Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Portsmouth Square

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Portsmouth Square

Témanyitás  Vienne on Csüt. Ápr. 08, 2010 4:59 am

First topic message reminder :

Bár építészetileg a nyugatot idézi, a kínaiak mégis szinte teljesen magukévá varázsolják ezt a Chinatown szívének is nevezett teret.
Láthatsz errefelé kínai táblás játékot űzőket, játszadozó gyerkőcöket és hozzájuk tartozó anyákat, illetve az idősebb korosztály előszeretettel beszéli meg napi pletykáit az árnyas részeken elhelyezett padokon ücsörögvén.
Minden szombat éjszakán Éjszakai Piacot tartanak itt, ami igazi látványosság, némi parádés felvonulással, előadással körítve.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Portsmouth Square

Témanyitás  Leah on Pént. Jún. 11, 2010 1:13 am

Nem, de ez most nem is érdekes. *Tekintete az elsiető lány felé esik, majd a boszorkája végszavára lép oda Dante mellé.*
Bocs... igyekszem. Elméletben tudom, gyakorlatilag... még sosem próbáltam. *szusszan, majd leguggol és tenyerét a másik lába felé helyezi, de látszik a lányon, hogy görcsösen akarja, hogy sikerüljön. Nem is történik semmi.*
~Jól van Leah, nyugi... sikerülnie kell!~ *Szusszan lehunyja a szemeit, és már érzi is a kellemes, aranyló meleget, mely gyógyítóan árad tenyeréből és heg nélkül rekonstruálja a sebet. Mintha mi sem történt volna.*
Azt hiszem, lenne miről beszélnünk. *mosolyodik el, felegyenesedve, Dantéra tekintve.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 26

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Dante on Pént. Jún. 11, 2010 1:23 am

-Ne akard, csak érezd.-*Próbál valamiféle tanácsot adni aztán megenyhül.*
-Jajj, ez jól esett köszi. Beszélni ugyan miről?-*Törli meg gyöngyöző homlokát, és kérdőn tekint Leahre. Ekkor érkezik az sms, kinyitja a mobilt és elfutja a méreg. Odaadja Leahnek a telefont és most már minden bicegés nélkül vág át a sikátoron.*
-Remek, először Alexander, aztán most még ez is. Meg vagyok áldva ezekkel a démonokkal.-*Egyre idegesebb és végül beleöklözik a falba. Nem töri el semmijét, max egy kicsit lehorzsolja a bőrét, de ez nem érdekli.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 30

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Leah on Pént. Jún. 11, 2010 1:31 am

- Mondjuk erről. Hogy miért nem jöhettem ide segíteni. Vagy a csajról! *sorolja ballagva békésen Dante mellett.*
- Vagy Belláékról. Nem mesélted, mi lett a vége. Én pedig sajnálom, hogy nem vártam meg, csak odakint belefutottam Tonyba. *Mosolyodik el vidoran.*
- Amiért utólag is bocsi. *Az ütközésre pedig felszisszen rosszallón.*
- Van valami dolgod? Nem szeretnélek feltartani azért.
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Pént. Jún. 11, 2010 1:47 am

-Láttam, hogy követi a lányt. Felismertem, mert egyszer korábban is találkoztam már ezzel a francia selyemfiúval. Nah mindegy kivezettem a tömegből, és harcoltunk. Mivel csak félfényőr vagy féltem, hogy kihasználja a gyengeséged, ezért elbájoltalak, hogy amíg én nem akarom, nem jöhetsz ide. Mindegy, sikerült megsérítenem, amikor véletlen idejött a lány. Azt mondta neki, hogy én vagyok a démon, és megakadályozott mielőtt megölhettem volna...-*Aztán még bővebben kifejti a történet végét amíg meg nem jelent a lány. Aztán persze elvigyorodik mikor Bella jön szóba.*
-Nos azt mondta rosszabb neki nélkülem, de még sokat kell dolgoznom, hogy tényleg megbízzon bennem újra. Apropó ki a rák az a Tony? Te kavarsz valakivel? Ismerem?-*Kezd el hőbörögni, mint valami bátyus.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Pént. Jún. 11, 2010 1:59 am

*Hallgatja a történetet, és egyre ráncosabb lesz a homloka a rosszallástól.*
- Ha ennyire féltesz... egyezzünk meg valamiben! *Ajánlja, feltekintve a másikra.*
- Akármilyen rosszat is érzek felőled, csak akkor jelenek meg, ha kimondod a nevem. Mit szólt? *Nyújtja felé a kezét, várva, hogy elfogadják a javaslatát. Szerinte élhető a dolog.*
- Ennek örülök. *Mosolyog, miután lekezeltek (vagy nem) és Tonyt illetően felkacag.*
- Tony... egy srác az egyetemről. Nagy aranyos és... figyelmes. *Szinte sugárzik a lányka, ahogy a fiúról beszél. Látszik, oda van érte.*
- És szépek a szemei. *vigyorodik el, nem merve Dantéra tekinteni.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Pént. Jún. 11, 2010 2:03 am

*Elfogadja a lány kezét, majd közelebb rántja és vigyorogva megöleli.*
-Felejtsd el! Amint olyannal állok szemben, amivel gondba lehetek, lezárom a helyet előtted.-*Neveti el magát majd elengedi a lányt.*
-Ühümm szóval tetszik a srác. Azért jó lenne, ha egyszer bemutatnád! Szeretném lecsekkolni, hogy nem valami bűnöző vagy drogos, vagy mit ad isten démonnal hozott össze az ég. Amennyire kiszámíthatatlan, hogy mikor működnek az erőid és mikor nem, lehet meg se éreznéd egy démon jelenlétét.-*Inti óvatosságra a lányt, majd elvigyorodik és összeborzolja Leah haját.*
-Gyere tökmag! Együnk valamit, éhes lettem ebben a nagy harcban.-*Vigyorog mint a tejbetök.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Pént. Jún. 11, 2010 2:10 am

- Hééé! *kacag, de persze viszonozza az ölelést. Dante mellett legalább nem kell kész felnőttnek éreznie magát, mint azt a nagybátyáék elvárják tőle. Meg az élet.*
- Ugyan már, rémeket látsz! De ha ennyire ragaszkodsz hozzá, majd egyszer elviszem az étterembe, mikor ott vagy. *Egyezik ki ebben, de a hajborzolást nem állja, finoman belebokszol a másik vállába.*
- Te vagy a tökmag! *Ő már 18 éves, kikéri magának. De persze rábólint, és így is tesznek.*

//Ámen. Köszi. Smile//
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 4:37 am

[DAVID - 10.24.]
*Kis vörös a félhomályban. Egyedül. Eléggé... nos, feltűnő. Egy lakótelepi házba csenget be azzal az indokkal, hogy levelet hozott, holott kabátja alatt fegyver lapul. Boszorkára vadászik ma, hagy fogyjon a férgesse. Belépve sietős léptekkel igyekszik a harmadikra.*
Hayley
Halandó
Halandó

Titulus : Répácska, de nem eladó.
Kor : 31

Hozzászólások száma : 134

Témanyitás  David on Hétf. Okt. 25, 2010 4:42 am

*Csöndesen üldögél a harmadik emeleten a legfelső lépcsőfokon, mint valami kis gengszter. Vagyis hát nem éppen kicsi, de a néger gyerek gettós cuccban azért nem épp barátságos látvány. Látványra nem foglalkozik vele senki, de ő csak üldögél és mosolyogva várakozik valamira, vagy valakire.*
David
Fényőr
Fényőr

Kor : 39

Hozzászólások száma : 126

http://wildnature.forumotion.com/

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 4:51 am

*Azért öltözködésben ő se vitte túlzásba. Farmer, póló,... kócos Répácska. Felérve lépkedne is el a srác mellett.*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Hétf. Okt. 25, 2010 4:52 am

*Ő pedig hagyja is csak lassan feláll és kíváncsian tekint kellő távolságból a lány után. Arcán sunyi kis vigyor terül el, ahogy a falnak dőlve figyel.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 4:54 am

*Körbepillant, megvan az ajtó, már csak be kellene törni...De nem lehet, míg ez a vigyorgó sárképű itt figyel.*
- Bocs öcsi, nincs jobb dolgod? *fordul felé vézna, elöl deszka-hátul léc valójában. Öcsi?!*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Hétf. Okt. 25, 2010 4:55 am

*Elneveti magát az öcsi megszólításon, végül is kétszer akkora mint a leányzó, de azért tetszik neki. Öcsi...tisztára mintha otthon a gettóban lenne.* -Már nincs itt, jött a fényőre és elvitte.-*Kuncog harsányan a lányon.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 4:58 am

- Elég a mágiahasználatra utaló bizonyíték és lecsukják, mint a szektásokat. *Von vállat és lám, előkerül a tolvajkulcs. Hátat fordít sunyi mosollyal a másiknak és nem zavartatja magát. Előbb a meló, aztán a szórakozás. Akarom mondani, kiiktatás.*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Hétf. Okt. 25, 2010 5:24 am

*Megrántja a vállát és csöndben álldogál tovább. Mikor a lány pont kész van észrevétlenül teleportál be a szobába, és az ajtóval szemben a falnak dőlve, karjait keresztbe fonva álldogál.*
-A fényőrök nem kispályások szivi, tudja, mit kell elpakolnia egy ilyen minden lében kanál elől.-
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 5:27 am

*És kattan a zár, ő pedig szembe találja magát a másikkal. A keze ügyében levő első dolgot - tehát a tolvajkulcsot - szorítja a srác torkának és egész közelről tekint fel rá.*
- Nem szivi, van nevem is. Másrészt túl sok a szöveg, én a helyedben elhúznék innen, amíg lehet.
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Hétf. Okt. 25, 2010 5:29 am

*Bár tolvajkulcsot nyomnak a torkának ő menthetetlenül vigyorog, mint valami beszívott kis köcsög. Majd teleportál és már a kanapén ücsörög. Persze tudja, hogy teleportációjának színe már le is buktatta, de őt nem zavarja.* -Ugyan már Hayley, minek kötözködsz egyből? Csak beszélgetni szeretnék!-
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 5:30 am

*Fordul a hang irányába, majd felhorkan.*
- Ugyan minek? Attól, hogy a bátyám azzal a banyával hetyeg, még nem jelenti az, hogy én is mindjárt puszi pajtása leszek minden mágiahasználó csőcseléknek. *tekintete eddig van csak a fiún, máris megy be a lakásba, keres-kutat.*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Hétf. Okt. 25, 2010 5:39 am

*Nagyot sóhajt és úgy figyeli a vöröst ahogy kutat.* -Apád tévedett, nem mindenki rossz. Tudom semmi okod hinni nekem, de tudod én csak azért jöttem ide hogy segítsek neked! Szóval meghallgatnál, kérlek?-*Kérdi kedves mosollyal, kivételesen próbálja az intelligenset adni.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 5:43 am

- Apám meghalt. *fel se pillant, hangja egy szerető gyermekéhez képest igencsak ridegen csendül. Mikor nem lel semmit, folytatná másutt. De megperdül és újra Daviddel találja szemközt magát.*
- Sietek. *magyarul: Lökd már, fogy az idő.*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Hétf. Okt. 25, 2010 5:50 am

-Ha nem hallgatsz végig kitörlik az összes emléked ami a varázsvilággal kapcsolatos, az pedig az életed nagyját jelenti.-*Közli nyersen és komoly tekintettel majd elmosolyodik.* -Most már ráérsz?-
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 5:51 am

- Lökd már! *tolja félre és huppan le a fotelba. onnét tekint rá.*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Hétf. Okt. 25, 2010 5:52 am

-Tudod az égiek nem szeretik ha egyszerű emberek tudnak a varázsvilágról. Plusz te és a bátyád ráadásul mindent öldököltök. Régóta tervben van, hogy egyszerűen töröljük az emlékeiteket, de aztán a bátyád elkezdett Vienneel kavarni. Ő rájött, hogy csak a démonok és az árnyőrök a rosszak. Őt kilőtték maradhat, de te nem. Azt mondták ha nem tudlak meggyőzni valószínűleg egyből törölhetem a memóriád is.-*Közli hadarva.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 5:55 am

-Mintha ők egy szemernyivel is jobbak lennének a démonoknál... *oka van, hogy ezt mondja, dacosan tekint másfelé karba font tekintettel.*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Hétf. Okt. 25, 2010 5:55 am

-Jó tényleg nem szentek, de ők nem ölnek embereket. Ahogy mi sem! A démonok és az árnyőrök viszont ölnek, csak őket kell leütni.-*Mondja, bár sok esélyt nem lát arra, hogy meggyőzze a lányt.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next