Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Union Square

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Union Square

Témanyitás  Lupo on Kedd Szept. 15, 2009 4:55 am

First topic message reminder :

San Francisco főtere, a város egyik forgalmas a pontja a sok közül. Körülötte éttermek, kávézok, butikok helyezkednek el.

Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 586

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Union Square

Témanyitás  Jillian McCain on Vas. Jan. 15, 2012 12:35 am

- Nem fogom, Nagyi. *mosolyodok el aprón, a serdülők minden hebrencsségével. Még ha komolyan is gondolom, akkor sem ez látszik rajtam. Aprókat biccentve hallgatom inkább, amit a nagymamám mesél, kelletlenül elhúzva szájmat a tanítás hallatán.*
- Jó nekik. *szusszanon aprót. Én is inkább tanulgatnám a képességemet használni, mint hogy a suliban a vizsgákkal szenvedjek. De nekem ilyen lapot nem osztottak.*
- Igazából nem volt nagy szám. Megnézték az életrajzomat, meg hogy hogy vagyok felöltözve, kérdezték, hogy csináltam e már hasonló munkát, és ennyi. De mint mondtam, nem szeretem... nem azért, mert többre vágynék a legalsó beosztott szerepénél jelenleg, de ezek emberszámba se vesznek! Komolyan, mintha a modern kori rabszolgatartás egyik iskolapéldája lenne a hely. *nevetek fel jóízűen.*
- Mondjuk nemrég összefutottam egy férfival ott, aki szintén ajánlatott tett. Ideadta a névjegykártyáját is... *de már félig a táskámban magatok, s előhúzva Axel névjegyét, nagymamám felé nyújtom.*
- Te mit gondolsz? Szerinted merjek belevágni? *sose lehet tudni, miféle az, aki ilyen könnyelműen osztogat munkaajánlatokat, nem igaz?*
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Titulus : Wicked
Kor : 28

Hozzászólások száma : 55

Témanyitás  Nagyi on Csüt. Ápr. 05, 2012 2:04 am

*Nem reagál unokája sóhajára, tudja, hogy fájó pont ez neki és valahol önmagának is. Bár képességet úgy tűnik nem örökölt, mégis az az érzése születése óta, hogy valami lappang a lányban. A megérzései elég zavarosak vele kapcsolatban és gyakran csak sötétben tapogatózik, mikor felőle próbál érdeklődni a sors szövevényes ösvényein. Talán ez is annak a jele.*
*Az állásinterjúra csak egy szeretetteljes pillantással válaszol, nem akar bölcselkedésbe kezdeni a modern kori ember hibáiról és az erkölcstelenség diadaláról, inkább csendben átveszi a névjegykártyát, minek hatására képet sokasága önti el elméjét. Csak néhány pillanat az egész, észre sem lehet venni rajta. Mikor aztán visszanyújtja azt Jinx-nek kedves mosolyra húzza a száját.*
- Ha érdekel, próbáld meg! Csak nyerhetsz vele, ha mást nem, hát tapasztalatot. - *a képekről nem szól semmit, csak még egyet kortyol a kávéjából.*
Nagyi
Boszorka
Boszorka

Hozzászólások száma : 9

Témanyitás  Jillian McCain on Hétf. Ápr. 09, 2012 8:48 am

- Viszont a múltkor történt velem valami furcsa. *Szólal meg ő, ha már nagymamája nem teszi.*
- Emlékszel a fiúra, Jake barátjára, aki autóbalesetben halt meg pár éve? *Jake meg az ő pasija volt, de nem túl nagy baj szülői szemmel, hogy szétmentek. Igazából Jinx is úgy látja, jobb mindkettejüknek így.*
- Találkoztam vele múltkor. Fényőr lett. *szelíd, apró és örömteli mosoly szinte.* Viszont a fényőrök nem tudják visszaforgatni az idő kerekét. Vagy képesek rá? *suttog itt már azért, mégiscsak nyílt helyen vannak, hétköznapi emberek között. Axelt illetően zavartan biccent.*
- Akkor megpróbálom! *Sosem csalódott még a nagymamája tanácsaiban, ha fontos döntésekben kérte ki a véleményét.*
Jillian McCain
Boszorka
Boszorka

Titulus : Wicked
Kor : 28

Hozzászólások száma : 55

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Aug. 05, 2012 5:14 am

Daliah

*Egy elegáns babahordozó kendő, ami megy az öltönyömhöz...
Álomnak tűnt csupán, de egy boszorkány mondaná, hogy nincsenek csodák? No, semmi varázslat nincs a dologban, pusztán egy kreatív szabót kellett találnom, aki gondolataimat selyembe öntötte. Tarthatnak őrültnek, de nekem mindig is fontos volt a megjelenés, hisz a munkám is erről szól és újdonsült apaként sem akarok - és nem is kell - lemondanom róla.* ~ Szerencsés vagy, hogy ilyen jó az apád ízlése ~ *cirógatom meg kicsi arcocskáját. Zöld szemei mintha mosolyognának rám. Bár még csak ízlelgetem az apaságot és leginkább az árny oldalait tapasztalom, ezekért a pillanatokért soha nem adnám fel. Ő a mindenem, ő a családom és mindennél jobban szeretem!*
*Az Union Squaren sétálunk. Szeretnék megfelelő ruhákat vásárolni a kicsi számára. Úgy nő mint a gomba. Ezen kívül egyéb babaholmikra is szükségem van, mert hát tudtam, hogy jön a baba, a körülmények nem engedték, hogy megfelelően felkészüljek az érkezésére.*

- Áh, meg is jöttünk - *gügyögöm neki nem is foglalkozva az emberek rám irányuló tekintetével és belépek a Baba-boltba.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító
Kor : 30

Hozzászólások száma : 239

Témanyitás  Dahlia on Vas. Aug. 05, 2012 6:21 am

* Dahlia útban van egy bababolt felé, ahol a kiszemelt "áldozata" van. Walenthynnel kell beszélnie, mert David nem ér most rá, így rá bízták a feladatot. Egy közeli sikátorba teleportál, világos fényövvel érkezik meg, mindenki szemétől védve. Előbb körülnéz, aztán lép csak ki onnan, hogy a saroktól pár lépésre lévő bejáratot vegye célba, menjen be rajta, majd szemével megkeressen Walenthynt. Mikor megtalálja, mosolyogva, természetesen jár körbe, egyre közelebb menve hozzá, és a polcnál, aminél van, mellé érve rögtön ráköszön.*
-Szia Walenthyn. Szia Sarah.
* Mosolyog a babára, picit foglalkozik vele, felrémlik neki, hogy milyenek a picik, el is gondolkodik ezen cseppet, majd megrázza a fejét, és megint Walenthynre figyel. Az érkezése célját majd egy picit később.*
- Mesélj, hogy van Des? És Sarah? Bár ahogy nézem, a szokásos, tőled megszokott elegancia, és módosság. Szép munka.
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Kor : 138

Hozzászólások száma : 57

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Aug. 05, 2012 6:57 am

- A sütőtökös... az almás... a répásat nem szeretted, azt akkor ki is hagyjuk, rendben? - *Úgy beszélek hozzá, mintha minden egyes szavamat értené. Érdekes, hogy egy percig sem zavartatom magam. Ezen el is mosolyodom, akár csak a kicsit Sarah.* - Te tényleg érted amit mondok nem igaz kislány?
*Ekkor egy kellemes női hang szólít a nevemen. Még mindig az előző gondolatok mosolyával pillantok oldalra és bár csak egyetlen egyszer láttam, mégis azonnal felismerem az angyali arcot, aki oly sok hónappal ezelőtt megmentette az életemet abban a kórház közeli sikátorban, amikor Sybaal rám és Adaline-ra támadt többedmagával...* - Haldokoltam, ekkor te megjelentél kék-arany fényben és... és meggyógyítottál. - *Észre sem vettem, hogy a gondolatokból szavakra váltottam és néhány tétova lépést tettem felé. Talán, hogy megbizonyosodjak, nem csupán álmodom.
- Fényőr vagy te is, igaz? - *Bár tudom a választ a kérdésre, mégis annyival másabb, mint Jason. De lehet csak az emlékek miatt... ki tudja?
Megrázom magam.*

- Ne haragudj... Ööö... Köszönöm jól vagyunk. Sarah egészséges, mint a makk én pedig kimerültebb és boldogabb vagyok, mint valaha - *Nevetek olyan természetességgel akárcsak barátok között. Semmilyen félelmet nem érzek a nő közelében. Ez azért kicsit zavarba ejtő, abba is hagyom a nevetést, pláne, hogy Desiré-re is rákérdezett.*
- Fogalmam sincs mi van vele - *vált kicsit hűvösebbre a hangom és Sarah is kissé mocorogni kezd a kendőben.* - Azóta az este óta nem láttam, és ha őszinte akarok lenni, a legkevésbé sem vágyom a társaságára.

A hozzászólást Walenthyn Bennet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 05, 2012 11:00 pm-kor.
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dahlia on Vas. Aug. 05, 2012 9:18 pm

*Hihetetlen, mennyire tudja Walenthyn, hogy mit, hogyan kell csinálni. Tényleg egyre jobban ellágyul a nő szíve is, és mosolyogva bólint, amikor a férfi felfedezi, hogy honnan is ismerheti. Az pedig szintén evidens, hogy akkor mi is ő, de nem kommentálja. Csak közelebb lép, és egy pici figyelmeztetést ejt meg felé.*
- Csak ne ilyen szókimondóan! Légy szíves!
* A kérlelés sokszor többet jelent, mint bármi más, így reméli, hogy a nem halandó témákat hanyagolhatják, amíg egy nyugodtabb helyen nem lesznek. Annak viszont roppantul örül, hogy a kislány jól van, annak meg pláne, hogy Wal is. Bár Dest lehet, hogy nem kellett volna említeni, mert ez kicsit felzaklatja, és nem csak őt, hanem a picit is, aki mocorogni kezd. Csak figyel maga elé, és egy elég merész, és durva ötlet jut az eszébe.*
- Te, Walenthyn. Mit szólnál hozzá, ha egy- két délutánra eloroznám tőled a picit? Értek hozzá, én is voltam szülő...
* Csuklik el a hangja, és egyre jobban kezd benne ez az érzés úrrá lenni...*
- Szóval, hogyha gondolod, akkor segíthetek neked, amikor ráérek, és amikor gondolod. Mit szólsz hozzá?
*Fejezi be a mondatot, majd odalép egy gyönyörű, mélytengeri zöld színű ruhácskához, ami pontosan Sarah mérete, és a szeméhez is tökéletesen illik.*
- Mit szólsz ehhez a darabhoz? Illik a szeméhez, és szerintem bájosan festene benne. Igazi kis tündérkirálylány lenne benne. Nem?
* Vigyorog, és mosolyog, a picire is, majd odaviszi, és megpróbálja elé tenni a darabot, hogy megnézze, passzol-e.*
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Aug. 05, 2012 10:59 pm

- Rendben, elnézést - *hátrálok egy lépést zavartan. Meg is feledkeztem róla, hogy egy bababoltban vagyunk, ahol varázstalanok járnak-kelnek és furán ráncolnák a szemöldöküket, ha meghallanák a fényőr, vagy boszorkány szavakat.*
*Aztán a nő furcsa ötlettel áll elő, amire én kezdem ráncolni a szemöldököm.*
- Furcsa mód nem félek attól, hogy bármi baja esne Sarahnak, de semmit nem tudok rólad és így kicsit úgy érzem meggondolatlanság lenne. - *Biztosan nehéz lehet a nőnek elveszíteni a gyerekeit és biztosan a mai napig vágyakozik utánuk. Megbántani sem akarja, de neki is meg kell értenie engem... Még a nevét sem tudom.*
- Mi lenne ha jobban megismernénk egymást, eltöltenél velünk némi időt és utána már nyugodt szívvel fogom rád bízni a kicsit. - *Remélem tetszeni fog neki az ötlet. Hiszen tényleg szükségem van némi pihenésre és egyedüllétre, no meg a kicsinek sem árt, ha nem csak az én arcomat látja, mert a végén még a fejemre fog nőni és nem fogok bírni vele, mikor már nagyobb lesz... Na, ne kalandozz el!* - Mit szólsz? Kezdetnek például elárulhatnád a nevedet.
- Nagyon szép - *Bólintok a ruhácskára és úgy tartom a picit, hogy a nő elé tarthassa azt.* - Tényleg illik a szeméhez. Tetszik Hercegnőm? - *Emelem fel, s nyomok csókot a homlokára, mire ő felnevet vékonyka hangján.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dahlia on Kedd Szept. 04, 2012 12:06 am

* Dahlia igenis kicsit zokon veszi a dolgot, hiszen nem akármiről van szó. Bár azt el kell ismernie, hogy tényleg nem igen ismerik még egymást, ebből kifolyólag pedig tény, hogy ő sem adná oda senkinek a gyerekeket. Ha még lennének... Szemében könny gyűlik, amit nehezen, de le tud küzdeni, így szabad útja van, hogy válaszolni is tudjon a férfinek.*
- Rendben van. Egyébként a nevem Dahlia. Furcsa, hogy senki nem mesélt még neked a többiekről. Mármint a nevekről, és az meg még jobban, hogy a sikátoros eset után sem tudakoltad meg senkitől sem.
* Igen, okosabbnak, vagyis körültekintőbbnek hitte Walt, de hát ez van. Minden esetre most felveszi a zöld ruhácskát, odatartja a kislány elé, és lám, tökéletesen illik rá. Hirtelen ötlettől vezérelve pedig felajánl.*
- Mit szólnál, ha ezt megkapná tőlem ajándékba?
* Néz a férfira, mosolyogva, ahogy kell, és nem lehet neki nemet mondani, ugyanis vonul a kasszához, és anélkül, hogy minden mást átnéznének még mindent, hogy kell- e valami, ő kifizeti, nézelődni meg tudnak még. Az eladó is kedves, tudja a dolgát, látszik rajta, hogy nem csak azért van itt, mert itt kapott munkát, hanem azért is, mert szereti ezt csinálni. Dahlia hálásan mosolyog felé, leveszi a pultról a táskát, ami beletették a ruhát, és megindul vissza Wal, és a pici felé, majd odanyújtaná a papírban lévő ruhát, de aztán mégsem.*
- Megfogom neked, amíg válogatsz.
* Adja az indokot is, majd ott sétál mellettük, mikor egy kék cipőcskét, hozzá ruhácskát lát. Rámutat, és beszélni is kezd.*
- Nézd meg azt, hátha.
* Magáról beszélni most valahogy nem akaródzik neki külön, valószínűleg mindent csípőfogóval kell majd belőle kiimádkozni. Erre jobb, ha Wal is felkészül. De mindezt nem azért, mert nem akarja, nem akar vigyázni majd Sarah-ra, csak most ez a hangulata van, meg még mindig nehéz felemlegetni neki mindent.*
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Csüt. Szept. 06, 2012 7:55 am

- Akkor még semmit sem tudtam Rólatok és egyébként is sokkos állapotban voltam. - *kezdek védőbeszédbe.* - Egyébként azóta már találkoztam Jasonnal, ő beavatott...
*Elakadok a mondattal, mert eszembe jut miért is nem tudtam semmit sokáig a fényőrökről.*
- Daliah... - *szólni próbálok, de ő nem igazán figyel, csak megy a pénztárhoz folyamatosan csacsogva, majd újabb ruhácskákkal tér vissza és csak mondja és mondja. Én pedig finoman, de határozottan megfogom a vállát és magam felé fordítom.*
- Dalian, figyelj rám! Nem tudom Nálatok hogy megy, mik a szabályaitok, vagy vannak-e egyáltalán. De azt sejtem, hogy nehéz lehet beszélni magadról... - *azt már nem teszem hozzá, hogy mert már halott vagy* - ... viszont nekem most fontos mondanivalóm van számodra.
*Elengedem a vállát és viszonylag gyorsan összeszedem amire szükségünk van. Közben nem nagyon beszélek és szerintem Ő is tudja az okát: nem alkalmas a hely.*
- Igyunk meg egy kávét - *vetem fel a pénztárnál.* - Láttam egyet egy sarokra innét, csendes kis hely, benne vagy?
*A végére biggyesztett kérdő szócska csak formaság. Tudni kell róla, hogy ha a közelünkben akar lenni, az életét kockáztatja...*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dahlia on Csüt. Szept. 20, 2012 8:34 pm

* Csacsog, és csacsog, hát igen, ez ő, bár azért meg lehet őt is fékezni. Elmegy, fizet, és vissza is tér, majd tovább válogat. Teljesen beleéli magát a szerepbe, egészen addig, míg meg nem fordítják, és tisztára, meglepően komolyan szólnak hozzá. Ő is meghökken egy picit, éppen felhívná rá a figyelmet, hogy tessék elereszteni a karját, a vállát, nem is tudja, hol fogták meg, de nincs is rá szükség, mert a következő pillanatban a nyomás megszűnik, és inkább valami mosolygós arckifejezés az, amit lát.*
- Meghallgatlak, persze.
* Kár volt elhamarkodnia még a választ, mert másra is kell neki felelnie, amit egy bólintással megtoldva, kicsit rendbe szedve magát suttog el.*
- Oké, egy kávé tökéletes lenne. Vagy egy tea.
* Nem tezsi hozzá, hogy ő már egy ideje se nem eszik, se nem iszik, max alibiből, de nem létfontosságú a számára, szóval ha Wal is így van vele, akkor fogja a kiválasztott ruhácskákat, a pénztárhoz siet, és fizet, majd együtt lépnek ki abból a boltból, hogy átmehessenek valami nyugisabb helyre. Azt már érzi, hogy valami készül, de pontosan fogalma sincs. Wal hangulata érezhetően feszült, és aggódó, de az okot nem tudja, egyelőre. Besétál a közeli kávézóba, majd leül az egyik sarokba, és megpaskolja a mellette lévő helyet, hogy az szabad lesz, tudnak beszélgetni, egészen addig, míg a pincérnő meg nem jelenik. Akkor Dahlia egy fekete teát rendel, életében is ez volt a kedvence, majd ha elment, akkor a férfi felé fordul, és hipp- hopp a közepébe vág.*
- Figyelek. Mit szeretnél mondani?
* Kezét összekulcsolja, és az álla alá helyezi, megtámaszkodik rajta, és figyel.*
Dahlia
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Pént. Szept. 21, 2012 2:50 am

*Szerencsére a kávézó nem túl zsúfolt és találunk is egy alkalmas helyet, ahol beszélgetni tudunk. A kis Saraht az ölembe ültetem, majd miután felvették a rendelésünk bele is kezdek a mondandómba.*
- Nos, nem tudom mennyit tudsz Rólam. Vagy, hogy egyáltalán tudsz-e bármit is. Mint mondtam nem régóta tudok a létezésetekről és ennek meg is van az oka. - *Fojtott hangon beszélek, s a méreg kezd gyűlni bennem, ahogy életem megkeserítői felé közeledünk.* - A családom évszázadok óta küzd egy démonklánnal és vesztésre áll. Már csak én maradtam közülük.
*Egy kis szünetet tartok, a feltoluló emlékek elszorítják a torkom, de az ölemben ülő csöppségre gondolok és néhány mély lélegzet vétel után folytatom.*

- Voltak fényőreink, ám a démonok árnyőrökkel szövetkeztek és levadászták őket egytől egyig. Magunkra maradtunk és csak távolról figyelhettek bennünket. Legalábbis gondolom, hogy figyeltek. - *Ezen még nemigen gondolkodtam, de talán nem is most van itt az ideje.* - Szóval arra akarok kilyukadni, hogy veszélyes lehet rád nézve, ha velünk vagy, mert eddig minden fényőr belehalt ebbe a kapcsolatba a Bennetekkel.
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7