Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Portsmouth Square

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Portsmouth Square

Témanyitás  Vienne on Csüt. Ápr. 08, 2010 4:59 am

First topic message reminder :

Bár építészetileg a nyugatot idézi, a kínaiak mégis szinte teljesen magukévá varázsolják ezt a Chinatown szívének is nevezett teret.
Láthatsz errefelé kínai táblás játékot űzőket, játszadozó gyerkőcöket és hozzájuk tartozó anyákat, illetve az idősebb korosztály előszeretettel beszéli meg napi pletykáit az árnyas részeken elhelyezett padokon ücsörögvén.
Minden szombat éjszakán Éjszakai Piacot tartanak itt, ami igazi látványosság, némi parádés felvonulással, előadással körítve.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Portsmouth Square

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 5:56 am

- Én ebben nem lennék olyan biztos. *pattan fel, kerülve a másik tekintetét és bevágtat a hálóba, hogy ott keressen tovább.*
Hayley
Halandó
Halandó

Titulus : Répácska, de nem eladó.
Kor : 31

Hozzászólások száma : 134

Témanyitás  David on Hétf. Okt. 25, 2010 5:56 am

-Jobb szeretnéd megérteni azt ami körülötted van, vagy elfelejtenéd lényegében a teljes életed?-*Kérdi szúrósan az ajtóig követve a nőt.*
David
Fényőr
Fényőr

Kor : 39

Hozzászólások száma : 126

http://wildnature.forumotion.com/

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 6:00 am

*A szekrénynél guggol már, a kérdésre lehuppan hátsójára, a szekrényajtónak dől és szemét megtörölve pillant a másikra.*
- Néha jobb szeretném elfelejteni mindent, ami a mágiával kapcsolatos. Egyszerűbb lenne. Lenne egy teljesen átlagos bátyám, egy teljesen átlagos életem...
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Hétf. Okt. 25, 2010 6:01 am

-Hidd el nem olyan rossz, csak próbálj meg egy kicsit befogadóbb lenni.-*Mosolyodik el és sétál beljebb. Majd kezét nyújtja a lány felé hogy felsegítse ha elfogadja.* -Csak hallgass meg, nem akarom rád tukmálni, és ha akarod én magam törlöm az emlékeidet.-
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 6:02 am

- Megölték az apámat, mégis hogy lehetnék befogadóbb?! *fakad ki és ellöki a másik kezét. Marad ott a földön inkább.*
- Én magam adtam el nekik... *suttogja alig hallhatóan.* Persze gondolom ezt odafenn nem reklámozzák nektek.
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Hétf. Okt. 25, 2010 6:03 am

*Értetlenül tekint a lányra. * -Sok mindent tudok, de róla semmit. Legalábbis nekem azt mondták, hogy egy démon ölte meg. Azért kezdtétek el üldözni a varázslényeket.-*Mondja kicsit ingatagon.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 6:07 am

*Most ő nyújtja kezét - hogy lehúzza maga mellé a másikat.*
- Apám sose volt a szíve csücske az égieknek. ő nevelte belénk a mágia iránti utálatot. *hangja halkan csendül.*
- Mikor a bátyámnak a balesete volt, nem sokon múlott az élete. Az égiek ajánlatot tettek nekem, hogy megmentik az életét, ha segítek megszabadítani őket egy fenyegető démontól. A démon tizenhárom szent életű embert követelt azért, hogy békén hagyja az embereket. Apám volt a tizenharmadik. *hangja elcsuklik.*
- Ha Logan megtudja, egy életre megutál majd...
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Hétf. Okt. 25, 2010 6:07 am

*Leül a lány mellé és hallgatja az igazságot. Majd elgondolkozva próbálja menteni a helyzetet, bár sose szívlelte az égieket és ezt csak tetézték nála.* -Figyelj nem mondom, hogy jók az égiek. Ők csak hoztak egy rakat törvényt amit velünk tartatnak be. Apátok tévedésen élte le az életét és varázslók jó emberek ellen uszított titeket. Attól hogy az égiek nem mindig döntenek jól még a boszorkányok és a fényőrök jók, és sose hagynának egy embert meghalni. Ne úgy tekints rájuk mint az égiekre, agy nekik...nekünk egy esélyt!-*Mosolyodik el, és kézfogáshoz nyújtja a kezét.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 6:10 am

- Ígérd meg, hogy nem mondod el senkinek az előbbit. *sandít a másikra barna szemeivel, majd bizalmatlanul pillant le a felé nyújtott kézre. Lassan, de viszonozza a gesztust.*
- Megpróbálok, David Smith, Los Angelesből. *vigyorodik el, ahogy a másik szemébe pillant.*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Hétf. Okt. 25, 2010 6:11 am

-Meglesz!-*Majd elkuncogja magát.* -Látom nem csak én vagyok tájékozott!-*Vigyorog nagyokat majd feláll, és ha a lány akarja felsegíti.* -Figyi, csak hogy megmutassam tényleg jó a boszik adok egy nevet. Keresd meg Dantet. Dante Williams egy szakács a belvárosban. Jó fej kölök és próbál mindent megtenni az emberekért.-
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Hayley on Hétf. Okt. 25, 2010 6:19 am

- Ajánlom, hogy ne legyen. Égetnivaló a modorod. *vigyorodik el, mert az övé...á, az nem. Azért röptében kapja el a felé dobott kulcstartót és persze nem süllyeszti el a meglelt athamét a zsebében, hanem visszateszi a szekrénybe. Jó helyen van az ott.*
Hayley
Halandó
Halandó

Témanyitás  David on Hétf. Okt. 25, 2010 6:30 am

-Anyukám is mindig ezt mondta!-*Vigyorodik el majd kacsint még egyet azzal már ott sincs.*
David
Fényőr
Fényőr

Leah-Tony

Témanyitás  Tony C. Shaw on Csüt. Jan. 13, 2011 4:46 am

*Nagyjából kidühöngte már magát, egy bő hét elég volt ahhoz, hogy szétzúzzon néhány bulit, tökretegyen pár lelket és élvezhesse a majdnem életet. De ezt, hogy beleköptek a levesébe, ezt nem tűrheti. Egész közömbös volt számára Leah, amíg nem akarták elvenni tőle. Most azonban iszonyat dühös - a tulajdonában érte kár. Márpedig amit Elliot tett, épp az, amit ő akart tenni. Vagy legalábbis meg kellett volna maradjon rá a lehetősége.
Szóval keresi. Hát hogyne keresné, mi több, sóvárog a bosszúra, nem veszítheti el a lányt, aki éppen ki tudja, milyen állapotban van. Hátulról semmi nem látszik, amikor átöleli, s egy csókot lehel a füle tövébe.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Kor : 121

Hozzászólások száma : 105

Témanyitás  Leah on Csüt. Jan. 13, 2011 5:49 am

*Épp csak hazaugrott a nénikéjékhez pár motyóért, mert Dante lakása mégiscsak legénylakás. No meg mint kiderült múltkor, egy darab gyufa nem sok, annyi tűzszerszám sincs kéznél... Most épp a téren igyekszik át, egyébként szokásához híven csinosan. Szoknyát visel, hozzá finom kis felsőt, haja összekötve, feltűzve. Nyakában lánc, füle tövében... csók?! Riadtan rezzen össze és perdül meg, ha engedik és realizálva a másikat igyekszik is kibontakozni az ölelésből.*
- Eressz! *Tekintete vészjóslón villan.*

Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 26

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Tony C. Shaw on Csüt. Jan. 13, 2011 5:57 am

-Leah? *Néz bizonytalan én-ártatlan-vagyok nézéssel a lányra, amikor az kibontakozik öleléséből.*
-Nem akartam... rád ijeszteni. ~Ennyire azért nem kell rettegned a nyílt utcán.~ *Húzza el a száját, de Leah ezt csak a viszonzatlan puszinak tudhatja be. Legalábbis Tony reméli, hogy Elliotnak a szája nem járt, ha már minden mást bevetett.*
-Próbáltalak hívni. *Teszi hozzá. Dehogy próbálta.*

Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Jan. 13, 2011 6:04 am

- Tony. *préselődik pengevékonnyá ajka. Annyira el akarta ezt kerülni, mert bele van zúgva az árnyőrbe. Bele volt. Vagy már maga se tudja... erre kiderült, hogy az egész csak hazugság és színjáték volt.*
- Hát persze, hogy nem. *Jegyzi meg, arra pedig felvonja hitetlenkedve a szemöldökét, hogy próbálta hívni a másik.*
- Próbáltál?Próóbáltál?! Fenét próbáltál, de... ajjh. *Pillant körbe, hisz ahogy hangját felemeli, egyre többen pislognak feléjük. Karon ragadja a srácot és egy félreeső biciklitároló felé vonszolja, ha az nem ellenkezik, majd ott szembefordul vele.*
- Hazudtál!
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Tony C. Shaw on Csüt. Jan. 13, 2011 6:13 am

*Első jel, ami arra utal, hogy valami nem jó: ő sem hív. Második: hidegen üdvözöl, mi több, eltaszít. Harmadik: tudja, hogy árnyőr vagy.
Nincs könnyű helyzetben, mi tagadás. Ezek szerint a lány mindent tud, vagy legalábbis a lényeget, abból pedig helyesen tud következtetni. Sosem fajult addig a helyzete, hogy egy nőnek gondolkodnia kelljen. Egész belesápad. Ez a helyzet kezd elharapódzni.*
-Figyelj... *De már rángatják is arrébb, ahol egész hangosan ordibálnak vele. ~Nő. Annyi önbecsülése sincs, hogy magát ne égesse le.~*
-Állj. Hogy mered ezt a szememre vetni? *Legjobb védekezés a támadás. Villámgyorsan cikáznak gondolatai, hogyan jöhetne ki elfogadhatóan a szituációból.*
-Ne legyél álszerény, Leah. Én is nagyon jól tudom jó ideje, hogy mi vagy, te is ugyanúgy hazudtál nekem! *Sötétedik a tekintete és akkor úgy dönt, megpróbálja elhitetni a lánnyal igazát. ~Ha még szeret, el fogja hinni.. ha nem.. Elliottnak remélem él még az édesanyja vagy akármilyen nőági rokona.~
-Annyi a különbség kettőnk között, hogy miután én tudomást szereztem rólad... hogy mi vagy... *Vág egy fintort, na, ez őszinte!*...én ugyanúgy veled akartam lenni. *Mekkora kamu. Aztán reméli, hatásos.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Jan. 13, 2011 6:21 am

*Egy pillanatra elbizonytalanodni látszik a szavak hallatán, de aztán egyre csak elkerekednek a barna őzike szemek, ahogy a fiúra tekint.*
- Jah, hogy megölj. *Tusé. Lehet, hogy nő, de sajnos (?) nem a buta tyúk fajta. Ennyit azért még ő is levágott. Ajkába harapva pillant másfelé, nem állhatja azt a kék tekintetet, így hát ekképpen védekezik ellene. Igazából szeretné elmondani, szeretné mondani, hogy szerette a srácot, de sejti, nem éri meg kiejteni a szavakat és egy olyanra pazarolni, aki talán meg sem érdemli. A történtek, az, hogy David elmondta, miféle a srác, ráébresztette arra, hogy a világban semmi sem az, aminek látszik, sose lehet biztos semmiben.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Tony C. Shaw on Csüt. Jan. 13, 2011 6:28 am

*Felnevet a szavak hallatán. Persze az ő érvei megint úgy maradtak, lógva a levegőben.*
-Persze, ez volt a főőőő célom. *Gúnyolódik fintorogva.* -Ha már ennyire okos vagy, belegondoltál már, hányszor megtehettem volna? *Sziszegi a lány felé. Szorul a hurok, de mindenhonnan van kibúvó.* -Ha akarom, az első napon megöllek a padon. *Olyan halkan beszél, hogy alig hallatszik.*
-Neked tényleg nem tűnik fel, mit csinálok? *Fogja meg gyengéden a lány állát, s maga felé fordítja annyira, hogy még nem ellenkezzen.*
-Az egész világ a halálomat kívánja miattad. *Nagyon komoly. És nem is téved nagyot, csak őt ez pont nem érdekli.*
-Szerinted... ért nekem eddig akárki is ennyit, hogy kockáztassak? *Számonkérő. Perszehogy. Mert muszáj.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Jan. 13, 2011 6:39 am

- Hát miért nem tetted? *firtatja dacosan, vádlón, miközben nagyon szusszan, majd enged a másik irányító mozdulatának és tekintetét Tonyra emeli. Ajkai lágyan elnyílnak, ahogy egy pillanatra elmereng az édeni arcon. Hogy lehet valaki ilyen arccal annyira gonosz, mint azt Davidék állítják?*
- Tony én már... én már semmiben sem vagyok biztos. *préseli ki megtörten magából a valóst és tényleg látszik tekintetén, hogy mennyire zavart a világ dolgait, kettejüket illetően. Ösztönösen lép közelebb.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Tony C. Shaw on Csüt. Jan. 13, 2011 6:53 am

-Az agyam eldobom tőled, komolyan! *Fakad ki, amikor a lány felhorkan. ~Majd magyarázkodok...és még, hogy én jöjjek ki rosszul ebből a helyzetből... Azt várd meg, amíg elengedlek.~
-Legalább egyetlen dologban lennél biztos... * Amint a lány egyre közelebb kerül hozzá, észrevétlenül átfogja derekát, s egy nagyon óvatos csókot lehel az ajkaira. ~Nyertem. Elhitte, bár még kételkedik.~
Most azért kicsit elégedett magával. ~Szerelmes.~ Nem is látszódik a gúnyos vigyor, amint magához húzza a lányt. Egész olyan, mintha örülne. De örül is, csak másnak.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Jan. 13, 2011 7:01 am

*Ahogy átölelik a derekát és csókot csennek ajkaira, melyet önkéntelen is viszonoz, egyszerűen csak a másik mellkasába fúrja fejét, ahogy átöleli és hozzá bújik.*
- Meghagyták, hogy ha látlak, hívjam őket. De nem akarom. *Szusszan aprót, majd hozzáteszi bizonytalanul.*
- És félek is. *Azt nem tudja, hogy Tony tud e Elliotról, egyébként se szívesen feszegetné a témát. Csak kicsúszott, hogy fél. Fél attól, hogy újra szembetalálkozik az árnyőrrel. Fél attól, hogy Tony netalántán vele van. És fél attól a bizonytalan érzéstől, hogy itt van ő, egy rakás senki, mert még magát is képtelen megvédeni.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Tony C. Shaw on Csüt. Jan. 13, 2011 7:09 am

*Még jó, hogy Leah problémái nem az ő problémái. Az emberek hajlamosak átvenni egymás bajait. Hát van neki most baja egy másik árnyőrrel, ez elég is egy évszázadra.
Azért megrökönyödik, amikor a lány megemlíti, hogy hívnia kellene a mentősereget. ~Mint valami ügyefogyott mellé testőrök.~*
-Nem foglak bántani. Nem is akartalak soha. *Le tud szakadni az ég? Nem. Akkor ezt nem bírta volna ki.*
-És nem akarom, hogy félj, semmi nincs, amitől tartanod kellene. Ráadásul nem csak én védenélek, ahogy említetted. *Vonja meg a vállát nagy okosan, miközben simogatni kezdi a lány hátát. Nem akar túl érzelgősnek tűnni, sem erőszakosnak. Érzi, hogy pengeélen táncol - elég egy rossz mozdulat és mindennek vége. Sosem tudná elviselni az alvilági pletykákat. Mit venne ez vissza a hírnevén!
Megemeli a lány fejét a mellkasáról, s egy finom puszit nyom a homlokára.*
-Kicsit úgy érzem, velős volt az utóbbi fél óra. *Mosolyodik el.* -És, hogy téged is szembeállítalak a világgal. *Itt már nem mosolyog. Most elő van adva,hogy ő legyőz mindent a kedvéért, blabla. Csak kövesse. Hátpersze.*

Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Leah on Csüt. Jan. 13, 2011 7:15 am

*Csak bújik lágyan a fiúhoz, az érintésre, ami a hátát éri, finoman rezzen össze, de aztán megnyugszik és nem szól, hagyja a simító mozdulatot.
Felpillantva édes mosoly ül képén, de le is olvad onnét menten.*
- Nem tőled félek. *szusszan, nagyot nyelve, aztán hallgatva a fiú szavait fejcsóvál.*
- Mindenkinek fel kell nőnie egyszer. Nem támaszkodhatom örökké másokra. *feleli, és hogy ez jó, vagy rossz? Azt döntse el mindenki magának.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Tony C. Shaw on Csüt. Jan. 13, 2011 7:22 am

*Felhúzza szemöldökét a szavakra, hogy nem tőle fél a lány. ~Cöcöcö... ezen még majd javítunk egy kicsit.~ Tudja nagyon jól, hogy kire céloz, de úgy tesz, mintha semmiről nem tudna. Könnyebb úgy, mint hazudozni, hogy megkeresem és megölöm, amiért ezt tette veled. Nem fogja megkeresni. Tenni fog róla, hogy az árnyőr keresse őt.*
-Túl nagy szavak ezek. Olyan, mintha senkibe nem tudnál kapaszkodni. *Ráncolja össze a homlokát. Olyan természetesen állnak az utca közepén, egymásba fonódva, hogy az arra járók csak egy szép párt látnak, semmi többet.*
-Fogalmam sincs, mi lesz így. *Őszinteségroham? Nem. Taktika.*
-Túl sok dolgot kell feladnunk. *Rázza meg a fejét.* -Meg sem érdemellek. *Hát ennek a mondatnak is el kellett jönnie.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére