Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Sacred Grounds Café

5 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Sacred Grounds Café

Témanyitás  Leah on Kedd Ápr. 20, 2010 4:55 am

First topic message reminder :

Hangulatos kis kávézó a belvárosban, internet hozzáféréssel, valamint hétvégente zenés-zajos bulikkal.
Árban középkategória és attól felfelé, attól függ, mit választ az ember. Egy biztos, a minőségre nagyon adnak.
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 26

Hozzászólások száma : 362

Vissza az elejére Go down

Re: Sacred Grounds Café

Témanyitás  Logan on Kedd Nov. 30, 2010 9:10 am

*Kellett egy kis idő míg ideért, a fránya forgalom. De sikeresen megérkezett és nyílik az ajtó és begurul az okostojás. Egyből kiszúrja Viennet és az egyik pincérnőt. Mikor a nő megfogja a széket és Vienne int elmosolyodik. Majd karjával megindítja a széket.*
-Szia! Köszi!-*Szólal meg kellemesen mosolyogva ahogy leparkol.*
- Végre egy kis szabadidő?-*Kérdi vigyorogva, nem mintha ő nem lenne ugyanolyan elfoglalt mint Vienne, de neki nem kötelező. Most például nyugodtan hagyhatta ott a munkát, mert neki hála az égnek nem nagyon van főnöke.*
Logan
Halandó
Halandó

Kor : 36

Hozzászólások száma : 187

Témanyitás  Vienne on Kedd Nov. 30, 2010 9:16 am

- Szia. *Terül el széles mosoly arcán, tekintete már-már leplezetlen fürkészi a másik arcát. Láthatóan jó kedve van.*
- Igen, hála istennek. Kész bolondok háza az a hely... sajnálom, hogy mostanság nem tudtam átugrani, de tegnap is kora hajnalban az ágyból rángattak ki egy ügy miatt. *húzza el a száját, majd a melléjük lépő pincérnőre, onnét pedig a férfira tekint.*
- Én csak egy kávét kérnék, és te?

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Logan on Kedd Nov. 30, 2010 9:23 am

-Legyen kettő!-*Bólint a pincérnő felé és utána fordul vissza mosolyogva Vienne felé.*
- Nincs semmi gond. Ha az utóbbi időben nem lettem volna a körözési listák élén akkor talán be is mentem volna pár percre zavarni az irodába.-*Neveti el magát.*
- Tudom, hogy hatalmas hülyeséget mondok. De mért nem veszel ki egy hét szabadságot? Jó mondjuk most elég boldognak tűnsz aminek nagyon örülök. De sose pihensz körülbelül.-*Tudja, hogy a nő sose venne ki szabadságot, de azért muszáj megkérdeznie. Legalább a saját lelkiismeret miatt, de azért fontosabb neki a nő állapota is. És szörnyen örül hogy ilyen jókedvében láthatja, ettől még vonzóbb.*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Vienne on Kedd Nov. 30, 2010 9:31 am

- Miért nem jöttél? Legalább tízen ugrottak volna rád kapásból... *Éljen a rendőrségi vendégszeretet körözött személyek számára. Az ő hangja is jó kedélyű egyébként, nevetős.*
- Logan, édes vagy... *nyúl át az asztalon, kezét a férfi kézfejére téve.* De ez nem olyan dolog, hogy fogod magad és kiveszel egy hét szabit. Mióta az eszemet tudom, ha nem én keresem őket, ők találnak meg engem. *Beszél rébuszokba, de a férfi úgyis érti. A kávéjuk meg megérkezik.*
- Meg aztán pont te mondod, aki szintén nonstop melózik és szintén hazaviszi a munkáját? *nevet fel.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Logan on Kedd Nov. 30, 2010 9:38 am

-Nana! Nem viszem haza a munkámat!-*Állítja meg a nőt nagyon komolyan.*
-Én otthon tartom a munkámat! Nagy különbség!-*Vigyorodik el, mert ez így is van. Ő otthonról szokott eljárni ha pihenni akar, mert minden munkája otthon van. Akár civil akár démoni dolgokról beszélünk.*
- Téged legalább keresnek azok a fránya dögök, rám senki nem hajt. Míg te rutinból kapod el és küldöd a másvilágra őket, addig nekem egy hónapba kerül egy kis bénát becserkészni. Mert csak pár órára jönnek fel aztán húznak vissza melegíteni a seggüket.-*Hőbörög, mert kicsit nehéz elviselni9e, hogy démon írtásban Vienne nagyobb ász mint ő.*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Vienne on Kedd Nov. 30, 2010 9:52 am

- Szívesen leszek a mozgó célpontod, ha szeretnél párat a nyakadba. *villan negédes, ironikus kis mosolya, de még bóknak, hízelgésnek is beillik a mondata. Ő így dorombol. Tudna máshogy is, csak... arról nem tud még ő se.*
- Neked legalább volt gyerekkorod. Egy ideig. *Teszi hozzá gyorsan, ismerve a férfi szüleivel történtek töredékét.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Logan on Kedd Nov. 30, 2010 10:00 am

-Jó, te meg fogadjunk hogy a suliban ami nem ment azt a padtársad fejéből puskáztad ki!-*Vág vissza vigyorogva.*
-Én csak azt mondom, hogy az én munkám semmi a tiedhez képest. Gürizek, de sokat nem érek el. Te meg igazán megérdemelnéd, hogy kivegyél egy hét szabadságot a rendőrségnél. És ha jön valami alvilági persze elintézed, de legalább nem kell hajnal kettőkor arra ébredni, hogy behívnak egy ügyhöz. De amúgy tudtam, hogy ez lesz a válaszod, szóval nem firtatom tovább.-*Kuncogja el a végét.*
- Örülök, hogy rám csörögtél mikor kiderült, hogy van egy kis időd. Egészen jópofa azok után, hogy általában betörsz hozzánk.-*Neveti el magát kicsit hangosabban.*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Vienne on Kedd Nov. 30, 2010 10:04 am

- Neeem! Na jó... néha. *Vigyorodik el a kávéja felett, majd belekortyol, hallgatva a másik szavait.*
- Meglepődtél volna, ha igent mondok a szabira, mi? *somolyog, hogy aztán tettetett felháborodással vonja fel szemöldökeit.*
- Ezt kikérem magamnak! Nem betörök, csak... csak futó látogatásokat teszek. Múltkor egy másik... boszorka, akiről soha az életben nem hittem volna, hogy beteszi a lábát hozzám, meglátogatott. Mennyit tudsz Margaret McLane-ről? *firtatja csendesre fordítva a szót.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Logan on Kedd Nov. 30, 2010 10:15 am

-Hát nem tudom, én a bezárt ajtókon való csöngetés és kopogtatás nélküli bejövetelt betörésnek hívom. És akkor még nem is foghattad rá, hogy van köztünk valami, és még kulcsot se adtam! Bár szerintem nem is fogok, mert láthatóan megtudod oldani.-*Vigyorog szélesen majd a kérdésre előveszi a kis okos telefonját és pötyögni kezd.*
-Margaret Grace McLane! Ott volt a kastélyban egy démon társaságában, és képessége a hőmérséklettel kapcsolatos. Ennél többet én se tudok, már ezt is egy vagyonba és hetekbe telt összegyűjteni. Ugyanis a hölgy baromira nem akkor született mint a jelenlegi iratai állítják. Szóval idősebb, és utánanéztem és az elmúlt hatvan év adatai között biztos nem szerepel. Szóval jóval idősebb mint amennyinek látszik.-*Sorolja és rakja el a telefont.*
-Már apám is foglalkozott vele, legalábbis a neve szerepelt a családi könyvben. De a többi infót nekem kellett összekaparnom. Miért? Mit akart?-*Majd kíváncsian vár a sztorira.*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Vienne on Kedd Nov. 30, 2010 10:24 am

- Ha kell, tudok mutatni házkutatási engedélyt minden egyes látogatásomról. *Vigyorogja. A rendőrfőnökség előnyei, de sose élne vissza vele, legfeljebb poén szintjén.*
- Hát épp ez az! A kastély. Rajtad és Alanen kívül állítólag volt még valaki velünk szerinte, de... nekem nagyon nem rémlik. Vagy szenilis és félrenézte, vagy nekem ártott meg, hogy lelőttem magamat. *Nevet.*
- Miután közöltem, hogy félrenézte, sietősen távozott... nem kerek az a nő.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Logan on Kedd Nov. 30, 2010 10:32 am

*Nem tudja mit is válaszolhatna. Nem tudja, hogy a bájital milyen hatással dolgozik. Hogy Raoulra egyáltalán nem emlékszik a nő vagy csak az érzelmekre. És szeretné azt mondani, hogy nem nem volt más. De tudja, ha egyszer kiderül akkor meg gebasz lesz belőle. Így próbál valami kisebb hazugságot kitalálni.*
-Volt valami démon még de nem emlékszem a nevére. Nagyon fura, de egyszerűen csak arra emlékszem hogy démon volt. Lehet ez a képessége, elfeledteti magát, nem tudom.-*Mondja légből kapva a dolgokat.*
-És nem próbáltad kiolvasni a gondolataiból, hogy mit akar? Vagy hogy ki volt ez a pacák?-*Ez eddig is csesztette a csőrét, hogy oké elfelejtette a nő Raoult. De ha valakivel beszél aki tud a démon és a boszorka kapcsolatáról, hogy ők ismerik egymást, akkor annak a fejéből kitudja olvasni.*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Vienne on Kedd Nov. 30, 2010 10:41 am

- Margaret okos és cseles nő. Csoda, hogy ennyit el tudtam kapni, hogy volt még valaki ott. *Mosolyodik el, majd lesüti a tekintetét aztán visszasandít Loganre. Azt nem fogja elmondani, hogy kettejükkel kapcsolatban mi a nő véleménye. Igazából semmi köze hozzá a boszorkának.*
- De mindegy, csak... eszembe jutott, hogy ez olyan fura volt. *mosolya kiszélesedik.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Logan on Kedd Nov. 30, 2010 10:48 am

- Ha gondolod megpróbálhatok utánajárni a nőnek!-*Ajánlja fel a segítségét. Neki több ideje van ilyet elintézni és nála nem baj ha illegális alvilági (nem olyan tüzes hanem olyan gonosz emberi) kapcsolatokat használni. Eléggé nagyot koppanna Vienne ha véletlenül lebuknak, hogy mondjuk egy maffiozóval üzletelget.*
-Apropó, felbukkant egy kis boszorka. Valami Ashley Johnson! Az igazat megvallva nem sok vizet zavar, és nem is ezért mondom. Csak utánajártam a lánynak, és szerintem simán esélyes, hogy az első démon kinyírja. Nem azért mondom hogy a pártfogásod alá vegyed, csak hogy szerinted mit lehetne vele csinálni? Tudod mikor épp nem démonokat keresgélek próbálok egyre több boszorkát megfigyelés alá vonni, hátha tudok nekik segíteni. Megakarom gyónni az ellenetek tett dolgaimat.-*A végét egészen elnyeli már, sose volt jó hívő, de azért ezt megtanulta az apjától. Ha hibázik azt hozza rendbe.*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Vienne on Kedd Nov. 30, 2010 10:54 am

- Csináltasson végrendeletet és kössön életbiztosítást? *villan ironikus vigyora. Nem egy Teréz anya, mit ne mondjak.*
- Jó igazából... előkeríteni a fényőrét. Az a legcélszerűbb. Vagy szólni Jasönnek, de azt én nem vállalnám fel, mert fúj rám mostanság a szárnyas. *Szusszan, majd elmosolyodik.*
- Fura... a húgod totál az ellenkezőjét vallja, mint te, mégis megfértek. *Sose volt testvére, nem értheti ezt az egymás ellen, mégis együtt dolgot.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Logan on Kedd Nov. 30, 2010 10:58 am

*Fintorog egyet a poénon majd elrakja agyba a fényőrös dolgot. Ahhoz ő nem sokat tudsz hozzászólni, szóval még ki kell találnia.*
-Hayley? Örülök hogyha rátudom, venni, hogy ne öldököljön boszorkákat tovább. Ami azt illeti az utóbbi időben már nem is beszélünk ilyenekről. Inkább csak két sima tesó vagyunk, akik élik mindennapjaikat. Persze démonokra együtt megyünk, de ő nem fogta fel, hogy a boszorkányok jók. Illetve haragszik az égiekre akik választás elé állították.-*Fejezi be vállát megrántva. Még mindig fura elfogadnia hogy ő azért él, mert az apja meghalt.*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Vienne on Kedd Nov. 30, 2010 11:03 am

- Az égieknek hogy úgy mondjam eléggé... sajátságos módszereik vannak. Ha szeretnéd, az én fényőrömön keresztül szólhatok Jasonnek, hogy keresse fel a lányt. *Javasolja, mert a látszat ellenére azért segít, ahol tud és lát valami élhető megoldás is a dolognak.*
- És mondott valamit... velem kapcsolatban a... múltkori után? *Amilyen magabiztos, annyira érzelmi analfabéta is tud lenni. De nem tehet róla, az anyja sose mutatott jó példát e téren, apját nem is ismerte. Nem is akarja, ami azt illeti.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Logan on Kedd Nov. 30, 2010 11:12 am

-Rendben, köszi!-*Mosolyodik el egy kicsit majd megrázza a fejét.*
-Alapvetően megvet téged, mert boszorkány vagy és mert többet érzek irántad mint egy céltábla iránt. Szóval nem, inkább meg se szólal a dologról. Nem akar veszekedni, abból volt épp elég az elmúlt időben.-*Fejezi be kicsit lankadt érzelmi állapotban. Ez a Margaretes ügy kicsit felzaklatta. Ha Raoul kis akciója besül, Vienne az első pillanatban faképnél fogja hagyni az így is eléggé semmilyen kis kapcsolatukat. Oké lefeküdtek egyszer meg eléggé közel állnak egymáshoz, de ez még mindig gyenge alap egy kapcsolathoz. Ezen rágódva nem nagyon tud most odafigyelni a dolgokra.*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Vienne on Kedd Nov. 30, 2010 11:17 am

- Minden oké? *firtatja, mert érzi, hogy nem. A gondolatait ugyan nem hallja a férfinak... de mit ér ez, ha az érzelmei nyitott könyvek előtte. Keze finoman simít végig a férfi karját, kicsit előre is hajol felé.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Logan on Kedd Nov. 30, 2010 11:23 am

*Eleget volt a nővel újabban, hogy kezdi már kiszagolni ezt az új képességet. Nem tudja hogy mágikusan vagy egyszerűen a kapcsolatuk miatt tudja így kiolvasni érzelmeit, ha már gondolatait nem is, de zavaró. Főleg mikor az embernek rejtegetnivalója van.*
-Nem semmi!-*Rázza meg a fejét és hazudik egyszerűen. Közben meg magában ott őrlődik, és nem tudja ezt a Margaretet kiverni a fejéből. Szeretne maradni a nővel, de így nem nagy élvezet egyikőjük számára se, szóval úgy dönt távozik.*
-Figyelj, nekem lenne egy kis dolgom, ami viszont nem halasztható. Már követeket egy ideje egy fazont, és ilyenkor végez a munkahelyén.*Rakja ki az asztalra kettejük kávéjának összegét, és a borravalót.*
-Majd később összefutunk ha ráérsz újra!-*Fogja meg a lány kezét és nyom rá egy gyors csókot.*
-Szia!-*Hadarja gyorsan el és már fordul és evickél is kifelé. Közben telefonál, meg akarja tudni hogy találhatja meg azt a kitudja hány éves boszorkát.*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Vienne on Kedd Nov. 30, 2010 11:26 am

- Elkísérlek. *ajánlja fel, de nyilván le lesz beszélve róla.*
- Felhívlak akkor... *súgja, elmosolyodva a csókra. Majd tekintete követi a férfit és csak fejcsóvál. előle mostanság mindenki menekül... és ez kissé zavaró. A telefonnal játszik, vacilál... végül pötyög egy sort Alannek és távozik ő is.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  David on Szomb. Dec. 04, 2010 8:00 am

*A múltkori baró kis este után, gondolta kivételesen értelmesen is elbeszélget egyik új védencével. És hagyott egy üzenetet Ambernek, hogy ma itt találkozhatnának. Hát igen, nem éppen a megszokott fényőrös stílus. Hogy csak hoppá beállít, és elkezd beszélni. Bár általában ez a stílus jön tőle is, de most kivételesen előre tervezett. Ami persze szintén nem szokása. Egyedül lép be egyelőre a kávézó a kemény fekete csávó, és hát rögtön pár pincérnőt le is vesz a lábáról, csak a megjelenésével, de ehhez már hozzászokott. Csak sármos vigyorral ül le az egyik szabad boxba, és rendel magának egy kávét. Mellesleg így a hidegebb időre való tekintettel kabátban érkezett de miután ledobja jól látható lesz, hogy egy kapucnis fekete pulóverben van. Mivel ki van cipzározva ezért látható, hogy alatta pedig egy fehér atléta van, és mindemellé vett fel egy farmert és egy dizájnos cipőt. Ad magára, még is csak a gettóból jött, ott meg megtanulja az ember hogy aki jól néz ki az már egy fokkal jobbra viszi. Persze ez egy fényőrt nem izgat, csak próbál beilleszkedni saját rétegébe.*
David
Fényőr
Fényőr

Kor : 40

Hozzászólások száma : 126

http://wildnature.forumotion.com/

Témanyitás  David on Szomb. Dec. 04, 2010 8:33 am

*Vigyorogva int oda Ambernek mikor észreveszi.*
-Szia kislány! Csini vagy!-*Küld egy sármos vigyort a bók mellé majd széttárja kezét az asztalon.*
- Gondolom tele vagy kérdésekkel, szóval ha kapsz levegőt akkor mindent bele!-*Közli ilyen kis egyszerűen. Közben amíg vár addig is körbetekint már ami a varázslatot illeti, hogy lecsekkolja nem követte egy démon vagy árnyőr sem kedvencét, akarom mondani védencét.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  David on Szomb. Dec. 04, 2010 8:50 am

-Jó kérdés. Gondolom mert boszi vagy és talán mert kell neki a képességed. De az is lehet, hogy rajtad keresztül akarnának eljutni a nővéredhez. Fogalmam sincs!-*Vigyorog szélesen, mert halvány lila gőze sincs.*
-Első jó tanács a fényőrödről, alias rólam. Soha nem érdekel, hogy ki és miért támad meg téged. Ha valaki kezet emel rád annak szétrúgom a seggét.-*Mosolyog tovább miközben előredől és elkezdi kevergetni a kávéját.*
-Egyébként ezt a kérdést én is felakartam tenni neked, hogy egy többszáz éves démon miért is szállt rád. De akkor megnyugtató, ha te se tudod. Az első védencem például bele van esve egy démonba aki megszállottan kiakarja nyírni a csajt. Kicsit dilis de szeretni való a nő! De azért nem tudnék elbírni két ilyennel.-*Kuncog és csöndesen pillant föl a másik szemeibe, hogy akár jöhet a következő kérdés. Bár úgy véli, hogy a tippel, hogy ő nem keres okokat, a legtöbb kérdést ki is lőtte.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  David on Szomb. Dec. 04, 2010 9:34 am

*Elvigyorodva szegi le fejét egy pillanatra, majd tekint fel újra még mindig vigyorogva.*
-Háát lényegében vigyázok rád, és próbálok neked segíteni. De igazából minden fényőr más és más kicsit. Megvannak a szabályaink, de egyesek, mint jómagam eléggé feszegetjük. Én például ha egy démon közelébe kerülsz azonnal ott vagyok, és elküldöm melegebb éghajlatra. Ha már kezet is emel rád akkor lehet hogy jól elverem, de alapvetően nem harcolok démonokkal. Az én feladatom csak a te védelmed. És akkor itt a kiskapu, hogyha én úgy vélem, hogy egy démon veszélyt jelent rád én előre kinyírom. Nah ezért nem szeretnek engem odafent. De szükség van pár hülye nehézfiúra nem?-*Kuncog kicsit.*
-Ami pedig a képességedet illeti, szerintem egyáltalán nem haszontalan. Ha belegondolsz elég menő, főleg ha gyakorolsz. Ha már eléggé elfogod sajátítani és nő is az erőd akkor szinte bárhol tudsz harcolni. Mert ott a vízgőz a levegőben és a víz is ott van a föld mélyén, csak gyakorlás kérdése. Ezzel szemben én kb csak a két kezemet használom. Meg gyógyítok ha későn érkeznék.-*Vonja meg a vállát.*
- Szóval összegzésben szexi boszorkányokra vigyázok!-* Macsós félmosollyal fejezi be. Egyáltalán nem zavarja ha letámadják kérdésekkel. Főleg miután Ameila általában nem hallgat rá, örül hogy Amberrel lehet beszélgetni.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  David on Szomb. Dec. 04, 2010 10:03 am

-Hááát ami azt illeti, de az egyik főbenjáró bűn nálunk ha jól tudom. Bár a szabályok ismerése sose volt az erősségem. És ami azt illeti én is egyre jobban félek, hogy áthágnám. A másik két védencem csak fele olyan gyönyörű mint te és már akkor is aggódtam. Sejtheted, hogy most mit érzek!-*Kuncog, és élvezi a beszélgetést. Régen nem beszélgetett ilyen jót egy lánnyal se, meg hát alapjában senkivel. A fényőrök unalmas arrogáns barmok többnyire, lásd Jason. Csak egy kettő jó arc van akik fiatalok.*
- Ha okos a fényőre akkor másik védencet kér. Ha pedig értelmes, akkor megoldja, hogy az égiek vagy a végrehajtók nem jöjjenek rá, és úgy élvezik egymás társaságát.-*Feleli mosolyogva egy kicsit oldalra pillantva. Eszébe se jutna már egy emberrel kapcsolatba lépni, így fényőrként maximum a boszorkák között találhatna magának párt. De az persze tilos, ennyire még nem is gondolt bele soha.*
-Nah van még valami furfangos kérdésed szépségem?-*Kérdi mélyen belepillantva a barna szempárba.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

5 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next