Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Portsmouth Square

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Portsmouth Square

Témanyitás  Vienne on Csüt. Ápr. 08, 2010 4:59 am

Bár építészetileg a nyugatot idézi, a kínaiak mégis szinte teljesen magukévá varázsolják ezt a Chinatown szívének is nevezett teret.
Láthatsz errefelé kínai táblás játékot űzőket, játszadozó gyerkőcöket és hozzájuk tartozó anyákat, illetve az idősebb korosztály előszeretettel beszéli meg napi pletykáit az árnyas részeken elhelyezett padokon ücsörögvén.
Minden szombat éjszakán Éjszakai Piacot tartanak itt, ami igazi látványosság, némi parádés felvonulással, előadással körítve.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Portsmouth Square

Témanyitás  Vienne on Kedd Május 25, 2010 9:02 pm

*Észrevétlen veszik bele a nyüzsgő tömegbe. Egy padon ülve "olvas", legalábbis úgy tesz. Tekintete azonban lopva végig-végigjár az embereken, keresve azt a nyamvadt boszorkát, aki a múltkor olyan csúnyán elbánt vele. Még szerencse, hogy olyan nehéz őt eltenni láb alól, hála a képességének.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Május 27, 2010 2:07 am

*Kerülgeti az embereket ahogy sétál át a környéken. Leah anno errefelé rakta ki, mikor találkoztak először, reménykedik benne hogy odatalált gyalog is. Utál gyalog tájékozódni, de hát a kocsi szervizben van. Ahogy átvág a tömegen egy alakra figyel fel. Először csak futólag tekint rá, és mikor rájön ismerős az arc akkor néz csak vissza. Az álla is leesik mikor rájön ki is üldögél a padon. Gabriel az egyik legmagasabb rangú démon. Már kezd is melegedni a levegő körülöttem, mikor leesik neki, hogy a tömegben nem tud mit kezdeni. Valahogy el kel csalnia egy olyan helyre ahol nem láthatják mások. Amíg ezen filózik, a kiszemelttől látótávolságon belül elég messze helyezkedik el, és figyeli.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 30

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Vienne on Szomb. Május 29, 2010 5:42 pm

*Idővel csak kiszúrja a boszorkát, akit keres. Három éve összejött egy démonnal, majd a végén csúnyán megölte. Csakhogy akkor nem számított rá, hogy lesz a dolog végén, úgy kilenc hónapra rá egy kis... mellékhatás.
Szóval kiszúrja. Egy laza mozdulattal hajtja össze az újságot és pattan fel, hogy ráérős, lassú lépteivel kövesse. Céltudatos, nem téveszti szem elől a gyanútlan nőt.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Szomb. Május 29, 2010 9:51 pm

*Már éppen valami bűvigén töri a fejét, hogy kicsalja a tömegből a démont mikor megindul. Mintha követne valakit, próbálja megállapítani kit, de nem megy. Mindenesetre elkezdi követni az alakot.*
- Míg a tömegben követem
Számára látható ne lehessek!
Az áldozat legyen csak képzelet
Ami a tömegből egy sikátorba vezesse!

*Próbálkozik a bűvigével. Szeretné magát elrejteni a démon elől, az áldozatból pedig egy képzelt alakot csinálni. Aki ha követi egy sikátorba vezeti, és ott szertefoszlik.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szomb. Jún. 05, 2010 9:28 pm

*A bűvige hatására mintha a másik irányban is látná a keresett személyt. Egyszerre két helyen? Na neee... végül mégiscsak dönt, és a "rossz" áldozatot kezdi követni a sikátor felé. Aki bújt, aki nem...nyilván Dante is így tesz.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Szomb. Jún. 05, 2010 11:57 pm

*Ahogy kiérnek a tömegből, érzi hogy a varázslat ami eddig körbefonta szétreppen. Ott áll a fődémon kis kedvence mögött.*
-Küzdelemnek nyoma se maradjon
Ne láthassa senki, csak ha akarom!
A fényőröm ne érezze meg a bajt
Csak ha én hívom ide majd!

*Mormolja a kis varázsigét. Nem akarja Leah belekeverni, fél, hogy a lány még túl újonc lenne. Közben előkapja öngyújtóját meggyújtja és már érzi is a tűz hívogatását.*
-Gabriel! Hát mit keresel itt te mocsok?-*Kérdi szórakozottan, nem akar lesből támadni. Könnyűszerrel lebukhatott eddig is és ha ez történt volna, akkor már várna rá egy ellentámadás. Inkább legyen szemtől szemben kezdődő harc. Közben a lángból tíz centis átmérőjű tűzgömbök válnak ki és amolyan falat alkotnak Dante körül.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Jún. 10, 2010 8:44 pm

*Érzi a másik közelségét, és azt is, hogy miféle a másik. Kaján pengevigyor szökik vékony ajkaira, ahogy lassan szembefordul a másikkal. Látszólag halál nyugodt. Tenyereit épp csak ujjbegyeinél összeérintve tartja maga előtt, amolyan fontoskodó-elgondolkozó tartásban. Vagy mint aki imádkozik.*
Micsoda öhöm újha találkohzni veled Dhante. *És az a pofátlan vigyor nem szökik el a francia akcentusra sem.*
Újha az éhlet sühejében? Hégóta nem hallottunk 'íht felőhled....
*És látszólag nem nagyon rettenti meg a tűz, mely szemében visszatükröződik és finoman körbeöleli a boszorkányt, mintha az édes gyermeke lenne.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Jún. 10, 2010 8:54 pm

*Továbbra is vállnak ki a kis tűzgömbök a gyújtó lángjából. Majd a sikátor két szélén a fal mentén csúsznak előrébb. Végül bekerítve a démont és a boszorkát, mintha egy nagy küzdőtéren lennének.*
-Az a rohadt francia akcentusod. Igazán megtanulhattál volna azóta beszélni te kis selyemfiú!-*Láthatóan az ő szemében is ég valami tűz. A küzdelem is izgatja, de persze ott van a mélyen lakó igazi pokoli tűz amit irányítani is tud.*
-Jah az élet sűrűjében. Megy a bolt, egész jól! Nincsenek démonok amik megpróbálnának kinyiffantani. Ellenben veled aki pályázik egy lányra, örülnék ha nem szakítanád meg az idilli életet is Friscoban!-*Majd hirtelen int tenyerével. Mire a tűzgömbös falból több darab is leválik, és puskagolyóként indulnak meg a démon irányába.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Jún. 10, 2010 9:10 pm

*A beszólás hallatán olyan hirtelen vált halálosan komolyra a képe, mintha csak megnyomtak volna egy gombot. Bekapcs - vigyorog, kikapcs - komoly.*
- Majd elkéhem a hogopédusod szhámát. *Vág vissza, mert mégiscsak a büszkesége az, amit a legkönnyebb karcolgatni és amiért harap. Tekintete oldalra, oldalra siklik a tűzkörre, de nem tesz semmit. Még nem, helyette végighallgatja a másikat.*
- Félheéhted a "elyzethet kedhves Dhante. A kishasszonykha nem thudtha vizethni a tahtozását. *Széttárja a karjait, ő biza mossa kezeit ez ügyben.*
- Én cshak jhöttem be'ajtani. *Kúszik újfent az a kaján vigyor a képére, majd a két tűzlabda elől... egyszerűen elpislant. Úgy tűnik, az úr kifelejtette a számításból, hogy akivel szemközt áll, az egy démon.
Hangja furán fentről hallatszik és visszhangot ver a kihalt mellékutcában.*
- Bhéna. *És ha Dante felfelé tekint, láthatja, hogy a tűzlépcsőn áll, letekintve rá, mint valami jelentéktelen hangyára. És a hangyákat irtani kell, hát meg is indít egymás után két közepes energiagömböt felé.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Jún. 10, 2010 9:17 pm

*Már épp vágna vissza valami szaftosat, amikor eltűnik a célpont, majd fentről támad. Az energiagömbökre tűzgömböket küld, összesűrűsíti a lángokat, mintha szilárd dolognak ütköznének ellenfele támadásai.*
-Nem hallottad? A vám és pénzügyőrség nem támogatja az uzsorásokat, szóval nem fogsz behajtani semmilyen adósságot!
Ami meg a logopédust illeti, fölösleges. Beszélni soha többé nem fogsz, mert ha meg nem is öllek a nyelved kivágom te hülye francia seggdugó!-*Vicsorog, kezd ideges lenni. Elindít újabb két labdát a célpontra de most közben meggyújtja azt a kellemes szabású zakót is ami a démonom található.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Jún. 10, 2010 9:23 pm

- Cshak a te vihágodban, dhága! *Jegyzi meg, azt pedig, hogy a melegség felé irányulna a szexuális beállítottsága, kikéri magának. Két erős energiagömbbel, melyek egyikét még innét, de a másikat a szemközti ház egyik teraszáról küldi, így kétfelől éri támadás Dantét.
Azért kényszerül egyik házról a másikra teleportálni, mert a zakó gyorsan lángra kapna, ha nem tenne ellene valamit is.
A teraszról tekintve le a pasasra, tekintete hadat üzen. A megperzselt zakóért, a megzavart munkáért.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Jún. 10, 2010 9:48 pm

*Egy energiagömb szemből, és észre se venné a másikat, ha nem tűnne el a pacák. Körbefordul és az utolsó pillanatban veszi észre, így inkább vetődik.*
-Nah jó ebből elég!
A pislantásoknak mára vége,
ne teleportáljon, míg nincs vége
Míg e a láng ki nem alszik,
pislantani se tud az fix!
*Próbálja megigézni, és közben egy gömböt vonz a keze fölé. Arra mondja rá a varázsigét, így ha minden igaz, amíg azt a lángot védi, addig a selyemfiú sem tud teleportálni. Odébb lebegteti a tűzgöböt, majd hirtelen több másik labda is megindul felé. A legtöbb csatlakozik hozzá, így elkezd dagadni míg egy méretes egy méter átmérőjű gömb nem lesz. A többi csak kering körülötte, mint a hold a föld körül.*
-Remélem látod, hogy sokat fejlődtem, mióta utoljára elnáspángoltál.-*Mosolyog szélesen, és figyel, hoyg bejött e a varázslat.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Jún. 10, 2010 9:59 pm

*Még egy teleportálás és... igen, a férfi mögött terem, de nem ad ki hangot. Csak figyeli, mit ügyködik a másik, és közben közelebb lépdel.
Hirtelen szólal meg, közvetlen közelről.*
- Le'et, de nem ehéggé! *Vigyora villan, majd a másik felé küld egy energiagömböt, mely nem túl vidám élményben részesíti az urat. A bal combját sikeresen elkapja a rázós finomság.
Ás Gabriel teleportálna is tova... de nem sikerül és egy pillanatnyi zavart hoz magával.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Jún. 10, 2010 10:03 pm

*A varázslatot és befejezi, amikor megkapja az energialöketet a lábába. Felkiáltva előreesik és elfekszik. De amilyen gyorsan csak tud fordul meg, és látja, hogy Gabriel nem tud teleportálni.*
-Ess eső!-*Suttogja, és az összes fennmaradó, a falat alkotó tűzgömböt egyszerre küldik a démonra. De ezzel nem elégszik meg, ha megpróbálna elmozdulni, csak egy kettőt védhet ki, mert a többit azonnal tovább irányítja, az újabb és újabb helyzetére, mintha követnék. Ezalatt amennyire tudd rá koncentrálni, a megbabonázott lángokat biztonságosabb távolba helyezi.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Jún. 10, 2010 10:11 pm

*Franciául káromkodik, mikor meglátja közelíteni azokat a tűzgömböket. Hát szégyen a futás, de hasznos, ha a bőrét menti az ember. Azért vicces látvány egy futó, öltönyös ropi-figura. Minden esetre igyekszik energiagömbökkel is kivédeni a tűzcsóvákat. Az utolsó elől épp kitérne a saroknál, mikor is az a vállába csapódik. Felordítva zuhan a sarkon túlra.
És nézd csak, kibe botlik! A keresett leányzó. Fiatal, talán 20 éves, fekete hajú, értelmes tekintetű boszorka.*
- Kéhlek, sehíts! *Színjáték off.*
- Thudom... thudom mi vagy és sehítened khell! Az a dhémon... mehtámadott! *mutat is a sikátor felé, mikor a lány aggódón segíti fel és egyezik bele, hogy segít neki. Csak magában röhög Gabriel, de ezerrel.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Jún. 10, 2010 10:18 pm

*Ahogy a démon elvágódik az utolsó labdától, ő lassan feltornássza magát, habár alig bír a lábára állni. Lassan kezd el a démon felé araszolni, mikor látja mit tett.*
-Gabriel te aljas mocsadék, hagyd a lányt!-*Sziszegi.*
-Figyelj, boszorkány vagyok, ő a démon! Ááá a francba úgyse fogod elhinni...
Aludj kislány aludj,
Aludd az édesek álmát!
Kelj fel ha elmúlt
és legyen az egész csak ábránd!
Te meg mocsok hitszegő
szegezzen ezer tőr a falra.
az energiagömb már nem nyerő,
ha mégis próbálkozol, égessen halálra!
*Szavalja a fejében gyorsan összeálló versikét, majd figyeli a hatást.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Jún. 10, 2010 10:31 pm

*Széles vigyorral int a férfi felé a lány háta mögül, aki semmit se ért ugyan, de a másikkal egyszerre kezd rá:*
Ne fogjon rajtam se bűbáj, se átok,
Az őszinte csendben majd tisztábban látok!
Hallgass hát el, kössön, némaságnak lánca,
Hazug démont várja a pokol tornáca!

*És ezzel egy időben két dolog is történik. Dante elnémul és nem tudja befejezni az igét. Ellenben Gabriel, - aki ugyebár a tényleges hazug volt ez ügyben - lángok közt tűnik el.
A lány pedig riadtan pillant körbe, mit se értve. Tekintete az eltűnt után kutat, elfeledkezve a sánta-néma Dantéról.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Jún. 10, 2010 10:38 pm

*Az utolsó szavaknál némul meg, így nem jön össze neki az ige. Lassan kezd el sántikálni a lány felé, és láthatóan nagyon magyaráz. A probléma, hogy egy hang se jön ki a torkán. Csak úgy tűnik nagyon üvöltözne, meg jajgatna a lába miatt. Ahogy eltűnt a démon, a környéken lévő összes megmaradt lángot összegyűjti egybe, majd hagyja kialudni. Ahogy odabotorkál a nőhöz, csípőre teszi a kezét, mintha várna. Majd a szájára mutat.Az egész inkább vicces mint félelmetes.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Jún. 10, 2010 10:52 pm

Öhm... bocsi. *Vág sajnálkozó képet a lány, majd mondja is:*
Varázslatomnak ezennel most vége,
Ez a srác itt velem szemben újra beszéljen!

*Mosolyodik el, majd bocsánatkérő tekintettel néz a másikra.*
Annyira sajnálom,de... tűzlabdákat lőttél, és azt hittem...

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Csüt. Jún. 10, 2010 10:58 pm

*Amint újra beszélni tud félbeszakítja a lányt.*
-A démonok nem tudnak varázsolni. Amikor elkezdtem beszélni, vagy nem lett volna hatása, vagy ha igen akkor meg egyértelműen boszi vagyok. Ellenben akit most a pokolra küldtél, téged akart megölni. Kérdés, hogy sikerült e megölni, vagy csak ingyen fuvart adtál neki hazafelé. Attól félek, csak az utóbbit sikerült.-*Mondja majd lepillant a lábára, ami kicsit komolynak tűnik. Szerencsére, tudja, hogyha szólítja a kis fényőrét akkor megfogja hallani, és megtörik előbbi bűvölete.*
-Leah!-*Szól nyugodtan, hívva a fényőrét. Remélhetőleg minden rendben van és jön, és meggyógyítja, mert rohadtul fáj a lába.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Jún. 10, 2010 11:11 pm

- Szörnyen sajnálom, én csak... ösztönösen cselekedtem, mikor megláttam, hogy bajban van és nálad pedig tűzgolyók. *Segíti fel a fal mellé a másikat, oda neki tud dőlni nyugodtan.*
- Hogyan tudnám jóvá tenni? *Kérdezi, de a másik már hívja is a fényőrét.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Leah on Csüt. Jún. 10, 2010 11:26 pm

*Kékes, majdnem aranyló derengés közepette érkezik meg, és pillantja meg a kettőst.Dantéra tekint elsősorban. A csaj kilétét pedig nem firtatja. Még. Kétségbeesetten szólal meg, kicsit hadar is.*
- Éreztem, hogy bajban vagy és próbáltam jönni, de egyszerűen nem tudtam. Mintha valami blokkolta volna az egészet. Mi történt? *szusszan végül.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 26

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Dante on Csüt. Jún. 10, 2010 11:38 pm

-Hát most már sehogy. Eltűnt, és ha mázlink van akkor halott, ha nincs akkor viszont bajban vagy. Figyelj, mindig oda, ha meglátod, vagy valami baj van hívd a fényőröd. Vagy itt a számom, engem is hívhatsz.-*Majd lediktálja a számát, közben megérkezik Leah is, akire csak vigyorog.*
-Bocs szivi, én voltam. Varázslattal blokkoltam, hogy idejöhess, mert féltem bajod esne. Gabrielről hallottál már? A fődémon jobbkeze, na vele futottam össze. De majd részletesen később számolok be. Esetleg betudnád ezt a sebet gyógyítani, mielőtt sokkot kapok a fájdalomtól?-*Erőltetett vigyorával mutat a lábán éktelenkedő seb felé, ahol eltalálta az energiagömb.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Csüt. Jún. 10, 2010 11:45 pm

- Okés. Köszi. *Mosolyog a lány Dantéra.*
- Azért te is vigyázz magadra. *Tekintete még mindig a férfit igézi, mikor megjelenik a kis fényőr. Rátekint, majd vissza Dantéra.*
- Akkor... azt hiszem, én megyek is. Vigyázzatok magatokra! Sziasztok! *int a férfi felé és le is lép.*

*Dante zsebében viszont megrezzen a telefon. SMS-t jelez, ismeretlen számról.
Én a helyedben vigyáznék a szeretteidre... az egyikőjük úgy rohan a karjainkba, mint bárányka a farkas elé. Gondoltam szólok! G.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next