Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Union Square

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Union Square

Témanyitás  Lupo on Kedd Szept. 15, 2009 4:55 am

First topic message reminder :

San Francisco főtere, a város egyik forgalmas a pontja a sok közül. Körülötte éttermek, kávézok, butikok helyezkednek el.

Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 585

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Union Square

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Május 29, 2011 7:46 am

*A műsor végül elkezdődött és csinosabbnál-csinosabb lányok jelentek meg hiányosabbnál-hiányosabb ruhának alig nevezhető kelméikben és csípőjüket ringatva, egyik kezükben bőségesen megrakott tálcákkal libegtek körbe az asztalok között. Mr. Adam már a belépésük pillanatában elfejtett lélegezni és mindaddig nem is próbálkozott vele, amíg az egyik - platinaszőke, hatalmas mellű, ám hihetetlenül ostoba - hölgyemény oda nem sasszézott hozzánk, falatnyi fehérneműjében. Melltartóját már az első asztalnál elveszítette, de csöppet sem zavarta ez a látványos hiányosság élvezte a rá ragadó tekinteteket - és gondolatom szerint nyelveket és tenyereket is.*
- Mivel szojgálhatok? *kérdezte bájosan selypítve, kivillantva apró fogsorát. Egyből rá akartam vágni, hogy egy érettségivel, de inkább levettem magamnak még egy whisky-t és elfordítottam tekintetemet, mert nem akartam látni, amint Mr. Adam verejtéktől csillogó homlokát elnyelik az olajozott idomok.*
*Ekkor pillantottam meg egy a szomszédos asztalhoz érkező hosszú barna hajú lányt. Szemlátomást más célok vezérelték öltözködése során. Csak annyit enged láttatni amennyi elég a gondolatébresztésre, de a kisugárzása nem épp azt árulta el, hogy itt bárki szabadon hozzáérhetne. Ezt a sejtésemet bebizonyítandó gyors eseménysorozat vette kezdetét...*
*Az egyik - nem szomjas - vendég kezei felfedezőkörútra indultak a lány testén és csakhamar intim zónát érintettek. Arra számítottam majd rászól, hogy hagyja abba ehhez képest tátott szájjal bámultam a reakcióját. Egyetlen mozdulattal csavarta ki a pasas kezét és emelte a magasba, majd egy sötét vigyor kíséretében felénk hajította. A pasas a másik szomszédasztalon landolt, ami akárhogy nézem minimum 4 méter repülést jelent. A részlegen azonnal beállt a csend, miután az utolsó cicababa is kisikoltozta magát és a tekintetek egyként fordultak "Xena" felé. Most mit csináljak (?) ő jutott eszembe! Mr. Adam levegő és a rémülten hátráló babája után kapkodott - az utóbbi után hiába.*
~ Démon vagy boszorkány ~ *futott át az agyamon. Akármelyik is, ő az első természetfeletti lény akivel találkozom és nekem muszáj beszélnem egyel. Valahol el kell kezdenem a kutatást az itteni mágikus lények után. Ha más nem addig faggatom, amíg el nem árul valamit.*
*Az ötlettől vezérelve a beálló csendben karon ragadtam és a VIP részleget és a többi embert elválasztó függöny felé húztam* - Gyere velem! *Súgtam oda gyorsan.* - Még a végén máglyára vetnek!
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító
Kor : 30

Hozzászólások száma : 239

Témanyitás  Desiré on Vas. Május 29, 2011 8:12 am

A mai estére is megvolt a kellő műsor, és ez még a szokásos műsorszámok közé sem volt feljegyezve. Na, tessék! Egy kis ingyen közjáték a VIP részlegben. De mit is hitt az a sok, kicsi, már előre halott halandó amikor ide először betette a lábát? És legfőképp az a szatír f*sz mit gondolt magáról, hogy csak úgy nekiállt taperolni, mintha csak valami piaci portéka lennék, amit az emberek kedvükre méregethetnek és fogdoshatnak?
Nem, kérem! Hostess vagyok, nem egy olcsó, útszéli prostituált, és minden kiéhezett pasas ehhez tartsa magát, hacsak nem akar ringlispílként működni pár másodpercig, ameddig egy asztal, kemény, márvány lapján nem végzi, valószínűleg kiterülve akárcsak egy agyontaposott, mocskos kis kétéltű.
A tömeg, ami körém és a pasas köré gyűlt, olyan hirtelen oszlik szét,- sugdolózások közepette, komolyan, mint az öreg vénasszonyok, akik kiülnek az udvarra, mint a verebek-, hogy még én magam is összeráncolom erre a jelenségre a homlokomat. Ekkor pillantom csak meg Drew-t, amint 2 benga-állat biztonsági őrével a tett helyszínére siet, egy füves cigit szívva. Messziről kiszagolom. Tisztában van azzal, hogy én okoztam itt egyik pillanatról a másikra 3. világháborút, amiből köszönet a későbbiek folyamán nem igen lesz. Gondosan elcipelteti a sérültet, közben pedig próbálja azt a látszatot kelteni, hogy minden rendben van, és mindenki folytassa azt, amit éppen csinált. Amint eltűnnek az "áldozatommal" együtt, a levegő szinte rögtön feloldódik, és mindenki lassacskán visszatér előbbi mozdulatsorozataihoz, egy boszorkányt kivéve. Ugyan érzékelem, hogy van itt az embereken kívül egy pár démon, boszorka, sőt... még fényőr is, de ennek a boszorkának az aurája kiemelkedik a többi lényé közül. Talán csak azért, mert egyenesen felém közelít? Ha nem akarnék még nagyobb feltűnést kelteni, már az ablakon röpülne ki, amint ujjai a csuklóm köré zárulnak, szinte satuba fogva azt. De mivel a mai napra befejeztem superwoman tevékenykedésemet, helyette csak megadom magam, és amikor biztos távolságra kerülünk a tömegtől, és belépünk a függöny mögé, kirántom kezemet a fogásából, és beletérdelek abba az édes drága nemesebbik pontjába.
-Mindig ennyire hőskomplexumú, vagy csak el akar vinni egy menetre? - Vetem a szemére, extra mini kis ruhámat igazgatva.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Titulus : Az ördög, aki sose alszik...
Kor : 342

Hozzászólások száma : 133

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Május 29, 2011 8:37 am

*A nő hagyja, hogy magammal húzzam és már kezdem azt hinni könnyű dolgom lesz. amikor is egy jól irányzott mozdulattal a közepembe talál. Ráadásul térddel (!). A hirtelen jött fájdalom térdre kényszerít és csakhamar szétterjed az ágyékomban és az alhasamban; még a könnyem is kicsordul!.*
- Bazdmeg! *Kiáltom felé dühösen, de a hangom inkább csak halk kutyavonyításra emlékeztető nyögéssé sikeredik.* - Ezt... most.... mért?!
*A fájdalom csak nem akar enyhülni, ennek ellenére nagy nehezen feltápászkodom, amit a nő diadalittas tekintettel kísér végig. Mire teljesen kiegyenesedem, mind a 178 centimmel magasodok... alá. Tisztában vagyok vele, hogy csak a méretes magassarkúja miatt van ez, de így is kellemetlen a hátrányos szintkülönbség. Amúgy se nőttem túl nagyra... Az egésszel annyit értem el, hogy a boszorkány lehetőségét elvetettem.*
- Akar a rosseb ágyba vinni egy démont! *Köpöm felé a szavakat nevetséges kérdése nyomán, a kíntól még mindig eltorzult arccal.*
- Figyelj, nem akarlak bántani. *Enyhült meg a hangom kissé.* - Segítségre van szükségem, még pedig egy boszorkányéra. Te pedig biztos üldözöl párat, úgyhogy vezess el egyhez. *A tudat, hogy egy démontól kérek segítséget mély undort váltott ki belőlem. de más lehetőség lévén kénytelen vagyok azt használni ami van. S bár jelenleg úgy tűnik fölényben van, biztosan rá tudom venni, hogy információval szolgáljon nekem.*
- Most megleptél, de ne hidd, hogy ez még egyszer sikerülni fog. *mondom immár határozottan és szavaim nyomatékosítása ként leveszem napszemüvegem, mely mögül előtűnnek egyszínű, szürke ködként gomolygó szemeim.*
- Ne kényszeríts!
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Desiré on Vas. Május 29, 2011 9:01 am

Hagyom, hogy bosszankodhasson, esetleg összetörjön valamit, vagy kedvére lerángassa a függönyt helyéről, ugyanis csak rá kell nézni, ahogy itt térdel előttem a földön. Egy ekkora fájdalomtól, ráadásul pont ott, én biztos, hogy tombolnék, már, ha még ezek után lenne arra is erőm. Ameddig ő szitkozódik, és magában nagy valószínűséggel vissza küld az anyámba, én csak figyelmen kívül hagyva a reakcióit, vágom egyik kezem csípőre, és megszokott mozdulattal tolom ki derekamat oldalirányba, mint valami jól képzett kifutómodell, közben pedig a szabadon hagyott kezemet kinyújtom magam elé, és vizsgálgatni kezdem, jég kék szemeimmel a feketére lakkozott körmeimet, keresve rajtuk hibát, azt a látszatot keltve, mintha tényleg le is foglalna a körmöm, és annak a kinézete. Most nem a "minél jobb benyomáskeltése" pillanatok vannak, amikor tulajdonképpen... egy szál, mini semmiben ácsorgok a pasi fölé magasodva. Fájdalomtól eltorzult arcát figyelem, miközben tetű tempóban feltápászkodik, még arra is van időm, hogy a hajamba tűzött hullámcsattokat kiszedegessem belőle, így mondhatni szinte pillanatokon belül hosszabbodnak meg göndör fürtjeim, amint leereszkednek, kis híján a hátam közepéig. Beletúrva dús, barna loboncomba, a szokásos módon eligazgatom magam, mintha jobb dolgom nem is lenne. De hát mit csináljak addig ameddig ez itt előttem úgy szerencsétlenkedik, mint holmi sánta hiéna? Ívelt szám sarkában egy negédes vigyor kezdemény bujkál, amint tudomásul veszem, hogy még álló helyzetben is magasabb vagyok nála.
-Na, hajrá! Vesd be a kis mágia biz-bazodat, és próbálj meg abrakadabra hókoszpókokkal kiátkozni a helyről. - Ekkor már lesújtóan méregetem, továbbra sem változtatva eddigi pozíciómon.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Május 29, 2011 9:31 am

*A nő szemmel láthatóan lenéz engem. Kispályásnak tekint, akinél a körmei is nagyobb figyelmet érdemelnek. Na várj csak!*
- Átkozni? *Kérdezem felvont szemöldökkel és sötét vigyor jelenik meg arcomon.* - Én olyat nem tudok. *Mondtam könnyedén és nem is hazudtam. Világéletemben csak a harci képességeimet fejlesztettem; a családom már lassan kétszáz éve lemondott a bűvigék és rituálék hasznavehetetlen eszközeiről, hiszen Hess és dinasztiája ellen mit sem érnek, akárcsak a főzetek. Mi sokkal hasznosabb dologra fordítottuk mágikus energiáinkat az életben maradás folyton sújtó nyomásara. Örökségül kapott képességeim az önvédelmet és az ölést szolgálják, ami hatásosabb bármelyik versikénél vagy bájitalnál. Ráadásul bármikor a szolgálatomra állnak*
- Sokkal jobb módszerem van arra, hogy illemre tanítsam a magadfajta démonhölgyeket. * S tenyeremet csuklója köré fontam, miközben azon gondolkoztam megégessem vagy meghűtsem puha bőrét.*
*Végül utóbbi mellett döntöttem. A kezemből áradó hideg levegő az egész alkarját jeges örvényként fogta körbe. Nem áll érdekemben megfagyasztani a testrészt; a csontig hatoló hideg okozta kín épp elég arra, hogy megmutassam kivel van dolga. Tudtam, hogy látványos trükkel nem mer próbálkozni ennyi ember előtt, viszont az én kis láthatatlan - ám annál fájdalmasabb - közbeszúrásom nem tűnik fel senkinek és remélhetőleg szóra bírja majd a kis ribancot.*

A hozzászólást Walenthyn Bennet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 29, 2011 10:01 am-kor.
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Desiré on Vas. Május 29, 2011 9:52 am

Nem tud? Akkor jobb, ha mutat nekem valami überfaszaistenkirály látványos dolgot, mielőtt még itt esem össze az unalomtól. Boszorka és még egy rohadt átkot sem tud ráolvasni a fejemre? Hát, ha az ő helyébe lennék, szinte biztos, hogy nem hagynám mindezt csak úgy annyiban, nem beszélve arról, hogy ő mégis csak pasiból van. Ameddig nálunk nőknél a dominancia kimutatása a fő cél, addig a pasiknál bizony a büszkeségük megtartása a fontos. Ha több időt tölt velem, bizony ebből fokozatosan, de veszíteni fog, ha rajtam múlik. És már pedig rajtam, mert elnézve a helyzetet, szinte mondhatni lehetne azt is, hogy itt most én hordom a nadrágot, és nagyon is tetszik ez a kialakult helyzet.
-Démon? Igazán megtisztelő, hogy az én fajomnál egyel magasabb szintre rangsorolsz, de messze állok a démon kifejezéstől, Ugyanis csak egy árnyőr az, aki most éppen veled szemben áll és... - Itt szavam egyik pillanatról a másikra fagynak belém, úgy, ahogy a karomon is egyfajta hideg, jeges fuvallat fut végig, majd nem sokkal ezután már érezem is azt a kibírhatatlan hidege... illetve, ami egy halandó számára talán annak bizonyulhat. A kis rohadék!
- Szeretem, ha fáj! Én is mutathatok valamit? - Pislogok rá gyermetegül, szinte könyörgő, nagy, boci szemekkel, közben már rántom is elő a háta mögül a másik kezemet, egy energiagömböt érlelgetve nem sokkal felette. A függöny mögül ugyan ki látná mindezt? Apró, mégis felettébb erős kezemet, elég csak ökölbe szorítani, a rárakódott jégtömeg máris repedezni kezd, a gömböt pedig,- egyenlőre még csak egyfajta figyelmeztetéskép-, a pasas lába elé hajítom. Ha ügyes vagyok, akkor ebből a kívülállók semmit sem érzékelhettek.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Május 29, 2011 10:21 am

*Fokozhatnám tovább a hideget, vagy átválthatnék a másik végletbe és mostanra vörös, izzó hólyagok borítanák karját, de nem teszem. Pláne, hogy számomra eddig ismeretlen szavak hangzanak el. Árnyőr(?).*
- Mi a franc az az árnyőr? *Kérdezem gyanakvó tekintettel és bár nem hűtöm tovább a kezemben tartott testrészt, a szorításon mit sem engedek.* - Mi az ördög vagy te?!
*Démonokról és boszorkányokról tudtam és gyerekkoromban még azon is elgondolkoztam, hogy talán a mikulás is egy mágikus lény és talán még a tündérek és a hozzájuk hasonló teremtmények is léteznek a mi világunkban. De, hogy árnyőrök? Anyuék biztos meséltek volna az ehhez hasonló sötét szerzetekről, ha tudtak volna róluk. Másrészt mért hazudna ilyet? Szórakozik velem? Teljesen hülyére akar venni? Hát be kell vallanom, ha bedob még egy ilyet lehet elgondolkozom nem-e az agyamra ment valami...*
*Mindazonáltal, ha mégis igazat mond egy olyan valamivel - na jó legyen: árnyőrrel - állok szemben, akinek mibenlétéről és legfőképp erejéről mit sem tudok. Annyi bizonyos, hogy a démonoknál gyengébb, hiszen ő maga mondta. Akkor meg mire fel van annyira elszállva magától?!*
*Az előttem földbe csapódó energiagömb láttán mosolyra húzódik a szám. Nem egyet kaptam már be, és lévén, hogy gyengébb mint a démonok nem tehet túl nagy kárt bennem. Mondjuk ilyen közelségből akár még le is szúrhatna, de nem hiszem, hogy elég gyors lenne hozzá. Egyébként meg nem mutat túl nagy hajlandóságot arra, hogy a véremet ontsa.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  DorianQuerrack on Vas. Május 29, 2011 12:46 pm

*Korán felkeltem ma, mert iszonyatos fejgörcsöm volt! Egész nap Bennet lakása mellett várakoztam, nem volt semmi mozgás! Hát igen, pár órára elszundikáltam, de mit csináljak? Nem volt jó az alvókám éjjel! Este meguntam az egészet, és elindultam a Union Square felé, hogy kicsit kieresszem a gőzt.*~A küldetés~*szinte üvölt a fejemben a Mama mondókája...igen-igen a küldetés. De kérdezem én! Nem érdemlek meg én is egy kis szórakozást? Úgyis a legjobb öltönyöm van rajtam! Egy szürke Armani!!*~Ennyi~*megvitattam magamban a dolgot, és szépen betértem egy nagyon bizalomgerjesztő bárba! Sötét volt, és füstös, de már csak a gyengén öltözött pincérnők miatt is megérte meginni néhány vodkát! A cigi mellett a Vodka a másik szenvedélyem. Filozófiám, hogy minél hamarabb, minél többet! Tudom hogy az alkohol blokkolja a képességeim, de ugyan már! Mégis ki bánthatna egy pub-ban?*
-Vodka jéggel, és egy Camel-fordultam a pultos felé, aki gyakorlott mozdulatokkal, pár pillanat alatt elkészítette az italom! Bólintással jeleztem hogy köszönöm, majd amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan le is dobtam a torkomon! Marha jól esett! Gyorsan kikértem mégegyet, majd leültem egy szabad asztalhoz.
Kényeztető érzés volt, végre lazítani! Már a fejem sem fájt annyira, a Mama hangja is halkult, a pincérnők is kacérak voltak! Atyaisten...már nem is emlékszem mikor dugtam egy jót utóljára. Pff...tudom, a küldetés!
Sajnos az a tény, hogy igen régen ettem, és hát már hat vodkát lecsúsztattam, erősen éreztette a hatását. Fogy az önkontroll. Nagyon fogy! *
-Még hozzál piát baby-*ordítottam a pincérlánynak. A nevetésem talán még jobban bosszantotta, mint a bunkó beszólások amikkel bombáztam, de ez akkor is az én estém. Most rólam szól a mese!
Már pont kezdtem tényleg jól érezni magam, mikor belépett az ajtón Bennet*~Whoaa, micsoda kiba....ott szerencse~*szívesen megindultam volna felé, de a Vodka-Tonic maradásra bírt...hehe most már úgyis tudom hogy néz ki! A kép ami nálam van, elég régi, még az anyjától vettem el! Gondoltam lesz majd nála friss kép, de az anyák mindíg csak gyerekkori képeket őrizgetnek! Ez valami hiba a rendszerükben! Pedig ha akkor sikerül a házzal, meg az őseivel együtt levegőbe röpíteni Bennet-et is, akkor nem kéne itt szopnom ebben a tetves városban, és már a Mama sem sustorogna a fejemben. Ahh meg a vodka. Lehet kicsit elvetettem a sújkot
Dehogy!!!!*
Bennet megindult egy vén fószerral valami függöny mögé.Igyekeztem utána surranni, de már nem ment az olyan könnyen~VIP? Mi a fene az a VIP?~bemennek a VIP szektorba. Remek. Be kell jutnom oda!!! Odacsoszogok a pultoshoz, megkérdezni mi a teendő!Okos gyerek ez a pultos, egy százasért kapok kártyát! Így már én is hivatalos vagyok a szuperbuliba!!!
-Még vodkát cicám, ne csak a segged mereszd-* a pincérlány hősiesen tűrte kegyetlenkedésem, de ez a dolga, szép borravalót adtam. Előre.
Talán oda kellene mennem hozzá, és részvétet nyilvánítani a szülei miatt? Végülis az én őseim is voltak? Na igen...az igazi szüleim...béna alakok! Inkább meghaltak, minthogy bántsanak!*~Huh mekkor csöcse van annak a pinának~
*Formás cseléd jött be a terembe! Úgy egyensúlyozott a tűsarkúin, mint egy gólya, óriási csöcsökkel! Felém jött! Kit érdekel most Bennet, száz éve nem keféltem!*~Gyere csak közelebb galambom~*Gyorsan ledobtam a meglévő vodkát, és felé nyúltam! Úgy vettem észre érdekli a dolog, hiszen jól nézek ki, nem utasíthat el. Óriási tőrként hasított a felismerés, hogy a nő mégsem érdeklődik kölcsönösen, mivel, miután rámarkoltam a muffjára, simán a terem túlsó végébe hajított!*~Baszki, ez mi volt?~* Alig tértem magamhoz. Kavargott minden körülöttem! Hol vagyok, mi történt, hova tűnt a csaj, hova tűnt Bennet? Picsának kellett annyit vedelni?
Jöttek a benga őrök, és felkaroltak!*
-Uraim, örültem a vendéglátásnak! Nem tudják a tüzes lány telefonszámát?-*A röhögéstől alig kaptam levegőt, szinte fuldokoltam! Megvolt az első sanszom, és máris elkúrtam. Muhaha...De már tudom hol van Bennet, már csak meg kell várni, hogy kijöjjön a teremből!
DorianQuerrack
Néhai
Néhai

Titulus : Infantilis romboló
Kor : 34

Hozzászólások száma : 21

Témanyitás  Desiré on Hétf. Május 30, 2011 5:26 am

Ezennel olyan képpel meredek le a pasasra, mint ahogy egy éhes oroszlán szokott a gazellára, akit kecses, óvatos, de legfőképp megfontolt mozdulatokkal akar körbekeríteni, és elejteni a szegény vadat. Ha jól figyel fehér orcám, talán elég erősen és egyértelműen tükrözi ezt a vad, és szinte vérengző, ösztönös gyilkos, minden elemésztő vigyort, mikor is azt az érdekesnek vélt kérdést intézi hozzám, hogy "mi az az árnyőr?" Szórakozik velem?
-Készítek egy lexikont "Árnyőrök" címmel és, amint lehet postázom neked. - Kacsintok rá piszkosul pofátlan módon, aztán arcvonásaim pillanatokon belül elkomorulnak. Nagyjából olyan hirtelen vehemenciával, mint ahogy egy nyári zápor szokott érkezni. Hirtelen és kiszámíthatatlanul. Szemeim egy vékonyak vonallá szűkülnek össze, és tekintetem csak úgy lövelli a boszorkány felé a negatív érzelmeket, és azokat a megszokott fenyegető villámokat. Egy lépéssel közelebb is lépek hozzá, teljes egészében kihúzva magam, hogy még inkább éreztessem vele az alárendeltség keserű, fájdalmas, mellbevágó érzését.
-Mondd, hogy csak szórakozol, és én cserébe meghagyom a másik herédet. Ne köszönd, z csak természetes! - Vetem oda egy merő gúnnyal hangomban, miközben az ideg odabent szinte apró cafatokra tép. Mi az, hogy nem tudja, hogy mi az az árnyőr? Biztosan csak szívat. De, ha ez így van akkor irtó szerencsétlenül járt velem.
-Meddig cseszekszik még velem hmm? - És, hogy bebiztosítsam arról, hogy igen könnyedén ki tudom szedni bárkiből az igazat, combomon felhajtom a szatén szoknyámat, és a harisnyakötőmből előrántom a tőrömet, amit annak rendje és módja szerint megforgatok a levegőben, majd a hegyét forgatni kezdem a mutatóujjamon egészen addig ameddig a vér ki nem csordul belőle, közben pedig kifürkészhetetlen tekintettel nézek a szemeibe.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Kedd Május 31, 2011 1:06 am

*Nagyon piszkálja a csőrét, hogy nem vagyok tisztában a fajtájával és most már ő az, aki azt hiszi, szórakoznak vele. Láthatólag egyre jobban megy fel benne a pumpa és, mintha olvasna a gondolataimban egy tőrt húz elő a szoknyája alól. Az éles penge eddig a combjához simulva pihent most viszont fenyegető közelségbe került hozzám. Talán a fegyver keltette veszély vagy a nő stílusa az oka; nem tudom, de az utolsó csepp türelmem is elszállt.*
*Nem ez a legmegfelelőbb pillanat, de muszáj egy gyors önvizsgálatot tartanom. ~ Mi a büdös lószart csinálok én itt?! ~ Szegezem magamnak a kérdést, majd Anyám hangját hallom visszhangozni a fejemben: 'Ha jutni akarsz valamire kapd össze magad, és légy végre férfi! Elég volt a gyászoló anyucikicsifiából!'
Hogy mennyire igaz!*
*Jelenlegi állapotomban meg sem közelítem régi önmagamat. Most is itt állok egy arrogáns tyúk előtt, aki mazoista domina módjára viselkedik és hagyom, hogy úgy beszéljen velem, mint más a kutyájával sem. ~ Hová lettek a tökeid?! ~ Ezelőtt ilyen nem volt! Senki nem engedhetett meg magának ilyen hangnemet - anyám kivételével - velem szemben és nem itt kellene elkezdeni. A tragédia teljesen felborította a személyiségemet. Bizonytalan lettem és megtört. Ha nem szabadulok meg a gyász béklyójától a szenvedés felemészti igazi énemet és nem lesz alkalmam bosszút állni szüleim haláláért. Meg kell tanulnom az oldalamra állítani a múltat, hogy legyen jövőm! Ehhez pedig az kell, hogy újra a régi legyek, és a kezdéshez remek alkalom ez a mostani.*
*Eltökélten pillantok fel az immár hozzám túl közel álló nőre. Szinte lángol körülöttünk a levegő a visszatartott indulatoktól. Tekintete az enyémbe fúródva; isten tudja mire készül, de nem várom meg, amíg kiderül. Egy pillanat alatt születik meg bennem a döntés. E földön lakó lélekként, neki is szüksége van testre. Teret enged neki és lehetőséget a kifejeződésre, az e világban való életre, ám börtön is mely korlátok közé szorítja. A legnagyobb fegyver és a leggyengébb pont is egyben. Egy démon hiába halhatatlan, ha a teste megsérül ő is megsérül. s bár fel fog épülni és sebei is begyógyulnak rövid időn belül, a legyengült állapot sebezhetővé teszi. Ezt a gyengéjét fogom én kihasználni! Kissé megemelem az állam, hogy a szánk nagyjából egy szintben legyen, majd hirtelen, nagyot sóhajtva szívom ki belőle az összes levegőt egy szempillantás alatt. Látni lehet az ajkaink között keletkező légörvényt, ahogy az átáramlik belém. Szemei kikerekednek, teste elnehezedik, már a kést sem bírja tartani, végül erőtlen rogy össze előttem...
Eltart egy darabig, amíg újra megtelik a tüdeje.*
- Nem tudom miféle vagy, de abból, amit láttam egy jól szervírozott megkeseredett picsa, valahol a csótányok és a démonok között félúton, aki mások eltaposásával képes csak fenntartani az önbecsülését... - Köpöm felé a szavakat, hangomban nem kis megvetéssel, ahogy lenézek rá. - Csak az időmet vesztegeted!
*Még vetek rá egy utolsó, megsemmisítő pillantást, aztán sarkon fordulok és faképnél hagyom. A kijárat felé veszem az irányt; útközben leemelek az egyik pincér tálcájáról egy italt és lehúzom. Az alkohol jólesően marja végig a torkomat. Az egyik bárszéken aztán megpillantom a hullarészeg Mr. Adam-et. Homlokával a pultot támasztja, karjai ernyedten lógnak vaskos teste mellett. Nyakkendője valahol a háta közepén lóg és nyáladzik, mint a csecsemők. Rém gusztustalan látványt nyújt, a szaga pedig... na azt inkább nem részletezem. Gyorsan odaintek magamhoz egy közelben álló pultost, majd a mobilomért nyúlok és tárcsázom Phil titkárnőjének a számát.*
- Haló, hívjatok egy taxit ennek a Baromnak, hogy vigye vissza a hotelbe, és fektessetek be mellé egy cicababát is, aki, majd ha felkel elmondja neki mennyire jót dugtak az éjjel. Segg részeg semmire sem fog emlékezni, bármit bevesz. - *Azzal kinyomom a telefont és a pultos felé fordulok. Szemeiben érdeklődés csillan.*
- Gondoskodj róla, hogy épségben eljusson a hotelig! - és egy százast csúsztatok a kezébe. Rögtön tudja miről van szó, gondolom nem ez az első, és nem is az utolsó ilyen esete. Némán bólint és elteszi a pénzt; én pedig, mint aki jól végezte dolgát lépek ki a pubból és indulok el az első parkoló taxi felé. Közben a kijárattal szemben, a fal tövében észreveszek egy ismerős alakot: a fickót, akit az árnyőr elhajított. Gondolom épp próbál kijózanodni annyira, hogy haza tudjon menni. ~ Most ez engem néz vagy csak úgy maga elé? Áh, nem érdekes! ~ Mindenesetre holnap lesz min gondolkodnia, ha egyáltalán emlékezni fog bármire is.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Desiré on Kedd Jún. 07, 2011 9:31 am

Nem tagadom,- hiszen felesleges-, azt, hogy nagyon is piszkálja a csőrömet az a tény, hogy a mellékelt ábra szerint halványlilafingja sincs arról, hogy mi az az Árnyőr, és egyáltalán... annak fogalma sem jutott el még sehogy sem a tudatáig. Ha már rólunk nem tud, bízom abban, hogy a szottyadt, tunya fényőrökről sem tud semmit, igaz, ha egy boszorkával állok szemben, akkor kopp, és megint csak tévedtem, ugyanis ezeket a szerencsétlen kis halandókat, akik egy cseppnyi kis mágiával rendelkeznek, halott égiek védik. Milyen szánalmas! Legalább a saját maguk életben maradásáért tudnának küzdeni. Még erre sem hajlandóak. Ezért is veszem őket semmibe. És, hát... tulajdonképpen... mindenki mást is a világon, kivéve szerény személyemet. Senkiben nem bízhatsz, ezt a röpke 300 valahány év alatt kitörölhetetlenül a fejembe véstem. Vagyok már elég ideje ahhoz ezen a szutykos kis hazugsággal szennyezett bolygón, hogy tudjam, mi a jó és mi a szar. A mérleg azonban elég nagy súllyal, aránytalanul billen a 2.-nak megnevezett dolog felé.
-Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak az én kedvemért az autistát is eljátszod? - Egyik pillanatról a másikra teleportálok a háta mögé, szürke ködfelhőt hagyva magam után. Tőrömet megemelve, könnyed csuklómozdulattal húzom végig azt a nyakán. A penge végül a kulcscsontjánál pihen meg, ám most is, mint mindig, furfangos kicsi lányka voltam és ahelyett, hogy az élét húztam volna végig a felületen, ezt csak a penge másik oldalával tettem meg, ami nem vág.
-Hupika... elfelejtettem, hogy az ÁRNYŐRÖKKEL ellentétben te valamiféle érző lény vagy, vagy mi a hóhér. Én inkább a tetves kis féreg megnevezést használnám. Remélem, hogy arról már hallottál, nem úgy, mint rólunk. - Az "árnyőr" szócskát jól hallhatóan, mégis halálos fogaim között való sziszegéssel suttogtam, egyenesen a füle mellett. A tőrt továbbra is kezemben tartva, kecses, őzike léptekben lépdelve kerülök be újra a látókörébe, ekkor ő is közelebb merészkedik hozzám. Jobb szemöldököm kérdő pillantással a homlokomra szökik, és figyelem, hallgatom, de mikor a száját kinyitja, nem hallok azon kiáramlani egy árva szót sem helyette olyan érzés kerít hatalmába, mintha az összes levegőt kiszívnák a tüdőmből, és a vérkeringésem egyszerre állna meg a testem minden pontján.
-A ku... - Tüdőmet akadozó zihálással igyekszem újra működésbe kényszeríteni, miközben a földön hasalva, kinyújtóztatom keze az előttem heverő fegyveremért, és mielőtt még az első lépteket megtehetné a távozás érdekében,a tőrt rendíthetetlenül elindítom a láb feje felé, ami vagy célt talál, vagy nem. Kérdezhetnék egyesek azt, hogy mi szükség van erre... egyszerű, csak használni kellene egy kicsit az agyhelyünket. Ez a puha p*cs nekem ne mondjon ilyeneket, na, meg... talán tud valamit, amit én nem, és talán nem ártana, ha engem is beavatna a dologba. Kissé morbid mód a maradásra késztetésre nem? De épp ettől Desirés! Amint a jelenlétének szaga már nem zavarja a levegőt, felállok, megigazítom azt a... valamit, amit viselek, és elindulok egy újabb tálcáért, hogy folytathassam a melót.
Desiré
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Vienne on Vas. Aug. 07, 2011 11:50 pm

* Motorját letette az egyik erre alkalmas helyen, s kezében két pohár kávéval lépdel a szőkeség felé, aki az árnyékban festeget.*
- Nem tudtam, hogy melyiket szereted, így univerzálisan kapucsínót hoztam. *nyújtja a másik nő felé a poharat. Azt hinné az ember, hogy a figyelmességhez bájos mosoly is jár, de esetében ez kimerül az ajkai szegleteiben csücsülő somolygásban. Sose volt egy kimondottan jótét lélek.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Tracy on Hétf. Aug. 08, 2011 12:50 am

*Amikor Vienne megérkezik, épp akkor nyújt át egy képet valami fazonnak bájos mosollyal, majd fejére csúsztatja újra a fejhallgatóját, egyelőre nem veszi észre a közeledő nőt.
Amúgy előtte egy állványon fehér vászon van, ő maga egy kinyitható kempingszéken ül, mellette pedig egy akkora hátizsák, mint maga a nő. Bizony ilyenkor estig tuti nem megy haza. Amúgy az állványon tábla hirdeti, hogy "Portréfestést vállalok. Ma a pároknak ingyen!". Úgy fest remekül elvan a kis nő és szemlátomást nem is egy ember ismeri a környéken. Épp vidáman int a közeli presszó pincérének, amikor Vienne mellé lép. Az árnyékára lesz figyelmes, így le is veszi a fejhallgatót, a nyakába csúsztatja és úgy tekint fel a nőre.*
- Ó, vallatáshoz kávé is jár? Köszi. Húzd nyugodtan ide az egyik széket. *Mondja kedves mosollyal és persze át is veszi a kávéját, majd fejével a vászon túloldalán lévő két szék felé bök. Bizony, azok nem olyanok, mint az övé, rendes székek és bizony ugyanolyanok, mint a közeli presszónál kint állók. És még csak nem is lopta. Kérte és kapta, persze kölcsön. Valahova azoknak is le kell ülniük, akiket lefest.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Titulus : Dreamgirl

Hozzászólások száma : 93

Témanyitás  Vienne on Hétf. Aug. 08, 2011 6:18 am

*Felméri a terepet persze, ahogy az alacsony nő felé sétál, majd meg is áll mellette, s kivárja, hogy az észrevegye.*
- Gondoltam jólesne. *Feleli halvány mosollyal a képén, vállat vonva. A felajánlásra pedig csak lemondóan int.*
- Kösz, nem. Nem akarlak feltartani közben, meg amúgy is... hogy festenél párost egy széken ülve? *Nem akar ártani az üzletnek. Hát ez édes. Igazából már maga a tény bosszantaná, hogy egy festőállvány előtt álló széken üljön. Még ha nem is őt festenék épp.*
- A boltban azt mondtad, örülsz, hogy újra a régi vagyok... Miért? *Érti ő, hogy Logannel más volt, de azt nem, miért lett volna "rossz" a dolog.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Tracy on Hétf. Aug. 08, 2011 6:38 am

*Bólint egyet a megjegyzésre elmosolyodva, előbb ugyebár már megköszönte, nem fog egyfolytában köszöngetni azért. Bele is kortyol a kávéjába, majd a leteszi a széke mellé a kövezetre. Jó idő van, most nem fogja szorongatni a forró poharat.*
- Úgy néz ki, mintha nagyon tolonganának? Húzd ide és ülj már le, be fog görcsölni a nyakam, ha még sokáig fel kell néznem rád. *Mondja mosolyogva, de határozottan. Ne szórakozzon már itt vele Vienne, úgyis olyan ritkán van társasága. Talán kevésbé hinnék a környékbeliek, hogy bogaras. A kérdésre komoly kérdéssel szusszan egyet, elmerengeni látszik kissé.*
- Nem tudom mi volt veled pár hónapig. Nem csak az volt a fura, hogy Raoul egy az egyben hiányzott az álmaidból. Az még nem lenne fura, a tudatalatti tök máshogy működik, mint a tudatos éned. *Visszatér a merengésből. Annyi álomban jár, hogy muszáj volt végiggondolnia, hogy milyen is volt akkor. Vienne-re tekint újfent.*
- Viszont az álmokban nem szoktak blokkolni. Konkrétan lefejeltem az álmodban egy üvegfalat, ami elég ciki, mert elvileg valamennyire tudom befolyásolni a dolgokat ott. Annyit tudtam, hogy valamit elzártak tőled, vagy te zártál el valamit, de nem igazán agyalt a tudatalattin, aki kitalálta, mert az üveg fal elég gáz védelem. *Mondja végül bájosan elmosolyodva, bizonyára valami ilyen részletes válaszra volt Vienne kíváncsi, meg aztán ha beszélni kell, Tracy-t nem kell félteni.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Aug. 08, 2011 7:03 am

*Felkuncog a megjegyzésre akaratlanul is, de végül megadón odahúzza a széket és lehuppan rá.*
- Megfelel? *szúr vissza, hisz nem is ő lenne, ha hagyná magát csak úgy "ugráltatni". A nőt figyeli, annak szavait, miközben beszél. Kezében forgatja a kávéspoharát, olykor kortyol is belőle.*
- Raoul azt akarta, hogy ne emlékezzek rá. Bájitalt itatott velem, majd lelépett... *szusszan, kicsit elrévedve.*
- Csak azt nem mondta, hogy ne kapargassam azt a falat. *vigyorodik el akaratlanul is az üvegfalat illetően. El nem tudja képzelni, milyen lehet az álmokban mászkálni. Már mások fejében is eléggé szürreális.*
- Egyébként hogy működik? A képességed. Mi alapján döntöd el, hogy kinek az álmába lépsz be? *kérdezi kortyolva nagyot a kávéjából, hisz gondolatban még mindig az előbb hallottak körül jár.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Tracy on Hétf. Aug. 08, 2011 7:48 am

*Határozottan bólint egyet a kérdésre, mintha nem is csak úgy szurkálódva kérdezne a nő. Aztán, amikor Vienne szól, akkor érdeklődve figyel, persze a megjegyzésre a falat illetően ő is elvigyorodik.*
- Igen, észrevettem, hogy eltűnt. Amúgy nem akarok belemászni a dolgaitokba, ti tudjátok mi a jó nektek. *Mondja végül komolynak tetsző arckifejezéssel, mert ez pont így is van. Attól, hogy álmokban van éjszaka még nem feltétlen akar tudni a valóságos problémákról. Persze az érdeklődő kérdésre elmosolyodik. Ritkán tud ilyesmikről beszélni valakivel.*
- Elalszok és a legközelebbi nyitott tudatalattiba kerülök be. Onnantól meg érzékelem a környező álmokat. Érzések kavarognak körülöttem, annyira ezt nem tudnám körülírni. És akkor átlépek abba, ami tetszik, vagy ha valahol, valaki válaszra vár és nem tudja értelmezni az álombéli képeket, akkor megpróbálom leegyszerűsíteni. Alapvetően értem, hogy egy-egy álommal mit üzen a tudatalatti az álmodónak. Ha meg felébrednek közben, akkor kiesek az álomból egy közelibe. *Teljes természetességgel beszél a képességéről, miközben a nagy táskában kezd el turkálni és bizony elő is kerül belőle egy csomag keksz. Ugyancsak miközben beszél, kibontja azt és Vienne felé nyújtja.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Aug. 08, 2011 8:13 am

- Nah jah. Mi tudjuk... *sóhajt fel, kényszeredett kuncogás közepette. Igazából unalmas is lenne problémák nélkül a kapcsolatuk, meg aztán mindketten az adrenalinnak élnek... akkor nem érti, miért érzi azt, hogy nem feltétlen jó, ami most van?*
- Érdekesen hangzik... Köszi. *elfogad a kekszből, de nem harap rá, mert hirtelen eszébe jut még egy kérdés.*
- Te Tracy... van az a hiedelem, hogy ha valaki álmában meghal, akkor a valóságban is. Ez igaz? * A laikus. Egyébként tényleg érdekli a nő képessége. Meg úgy... fura mód jólesik valaki olyannal beszélni, aki szintén "kevésbé normális". Oké, akad ilyen rengeteg a környezetében, és imádja is őket, Raoultól kezdve Andyn át az anyjáig, de... az nem ugyan az.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Tracy on Hétf. Aug. 08, 2011 8:28 am

*Csak elmosolyodik a megjegyzésen, tisztában van vele, hogy nem humorosnak szánta a nő, még ha kuncog is rajta.*
- Hát... minden év minden egyes éjszakáját más álmaiban tölteni egy idő után már nem olyan érdekes. De gondolom mások gondolatai se olyan izgalmasak egy idő után *Mondja kissé eltűnődve, miközben vesz ő is a kekszből és ő bizony le is harap belőle egy darabot. Érdeklődve néz Vienne-re, amikor megszólítja, majd elnéző mosoly jelenik meg az arcán. Aranyosak ezek a hiedelmek.*
- Hollywood szerint igen, amúgy nem. Max ha gyenge a szíved és zuhansz álmodban... abba haltak már bele. Amúgy a legtöbben csak felriadnak. De egy csomó minden viszont létezik, csináltam már pár dolgot. Kapcsoltam már össze álmokat, például veled és Raoullal. Vagy voltam már olyan álomban, amiben álmodtak. *Magyarázza szinte már lelkesen, kicsit ugrálva is a gondolatai között.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Aug. 08, 2011 8:41 am

- Nem, tényleg nem. Sőt, kifejezetten őrjítő a dolog! *nevetve harap bele a kekszbe és csak aztán folytatja, amikor lenyelte a falatot.*
- Elég gáz úgy randizni, hogy hallod, merre jár gondolatban a másik. Vagy mondjuk egy zsúfolt boltban is, sorban állva hallani az összes ember gondolatát egyszerre... Kiborító tud lenni, szerencsére, már tudom kezelni a dolgot. *Magyarázza nyugodtan, kevésbé lelkesedve, mint a másik.*
- Oh, szóval jól sejtettem. Mivel vett rá? *firtatja, hisz sejti, hogy Raoul a hunyó és nem Tracy tette dalolva a dolgot. Ki az az elmebajos, aki az ő álmaira kíváncsi?!*
- És neked... soha nem volt saját álmod? Kicsiként sem? *firtatja csendesen, maga elé tekintve. Sejti, hogy ez nem túl kellemes kérdés, de magában agyal már rajta egy ideje.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Tracy on Hétf. Aug. 08, 2011 8:59 am

*Mosolyog, meg bólogat, miközben hallgatja és figyeli Vienne-t. Persze miért is vágna közbe. Akkor meg elkuncogja magát, amikor a randi kerül szóba. Na, igen, neki is vannak érdekes tapasztalatai.*
- A randis dolog ismerős. Addig nincs gond, míg ébren vagyunk, de amint elkezdenek mellettem álmodni... Hát nem hiszed el, miket rejteget némelyik hapsi a tudatalattijában. *Mondja elnevetve magát felszabadultan. Na, ilyesmiről meg aztán végképp nem tud senkivel sem beszélni. Vienne kérdésére kicsit megcsóválja a fejét.*
- Csak egyszer kapcsoltam össze az álmotokat, amikor beszélnetek kellett. Amúgy védettséget ígért, de ha szépen kért volna, akkor is segítettem volna. Bár... az ő álmába különösen rossz volt belépni. *Kicsit rázza meg magát, mintha a hideg szaladna végig a hátán, de nem fejti ki bővebben a dolgot. A következő kérdésre mély levegőt vesz és aztán ki is fújja lassan, elgondolkodva.*
- Nem tudom. Nem hiszem. 16 éves korom előttről amúgy is minden tiszta homály. *Vonja meg a vállát és ismét lecsippent a kekszéből.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Aug. 08, 2011 9:07 am

- Azért vannak sejtéseim. *Villan vigyora akaratlanul is, ahogy felkacag jóízűen.*
- Ezt nem tudtam... sajnálom. *forgatja meg kezében a kávés poharat, majd lehúzza a maradékot belőle. Elmereng kicsit, majd jobbnak látja témát váltani.*
- Az álmokat... képes vagy befolyásolni is valamilyen szinten? *fordul a nő felé érdeklődőn, hogy mégis mennyi szabadsága van akkor az álmok felett.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Tracy on Hétf. Aug. 08, 2011 9:20 am

*A kis megjegyzésen tovább kacag, bár közel sem biztos, hogy pont ugyanarra gondolnak. de kit érdekel... Viszont, amikor elkezd Vienne sajnálkozni, értetlenül néz rá.*
- Mit? *Néz a nőre csodálkozón, hiszen nem tudja hova tenni. Úgy néz ki, mint akinek ez nagy lelki trauma? Amúgy miközben Vienne megissza a kávéját, beugrik neki is, hogy ott van a széke mellett a sajátja, le is nyúl hát érte és iszik ő is. A kérdésre meg bólint.*
- Igen, de csak akkor nyúlok bele, amikor szükséges. Helyszíneken tudok alakítani, a szereplőkön, a saját megjelenésemen... be tudok vinni új eseményszálat, de az alapon nem tudok változtatni. *Válaszol készségesen, majd újabb darab kekszet kap be, továbbra is úgy tartja a zacsit, hogy Vienne is tudjon venni.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Aug. 08, 2011 9:45 am

- Hát hogy nincsenek... tudod, saját álmaid. Elég bosszantó lehet mások álmait élni mindig a sajátok helyett. Még ha ezek szerint, többnyire kedvedre alakíthatnád is őket. *Magyarázza "kegyetlenül". Minek finomkodna, ha látszólag nem szívügye a nőnek a dolog. Őt zavarná, hogy mindig más irányítja az álmot, hisz nem a sajátja. De ha Tracynek így jó... biztos megtanult már együtt élni vele, mint ő a gondolatolvasással.
Közben kiszúr egy sétáló párost, akik nagyon errefelé tekintgetnek. Tracynek elkapva a pillantását, jelzés értékűen a bizonytalan páros felé bök.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Tracy on Hétf. Aug. 08, 2011 10:01 am

- Ha fogalmad sincs milyen lehet saját álomban lenni, akkor nincs ami hiányozzon. *Mondja egyszerűen, szinte már bölcs mosollyal, de amint Vienne felhívja a figyelmét a párosra, azonnal ugyanaz a kicsit hóbortos, hebrencs nőcske lesz. Majdnem kilöttyintve a kávéját ugrik fel és int vidáman a kettősnek.*
- Remélem nem haragszol. *Tekint oldalra Vienne-re még mindig kedvesen mosolyogva. Nem akarja ám elzavarni, de a lehetőséget se szalasztaná el, hogy festhessen.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next