Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Tengerpart

4 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Tengerpart

Témanyitás  Lupo on Vas. Márc. 07, 2010 7:39 am

First topic message reminder :

Ahol a víz és a föld összeér.

Mesélői szín: Sárga || Karakterlap || Levelesláda || Rám tartoznak: Avatar-kérelmek, démonos cuccok + ami van
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 586

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Tengerpart

Témanyitás  Leah on Csüt. Okt. 28, 2010 9:40 am

- Minden boszorkának van fényőre, még ha nem is mutatkozik meg előtte sokáig. *Magyarázza türelmes mosollyal, majd vállat von.*
- Igaz, én csak félig vagyok az. Nem haltam még meg sose. *villan pimasz, manócskás vigyora a magyarázattal egy időben.*
- De azért remélem a hasznodra leszek majd sok mindenben.*fűzi hozzá kedvesen. A lány értetlenkedésén jót kuncog, majd rá pillant barna szemeivel.*
- A fényőrök nem csak védelmeznek, de tanácsokat adnak és segítenek is, ha kell. Valamiről nagyon töprengtél az előbb. Miről? A rokonod, akit keresel...? *firtatja kislányos, őszinte érdeklődéssel. Amennyire éretten tud korához képest gondolkodni, annyira bájos gyermekség is jellemző rá.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 26

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 16, 2010 12:29 am

*Hogy mikor érkeztem, milyen irányból, azt nem mondaná meg senki. Egyszer csak érezni a kellemes, buja virágok illatával telített, friss parfümillatot, majd társulok hozzá én magam is könnyed léptekkel haladva a férfi felé.
Tekintetem nem kifejezetten lopva szalad végig rajta. De ennyi és nem több. Talán még egy kis halvány mosoly, ami az ajkam szegletébe kiül.*
Kabátom alatt fehér pulcsit viselek, mélyzöld szoknyával, melynek vége a térdemet verdesi fodraival. Hozzá csizmát húztam, hajam kiengedve. - A tengerparti szél játékos örömére.*
- Szia. Sétálunk? *indítványozom is rögtön. Addig se gondolok másra.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Titulus : Ledér
Kor : 33

Hozzászólások száma : 214

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 16, 2010 12:53 am

*Hüm... ki tudja. A szeszélyesség meglepetéseket okozó tulajdonság. Meg aztán a tengerpartnak megvan a maga hangulata... azt hiszem, elkalandoztam kissé. Persze, közben lépteim követik a másikét, mellette haladva sétálok.*
- Én is örülök neked. *szalad kislányos, őszintének tetsző mosoly arcomra, ahogy rá pillantok. Éreztem a szavaiból a féltést, mely egyszerre mosolyogtatott meg és tett bizonytalanná. Miért félt egyáltalán? Miért fél engem?*
- Tudod, vannak olyan csaták, amelyekből az ember nem kerülhet ki győztesen. Ám én úgy vagyok, hogy ezekből is ki kell hozni a lehető legtöbbet. És most ezt hoztam ki. *pillantok rá, majd nem csigázva tovább, kibököm.*
- Tudom, hogy ki miatt vagy most San Franciscoban.
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 16, 2010 2:10 am

*Nem feltétlen az ő ügyére gondoltam, így csak halvány mosollyal lépdelek mellette, nem fűzve hozzá semmit. Csak a kérésére, kérdő tekintetére pillantok fel.*
- A név, amit keresel: Nathrasel. Ő kötött valamiféle egyezséget még a családoddal, talán nála megleled a rokonaid neveit is.
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 16, 2010 2:35 am

*Csak biccentek aprót arra, hogy köszöni.*
- Megbízható a forrásom. *Teszem hozzá, bár igazából magam se tudom, hogy miért. Az a része nem tartozik rá a férfira, hogy miért cserébe kaptam az infót és mitől védtem meg magam ezzel együtt. És ez így van jól.*
- Sajnálom, de nem. Ez minden. *Talán ki tudnék deríteni többet is Rafaeltől, de nem akarok. Egyetlen porcikám se kívánja annak a démonnak a puszta jelenlétét sem. Persze, ezt nem mutatom ki. Nem mutathatom.*
- Ugyan már Roy... *kuncogok a túlcsorduló hála kifejezésének hallatán, oldva a hangulatot köztünk és magamban is.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 16, 2010 3:03 am

- Nem mondtam, hogy nem volt az. *súgom csendesen, észrevétlen lassítva lépteinken. Szinte meg is állunk, én pedig szembe fordulok vele.*
- Nézd Roy én... *fogalmam sincs, mit mondhatnék, de nem is kell, mert belőle csak úgy folynak a szavak. A végére azért elvigyorodom.*
- De csak mert én sose bántam meg semmit. Soha. *súgom elvigyorodva, tenyereimmel közrefogva markáns arcát, majd könnyed csókot lehelek ajkaira.*
- Nem való, hogy egy démon segítsen egy boszorkán és az sem, hogy a boszorka megköszönjön valamit egy démonnak. Úgyhogy légy jó fiú és ne törődj velem. Mindkettőnknek biztonságosabb így. *Szerettem volna elmondani neki, mennyire is félek attól, amire Rafael készül, de nem mondhattam. Nem terhelhetem ilyesmivel, és különben sem vagyok az a fajta nő, aki hagyja, hogy a dolgait más intézze. Persze néha ki kell sírni magunkat, hogy emelt fővel mehessünk tovább...*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 16, 2010 3:41 am

*Csak elnézem arcát, az én képemre halvány, derűs mosoly szökik, ahogy érzem a visszakozását, viaskodását.*
- Nem fogok. De te ellenben most is tétovázol. *vigyorodom el anyai szelídséggel már-már. Tenyereim a férfi arcát melengetik, ahogy közelebb lépek és feltekintek rá.*
- Mit szeretnél most tenni? *sokértelmű a kérdés, és elsősorban becsapós.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 16, 2010 3:59 am

- Pedig az nem jó, ha az ember nem határozott a dolgában. *igazítom meg kabátja szegélyét anyáskodó mozdulattal, mégse lekezelőn. Finoman vonom közelebb magamhoz és hajolok nyakához, hogy fülébe súgjam.*
- Érdekes, a családod ügyéért nem félsz harcolni. *mosolyodom el csalfán. De megértem. A családja ezerszer többet jelenthet neki, mint egy magamfajta nőcske. Viszont látom a szemén, az apró rezdülésein, hogy akar. Ha akar, hát tegyen is érte! A nőknek nem bólogató kutya kell, vagy ordítozó majom, hanem egy oroszlán, aki büszkén, öntudatosan sétál mellettük.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 16, 2010 4:52 am

*Kellemesen bizsergető érzés kerít hatalmába, ahogy a másik közel hajol. Ó, te halandó szív, hogy az ördög vinne el!... Tekintetem szinte falja a másikét, füleim isszák a szavait és mintegy engedelmes bárányként hagyom neki a mozdulatot, hogy megcsókoljon. Sőt, vissza is csókolok finoman, lágy szenvedéllyel.*
- Nem azt akarom, hogy birtokolj. Azt akarom, hogy állj a sarkadra. *súgom.* Hogy ha úgy van kedved, fogd meg a kezem. Ha úgy van kedved, ölel át... csókolj. Spontán. Érted? *Magam sem tudom, miért mondom mindezt. Talán már belefáradtam abba, hogy annyira kiszámíthatóak a férfiak? Mert azok, Roy tekintetén is látom, hogy az egyik fele legszívesebben leszaggatná a ruhát is rólam, de a másik - a józan ész - elnyomja ezt.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 16, 2010 8:43 pm

* És én nem ellenkezem. Kezeim ritka keccsel fonják körbe nyakát, vállait és ahogy egy határozott, ám nem durva mozdulattal szinte magához ránt, beletúrok ujjaimmal tincsei közé.
Jóleső szusszanással veszem birtokba a már ismert ajkakat. Persze, közben megfordul a fejemben, hogy mégis mi a fenét csinálok?! Hisz nem az a jellemző - sőt, nagyon nem jellemző - hogy másodjára, urambocsá' helyzetünkben harmadjára is összeálljak egy pasassal. Nem szabad, nem lehet... de amikor olyan biztosan tart, mintha tenyereit direkt a derekamra tervezték volna.
A közelsége megrészegíti mindkét énemet. - Még ha más-más okból is.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Szomb. Nov. 20, 2010 7:20 am

*Ha tudnám, hogy jelenleg Roy is a két énem kapcsolatát elemzi, lehet nem lennék ilyen kezes bárány, hanem - szórakozás ide, vagy oda - csúnyán otthagynám az urat. De szerencséjére nem tudom, Rafaelre pedig nem akarok gondolni, mert előtörne belőlem a tömör undor, amit a démon iránt érzek.
Csábos mosolyra húzódik kecses ajkam, ahogy követem a srácot, majd amikor bezárja utánunk a boltocska ajtaját, aprón magasba szaladnak szemöldökeim és ragadozótekintetemmel reá pillantok.*
- Komolyan azt hiszed, hogy bezárhatsz bárhova is? *kuncogom játékosan, hisz ezzel együtt közelebb lépek, ujjaim a vállain sétálnak felfelé és tarkójánál a hajába túrok szórakozottan, míg ő maga elvan az áram és hasonló kényelmi kecelékek "szerelésével". Már múltkor is felfigyeltem rá, hogy az elektronikus dolgok mintha haptákba vágnák magukat egyetlen intésére. És ez nem lep meg, hisz boszorkány a drága, nem is akármilyen pedigrével. Persze, én se panaszkodhatok, csak egy a bibi... mióta eljöttem San Franciscoba, egyszerűen kiradíroztak szerintem a családfáról.
A csókok ellen persze nem tiltakozok, addig se agyalok butaságokon. Kivéve, ha Roy annak számít...*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Szomb. Nov. 20, 2010 9:15 am

- Arra semmi szükség. *Súgom az előzékenységét illetően, majd lehunyom jóleső szusszanás közepette a szemeimet, ahogy rácsókol pilláimra. Minden porcikám küzd, hogy ne essek neki, hogy az életerejét ne szomjazza a démoni énem oly veszettül. Megijeszt, amit előcsal belőlem a férfi, mert ilyet másnál nem tapasztaltam. Akarom. Újra és újra.
Csókja az ajkamat éri, én pedig megadó sóhaj keretében, apró szitokszót ejtve csókolok vissza, ám mellőzve minden finomkodást. A nyers vágy, a szenvedély heve fűti a csókot, ahogy közben finoman hátráltatom a férfit, míg falig nem ütközik. Tenyerem felcsúszik hasán, mellkasán, ujjaim szinte végigszántják felsőtestét az anyagon át a heves mozdulat közepette.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Szomb. Nov. 20, 2010 9:36 am

*Ahogy a hajamat egy ügyes mozdulattal félrelöki, fejem is billen ösztönösen oldalra, mintegy felkínálva a nyakam bársonyos bőrét a férfinak. Félhangos sóhaj hagyja el a csókokra ajkaimat, minden pórusom beleremeg az érzékel játékába, amit Roy űz velem. Sok a miért ezzel a pasassal kapcsolatban... de nem akarok rájuk választ kapni. Most nem.
Ahogy tenyere az oldalamon halad, finoman nyúlok értük és vezetem ujjait kabátom öve, gombjai felé.
Ajkaim a nyakába, fültövébe csókolnak vadul. A fűtéssel nem lesz gond, úgy vélem...*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Szomb. Nov. 20, 2010 11:19 am

* A kabát könnyen hullik a másik mellé a földre, majd csak csókolom, mint aki jól akar lakni vele. (Valahol ez is igaz egyébként...) Egyszerűen azt akarom, hogy akármilyen úri származású, vagy mindegy milyen nő is kössön ki mellette élete párja cetlivel a homlokán, a férfi csak hozzám vágyjon, engem akarjon. Igen, féltékeny lennék, ha nem így lenne. Nem tagadom.
Ahogy ujjaival finoman a fenekembe mar, mint valami nagymacska mordulok fel halkan, jólesőn. Kezeim közben az ingén haladnak lefelé, ahogy csókjaim is. A perzselő, nem feltétlen finomkodó csókokat megelőzi egy-egy gomb kigombolása, ahogy haladok lefelé...*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Vas. Nov. 21, 2010 6:51 am

[18+?]

*Tehát soha? Sanyarú sors ez egy ilyen jóképű úriembernek. Biztos sok csinos lánysír utána.
Egy könnyed mozdulattal fejti le az inget róla a nő, simít végig izmos testén vadóc nagymacska módjára, majd előzékenyen segédkezik a tulajdon felsőjének, melltartójának lekerülésében. Érzi, hogy a testhője termikus kölcsönhatásba lép a csípős hideggel, így a férfi testéhez simul, hogy egy sóhajtásnyi rés sincs közöttük.
Ajkai a nyakára csapnak le, lehet, holnapra kissé meg is fognak látszódni a heves, szenvedély fűtötte csókok nyomai, de ez meg se fordul jelen pillanatban a fejében.
A keze már az övet oldja meg, tenyere a férfi ágyéka táján jár izgatóan simítva, becézve Roy kis barátját a nadrágon át.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Nov. 23, 2010 1:13 am

[MÁSIK IDŐSÍK, MÁSIK RÉSZE A TENGERPARTNAK]

*Elnézi a lány arcát elmerengve, majd tekintetét ő is a vízre szegezi csendesen.*
- Nos... ha azt mondom, hogy boszorka vagy, mégpedig a jó oldalán álló boszorkák egyike, azzal nem viszlek előrébb a megoldáshoz, ugye? *sandít rá halvány, pimasz kis mosollyal.*
- Semmi baj! *vágja rá a szabadkozásra, hisz inkább neki kellene elnézést kérnie, hogy ilyen hirtelen rátört.*
- Figyelj... én nem akarok semmit sem erőltetni. De ha szeretnél valakivel dumálni, csak hívj. Na meg persze... ha bajban vagy, akkor is. *szélesedik ki mosolya, majd feláll ültéből és leporolj szoknyáját a hátsójánál egy ügyes mozdulattal.*

Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 26

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Lilith on Kedd Nov. 23, 2010 11:51 am

[18+ !!!]

*A szoknya oly könnyeden hullik a földre, ahogy egy jóleső érintés nyomán nyakam billen finoman oldalt, hogy félrehulló barna tincseim felfedjék a puha, bársonyos bőrt a férfi kutató ajkai számára. Az enyémekből sóhaj szakad fel.
Még néhány mozdulat és a nadrág is a szoknya sorsára, mi pedig a földre jutunk. Szinte magamra húzom a férfit, hátán az ujjam, körmöm - akármennyire is vigyázok, hogy ne sértsem - hátába mar egy vehemens, követelő mozdulat közepette.
Egyszerre éri majdhogynem teljesen ruhátlan testemet hideg és meleg, és ez csak fokozza azt a kellemesen extázis szerű hangulatot, ami rajtam uralkodik jelen pillanatban.
Tény, sosem volt alkalmam még ilyen körülmények közt egy pasasnak esni, pedig volt már pár érdekes szituáció a nem is olyan rövidke életemben.
De ki ez a Roy Templeton, hogy már megint ő...? Igen, ez is valami újszerű. Komolyan, lassan, mintha házasok lennénk, de minimum szeretők... megáll a démon-ész!*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Hétf. Nov. 29, 2010 12:54 pm

[18+]

*Jóleső sóhaj, apró-halk nyögés szakad fel ajkaimból a harapás nyomán. Ahogy a férfi felém kerekedik, testem az övének feszül. Melleim a mellkasának, hasam a hasához, csípőm a csípőjéhez...
Egyelőre csak játékos módon "tiltakozom" a pozitúra ellen, csókokkal, finom harapásokkal, de hagyom, hogy azt érezze, a kezei közt tart, hogy birtokol és nincs menekvésem öleléséből, ahogy testemre hajol.
Ujjaim hajába túrnak vadul, csókjainak heve felerősödő sóhajokat csal elő belőlem.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Vas. Dec. 05, 2010 7:56 am

[18+]

Élvezem ezt a játékot, hogy a férfi akar, kíván, de mégse birtokolva, alárendeltetve magának, hanem egyenrangú félként.
Az anti-bébi versikét félbe szakítom egy heves, kiharcolt csókkal, s közben kezem a férfi széles vállairól a kabátom felé kúszik. Vagyis ahol lennie kell annak a fránya kabátnak... meg is lelem, a zsebében a kis csomagot is.
Tény, hogy nem így terveztem és "nem neki szántam" a dolgot, de ha már így alakult, ne ez legyen az akadály.
Ahogy ajkaim elszakadnak ajkaitól, kettőnk közé emelem a csalhatatlan formájú, feliratú csomagocskát némán, elvigyorodva széles, szép mosollyal.
Közben combjaim, lábaim a férfi csípője köré fonódnak, hogy egy határozott mozdulattal kerekedjek Roy felé - persze erőfölényben lévén ez csak úgy lehetséges, ha ő is engedni akarja.
Felé kerekedve nyakától haladva hintek csókokat testén, hogy egyre inkább lefelé, csípője, férfiassága felé halava ízleljem végig minden porcikáját a vágykeltő csókokkal. Aztán pedig saját kezűleg oldom meg a fogamzásgátlási "problémát"...*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Szer. Dec. 08, 2010 6:06 am

[18+]

*Olybá tekinthetek a férfira, hogy arcomról tisztán leolvasható: még a feltételezés is abszurd, hogy gyereket akarjak. A fene se fog szenvedni azzal, hogy kihordja, megszülje, aztán még fel is nevelje!
Látva a másik zavartságát, orvul kihasználom ezt és kerekedek felé. Egy időre.
Ténykedésem közepette ahol ujja a bőrömet rajzolja, szinte felpezseg, szikrázik útja. Én pedig felfelé veszem az irányt testén, ajkaim vadul csókolva elérik hasát, mellkasát, nyakát is lassan s közben melleim, testem hozzásimul az övéhez.*

Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Szer. Dec. 15, 2010 9:47 pm

[18+]

*Ahogy ujjai, keze a testem be váj finom, mohó hévvel, kedvem lenne szinte felfalni a másikat. Már jó értelemben, csókjaimmal és van egy olyan érzésem, Roy se nagyon tiltakozna ellene. A józan eszem azt teszi, már mióta ide bejöttük: tiltakozik. Mert mégiscsak egy pasas a sokból, nem érdemel ő se többet belőlem egy alkalomnál. A mellékelt ábra szerint mégis...
Ezen agyalva kissé elmerengek két csók közt, meg Roy erőfölényben van - nem esik nehezére újra felülre kerülni.*
- Hé! *de csábos, csalfa mosoly ül a felháborodást játszó arcomon, tekintetem csillan, ahogy feltekint rá. És ahogy lehajol, hogy ajkai nyakamba, ajkaimba, kebleimbe "marjanak", tenyerem játékos, izgató lassúsággal vándorol végig hátán, gerincén, hogy csípőjét megkerülve simítson végig combján, annak belső felén és vissza. Az emberi énem megmaradt kis darabkája újra és újra vágyik ennek a pasasnak a közelségére, talán komolyabb dologban is benne lenne, de a démoni felem - szerencsémre - gyorsan lebeszéli az ilyen elvadult, képtelen ötletről.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Lilith on Hétf. Dec. 20, 2010 9:40 pm

18+

* Megőrjít ez a várakozás. És jó értelemben mondom, hisz a férfi minden egyes csókja, érintése közelebb visz valami delíriumos, őrülten érzéki állapothoz, melyet ugyan lehetne még fokozni... És élhetően fogunk is, de a férfi húzza az időt, húzza az agyamat is, én pedig engedek neki, tudván, hogy ez nekem jól esik.
Ahogy meztelen testemen halad csókjaival egyre lejjebb és lejjebb, félhangos sóhaj szakad fel ajkaimról, de bizony, mikor eléri hasam, oldalam, kéjes kis mosoly, kuncogás sem marad el.*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Angel on Kedd Dec. 21, 2010 7:36 am

* Sárga lángnyelvek közepette tűnnek el és tűnnek fel pontosan a tengerpart egyik legelhagyatottabb részén. Azonban hősnőnk gondolkodni elfelejtett mielőtt cselekedett ugyan is itt meglehetősen sötét van és ő kabátját is az edzőterembe hagyta. Itt pedig nagyon is hideg van és nedves szél is, amely pillanatok alatt átfagyasztja a megfelelő embert. Hősnőnk bár nem az a fajtós fajta, de ezt egyből megérzi, a teste libabőrős lesz, majd remegni kezd. Hogy legalább lásson, valamit erősen koncentrál és lángnyelveket bűvöl, a kezébe majd a part felé hajítja azokat bevilágítva ezzel a part egy részét. *
- Keress, légy szíves egy kis uszadék fát én majd meggyújtom őket. Ezen partszakaszon sok mindent lehet találni, ami éghető. Csinálok, egy kis tüzet gyakorlunk, aztán meghívhatsz valahova vacsorázni. A saját részemet állom, ha szeretnéd, nem élősködni akarok, rajtad szimplán rühellek egyedül vacsorázni. A nevelőim pedig mindenek csak éppen nem házi asszonyok. -
* Mondja miközben az előbbi módszert alkalmazva megpróbál egy rendes tűzlabdát létre hozni. Ez úgy harmadik próbálkozásra össze is jön így már tűrhető fényhez jutottak és látszik is néhány fa és szemét darab, amiből talán lehetne is tüzet csinálni. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az angyali démon
Kor : 25

Hozzászólások száma : 130

Témanyitás  Angel on Kedd Dec. 21, 2010 9:18 am

* Gyorsan összegyűjtenek egy kis uszadék fát és szemetet, amelyet a saját erejével pillanatok alatt lángra lobbant. Elég ügyesen csinálja, ami nem is csoda, hiszen többször volt már hajléktalan és néhányszor csak a hasonló tüzek mentették meg az átfagyástól. Kis lyukat kotor homokba, a tengertől kellő távolságra és ebbe állítja bele fadarabokat az aljába pedig éghetőnek látszó szemetet rak. Hamarosan átmelegedik és már fényük is van így belekezdhetnek a tényleges gyakorlásba. Amikor azonban a vacsora kérdésére kerül a sor akkor, egy pillanatra halálos rémület jelenik meg az arcán, reggel óta nem evett semmit és mióta nem él semmilyen káros szokással bizony ezt meg is érzi. Szerencsére kiderül, hogy ez még csak kezdő edzés és nem kell koplalnia. *
- Hu, királyság akkor lesz még is vacsorám. Aztán majd eldöntjük, hogy milyen arányban fizetjük, és hogy hova megyünk. -
* Mondja, miközben felveszi az alap egyenes állást és elkezd lélegezni persze még elég ügyetlenül, de látható lelkesedéssel. *
- Jó akkor mit is csináljak? -
* Kérdezi, kissé türelmetlenül miközben ugrál néhányat láthatóan csak úgy tombol benne vitalitás és az energia. *
Angel
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az angyali démon
Kor : 25

Hozzászólások száma : 130

Témanyitás  Lilith on Szer. Dec. 22, 2010 3:13 pm

18+ // ROY-JAL

*Bizony, főleg hasfalának oldala, esetleg ha a férfi lejjebb merészkedne, akkor combjának belső fele bizonyulnak csiklandósság terén erogén zónáknak. A csókokra, mozdulatokra teste finoman megvonaglik, bőre felpezseg. És persze nem szűnik a bájos, már-már gyermekien édes mosoly sem arcáról.*
- Rooo-hoy... *kuncogja.*
- Me-megölsz... *kacag csengőn, majd jóleső, heves szusszanás követi, hisz a férfi csak nem hagyja abba, újabb részeket fedezget fel ajkaival.*
- Megőrülök. *súgja, szemeit egy pillanatra lehunyva, ujjai vadóc mód vájnak a férfi hátába, ahogy végigszaladnak gerince mentén.
Tény, nincs hozzászokva, hogy ennyit húzzák az agyát, mikor szinte széttépi belülről a vágy. Kellemes egy őrület, meg kell hagyni azért...*
Lilith
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

4 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next