Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Tengerpart

6 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Tengerpart

Témanyitás  Lupo on Vas. Márc. 07, 2010 7:39 am

First topic message reminder :

Ahol a víz és a föld összeér.

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 586

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Tengerpart

Témanyitás  Anselmo on Kedd Márc. 15, 2011 4:01 am

[Jessica]

* Hogy mi hozott a tengerpartra, rejtély. Nem nagyon szeretek ilyen helyekre járni, szinte garantált, hogy tele van emberekkel, és közülük bárki lehet potenciális megfigyelő.
Azt a döntést hozom, hogy eljátszom a bugyuta turista szerepét. A Fordot elhagyni sem volt kis dolog, nem szeretek kiszállni, amikor azt érzem, hogy követnek, tehát soha.
Megborzongok a napsütésben és a kulcsot a zsebembe süllyesztem, ahogy lassan egy árushoz sétálok és veszek egy gombóc vaníliát.
Kigombolom középbarna ingem felső gombját, és mielőtt átveszem a fagyit ellenőrzőm, hogy jól van-e betűrve nadrágomba az ingem, és fekete cipőm makulátlanul tiszta-e. Közben az eladó arra vár, hogy átvegyem a tölcsért.
Olyan hirtelen fordulok meg, hogy észre sem veszem a felém közeledő lányt, már csak amikor a fagyimmal összekenem kissé a vállát. Jól indul a nap. Lehet a csaj mindjárt lepofoz.*
- Oh. Bocsánat. Én nem...
Hogy mit nem az nem lényeg, sejti szerintem. Zsepi után kutatok, hogy valamit kitaláljak, miközben zavartan szenvedek. Fagyi? Zsepi? nehéz ügy.
Anselmo

Kor : 43

Hozzászólások száma : 13

Témanyitás  Jessica Wilson on Kedd Márc. 15, 2011 4:12 am

*Sikerül egy kicsit messzebb dobni azt a frizbit, Russel nekiiramodik... én pedig úgy döntök, adok a korai tavasznak némi ráadást a fagylalttal.
Igen ám, de alig érnék oda, kérnem se kell, kapom a fagyit... a ruhámra.
Egy pillanatra hatalmasra tágulnak, elkerekednek szemeim. Szóhoz se jutok a mutatós vanília folttól a málnaszín felsőmön.
A pasas zsepit keres, vagy tudom is én, mit.*
- Hagyj csak. *Felelem neki, talán nem a legkedvesebb, de nem is bunkó stílusban.*
- Úgyis csak még jobbban... belekenné. *jegyzem meg, közben persze próbálván úgy fordulgatni fejemmel, hogy szemügyre vegyem a foltot.*
- Egyébként van magának jogosítványa? *firtatom nagyon is témába vágóan.*
- Mert ha zsaru lennék, most venném el. *Az ilyen vaksi emberek miatt van a balesetek nagy százaléka a közutakon. Egyébként utolsó kijelentésemkor már a baj okozóját is hajlandó vagyok végre szemrevételezni.*

Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Titulus : Fényhozó
Kor : 33

Hozzászólások száma : 71

Témanyitás  Anselmo on Kedd Márc. 15, 2011 4:28 am

* Gúnyosan felhorkan, valószínűleg igaza van és csak nagyobb lenne a folt, de a szándék nemes. Nemes egyszerűen belekenném. Engem a hideg kirázna, ha ilyen foltom lenne.
Én már elkezdtem megszemlélni, metsző hangja amúgy is figyelemfelkeltő.*
- Lehet,hogy igaza van.
* Bálintok, mert a folt lehet terebélyesebb, ha teszünk érte. A kérdése váratlanul ér, a jogsimat illetően.*
- Akad, de nem kell aggódni, vettem a fekete piacon.
* Közlöm kissé unottan, majd a fagyim maradékát egy kukába forgatom. Az meg, hogy be sem mutatkoztunk egymásnak mos esik le és kezet nyújtok a nő felé.*
- Anselmo Sordi. Arra az esetre, ha mégis ügy dönt, hogy rendőrséghez fordul és feljelent.
* Megeresztek egy mosolyt. Tulajdonképpen a helyzet nem veszélytelen.*
Anselmo

Témanyitás  Jessica Wilson on Kedd Márc. 15, 2011 4:34 am

- Jessica Wilson. *fogadom el a kéznyújtást immáron bájosabb hangnemben, és a megjegyzésre halvány mosoly szökik arcomra.
Adósa pedig nem maradok, így én is hozzáteszem, hogy:*
- Arra az esetre, ha szüksége lenne egy jó terapeutára. *kuncogom el a végét, mert mégiscsak. Nem vagyok önfényezős. Ennyire nem.
Szemem sarkából közben kiszúrom, ahogy a férfi mögött közeledik a fekete-fehér rémség, alias Russel, szájában büszkén cibálva a piros frizbit felénk.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Anselmo on Kedd Márc. 15, 2011 4:57 am

*Szemöldököm a magasba szalad, hogy kíváncsian szemlélem a nőt. Forró tenyere a kezembe simul és ez olyan jó érzés, hogy megborzongok. Kissé oldalra billen a fejem és én is elmosolyodok.*
- Terepauta? Nocsak. Akkor maga előtt a lélek nyitva tátong.
*A megjegyzés ártatlan, de azonnal gyanakvóvá válok. lehet, hogy a nő máris belém lát, vagy meg akar menteni önmagamtól. Nem kell, jól el vagyok.*
- Mit csinál tulajdonképpen egy terepauta?
*Lassan oldalog arrébb, hogy másik elférjenek, de a beszélgetés fonalát igyekszem fenntartani.*
- Nem akart fagyit venni?
*Biccentek fejjel a fagyis felé, mert talán azért állt sorba, de nem lehet azt tudni, lehet az enyém elég volt a felsőjére. Szemre való nő, szó se róla, így a tekintetem megpihen rajta és kedvtelve, de bizalmatlanul szemlélem.*
Anselmo

Témanyitás  Jessica Wilson on Kedd Márc. 15, 2011 5:20 am

- És higgye el, nem mindegyik szép látvány. *Jegyzem meg szórakozottan, majd azért hozzáteszem gyors,hogy:*
- Nagy baj lenne, ha tegeződnénk? *firtatom, a kérdésre pedig már már rutinosan válaszolok, hisz rendre megkapom ezt másoktól is.*
- Segít az embereknek megoldani a problémáikat, amik többnyire mentálisak és a páciensek néha maguk sincsenek tisztában vele, hogy honnét eredhetnek.
*Ahogy Anselmo odébb lép, az eb mellette elfurakodva szlalomozik felém és én kapásból rákapcsolom a pórázt a nyakörvére és elszedem tőle a frizbit. A kérdésre pedig csak legyintek könnyedén.*
- Már mindegy, a kutya úgyis elkunyerálná... nem igaz, Russel? *jár kis fültővakargatás az lustán ásítozó ebnek.*
- És ön mivel foglalkozik? *közben indítványozom, hogy lépjünk meg a fagyisbódétól, mert csak feltartjuk a sort.*

Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Anselmo on Kedd Márc. 15, 2011 5:28 am

Visszaköltözik a mosoly az arcomra. Kétkedve figyelem a nőt. Nem is tudom. ha valakinek férges a belsője, mint nekem, azon segít-e valami?
- Elhiszem. Némelyikbe én sem szeretnék belelátni.
Láttam pár véres gyilkosságot és leszámolást, azoknak akik ezt tették a lelkében én sem látnék bele, vagy a pedofiloknak, biztos ki is ontanám a száján keresztül. Biccentek a tegeződésre.
- Köszönöm, hogy felajánlottad.
Szívemre szorítom, a kezem, azt játszva, hogy ez mekkora megkönnyebbülés nekem. Holott számomra mindegy, hogy tegeződünk vagy magázódunk. Az ajánlatot persze szívesen elfogadom.
Közben érkezik a kutya és kedvtelve szemlélem ahogy besorol a nő mellé.
- Látom, nem érkezett egyedül.
Persze, eszem ágában nincsen a kutya felé nyúlni. Az ebek pont úgy utálják a zsarukat, mint a postásokat,. Biztos van valami különleges a szagunkban.
- Igazság szolgáltatásban utazom.
Adom meg a kitérő választ, miközben a kutyától eltérő oldalon lassan sétálok a nő mellett.
- Azért meghívnám egy fagyira. Persze csak fájdalom díjként
Hiszen azt nem illik felajánlanom, hogy veszek neki egy új felsőt. Most jön majd a lekoptatós duma, mint mindig.
Anselmo

Témanyitás  Jessica Wilson on Kedd Márc. 15, 2011 5:43 am

- Hé! Azt ígérted, tegeződünk. *Oké, nekem se fog menni lehet, megszoktam már, hogy a pácienseket magázom - többnyire - és a férfi idősebbnek is tűnik, így már csak az általános tiszteletadás miatt is kérdeztem az előbbit tőle. A kutyát illetően biccentek.*
- A neve Russel. *És nem kezdem el abajgatni az ebet, hisz nem személyként tekintek rá. Egy állat és nem ember, az istenért!*
- Ez most elég... titokzatosan hangzott. *vigyorodom el a kijelentésre.*
- Azon belül? * Talán bíró? Nem, nem hiszem... jogásznak még elmenne. Valami utolsó vérig harcoló ügyvédnek. Vagy zsaru, de az meg ciki nekem az iménti kis beszólásért, amit felindultságomban elejtettem felé.*
- Ugyan, semmi szükség rá. *Sosem voltam jó lekoptatós dumákban, már a gimiben se. Egyébként sem lekoptatni szeretném, mindössze tényleg nem vágyom már a hideg gombócokra.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Anselmo on Kedd Márc. 15, 2011 5:56 am

Felkacagok hangosan. Jól megy ez a tegezés, csak nem nekünk. Nekem is nehezen megy. Az emberek akikkel beszélek, jórészt ügyfelek, őket meg akkor sem tegezem ha felajánlják, mert bizalmaskodásra ad okot. Bizalmas kapcsolatba pedig egy gyilkossal és drogkereskedővel sem szeretnék kerülni.
Nem tetszik, hogy visszakérdez. A csajok kétféle képen szoktak reagálni a melómra. Vagy lelépnek, vagy a bugyijukat kezdik lehúzni. Biztosan azt hiszeik a gumibotom tartom féklen a nadrágomban. Sőt egyszer egy csaj kibilincselte magát a bilincsemmel. A gondolattól is felmorranok.
- Piszkos Harry vagyok.
Minek titkolódzni?
- Biztosan bennem is lenne mit megkeresni.
Teszem még hozzá, de nem olyan hangnemben, hogy sértő legyen, inkább kissé cinikusan, mint a munkájában megcsömörlött zsaru, pedig nem vagyok megcsömörlve, csak félig, de inkább az élettől.
- Akkor máshogy kell jóvá tennem, hogy összefagyiztam a blúzod. Hogyan tegyem mégis?
Nem hagyom annyiban, hátha összehozunk egy jó kis vacsorát vagy valami. kezeimet a zsebembe gyűröm, kezdek zavarba jönni, ez szinte egy meghívás volt.
Anselmo

Témanyitás  Jessica Wilson on Kedd Márc. 15, 2011 6:13 am

- Azt hittem, ő Clint Eastwood. *Jegyzem meg szelíd mosollyal, amolyan "Fogtam a lényeget azért."- típusúval.*
- Még a legegyszerűbbnek tűnő emberben is van érdekes dolog. *Felelem diplomatikusan, nem véve fel a cinizmusát. Ha minden ilyen típusú emberen kiakadtam volna, már nyilván a város széli szanatórium egyik padján ücsöröghetnék várva a napi gyógyszeradagomat.
A kérdésére azért látszik, elmerengek kicsit. Ryan szét fogja rúgni a hátsómat - képletesen értve - de nem tudok egyszerűen nemet mondani a férfinak, ha már ennyire ragaszkodik hozzá.*
- Mit szólnál a Caffe Triestéhez? *Biztos ismeri, hisz a város első és egyben legrégebbi kávézója, nevezetes is erről. Emellett kellően emberiek az áraik és a hangulata sem félreértelmezhetően baráti.*

Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Anselmo on Csüt. Márc. 17, 2011 8:52 am

Újból felkacagok. Igen, lehet, hogy inkább Eatwodus alkat vagyok, de jobban szeretnék akkor már Lucky Luk lenni, vagy ki volt az a jóképű lovas csávó.
- A lényeg, hogy a törvényt képviselem. Én is tudom jól, hogy minden ember lelkében lakik egy másik én. Talán az enyémben is, vagy a tiedében.
Kíváncsian tekintek rá, és kissé csalódott vagyok, hogy közben a kocsimhoz érünk. Lecövekelek a Shelby mellett és a nő arcát vizsgálgatom, hogy mit szól hozzá. Nálunk pasinknál, ez fontos kérdés. Ha a kocsi tetszik akkor ki tudja még mi lehet a dologból. Az persze felvetődik a fejemben, hogy a nő nem független, vetek is egy gyors pillantás a kezére, hogy visel-e gyűrűt.
- Caffe Trieste? Remek. Imádom az olasz cappucinojukat, még Kopi Luwak-ot is felszolgálnak, ami nem kis dolog.
Az én szakmámban jó tudni, hogy melyik kávé tart ébren, egy esetleges megfigyelés alkalmával. Gondolom, hogy nem most akar kávézni, így felkínálom, hogy elvihetem-e? Jobban szeretném ha nemet mondana, na de csak azért mert lehetek akár egy késes gyilkos is, aki ahogy beül injekciós tűt nyom a lábába és mire magához tér fújhatja a máját. Most pont egy hasonló ügyben nyomozok és ez bizalmatlanná tesz. Még jó, hogy engem. Mindenesetre átnyújtok egy névjegykártyát, hogy elérhessen ha szeretne.
Anselmo

Témanyitás  Jessica Wilson on Szomb. Márc. 19, 2011 4:42 am

- Könnyen lehet. Bár a magam esetében erősen kétlem. *Jegyzi meg, csendesen hozzátéve.*
- Nem vagyok több, egy átlagos Frisco-i állampolgárnál. *Na persze. A Föld meg banán alakú. Minden esetre kedves mosollyal teszi a megjegyzést, így akár igaznak is vélhetné az ember. Hisz épeszű mi másra gondolna, micsoda a nő? Alien?
Ahogy elérik a kocsit, a kutya már boldogan venné birtokba a környékét, de a nő nem engedi oda, pórázát határozottan tartja meg. Tekintete azért neki is végigszalad a verdán, nem is leplezetten, hogy aztán sietve forduljon a férfi felé, kérdésére.*
- Most? Ja nem, tényleg nem... Russelt kétlem, hogy szívesen látnák ott. Ön... te mikor érnél rá? *firtatja kedves, zavart mosollyal. Arra pedig, hogy elvinnék, a kocsira sandít, majd a kutyára, végül a férfi tekintetébe bűnbánón.*
- Kár lenne összekutyázni ezt a szép kocsit. *És tényleg ennyi van a háttérben. Ő tuti nem engedné be az ebet a kocsijába.*

Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Anselmo on Vas. Márc. 27, 2011 5:14 am

Mosolyogva figyelem a nőt, és kissé örülök neki, hogy nem akarja a kutyát a kocsimra engedni. nem mintha baja lenne attól, hogy megjelzi magának, de nem az övé, hanem az enyém. Biztos több vizelet minta szárad a kerekén, semmint azt hinném, de akkor sem a szemem láttára történt, kötelezettségem lenn megvédeni.
Biztos vagyok benne, hogy a nőben több lappang semmint hinném, de amennyi érdekességgel találkozik az ember. Én egy csomó eseménnyel nem tudok elszámolni, néha azt is hiszem, hogy kissé kezd az agyam nyugdíjba menni, jó, hogy rá lehet fogni a korra.
Végig mérem a kutyát és átgondolom. Igen, a kocsiban nem lenne jó helye, és talán a kávézóban sem okozna osztatlan örömet.
- Ebben lehet valami.
Talányosan megvakarom az állam, hogy eldöntsem mikor jó nekem. Nem akarom elmondani, hogy kényszer szabin vagyok, mert a legutóbbi bevetésen nekiálltam kézzel agyoncsapni a gyanúsítottat, a főnökség nem volt elragadtatva. Jól venné ki magát, még a végén azt hiszi agresszív vagyok, pedig csak felhúztak.
Lazának a kocsinak dőlök és figyelem a hölgyeményt.
- Holnap? Délután? Három?
* Firtatom és kifejezetten örülök, hogy ujjain nem csillan jegygyűrű, talán azt jelenti, hogy szabad a préda.
Igen, a kocsimat is kár lenne összekarmolászni, mert elájulok fene nagy fájdalmamban. Megvillantok egy megnyerő mosolyt.
Anselmo

Témanyitás  Jessica Wilson on Kedd Márc. 29, 2011 10:26 am

*Finoman oldalt biccentett fejjel várom a választ, a másik habozása láttán bájos mosoly szalad arcomra.*
- Legyen fél négy. Persze, csak, hanem probléma. Akkor végzek a kórházban. *adok magyarázatot is az időpont végett, hisz nem akarom, hogy azt érezze, leráznám, vagy ilyesmi, hisz erről szó sincs.*
- De igazán nem szeretném feltartani... *pillantok el a másik tekintetéről a földre a mosoly láttán, én magam is elmosolyodva. Kimondatlan, de még kimondott bókok terén is analfabéta vagyok.*
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Anselmo on Szer. Márc. 30, 2011 2:42 am

Rápillantok a nő szép arcára és azon agyalok, hogy miért találkozik egy olyan faragatlan tuskóval, mint én vagyok? Biztos sokat ér neki a blúz. Alig vagyok kishitű, de mit tegyen egy elvált és elhagyott férfi, aki hite szerint mindent megtett egy asszonyért aki mégis egy másik ürgére cuppant rá? Figyelem bájos reakciói és elfog a vágy, hogy máskor is lássam, így kifejezetten örülök, hogy végkép elfogadja a meghívást.
- A fél négy pont olyan jó, mint a három óra.
Igaz ami tény, tényleg jó nekem. Bár azt sem szeretném, hogy sietnie kelljen.
- Magáért is mehetek.
A mondat úgy szalad ki a számon, hogy nem tartottam kontroll alatt, nem akarok tolakodó lenni, de szívesen elé megyek, hogy megspóroljak neki egy kis gyaloglást vagy utazást. Az eszembe sem jut, hogy lehet saját kocsija.
Türelmesen várom, hogy mi lesz ebből. Fel nem igazán tart, de ha ezt most mondanám az olyan buzgó lenne, ami nem fér bele az énképembe.
Anselmo

Témanyitás  Jessica Wilson on Pént. Ápr. 01, 2011 7:54 pm

*Talán mert a férfi mégsem olyan faragatlan, mint azt gondolja. Az a Chris... na ő egy tuskó volt. Alig tudtam lerázni Mr. Rámenősségét és akkor még a kabátját is volt képe otthagyni nálam. Elég átlátszó próbálkozás, hogy újra találkozhasson velem. Majd... majd elküldöm neki Ryannel és ő helyreteszi a pasast. Igen, ez lesz a legjobb megoldás.*
- Megtenné? Igazán hálás lennék érte. *mosolyodok el szelíden, a kutya meg már menne világgá, ha nem lenne a póráz a nyakán.*
- Hát akkor... *szusszanok felpillantva rá.* Viszlát holnap.
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Anselmo on Szomb. Ápr. 02, 2011 2:44 am

* Igaz ami tény, volt már, hogy én is bunkó voltam és olyan is, hogy utólag derült ki parasztságom milyensége, hiszen a nő jelei is félre érthetőek voltak, Én meg botor fejjel hittem, hogy a nyomulás úgy jó, ha férfias, vagyis erőszakos. Kellett egy kis idő mire a kettő közötti különbséget ésszel is felfogtam, de ilyenek vagyunk mi pasik. Azt meg nem is mellékelem ábrának, hogy én csúnya leckét kaptam a sorstól, hogy megtanuljam. Spongyát ár, jó sötétet, hogy alá se lássak.
Kifejezetten örülök, hogy érte mehetek, nem kell egy hülye asztal mellette várakoznom rá, és ha nem jön el, mégsem olyan ciki. Így is jártam már, és megvallom annyira nem volt az ínyemre való.
- Mi sem esne jobban
Hangom őszinte, mert komolyan is gondolom. Ültettek már fel és az nagyon embertelen volt, várakozni és a kiszemelt nem jött el, elképzeléseim szerint a pincérek mind rajtam röhögtek. Kedvem is lett volna a magnummal közéjük pirítani, de a múltat engedjük el, jó messzire, mint egy héliumos lufit.
- Igen. Akkor viszlát fél négykor a bejáratnál. Addig is legyen szép napod.
Mosolyogva válok el a nőtől, a viszontlátás örömét egyensúlyozva belsőmben. Lazán huppanok be a Mustáng kormánya mögé és egy intés kíséretében elhajtok, magam sem tudom merre. fiatal még a délután.
Anselmo

Témanyitás  Jessica Wilson on Vas. Ápr. 03, 2011 12:13 pm

- Igen, akkor négykor. *Nem, nem vagyok az a fajta, aki csak úgy felültet valakit. Ha ellenemre lenne a társasága - na meg, ha tudnám, mi is jár ténylegesen a fejében - akkor nyilván fel se ajánlottam volna a közös kávézást.*
- Neked is. Szia! *küldök még egy mosolyt felé, majd lesütöm tekintetem, a kutyára pillantok és sietős léptekkel haladok tova.*

//Köszi Smile //
Jessica Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Madison on Szer. Ápr. 20, 2011 6:31 am

Amint egy kis szabad időt kaptam, úgy száguldottam le vissza a földre, mint akit üldöznek. Na persze nem szó szerint, hisz eleve elég nehéz lenne odaföntről leszáguldani egy óriási csúszda, vagy valami hasonló segédeszköz nélkül, de... nem csak a szó átvitt értelmében érzem magam üldözöttnek. Természetesen nagyon örülök az új lehetőségnek, hogy új életet kezdhetek kicsit máshogy, és örülök a kihívásnak is, na meg az egészségnek, amiben előző életemben nemigen volt részem, de picit sok most mindez egyszerre, az égiek rengeteg tanácsa, az infók, a két védenc, akiket ezentúl nekem kell megvédenem a démonoktól... és minden veszélytől. Korábban arról sem volt fogalmam, hogy léteznek boszorkányok, démonok, égiek, fényőrök, vagy épp árnyőrök, most viszont, hogy meghaltam, majd visszatértem a halálból, mintha az egész világ a feje tetejére állt volna. Minden, amiben eddig hittem, vagy nem hittem... az egész egy nagy kuszaság... és vágyom egy kis csendre, nyugalomra, a természet lélekgyógyító erejére, ezért "menekülök" most egyenesen a tengerpartra. A nap már épp lemenőben van, így elég kihalt a part, a hullámok csendes zaját hozza felém a szél, amint helyet foglalok egy magányos sziklán. Tekintetem végigsiklik a tenger felszínén, egészen a horizontig...
Madison
Fényőr
Fényőr

Titulus : Sunshine-girl
Kor : 28

Hozzászólások száma : 21

http://vampiresnight.forumotion.com

Témanyitás  Milo on Szer. Ápr. 20, 2011 11:32 am

* Madisonak mivel jó rálátása van, környékre hamarosan észrevehet egy különös alakot a közelben. Az említett illető egy méretes tábortűz mellett ül. Rövid dús fekete haj keretezi durva vonású átlagos arcát, amelyet remekül kiegészítenek az egészen sötétbarna szemek. A felső testét, amelyen mérsékelt sportolás nyomai láthatóak semmi sem fedi, csak alsó testét takarta el egy egyszerű hétköznapi farmerral. A nyakában indián imakerék látható, mellette sámán dob és egy fából faragot-cápát formázó maszk, az övébe tűzve atame-t visel. Tekintetét mereven a lángokra fókuszálja, látszólag nem is figyel, a környezetére valójában azonban nagyon is élesen látja a dolgokat. A tűzbe ősi szokás szerint bizonyos érzékélesítő füveket kevert, amelyek segítik a sámánt a szertartásban. Ha tovább figyeli, észreveheti, hogy a dobja után nyúlt, és hangos kántálás közbe iszonyatos erővel dobolni kezd rajta. Ezzel párhuzamosan feltámad a szél is, amely messzire viszi a tengerek gigászi viharait idéző, különös mágiával áthatott zenét. *
Milo
Boszorka
Boszorka

Titulus : Képesség rabló
Kor : 30

Hozzászólások száma : 148

Témanyitás  Madison on Pént. Ápr. 22, 2011 7:01 am

A sziklán kuporogva felhúzom a lábaimat is, és a kezeimmel átkulcsolva ráhelyezem az állam, úgy figyelem tovább a naplementét. Ám hamarosan a tenger morajló zajaiba más hangok is vegyülnek, melyek felkeltik a figyelmemet. Dob hangját vélem hallani, mely egyre csak erősödik, és eddig csak filmekben látott indián szertartásokat juttat eszembe. Szétnézve a parton meg is pillantom a különös zene forrását. Nem messze tőlem egy fiatal srác ül egy nagy tábortűz mellett. Igaz, hogy most nincs itt más rajtunk kívül, ilyenkor egészen kihalt a környék, és ez egyébként sem egy forgalmasabb partszakasz, mégis különös nekem ilyet itt látni. A srác valószínűleg nem fél a lelepleződéstől... mert egyébként szinte biztos vagyok benne, hogy boszorkány... illetve valamilyen mágikus erő birtokában van... hacsak a megérzéseim nem csalnak.
Kíváncsiságom erősebb a tapintatosságomnál és a szégyenlősségemnél, ezért felkerekedek, és közelebb sétálok. Közben egy pillanatra sem veszem le a tekintetem a fiúról, és kicsit el is kerekednek a szemeim, ahogy észreveszem a kisebb szélörvényt körülötte. Nem akarom megzavarni a szertartásos művelet közben, ezért csak csendesen letelepszem mellé, és felváltva figyelem őt, majd az előttünk levő különös illatú tüzet. Minden bizonnyal valamiféle füveket is dobhatott rá... Remélem nem vagyok útban, és a jelenlétem nem zavarja meg a koncentrálásban.
Madison
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Milo on Pént. Ápr. 22, 2011 8:18 am

* Az ősi zene ritmusa messze száll a tengerpart széltében és hosszában megigézve mindenkit, aki meghallja azt. A ritmusnak nincsen különösebb szerepe, nem is konkrét céllal komponálták, hiszen mindenki azt hall meg benne, amit éppen hallania kell Lényegében az egész nem más, mint az egyetemes világrendet képező matematika egyenlet zenei kódolása, amelyet csak és kizárólag a hozzáértő varázslók tudnak megszólaltatni. Általában ezen a partszakaszon nincsen, senki csak nagyritkán téved erre egy-egy fürdőző vagy éppen varázslény, akik számára ez a hely nyugodt kikapcsolódást jelent. Milo pedig mindenkit szívesen lát, legyen jó, gonosz vagy éppen egyszerű halandó. Azonban aki erőszakkal szentségteleníti meg, a kunyhója környezetét annak erőszakkal fizet, és ez bizony szintén oldaltól független. A parton különös szimbólumokkal díszített kövek jelzik, hogy ez egy szenthely és tűzköré rakott speciális kristályok pedig egyértelművé teszi az avatott szem számára, hogy egy mágus építette ezeket. Hamarosan egy szőke hajú fiatal lány mászik le hozzá a közeli sziklákról és a tűz fénykörébe lép. Hősünk tekintetét ráemeli, miközben abba hagyja a különös dobbal való játszadozást. *
- Üdvözöllek a tüzem körül! Tudod, hogy miért vagy itt? -
* Kérdezi, különös hangon alig egy-két évvel lehet idősebb lánynál, de hangjában valami fajta földöntúli erő és bölcsesség árad. Látszólag igen csak nagy hatalma van, és sokat tud azonban a látszat nem mindig fedi a vallóságot. *

Milo
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Madison on Pént. Ápr. 22, 2011 9:48 am

Nem egészen értem a fiú kérdését, és emiatt kicsit zavarba is jövök.
- Szép estét! Hogy tudom-e miért vagyok itt? Mert idevonzott a dob hangja...? - a mondat végére egy kis bizonytalansággal kérdésbe hajlítom a mondandómat.
- Ne haragudj, ha megzavartalak, nem állt szándékomban, de a kíváncsiság lecsalt a sziklákról - bökök ujjammal a hátam mögé, ahonnan jöttem, majd az időközben elnémult dobok felé pislogok. Remélem tényleg nem zavartam meg semmit.
- Te valamiféle varázsló vagy, ugye? - Ez elég buta kérdésnek tűnhet egy fényőrző szájából, de hát én még olyan kezdő vagyok a mágikus lények világában. Még sokat kell tanulnom. Attól tartok, a saját képességeim határait sem ismerem még igazán.
- Egyébként Madison vagyok. Madison Quincey... - mutatkozom be, mielőtt végleg rám ragadna az udvariatlan kislány bélyege.
Madison
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Milo on Szomb. Ápr. 23, 2011 2:33 am

* Milo meleg barna szemeivel fürkészően néz a szőke hajú szépségre, miközben ütemesen szívbe a tűzből áradó bódító illatot. A szertartás során felerősödnek nem csak a fizikai, de a mágikus érzékelői is így a testfelülete bizseregni kezd, miközben mohón szívja magába a lányból áradó kevéske mágikus energiát. A képesség átvételére persze, továbbra sem képes ilyen távolságból, de megérzi a másik tiszta fényes már szinte angyali energiáját. Soha nem érzett ilyet korábban, de elég tudással rendelkezik, hogy tudja, a lányka nem lehet más csak is egy a híres fényőrzők közül. *
- Nem a dobom miatt vagy itt fényőrző! A kérdés most már az, hogy miért hívott ide a hangja? Persze, az is meglehet, hogy a tudat alatt én magam idéztelek meg csak éppen fogalmam nincsen, hogy miért. Nincsen olyan problémám, amiben te segíteni tudnál nekem, és amúgy is ritkán van dolgom a fajtáddal. –
* Hallatszik a nyugodt mély hang miközben egy intéssel jelzi, hogy foglaljon mellette helyet, a homokba fúródott, keresztbe fordított tuskók egyikén. *
- A nevem Milo Seewolf Battaglia. Sámán, varázsló boszorkány nevez, ahogy tetszik, a lényegen semmit sem változtat. Én vagyok ennek a területnek az őrizője, ez pedig az én orvosságos kunyhóm. -
* Mutatkozik be ő is majd a kezeivel egy kört ír le, amely pontosan behatárolja a kövekkel kirakott, területet. *

Milo
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Madison on Hétf. Ápr. 25, 2011 6:38 am

Kicsit elkerekednek a szemeim, amikor fényőrzőnek szólít. Fogalmam sincs, honnan tudja, hogy mi vagyok. Talán az arcomra van írva? Persze én is érzem, hogy ő más, érzem a mágiát körülötte, és ez a szertartás is elég árulkodó, mégsem tudnám pontosan megmondani, hogy micsoda. Tőlem akár démon is lehet, bár nem érzek semmi negatívat, de hiszen még soha nem találkoztam egyetlen démonnal sem, így nem tudhatom, milyenek, és mit kellene éreznem a közelükben. Ez a srác minden bizonnyal tapasztaltabb nálam.
- Öhm... én csak... odafenn voltam a sziklákon. Egy kis magányra vágytam, tudod... - magyarázkodom, és érzem, hogy közben halvány pír futja be arcom. Magam sem igazán értem, mitől is jöttem zavarba. Talán attól, hogy olyan idiótának érzem magam mellette, és még mindig nem teljesen értem, mit ért az alatt, hogy a dob hangja idehívott volna. - Szóval nem te idéztél meg, nem hívásra jöttem... csak a kíváncsiság csalt le... legalábbis azt hiszem... - Na ez aztán a magabiztosság!
- Örvendek, Milo - eresztek végül felé egy kedves mosolyt, mikor bemutatkozik. Tehát jól tippeltem, tényleg varázsló.
- Orvosságos kunyhó? - pillantok abba az irányba, amerre mutat. - Orvosságokat is készítesz? Vagy ezek olyan bájitalfélék? - kérdem, aztán ismét egy kicsit zavarba jövök a saját, buta kérdéseimtől. - Elnézést, ha butaságokat kérdeznék, csak... még elég tapasztalatlan vagyok - vallom be. - Nemrég lettem fényőrző...
Madison
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom