Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Portsmouth Square

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Portsmouth Square

Témanyitás  Vienne on Csüt. Ápr. 08, 2010 4:59 am

First topic message reminder :

Bár építészetileg a nyugatot idézi, a kínaiak mégis szinte teljesen magukévá varázsolják ezt a Chinatown szívének is nevezett teret.
Láthatsz errefelé kínai táblás játékot űzőket, játszadozó gyerkőcöket és hozzájuk tartozó anyákat, illetve az idősebb korosztály előszeretettel beszéli meg napi pletykáit az árnyas részeken elhelyezett padokon ücsörögvén.
Minden szombat éjszakán Éjszakai Piacot tartanak itt, ami igazi látványosság, némi parádés felvonulással, előadással körítve.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Portsmouth Square

Témanyitás  Refero on Pént. Szept. 09, 2011 1:13 am

- Bőven lesz még időm felnőni - jegyzi meg, inkább csak magának, mintsem a nőnek, az örökkévalóságra célozva. A kézfogás alatt is őt fürkészi, a nevet szinte meg se hallja, már a következő kérdésre fókuszál.
- Nem, tényleg nem láttam semmit - és tulajdonképpen Dylen nem is hazudik. ~ Scarlet annál többet tudna mesélni, de hát ő most nincs itt.
A boszorkánynak nehéz lesz Refero 'édes tudathasadásából' kibogozni a valóságot. Mintha egyszerre több ember gondolatfoszlányai keverednének össze egyetlen hanganyaggá...
Refero
Démon
Démon

Titulus : Kaméleon
Hozzászólások száma : 48

Témanyitás  Vienne on Kedd Szept. 13, 2011 11:39 pm

*Gyanús neki, hogy egyszerre több ember gondolata kavarog körötte, noha csak a férfi van a közelében. Vagy skizó a szentem, vagy valami más... mindenképpen megérne egy misét kideríteni, az biztos.
Hanem hallja a háta mögül a fánkzabáló fajtából való kollégát.*
- Ms. Moore! *Vienne pedig lemondóan szusszan, majd a másikra tekint.*
- Van gyomra a gyilkosságokhoz? *És szeretne látni egyet élőben? De ezt azért így mégsem kérdezi meg, kiérződik a hangsúlyából, hogy arra céloz, a férfinak ha van kedve, tartson vele.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Refero on Szomb. Szept. 17, 2011 4:33 am

A hátramaradt zsaruk közül egy zsírosabb egyed zavarja meg őket. A nőt szólítja, aki türelmetlen pillantást vet hátra, majd egy igen furcsa kérdéssel áll elő. - Horrorfilmeken nőttem fel - mondja pimasz mosollyal, majd, ha amaz elindul követi. Vannak sejtései miért akar Vienne egy, az ő szemében 'civilt' beavatni egy rendőrségi ügy részleteibe. Elégedett vigyorral nyugtázza, hogy immár gyanúsítottá lépett elő...
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Szept. 30, 2011 7:44 am

< Jason >

* Már egy ideje itt vagyok. Nem szoktam olyan sok időt tölteni itt, mert általában túl elfoglalt vagyok. Ma viszont nincs jobb dolgom mint a kis sárga emberek között elvegyülni. Oh, persze, nekem nem könnyű. Nem feltétlen a ruhám miatt. Ma semmi extravagáns nincs rajtam. Egy fekete topot vettem fel melyhez egy hosszan lógó láncot választottam. Ami különös lehet annak aki ismer az nem más, mint a láncon található kereszt. Bizony egy nagy kereszt lóg a nyakamba, de ez semmilyen hatást nem gyakorol rám. A felsőhöz egy tér alatt végző fekete szoknya dukál melyen egy ezüst lánc díszeleg mint egy övként. Lábamon pedig magas sarkú más nem is lehetne. Ez egy átlagos szerelés szerintem. Inkább azért nem könnyű vegyülnöm, mert nem vagyok sárga, na de ez most mindegy. A játékra koncentrálok mert én jövök. Meg is lépem a szerintem legjobb lépést s lenyom azt a bizonyos órát ezzel átengedve a terepet a nőnek akivel játszom. Már nem kell sok és vége lesz a játéknak. Van pár bámészkodó alak kinek ábrázata nem tetszik, de ha nincs jobb dolgunk mint minek figyelni hát tegye. Isteni sugallatom soha nem volt és nem s lesz. A keresztet sem miatta tettem fel. Egyszerűen megtetszett és elvettem, most pedig rajtam van. Nem tudom mióta játszom, de ez a nő a harmadik ellen felem mióta itt vagyok. Most erre van szükségem, mert úgy érzem kissé betompultam, pedig én szeretem használni az agyamat. Nincs jobb torna mint egy sakk játszma. *
Zsaklin
Démon
Démon

Titulus : Miss Kalandor
Kor : 223

Hozzászólások száma : 181

Témanyitás  Jason Humphrey on Pént. Szept. 30, 2011 9:22 am

Zsaklin

Jason még nem is olyan rég költözött San Franciscoba, s egyelőre nem volt ideje alaposabban körbejárni a várost. Pedig nem ártana jobban körülnéznie, ha szeretne is valamit kezdeni az életével. Ugyanis jelenleg egy lepukkant albérletben él, amit éppen csak kitud fizetni abból a pénzből, amit az autószerelő mellett megkeres. Kellene neki valami egyéb meló, esetleg valami piszkos meló, amivel jó pénzhez juthat, s még csak adóznia sem kellene...Ejj, pedig már azt hihetnénk, hogy jó útra szeretne térni két és fél év sitt után, de úgy tűnik nem, a fiatalember talán már örökre rabja marad a bűn világának...

Most éppen Chinatownban sétálgat, azt mondták neki, hogy itt még olcsóbban juthat lakáshoz, mint azona környéken, ahol jelenleg lakik. Valahogyan kellene csökkentenie a költségeit, ezért is indult útnak, hogy fél óra múlva megnézzen egy lakást. Egyelőre azonban csak úgy kóricál, farmerzsebbe dugott kezekkel, tornacipője nyelve lassan a földet súrolja, fehér pólója kilóg a farmerjából, oldalán egy kis lánc csörgedez, kockás inge kigombolva lebeg, mikor a szél éppen felé jár. A térhez érve megáll, és figyeli a sakkozókat, jót mosolyog, ő maga egész rég játszotta ezt a játékot, akkor még kisgyerek volt. Ki is szúr egy csinos nőt, aki mellől egy lepukkant nő vesztesként távozik. Felszabadul a hely, Jason pedig kapva kap az alkalmon, s közelebb lép, végül is, nem árt egy kis kikapcsolódás, na meg, ha már új város, akkor igazán ismerkedhetne is.
- Helló, játszik még? Csatlakoznék. - Mosolyt villant a nő felé, s ha szabad a hely, akkor helyet foglal a korábbi nő helyén.
Jason Humphrey
Halandó
Halandó

Hozzászólások száma : 14

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Szept. 30, 2011 9:35 am

* Ahogy gondoltam a lépésemmel gondolkodtatásra késztetem a nőt. Igazából nem ellenfél a számára mert hamarabb is elverhetem volna. Gondoltam hagyok neki egy kis játékot, mert miért ne? Addig sem unatkozom. Viszont nem tudom sokáig húzni, mert megteszi azt a baklövést amire számítottam. Túl kiszámítható volt a játéka.*
- Sakk matt* Teszem a királynőmet az egyik kockára és mind a ketten tudjuk, hogy nyertem. Nincs több lépés a táblán, így hát viszlát van. A nő fel is áll s a vesztesek szájízével távozik. A sötét bábukat állítom fel ismét a táblán, bár magam sem tudom, hogy akad e még jelentkező. Egy mosoly kerül az arcomra mikor egy fiatal férfi szólít meg. Úgy fest még akad, hát akkor lássuk mit tud.*
- Üdv. Természetesen* Intek a kezemmel, hogy nyugodtan foglaljon helyett velem szembe. Tovább állítgatom a sötét bábukat. Más szint el sem tudnék képzelni. Nem csak hogy megy a ruhámhoz, de közel is áll hozzám. Na nem a sötétség inkább amit mögé gondolhatunk. Minden dolog melyet sötétnek gondolnak.*
- Gondolom tapasztalt játékossal van dolgom vagy tévedek?* Pillantok fel a bábuk sokaságából, de csak egy pillanatra. Azért nem árt felmérni mennyit tud az illető vagy mennyit árul el. Persze semmit nem veszek készpénzek. Annak viszont örülök, hogy nem egy boszorkával vagy égivel találkoztam. Mondjuk ők elég buták ahhoz, hogy ilyet játszanak. Hogy lenézném őket? Minden bizonnyal, de ez ne lepjen meg senkit. Egy démon már csak ilyen.*

Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Jason Humphrey on Pént. Szept. 30, 2011 9:48 am

Mosollyal fogadja a helyet, és fiatalos lendülettel dobja le magát a sakktábla túlsó felére, meglepően a fehér bábuk kerülnek hozzá.
- Ejha, az égiek színe? Nem szeretem..- Ajkaira játékos mosoly kúszik, ahogy a nőre pillant. Jasonnek igazából gőze sincs erről a démon-angyal sztoriról, ő egyszerűen csak a felhők színéhez hasonlítja a bábukat, de ebből a nő nem tudhatja, hogy a srác éppen tudhat-e ezekről a felsőbb szintekről, vagy nem. S ugyanígy Jasonnek sincs fogalma arról, hogy éppen kivel is ült le sakkozni. Ő csak egy jó nőt lát maga előtt, aki valószínűleg pár évvel idősebb nála, bár ez egyáltalán nem zavarja a fiatalembert.
- Hogy tapasztalt vagyok-e, az majd kiderül. - Újabb játékos mosoly, ahogy a nő szemeibe pillant, majd ujjait ropogtatja, s mivel nála van a fehér, ezért ő kezd, még ha ez nincs is szabályba foglalva. Ujjaival megfogja az első sorban elhelyezkedő parasztok egyikét, egész pontosan balról a másodikat, majd egyet előre lép vele, s tekintetét a nő szemeibe mélyeszti.
- Szép mosoly, férjnél van?- Érdeklődik, nem tagadás, egyből a lényegre tér, miért fecsérelné az idejét egy háromgyermekes anyukára, akit apuci hordoz ide-oda.
Jason Humphrey
Halandó
Halandó

Hozzászólások száma : 14

Témanyitás  Zsaklin on Pént. Szept. 30, 2011 10:17 am

* Hirtelen szalad fel az egyik szépen szedett szemöldököm a homlokomra, de amit érzékelem, hogy ezt vége hajtotta az arcom gyorsan rendezem vonásaimat. Én is csak azt tudom mondani erre, hogy Ejha, de persze nem engedem ki hangokba. Egy haladó ki nem szereti az égiek színét. Mily érdekes ez számomra. Agyam lázas kattogásba kezd hogy most vajon megakar vezetni és ez csak egy színjáték vagy őszinte és tényleg nem szereti azokat ott fent. Ha színjáték és egy démonvadásszal kerültem össze akkor nem kicsit üthetem meg a bokámat. Sajnos sok ember aki démonvadásznak birtokában van annak a tudásnak aminek sok boszorka nincs. Azt hiszem veszélyesebbek rám nézve. Ha kiderül, hogy mi vagyok akkor sakkozhatom el magamat innen, mert semmi kedvem nincs meghalni. Ha pedig nem vadász akkor nem veszélyes, de tudhat rólunk. Már most sikerült felkelteni az érdeklődésemet és ez nagyon ritka.*
- Akkor már ketten vagyunk* Jegyzem meg komolyan s ezzel még semmi olyat nem árultam el mely fontos lehet. Azért egy apró mosolyt is megejtek felé, mely kedvesnek mondható.*
- Kíváncsian várom * A mosolyára csak egy kacsintás a válaszom. Érdekel ki ez a férfi és hogy melyik oldalon áll, mert ebben a városban nagyon nem mindegy hol játszol. Talán szerencsém van, de soha nem vonok le következtetést semmiből. Azt viszont tudom, hogy többet szeretnék róla megtudni. A kérdése nem várt zuhanyként ér. Nem teketóriázik ez biztos, de nekem nem is tetszik a sok rizsa. Az egyik kezemet a tábla szélén nyújtom ki így szemügyre veheti hogy gyűrű mentes vagyok. Miután lépett megfogom az egyik parasztomat s jobbról a második kockára helyezem így már a másikat is láthatja.*
- Nem vagyok férnél és ha nem gond akkor tegezőjük. Nem vagyok én olyan öreg szerintem.* Mosolyodom el s dobolni kezdek a tábla mellett.*
- Ebben a negyedben élsz?* Kérdezem meg kíváncsian s fürkészem az arcát. Nem egy csúnya példány annak ellenére, hogy ember. Szerintem az emberek nem szépek, bár rajta kívül ismerek egy mintapéldányt aki a szabályomat képes megingatni.*
- Azon töröm a fejemet, hogy mennyire vagy rossz. Képes lennél pár gyerekkel meg egy feleséggel a hátad mögött ide ülni és flörtölésbe kezdeni vagy nem?* Teszem fel a kérdésem s egy sejtelmes mosoly villan meg arcomon.*
Zsaklin
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Pént. Szept. 30, 2011 7:34 pm

[REFERO, EGYIK LAKÁS A TÉREN, MÁSIK IDŐSÍK]

- Na ne mondja. *villan kihívó, már-már negédes mosolya a horrorfilmes megjegyzést illetően, de aztán fejével a szalaggal körülvett lakás bejárata felé int, és bizony, ő maga meg is fordul, hogy elinduljon arrafelé.
Persze, lopva hátra-hátrasandít és bár kuszák a férfi gondolatai - hozzászokott már kiskorától a fejében levő zűrzavarhoz, mikor sok emberét hallgathatta egyszerre - azért továbbra is "felügyelet" alatt vannak, hátha elkap valami érdekesnek tetsző foszlányt.*
- Egyébként a környéken lakik? *Vagy ezt már kérdezte? Minden esetre felemeli a szalagot, átbújik alatta, majd tartja a férfinak is, míg átjön, s befelé indul a nem épp rózsáktól illa... szagló lakásba.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Refero on Hétf. Okt. 17, 2011 4:46 am

Teljes lelki nyugalommal bújik át a szalag alatt és követi a nőt egyenesen a lakásba, ahol néhány órával ezelőtt végzett egy seggfejjel. Scarletnek biztos lenne egy-két szaftos hozzáfűzni valója az itt történtekhez, de Dylennek tök ismeretlen a hely, max deja vu érzést kelt benne. Refero a háttérből felügyeli az eseményeket kényelmesen meghúzódva a személyiségek biztonságos falai mögött. Hogy miért nem őrült még bele? Talán mert ő erre született... ennyire egyszerű a válasz.
- Nnem, nem lakom a környéken - csacsogja, mintha csak egy egy közös barátjuk bulijára menet futottak volna össze. - A North Beacen van egy egész pofás kis lakásom
A szagokra fel sem figyel, hozzá van már szokva. Egyébként meg nem nagyon nézelődik, mit érdekli őt egy halott pasas lakása? Ő csak a délutáni kávéját iszogatta...
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Szer. Nov. 02, 2011 10:58 pm

- Oh, szóval nem lakik a környéken... *sandít hátra lopva, miközben lehajolva odébb rendez pár ott felejtett holmit. Ezeknek a gyilkosságiaknak semmi sem szent...
Belépve a szobába egetverő bűz - az oszló, vérbe fojtott emberi hús szaga - csapja meg orrukat, s bár Vienne-nek van gyomra a látványhoz, azért kénytelen kezét orra elé emelni először apró fintorral. Nyilván magában valami olyasmit mantrázhat, hogy nem lenne szép lehányni a tetemet.*
- És a North Beachről ide jár reggelente kávézni? *fordul szembe a démonnal, tekintete gyanakvó, mint valami kutyáé, aki bajt szimatol.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Refero on Szer. Nov. 02, 2011 11:28 pm

- Nem, és amint látja most sem reggel van - mutat ki az ablakon kis gúnyos mosollyal a szája szegletében. Nem általkodik kihasználni az alkalmat, hogy kicsit beégesse a zsarut. - Üzleti ügyben jártam erre és mivel a reggeli kávém elmaradt, gondoltam bepótolom.
Azért közelebb is lép az ablakhoz hogy kitárja, mert azért ez a szag már kicsit sok Dylennek, noha Referonak még tetszik is.
- Nos, ezt akarta mutatni nekem vagy van itt más is? - kérdezi felvont szemöldökkel és joggal érezheti Vienne, hogy szórakoznak vele.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Szer. Nov. 16, 2011 2:51 am

- Délután. Tök nyolc... *jegyzi meg nemtörődöm módon, miközben megkerülve a hullát ér a másik mellé, s mintegy macskamosollyal, ártatlan képet vágva kérdezi meg:*
- Ki az a Refero? *mert ezt a nevet az imént bizony elkapta gondolatban - már nem először. Másik személyre tippel ugyan, nem személyazonosságra kapásból. De azt érzi, hogy a férfi körül valami nem smafu.
És pechére nyilván innét a férfi is joggal feltételezheti, hogy a nővel se "stimmel valami".*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Refero on Hétf. Dec. 19, 2011 11:19 am

Felvont szemöldökkel fordul a nő felé és méri végig újra. Immár valami más csillan a szemében, nem az a pajkos vágy, amivel egy szemtelen, helyes fickó illet egy csinos nőt. Hanem, amikor az ellenséget mérjük fel egy harcmezőn. De mindez csak a tekintetében van. A testtartás még mindig laza. Refero csak épp kipillantott az 'ablakon'. - Látom a Stüvik új tagokkal gyarapodott az évek alatt - az ismerős félmosolyra húzza a száját. A boszorkányok - mert ezt tartja legvalószínűbbnek - nagyon cselesek tudnak lenni. Ki se nézné az ember mire képesek. De most az az érzése nem kell aktív támadásoktól tartania, inkább mentálisan kellene védekeznie... de mi ellen is?
- Mond, mióta ilyen elővigyázatlanok, hogy nem félnek egy ilyen kislányt egyedül a helyszínre küldeni? - kicsit nyíltabb lapokkal játszik, hátha ki tud szedni valami infót. Közbe minden érzékszervét hegyezi. Nem akar váratlan támadást kapni... még ha nem is érzi ennek veszélyét jelenleg.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Csüt. Dec. 29, 2011 11:37 pm

- Fogyó eszköz a nép arrafelé. *villan negédes mosolya a STÜViK-et illető megjegyzésre. Tartása neki sem változik, mégis érezni, ahogy megfagy a levegő köröttük. Mintha csak két ugrásra kész vadállat állna egymással szemközt, várva a megfelelő alkalmat, hogy elkaphassák egymás torkát.*
- Uuugye? *biggyeszti le ajkait gunyorosan.* Én sem igazán értem, nyilván azt hitték, valami béna árnyőr végzett fél munkát. Igazán megtaníthatná már nektek a Forrásotok, hogy illik a mocskot is felenni magatok után. *Úh, ha ezek után kiderül, hogy ő a Vadász, az szép lesz... Vajon hány léleknél járhat most a személye odalenn? Főleg, hogy Raoul is "közkedvelt" célpont lett. Ha nem vigyáz, a kedves Látó még beelőzi a körözöttek listáján.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Refero on Csüt. Jan. 12, 2012 5:39 am

Az árnyőrös megjegyzést elengedi a füle mellett, de aztán... ~ Már megint ez a forrás ~ Rosszallóan összeráncolja szemöldökét és kissé oldalra billentett fejjel, mellkasa előtt keresztbe font karokkal nézi továbbra is a nőt. - Semmi közöm ahhoz az alvilági majomhoz.
~ Egyelőre ~ teszi hozzá gondolatban, s Rafael látogatásának emlékképei úsznak elé, de el is hessegeti őket.
- Egyébként ti pont jók vagytok arra, hogy eltakarítsátok a mocskot.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Vas. Jan. 15, 2012 2:06 am

- Minden magadfajtának köze van hozzá, még ha nem is közvetlenül. *jegyzi meg pofátlan félmosollyal, mely akár cinkos is lehetne, ha nem lenne inkább eszelős, kiismerhetetlen. Olyan, ami arra utal, ezzel a csajjal nem árt vigyázni, mert több van benne, mint amit mutat.*
- Szóval nem is ellenkezel, hogy felmossalak? Milyen unalmas már... *szélesedik ki mosolya akaratlanul is, de nem lép. Kivárásra játszik, keresi a másik gyengéjét. Mondhatni, "fejben harcol".*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Refero on Vas. Jan. 29, 2012 12:01 am

- Ez a ti bajotok, sosem tesztek különbséget - érezni a szemrehányást és a lekezelést a hangjában.
- Milyen harcias itt valaki! - Veti oda, és igazából már azon gondolkodik megéri-e elbánni most itt ezzel a nővel. Hiányzik neki hogy az egész STÜViK utána nyomozzon? De hisz tudta, h ez lesz. Ezért is maradt itt és várta h valaki felfigyeljen rá. Szórakozni akar és most itt a lehetőség.
Sunyi, alattomos mosoly szalad át ajkain, majd egy gyors csuklómozdulattal beindítja erejét, mire az összes redőny és ajtó bevágódik, valamint a villanyi is leoltódik hirtelen sötétséget borítva a lakásra.
Az egész egy röpke pillanatig tart, de Refero már a bejárati ajtóhoz portált, hogy Vienne alakjában lépjen ki rajta és egy határozott mondattal hazaküldje azt a maradék egy-két járőrt, aki még ottmaradt, majd kecses léptekkel indul vissza, de a nappaliban megáll. Felkapcsolja a villanyt és a bárszekrényhez lépve poharat és whiskyt vesz elő.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Szer. Feb. 15, 2012 10:24 am

- Harcias? Ugyan kérlek, ma kifejezetten szerethető vagyok! *széles mosoly, hangja mégis kellő szarkazmussal csendül. Szeretgetheti a férfi az öklét, nem mást!
A redőny-ablakcsapkodásra körbepillant, de nem tűnik meglepettnek.*
- Milyen drámai... *jegyzi meg unottan. Még mindig élnek démonok, akik ilyen klisés sz@rságokkal jönnek?! Azért mikor szembetalálja magát önnön másával, aprón elkerekedik tekintete. A rücskös hátú, vasorrú nénikéjét a démonnak!*
- Kéne, mi? *veti oda pofátlanul, aprón felvont szemöldökkel.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Refero on Csüt. Feb. 16, 2012 5:34 am

- Meg vagyok nélküle, de nem mondok rá nemet, ha alkalom adódik - válaszol, s közben tölt magának egy pohár whiskyt, majd szembefordul Vienne-vel. - Ebben a testben amúgy sem tesz kárt egy kis alkohol - mondja, miközben végigméri és tapogatja magát - Fenékben egész jó vagy... Látom a kis trükköm nem hatott meg. Voltam olyan naiv, hogy ránézésre zöldfülűnek ítéltelek - Könnyedén vált témát egy szemtelen mosolyt villantva a másikra.
- Szerinted, hogy mutatna a fotóm, bocsánat... fotód egy körözési plakáton, ha most mészárlásba kezdenék? - cseveg tovább, mintha nem is egy ellenséggel állna szemben, hanem inkább a tükörképének beszélne. Persze az ujjlenyomat alapján a rendőrcsajt vennék elő, aki biztosan ki tudná magyarázni magát, de azért mégse vetne rá jó fényt egy ilyen eset.
Egészen aljas és pofátlan a stílusa...
- Lassan akár hozzá is láthatnék - s már nem néz a másikra, inkább a körmeit mustrálja... átlátszó lakk van talán rajta.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Kedd Márc. 06, 2012 2:03 pm

*Csak összeszűkíti a szemeit. Túl sokat rizsázik a másik. Ez jó, ez neki kedvezhet még... Azért hazudnék, ha azt mondanám, nem hatja meg a következő felvázolt kép. Kissé meglepetté válik a képe, noha igyekszik gyorsan rendezni vonásait.*
- Miért nem nézel szét a pokolban? Ott akadt pár belőle... *Körözési plakátból, bár fogalma sincs, a démonok pazarolnak e bármit is ilyenre. Valószínűleg nem, hisz sokan azt se tudják, hogy "A Vadász" tulajdonképpen egy nő.*
- És úgy gondoltad, velem kezded? *vonja fel szemöldökét.* Akkor mi értelme az egésznek? *nevetős a hangja, majd szórakozottan jegyzi meg:*
- Tudod mi lenne igazán nagy dobás? Elcsípni a Látót. Úgy hallottam, szép kis lélekszámot adnak érte. *Azért meri remélni, a toplistát még mindig ő vezeti, de ezt Referonak nem feltétlen kell tudnia.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Refero on Csüt. Márc. 22, 2012 5:00 am

Hallgatja a nőt, de nem igazán vágja miről magyaráz. Pokol, látó, lelkek? - Te miről makogsz? - Nagyon nincs képben vele a csaj, hogy ki ő és ez valahol elszomorítja. Néhány éve még elég élénk kép élt róla a STÜViKesek fejében, ami azóta halványulni látszik. Ő nem az a pokolbéli fajzat, aki a forrás uralma alatt tengeti napjait. És a lelkek sem érdeklik kifejezetten, nem így akar nagyobb hatalomra szert tenni. Másrészt fogalma sincs ki az a látó. - Rossz ajtón kopogtatsz...
- Viszont, ha jól értem, elég nagy népszerűségnek örvendsz odalenn... ez újabb lehetőségeket vet fel. - Rafael jutott eszébe. Őt lehet érdekelné a nő...
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Szomb. Ápr. 28, 2012 8:10 am

- Ne add a hülyét, démonkám... *fortyan fel nevetősen. Elég gáz ez Referonak, ha az alap dolgokkal sincs tisztában. Csoda, hogy életben van még ezek szerint.*
- Mondhatni. *von vállat látszólagos flegmasággal.*
- Vannak páran, akik értékelnék, ha élve vihetnének a fődémonotok elé. *Minek tagadja? Azt persze, nem kell hozzá tennie, hogy neki nem sok kedve van élve elé járulni. Mondjuk, holtan se, ha már itt tartunk.*
- Mennyire működik ez az izé... alakváltós cucc? *érdeklődik pofátlanul, mintha csak agyalna valamin. Max nem válaszolnak neki. XD*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Refero on Kedd Május 08, 2012 1:06 am

A nő szavai rosszul érintik és szemöldöke ráncba szalad, ahogy kissé megfeszül a teste. - Először is... - int a kezével aktiválva erejét, hogy azzal taszítsa a földre a nőt. Nem vagyok démon. Másodszor... - nyújtja előre a karját, hogy ha Vienne a padlón fekszik, most a konyhaszekrényhez csapódjon. - Nem vagy abban a helyzetben, hogy flegmázz.
Még egyet int a kezével maga felé, hogy vagy egy hajszálat, ruhadarabot, gyűrűt, vagy egyéb tárgyat megszerezzen tőle és a kezébe repítse. - Harmadszor pedig az erőm remekül működik és most már a tiédet is bármikor meg tudom szerezni, ha akarom. - és ha csak Vienne nem csinál valamit, vagy valami másként alakult, Refero a nő képében teleportál el a lakásból.
- Még találkozunk!
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Szer. Jún. 13, 2012 6:22 pm

// Erre már nem írok, max annyit, hogy semmi mozdítható nincs a hölgyön a haja szálait leszámítva. Minden további msn egyeztetve. Köszöntem. //

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5