Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Sacred Grounds Café

4 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Sacred Grounds Café

Témanyitás  Leah on Kedd Ápr. 20, 2010 4:55 am

First topic message reminder :

Hangulatos kis kávézó a belvárosban, internet hozzáféréssel, valamint hétvégente zenés-zajos bulikkal.
Árban középkategória és attól felfelé, attól függ, mit választ az ember. Egy biztos, a minőségre nagyon adnak.
Leah
Fényőr
Fényőr

Titulus : * not so naive anymore...
Kor : 26

Hozzászólások száma : 362

Vissza az elejére Go down

Re: Sacred Grounds Café

Témanyitás  Vienne on Hétf. Aug. 30, 2010 12:24 am

[Jenna]

*Egyszer csak motorzúgás hangja hallatszik, felerősödik, de el is hal. Látszik, hogy leparkol, pont ide, a kávézó elé egy fekete csodajárgány. Rajta egy nő ül, bukósisak híján távolról azt is meg lehet állapítani, hogy barna, hosszú haja van.
Lendületes mozdulattal leszáll, lezárja a "bébit", és nem törődve pár serdülőkorú siheder elismerő pillantásával indul meg a kávézó felé.
A szemlélődő most már azt is észreveheti, hogy kicsit kreolos bőrű a nő és valami folyton dacos kifejezés ül a képén. Szép nő, de lehetne szebb is, ha mondjuk mosolyogna. Ám nem mosolyog, csak belép.
Pántos fehér felsőt visel a fekete motoros dzseki alatt, hozzá fekete farmert. Haja hullámokban omlik vállaira, kissé ziláltan, hála a száguldozásnak.
Körbepillant, mikor látja, hogy tele a hely. Hát, itt se lesz gyors kiszolgálás. Francba! Lehet, le kellene lépni valami másik kávézóba. Ha nem lel üres helyet, ezt fogja tenni.
Körbepillant újra... és lám, egy nő egyedül foglal egy egész asztalt. Vajon miért nem mer leülni senki mellé? Ehh, nyulak! Vienne odalépdel lassú, ráérős léptekkel. Halvány, udvarias mosolyféle kerül arcára.*
- Elnézést... zavarná, ha ideülnék? *firtatja kérdőn.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Jenna McAvoy on Hétf. Aug. 30, 2010 12:36 am

Nem sokkal az után, hogy leadtam a rendelésemet, máris kihozták a kávémat. Meglepett pillantást vetettem a pincérlányra, és egy mosolyt is küldtem felé, miközben megköszöntem. Talán az is közrejátszott a tömeg ellenére is meglepő gyorsaságra, hogy közel ültem a pulthoz. Ha valóban így állt a helyzet, akkor áldottam a sorsot, hogy éppen ez szabadult fel, és nem kellett még olyan sokáig várnom, hogy úgy gondoljam, inkább kávé nélkül tartom meg az előadásaimat.
Néhány korty leküldése után elővettem néhány beadott irományt, és nem törődve azzal, hogy ki mit gondol, elkezdtem sorban átolvasni, majd javítani őket. Legalább én a szünetemet is hasznosan töltöttem, és nem kellett azon görcsölnöm, hogy nem lesz kijavítva időben a dolgozat, amit a diákok már görcsösen vártak.
A nagy koncentrálásomból végül egy nő hangja zökkentett ki. Csak akkor vettem észre, amikor megszólított, de akkor aztán kíváncsian mértem végig tetőtől talpig, és gyanakodva bár, de halványan viszonoztam a mosolyát.
-Csak nyugodtan... - intettem az üres szék irányába. Miért is ne ülhetne ide, attól, hogy nem ismerjük egymást? Nem voltam én olyan fajta, aki ilyesmin fennakad.
Jenna McAvoy
Boszorka
Boszorka

Titulus : .::The sweetest princess::.
Kor : 36

Hozzászólások száma : 109

Témanyitás  Vienne on Csüt. Szept. 02, 2010 5:39 am

- Köszönöm. *ejt meg egy kedves mosolyt a másik felé, majd kibújva kabátjából azt a szék háttámlájára teríti - elővillan az övére csatolt fegyvertartó a fegyverrel - és lehuppan a nővel szemközt.*
- Szintén ebédszünet? *firtatja érdeklődő figyelmességgel, majd odalébecol egy pincérlány, ő pedig rendel. Sőt, elvitelre is kér. "Andynek a szokásosat."*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Jenna McAvoy on Csüt. Szept. 02, 2010 6:35 am

Gondolataimból a nő hangja zökkent ki, habár egyébként is rajta, és a fegyverén gondolkoztam. Persze nem néztem ám meg túl feltűnően, csak ahogy lopva végigpillantottam rajta, megláttam. Nem okozott kellemetlen érzéseket bennem, így amikor felpillantottam rá, még halványan el is mosolyodtam.
-Igen. Ezeket itt ki kellene javítanom. - böktem a papírkupac felé a fejemmel. -Ön rendőr? - érdeklődtem kíváncsian, oldalra billentett fejjel. Nem volt ebben semmi rossz, hogy érdeklődő vagyok.
Jenna McAvoy
Boszorka
Boszorka

Titulus : .::The sweetest princess::.
Kor : 36

Hozzászólások száma : 109

Témanyitás  Vienne on Kedd Szept. 07, 2010 6:20 pm

- Oh, szóval ön tanárnő. *vonja le a logikus következtetést, majd egy halk, kedvesnek is nevezhető szusszanás keretében jegyzi meg:*
- Nem irigylem érte. *Nem bírná a sok nyüzsgő, kérdezősködő, zsivajgó kölköt. Valahogy nem az ő világa és idegei sincsenek ilyesmikhez. Ha ő tanár lenne, a fél iskola hadi rendben lenne nevelve.
A kérdésre biccent egy egészen aprót.*
- Valami olyasmi. *Az pedig totál mellékes, hogy a fegyverét használja a legkevesebbszer a "rosszfiúk" ellen. Ez csupán amolyan formalitás a rendőrségnél. Nem mellesleg az ellen igencsak ártalmas, aki nem bírja az ezüsttöltényt. Na meg aki egyáltalán semmilyent nem bír, arra is.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Okt. 31, 2010 2:23 am

*Bár Leaht elküldtem, hogy találja meg nekem a vadászt, kénytelen vagyok egyedül találkozni Fatimaval. Nem is gondoltam mást belekeverni ebbe a kis társalgásba de hülye se vagyok. Eszembe jut, hogy meg akart érinteni, és úgy is emlékszem hogy az érintése az amivel vigyázni kell. Szóval mialatt beljebb sétálok halkan mormolok.*
Fatima érintése lenne a halálom,
hát védjen egy fal melyet nem látok.
Ne érhessen hozzám, akárhogy próbálna
bilincselje varázslat ide ha teleportálna!

*Még szerencse hogy erős vagyok bűvigék terén, ez lelassítja majd ha megpróbálna Belláért menni, mikor nem tudja elvenni a képességem. Persze ahogy előre haladok már látom is, és úgy ülök le némán.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 31

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Dante on Vas. Okt. 31, 2010 2:57 am

*Bár valóban ideges vagyok kicsit azért most már sokkal többet használom a fejem, hála Leah lecseszésének. Csöndesen végighallgatom a démonnőt, akiről furamód már érzem is hogy az.Persze meghallgatom a mondandóját, de azt eldöntöttem, hogy bármi legyen nem engedem senkinek, hogy használhassa a képességemet. Ignatiusnak is mázlija volt, hogy ő kapta a képességem a kastélyban.*
-Nem!-*Közlöm nyugodt hangnemben de elég egyértelműen.*
-Ha képes voltam megállítani Alexander abban, hogy ellopja a képességem, akkor téged is megfoglak. Bellát pedig a helyedben kihagynám az egészből. A fényőrök megfigyelés alatt tartják, mert van egy kis ügyük vele, szóval jobb ha elfelejted az egész ügyet. Senki nem fogja megszerezni az erőmet, és fölösleges fenyegetőznöd.-*Fejezem be a tárgyalást mert részemről ennyi volt. Azzal már állok is fel, de adok még egy fél percet a démonnak, hogy próbálkozhasson.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Vas. Okt. 31, 2010 3:21 am

*Bár idegessé válok a fotóktól, mégis egy nagy levegővel lenyugtatom magam. Tudom, hogy tényleg figyelnek Bellára a fényőrök, és megtudom oldani a védelmét. Másért pedig nincs aggódni valóm. Persze nem foglalok helyet, csak állva válaszolok.*
-Nincs más akivel fenyegethetnél, és ha nem akarsz eleven pirítós lenni békén hagysz, világos? Nem megyek bele semmilyen alkuba, és nem tudsz sehogy megfenyegetni. Szóval amíg épségben üldögélsz ajánlom, hogy fogd fel, megközelíthetetlen a képességem, világos?-*Azzal elfordulok, de persze ennyi nem elég. Azt hiszi a nyilvános hely miatt biztonságban van. Szóval visszafordulok és pimaszul odaszólok.*
-Jah és ég a ruhád!-*Kacsintok oda és ezzel egy időben gyújtom meg ruhájának alsó szegélyét. A varázslatot senki nem látja, de elég nagy riadalmat tudok így okozni, hogy gond nélkül tűnhessek el.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Nov. 27, 2010 2:01 am

*Csak úgy beviharzik, ahogy szokott, az ajtóban pedig csak icipicit botlik meg - kivételesen ki sem esnek a történelem könyvek a kezéből, amint magassarkúja megismerkedik a küszöbbel. ~Kell nekem ilyen ribi cipő, ráadásul ha démon jön, nem tudok elfutni... Elfutni egy fenét, beverem a sarkam a homlokába!~ Jót mosolyog magában, de le is hervad a vigyor, amint rájön, sehol sincs szabad hely.*
-Szia, nem foglalod, ugye? *Választ sem várva maga alá kanyarít egy széket, rá sem pillant a férfire, csak egyszer. ~Hú, de kemények vagyunk.~*
-Egy hosszúkávé lesz meg egy hamutál, köszi! *Soron kívül rendel. Ez egy rohanós nap.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Kor : 29

Hozzászólások száma : 264

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Nov. 27, 2010 2:13 am

*Lepakolja a könyveit az asztalra, dörren is egy nagyot, majd a táskájában kezd kutakodni.*
-Hmm? *Felvonja a szemöldökét a bókra, de csak vállat von, nem veszi ám komolyan az ilyesmit, sőt, jól sem esik neki különösképp. Lazán kivesz egy szál vékony cigarettát a dobozából, s rágyújt.*
-Cöwhh, bocsi! *Hessegeti el a füstöt, ami épp a férfi arca felé szállingózott.*
-Hogy mi? Ja.. tanulnom kell egy vizsgára. Csak előtte még bedobok egy kávét. *Mosolyodik el először, mióta leült.*
-És te? Nem vagy egy kicsit keményen öltözve ide? *Szemtelen lányka.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Nov. 27, 2010 3:01 am

-Az... vizsgák... *Morog fel, már nagyon elege van belőlük, így a legelején is.*
-Helyes. *Szívja tovább a mentolos cigijét. Most szokott rá. Nem büszke rá, inkább lesz*rja.*
-Nem. *Válaszol tömören, de végigfut a vigyor az ajkain.* -Ha rajtad is ez lenne, kevésbé lenne rockos külsőd. *Vonja fel kacéran a szemöldökét, s hörpölni kezdi a forró kávét. A hamu egész nyugodtan esik kezéből a hamutál mellé.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Nov. 27, 2010 3:15 am

-Ó, ezek a nem megszokott bókok... *Ironizál kicsit, de amint a férfi kipróbálja rajta az erejét, hallgat, mintha nem is tudna beszélni. Mint egy tinilány, elpirul, megremeg. Aztán huss, az érzés oda, ő maga pedig zavartan tekintget körbe.
~Mi a... én nem vagyok ilyen... ez fura volt.. jaj, a végén tényleg a homlokába kell vágjam a cipőm... démon... démon?~ Csak úgy járnak a gondolatai. De mit tehetne? Egy pillanatért kinyírja az első embert, aki mellé leült kávézni?
~Ama, ez már üldözési mánia...~*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Nov. 27, 2010 3:28 am

-Aha... mi? *Néz fel, mikor bemutatkoznak neki, addig csak próbálja rendezni a helyzetet, terelésképp pedig iszik a kávéjából.*
-Áhá. Hát... kössz a bókot. *Von vállat. ~Csak tudnám, ki vagy igazából... és ha démon?~ Elég könnyen meggyőzi magát, hogy ez most egy igenis olyan helyzet, amikor használhatja a képességét.*
-Ehm.. és mivel töltöd a mindennapjaidat? *Erre akármilyen válasz jön, ő már látja az igazi emlékeket a férfi fejében. Egy démonnak nagyon is tudja, mivel telnek a mindennapjai.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Nov. 27, 2010 3:39 am

*Hát ő aztán nem mutatkozik be, eszébe sem jut, maximum, ha rákérdeznek konkrétan.*
-Öö.. értem. *~Semmi. Hál Istennek.~ Bár nem ártana tovább kutakodnia, talán rájönne, hogy nem egy emberrel van dolga, de ugyan, őt nem érdekli semmi, ha nem akarják megölni.*
-Te ilyen.. celebizé vagy? Sztááár? Vagy hogy hívjátok ti magatokat? *Cukkol. Jóhogy, reggelig tanulni fog, most kell kiélnie magát.*
-Történész leszek. És van egy régiség meg ékszerboltom. *Meséli kurtán, de nem szabadul az érzéstől, valami nincs rendben ezzel a sráccal.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Nov. 27, 2010 3:52 am

~Mert te is csak egy ilyen hülye vagy, aki nem látja az összefüggéseit.~ -Tényleg? Engem pedig más nem tud lekötni. *Mondja immár mézesmázosan.*
-Aha... orosz nagykövet... behalok... egy vérbeli Romanov... *Forgatja meg a szemeit nevetve.*
-Nem tudok oroszul. Mondj pár sort a dalaitokból! ~Biztos marha populárisak vagytok, csak én vagyok begyepesedett.~ *Kéri, majd észrevétlenül lerúgja kényelmetlenebb magassarkúját.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Nov. 27, 2010 4:41 am

*~Azta.~ Azért a kemény nő is megenyhül egy percre. Egészen belefeledkezik az énekbe, mióta démonokkal harcol, nincs hozzászokva az érzelgősséghez.
És nem tehet róla, automatikus látni akarja, milyen emlékek fűződnek ehhez a dalhoz. Mint egy nyitott könyv, olyan most a férfi. ~Ha most belém is látnál, atya ég..~*
-Hmm... *Nem is szólal meg nagyon. Még a végén azt hiszik, hogy elgyengült!*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Nov. 27, 2010 4:54 am

-Hát, annyira nem volt szörnyű. *Hangsúlyozza direkt ki az annyira szót, azt csak nem mondhatja, hogy a sírás kerülgette közben! Az pedig, hogy még mindig nem tud róla, hogy a férfi egy boszorkány, kész csoda. Ha csak egy kicsit tovább kutakszik!*
-Elhiszem, hogy bírod. És a nőáradatot, ami vele jár? *Vált gyorsan témát.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Nov. 27, 2010 5:08 am

-A történész hallgatók nem élnek érzelmi életet. *Mosolyodik el, ami igaz is, időtlen idők óta nem foglalkozott az érzelmeivel, csak rohant és rohant egész nap. A cigire meg sem szólal. Egyéni probléma, neki is.*
-Gondolom mennyire megszenveditek! *Rázza a fejét együtt érzően.*
-Lehet mennem kellene lassan, a könyvek megvárnak, sajnos. *Pillant a halomra, pedig nem sok kedve van menni.*

Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Nov. 27, 2010 5:23 am

-Nem is sejted, mennyire tanulnom kell, már hetek óta ezt csinálom. *Most döbben csak rá, hogy erről szólt az utóbbi egész hónap.*
-Amelia. *Fejezi be a mondatát. Eddig nem kérdezték, nem mondta. Mert minek.*
-Lazítani... pont most? Nem is tudom... *Néz tanácstanul körbe.*
-Hát, talán egy keveset... *Néz mélyen a férfi szemeibe. Most fel sem tűnik neki, mi történik. Fáradt, fogjuk erre.*
-ÉÉÉs... nem félsz, hogy feltűnik egy rajongód? Vagy egy tucat?
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Nov. 27, 2010 5:45 am

*Elmosolyodik a bókon, a nevét ő maga is szereti.*
-Ó, a pletykák. És a sok ember, akiket érdekel is. *Legyint nemtörődömen.*
-Hát, nem úgy nézel ki, de ki tudja. Vannak őrült rajongók is, meg olyanok is, akik beképzelik, hogy velük jársz, meg ilyenek. *Magyarázza. Azért élvezné a helyzetet, ha egy ilyen előállna. Nem lenne uncsi az élet.*
-Csak érdekel, hogy kezelitek, ti orosz sztááárok ezt az oldalát a dolgoknak. *Vigyorodik el.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Nov. 27, 2010 6:38 am

*Hát ő sosem volt maximalista, sőt, mindig azt tette, amit úgy érzett, hogy helyes. Nem voltak hatalmas elvárások irányában, a nagymamája mindig csak a szeretgetésével foglalkozott. A történelem pedig csak egy szenvedély, amit kamatoztatni fog.*
-Melegnek? Azok nem ilyen cukifiúk, vékony hanggal és feszes naciban? *Értetlenkedik.* -Lehet tényleg az vagy, csak így álcázod. Sosem lehet tudni! *Mondja nagy komolyan, de lerí róla, hogy el sem tudná ezt képzelni a férfiról.*
-Kések. Áhhh. *Nevet fel.* ~Hát, azok nekem is vannak bőven.~
-Azért nem ijednék meg tőled a sötét utcán. Bár tény, engem nehéz megijeszteni. *Von vállat, majd úgy dönt, megiszik egy narancslevet is.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Szomb. Nov. 27, 2010 8:39 pm

-Nem kell bebizonyítanod. *Nevet fel, bár el tudna képzelni egy egész kellemes bizonyítási éjszakát Very Happy, könyvek nélkül.*
-Ó, a pisztolyok aztán feleslegesek. Vagy segítenek vagy nem. A kés az mindig kés. *Csap az asztalra nagy bölcsen.* -Már, nem mintha értenék az ilyesmihez. *Szögezi le gyorsan.*
-Nem tudom. Gondolod, hogy félős kislány vagyok? *Húzza fel a szemöldökét.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Nov. 28, 2010 3:19 am

-Hát, ha ismernél, tudnád, hogy ez nem így van. Nem főzök, nem vagyok kedves és igazából... jó így nekem. *Legalább őszinte. Most hazudozzon? Nem engedheti meg magának az érzést. Bőven elég, amit a képességei összekuszálnak benne.*
-Majd egyszer párbajozunk egy sötét utcán. Lehetsz a hős lovag a végén, akit megöl a megmentésre váró gyenge nő. *Nevet fel. Őt aztán ne mentse meg senki, megy az neki.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Amelia Lane on Vas. Nov. 28, 2010 6:35 am

-Héé, azért, mert nő vagyok, még lehetek kemény, nem gondolod? *Vonja fel a szemöldökét. Szétrúgott ő már annyi démonsegget, hogy kiröhögje azokat, akik gyengébbnek nézik a gyengébb nemet.*
-Hát, akkor engem imádnál. Mert én egyikre sem vagyok képes. Mi több, igényem sincs rá. *Mosolyodik el, majd könyvei felé pillant.*
-Most viszont tényleg indulok. Temérdek munka vár még rám. *Sóhajt fel gondterhelten.*
Amelia Lane
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Nov. 30, 2010 9:03 am

[Logannel, másik asztal, talán még másik idősík is, de ez nem feltétlen biztos. Smile]

*Ide beszélte meg a férfival a találkozót, most, hogy akadt némi szünet a munkájában. Andy tartja addig a frontot úgyis.
Előbb ér ide, de ez nem meglepő, tekintve, hogy a rendőrség is errefelé található, a Cale kúria meg kint a külvárosban. Egy félreesőbb asztalnál foglal helyet, a felesleges másik széket átrakta egy másik asztalhoz. Apróság, lehet nem is fogja úgy értékelni a férfi, ahogy azt ő várná, minden esetre eddig kétszer szerették volna a pincérnők visszatenni a széket és ő nem engedte.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

4 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next