Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Utcák és sikátorok

6 / 13 oldal Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Utcák és sikátorok

Témanyitás  Lupo on Kedd Szept. 15, 2009 4:59 am

First topic message reminder :

Kis utca, nagy utca, széles utca, keskeny utca, főút, mellék út és minden egyéb közlekedési célzattal fent tartott beton-, vagy aszfaltsáv, a sikátorokat is beleértve.
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 586

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Utcák és sikátorok

Témanyitás  Raoul on Vas. Okt. 24, 2010 4:42 am

*Bizony, hogy ott áll és szemlátomást nem szándékozik tágítani. Sőt... súlyos léptekkel indul meg a nő felé, lassan... arca rezzenéstelen, azzal a tipikus börtönviselt kifejezéssel, csak a pszichopata mosoly hiányzik.*
Raoul
Démon
Démon

Titulus : Daredevil
Kor : 511

Hozzászólások száma : 620

Témanyitás  Vienne on Vas. Okt. 24, 2010 4:47 am

*Arcán előbb riadtság, majd pattanásig feszülő, várakozó feszültség lesz úrrá. A motor kormányába szinte belemélyednek ujjai, ahogy markolja azt. Tekintete a férfi mozdulatait követi.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Raoul on Vas. Okt. 24, 2010 4:49 am

- Az épületet levédtem. De nem tart sokáig. *Jegyzi meg amolyan köszönésként, úgy két méterrel a motor előtt megtorpanva. Tekintete végigjár a nőn... majd a motoron. Egyik szemöldökét kissé felemelve konstatálja, hogy az ő járgányával furikázik Vienne.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Okt. 24, 2010 4:52 am

*Bár a pillantás kellemes, borzongató érzést hoz magával,mégis igyekszik könnyedén vállat vonni a motor és az ő kettősére. 2in1, kívánhat a pasas ennél többet?*
- Mit akarsz? *mert ok nélkül még sose jött a férfi. Csakúgyból. De szép is lenne egyszer...áh, igazából nem is érti, mit keres itt a másik.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Vas. Okt. 24, 2010 4:56 am

*A kérdés meglepi, igazából maga sem tudja rá a választ, tekintetét félrevonja, pár pillanatig, zavart szusszanás kíséretében néz más felé.* - Mit akarok? *Újra Vienne-re néz, fürkésző tekintettel.* - Kettőnk közül nem én vagyok, aki azt tesz, amit _akar_ *Ártatlan megjegyzés, a legkevésbé sem szemrehányás. Még el is mosolyodik hozzá halványan.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Okt. 24, 2010 4:57 am

- Oh tényleg?! *kedve lenne képen törölni, vagy addig ütni, míg ott az a mosoly a képén.*
- Mert szerinted én ezt akarom? Ezt az állandó bizonytalanságot veled kapcsolatban?! Hogy ha van valami, érdekes, ide tudod tolni a hátsódat, de egyébként... ha ennyire ciki odalent, hogy egy boszorka a nőd, akkor mondd, hogy felejtsük el és ennyi. *Túléli. Vagy önként adja meg magát Luponak, ami esetében valószínűbb.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Vas. Okt. 24, 2010 5:02 am

*A mosoly lefagy az arcáról, tekintete a nőt fürkészi. Tisztában van vele, hogy Vienne nem gondolta teljesen át a mondandóját, így a legkevésbé sem veszi magára... vagy legalább is nem mutatja.*
- Üss meg. *Mondja halkan, még visszhangot sem ver ez a két szó a teljesen üres, félkész épületben. Igen, komolyan gondolja.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Okt. 24, 2010 5:09 am

Dehogy ütlek! *vág vissza, beletúrva egyébként is szél borzolta, buján kócos hajába. A motorról azért lekászálódik, a másik felé lép.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Vas. Okt. 24, 2010 5:13 am

*Csend a válasz után. Pár másodpercig egy szót sem szól, csak figyeli a nőt.*
- Félsz? *Suttogja, tekintete valami furcsa elszántságot tükröz.*
- Félsz szembenézni a dühöddel? *Ugyanazon a hangon, provokálja a nőt.*
- Most itt vagyok. Tedd meg. *Széttárja karjait, jelezvén, hogy fegyvertelen és nem szándékozik védekezni sem.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Okt. 24, 2010 5:15 am

- Nem félek. *feleli egyszerűen, tényközlőn, hisz mitől is félne? Felpillant rá, köztük kevesebb, mint karnyújtásnyi a távolság.*
- Nem félek! *vág vissza újra, majd lehunyja szemeit megadón szusszanva. És amikor újra a másikra pillant, azzal szempillantásnyi időben lendül a karja, ökölbe szorított kézfejjel. Ha nem védik, ki, hát nem védik. Raoul állkapcsa bánja a balost.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Vas. Okt. 24, 2010 5:17 am

*Ő pedig egyáltalán nem védekezik, úgyhogy az ütéstől megtántorodik, hátra is esik, de kezével megtámasztja magát és pillanatok alatt újra két lábon van. Másik kezével állkapcsát igazgatja, hangosan szuszog. A fájdalmat érzi, még ha gyorsabban is gyógyul. Szája szegletéből letörli a kiserkent vért. Visszalép oda, ahol előbb állt.*
- Ne fogd vissza magad.
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Okt. 24, 2010 5:20 am

- Ez így túl egyszerű. *von vállat, majd fordulna vissza, hogy visszalépdeljen a motorhoz. Arcán a szokásos dacos, közönyös kifejezés álarca ül. De tény, semmi élvezet nincs abban, ha egy darab zsákot püföl az ember. Fegyvertelenre támadni amúgy is disznóság, akármilyen teremtménye is legyen az úristennek az ellenfél.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Vas. Okt. 24, 2010 5:23 am

*A nő tehát sarkon fordul, de Vienne azt érezheti a következő pillanatban, hogy megfordul a világ és egy erős férfitest szorítja az épület félkész falához, nyakánál keresztben a férfi karja, mely éppen annyira szorítja, hogy még éppen kapjon levegőt.*
- Elhagytalak! Nem voltam itt, mikor a legnagyobb szükséged volt rám! Csak... játszottam veled. Tönkretettem az egész életed! Tudom... Láttam! Meg kéne hogy ölj. *Szinte teljesen kifordul magából, hangja a végére már ziháló halkságba megy át. Isten tudja mit akar... talán feloldozást. Még utoljára, amíg ezt kérheti a nőtől.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Okt. 24, 2010 5:25 am

*Hangos nyekkenéssel éri el a falat, épp védekezne, de a férfi erősebbnek bizonyul, hát barna tekintete gyilkos csillanással pillant fel rá, mintegy magyarázatra várón, hogy mégis mire jó ez az egész. Mellkasa idegesen jár fel-le.*
- Nem ölhetlek meg. *súgja vissza, ajka megremeg az elfojtott érzésektől, indulatoktól.* És nem csak az alku miatt, hanem mert... *tekintete a másikéba fúródik, de nem, nem fejezi be a mondatot. Helyette egyik karja felemelkedik, finoman simítva birtokolja be a férfi arcát.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Vas. Okt. 24, 2010 5:27 am

- Nem. *Ha befejezné a mondatot, se sikerülne, hiszen Raoul közbeszól, megcsóválja a fejét, igyekszik lerázni arcáról a nő kezét, de a közelség miatt ez nem egyszerű. Végül egyszerűen elengedi a nőt, hátrébb lép, tekintete hitetlenkedő... egy megtört férfi néz szembe Vienne-nel, a színjátéknak vége.*
-Az elejétől fogva tudtam merre tart a kettőnk kapcsolata... eleinte próbáltam tenni ellene, de a sors nem adja könnyen magát. Egyre-másra hagytam el a lehetőségeket, amikor kiszállhattam volna és mindegyikkel tökéletesen tisztában voltam. Azt is láttam, hogy az én döntéseim hova fognak juttatni téged. És én nem tettem semmit. Önző voltam. Minden egyes döntésemet magam miatt hoztam és amikor feleszméltem már késő volt. Én tehetek róla, hogy itt tartunk... én tehetek arról, hogy az életed egy cérnaszálon függ... A jövő képlékeny és... *nagyot nyel, kétségbeesettnek tűnik.*
- Én tanácstalan vagyok. *Lesüti a szemét, zavarodott, végül egyszerűen csak térdre rogy, hangosan zihálva, Vienne ezt az oldalát nem ismeri... maga sem tudja mire vár. Talán a nő kiábrándul belőle, talán sikerül felnyitni a szemét... talán... fogalma sincs.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Okt. 24, 2010 5:29 am

*Szikrákat vető tekintettel mered még mindig a férfira, mikor végre rendesen levegőhöz jut. Lép egyet előre. Nem Raoul felé kifejezetten, csak előre, hogy ne a falnál álljon. Az már kérdés, hogy a két irány egybeesik.*
- Akkor menj el és hagyj stílusosan megdögleni, vagy ölj meg magad. *Bizony Lupora céloz, meg a tervére. Hangja halk, rezignált.*
- Mert ez így nem élet nekem... *Holott valójában totál mást szeretne. Azt szeretné, hogy Raoul maradjon vele, vállalják fel, és tesz rá, hogy ettől ég és pokol is a nyakukra jár majd. Leküzdik. Ketten. Csak maradjon itt, ne menjen el.
Odalép mellé, lehajol, hogy ajkai fülét cirógatják.*
- Tudod miben különbözünk mi halandók tőletek? Hogy bár hibázunk, képesek vagyunk megbocsájtani és továbblépni. És megpróbáljuk helyrehozni a ballépéseinket a tőlünk telhető módon. *súgja, nem hajol el.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Vas. Okt. 24, 2010 5:35 am

*Arcát a kezeibe temeti a nő szavainak hallatán. Jobban fáj neki, mint az ütés. Teljesen tisztában van vele, hogy milyen következményekkel jártak a tettei. A lélegzete is elmarad, amikor Vienne-t közel érzi magához. Fejét lassan kiemeli tenyereiből, a borostyánbarna tekintetben ismét valami elszántság tűnik vissza, ahogy szembenéz a nővel, hihetetlenül közelről.*
- Helyrehozom... De ahogy te szeretnéd az túl nagy árat követelne. *Suttog, eltökéltnek tűnik... talán terve is van. Ugyanis látja a jövőt, látja a döntésekkel járó eseményeket és azt is, hogy Vienne élete lenne az ár, az ő céljáért. De létezik más megoldás. Ha Vienne most Raoul fejébe hallgat, hallhatja, hogy az álombeli beszélgetésük hangzik vissza, az amikor kiderült, hogy a férfi az okozója a nő terveinek.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Okt. 24, 2010 5:37 am

*Szusszan a férfi szavaira. Túl nagy árat? Hát kösz... tényleg könnyebb elmenni valami isten háta mögötti helyre, nem igaz? Leguggol a másik mellé, úgy tekint rá.*
- Raoul... *súgja a gondolatok hallatán, tenyerét a férfi arcára helyezve fordítja maga felé azt.*
- Nem te vagy az oka. Részben persze te is, de én is ugyan úgy benne vagyok. És a jövőt a legnehezebb megváltoztatni, ezt te igazán tudhatnád. *szusszan kicsit engedve a morcosságból, halvány mosolyt küldve a másik felé.*
- Elég volt... elegem van a taktikázásodból és a terveidből. Miért... miért nem tudsz egyszer legalább spontán azt cselekedni, amire vágysz? *hangja visszatérően komoly, talán kicsit rideg is, de az érintés ezt feledtetheti kissé.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Vas. Okt. 24, 2010 5:39 am

- A jövő folyton változik... csak olyan irányba kell terelnem, ami mindenkinek kedvez. *Hisz benne, hogy változtathat, bizonyára terve is van, de nem gondol rá. Ő már döntött... a nő helyett is. Halkan beszél. A spontanaitás pedig...*
- A terveim nélkül már egyikünk sem élne. *Tekintete enyhül, az érintés jó érzéssel tölti el, felhozza benne az emlékeket a nő közelsége. Kezét a nő arcára simítja. Mindennél jobban vágyik arra, hogy ne kelljen terveznie és meggondolatlan lehessen, de talán ő tudja a legjobban, hogy egy rossz lépés is végzetes lehet.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Okt. 24, 2010 5:41 am

*Rosszallón szusszan, mert idegesíti, hogy a zsigereiben érzi, hogy a férfi tervez már megint valamit. És úgy tűnik, nem szándékozik most sem beavatni.*
- De legalább boldogan haltunk volna meg. Én biztosan. *szűri ki fogai közül, kettejük között a távolság pedig elenyésző.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Vas. Okt. 24, 2010 5:44 am

- Haljak meg azzal a tudattal, hogy én okozom a te halálodat is? *Suttogja, szemei elkerekednek, de kezei továbbra is a nő arcán van.*
- Ezt nem kérheted tőlem. Bármilyen áldozatot hajlandó vagyok meghozni érted, de ezt nem kérheted. *Nem bírja állni a nő tekintetét, szemeit lehunyja, fejét lehorgasztja, keze is lesiklik a nő arcáról. Nem tudja most mi legyen a következő lépés.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Okt. 24, 2010 5:46 am

- De nem... *sóhajt lemondóan. Nem ezt mondta. Nem is kérne ilyet, de egyébként is mondta már, hogy ez kettejük hülyesége, nem egyedül Raoulé. Ha nem habarodott volna bele, ha hallgatott volna a démonra, hogy maradjon távol tőle... de ő makacsul az ellenkezőjét tette, mint valami gyerek.
Egyszerűen csak átöleli a másikat, helyezkedve kicsit, majd fejét a mellkasára hajtja. Lehunyt szemmel szuszog, szívja magába a másik illatát, érintését, közelségét. Mindent, ami Raoul.
Keserédes, békés pillanat ez kívülről nézve, de elméje tombol, vagdalózik és ön-sanyargat. Miért kellett ennek így lennie? Hogy juthattak idáig? Miért hitte anno, hogy lehet másképp? Valahol mindig is tudta, hogy kettejük kapcsolata zátonyra van ítélve, mégis azt hitte, ez most más lesz...*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Vas. Okt. 24, 2010 5:53 am

*Az ellenkezést nem reagálja le, szentül hiszi, hogy a nő nem tehet semmiről. Érzi, hogy Vienne igyekszik hozzá férkőzni, ő pedig hagyja, bár kissé tétovázva veszi rá magát, hogy átölelje, csak a saját dolgát nehezíti meg ezzel, de vannak olyan dolgok, amik ellen kár harcolni. Végül karjai körülfonják a nőt. Ahogy ott a földön térdel az üres, még egyelőre romos házban, karjaiban a nővel, valami mérhetetlen béke lesz úrrá rajta... és ezzel együtt iszonytató fájdalom is, hogy ilyen többet nem lesz, ha végrehajtja, amit tervez. Márpedig eltökélt. De most csak a nő hajába fúrja az arcát, nagyot szusszan, mélyen magába szívja Vienne illatát. Más nem töri meg a csendet...*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Okt. 24, 2010 5:59 am

*Észrevétlen, de egy idő után már a másik arcát fürkészi tekintetével. Meg ezzel együtt gondolatait is, melyek nem törpülnek el nyilván a sajátjai mellett. Azért kicsit feltűnő, hogy mily hosszan nézi a kedvest. De miért ne tenné? Minden egyes pixelét emlékezetébe akarja vésni. Mert most mi lesz? Elmegy újra? Talán tényleg örökre? - gondolatok közt kutatja ezekre a választ némán, szótlanul.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Raoul on Vas. Okt. 24, 2010 6:05 am

*Késve veszi észre, hogy Vienne őt fürkészi. Tekintete hasonlóan állapodik meg a nőn, némiképp kérdőn... nem érti. Talán ki is megy a fejéből, hogy Vienne a gondolataiban is kutathat, így nem nagyon korlátozza őket. Igen, most távozni fog, de nemsoká visszatér majd és végrehajtja "A terv"-et, ami talán megoldás erre az egész helyzetre. Ennyi olvasható ki a fejéből, majd észbe kap...* - Ne csináld. *Súgja a nőnek, igyekszik nem gondolni a terveire. Valószínűleg, amit tervez, már elővigyázatosságból régebb óta "A terv"-nek nevezi, így mindenki előtt rejtve marad.*
Raoul
Démon
Démon

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

6 / 13 oldal Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next