Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Sacred Grounds Café

2 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Sacred Grounds Café

Témanyitás  Leah on Kedd Ápr. 20, 2010 4:55 am

First topic message reminder :

Hangulatos kis kávézó a belvárosban, internet hozzáféréssel, valamint hétvégente zenés-zajos bulikkal.
Árban középkategória és attól felfelé, attól függ, mit választ az ember. Egy biztos, a minőségre nagyon adnak.
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 26

Hozzászólások száma : 362

Vissza az elejére Go down

Re: Sacred Grounds Café

Témanyitás  Alexander on Vas. Május 16, 2010 8:26 am

-Igen könnyebben ment elsőre. Igaz nekem volt egy mesterem, aki minden percét az okításommal töltötte, és minden elmagyarázott nekem. Neked meg lángoló barátom, csak annyit mondok nyugi, senki nem bánt itt téged. Gondolom mind a ketten tudni szeretnétek mi vagyok. Bár ahogy azt múltkor neked is mondtam, érzed mi vagyok, bár nem olyan egyértelműen tudod kitalálni én micsoda is vagyok, főleg most vagy gondba. *mondta majd várta mit fog szólni hozzá Leah és Dante. *
Alexander
Néhai
Néhai

Kor : 706

Hozzászólások száma : 168

Témanyitás  Dante on Vas. Május 16, 2010 8:34 am

*Leah szavait hallva még idegesebb lesz, majd az eddig szimpatikus csávó beszédmódja megváltozik, ami még rontja a dolgot. Hab a tortán, hogy lángolónak nevezik ergo tisztában vannak a képességeivel.. De azt is tudja, hogy készülődik. Abbahagyja a készülődést, és elkezd filózni a srác képességein.*
~Érintésből tudta a képességemet, de akkor már nem fogott mikor készülődni kezdtem. Szóval a gondolataim is nyitottak a számára. Akkor ,nem kell gondolkozni..~*Egyszerű logika, és bár hülyeségnek hangzik pontosan ezt teszi. Előveszi azt az öngyújtót ami megnöveli erejét, de nem okkal, csak az idegességében kezdi el csattogtatni. Kinyit becsuk kinyit becsuk...mivel nem is gondol semmire Dante, nem valószínű hogy veszélyesnek vélné az öngyújtót Alexander.*
-Nah mi kéne?-*Kérdi idegesen, de halkan, hogy mások ne figyeljenek fel rájuk.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 31

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Leah on Vas. Május 16, 2010 8:48 am

*Lecövekel Dante mögött, onnét tekint parázs szempárral Alexanderre. No szép, ő jött menteni, azt a végén, majd még őt kell.*
- Képzeld, nekem is van! *Sérteni akar, bár elég gyengén teszi. Ha őket sértegetik, hát vissza kell azt adni, nem? A kérdésre, mi szerint, mi lehet Alexander, csak komoly hangon felel. Mintha az iskolában hívták volna ki a táblához, hogy adja elő tudományát.*
- Ha árnyőr lennél, már nem élnék... tehát démoni a mágiád. *Ő személy szerint nagyon elégedett a felelettel, no de ettől még nem derült ki ,miben is rejlik Alexander mestersége.
Dante tűzcsiholására csak egy rosszalló pillantást lövell felé, amolyan "Hagyd már abba, idegesít" - stílusban.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Alexander on Vas. Május 16, 2010 8:59 am

-Pár csepp vért kérek. Nem kell több. És meg is gyógyítanálak utána. Nem lenne semmi bajod. Nem igazán félek tőled meg az öngyújtódtól sem, tudod elég nehezen lehet engem megölni. És olyan sincs, hogy nem gondolsz semmire, bármennyire is szeretnéd. Leah szólj neki. Hiába erős a védenced nem eléggé erős hozzám képest. Kérdezd meg a fényőr barátodat Jasont. Alexander az alkimista néven vagyok ismert De nem vagyok se boszorkány, se démon, se fényőr, én egyszerre mind vagyok, és remélem tudod ez mit jelent. Vagy netán kérdezzem meg én? Esetleg az égieket is belevonhatnánk, de ők is tudni fogják, hogy engem nem éri megtámadni, és azt is tudják, hogy én mindig elérem azt amit akarok. Ha Leah nem jöttél volna, akkor megszereztem volna a vérmintát és egyikünk se lenne ideges, különösen Danténak nem kellene ideges lenni, különben valamelyikünknek baja lesz. *mondta önelégülten majd elcsodálkozott, hogy ő tud ilyen is lenni. De hiába időnként kell olyannak is lenni*
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  Dante on Vas. Május 16, 2010 9:06 am

*Sok mindent nem tud a fényőrökről árnyőrökről és egyebekről, de kicsiként érdekelte hogy lehet több képessége. Az anyja elmondta neki, hogy vagy öléssel, vagy egy kis kémiával megoldható. Mivel egyikhez se füllett a foga ezért felhagyott a témával. De most az alkimista és a vércsepp szavak felélesztik ezt az emléket.*
-Nem fogod megkapni a képességem, arról ne is álmodj.-*Mielőtt még Leah bármit is mondhatna feláll, egy kis pénzt az asztalra, dob hogy legalább a pincérek ne akadékoskodjanak. Majd megfogja Leah csuklóját.*-Menjünk, túl sokan vannak körülöttem!-*És rendszeresen hátrafelé pillantva, kivonszolja Leah a kocsihoz.*
-Szállj be!-*Förmed rá idegességében.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Vas. Május 16, 2010 9:22 am

* A monológra, amit Alexander előad, csak zavartabbá válik az állapota, majd ő is, akárcsak Dante, "ugrásra kész".
Miközben a fiatal férfi karon ragadja, azért nem átallja odavetni gyermeki dühvel és valami kísértetiesen valakire emlékeztető, régimódi daccal, azt, hogy:*
- Utállak! *És ezzel a kettős tova is tűnt, ő beszáll a kocsiba, nem mer ellenkezni, amilyen hangon ráparancsolnak. Ahogy Dante sebességbe kapcsol és kigördül a kocsi az utcára, szusszan párat, majd felé fordul. Pillantása féltő, aggódó.*
- Előbb odaér, ahova menni akarsz, képes teleportálni! *És akkor a gondolatolvasásról nem is tud, pedig annak kiküszöbölésére van egy jó lehetőség. De ugye ő nem tud róla. Ezvan.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Alexander on Vas. Május 16, 2010 9:34 am

*Alexander eléggé meglepődik, azon, amit a két "barátja" reagál. Leah gyermeteg dühe még meg is nevetteti őt.* ~Ilyen voltál te is Amelia~ *gondolkozott, majd ő is fizetett, persze ő még megitta a kávéját. Hiszen neki nincs szüksége arra, lássa hova is mentek,hála fényőr képességeinek. Egy kissé meglepi őt, hogy Dante tud az alkímiáról, de azért a dolog, így már kihívást okoz neki. Szépen lassan kiment a étteremből, s az autóban meg is találta a két "jómadarat". Még nem indultak el, de Alexander hallotta, hogy Leah épp most közölte vele, hogy tud teleportálni. Közeledik is a kocsihoz és ismét megszóllal.*
-Bizony jól mondja a fényőröd. Hiába mész innen bárhova. Ahogy Leah úgy én is megtalállak a Föld minden pontját. De ahogy látom nem ártana a dühödet levezetni Dante, mert így nem vezethetsz. Gyere a sikátorba és ott játszunk majd egy kicsit. Nem bántalak annyira. *mondta ,mert már nagyon kíváncsi volt arra, hogy megéri-e az egész. S Dante gondolatait ismerve szinte biztos, hogy belemegy a dologba.*
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  Dante on Vas. Május 16, 2010 9:43 am

*Igen, már indulna, de megjelenik megint Alexander. Végighallgatja, majd hatalmas vigyor ül ki az arcára.*
-Okos fiú vagy te Alexander, de én se vagyok hülye. Olyan könnyen nem adom a vérem, és ezt pontosan tudod. Olvasd ki gondolataimból ahogy eddig is tetted.-*És már meg is van a tökéletes terv az agyában. Bő gázt ad, a kerekek kipörögnek és kilő a mustang.*
-Kell valami igézés vagy bármi amivel elérem, hogy ne tudjon olyan könnyen megvágni vagy ilyesmi.-*Kezdi hadarni Leahnek.*
-Túl erős, nem fogjuk tudni megölni, szerintem már rengeteg képessége van. Kell valaki aki még nála is hatalmasabb. Jason mondott neked bárkit? Az égiek vagy a démonok közül?-*Kérdi gyorsan miközben hazafelé tart.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Leah on Kedd Május 18, 2010 12:03 am

- Nem lenne egyszerűbb egy olyan, ami a gondolatainkat zárja el előle? Bár... fényőr ereje is van, tehát kapcsolatban van velem, és az összes többivel is... *Agyal hangosan, majd hirtelen jut eszébe a jó megoldás. De nem mondja ezt már ki, hisz Alexander is ideér és szinte kihívja Dantét.*
- Nem megy sehova! *Szép karrierkezdet lenne, ha az első védencét kicsinálná egy hét után egy démon.*
- Indíts! *szól rá Dantéra, mielőtt az meggondolná magát és tényleg birokra kelne Alexanderrel. És így is lesz, a kocsi tovaszáguld.*
- Figyelj Dante, tudsz olyan igét, amely képes elzárni a gondolataimat előle? *kérdezi, hisz ez is része a tervének.*
- Mivel velem összeköttetésben van, ezen a nyomon fog elindulni, hisz tudja, hogy együtt vagyunk. Na már most, ha lezárod a gondolataimat előle és nem leszünk egy helyen, akkor nem fog tudni megtalálni téged.
*Vázolja fel a tényeket, miközben őrült tempóban haladnak céltalanul a városba.*
- Itt tegyél ki! *szól rá a másikra, ahogy elérik San José-t. Ha a kocsi megáll, Dantéra pillant.*
- Most az igét, gyerünk! Siess, mert ideér! *és ha Dante elmondja a varázsrigmust, akkor Leah kiszáll a kocsiból, majd rászól a férfire, hogy hajtson el minél gyorsabban, minél messzebb.
Így az oda érkező Alexander már csak őt lelheti meg.*
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Dante on Kedd Május 18, 2010 12:53 am

-Megpróbálom!-*És miközben még áthajt a frissen pirosra váltott lámpán. Közben elkezdi összeszedni a versikét az agyában. Majd egyik kezét a lány homlokára rakva kezd bele.*

Zárd el az elméjét
hogy ne olvassanak belőle!
Ha valaki megpróbálja
essen össze a fájdalomtól üvöltve!

*Szavait követően érzi, hogy jól alakult a dolog, majd megáll az első helyen ahol tud.*
-Vigyázz magadra, én is elrejtem a gondolataimat, nem tudom hogy így megfogsz e találni.-*Szól még Leahnek majd amint kiszállt, bő gázzal továbbhajt. Közben két ujját a halántékára helyezi.*

Gondolataim legyenek az enyémek
és zárja el a köd az agyamat.
Az akadályok legyenek kemények
ha támad isteni egyik állata.

*Fura érzés száll az agyára, olyan békés megnyugtató. Mindig is jól ment neki a gyors verses bűbáj. Aztán nagy gázt adva a várost is elhagyja aznapra.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Alexander on Kedd Május 18, 2010 1:06 am

Alexander azonnal elindult az egyik sikátorba, hogy teleportáljon. Előtte még megpróbált Leah elméjébe beleolvasni, hogy lássa hova is mennek. Hatalmas fájdalom futott át egész testén. Olyan fájdalom, amilyet még soha nem érzett. Össze is esett tőle, rendkívül fájt neki minden.Szerencsére hatókörét lassan elhagyják, így az átok megtörik.Alexander előbbi fájdalma ugyanakkora dühé változott, innentől kezdve már legyőzni akarta a boszorkányt. Tudta, biztosan együtt vannak. Leah-t bármikor megtalálja,akár a Földön, akár az égben van, egyedül az Alvilágban nem találná meg őt, de az túlontúl veszélyes volna neki. Alexander belépett az egyik sikátorba és Leah-ra koncentrált. Megérző képességét még nem használta olyan jól, mint azt ahogy mutatta, eddig ha valakit meg kellett, találnia a gondolatai ismeretében tette ezt, de most azt autó túlságosan távol van tőle, így kénytelen megtanulni ennek használatát. Lassan kiűzi az összes gondolatot a fejéből, és a mindenségre koncentrál. Meghallja azokat a boszorkányokat, akik a fényőrüket szólítják. Érezte itt kell tovább mennie. Megérezte az összes fényőrt, aki a környéken van. Még tovább koncentrált és végül megtalálta Leah-t értékes percekkel később Leah-t. Sejtette, hogy Dante is ott lesz mellette. Mégpedig San José-ban. Azonnal teleportálni kezdett. Bár tudta sok időt vesztett a képességének kiismerésével, de legközelebb már könnyebben fog menni. Leah-al, pedig mindenképpen beszélni akart. Tudja nehéz lesz a beszéd, de mindenképpen meg akarja tenni.
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  Leah on Kedd Május 18, 2010 5:06 am

//Alexander, San José utcáihoz írtam neked, Dantémnak pedig egyelőre köszönjük! Very Happy//
Leah
Fényőr
Fényőr

Témanyitás  Alexander on Csüt. Május 20, 2010 4:30 am

*Alexander abban a hiszemben tért be a Sacred Grounds Café-ba, hogy ismét találkozhat Dante-val. Körül is nézett, de sehol semmi. A hangulat az élő zene nagyon tetszett neki, míg végül a tekintete e lányra került. Kutatott az emlékeiben, hogy honnan is ismerős neki ennyire, míg végül rájött: Leah barátnőjéről Belláról van szó. Úgy döntött leül mellé, hiszen szívesen megismerte volna ezt a lányt.*
-Üdv. Leülhetek? *kérdezte, majd várta mit is fog reagálni a lány kérdésére, hiszen a múltkor még Leah nagyon félt tőle, de most már nem annyira, inkább csak dühös rá.*
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  Alexander on Csüt. Május 20, 2010 4:52 am

*Alexander nem is számított másra, mint amilyen reakciókat most kapott. Tudta a lánynak ki kellene tálalnia, de ez nehéz, hiszen halandó volt. Ennek következményei is lehetnek. Úgy döntött tesz egy próbát és ha nem jön be, akkor visz a lánynak egy bájitalt.*
-A nevem Alexander Green. Gondolom sok kérdésed van. Ha tehetem válaszolok mindre. Azonban, amit mondani fogok, az nem olyan dolog, amit te bárkinek elmondhatsz. Ezt meg kell értened. De nem hiszem, hogy te magad is bárkinek elmondanád. Amennyiben ezt betartod, akkor minden kérdésedre választ fogsz kapni.*mondta a démon, s várta Bella reakcióit.*
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  Alexander on Csüt. Május 20, 2010 5:19 am

*Alexander örült, hogy Bella nem fél feltenni a kérdéseit. Figyelmesen hallgatta a bemutatkozását, és látta, hogy nagyot nyelt. Hiszen elég furcsa dologról fognak beszélni. Alexandernek furcsa volt, hogy Iago-t ismerte, de szerencséje volt a lánynak úgy tűnik. Legalább is, hogy még nem ált át a lány a sötét oldalra.Halkan kezdi el mondani a mondanivalóját, hiszen ez mégis csak kényes téma.*
-Nos miért nem lehetett volna varázslat? Láttad az eltűnésünket és azt is, ahogy a poharat mozgattam az asztalon. Az eltűnés módját, meg elmondani nehezebb, mint inkább megmutatni. Szóval, ha tényleg kíváncsi vagy inkább megmutatom, persze nem itt, hiszen erről nem tudhatnak az emberek. A világ több annál, mint amit az emberek fel tudnak fogni a józan ésszel. Kettős természetű. De nem úgy működnek a dolgok, mint a mesében. Élnek közöttünk olyan emberek, akik birtokolnak valamilyen képességet. Ezek felfoghatatlan dolgok is lehetnek. Vannak akik tárgyakat mozgatnak gondolattal, vannak akik az időt képesek megállítani, nem viccelek, és vannak akik a jövőt látják. *majd abbahagyta, hogy a lány megeméssze a dolgokat.*
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  Alexander on Csüt. Május 20, 2010 5:37 am

*Alexander a lány reakcióját is elég furcsának találta. Eléggé el volt kerekedve a szeme, de volt valami a lányban, ami miatt megérti a dolgot.*
-Igen közéjük tartozom. Ha kijössz vele a sikátorba, ahol senki nem láthat megmutatom, hogy mikre vagyok képes. *mondta a lánynak aki rögtön kifizette a pincérnek, amit kért. Majd neki is intett. Alexandernek több se kellett, és indult a lánnyal kifelé az étteremből.*

//Folytatás: Utcák és sikátorok//
Alexander
Néhai
Néhai

Témanyitás  Logan on Kedd Jún. 29, 2010 7:58 am

*Nyílik az ajtó és egy felettébb "nem feltűnő" tolószékes alak gurul be rajta. Szemüveg az orrán amúgy egész elegánsan van öltözve. Zakó ing és kényelmes nadrág, már amit érez belőle. Gyorsan elgurul az első sarokba, és a székeket pakolva kicsit több helyet szerez magának. Azt az infot kapta, hogy a boszorkája akire soloba vadászik itt lesz. Persze ha ezt Hayley megtudná megölné, de ezt egyedül akarja letudni. Szóval rendel egy kávét és csöndben várakozik, hogy jó volt e a spicli tippje.*
Logan
Halandó
Halandó

Kor : 36

Hozzászólások száma : 187

Témanyitás  Vienne on Kedd Jún. 29, 2010 8:05 am

*Leszállt az éj, ő pedig kapott egy fülest, hogy ide kellene jönnie, itt lesz az a démon, aki neki kell.
Hát hamarost motorzúgás hallatszik, majd szűnik is meg. Ahogy biztonságos helyen leparkol doromboló kedvencével, a bukósisak is elkerül az ülés alatti tárolóba és ő maga pedig belép a kávézóba.
A bejárati ajtóban megtorpan, tekintete körbe jár, de Logant nem szúrja ki, hisz háttal ül, hátulról meg a tolószék is csak szék. Lehúzza dzsekijének cipzárját, majd beljebb lépdel.
Nem messze a másiktól huppan le egy asztalhoz és csak vizet rendel. Tekintete lopva jár újra körbe.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Logan on Kedd Jún. 29, 2010 8:11 am

*Ahogy észreveszi a célpontot, kibiztosítja a lába és a tolószék textilje közé rejtett fegyvert. Lassan gördül ki az asztala mögül, és ahogy csak tud a nő mögé kerül. A tiszteletre méltó közönség számára látatlanul a nőnek nyomja a fegyvert. Egyetlen esélye, hogy a tömeges gondolatokban nehéz kiszúrni az övéit, amit amennyire csak egy halandó tud próbál elrejteni.*
-Mások gondolatában olvasni isten elleni bűn Vivienne Marie Moore.-*Szólal meg halkan, hogy halhassa az "áldozat".*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Vienne on Kedd Jún. 29, 2010 8:15 am

*Haja lófarokba fogva leledzik, így szinte simogatja tarkóját a másik lehelete. Ám ez nem valami kellemes, inkább vérfagyasztó, borzongató simogatás.*
- Fogalmam sincs, miről beszél. Ellenben a fegyvertartási engedélyére kíváncsi lennék. *Súgja vissza nyugodt hangon, profi rendőrhöz méltón. Mert valahol az is... a másik bundájában. Ez az esti kegyetlen... bosszúra szomjazó, démonvadász... maga A Vadász.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Logan on Kedd Jún. 29, 2010 8:23 am

-Ne tegye itt a hülyét. Csak fizessen és szép lassan álljon fel. Aztán kifelé, nem tudom még hogy sikálok el egy rendőrgyilkosságot, de sajna muszáj lesz. A gondolatolvasás az emberek ellen való, maga az ördöggel cimborál.-*Mondja nyugodtan. Egyáltalán nem ideges, már megszokta a veszélyes helyzeteket, persze gondolat olvasóval még nem volt dolga. Szigorúan csak a terv jár a fejében, hogy Viennet kikíséri a következő mellékutcába, lelövi, aztán be a furgonba, onnan meg az óceánba.*
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Vienne on Kedd Jún. 29, 2010 8:32 am

*Akaratlanul is felhorkan.*
- Ez nevetséges! *Már ami a férfi fejében jár. Ja, amit mondd az is.*
- Akkor mivel magyarázza a múltkori démonos ügyet, Logan? *Nyomja meg a férfi nevét, hogy lám, ő is tud infókat, csak nem adja ki. Majd bájos hangon szól a pincérnek, hogy fizetne. Igen, jobb lenne nem suttogva megbeszélni ezt. Attól, hogy lelövik, nem tart. Ismeri a férfi gondolatait, tudni fogja azt is, mikor fogja meghúzni a ravaszt, mielőtt megtenné.
Fizet, kisétál, a férfi utána... ő pedig hirtelen perdül meg és próbálja meg kicsavarni a férfi kezéből a fegyvert. Rokkant, vagy sem, azért vannak határok. Márpedig őt ne fenyegesse senki fegyverrel.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Logan on Kedd Jún. 29, 2010 8:36 am

*Amikor kifelé haladnak és már a sikátorba jutnak jön az ellentámadás. Persze van annyi esze, hogy kellő távolságban maradjon. Már megtanulta, hogy tolószékkel nem érdemes a másik derekába nyomni egy fegyvert, mert könnyen elveszti. Mivel alacsonyabban is van, meg messze is ezért elkapja a fegyvert és azzal a lendülettel lő a nő lábára. Persze csak amolyan figyelmeztetőlövés.*
//mehet tovább utcák sikátoroknál talán//
Logan
Halandó
Halandó

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Júl. 23, 2010 8:23 am

*Azért éppen ide ül be, mert miért ne... Hosszú, kék ruhát visel harisnyanadrággal, magassarkúval, némi sminket is kent magára, na persze, csak ízlésesen. Egyedül van, szeret egyedül lenni, amúgy is, a kezében levő martini vigasztalja. Végiggondolja szépen, az elmúlt hónapban mik történtek, hát igen, csoda, hogy még él.
Ma a lazításé a szerep, keresztbetett lábakkal ül a pultnál, s nézelődik.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 264

Témanyitás  Amelia Lane on Pént. Júl. 23, 2010 8:39 am

*A nagy nézelődés közepette fel sem tűnik neki, hogy belép egy igencsak merész lányka a bárba.*
-Hú, szia. Szép felső. *Húzza fel mosolyogva a szemöldökét, majd ő is bemutatkozik és kezet nyújt a lánynak.*
-Amelia Lane. *Mosolyog, majd elnézve a lány kávéját nem szól semmit, hát, lehet hosszú estéje lesz, neki aztán nem. Iszogat kicsit, aztán hazamegy csicsikálni. Elvégre nincsen vizsgaidőszak!*
-Nem lesz kicsit késő ahhoz a kávéhoz? *Kérdi kedvesen.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 264

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

2 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next