Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Sacred Grounds Café

6 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Sacred Grounds Café

Témanyitás  Leah on Kedd Ápr. 20, 2010 4:55 am

First topic message reminder :

Hangulatos kis kávézó a belvárosban, internet hozzáféréssel, valamint hétvégente zenés-zajos bulikkal.
Árban középkategória és attól felfelé, attól függ, mit választ az ember. Egy biztos, a minőségre nagyon adnak.
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 26

Hozzászólások száma : 362

Vissza az elejére Go down

Re: Sacred Grounds Café

Témanyitás  David on Szomb. Dec. 04, 2010 10:28 am

*És tényleg forró a kérdés, elsőre neki se szabad ugrani, mert megégeti magát az ember. Szóval bőszen hallgat és csak farkasszemet néz a lánnyal. Jól átgondolja.*
-Fogalmam sincs.-*Kezd bele és gondolkozik még egy kicsit mielőtt kifejtené.*
-Ha az erőnktől eltekintünk mi is csak emberek vagyunk. Nem venném észre, hogy mennyire megbolondulok a másikért, míg nincs ott a baj. Persze akkor már meg gondok vannak. Ha biztosan tudom, hogy az nem kap büntetést akit szeretek akkor tuti sunyi vagyok, és rejtegetem a kapcsolatunk. De ha megvan a kockázat, hogy ezért őt is megbüntetik akkor már necces kérdés. Szóval fogalmam sincs mit tennék.-*Fejezi be végül.*
-Én jövök! Szereted feszegetni a pasik idegrendszerét a gyönyörű mosolyoddal és tekinteteddel?-*Amber számára eddig a legvonzóbb és legérdekesebb védence akivel találkozott. És ha nem is rögtön egy párkapcsolatra szeretne rátérni. Azért mindenképpen szeretné megismerni közelebbről őt. Mellette valahogy nagy hajtásnak és nyűgnek tekinti előző fényőr éveit, és jó leállni kicsit pihenni. Szeretné legalább ezt kiélvezni vele.*
David
Fényőr
Fényőr

Kor : 40

Hozzászólások száma : 126

http://wildnature.forumotion.com/

Témanyitás  David on Szomb. Dec. 04, 2010 11:03 am

-Új fényőr és esetleg törlik az emlékeiket. Sőt gondolom, ha nem akarják, hogy a viszony folytatódjon akkor tuti. De ez mindig más, függ a helyzettől a fényőrtől, a égiektől. Sőt most így belegondolva az égiek elől nem is tudom titkolni, mert kapcsolatban állnak velünk. Mindent tudnak arról, hogy mi történik velünk, így fogalmam sincs a nővéred és Wallace között mi lehet.- *Vonja meg a vállát végül, és elvigyorodik a kapott válaszon, majd mosolyog a kérdésen.*
-Hát hébe hóba ökörködök kicsit, teszem az agyam, ami persze tetszik a lányoknak.- *Vigyorog tovább hevesen, majd hirtelen visszavált egészen elütő kedves mosolyra.*
-De ha valaki tényleg érdekel, akkor nem fogom megjátszani a fasza fekát. Hanem csak adom magam és figyelek rá.-*Mosolyodik el, és bevillan a régi énje, mikor még életében egyszer kétszer volt barátnője. Akkor tényleg jó arc gyerek volt, nem lehetett rá rossz szót mondani. Persze azon kívül meg? Nah akkor ő volt a fasza gyerek!*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  David on Vas. Dec. 19, 2010 12:03 pm

-Nem nincsenek rajongóim. Az utóbbi időben elég sokszor volt démontámadás, ezért elhanyagoltam azt az ál-életemet, amit megjátszok pár éve már. Veletek a védenceimmel szoktam találkozni, ami három főt számlál veled együtt. Meg az égiek között ha hívnak, de az igazat megvallva, nincsenek ott se ismerőseim, mert kicsit kilógok közülük.-*Majd újabb kérdést szegeznek a nyakának, hogy ugyan mit tenne már nem tudja. De ezt őszintén be is vallja.*
-Már nem emlékszem. Körülbelül tíz éve haltam meg, de nem számolom igazából. Előtte meg egyetemre jártam szóval már baromi rég volt időm bárkire is. Futókapcsolataim voltak hébe-hóba, de azok csak egy éjszakás kalandok voltak inkább. Azok is csak a rendes életemben.-*Mosolyog szelíden majd, mivel túlságosan kezdi megkedvelni a lányt inkább témát vált. Nem szeretné, ha rögtön pár héttel Amber fényőrévé léptetése után leváltanák.*
-Mennyire vagy tisztában azzal, hogy hogy tudsz elérni, és pontosan mit is várhatsz el tőlem, mint fényőrödtől?-*Kíváncsiskodik.*
David
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 07, 2011 3:19 am

*Tiptop kisasszony érkezik a helyre. Fekete hosszabb ruhát visel magasszárú csizmával, haja most kivételesen feltűzve. Az egyik közeli asztalhoz lépked, majd leveszi a kabátját, s körülkémlel, d Dantét sehol sem látja. Int a pincérnek, rendel egy narancslevet, majd lecsüccsen.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 264

Témanyitás  Dante on Pént. Jan. 07, 2011 3:43 am

*Nyílik az ajtó és fekete ingben és farmerban lép be valamint egy vastag bőrkabátban. Egyből megérzi a lány varázserejét de látja is és mosolyogva sétál oda. Hogy meglepje a nyakán egy csókkal.*
-Szia!-*Vigyorodik el miközben helyet foglal az asztalnál, és rendel magának e alkoholmentes sört.*
-Köszi hogy szakítottál rám egy kis időt a vizsgáid között!-*Mosolyog kellemesen miközben megköszöni a pincérnek a kihozott italokat.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 31

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 07, 2011 3:48 am

*Ő is csak vigyorog, amint Dante megjelenik, majd puszit is kap tőle.*
-Ugyan. Hosszú még az éjszaka, sokat tudok még tanulni. *Mosolyodik el, majd megfogja a férfi kezét, s végigsimít rajta az ujjaival.*
-Mi volt olyan fontos? *Kérdi kíváncsian.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Pént. Jan. 07, 2011 3:57 am

*Elvigyorodva rázza meg a fejét a lány szavain. Ez az éjszaki tanulás neki annyira hátborzongató. Aztán kellemesen mosolyog a mozdulaton, ami még meg is erősíti mondandójában.*
-Szóval ugye ahogy írtam is visszaköltözök a lakásomba. Leahval történt valami, és most nálam fog lakni, és én vigyázok rá. És elsősorban ezt akartam személyesen is közölni, hogy nagyon köszönöm, hogy befogadtál. Tanulmányoztam a nagyid dolgait amik védik a házad és készítettem hasonlókat.-*Majd a kezük ami összeér, arra fog rá.*
-De valami mást is szeretnék megbeszélni. Szóval imádtam veled lenni amíg nálad voltam. És tudom sok a dolgod. Ott az egyetem meg az ékszerbolt is. De szóval nekem fontos vagy, és szeretném ha ez az elmúlt egy két hét nem csak olyan alkalmi dolog lenne, mint a megismerkedésünk.-*Elég nehezen bírja kinyögni de sikerülni fog. Csak hát a lány eléggé szingli típus.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 07, 2011 4:06 am

-Valóban? *~Mi rossz történhet egy fényőrrel egy árnyőrön kívül?~ Fogalma sincs, mennyire rátapintott a lényegre, mikor Leahra gondol.*
-Rendben, ahogy jónak látod. *Vonja meg a vállát, és eszében sincs bevallani, hogy mennyire bosszantja, hogy Dante azért költözik el, hogy valaki mást ápolgasson. Bár ő nem tűri ha védik, de igenis próbálják meg! Persze arca rezzenéstelen. Amelia Lane nem hisztizik baromságokon.*
-Igen, sok a dolgom. *Bólogat lassan, aztán nagyon megfontolja a szavait.* -És én is nagyon jól éreztem magam. Azt hiszem, ezt te tudod a legjobban. *Mosolyodik el.*
-De eszedbe ne jusson bezárni. Szabad madár vagyok. *Mosolyog, de a szeme már nem. Félti a szabadságát. És félti Dantét is, az életéből. Mert mi lesz, ha nem azt adja neki ezek után, ami a srácnak kell? Nem hagyhatja, hogy kilépjen az életéből, de nem tűrné, ha korlátozná.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Pént. Jan. 07, 2011 4:22 am

*Mosolyogva megrázza a fejét és kicsit közelebb húzódik a székével. Karját a lány székének háttámlájára teszi, gyengéden megölelve.*
-Nem akarlak bezárni egyáltalán. Csak továbbra is megadni neked amit csak tudok. Ha akarod ezután is átmehetek hetente egyszer kétszer csinálni valami ehetőt is abba a konyhában.-*Vigyorodik el, majd végigsimít a lány arcán és gyengéden megcsókolja.*
-Nem fogom megmondani mit csinálj, és nem fogok panaszkodni ha nincs rám időd. Ismerlek már, és tudom milyen vagy, hogy szeretsz élni. És szeretnék a részévé válni, nem pedig az egészet akarom. Jó persze azért ha valami pasival kavarnál azért az kitudna akasztani kicsit.-*Teszi hozzá a végét kicsit humorizálva, hogy kicsit oldja a nagy komolyságot.*
-Tényleg kedvellek, de Leah mintha a húgom lenne és szüksége van rám. Csak azért költözök vissza. És rád is vigyázok, és seggbe rúgok akárhány démont aki megközelít.-*Mosolyog szélesen és újabb csókot lop a másik ajkairól.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 07, 2011 4:37 am

-Duma. *Ennyi szalad ki a száján hirtelen, hiszen volt már bőven része ebben - én más vagyok, én nem fogom ezt meg ezt elvárni tőled - de a végén mégis ugyanott lyukadtak ki.*
-A saját érdekedben remélem, hogy komolyan is gondolod. *Sóhajt fel, miután Dante megcsókolja.*
-És a sajátomban is, hogy tényleg működni fog. *Mondja egy kicsit vidámabban.*
-Elhiszem, és nem is irigykedek. *Hazudik. Azért igen. De eszében sincs ennek nagy jelentőséget tulajdonítani.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Pént. Jan. 07, 2011 4:50 am

-Akárhogy kételkedsz nem duma!-*Vigyorodik el és belekortyol az italába.*
-Ha nem tudnám, hogy képes vagyok rá meg se próbálnám. Túl különleges lány vagy hogy elrontsam.-*Vigyorodik el szélesen.*
-De amúgy te is bármikor átjöhetsz hozzám, ha van kedved. Leah azt mondta csak erre a hónapra marad, mert aztán kénytelen visszamenni az egyetemre.-*Majd elkezd tanakodi azon mennyit is kéne elárulnia a dologból.*
-Szóval múltkor megtámadta egy árnyőr és nagyon elbánt vele. David mentette ki és hozta hozzám. Megegyeztem a fényőröddel meg elég alap volt, hogy én vigyázok rá, amíg ők elintézik azt a dögöt.-*Fejezi be, és így végre megismerkedett Ama fényőrével is.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 07, 2011 4:54 am

-David? *Lepődik meg. ~Én időtlen idők óta nem láttam, ezek szerint nem csak lógatja a lábát. Nem mintha hiányozna.~*
-Sajnálom. *Mondja őszintén, mást nem tud hozzátenni. Részvét, sajnálat, és a többi, viszont mindig is radikálisan kezelte ezeket az ügyeket - harcolni kell és kész, a nagyija erre tanította.*
-Kedves meghívás. Talán néha élni is fogok vele. Már, ha nem hajnalig tanulok és vizsgázom. *Sóhajt, bár alig egy hónap van már hátra.*
-Hát... a kihívás előtted. Sok sikert hozzám. *Nevet fel.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Pént. Jan. 07, 2011 5:00 am

-Megéri küzdeni ezért!-*Hajol közelebb és simít a lány füle mögé egy tincset, hogy aztán belecsókoljon ajkaiba hosszan.*
-Jah és persze bármikor ráérsz és egy kis szórakozásra vágysz csak csörögnöd kell. Csapot papot ott hagyok, és szaladok!-*Mosolyog miközben farkasszemet néz a vörös ördöggel.*
- De vigyázz magadra. Most hogy tudom téged is mennyi démontámadás ért, és nem tudok ott lenni féltelek. Bár ha a támadód nincs védve a képességed ellen, elég csak törölnöd a memóriáját, és elfelejti mit is akart tőled. De azért félek, hogy bajod esik esetleg. Főleg most amíg nem nyerem vissza az erőm teljesen.-*Hoppááá elkotyogta magát.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 07, 2011 5:18 am

-Hagyd már ezt, Dante. *Sötétül el a tekintete, miután lehervad a mosoly az arcáról a csók után.*
-Tudok vigyázni magamra. Ha pedig baj van, van fényőröm. *Veszi lejjebb hangerejét.* -Nem keresem a bajt, de ha megtalál, állok elébe. *Vigyorog. Vakmerőbb, mint kellene.*
-Csak ne félts, jó? Nem bírom elviselni. *Fogja Dante állát kezei közé, majd oda ad neki egy tréfás puszit, de vissza is hőköl kicsit, mikor meghallja az erős dolgot. Vissza sem húzza fejét, csak tekintetét fúrja a férfiéba.*
-Mi a fenét csináltál? *Vészjósló. Bizony, csoda, hogy nem fekete. Nem számon kér, eszében sincs. De ha Dante barom volt, ahhoz van néhány szava.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Pént. Jan. 07, 2011 5:43 am

-Hát tudod már a bál előtt is de főleg a bál óta észrevettem, hogy az erőmet a dühöm táplálja. A dühtől és a haragtól megnő az erőm és sokkal pusztítóbb, azért is tudtam olyan könnyen porig égetni a kastélyt, mert iszonyat dühös voltam a démonokra.-*Kezd bele miközben nagyot nyel és még véletlenül se tekint a másik szemébe.*
-És múltkor találkoztam egy démonnal, és már csak a jelenlététől, hogy megéreztem, hogy démon feldühödtem. Nekiugrottam, és porrá akartam zúzni, mintha nem is én lennék. Leah teleportált el onnan. Annyira kivoltam akadva, és félt hogy mi fog történni, hogy az alkatrazba vitt egy cellába. És éreztem, hogy az összes düh, hogy már több démon hajt az életemre, mint amennyit ismerek. Hogy Leaht is megtámadták, és hogy veled se kivételeznek. Ettől egyszerűen elpattant bennem valami és nem tudtam leállítani az erőmet.-*Majd sóhajt nagyot ahogy a kezére néz.*
-Ráordítottam Leahra hogy fusson, és épp hogy sikerült elmenekülnie mielőtt kirobbant belőlem. Szétégettem mindent ami a közelemben volt, az én bőröm is szinte ropogósra sült.....Megolvasztottam az acélajtót, de nem tudtam leállni. Egyszerűen ordítottam, és jött belőlem, és végül kirobbantottam az ajtót is akkora hullám vetett véget az egésznek. Pár napja volt, és minden mágiát kiadtam, és azóta még csak megmelegíteni se tudom a vizet. Leah szerint még kell pár nap míg a varázserőm regenerálódik. De addig lényegében halandó vagyok.-*Fejezi be végezetül.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 07, 2011 6:02 am

*Végighallgatja a szónoklatot, majd meg sem próbálja palástolni, mennyire meglepődött azon, hogy Dante nem tudja kontrollálni az erejét.*
-Sajnos nem tudom átérezni a bajt. Az én nem erőm nem olyan fizikai és hatalmas, hogy bajom lehessen vele. Maximum erkölcsösen kell használni. *Fintorog.*
-És... Leahra is vigyáznod kell valahogy... halandóként. Hogy a fenében gondoltad ezt? *Angyali mosoly tündököl az arcán, a lehető leghiggadtabban beszél.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Pént. Jan. 07, 2011 6:06 am

*Elfintorodik a lány szavain. Nem kérte, hogy megértse vagy ilyesmi, egyszerűen csak elmondta mi történt.*
-Nem tudjuk miért ilyen az erőm. De Leah is egyetértett, hoyg ez nem normális és utánakérdez az égieknél. És elvileg már csak egy két nap maximum amíg nincs meg. Utána pedig ugyanúgy megy tovább az élet, csak figyelnem kell a dühömre.-*Válaszolja kicsit hűvösen.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 07, 2011 6:12 am

-És ezt mégis honnan tudod? Már, hogy maximum két nap az egész? *Kérdezi kissé megemelve a szemöldökét.* -És abba belegondoltál, mi lesz, ha most fognak titeket megtámadni? Felelőtlen vagy, így nem tudsz vigyázni Leahra. Amúgy is, ő a fényőröd, nem? Elhiszem, hogy történt valami ami padlóra tette, de... Dante, neki kell megvédenie, főleg ebben a helyzetben. Nem lehetsz hős, szupererő nélkül. *Rázza meg a fejét, majd kortyol az italából. Hát igen, ami a szívén, az a száján. És ezért sosem fog bocsánatot kérni.*
-Érdekes probléma. Remélem nem húznak fel többet ennyire. ~Bár erre nagyon kicsi esélyt látok.~ A következő pillanatban pedig beletúr a férfi fejébe, s kiolvassa az emlékeket. Bizarr, az biztos. De nem lát sokat, épp csak annyit, hogy Dante ne vegye észre, hogy az engedélye nélkül kutakodik.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Pént. Jan. 07, 2011 6:18 am

-Leah csak félfényőr. Egy gyerek! Nem azért lett a fényőröm szerintem, hogy megvédjen, hanem hogy könnyebben tanítsák. Eddig is tudtam magamra vigyázni. Ami az erőmet illeti, már érzem hogy gyűlik, csak lassan. Addig ha megtámadnak elintézem rímekkel. Pillanatok alatt gyártok igézést és erőseket ráadásul. Megigézem a démont, hogy ne tudjon teleportálni és ne legyen ereje, és utána addig verem amíg lélegzik.-*Morog vissza kicsit. Attól hogy nem tud tüzet gyújtani még nem éppen védtelen. Superman se volt kisgyerek éppen, ha elhalt a szuper ereje még mindig ott a kondi miatti fizikai erő. Valóban nem veszi észre a kutakodást, amúgy is azon jár az agya. Újra meg újra lefut előtte ahogy térdel a cellában és csak robbannak ki belőle a hőhullámok. Ahogy látja megolvadni az ágy vaskeretét. Ahogy kirobban a 10 centi vastag cellaajtó. Csodálja hogy a falak kibírták a pusztítást.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 07, 2011 6:21 am

-Szóval nincs is rendes fényőröd. *Ezen azért felhúzza a szemöldökét. ~Még jótékonykodni is kell, hogy az embernek lehessen egy fényőre, akit ő véd meg. A Szentségit, ez nevetséges.~ Persze Danténak ezt nem fejti ki, hiszen a barátság, amit Leah iránt érez, úgyis nemesebb, mint saját védelme.*
-Ez igaz. Remélem tudod majd kezelni a helyzetet. *Bólint nagy komolyan, nincs is más hozzáfűznivalója a témához. Mert ugyan ki ő, hogy ítélkezzen?*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Pént. Jan. 07, 2011 6:26 am

*Megrázza a fejét és előveszi tárcáját, hogy egy kellő összeget elhelyezzen az asztalon fizetésképpen.*
-Attól, hogy David minden bajból kiráncigál, és elveri a démonaidat még nem minden fényőr ilyen. Beszélgettem vele mikor nálam volt, és ő is tudja hogy sokkal többet tezs értetek mint kéne. Leah nem azért a fényőröm, hogy kimentsem a hátsómat ha gáz van. Hanem hogy felkészítsen, és segítsen problémát megoldani. És mellesleg éppolyan megfelelő az is ha kiteleportál, minthogy Davide helyetted kapja szét a démonokat. Azt tudtad, hogy ezért lehet még meg is büntetik majd? Mindegy, ez a ti dolgotok. Nekem melót kell keresnem. Szia!-*Kicsit felhúzta magát a lány szavain. Olyan nagyon oda meg vissza van, hogy ő megtudja védeni magát. De azért a fényőr legyen olyan aki megvédi a boszorkát? Érthetetlen. Azzal fel is áll és kisétál, hogy utána hangos kerékcsikorgatással lelépjen.*

//Köszi Very Happy//
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Jan. 07, 2011 6:45 am

-Mégis, hogy érted ezt? *Néz értetlenül, amikor David feljön témának.* -Elbeszélgettetek... *Visszhangozza a ledöbbenéstől.*
-Hát persze, semmi más nem számít, csak Loki és hogy egyetlen egyszer közbeavatkozott. *Sziszegi a fogai között.*
-Gondolod, hogy ha lett volna elég erőm, hívom Davidet? Én nem rángatom mindenért! Tényleg nem! *Bizonygatja igazát.*
-És egyáltalán nem fair, hogy ezt felhoztad. *Ülve marad, amikor Dante feláll. Nem adja meg neki azt az örömöt, hogy lássa elviharzani. Pedig nem is a dühtől fortyog, inkább szíven találták a szavak. Danténak fogalma sincs, mit élt meg Lokival mélyen a lelkében.*
-Persze, sértődj meg. Így a legegyszerűbb. *Morogja maga elé, amint meghallja a kerékcsikorgást.*

/éniiiiiiiiiis!/
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Aiden on Pént. Jan. 07, 2011 10:38 pm

*Kellemes kis kávézó, a hangulat és az emberek is csak még több alapanyag. Az ablak melletti asztalt elfoglalva egy kávéval az asztalon kezd neki a táskája bontogatásának. Majd kivesz egy rajztáblát és egyéb eszközeit, hogy tovább folytassa az aktuális munkáját. A kép még nem teljes de felismerhető rajta egy nő, valami fedezék mögött. A háttérben fegyveres emberekkel, fejük fölött a kis gondolatfelhő. A női alak már kész, de még arcot nem kapott, mivel nem volt még ideje találkozni vele.*
Aiden
Néhai
Néhai

Kor : 36

Hozzászólások száma : 28

Témanyitás  Margaret on Pént. Jan. 07, 2011 11:09 pm

*Megbeszélésre igyekszik éppen, bár még jócskán van ideje, így egy hirtelen ötlettől vezérelve és a kávézó láttán, úgy dönt, hogy betér ide. Most is, mint mindig, kifogástalanul néz ki fehér kosztümnadrágjában és a hozzá illő felsővel, halványlila blúzzal. Haja laza kontyban van feltűzve. Egy teát kér, majd indulna helyet foglalni, de megpillantja a rajzoló fazont. Ismerős neki valahonnan, bár tény, hogy a rajztábla miatt nem kell sokat gondolkodnia honnan is. Így céltudatosan megindul felé.*
- Jó napot. Szabad ez a hely? *Szólítja meg a férfit bájos mosollyal, a vele szemben lévő székre mutatva. Mivel van üres hely még a kávézóban, így feltételezhető, hogy nem véletlenül pécézte ki a férfi asztalát.*
Margaret
Boszorka
Boszorka

Titulus : Femme Fatale
Kor : 139

Hozzászólások száma : 152

Témanyitás  Aiden on Pént. Jan. 07, 2011 11:24 pm

*Felpillant a női hangra. Láthatóan nem annyira kifinomult az ízlése mint a hölgynek. Bő farmernadrágja és kényelmes kicsit ki is gombolt ingével nem igazán érti mért figyelt fel rá. Mert persze látja, hogy bőven van még hely, de hát csinos a hölgy, meg amúgy is miért mondana nemet? *
-Szép napot! Persze foglaljon csak helyet!-*Kicsit feljebb is ül a székében, és lerakja a rajzát az asztalra, majd felveszi a kávéját, hogy belekortyoljon.*
-Aiden vagyok!-*Mutatkozik be kedves kis mosollyal, hogy jó benyomást keltsen.*
Aiden
Néhai
Néhai

Kor : 36

Hozzászólások száma : 28

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

6 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next