vad bárjairól. Nem egy Condor Club de azt mondják igen jó a műsor itt is, és a kiszolgálás is. Szóval muszáj volt a régi csapattársak szavára adni végre, és ki is próbálni ha már itt is van egy San Fransicoban. Ehhez mérten sétál befelé és pillant körbe a helyen. Elég jó a hangulata a dizájnja, és első mustrára bizony a felhozatal is. Így elvigyorodva sétál beljebb a pulthoz. Egy egyszerű farmerban, fehér V nyakú pólóban és fekete motoros kabátban huppan le az egyik székre a pultnál. Majd körbepillant hogy melyik szép hölgy fog elsőként a segítségére sietni, hogy szomját oltsák. Más éhsége is van mint ahogy általában, de most nem kifejezetten azért jött hogy skalpra vadásszon. Inkább csak kicsit szórakozni valahol este. Bár látta Mac adatait nem ugrik be neki hogy a lány hivatalosan itt dolgozik, egészen kiment a fejéből miután olyan könnyen kisétált a lakásból. Bár maga a szex élménye a fejében maradt természetesen, és azt nem fogja elfeledni egy ideig biztos, már majdnem olyan jó volt mint anno azzal a misztikus csajjal a kikötőben. Hajj az is csak feltűnt majd mikor készen voltak eltűnt. Érdekes szitu volt, de egészen a kedvére való, attól eltekintve hogy nem úgy tűnik valaha is lesz része repetában.*
Chris
Halandó
Halandó

Titulus : Démonvadász
Kor : 34

Hozzászólások száma : 171

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Szer. Jan. 16, 2013 11:47 am

Chris & Mac ~ Round 2

Nagyon neccesen értem a munkahelyemre. Mázli, hogy sikerült leintenem egy taxit ami hazahozott és meg is várt. Különben tuti elkések. Ez persze komoly pénzbe került nekem, amit Chrisnek köszönhettem. Igazán szólhatott volna. De nincs időm töprengeni, egy piros-fehér csíkos ruhát veszek magamra aztán nyomás. A mosdóba sminkelek gyorsba, szigorúan a szememet hangsúlyozom csak ki és a számat. Másra nincs is időm, mert a pult mögé kell beállnom. A hajamat feltűzöm, hogy ne legyen útba. Így viszont kissé a többiekhez képest szolidabb lesz a kinézetem. Néhány kör lemegy már, amikor meglátom a pult felé közeledni Christ. Nos, ahogy pillantásunk összeakad eszembe jut a mai kis afférunk és ajkamba harapok az emlékképektől, amik megrohannak. Amikor a lányok fordultak volna felé jeleztem, hogy vele én fogok foglalkozni. Szóval amint a pulthoz ért, vettem is elő a poharat számára.
- Szia Chris! Mit adhatok? - Mosolygok a férfira. Kíváncsi vagyok miért jött ide. A hiúságomat legyezné, ha azért mert itt dolgozom. Ez viszont azt is jelentené, hogy kutakodott a cuccomban, amikor aludtam.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Hétf. Jan. 21, 2013 11:07 am

*Elsőre összeakad a tekintetük, de a tömeg miatt nem tudja rendesen megfigyelni. Egy pillanatig azt hiszi, csak káprázott a szeme. De mikor már ül a pultnál és megszólítja Mac akkor önkéntelenül is elvigyorodik. Alig pár órája volt mikor félénken kirohant a lány, azt hitte nem nagyon fogja újra látni. Az meg hogy előtte pár órával még meztelenül feküdt alatta a lány, na arról ennyi említés is bőven elég.*
-Szia! Egy sört kérnék egyelőre!-*Válaszolja, majd adja is a pénzt érte, de a visszajárót eltolja, mikor a nő adná.*
-Kezdem azt hinni, hogy te direkt rám hajtasz. Elmegyek ebédelni és megtalálsz, aztán elmegyek egy random pubba és kiszolgálsz? Elég érdekes hogy ehhez képest hogy betojtál a fegyverektől.-*Kuncog halkan, persze ebben a tömegben inkább csak látszik, hogy nevet.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Hétf. Jan. 21, 2013 11:41 am

- Egy sör. - Rakom elé az alátétre, majd a kezdeti vigyorom tettetett rosszalló szemöldökráncolásba megy át. A borravalót minden esetre elteszem. - Hé, hé, ácsi! Te jöttél oda hozzám ebédnél, rémlik? És ez a random pub, ahogy mondod a munkahelyem. Szóval inkább te követsz engem, nem de?! - Érveltem, majd mikor a fegyvereket hozza szóba sietek leszögezni. - Nem, én nem is! Nem tojtam be! Én csak... csak... majdnem elkéstem miattad. Jössz egy taxis számlával, mert különben elkéstem volna. - Tromfolom le picit, mert végül is megérdemli. De még mindig nevet. Ha valamit utálok az az, hogy az én kontómra menjen a tréfa. Annyira nekem ez most nem nagy móka. - Szóval... mi járatban erre Chris? Mert gondolom nem véletlenül vagy itt. Nálad hagytam valamimet? - Kissé sietnem kellett mikor távoztam. Reméltem, hogy nem hagytam ott a fülbevalómat vagy valami. Már így is kínosabb ez az egész, mint kellene hogy legyen. Minek tetézni még?!
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Hétf. Jan. 21, 2013 11:48 am

-Nah jó döntetlen, de egyébként tényleg kb úgy rohantál ki mint aki teljesen betojt. Mondtam hogy katona voltam, és hogy biztonsági melókat csinálok. Azért van több mert mindegyik másra jó és más államban engedélyezett. Nem akartalak vele elijeszteni....bocs...-*Válaszolja már nevetés nélkül de kellemes mosollyal, majd kortyol a sörből.*
-Tényleg véletlenül jöttem, de örülök hogy itt melózol. Elakartam mondani, hogy élveztem a dolgot, és hogyha van kedved valamikor elmehetnénk valahova ketten.-*Dobja fel a dolgot, mert hát az ilyen jó hölgyeket szereti közel tartani magához. Nem gondol itt komoly randira, vagy járásra. Egyelőre, csak elvinné a csajt majd valahova, hogy esélye legyen máskor is lefeküdni vele.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Hétf. Jan. 21, 2013 12:38 pm

- Elaludtam, mert valaki nem keltett fel Vili? Nem a munkád miatt volt. - Ismétlem magamat, bár ez csak fél igazság. Kissé meglepve nézek a férfira. Mármint nem vagyok hozzászokva, hogy egy pasival kétszer... ha értitek. Általában megkapom amit akarok - a szexet és a pénzét - aztán távozom az életéből örökre. De Chris más volt. Ő hosszú idő óta az első, akinél nem vettem el a pénzt - bár ez se rajtam múlt, hogy nem úgy alakult - és még találkozunk a dolog után. A levegőben lógó folytatás lehetőségéről meg nem is beszélve. Beharapom az alsó ajkam, miközben gondolkozom. Közben kiszolgálok két fickót, akik Chris mellé ülnek le az egyik oldalról. - Pontosan hová is? - Érdeklődöm, mikor a két whiskeyt kiosztottam. Mert ez mind szép és jó, de valami konkrétum azért kéne. - Rendben, mondjuk elhiszem. Hogyan tovább? - Sóhajtok nagyot, majd várakozó álláspontra helyezkedem. Most Chris-szen a sor, hogy meggyőzzön érdemes elmennem vele bárhová meg hogy több is van bennünk annál, minthogy egy egy éjszakás kapcsolat alakuljon ki köztünk. Eldöntöttem már igen régen, hogy nem fogok pasik után rohangászni. Kinőttem én már abból, ráadásul a családi titok miatt az se mindegy, ki engedek közel magamhoz vagy a szívemhez.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Kedd Jan. 22, 2013 3:20 am

-Nem tudom, esetleg elmehetnénk tényleg lőni. Vagy egy moziba, vagy amihez van kedved. Aztán ha alakul valami mért ne? Nem terveztem semmit. De a szex előtt is jó volt veled dumálni, gondoltam megismételhetnénk.-*Bár a végét ő már inkább a szexre érti fejben, azért a mondata másra enged inkább következtetni. De jó volt dumcsizni tényleg a másikkal, bár azt nem tudja, hogy főleg azért mert közben kb kimosták az agyát varázslattal.*
-Nem kell most válaszolnod. Tudod hol lakok ha van hozzá kedved megkereshetsz. Vagy esetleg megadod a számodat, és felhívlak valamikor. Mit szólsz?-*Próbálkozik ezzel, hogy tényleg ne legyen olyan kutyaszorító a helyzet. Pár órája még a huzatot tépték olyat keféltek. Most meg már randit kér tőle. Kicsi erősen rámenősnek tűnhet, de nem akar az lenni. Adja a lazát, mert nem akar ő komoly kapcsolatot, legalábbis nem gondol ilyenekre. Egyszerűen csak a szórakozás hajtja. Abba meg könnyen belemehet a másik is talán.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Kedd Jan. 22, 2013 5:44 am

~Már megint ezek a fegyverek?!~ Tényleg nem értem mi olyan nagy szám bennük, de Chrisnek úgy tűnt napi szinten megfordul a fejében, hogy akár csak tisztogatás céljából is, de elővegye őket. A szomszédunkra emlékeztetett ezzel, aki napi szinten lemossa minimum egyszer a kocsiját. Esküszöm, hogy jobban szereti a gyerekeinél az autóját. Na, de visszakanyarodott a gondolatom az előttem lévőhöz. ~A szex jó volt vele, ehhez kétség sem fér; de valóban akarom én ezt?~ Tettem fel magamnak a kérdést. Hát fogalmam se volt. Eddig nem igazán volt komoly kapcsolatom. Valahogy sose jött össze, egy idő után meg már én nem erőltettem. Elvégre fiatal vagyok és azt kapok meg, akit csak akarok. Kevesen tudnak Bujaság unszolásának ellenállni a férfiak közül.

- Biztos rém szexi lenne a kezedben az a pisztoly a lőtéren, de inkább maradjunk a mozinál... a házi mozinál. A popcornt én állom, te meg válassz filmet. - Zárom le részemről a dolgot. - És csak hogy tudd... mázlid, hogy szeretem a rámenős pasikat. - Vigyorgok, majd az egyik újabb vendégnek Tequilát veszek elő. Nem vitatkozom a nővel, aki Chris másik oldalára telepedett inkább töltök neki és adom a sót is egyből. Látványosan imponálni akar a mellette ülőnek, amit egy szemforgatós grimasszal veszek tudomásul. Irigység egyből felkapja a fejét bennem, elvégre ami a miénk, azt ne akarja már senki ugyebár. Persze ez így nem tudatosul bennem azonnal, mármint hogy Chrisre a tulajdonomként gondolok vagy hogy igényt tartanék rá.

Minden esetre nem csak engem zavarna a dolog, úgy látom. Valamiért a kis bestiáknak is megtetszett a férfi, talán túl sok, kiaknázatlan lehetőséget látnak benne. Nekem viszont időm nincs mélázni ilyesmin, ki kell szolgálnom a pultnál lévőket. Amikor a számomat kéri el a férfi felmerül bennem a kamuszám ötlete. De, ha turkált a cuccaim közt - s magamból kiindulva feltételezek ilyet róla - akkor jobb lenne nem átverni. Fogok egy alátétet és odakanyarítom a számomat, majd elé tolom egy újabb sörrel.
- Tessék megadom a számom. De csak mert nem szokásom férfiak után futkosni, meghagyom nekik a lehetőséget. És ne számít semmi komolyra! Nem kell rögtön összebútoroznunk csak, mert jó volt együtt. - Fektetem már le az elején a biztonság kedvéért.

Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Kedd Jan. 22, 2013 5:51 am

*Elvigyordik a válaszra, ez a legjobb opció. Házimozi, így sokkal nagyobb esélye lesz újra a másik bugyijába jutni. Amíg nem figyel rá a nő addig kíváncsian pillant a mellette levőre. Szép kis teremtés és próbál neki imponálni. Hát figyel, és picit még adja is a nő alá a lovat. Sose baj az ilyen, de arra figyel, hogy Mackel levő kis dolgába ne ütközzön ez bele. Majd suttog a nőnek valamit. Az elvigyorodik és elsétál. Utána pillant vissza Macre, és figyeli a számot. Persze hogy csekkolta a dolgot, és tényleg jó számot kap. Így most már nem lesz bizarr ha jó számot tárcsáz.*
-És mikor lesz szabadidőd erre a kis házimozizásra?-*Kérdi kíváncsian, nyilván ma este sokra nem megy már. Dolgozik a másik, és kétlem hogy bármire kapható lenne ellentétben a kis vörössel aki most sétált el mellőle.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Kedd Jan. 22, 2013 7:27 am

Persze, hogy nem kerülte el a figyelmem amit a kis vörössel előadtak. Fogalmam sincsen mit súgott neki Chris, de ha két vasat akar tartani a tűzbe tuti ugrani fog a mozi ajánlatom.
- Akkor, ha nem tartasz több vasat a tűzbe egyszerre. - Felelek kissé sértetten, majd néhány vendéget kiszolgálok. Már csak azért is, hogy ne kellejen rögtön folytatnom. - Szóval én napközben érek rá. Általában déltől estig, míg melózni kell mennem. A hétvégéim viszont szabadok, kivéve ha berendelnek. - Nem tudom ő hogy dolgozik, emlékeim szerint valami rendszertelen feladatokat emlegetett. Bele se akarok gondolni kiket vagy miket kell megvédenie és pontosan miért is kellenek azok a fegyverek. Elég élénk a fantáziám, hogy sumákságot gyanítsak a dolog mögött. Legalábbis amennyire megismertem Christ, nem teljesen őszinte mindenben. Mondjuk én sem.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Kedd Jan. 22, 2013 7:35 am

-Azt kamuztam neki hogy hazaviszem kocsival, de még meg kell beszélnem valamit. Addig vegye ki a kabátját és szívjon el egy cigit odakint. Amilyen tömeg van itt bent, úgyse engedik vissza pik pak.-*Mosolyog nagyokat, egyébként tényleg hasonlót mondott neki. Hogy kicsit tűnjön el a táncparketten, és később talán megkeresi. Hát nah, nem a hűség mintaképe, bár igazából még senkivel se járt komolyan így nem is kellett hűségesnek lennie.*
-Mit szólnál a holnap kora délutánhoz? És akkor ha elalszol vagy, van még dolgod munka előtt akkor nem fogsz elkésni.-*Dobja fel mosolyogva, mert ezek szerint tényleg megkapja azt a randit. Hébe hóba végig méri a másikat rendetlen módon, visszaemlékszik a formákra és idomokra és alig tudja megállni annyival hogy ajkaiba harapva élvezze a fantáziaképet.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Kedd Jan. 22, 2013 1:26 pm

- Na persze. - Forgatom meg a szemeimet jelezve, én meg nem ettem meszet, hogy ezt be is vegyem. Nem tűnik hűséges fajtának egyáltalán. - Nekem megfelel. De ha rémlik kora délután találkoztunk ma is szóval mennyire is koránról van szó? - Érdeklődöm. Lehet, hogy neki a negyed 1 a korán, nálam még a 2 óra is lazán annak számít. A pillantásait észleltem, de nem reagálom le. Helyette újabb adag mojitot keverek a koktélos shakerbe. Meglepően megnőtt az utóbbi időben a női vendégek száma. Nyilván rájöttek, hogy a kedves barátok, férjek hol töltik az idejüket a haverokkal. Vagy csak a szingli pasik. Mindegy is, nem az én dolgom eldönteni nem jobb-e a tisztán férfi vendégkör.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Kedd Jan. 22, 2013 1:39 pm

-Korán kelő típus vagyok, csörögj mikor indulsz és mennyi idő átérned. Amúgy ahogy van kedved, majd rendelek kaját is és akkor tudsz akár nálam is ebédelni.-*Mosolyodik el és jobban figyel rá, mint bármelyik nőre aki ideül mellé. A "Na persze" részre fejben reagál csak, már most dobja a cicust akit előbb elpasszolt későbbre. Mac tényleg fantasztikus alkalom volt ma, nem érzett még ilyet szex előtt közben és után. Persze ha még ennél is paranoiásabb lenne azt mondaná varázslat volt, de ennyire nem gondolja, hogy gyakran futna bele a dologba. Szóval csak iszonyatos jó volt vele a szex és ebből akar még mindenképpen. Persze ez elsőre eléggé érdekes gondolat, de igazából ha belegondol az ember, hogy ezért egészen kedves odaadó is lenne, akkor már az majdnem olyan mint egy kapcsolat.*
-Hát akkor asszem hagynom kéne téged melózni is. Szóval akkor hívj holnap induláskor, az jó?-*Pillant még rá a sör is elfogyott talán léphetne, itt már nem lesz semmi se.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Mackayla Sullivan on Kedd Feb. 05, 2013 12:11 am

- Én olyan 10-11 körül kelek legkésőbb hétközben. Mert azért 7-8 óra alvásra szükségem van. De rendben, majd írok sms-t, ha megadtad a számod. - Öltök rá nyelvet cukkolva. Mivel nem adta meg a számát csak én az enyémet elég egyoldalú lenne ez a kapcsolatfelvétel. Nem tudom miért incselkedek vele, de élvezem és láthatólag ő is. Pár kellemes alkalmat még eltölthetek vele szerintem mindenféle következmények nélkül. Csak sanszos, hogy belefeledkezem a férfiba, pedig nekem még egy gyilkost is el kell kapnom. Csak sajnos lassan haladok a nyomozgatással. Nem is értek hozzá. És ekkor jön az ötletem. - Figyi, nem tudsz valakit aki tudna nyomozgatni nekem picit? Valami nem túl drága magánkopóra gondoltam. Fontos lenne és nem lennék hálátlan... - Rebegtetem meg enyhén pilláimat, hogy úgy értse a dolgot, ahogy én akarom. - Nem zavarsz, maradj csak ameddig jól esik. Majd később még lesz egy kis műsor a lányoktól a pulton. - Jelzem, aztán eldönti marad-e vagy inkább megy.
Mackayla Sullivan

Témanyitás  Chris on Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am

*Hallgatja a másikat és mobil gallériába belépve elkezdi lesni a képeket. Egy kis viccből adódóan van neki is amolyan ultra "szexi" fürdőszobás képe. Póló nincs rajta, csak a kockás hasa leshető a képen. Ezt kiválasztja és MMSben elküldi a lány számára. Így a képről, amin azért persze a feje is szerepel, könnyen tudni fogja a számot is mellé. Amint ez megvan elvigyorodva elrakja a telefont. *
-Kész! Küldtem neked üzit, majd elmented onnan a számom. Ami a kopót illeti. Én szabad vagyok, ha érdekel. De ha kellemetlen lenne engem megbíznod a dologgal, keríthetek mást.-*Persze, ha az vállalja úgyis belefog nézni a dologba. Szóval ha az ő segítségét fogadja el a lány olcsóbban megússza. Könnyen megdumálható a korábbi találkozó után, hogy természetben térítsen a másik. Nem megy bele most a dologba, hogy miről lenne szó. Munkahelyen, ilyen zajban és tömegben értelmetlen.*
-Ha átjössz megbeszéljük.-*Mondja majd feláll, és egy kis mutatóujjas hívogatással közelebb hívja a lányt. Ha belemegy a játékba és odahajol a fülébe "suttogja".*
-A táncprodukciót inkább kettesben élvezném ki, természetesen bőségesen megjutalmazom.-*Kuncog és még egy kis csókot megenged magának a lány fülénél. Aztán visszaegyenesedik. Kacsint egyet a lányra majd fordul és a válla fölött még visszaint kedveskésen, és a tömegben eltűnve hazakocsikázik, a korábbi mellékhódítás nélkül.*
Chris
Halandó
Halandó

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére