Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Portsmouth Square

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Portsmouth Square

Témanyitás  Vienne on Csüt. Ápr. 08, 2010 4:59 am

First topic message reminder :

Bár építészetileg a nyugatot idézi, a kínaiak mégis szinte teljesen magukévá varázsolják ezt a Chinatown szívének is nevezett teret.
Láthatsz errefelé kínai táblás játékot űzőket, játszadozó gyerkőcöket és hozzájuk tartozó anyákat, illetve az idősebb korosztály előszeretettel beszéli meg napi pletykáit az árnyas részeken elhelyezett padokon ücsörögvén.
Minden szombat éjszakán Éjszakai Piacot tartanak itt, ami igazi látványosság, némi parádés felvonulással, előadással körítve.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Re: Portsmouth Square

Témanyitás  Leah on Csüt. Jan. 13, 2011 7:32 am

- Talán inkább túl sokan is fogják a kezem. Annyian, hogy egy idő után levegőt is alig kapok majd. *Mosolyodik el halványan, maga elé. A kijelentésre felpillant, tekintete elkerekedik. Némán is azt üzeni: ne! Ne mondjon ilyeneket, túl sokan mondták már előtte így is.*
- Lehet, igazuk van... odafenn. *Ejti ki kis fintorral a szót.*
- Le kellene mondanom a képességeimről. *Agyal. Hisz ha lemond, akkor nem fog számítani, hogy Tony árnyőr e, vagy sem. Ő csak egy egyszerű halandó lány lesz, aki túl sokat tud.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 26

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Tony C. Shaw on Csüt. Jan. 13, 2011 7:45 am

-Akkor válogass. *Mosolyodik el ő is, amint a lány felnéz rá. És amit mond, hát, ilyesmire számított.*
-Azt fogom tenni, ami jó neked. *Szögezi le. Milyen nagylelkű.*
-De mindent meg fogok tenni, hogy az enyém maradj. *Szinte suttog. Ez már nyálasabb, mint amit elő szokott adni. De kell. Most kell, hiszen annyira össze van törve a lány, ilyenkor ilyen szöveg kell, ezt mindenki tudja.*
-Hogy mi? *Képed el. Na most akkor. Mi lenne nagyobb dicsőség? Az eredeti célja már úszott. De ha rá tudná venni, hogy lemondjon a képességeiről... nem lenne a világon senki, aki meg tudná védeni... kiabálhatna segítségért, ő pedig elhíresztelhetné, hogy Elliot elért valamit, ő pedig olyat, amilyet még nem látott a varázsvilág: egy fényőrt győzött meg arról, hogy dobja sutba életét.*
-Várj. Ez... nem olyan dolog, amiről le tudsz mondani, Leah. Olyan, mintha a fél lábad akarnád eldobni. *Csak nem mondhatja azonnal, hogy igen, repkedj fel, aztán essél le emberként, én meg majd szeretlek úgyis! Ennyire már ismeri a lányt, hogy nem menne bele, most még csak a szája nagy. Még. De beültette a bogarat Tony fülébe, az is biztos.*
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Kor : 121

Hozzászólások száma : 105

Témanyitás  Leah on Csüt. Jan. 13, 2011 7:50 am

*Ha Tony tudná, hogy a kis fényőre csak félig az... nem lenne ilyen biztos a dolgában. De tény, hogy a lány nem nagyon fontolgatja, hogy eldobja a dolgot. Dolga van. Meg kell keresnie a biológiai apját. És megbosszulni Elliotot... nem másnak. Neki. Ha más teszi, az nem elégtétel, attól neki nem lesz jobb. Amennyire angyali, annyira emberi is és ez a bosszúvágyban látszik most leginkább nála.*
- Tizenhét évig meg voltam nélküle. De azt hiszem, igazad van. Nem éri meg eldobni. *Bontakozik ki lágyan az ölelésből, épp csak azt nem teszi hozzá, hogy csak és kizárólag a srác miatt nem.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 26

Hozzászólások száma : 362

Témanyitás  Tony C. Shaw on Csüt. Jan. 13, 2011 7:59 am

*Érdekli is őt mit gondol a lány... Egy tervét már keresztbe húzták, valamit alakítania kell, amivel a csorbát ki tudja küszöbölni.*
-Hát persze, hogy igazam van. *Mosolyodik el, nem bírja ő ezt a nagy feszültséget.*
-Ne feszítsük túl a húrt, azt hiszem, bőven elég volt mára ez az egész. Van egy olyan sejtésem, hogy ezt soha nem fogja senki megérteni és mindenki hülyének fog nézni minket.*Sóhajt, majd belekulcsolja ujjait a lányéba.*
-Remélem minden rendben lesz. *Csókol bele a hajába, miközben magához húzza. ~Meg, hogy nem kell többet magyarázkodnom.~*
-Lelépek. *Mondja közben, de benne is vannak szavaiban a következő találkozás ígéretei. Már csak a szeretlek hiányzik. De azt most nem. Majd, ha megint kiderül valami. Vet még egy olyan imádlakszeressélteis pillantást a lányra, majd eltűnik a sarkon. Elégedetten. Rosszabb is lehetett volna.*

(kösszentyűűű!)
Tony C. Shaw
Árnyőr
Árnyőr

Kor : 121

Hozzászólások száma : 105

Témanyitás  Vienne on Vas. Márc. 20, 2011 3:17 am

[A NAP, AMIKOR A POKOL ELSZABADUL... - VANESSA, MIRANDA, TRACY]

*Ez is csak egy átlagos napnak indult, csak kissé szelesebb az időjárás, mint kellene. De megesik az ilyen kora tavasszal...
Ennek ellenére az árusok kipakoltak, az anyukák lejöttek a gyerekeikkel és az idősek is kiültek a térre, ahogy az mindig lenni szokott.
Kisebb baleset okozhat fennakadást a járókelők között, ugyanis egy biciklis pizzafutár lány - Tracy - majdnem elgázolt egy figyelmetlenkedőt: Mirandát, de szerencsére akadt olyan személy, aki ezt időben észlelte, és elrántotta a nem figyelőt. Bizony, ez lenne Vanessa. Minden esetre Tracy alatt a manőver során igencsak megingott a bringa, ha el nem esett vele. Nem sokon múlott, hogy nem ütközött Mirandával*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Tracy on Vas. Márc. 20, 2011 3:41 am

[A NAP, AMIKOR A POKOL ELSZABADUL... - VANESSA, MIRANDA, TRACY]

*Pedig csak egy kicsit nem figyelt oda, épp csak a pontos címet akarta leolvasni a tenyeréről, ami természetesen lekopott némileg és így hosszasabb bogarászást igényelt. Persze azonnal fékez, amikor meglátja a lányt, de az sajna már késő lenne... de szerencsére van, aki elrántsa. Persze fejét azonnal hátrakapja, hogy megnézze jól van-e mindenki, arra meg nem gondol, hogy épp egy fékező biciklin ül. Végül ő köt ki az aszfalton hanyatt, de talán semmi nagyobb baja nem esik. A pizza is mellette végzi a betonon, ezt így már nem viheti ki. Most pedig mit sem törődve azzal, hogy az út közepén hever, ahol esetleg autók is járnának, úgy marad. Elkerekedett szemekkel nézi az eget és dolgozza fel a történteket, veszi számba a sajgó testrészeit. Egy szusszanásnyi idő már csak jár neki...*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Titulus : Dreamgirl
Kor : 36

Hozzászólások száma : 93

Témanyitás  Miranda Wilson on Vas. Márc. 20, 2011 8:43 pm

Ma is sietve a munkába indulok, mert már megint késésbe vagyok. A lábam elé nem figyelek csak szaladok. Úgyérzem, hogy ebből a napból valami rossz fog kisülni, és lehet, hogy ez a pszihometria képességem miatt, van. Éppen ,hogy majdnem beérek a munkahelyemre, mikor hirtelen egy biciklis gázolt el. Vagyis gázolt volna el, ha egy kedves lány, nem húzott el volna előle. Kicsit sokkot kaptam a történések miatt, de gyorsan észbe kaptam.
-Ó, nagyon köszönöm! Miranda vagyok..egy pillanat! -Köszöntem meg a megmentőmnek, majd a táskámból gyorsan kikaptam egy kis pénzt és a kezébe tömtem. Visszaadni nem volt ideje, mert a biciklis felé futottam.
-Szia! Sajnálom a történteket, az én hibám! Kifizetem a pizzát, sajnálom! De tényleg! Miranda Wilson a nevem..és nagyon sajnálom! -Kezdtem el sajnálkodni teljes gőzzel. Közben a kezemet nyújtom a lánynak, hogy felsegítsem.
Miranda Wilson
Boszorka
Boszorka

Titulus : Little Sister
Kor : 28

Hozzászólások száma : 31

Témanyitás  Vienne on Pént. Ápr. 01, 2011 7:28 pm

*Tracy ahogy ott fekszik, mintha egy férfit látna a riadt tömegben,amint épp őt és a felé siető lányt figyeli elégedett, már-már kaján mosollyal. De ha felsegítik és körbetekint, már sehol sincs..., csak egy
szórólapot sodor felétek a szél...*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Tracy on Kedd Ápr. 05, 2011 6:59 am

*Amikor megpillantja maga fölött a lányt, elmosolyodva fogadja el a segítséget és szépen fel is tápászkodik. Nem tulajdonít túl nagy jelentőséget a szeme sarkából látott alaknak és annak sem, hogy felálláskor már nem látja. Vannak szemét emberek.*
- Jaj, ne szórakozz, az én hibám volt. Elbambultam. A pizzával se törődj, megesik. Ha tudnád, hányan küldik vissza, mert kihűlt... Amúgy Tracy vagyok. *Mondja kedélyesen, tényleg a legkevésbé sem haragszik, és már szedi is gyorsan össze a földön lévő pizzát. Úgy tervezi, hogy vissza a dobozba, majd a kukába, csak épp a keze ügyébe akad a szórólap. Rápillant, regisztrálja, hogy valami cirkusszal kapcsolatos dolog. A pizzás dobozzal együtt nyújtja át Mirandának.*
- Ha megkérlek ezt kidobod? *Kérdi bájos mosollyal az aprócska nő, átadva a dobozzal együtt a szórólapot is. Csak simán Miranda kezébe nyomja, de tény, hogy nem hagyhatja ő sem a biciklijét az út közepén heverni.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Miranda Wilson on Pént. Ápr. 08, 2011 9:52 am

Amikor a lány elmondja nekem, hogy semmi baja, megkönnyebbültem.
-Akkor jó! Hála istennek! -Tracy megkért, hogy dobjak ki neki egy szemetet, ami egy szorólap volt. A lap megérintésekor egy furcsa kép villant be. Két Leah-t láttam. Egy jót, és egy gonoszat. Leah..azt hiszem őt az egyetemen ismertem meg valamikor. Egy egyetemre járunk. Miután eltűnt a látomásom, kicsit elkezdtem szédülni, de nem volt vészes. A szorólapot a zsebembe vágtam és a többi szemetet pedig kidobtam.
~Azt hiszem erre még szügségem lesz...~ -Gondoltam bajjósan.
Miranda Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Ápr. 11, 2011 9:00 am

*Ahogy látják, hogy Tracy jól van és nem lett nagyobb baj, a hirtelen jött katasztrófaturizmus is megszűnik körötte, és minden megy tovább a megszokott kerékvágásban.
Csak Mirandának érkezik látomása, bizony arról, hogy két teljesen egyforma lány fut, rohan egy sötét folyosón végig, erősen küzdve egyik a másik ellen.
Hangos kiáltás és női sikoly töri meg újabban a tér idilljét – az egyik bódénál van a csődület. Egy fekete ruhák, fekete, félhosszú hajú férfi igencsak berághatott valamiért ugyanis szinte „körbelőtte” az egyik árust a bódéja falánál az ott található késekkel, villákkal. Ahogy látjátok, senki nem ér hozzá, mégis felemelkedik egy újabb villa és lendül, egyetlen intésére a valószerűtlenül kék szemű idegennek, a dagadt kínai árus felé, aki kétségbeesetten könyörög bocsánatért, kegyelemért… igazából saját magát is eladná, csak ne bántsa az idegen.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Tracy on Szomb. Ápr. 16, 2011 10:17 pm

*Épp állítja fel a biciklijét és igyekszik kitolni az út szélére, hogy ne állja el a terepet a forgalom elől, amikor is felfigyel a rikoltozásra. Azonnal arra kapja a fejét és pont látja, amint... valaki a nyílt terepen boszorkánykodik!? Gyorsan nekidönti a bicajt a közeli villanyoszlopnak és már rohan is oda, át a tömegen. Csak úgy átsurran az emberek között, nem lök fel senkit. Mert ugyebár egy boszorkány nem hagyhatja szó nélkül, ha egy másikat a szabályok megsértésén kapja.*
- Héééé! Hagyd abba! Mit ártott neked? *És meg is kocogtatja a vállát az idegennek. Lehet, hogy merész... de inkább csak bolond. Árulkodó az is, hogy nem a repülő szúróeszközökön van fennakadva, hanem a viselkedésen.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Miranda Wilson on Kedd Ápr. 19, 2011 9:51 pm

Azt hittem ez a nap lehet már démonmentes de nem. Amint eltűnt a látomásom, egy újabb démoni ügy "ugrott felém". Egy kínai árust dobáltak késsel, de úgy hogy a késhez hozzá sem értek.
~Na..ez telekinézis.~ -Vetettem fel az ötletemet, majd odafutottam Tracy-vel együtt a kínai férfihoz. Tracy a férfire "támadt" míg én felsegítettem a kínai árust, és futásnak eresztettem..

//Bocsánat a késésért.//
Miranda Wilson
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szer. Ápr. 27, 2011 2:24 am

*A férfi megtorpan - Miranda jól tippel, tényleg démon az illető - és ezzel futni hagyja a kínai árust, a tömeg is oszlik, hisz vége a műsornak. Csak egy-két kitartóbb egyén firtatja a repülő eszközök mibenlétét.*
- És neked mi közöd hozzá? * veti oda törpillának a pasas, kék tekintetét Tracy pillantásába fúrva, s közben - oldalt se pillant - kinyújtja kezét, mire egy ezüsttőr repül hívásra a kezébe s rámarkol.*
- Jobban tennéd, ha lelépnél a hugicával együtt, míg szépen kérem. *villan ajka szegletében nem túl biztató mosoly.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Tracy on Szomb. Ápr. 30, 2011 7:51 pm

*Látja, hogy Miranda is jön, de vele egyelőre nem foglalkozik, az idegen sokkal inkább lefoglalja. A nagy farkasszemezés alatt csípőre vágja a kezeit, ő aztán nem ijed meg, csak pofátlan tekintettel néz szembe a fazonnal. Ez elég érdekesen festhet a maga apró termetével, hiszen nagyjából egészen felfelé kell néznie.*
- Az nem rád tartozik. *Felesel vissza, még a kezébe repülő kés sem rettenti vissza. Ilyen helyzetben hajlamos elfeledkezni arról, hogy milyen veszély is fenyegeti... majd ha felfogja, akkor lesz kibukva.*
- Majd ha te is megtanultad hol a helyed. Egyébként a Vadász nagyon közeli és jó ismerősöm és nem hiszem, hogy értékelné, ha történne velem valami. *Kis méregzsák, egyébként meg blöfföl, hiszen még egyszer nem beszélt az említett Vadásszal, csak hallott róla, meg egyszer bevitte az álmába azt a látót. Viszont most a hatás kedvéért villant egy vagány félmosolyt.*
Tracy
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Jún. 13, 2011 1:16 am

*Ahogy a Törpilla a Vadászt emlegeti, gunyoros kis mosoly szökik ajka szegletébe a másiknak.*
- Hamarosan nemhogy te, de a Vadász se jelent majd akadályt a démonoknak. *Tekintetében valami elszántan gonosz fény villan, ahogy nemes egyszerűséggel megragadja a nőt és nem törődve azzal, hogy sokan láthatják, angolosan tovateleportál.*

// A cirkuszba kapsz majd reagot. Smile //

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Vienne on Hétf. Aug. 15, 2011 9:15 pm

[REFERO]

*Kora este van, a tér már nem nyüzsög annyira, hisz hétköznap az emberek inkább otthon vannak a családjukkal. Nem úgy a rendőrség emberei, akik épp az egyik házból lépnek ki. Gyilkosság, melynek az elkövetője minden gyanú szerint nem épp az átlagos fajtából való. Talán ezért is riasztották a STÜViK éppen szolgálatban levő tagját. Hogy az épp a főnökasszony? Külön öröm a rendőrök számára, lehet kicsit beszólogatni, meg utalgatni. No nem csak arra, hogy ki és mihez kezdene a nővel, ha nem vágna ilyen morcos képet, hanem a részleg munkáját illetően is.
Az átlagos rendőrök nem szívlelik őket, mégis több ügyet oldottak már meg, mely reménytelennek bizonyult, mint azt el tudják képzelni. Talán épp ezért utálják a STÜViK-et annyira.
Egyébként motoron érkezik, farmer és fekete pántos top a mai viselete.
Kikérdezi az egység parancsnokát, hogy mit is tudnak, majd ő maga is körbepillant.
Ekkor lát meg egy pasit -Referot- a tér túlsó felén, aki rendkívül ismerősnek tetszik, de nem tudná megmondani, hogy honnét.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Refero on Kedd Aug. 16, 2011 12:47 am

[Vienne]

Egy kis rutinmunka: középkorú vállalkozó a csőd szélén; Enrico segítő kezet nyújt; a hálátlan nem tud fizetni. Csak a szokásos. Pedig kapott esélyt! De hát az ember türelme véges és olykor példát is kell statuálni.
Az ítélet végrehajtása ezúttal is Refero feladata volt. Nem azért mert másra nem lehetett rábízni, egyszerűen ő ebben a legjobb. És tényleg… Szegény Scarlet! Lerobbant az autója. - Micsoda szerencse, hogy pont itt lakik! - Lenge ruházat, egy kis szempilla rebegtetés, bájos mosoly és pár perccel később már a lakásán voltak… Milyen naiv, hát miért ne szórakozhatna egy picit? A fickó azonban felkészültebb volt, mint arra számítani lehetett. A végeredményen ez nem változtatott, talán annyit, hogy a rendőrségnek elég nagy fejtörést okozhat kideríteni, hogy kenődhetett fel másfél méter magasan a falra valaki egy egyszerű pisztolygolyótól.
Talán ezért is maradt a helyszín közelében, hogy élő, egyenes adásban élezhesse a műsort, hogyan tört borsot a zsaruk orra alá, immár sokadjára. Egyszer már ült a rendőrség vallatójában, még 20as évei elején, de megszöktették, s csak a szerencsén múlott, hogy nem fedezték fel a képességét. Azóta is keresi a rendőrség Mike-ot.

...
Egy motoros érkezik; fiatal nő, valószínűleg zsaru, mert az épületből kilépők ismerősként tekintenek rá, ám koránt sem látják szívesen. Ki is szúrja Referot, ahogy Dylen képében támasztja a korlátot az út túloldalán. Elég merész húzás, ahhoz képest, hogy ezt a formáját is körözi a rendőrség, de pont ez a lényeg! Úgy tesz, mintha észre se venné, hogy bámulja a nő. Csak nézi a lakást az imént vett kávéját szürcsölgetve.
Refero
Démon
Démon

Titulus : Kaméleon
Hozzászólások száma : 48

Témanyitás  Vienne on Pént. Aug. 19, 2011 5:34 am

*A rendőrfőnök szól, hogy amint befejezték a fényképezgetést, bemehet a nő is szétnézni, átadja neki a terepet és marad itt két zsaru is vele - biztos, ami biztos.
Vienne ezzel nem nagyon törődve, de biccent. Tekintete még mindig a férfit fürkészi, majd gondol egyet, s megindul felé, intve a rendőrök közül annak, aki vele indulna. Zöldfülű...*
- Hé! *kiállt oda a kávézgatónak, pedig van még vagy három méter közöttük.*
- Maga ott! Tudna segíteni? *Ez nem kérdés volt, de azért fő az első benyomás, nem? ^^"*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Refero on Pént. Aug. 19, 2011 7:26 am

A nő végül megindul felé. Most már csak az a kérdés, felismerte talán, vagy csak gyanús elemnek találja? Amihez egyébként, valljuk be, ebben a városban nem sokat kell tenni... Valószínűleg ki akarja majd kérdezni nem látott-e valamit, vagy mit csinált fél órával ezelőttig. Igazából nem számít. A játék elkezdődött, Refero pedig a háttérbe húzódik, teret engedve ezzel Dylennek.
- Elnézést, hozzám beszél? - pillant fel zavartan kávéjából. Mit akar ez tőle? Ő csak a délutáni koffeinadagját veszi magához... Az már más tészta, hogy pont ott, ahol az előbb kinyuvasztotta azt a pöcsfejet. Hát na! Ő csak a munkáját végezte.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Kedd Aug. 23, 2011 11:26 am

~Nem, 'nyádhoz!~ *Morran, szerencsére csak magában. Helyette széttárja karját és körbemutat.*
- Lát itt mást is? *Lassan estébe hajlik a napszak, nem sokan járnak erre.*
- Szeretném megkérdezni, látott e esetleg valami furcsát erre az elmúlt... nos, a kollégák szerint két órában. *Hogy szerinte mennyi, az maradjon az ő dolga. Jóval kevesebb idő is elég kinyírni valakit - így - mint két óra.
Kérdőn pillant egyébként a férfira. Farmert, pántos felsőt visel, ábrázatán bájos dac ül, tekintete kérdő. Nem az az átlagos szépség, mégis megfogja az embert benne valami, ha van rá szeme.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Refero on Szomb. Aug. 27, 2011 2:25 am

Amikor a nő visszakérdez lopva körbepillant, mintha csak most venne tudomást a külvilágról. Valóban alig van mozgás. A rendőrautók zajára összeverődött csőcselék is már rég szétszéledt. ~ Magát például elég jól látom ~ jegyzi meg végül, mikor alaposabban végigméri a nőt; persze csak magában. A feszes farmer szépen kiemeli csípőjét, a felső pedig láttatni engedi vállait. Nem éppen tipikus zsaruszerelés...
A második kérdésre aztán nagyon gondolkodóba esik. Az állát dörzsölgeti oldalra döntött fejjel, hátha így sikerül kiugrasztania valami hasznos emléket. - Nem, nem láttam semmi furcsát. - mondja könnyedén és visszatér a kávéjához, csak egy percre véve le szemeit a nőről. - De kitalálhatok valamit, ha azzal több időt tölthetek magával. - s egy rendkívül szemtelen vigyort villant a rendőrcsaj felé.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Kedd Aug. 30, 2011 6:32 am

*Megvan a bosszantó hátránya annak, ha az ember lánya gondolatolvasó és épp akkor engedi le a "gondolatszűrő" pajzsokat elméjéről, mikor egy férfiember végigméri s magában nem épp monitorra való jelzőkkel fejezi ki véleményét. Persze többnyire hízelgő lehetne a dolog, de a sokadik után már inkább fárasztó.
Szerencsére tinédzser kora óta fejleszti a szenvtelen képet, amit vág, így nem lehet gyanítani se, hogy tisztán hallja a férfi összes felmerülő gondolatát, még talán azt is, ami nem feltétlen tudatos, szimplán elejtett kis kitekintés, gondolatfoszlány a démonnál.*
- Egész biztos ebben, Mr. ...? *És ide vár egy nevet bizony, szemöldökei is kérdőn felszaladnak. Nem az az ajdebáj nőcske, csupamosoly ember, az már elsőre látszik. De neki nem is állna jól a bájos dacon, rámenős határozottságon és magánakvalóságon kívül más.*
- Azt hittem, ezt a fajta felszedős szöveget kinövik a pasik az egyetem végeztével. *Jegyzi meg , s még bocsánatkérő képet is vág hozzá, hogy bizony, őt ennyivel nehéz "megvenni".*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Refero on Pént. Szept. 02, 2011 11:57 pm

- Eric Hunter - hazudik szemrebbenés nélkül a nő szemébe, s még kezet is nyújt, miközben tesz egy lépést felé. Elvégre úgy illik! - Egyébként igen, biztos vagyok benne, hogy kitalálnék valamit - válaszol a kérdésre egy félmosoly kíséretében. Lehet, hogy Dylen olykor pimasz és faragatlan, de a szemei kétségtelenül lenyűgözik azt, aki beléjük néz.
- Kinőni? - kérdez vissza meglepetten, felszaladó szemöldökkel, mint, aki nem érti a dolgot. - Csak most kezdek beletanulni! Egyébként ki kérdezi? - Mintha, nem tudná, hogy egy rendőrrel beszél. Persze a neve cseppet sem érdekli, pusztán formaságból kérdezi.
Refero
Démon
Démon

Témanyitás  Vienne on Szer. Szept. 07, 2011 8:21 pm

*Elfogadja a felé nyújtott kezet, bár inkább csak ráfog, mintsem meg is rázza. Egy pár pillanat az egész, nem több. Csak az illem kedvéért ugye.*
- Igaz is... a pasik későn érnek. *Jegyzi meg csípősen, majd aprót szusszan.*
- Marie vagyok. *Mostanság ezt használja bemutatkozáskor inkább, a kedves mamával történtek végett. Végülis, ez is a neve.*
- Szóval semmit se látott, csak épp erre kávézgatott és figyelte a zsaruk munkáját? *kérdez csípőből, mert olyankor kicsit nehezebb az embernek kontrollálnia a gondolatait, lehet megzavarja vele a férfit is. Hisz az honnét is tudná, hogy épp a fejébe mászott, nem igaz?*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next