Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Tengerpart

5 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Tengerpart

Témanyitás  Lupo on Vas. Márc. 07, 2010 7:39 am

First topic message reminder :

Ahol a víz és a föld összeér.

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 586

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Tengerpart

Témanyitás  Angel on Szomb. Dec. 25, 2010 4:58 pm

* A tábortűznél lassan átmelegszenek, majd megkezdődik az igazi edzés is. Hősnőnk igyekszik oda figyelni újdonsült mestere minden egyes szavára, miközben próbálja elkerülni az esetleg baleseteket is. Ez a kettő nem megy annyira könnyen pláne, hogy hamarosan tűz is apadni kezd, és tagjai fokozatosan elkezdenek ismét átfagyni. Nem csoda hogy megörül neki, amikor végre vége az egésznek hiszen, nem csak hogy fázik, de éhes és elfáradt. Egy pillanatig nem reagál semmit, csak a térdét támasztja, és levegő után kapkod, látszik, hogy nincsen szokva se koncentrációhoz se ahhoz, hogy kitartóan fizikai munkát végezzen. Hiába megfelelően edzett fizikai test még nem minden, a harcművészetek gyakorlásához a lélek és a szellem is kitartása szükséges. *
~ Hu, ez kemény volt pedig annyira nem is fárasztó csak az folytonos koncentráció. Talán éppen erre van szükségem, és így képes lehetek uralni az erőmet. A teleportáció mindenesetre, már egészen királyul megy. Na, de hagyjuk ilyen baljóslatú gondolatokat, most koncentráljunk a ma esti, remélhetőleg ingyenes vacsorára. A kínai-t meg az ilyesmiket annyira nem szeretem, de hát biztosan nem lesz annyira rossz és csirkét ők is esznek. Legalább nem eszek mindig hamburgert, néha bizony jó a változatosság. Bár az ázsiai pasik nem az eseteim és ezt, kaját munka nélkül is megszerezhetem. Az edzés árát meg a nagynénémék állják szóval felesleges őt jobban magamhoz láncolnom. ~
- Rendben mehetünk és ez a kínai étterem is egészen jól hangzik. Na, gyerünk, fogd kezemet mielőtt széjjelfagyunk! -
* Mondja majd ha Tommy megfogta a kezét akkor egyet pislant és már ott is vannak a az edzőteremben. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az angyali démon
Kor : 25

Hozzászólások száma : 130

Témanyitás  Lilith on Vas. Dec. 26, 2010 6:26 am

/ Roy & Lilith /

* Jóleső kuncogás hagyja el csengőn ajkaim, rázza meg hasfalam szavaira. Idővel persze - ahogy kérte - jelzem, ha túl sok volt már a jóból és egyszerűen nem bírom tovább, hogy ne érinthessem, csókolhassam. Felé kerekedve járom be ajkaimmal újra és újra testét, majd ismét kiharcolja magának, hogy ő legyen felül és ez így megy egy mámortól ittas, kiteljesedett pillanatig, mely után már nem gondolkozik azon sem az ember, mióta és hol van egyáltalán...*

//The end...?//
Lilith
Boszorka
Boszorka

Titulus : Ledér
Kor : 33

Hozzászólások száma : 214

Témanyitás  Lilith on Vas. Jan. 16, 2011 7:54 am

Könnyeden lépdelek a homokos parton. Csinos, pántos kis ruhát viselek, az időjárás ma ugyanis meglepően kellemes, bár errefelé a tél is enyhébb, mint Európában. Fura is volt Royéknál, hogy a hugától kellett kölcsön kérnem olykor melegebb ruhát. Ez még nem is lett volna baj, csak hát Mary kevésbé van bőre eresztve mellben, mint én.
Ahogy ruhámba kap a szél, hajammal játszadozik, mosolyogni támad kedvem. Jó ez így. Annyira... emberi és átlagos, mint ez a test, melyet választottam magamnak. Nem egy top(csont)modell; formás combok, kerek fenék és telt keblek jellemzik. Nem tűnik ki a nagy átlagból, mégis van valami a kisugárzásában - hála nekem - ami vonzza a tekinteteket. A férfiakét egy okból, a nőkét meg irigység végett.
A szél az egyik pillanatban lekapja a vállaimat borító könnyed kis kendőt és sikeresen egy ücsörgő férfi képébe repíti.*
- Jajj, elnézést! *sietek oda hozzá, próbálom megszabadítani a kendőtől, de ő is, így kissé nehézkes a dolog.*
- Nem figyeltem, tényleg nagyon... sajnálom. *pillantok sűrű pilláim keretezte barna szempárral a férfira zavart, bájos mosollyal.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Vas. Jan. 16, 2011 8:00 am

*Az egyik sikátorban jelenik meg, végre elszántan. Bár még talán jó ötlet lehetne megzsarolni a nőt Royyal. De hát Cosettel letárgyalták, így már neki kell kezdeni. Kisétálva a tengerparti út széléhez sétál, ahonnan tökéletes rálátása van a partszakaszra. Könnyedén szúrja ki Lilitht, de sajna felismeri Danielt is. A démonivadék pedig még minden bizonnyal tud meglepetést okozni. De mivel ő a meglepetés erejével érhet nem hamarkodja el. Csak kifigyeli még a párost picit.*
Rafael
Démon
Démon

Titulus : Master of souls
Kor : 492

Hozzászólások száma : 247

Témanyitás  Lilith on Vas. Jan. 16, 2011 8:23 am

*Elmosolyodtam, mikor kiszúrtam azt a tipikus fejoldalra-billentős mozdulatot és a hozzá járó pillantást, mely minden férfinek sajátja, ha megpillant egy csinos nőt. Férfiak... mondhatnak bármit, a nők nélkül sehol nem tartana ez a világ.*
- Köszönöm. *Terítem vissza ügyes mozdulattal vállamra a kendőt, némi megjátszott szemérmességgel. De hiteles az alakítás, nem lehet rá panasz. Túl régóta űzöm ahhoz, hogy ne dőljenek be neki.*
- Hisz olyan szép időnk van, miért ne? *mosolyodtam el, ahogy letekintettem az előttem ülő férfira. Alakom árnyékot vetve rá, takarta el előle a korai napfényt.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Vas. Jan. 16, 2011 8:32 am

*Eleget várakozott. Így lassan elindul a homokos parton a páros irányába. Azon gondolkozik mivel jár jobban. Egyből mögé teleportálni a karkötővel, vagy felszólítani és megjátszani az újabb alku lehetőségét. Mivel kell egy pillanat míg a nő lelkét biztonságosan elrakja védtelen lehet Daniellel szemben. Így az utóbbit választja. Közelebb sétálva háta mögött összefogott kezekkel szólal meg.*
-Lilith! Daniel! Micsoda meglepetés! Egy félig démon félig boszorka, egy féldémon és egy rendes.-*Mosolyodik el gúnyosan, majd a nő felé fordul.*
-Lilith az igazat megvallva hozzád jöttem. Újabb alkut ajánlanék!-*Mosolyog kellemesen.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Lilith on Vas. Jan. 16, 2011 9:09 am

*Talán épp az volt a célom, hogy ennyire átlátszó legyen a szemérmetes mozdulat. De ezt nem fogom itt reklámozni ennek a férfinak. Főleg, hogy a közeledő alak nem más, mint Rafael.*
- Daniel? *Sandítok oldalt, mikor közli a férfi nevét is.* Ez édes. *Jegyzem meg negédesen, de tényleg illik a pasashoz a neve, no.
Aztán tekintetemet a démonra kapom. Az, hogy a másik férfi féldémon, meg se lep. Éreztem a közelében, azért is nem siettem lelépni. Most pedig dacos képpel, de a "lovagom" mögé léptem, védekezőn.*
- És mit kapok cserébe? Megdöglesz?! *vetem oda Rafaelnek.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Vas. Jan. 16, 2011 9:16 am

*Mosolyát fenntartja, ahogy a nő a férfi mögé lép. Szinte mintha minden az ő oldalán állna. De csak egyelőre, nem szabad sokáig húzni.*
-Gondolom tudod, hogy megkerestem Roy barátodat mikor Angliában jártatok. Igaz?-*Nem várja meg a választ, csak olyan költői volt. Biztosan elmondta az a boszorka.*
-Ha elmondod a titkodat, akkor nem ölöm meg a férfit. Sőt, hogy nagylelkű legyek és ellensúlyozzam a titkodat, még Nathraselt is megölöm, hogy ne legyen többé gondja a Templeton családnak.-*Bal kezét előhúzva gesztikulál, hogy milyen jó fej is ma. De jobb kezében már lóg az ónix kő, ami rá van célozva Lilithre. Csak meg kell markolnia és a háta mögött teremhet. De még vár egy picit. Hátha a nő belemegy a dologba.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Lilith on Vas. Jan. 16, 2011 10:20 pm

*Oké,oké, most nézzük csak, mi is a helyzet. Én beálltam a Danielnek nevezett helyeske mögé, ő pedig felállt védelmezőn öltéből. Ez jó, kifejezetten jó.
Az már kevésbé, amire Rafael készül. Royékkal akar megzsarolni? Hahh, korábban kellene felkelnie! Tény, hogy az egyik lelkem odavan a pasasért, de (még) nem ér nekem annyit, hogy csak úgy odavessem magam ennek a démonnak. Nathrasel meg nem az én gondom. Ha a régi formámban lennék, akkor fülüket, farkukat behúzva menekülnének; Nathrasel, Rafael, de még Daniel is.
- A válaszom továbbra is nem. *Tekintek Daniel háta mögül a férfira, tenyerem - mintegy biztosítékként, ha teleportálósdiba kezdene Rafael - a féldémon vállára csúszik. Ha engem vinne, viszi majd őt is.
Ahogy tekintetem a lélekrablóra emelem, a barna szempár helyett sugárzóan kék, meseszép íriszeim látszanak. - Lilithé.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Rafael on Vas. Jan. 16, 2011 10:40 pm

*Bár nem mozdul, hogy a nő hátába kerüljön, azért meglepődik a férfi közeledésén. Igen, hát ritka az aki nem tudja a másik képességét és bátran lép közelebb. Igazából teljes mértékben el van engedve ereje, és bárhol elég csak hozzáérni a testéhez, hogy azonnal holtan essen össze az illető. Daniel szerencséje, hogy csak a ruhát fogta meg, és próbál odébb vinni.*
-Daniel, azt hiszem semmi közöd a dologhoz.-*Indul meg keze közben a másik keze felé, mintha csak le akarná venni a válláról. Teljesen emberi mozdulat két ellenséges fél között, mintha csak nem akarná érezni az érintését. Épp csak egy pillanattal azelőtt, hogy megfogná Dan kezét villan démoni mosolya a boszorkára. Csak ő tudhatja mi fog most következni. Majd kezét ráhelyezi Daniel kezére és ha ezt semmi sem gátolja meg akkor bizony a holtan fog összerogyni és hogy életben maradjon vagy sem, az Rafael döntésén fog múlni.*
Rafael
Démon
Démon

Témanyitás  Lilith on Kedd Jan. 18, 2011 7:59 am

*Nem feleltem vagy fűztem hozzá ennek a Danielnek a szavaihoz semmit, de szerintem ha tudná, hogy amennyire boszorkány vagyok, annyira nem is... lehet, meglepődne. Egyébként meg egész cukorpofa, ez a védelmező stílus tipikusan férfias...
A következő pillanatban egy közeli - télvíz idején, mily meglepő, zárva levő - kis kávézó teraszán csücsültünk. Szép kilátás volt itt a partnak azon részére, ahova nem jutottam el a kendő és a többi miatt sétám során.*
- Köszönöm. *szusszanok némileg megnyugodva, de tekintetem mindenfele jár, csak nem a férfin. Ki tudja, mikor bukkan fel újra Rafael. Olyanok ezek, mint a rendőrebek. Egyszer szagot fognak, utána nem eresztik...*
- Hehh, és te el is hiszed egy démonnak ezt a maszlagot?! Méghogy a boszorkánnyá válás kulcsa... *nevetek fel csengőn, bájosan, mégis tömény iróniával.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Csüt. Jan. 20, 2011 7:07 pm

*Halhatatlan, de nem elpusztíthatatlan. Legalább ebben kegyes volt az élet az örök életűekhez - megadta az esélyt a kiszállásra.*
- Aha... *És tényleg, szkeptikusan csendül ez az egy szó buja ajkaimról, mert a legkevésbé sem tud meghatni a mondat. A saját mágiámban ezerszer jobban bízok, pedig ebben a testben (egyelőre) még elég csekély mértékben tud felszabadulni igazi hatalmam.*
- Rafael nem csak gyűjti, de vizsgálja is az emberek lelkét. És olyan, akár a vadászkutya. Ha egyszer szagot fog, nem ereszti. *Mondom magam elé, a férfi fel nem tett kérdéseire is mondhatni többé-kevésbé felelve, de elsősorban inkább csak magamnak, pontosítva, hogy kivel is állok szemben. A pezsgő hírére felpillantottam a férfira. Ekkor már újra tündér-mosoly ült arcomon, melyért sokan véreznének el csatában, ha arra kerülne sor...*
- Kérek, köszönöm.
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Milo on Vas. Feb. 13, 2011 9:30 am

* A nap régen lenyugodott már North Beach tengerpartja felett, ennek ellenére még is van, aki szigorú fürdőzési szabályokat megszegve ilyenkor is kint tartózkodik. Az említett illető egy méretes tábortűz mellett ül. Jó rálátása van mindenkinek akár egészen messziről is jól láthatóan nem akarja titkolni az itt létét. Rövid dús fekete haj keretezi durva vonású átlagos arcát, amelyet remekül kiegészítenek az egészen sötétbarna szemek. A felső testét, amelyen mérsékelt sportolás nyomai láthatóak semmi sem fedi, csak alsó testét takarta el egy egyszerű hétköznapi farmerral. A nyakában indián imakerék látható, mellette sámán dob és egy fából faragot-cápát formázó maszk, az övébe tűzve atame-t visel. Tekintetét mereven a lángokra fókuszálja, látszólag nem is figyel, a környezetére valójában azonban úgy érzékeli a környezetét, ahogy korábban álmodni sem merte volna. *
~ Vanessza ereje egészen figyelemre méltó és már, úgy ahogy tudom is kezelni. Legalábbis azon a szinten amilyen szinten ő van egészen biztos. Sokat kell, még tanulnia neki mire elég erőssé válik, de addig is mindent megteszek annak érdekében, hogy megvédjem őt. Szerencsére a szellemek jelentős erővel ruháztak fel, így talán képes leszek kettőnkre vigyázni. Kicsit azért félek, mert rengeteg erőt átadott nekem a múltkor, és ha nem tudom magamat a közelében kontrolálni, akkor a végén egyáltalán nem marad képessége. Az erőm túlzottan függ az érzelmektől. ~
* Gondolkodik, miközben különös indián nyelven imádkozni kezd és reménykedik benne, hogy a szellemek ma este is segítségére lesznek.*

Milo
Boszorka
Boszorka

Titulus : Képesség rabló
Kor : 30

Hozzászólások száma : 148

Témanyitás  Pixie on Vas. Feb. 13, 2011 10:02 am

*A part melletti kis utcában jelenik meg egy fekete bikiniben. Dereka körül egy sötétlilás árnyalatú strandkendő leng. Már eléggé kihalt a part ezért is most jött, egy kis unaloműző fürdőzésre gondolt. Lesétálva a homokos partra kibújik kis papucsából és mezítláb lépdel tovább. Egyenesen a víz felé tart de közben figyeli a férfit a tűznél. Ahogy közelebb ér és meghallja a számára érthetetlen szöveget kicsit kíváncsivá válik. Szinte közvetlen a férfi mellett halad el, hogy a kis esti szellőben a kendő meg is érinti. Hátrapillantva csak egy mosolyt küld a másik felé, és elsétál a tűz mellett. Csak a lángok fényénél tűnhet fel, hogy a nő egész testét tetoválások fedik. Nem egybefüggők, hanem külön külön kisebbek nagyobbak. Mind állatokról, vagy épp fantasztikus lényekről mintázva. Ahogy tovább halad megoldva a kendőt láthatóvá válnak formás időmai, így sétál tovább be a hideg vízbe. De csak térdig, és néha kacéran pillant hátra a férfira.*
Pixie
Démon
Démon

Titulus : Tattoo girl
Kor : 67

Hozzászólások száma : 43

Témanyitás  Milo on Vas. Feb. 13, 2011 10:38 am

* Milo továbbra is fegyelmezetten ül a helyén és látszólag nem is figyel oda a külvilágra. Nem is fordul a tetovált bikinis nő után, hiszen a gondolatai teljesen máshol járnak. Számára csak és kizárólag egy nő létezik, most nem igazán tudna mással foglalkozni akár milyen jól nézzen is ki. A szeme sarkából azért látja, hogy a másik nagyon is kacér pillantását és érzi a felé sugárzó kihívást, de nem aggódik-e miatt. Itt a tenger parton még a szokásosnál is nagyobb ereje van, hiszen a toteme vízhez köthető valamint Vanesszának hála magából homokból is erőt tud meríteni. *
~ Ez a nő nagyon felelőtlen este fürdőzni a partnak ezen az elhagyatott részén… még én se merek belemenni a vízbe pedig még nyomorék koromban is egészen jól úsztam ahhoz képest. Meg aztán hideg is van, nagyon csalóka idő. Nincsen kedvem vízi mentőt játszani már csak a helyzet félre érthetősége miatt sem. Nem tűnik éppen annak a tisztafajta nőnek, már csak tetoválásai miatt sem. ~
* Tévednek még is a nőre a gondolatai majd feláll és tűz fénykörében maradva körbe tekint a parton. Itt nincsen semmi féle világítás, csak az, amit csinál magának az ember, talán éppen azért is tilos az éjszakai fürdőzés, ha valaki eltűnik, még segítséget se tudnak hívni időbe. Ekkor megnyugszik egy kicsit, mert látja hogy a nő csak térdig megy bele de azért megszólítja biztos ami biztos. *
- Hé, maga nem tudja, hogy itt nem szabad fürödni? Amúgy is nem fázik? Ez az idő nagyon sokat árthat az emberi szervezetnek, különösen itt éjszaka. -
* Mondja majd hátra lép néhány lépést, hogy tisztes távolságra legyen a másiktól. Nem akarja, hogy a nő a közeledés legkisebb jelét is láthassa rajta. *

Milo
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Pixie on Vas. Feb. 13, 2011 10:46 am

*Oldalt fordulva pillant vissza a férfira. Majd körbetekint, igen nincs itt senki más. Még nem nagyon tudja eldönteni, mit is kezdhetne ezzel a fess fiatalemberrel. Már olyan régen szórakozott az egyszerű fenti emberekkel. Persze nem is sejti, hogy esetleg a másik egy boszorka.*
-Ugyan mi bajom lehet? Talán nekem esik egy cápa? Vagy megfázok?-*Kuncogja el magát és beljebb megy a vízbe. Megfázni nem fog ahhoz már jól edzett ilyen téren. De ahogy ellepi testét a víz már a cápa rögtön más tészta. Vidáman engedi el az egyetlen vízi élőlényt amit magára tetováltatott. A cápa pedig kicsit odébb úszva bukkan csak fel. A férfi számára ez olyan lehet mint a falra hányt borsó, hogy a hold csillogásában meglátja a kiemelkedő hátuszonyt. Míg a nő csak ellazulva úszkál a hátán, mint aki nem is tud a "veszélyről".*
Pixie
Démon
Démon

Témanyitás  Milo on Vas. Feb. 13, 2011 11:08 am

* A lány vagy inkább a nő meglehetősen pimaszul válaszol a kérdésére, ami igazából egyáltalán nem lepte meg őt. Az emberek többsége nem szereti, ha bele szólnak a dolgába, és ez így is van rendjén. Hiszen lehet, hogy hasonló helyzetbe ő sem reagált volna másképpen, bár neki olyan őrültség, mint éjszakai fürdőzés hidegvízben soha nem jutott volna az eszébe. Eleget hallott ő otthon a tenger veszélyeiről, pedig nem félt soha se tőle egyszerűen csak alkalmazkodott a szabályaihoz. *
- Ahogy gondolja. -
* Veti oda félvállról és már éppen térne vissza a tűzhöz hogy összepakoljon amikor is meglátja hogy egy méretes cápa közelít a nő felé. Egyetlen másodpercig döbbenten áll, hiszen még soha nem hallott olyat hogy a cápák kikötőbe ússzanak, de part egy ilyen elhagyott kifejezetten mély részén ez igen is előfordulhat. Ezért is választotta ezt a helyet az orvosságos kunyhója felállításához. Innentől nem gondolkodik, csak felkapja a sámánbotját és beugrik, a vízbe a cápát ugyan nem úszhatja le, de talán még ki tudja menteni a másikat. Őt a saját toteme a saját területén, alig ha fogja megtámadni, ha pedig még is, akkor még is csak ott van az igézet vagy botja csak az orrárra kell koppintani. *

Milo
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Pixie on Vas. Feb. 13, 2011 11:16 am

*Látva, hogy sikerült megfogni a pasast a cápa témával kicsit játszik. Kíváncsi mennyire is az a hős típus. Így gondolatban elkezdi irányítani cápáját. Beúsztatja a férfi és maga közé, majd elkezd körözni a pasas mellett. Néha kicsit közelebb úszva de gyorsan el. Nem szeretnék ha megütögetnék. Ő maga pedig becsukott szemmel lebeg a vízfelszínen mintha észre se venne semmit. Végül is senki nem ordította, hogy Cápa! Persze míg a saját szeme le van csukva, a cápa szemével tud látni. Nem akarja megsebesíteni a pasit....nagyon. Csak kíváncsi rá picit.*
Pixie
Démon
Démon

Témanyitás  Milo on Vas. Feb. 13, 2011 12:50 pm

* A cápa hírtelen, mint ha csak valaki azt parancsolta volna neki irányt vált, és pontosan úgy fordul, hogy hősünk pont az útjában legyen, ha nőhöz akar férkőzni. Ez a legkevésbé sem megszokott dolog hiszen, egyetlen egy cápa sem támadná őt meg magától, hiszen még is csak a cápa szellem kiválasztottja. Az hogy a lány nem reagál nem is érdekli, hiszen csak rosszabb lenne helyzet, ha megijed és kapálózni kezd, a többit majd ő elintézi. A tengeri farkas nem tesz egyértelmű támadási szándékról tanúbizonyságot, de Milo még is megijed, hiszen a saját ideája fordul ellene. Az ijedtség pedig ösztönösen aktiválja a képességét is, az egész test felületén át elkezdenek felszívódni, a mágikus energiák. Közben a botja előre lendül, de már a semmit csapja meg vele a cápa nincsen sehol. Pislant egyet, majd körbe fordul, olyan gyorsan történt ez az egész és olyan jelentéktelen volt az energia, amit felvett, hogy fel se fogta, hogy mi is történt pontosan. Még bő egy perc kell neki még meglátja a hasáról a háta fele tekeredő cápa formát, amely éppen olyan mint ami az előbb felé indult. *
- Ez mi volt? -
* Néz, gyanakodva a nőre miközben kapcsolatot keres a víz alatt lévő iszappal. Támadni egyelőre nem akar csak magyarázatot vár csupán. *

Milo
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Pixie on Hétf. Feb. 14, 2011 1:08 am

*Felpillant mosolyogva, de arca hirtelen torzul el ahogy megpillantja a cápáját a másikon.*
-Az az én cápám!-*Visítja egyből, jobb karját előremutatva, amiről egy boa tekeredik le. A víz felszínén siklik egyenesen a másik felé, miközben felveszi élő természetes kétméteres formáját. Míg a hölgyike pedig a cápáját hívogatja maga felé, bár kellemetlenül nehéz a másik testéről leimádkozni!*
-Add vissza a cápám!-*Vicsorodik is el kicsit, és már ő is elindul a másik felé láthatóan támadóan, mégis a férfi számára maximum a kígyó lehet ijesztő. A törékeny kislány inkább mulatságosan hat, ahogy próbálkozik.*
Pixie
Démon
Démon

Témanyitás  Milo on Kedd Feb. 15, 2011 6:58 am

* Milo értetlenül áll az események előtt, amelyek most sorra következnek be. A nő egyáltalán nem akarta eddig megtámadni, de magyarázat helyett most egyből megteszi. A cápát sikerült megszereznie igaz maximum egy napig, ha ott lesz rajta a rajzolat, ha csak nem használja fel addig. A kígyónak sincsen, semmi esélye mihelyst a közelébe ér a kezét előre nyújtva felszippantja azt is. Így már egy másik rajzolat is megjelenik a testén, amelyet egyelőre nem lehet leparancsolni már, csak azért sem mert minden mágiát magába tud szívni, ami közvetlen ellene irányul. Persze, neki is meg vannak korlátai, de amíg egyszerre csak egy fajta képességet használnak ellene elboldogul. Na, meg arra sem ártana rájönnie, hogy mit is kezdjen velük, mert attól hogy testén vannak, még nem tudja, hogy hogyan is kell velük bánni vagy, hogy egyáltalán lehetséges-e irányítani őket. A helyzetét tovább nehezíti a benne lassan feltámadó düh, amely megindítja benne a földmanipuláció korábban készenlétben helyezett képességét. *
- Hogy merészelsz megszentelt földön rám támadni és az idolomat ellenem használni? Mond ki vagy és követeld a szellemek bocsánatát vagy bizony isten meglakolsz. Itt csak békés fürdőzőknek és tenger állatainak van hely! -
* Üvölti, miközben a víz alatti homok iszonyatos robajjal szabályosan felrobban a víz felszínére, hogy Milo akaratának megfelelően egyetlen hatalmas formátlan sugárban a part felé lökje a törékenynek látszó nőt. Ha a másik nem is hatástalanítja a támadást, a felé csapó földnyelv akkor sem olyan veszélyes, mint amilyennek látszik. Részben azért mert bár megsértették, de nem akarja még a másikat megölni, részben mert még nem kezeli tökéletesen a Vanesszától lopott képességet. A víz felett ugyan is nincsen hatalma, és ahhoz hogy a földet tökéletesen irányíthassa, ahhoz ki kéne préselni a homok közül. Jobb kezében a sámán bot megremeg a felhasznált mágiától, amely annak is az előjele, hogy bőven van még trükk a tarsolyában.*

Milo
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Pixie on Kedd Feb. 15, 2011 9:34 am

*Már épp vágna vissza a számára hülyeségnek tűnő mondatokra, mikor jön a támadás. Elkerekedik a szeme, de szerencsére menekülésben nem utolsó. Nem egy nagy szám a démonok között, így gyakran kell gyorsan lépni, egyből teleportál is ki a partra.*
-Fogalmam sincs mit magyarázol! Add vissza az állataimat, vagy leviszlek az alvilágba, és hagyom, hogy szétmarcangoljanak.-*Toporzékol egy helyben, és szavai ellenére iszonyatosan aranyosnak tűnik. Mint egy kislány akinek elvették a játékait, és visszaakarja kapni. Ha pedig, nem történne akkor se ő, hanem majd a "testvérei" tesznek ez ellen. Igazán humoros.*
Pixie
Démon
Démon

Témanyitás  Milo on Kedd Feb. 15, 2011 11:03 am

*A sámán és démon végtelennek tűnő vitája kezdetét veszi, amelynek, alig ha lesz békés vége. Őt megsértették, egy démon betolakodott a területre, amelyet felszentelt és még volt képe szórakozni is vele. A rajzokat persze szíves örömest visszaadná, csak éppen nem tudja, hogy hogyan kell, hiszen az-az erő az övé legalább holnapig egészen biztosan ott lesz. Talán lett volna, békés megoldás, hiszen ha a démon lány békés marad, akkor nem szólt volna egy rossz szót sem. Most azonban olyan helyzet ált elő amelyet az ősi szokások szerint nem hagyhat megtorlatlanul. A földön álló még mindig fenyegetőző démon, egyszer csak ezt veheti észre, hogy kis sűrűhomokból font kacsok tekerednek a lábára, majd fokozatosan süllyedni kezd. *
- Mit keresel itt démon? A rajzaid az enyémek legalább egy napig nem tudom, milyen módon adhatnám őket vissza. Ellenem használtad őket hát most viseld a következményeit. Ahogyan annak is, hogy rám mertél támadni és ezzel megszentségtelenítetted ezt a helyet. Ha ezt nem teszed nem esett volna bántódásod, de így jobb, ha elnézést kérsz, vagy kénytelen leszek bűnös lelkedet visszaküldeni a pokolba. Ahogyan már észrevehetted te, alig ha tudsz engem majd oda vinni. -
* Mondja, miközben megindul kifele a vízből arcán különös dühtől torz vonásokkal. Fokozatosan adja át magát a benne tomboló érzelmeknek, általában gátat szab nekik, de most egy kicsit kiengedi őket, mert megteheti. *

Milo
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Pixie on Pént. Feb. 18, 2011 9:26 pm

*Mikor észreveszi a lába körül tekergőző homokot eltátja a száját.*
-Te rohadt boszorka! Dögölj meg!-*Visítja, és egy tűzgolyót dob az ellenfele felé. De azért annyira nem hülye mint, amilyennek látszik. És mivel nem elvarázsolt vagy igézett homokról meg helyről van szó, csak fogja magát és hazateleportál. Aztán majd otthon kidühöngi magát.*

//Köszi Smile//
Pixie
Démon
Démon

Témanyitás  Jessica Wilson on Kedd Márc. 15, 2011 3:44 am

[Anselmo]

*Míg a hugom isten tudja, merre bóklászik a belvárosban a barátnőivel, addig én egyszerű farmert, pólót vettem fel - örülve a tavaszias időnek - és kutyusunkkal együtt a tengerpart felé tartottam ráérős ütemben.
Már jó ideje élvezzük kettecskén az ebbel a napsütés, nem zavartatva magunkat a pár járókelőtől, aki erre téved.
El merem engedni a kutyát, okos fajta és jól idomított, így biztos vagyok benne, hogy nem fog csak úgy elrohanni világnak.
De miért is akarna, mikor itt vagyok neki én, aki újra és újra eldobja azt a piros frizbit, amit ő aztán visszahoz, még a tengerből is.*

(A kuty)
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fényhozó

Hozzászólások száma : 71

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom