Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ha segítség kell...
Latest topics
» Kivel is játsszak?
Vas. Aug. 18, 2013 8:58 am by Gareth

» Dante (Pokla) lakása
Vas. Aug. 11, 2013 3:12 am by Dante

Kedd Aug. 06, 2013 4:36 am by Leah

» * Vienne
Kedd Aug. 06, 2013 3:12 am by Leah

» Könyvtárak - Stanford
Kedd Aug. 06, 2013 2:15 am by Ivy Lockheart

» Amelia Lane lakása
Szomb. Aug. 03, 2013 9:50 am by Amelia Lane

» Walenthyn Bennet lakhelye
Vas. Márc. 24, 2013 10:46 pm by Agrael

» Sakáltanya bár és szórakozóhely
Szer. Feb. 13, 2013 9:37 am by Chris

» Szószaporító
Vas. Dec. 23, 2012 1:55 am by Vienne

Tetszőleges étterem

9 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Tetszőleges étterem

Témanyitás  Lupo on Kedd Szept. 15, 2009 5:07 am

First topic message reminder :

Random étterem. Itt ki lehet játszani az összeset a leglepukkantabbtól, egészen a legnívósabbig, csak akkor kéretik fejlécezni. Határ csak a csillagos ég és a fantázia. (Kacsalábon ne forogjon és semmi elvadult ötlet)
Lupo
Admin - Fődémon
Admin - Fődémon

Titulus : A Gonosz
Kor : 586

Hozzászólások száma : 623

http://charmedrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Re: Tetszőleges étterem

Témanyitás  Knight on Kedd Okt. 18, 2011 9:34 am

* Hősünk bár nem rendelkezik semmiféle természet fölötti telepatikus erővel, de még is érzékeli a zavarodottság nyilván való jeleit. Nem csak szavakra figyel ha nem azok hangsúlyára is, és persze a gesztusok se kerülik el figyelmét. Kezdi érezni hogy túl nőtt célon, és az őszinte tetszéssel ami a szemeibe sugárzik egyszerűen nem tud mit kezdeni a másik. *
~ Talán, kicsit túl lőttem a célon. Most nem tudja hogy udvarolok-e neki vagy hogy hol van rajta valami apró hiba. Pedig, nincsen semmi az én jövendő babysitterem már-már aggasztóan tökéletes. Ha még főzni is tud esküszöm, hogy egyszer tényleg elviszem egy valódi randira. Nem mint ha ebből az estéből, nem alakulhatna ki bármi, de nem akarom letámadni és túl gyorsan haladni se. Egyenlőre jó volna mint embert és munkaerőt megismerni, aztán majd fokozatosan rátérni a dolgokra. Nagyon nagy kellemetlenségeim lehetnek belőle, ha nem vagyok vele kellően udvarias, hiszen még is csak nálam fog heti két-három estét tölteni. ~
* Gondolkodik, miközben Ada szorgos jegyzetelését figyeli. A szorgos munkát mint ahogyan az egy jövendő főnöktől elvárható, elismerő pillantásokkal jutalmazza. *
- Igen, elégé hiperaktív, de ha kellően ki van fárasztva akkor este már nem szokott vele probléma lenni. Minden nap tíztől este hatig van egy speciális napközi otthonban. Délelőttöket többnyire velem szokta tölteni, tíz előtt szinte soha se megyek be forgatásra. A nyelvi problémákat inkább komoly aggálynak tartom, de ha egy ázsiai nevelőnőt fogadok akkor soha az életbe nem tanul meg angolul beszélni. Maga szerintem tökéletes az állásra már ha úgy dönt hogy elvállalja. A pénz összeg szerintem méltányos, de még abból is alkudhat feljebb. -
* Mondja kellemes hangján, miközben egy finom mozdulattal rámutat a teás bögrére hogy igya meg amit kitöltöttek. Az előbb nem véletlen magyarázta el, a zöld tea fogyasztásának pontos szokásait. *
- Viszont ha jó az ajánlat akkor itt le is zárhatjuk a dolgot. Az első munka napjáról majd megírjuk.... a szerző... -
* Kezdene bele egy újabb mondatba, de erre már nincsen sok esélye mert Adaline felhajtja gyönyörű szép hosszú haját, amely alatt jól láthatóak halókészülékei. *
~ Nocsak, meg van a hiba is benne. Azt hiszem ő tényleg tökéletes... már nem is fontos annyira hogy tudjon főzni van elég étterem a városba. ~
- Maga, gyönyörű! -
* Bukik ki belőle hirtelen, a meglepő de őszinte válasz. Bár általában elég összeszedett, de most valamiért úgy érzi magát mint aki teljes páncélban hasra esett, az ellenfele előtt és ott fekszik minden ellen felvértezve még is sebezhetően a lábai előtt. Látszik rajta hogy tudna, még mit mondani de ekkor megérkeznek a pincérek, két tálcán sushi-t egy másikon pedg tonhal salátát hozva. *
Knight
Boszorka
Boszorka

Titulus : A Hős
Kor : 36

Hozzászólások száma : 74

Témanyitás  Adaline on Vas. Okt. 23, 2011 2:20 am

Hallgatom a férfi, a gyermekről szóló beszámolóját, amint éppen azt ecseteli benne, hogy mennyire hiperaktív és fáraszthatatlan a kis fia. Erre még csak rátesz egy lapáttal az is, hogy óvodás korú gyerekről van szó, akik, ebben a korban sokkal érdeklődőbbek és lelkesebbek, na meg persze csalafintábbak, így nehezebb is velük.
Az első hetek -ameddig össze nem szokunk és együtt nem fogunk tudni dolgozni- biztosan nehézségeket fognak okozni, de azért mindenesetre bízom abban, hogy hamar letudjuk majd küzdeni az esetleges akadályokat és, hogy nem lesz szükségem arra, hogy legvégsőbb esetben felhívjam Mr. Knight-ot, csakhogy segítséget kérjek tőle. Azzal csak is azt bizonyítanám, hogy nem bírok a fiúval. Teljes kudarc lenne, ami kínos, valljuk be.
-Jogosan érzem azt, hogy hamarabb kidőlök, majd mint ő? - Kérdezem kissé visszahúzódva. Ebben akár még lehet is valami. Nem egy könnyen kezelhető korosztály az óvodás kor, de egy kis édességgel mindegyiket meglehet vesztegetni, bár erről azért apucinak nem feltétlenül kell tudnia.
-Oh, és még valami. Ezt még szeretném most tisztázni, mert szinte biztos, hogy később elfelejteném. - Tartom fel a mutatóujjamat.
-Van valamiféle étel vagy más allergiája a fiúnak, esetleg olyan betegsége, ami miatt gyógyszerre szorul? - Fontos ezeket tisztázni, mivel egyik sem olyan téma, ami felett szemet hunyhatunk. Nem akarom, hogy az én felügyeletem alatt történjen valami a kis fiúval.
Ha erre is kapok választ -ami remélhetőleg egy "nem" lesz- akkor el is rakom a füzetet.
A süketségemnek a leleplezésére csak ezt követően kerül sor. Még soha nem tudtam ennyire nyíltan és őszintén felvállalni ezt a fogyatékosságomat, de most szükségesnek éreztem, hiszen nem akarom, hogy később derüljön fény minderre, amikor esetleg kiderülhet az is, hogy ha tudja a férfi, hogy süket vagyok, akkor talán nem is alkalmazott volna. A szokatlan reakciója viszont teljesen meglep. Még egy cseppet hátrébb is hőkölök. Így igyekszem felfogni az imént elhangzott szavait. Na, nesze nekem önbizalom növelés!
-Hogy mit csinálok? - Kérdezem értelmetlenül, nagyokat pislogva, aztán inkább felemelem a poharamat és felhörpintem a maradék teát, ami még benne van.
-Hát... köszönöm! - Dörzsölgetem meg a nyakamat zavaromban, miközben elénk kerül a rendelt étel is. Pont jókor időzítettek. Így legalább ameddig eszünk elkerülhetjük a további, kínos pillanatokat.
-Vegyen csak előbb maga! -
Adaline
Boszorka
Boszorka

Titulus : Varázsklón.
Kor : 29

Hozzászólások száma : 172

Témanyitás  Knight on Vas. Okt. 23, 2011 3:28 am

* Robert bár sikerült még vacsora megkezdése előtt mind saját magát, mind a partnerét kínos helyzetbe hozni, ez egyáltalán nem látszik rajta. Mint ha csak minden egy előre megtervezett játék része lenne olyan magabiztosan viselkedik, pedig valójában csak meglovagolja a hullámokat és minden lehetőséget megragad az információ szerzésre. Már arra is meg van a ötlete, hogy ebből hogyan csinál majd tőkét, de először még a fiát érintő kérdésekre kell választ adnia. *
- Nem tudok róla hogy a fiam bármire is allergiás lenne. Az anyja nem mondott semmi ilyesmit és az orvosi papírjait se nézettem át. Szerencsére ezek meg vannak angolul is otthon, majd átnézheti őket, ha gondolja. Annyi biztos hogy nincsen hozzá szokva az amerikai és az európai konyhához, mivel eddig nem járt még Ázsián kívül. Az anyja félig -meddig vegetáriánus étrendhez szoktatta. Ne tudja meg milyen hiszti volt belőle amikor hamburgert akartam neki adni. -
* Válaszolja őszintén és kissé aggódó hangon. Látszik, hogy olyan alapvető dolgokon,, mint az allergiák, szükséges gyógyszerek és megfelelő étkezés még nem gondolkodott el. Hiába kezdő apuka még ő, ami nem is csoda hiszen nem volt lehetősége a fiával együtt élni. *
~ Ez az apásság nehezebb mint eddig hitem volna. Soha nem jutott eszembe hogy a fiamnak bármi komoly problémája lehet a hiperaktivitáson kívül. Remélem ebben is tud majd ez a nő segíteni. Istenem, hogy fogom én ezt bírni? Jó apja akarok lenni, de egyre inkább kezdem úgy érezni hogy semmit se tudok gyereknevelésről. Mindegy, ezen most kár tépelődni, egyenlőre Adaline-l kell foglalkoznom és még neki is tartozom egy kis magyarázattal. ~
*Gondolkodik, miközben evőpálcikákkal ügyesen vesz egy darab húst és bele mártja szója szószba, majd szájába veszi. Ezt követően tonhal salátából vessz egy falatot, végül pedig egy másik féle hal után néz. *
- Egyébként, szeretnék elnézést kérni az előbbi kirohanásomért. Tudja, egész este azon gondolkodtam hogy maga annyira tökéletes, és még se gyönyörű mert egyszerűen nem láttam magában hibát. Szerintem, az igazi szépség a harmóniában rejtőzik. A harmóniához pedig jó és a rossz tulajdonságoknak összhangban kell lennie. Bármennyire is bután hangzik, de annyire lenyűgözött a végső összkép hogy nem bírtam urakodni magamon. -
* Mondja, miközben folytatja az evést. A tekintetét megpróbálja a lányén tartani, ami nem okozhat különösebb problémát hiszen hozzá van szokva a pálcikával való étkezéshez. *
- Amúgy magát nem zavarja a hallókészülék? Tudom, hogy ez kényes téma de ha én nem hallanék lehet zavarónak érezném a külvilág zaját. Mindenkinek más a természetes, mást szokott meg. Ha úgy kényelmesebb és tud szájról olvasni nyugodtan kikapcsolhatja. Engem egyáltalán nem zavar, se egyik, se másik lehetőség. -
* Folytatja az előbbi témát majd elhallgat és várja a másik a válaszait. Közbe pedig szépen lassan el fogy az első fogás, és jönnek rögtön a pincérek hogy hozzák a másodikat. *
Knight
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Adaline on Kedd Nov. 01, 2011 6:12 am

Elgondolkodtat az a beszerzett információ, hogy a kis fiú nincs hozzászokva az angol konyhához, mivel édesanyja - ha jól vettem ki a szavaiból- vegetáriánus, így valószínűleg a fiát is erre az étrendre nevelte már egészen kicsi kora óta, ami véleményem szerint elég helytelen. Tudom, hogy eddig azok a gyerekek is gond nélkül felnőttek, akik ilyesfajta étrenden voltak, de ha ez a kis fiú egyáltalán nem fogyaszt húst, az nem túl jó és egészséges megoldás. Rengeteg benne ugyanis az a fehérje és tápanyag, amire mindenki szervezetének szüksége van. A hallottak szerint ez a fejlődő szervezet pedig nem kapja meg a szükséges mennyiséget belőle, ezzel pedig hátráltatni lehet az anyagcsere normális működését és a fejlődésben is le lesz maradva a többiektől és... na jó! Elég volt a filozofálásból és a hegyi beszédből! Majd a kórházban folytathatom...
-Rendben! Akkor majd fokozatosan átszoktatom az itteni ételekre. - Bólintok diplomatikusan. Most pedig akkor itt az ideje annak, hogy az előző, hirtelen és véletlen megtörtént szóbotlására is kitérhessünk, ami a jelek szerint még őszinte is volt. Hát ez... felettébb... nem is tudom, hogy mit mondhatnék igazából.
-Hmm... ezek szerint akkor még nem igazán sikerült összeakadnia semmilyen helyzetben, süket, vagy bármiféle ilyen, esetleg más fogyatékossággal rendelkező nővel. - Jegyzem meg, egyfajta burkolt kérdésként is, hiszen azért erre kíváncsi lennék és nem vetném meg érte, ha bővebben is kifejtené a válaszát. Közben a pálcikákat a kezembe veszem és kissé vonakodva, de elkezdem eszegetni a sushit, aminek az íze egy cseppet sem változott azóta, mióta életemben először és utoljára ettem.
-Nem zavar. Igazából már hozzászoktam. Tizenkét év elég hosszú idő volt ahhoz, hogy megtanuljak vele együtt élni. - Mondom egy szerény mosollyal, aztán iszom a teámból és lassan -láss csodát- az én tányérom is kiürül.
-Nem kapcsolom ki. Szeretnék úgy élni, mint a többi ember, és ha ehhez hallókészülékre van szükségem, akkor viselni fogom és használni is. - Válaszolok és közben a pincérhez nyújtom a kiürült tányéromat, hogy elférjen a következő fogás is.
-De mondja csak... jól hallottam, hogy maga a filmiparban mozog? - Érdeklődöm kíváncsian, mégis visszafogottan.
Adaline
Boszorka
Boszorka

Titulus : Varázsklón.
Kor : 29

Hozzászólások száma : 172

Témanyitás  Knight on Csüt. Nov. 17, 2011 5:16 am

* Robert türelmesen hallgatja végig Adaline válaszait és újabbnál-újabb kérdéseit. Közben végig kedvesen mosolyog, amellyel remekül leplezi az egyre jobban fokozódó zavarodottságát. Tényleg nem találkozott még soha se sükettel, és ebből kifolyólag nem is tudja megérteni a viselkedését. Ő talán még fogyatékosan se akarna más lenni mint ami, még ha ez azt is jelenti hogy nem lehet mindenben olyan mint a többség. *
~ Remek, nem elég hogy tisztára hülyét csinálom magamból előtte, még mindig kiderülnek olyan dolgok amire apaként nem figyeltem. Szerencse hogy összefutottam ezzel a nővel, és hogy ő fog vigyázni a fiamra. Én pedig még azt hittem hogy filmiparnál nincsen összetettebb szakma, de azt hiszem be kell látni hogy tévedtem. Jó ötlet volt várni és keresgélni egy kicsit, Adaline egy igazi kincsnek tűnik eddig. Ne vonjuk le azonban elhamarkodott következtetéseket, még bármi kiderülhet róla és amúgy is okozott már meglepetést. ~
*Gondolkodik miközben kirakják eléjük a második fogást. Ez egy-egy darab darált hússal töltött tésztából, és sült halból áll. Az ételekhez külön tányérba rizsgombócokat adnak köretként, és egy kis tálkába szójaszószt is felszolgálnak. A teás csészéjüket is feltöltik, egyszóval semmire se lehet panaszuk a kiszolgálás első osztályú. *
- Nem, még valóban nem találkoztam hozzád hasonló süket emberel. Remélem nem bántottalak meg a viselkedésemmel. Én azt hiszem nem tudnám ilyen könnyedén kezelni a dolgot, pedig én is jól tudom milyen lehet másnak lenni. -
* Mondja falat között, majd teával öbliti le az ételt és szavakat. Tekintette amely eddig ide-oda vándorolt most ismét Ada szemébe fúródik, mint ha csak az érzéseit és a gondolatait akarná kitalálni. *
~ Hm, úgy látszik hogy tényleg nem tudja hogy ki vagyok. Ezek szerint se színházba nem jár, se tévét nem néz és krimiket se olvashat túl gyakran. Az utóbbi években szinte mindenhol jelen vagyok, a szórakoztató iparba. Zenét ugyan csak szereztem, de pont most jelenek meg a sorozatomhoz a zenéimet benne is volt a lapokban. Tényleg nagyon elfoglaltnak kell lennie ha semmi ilyenhez nem fér hozzá. ~
* Mélázik egy sort majd lenyeli a falatot hogy végre megszólalhasson. Most hogy Ada fogyatékosságáról elterelődött a téma újra összeszedetten viselkedik és eltűnik arcáról az a bizonyos idegesítő mosoly. *
- Igen, én vagyok a producere. forgatókönyvírója Varázslatos Gyilkosságok című sorozatnak. Továbbá én szereztem zenét is. Ez televízió azonban csak mellék vágány. Lényegében egy olyan ötletet viszek a filmvászonra amelynek könyvbe nem lett volna sikere. Tudja van ami túl elvont, vagy szavakkal nem lehet elégé felfokozni az olvasó izgalmát. Az első két könyvem is túl elvont volt nem olvasták el sokan, de színházi darabként szépen megállták a helyüket. A sorozat nézettsége is igen magas, most fogok alá írni egy országos szerződést és már meg is kaptam megrendelést a második évadra. Rengeteg munkám van ezzel, és sokszor kell eljárnom televíziónak -
* Hallatszik az egészséges büszkeséggel telt hang. Az este közbe halad előre, és egyszer csak azon kaphatják magukat hogy a második is kezd eltűnni a tányérjukról. *
Knight
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szomb. Dec. 03, 2011 11:08 pm

[Üzenet a Jövőből]

*Egy fiatal pár sétál be abba az étterembe, ahol Dante is dolgozik. A srác nem sokkal tűnik fiatalabbnak a lánynál.
Semmivel sem tűnnek ki a többi vendég közül - helyet foglalnak, rendelnek.*
- Látod már? * hajol oda a fiúhoz a lány súgva, mire az körbepillant, s aprót biccent.*
- Aha. De előbb intézzük el a tiédet. Szeretnéd te felhívni, vagy csináljam én? * A gáláns lovag. Nem titkoltan oda lehet a lányért.*
- A bajba jutott nőkre jobban ugranak a férfiak! *vigyorodik el a lány, s bizony az útközben beszerzett mobilon már tárcsázza is Walenthyn-t.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Titulus : A Vadász
Kor : 35

Hozzászólások száma : 1781

http://viennemoore.tumblr.com/

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Dec. 04, 2011 2:24 am

[Üzenet a jövőből – útban ebédelni]

*Ezek a 11órai tárgyalások valahogy mindig az agyamra mennek. Talán mert ilyenkor már majd kiugrik a szemem az éhségtől, de az is lehet, hogy pechemre mindid az idiótákat időzítem a napnak erre a részére. Lehet stratégiát kéne váltanom…*
*Egyébként koradélután van, és hófehér öltönyömben sétálok a nyüzsgő utcán. Dantéhez tartok; újabban gyakran megfordulok nála. Meg kell hagyni nagyszerű szakács!*
*Két-három háztömbnyire járhatok – az évszakhoz képest szép idő van, így úgy döntöttem autókázás helyett kivételesen gyalog teszem meg az utat -, amikor megcsörren a telefonom. A kijelzőre pillantva ismeretlen számot jelez.*

- Walenthyn Bennet - *szólok bele a hivatalos hangnemet előkapva, ami ebben az piszok elegáns öltönyben teljesen természetesen jön.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Titulus : Az Utolsó Léghajlító
Kor : 30

Hozzászólások száma : 239

Témanyitás  Vienne on Vas. Dec. 04, 2011 5:04 am

[Üzenet a Jövőből]

- Sz...Jó napot Mr. Bennett! A nevem Sarah és azt hiszem, szükségem lenne a segítségére. Nehéz ezt telefonon keresztül elmagyarázni, de tudok magáról. A képességéről... hogy mi maga. *Az elején majdnem sikerült lelkesen lesziáznia a férfit, de szerencsére Dan időben oldalba bökte. Hangja egyébként fojtott, idegesen csengő, mintha tényleg ha-tal-mas probléma lenne. Tulajdonképpen van is.*
- Tudnánk most találkozni? *hadarja a készülékbe.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Dec. 04, 2011 9:13 am

*Most talán meg kellene lepődnöm, de valahogy nem tudok. Ezen a környéken állandóan a mágiába ütközöm, vagyis ő ütközik belém a legkülönfélébb formákban. Először Dante, aztán a kis kiruccanás a múltba, most pedig egy a hangja alapján fiatal nő – Sarah – közli velem, hogy tudja, ki vagyok, és a segítségemre van szüksége.*
*Csak tudnám honnan a fenéből ilyen jól informált mindenki?!*

- Ha tényleg tudja, ki vagyok, akkor a kedvenc olasz éttermemben megtalál - *mondom egyszerűen és kinyomom a telefont.*
*Most belekezdhettem volna a ki maga, mit akar, honnan tudja a számom, honnan veszi, hogy tudja, ki vagyok és számos – egyébként fontos és megválaszolásra váró – kérdésbe, de azzal nem sokra mennék, pláne, hogy simán hazudhat. Ha csapda is akart lenni a nyílt terep számomra jelent előnyt…*

*Alig 5 perccel később lépek be az étteremben; annyira lefoglal az iménti telefonálás elemzése, hogy jóformán szét se nézek odabenn, csak céltudatosan helyet foglalok egy ablak melletti üres asztalnál és várok…*

Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Vas. Dec. 04, 2011 9:25 am

[Üzenet a jövőből - Wal és Dante]

- Rendben. *biccent, s széles vigyorral pillant fel a Dannek nevezett srácra.*
- Ez könnyen ment. Percek kérdése és ideér, szóval... *mutatóujjával körző mozdulatot tesz, mintegy jelezve, hogy a "kölyök" csipkedje magát az ősét illetően, mire Daniel torok-köszörül, majd aprót biccent.*
- Kívánj szerencsét! *És megindul a pult felé, ahol szól az egyik srácnak, hogy hozzák már elé azt az ember, aki a rendelésüket készítette, mert isteni volt a vörösboros pulykája. Szeretne lekezelni vele.*

*Közben ugye megérkezik Wal, Sarah pedig lopva a jövőbeli társa felé sandít, hogy minden oké e. Eztán szusszan egy aprót, s az asztalt elhagyva a másik felé indul meg.*
- Walenthyn Bennet? *szólítja meg a férfit színésznőket megszégyenítő bátortalansággal. Valahol mégiscsak az anyja vére.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Vas. Dec. 04, 2011 9:42 am

*Nem igazán figyeltem a külvilágra, de azt azért észrevettem, hogy az engem megszólító fiatal lány nem a bejárati ajtón keresztül érkezett, tehát vagy itt volt már eddig is, vagy más módon érkezett. Jobb lesz óvatosnak lenni...*
- Igen, én volnék - *tartom továbbra is a hivatalos hangnemet, ahogy felnézek rá, de nem emelkedem meg, miként az illem diktálná... nem biztos, hogy örömömre fog szolgálni ez a beszélgetés.*
Egyébként nagyon szép teremtésről van szó és akármilyen hülyén is hangzik ismerős az arca, mintha ismernem kellene de nem tudom honnan vagy miért.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Dec. 05, 2011 7:27 am

*Ahogy odaszólnak neki átadja a levest amit éppen főzött, majd megtörli a kezét és odasétál. A férfi válla fölött megpillantja Walenthynt. Majd később talán odaköszön neki, de egyelőre hívták. Mivel egy fiatal srácról van szó így nem szenved a magázással, majd maximum szólnak érte.*
-Hello! Miben segíthetek?-*Kérdi mosolyogva, csak annyit mondtak, hogy az egyik vendég szeretne vele beszélni. Persze így közelebb érve kiérzi, hogy egy boszorkány áll vele szemben, de ezt egyelőre nem teszi szóvá.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Kor : 31

Hozzászólások száma : 452

Témanyitás  Vienne on Hétf. Dec. 05, 2011 7:36 am

*Tényleg nem tudja hova tenni Wal azt a bájos arcot, aminek a tulajdonosa egy szemtelennek is beillő "Szabad lesz?" keretében foglal helyet vele szemközt.*
- Nézd... nézze... *szusszan egyet. Kissé zavarban van a drága. Nem mindennap ül úgy szembe apja fiatalkori megtestesülésével, hogy az akár a pasija lehetne, ráadásul el se mondhat neki semmit saját magáról és a többiekről. Vagy a jövőről.*
- Tegeződhetnénk? Annyira... nem megy ez a magázódás még nekem! *mosolyodik el bájosan, szépen mentve a helyzetet.*
- Mint azt mondtam, szükségem lenne a segítségére nekem, és pár boszorkának. *Minek kerteljen?*

*Ahogy a srác odalép, ismerős mosoly fut át arcán a felé közeledő láttán. Ismerős, mert Dante pontosan ilyen mosolyt villant jobb reggelein magára a tükörből.*
- Öhm... hello. Csak szeretném megköszönni a remek kaját. *ráz kezet a férfival, s eközben hajol közelebb, hogy fülébe súgjon.*
- A lány, aki Walenthynnal beszél, a társam. Szükségünk van a te segítségedre is.

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Hétf. Dec. 05, 2011 11:16 am

*A lány csakhamar helyet foglal, közben továbbra is vonásait fürkészem. A kérdésre csak némán biccentettem.*
– Tegeződjünk - *egyezem bele kérésébe.*
*Nem veszegeti az időt – és némi plusz infóval -, de újra a segítségemet kéri.*
- Szóval többen vagytok…
*Minek kellene „pár” boszorkának pont az én segítségem és hogy találtak meg? Ahogy ez a kérdés megfogalmazódik elmémbe, elnézek a lány mellett és a pultnál megpillantom Dante-t, aki épp egy fiatal férfivel fog kezet – mintha súgna neki valamit.* - Az ugye nem véletlen, hogy itt találkozunk? - *s tekintetemet továbbra is a pulton állókra függesztem.*
*Ha Dante rám néz, egy felőlem érkező hűvös fuvallatot érezhet az arcán… .*

Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Kedd Dec. 06, 2011 5:32 am

-Ugyan nincs mit!-*Mosolyodik el majd jön a kérés, amire csak nagyot sóhajt.*
-Mért csak a bajba levő boszik tudnak ide betévedni?-*Teszi fel költői kérdését, majd ellép a sráctól. Odaszól a másik séfnek, hogy tartsa kicsit a frontot, majd kiengedi a kötényt hátul és a pultra dobja. Ő pedig a pultot oldalt felemelve kisétál egyből Walenthynékhoz. A srác biztos követi, a leányzónak biccent, majd megpaskolja Wal vállát.*
-Szevassz!-*Aztán csak csípőre teszi a kezét és kíváncsian pillant.*
-Gondolom, nem találomra találtatok meg pont kettőnket. Miről lenne szó?-*Kérdi kíváncsian, az hogy honnan ismerik meg ilyenek, talán később is ráér.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szer. Dec. 07, 2011 8:24 pm

*A férfi kérdésére aprót biccent, és jelzés értékűen bök fejével Dante és Daniel felé.*
- Szerintem bejövök Dannek, csak nyuszi mondani. *jegyzi meg elvigyorodva bájosan, elnézve a kezet fogó kettőst.* Pedig rendes srác, tudod? Talán túlságosan is... *sandít Walra, fogalma sincs, miért mondta ezt el. Talán mert annak ellenére, amilyen kis bajkereső, még mindig az édesapja az, aki biztos pont az életében. A fiatalabb verziója persze ezt nem értheti, így gyorsan torokköszörül is.*
- Na de! *szusszan.* Elkalandoztam, térjünk vissza rád! *mosolyodik el édes zavartságban, újfent aprót biccentve. Tényleg nem véletlen. Ekkor érnek oda Dantéék...*

- Biztos a remek kisugárzásod teszi. *jegyzi meg szemtelen vigyorral, némileg húzva a másik agyát. Sose volt rendes apa-fiú kapcsolatuk, inkább haverként, egyenrangú félként kezelték a szülei mindig, így nem esik nehezére "lepacsizni" Dantéval. Persze, vele tart a kettős felé. Ez könnyen ment...*

---

* ... Az érkezőkre pillant a lány, aprót biccentve Dante felé, majd szusszan.*
- A részleteket sajnos nem mondhatom el itt. Bele is kavarodnék és jobb, ha nem tízszer kell külön külön elmondani, nem igaz? *várakozón pillant ősére, hogy mit felel; jön e segíteni.*
- Kérlek... *súgja még hozzá, épp csak szempillát nem rebegtetve, ami láttán Dan-ünk csak vállvonogatva pillant Dantéra. Nők... mindig ez a titokzatoskodás. Ő lazán elmondaná, még ha Beccáék le is csesznék érte.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Pént. Dec. 09, 2011 4:48 am

*Felvont szemöldökkel, kissé csodálkozva hallgatom a lányt. Talán félreértette a kérdést vagy nem tudom mi jött rá. Nem vagyok én az apja, hogy ilyeneket osszon meg velem?! Sőt, még soha életemben nem láttam, habár annyira ismerős…*
- Ami azt illeti nem tudom - *mondom végül, csak hogy reagáljak valamit, mert mintha ezt várná. De ennél a semmivel is többre ment volna. Végre aztán megérkeznek Dantéék.*
- Hello - *köszöntöm, miközben jelentőségteljes pillantást vetek rá a vállam felett. Aztán jön a kérdés, amire természetesen kitérő választ kapunk. Persze, hogy nem itt fogják elmondani…*
- Ki hitte volna! – *Tárom szét a karom, s oldalt Dantéra sandítok. Gondolom, ha démonok lennének, már szólt volna, és egyébként sem kell félteni egyikkőnket sem. Tudunk vigyázni magunkra.* ~ … és ez a tekintet!
*Lassan biccentek*
- Részemről rendben
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Pént. Dec. 09, 2011 9:48 am

-Lehet nekem is pszihomókusnak kellett volna mennem.-*Mosolyodik el, de nem pillant a srácra. Fura, észre se veszi de bár először találkoznak, egyszerű természetesen viselkedni vele. Majd csak sóhajt egyet a lány szavain. Ami azt illeti kissé belefáradt, hogy nincs nyugalmas hónapja, és már inkább nem izgatja fel magát. Amíg nem érez démonokat a közelben, nem lesz ideges se. Csak elmosolyodik majd hanyagul megrántja a vállát.*
-Menjünk!-*Majd részéről annyi, hogy int a főnöknek, hogy családi probléma akadt. Nem tudja mért ezt a kifogást választotta, de megteszi. Majd a két ifjúra pillant.*
-Azért a neveteket elárulhatnátok.-*Legalábbis ő nem tudja. A srác csak úgy odajött nem mutatkozott be.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Kedd Dec. 20, 2011 1:43 am

*Mikor Wal rábólint, valami büszke, elégedett kis mosoly terül el a fiatal lány arcán. Igazán szép és a karizmatikus kisugárzása ellenére is bájos, szerethető teremtésnek tűnik.
Hatalmasnak tetsző tekintetét a másik férfira emeli várakozón, s mikor az is rábólint, lesz teljes az öröme. A srác a válaszolással azért beelőzi.*
- Ő Sarah, én pedig Dan. És igazán köszönjük, hogy segítetek. *Az pedig nem teljesen igaz, hogy nem érez Dante semmi démonit. A csajjal bizony, mintha nem stimmelne valami. Nagyon halvány szikra ez, talán olyasmi, mint amikor azt érzi az ember, hogy "hajlandóság" van a gonosz felé benne. Mégis nehéz neki ellenállni, ahogy körbetekintve elmosolyodik.*
- Van valakinek unatkozó fényőre? *Kénytelen lesz a végén ő szállítgatni el az embereket egyesével.*

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Walenthyn Bennet on Kedd Dec. 20, 2011 10:03 am

*Jason jutott rögtön az eszembe, de mint mondta, nem ő az én fényizém... így várakozó pillantást vetek Dantéra, hátha ő közelebbi kapcsolatot ápol velük.*
*Az, hogy a lány merőben ismerős és még Sarahnak is hívják egyfajta deja vu-t ébreszt bennem, ami csak még érdekesebbé teszi az egész helyzetet, de egyelőre megtartom magamnak a gondolataimat. Úgyis hamarosan minden kiderül... mindig minden kiderül előbb vagy utóbb.*
Walenthyn Bennet
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Dante on Hétf. Jan. 02, 2012 9:43 am

*Így a közelbe kerülve már megérzi azt a pici démoni létjelet. Persze összezavarja picit, de végül túltesz rajta. Majd szemmel tartja a lányt, vagy elcsípi egyszer egy magánbeszélgetésre. Persze jön a fényőrös duma, így egy kicsit lehunyja szemét. És a koncentrálást elősegítő ki is mondja Leah nevét, persze csak halkan alig érthetően. De így szokta szólítani, persze nyugalma talán elég egyértelműen érezhető a kis fényőrnél, így nem mindent eldobva fog rohanni. MEg hát meg is szokhatta már hogy veszélyben nem is hívná Dante.*
Dante
Boszorka
Boszorka

Témanyitás  Vienne on Szomb. Jan. 07, 2012 7:19 am

*Mivel a lány nem igen hallja Dante suttogását, ráadásul arra válasz sem érkezik, aprót morranva, türelmetlenül szemforgat, de csak megragadja Wal és Dante karját, majd úgy, ahogy vannak, az étteremből teleportál el. A második fordulóval majd Dan-t is "leszállítja", de ennyi férfiember nem megy egyszerre...*

// http://charmedrpg.hungarianforum.com/t476-avery-lakas -> Ide fogtok érkezni, ha írok Sarah-s reagot, írhattok is, nem kell várni senkire utánam. //

Admin - Boszorka
Admin - Boszorka

Témanyitás  Pandora A. La'Morte on Hétf. Ápr. 23, 2012 7:56 am

~Eric~

Rossz kedvem volt. Reggel még fényesen sütött a nap, és egészen jó idő is volt, tavasz elejéhez képest. Erre éppen hogy kiülök a Golden Gate Parkba, hogy végre összehozzak egy nyavalyás tájképet művészet órára, erre nem elered az eső?! Hát igen... ez annyit jelent, hogy kénytelen leszek egy újabb vázás virágos megoldást alkotni, és csak reménykedhetek benne, hogy sikerül valami érdemlegeset összehozni. És persze reménykedhetek, hogy a tanárnő nem fogja visszadobni azzal a címszóval, hogy egy újabb vázás remekművet tőlem már nem fogad el. Mély sóhaj kíséretében tértem be, egy közelben lévő hangulatos kis étterembe, amelynek bár nem volt nagy a választéka, a forró citromos teájuk remek volt. Kissé elázva, méretes rajzmappámmal és vállon átvethető táskámmal leültem az egyik ablak melletti boxba, majd amikor a pincérnő felbukkant kértem egy forró citromos teát és egy almás pitét.
Pandora A. La'Morte
Boszorka
Boszorka

Titulus : FireLady
Kor : 25

Hozzászólások száma : 54

Témanyitás  Eric on Hétf. Ápr. 23, 2012 9:27 am

~Nem várhatok tovább. Tudnia kell, hogy mit örökölt a felmenőitől.~ Gondoltam, miközben az égből figyeltem Pandorát, amióta csak megkaptam, mint teljesállású védencet, ez tette ki napjaim egészét. ~De mégis hogyan? Mit kellene mondanom neki?~ Annyira ideges voltam, mint amikor először hívtam el egy lányt randizni, de aztán rájöttem, mi sem egyszerűbb ennél. Mélyet szippantottam a magaslati levegőből, majd leteleportáltam az étterem mellé, ahol senki nem láthat meg. Mit ad az én drága Főnököm, elkezdett zuhogni az eső, de szerencsére Pandora sem haza szaladt, hanem egyenesen be az étkezdébe. Elhatároztam tehát, hogy követem, és összebarátkozok vele. Szerencsére ebben segít a jó kisugárzásom, és biztosan nem őt kaptam volna, ha nem egy hullámhosszon pendülnénk.
A pulthoz ültem, egy étlappal eltakarva arcomat figyeltem őt, amikor rájöttem, hogy minden ócska filmben ezt a trükköt használják, így letettem, és megvártam, míg a pincérnő eljön az asztalától. Amikor visszafordult, és vitte ki a rendelt finomságokat megszólítottam, és azt mondtam neki, hogy régóta ismerem Pandorát, majd én kiviszem neki. A lány nagyon kedves volt, és szívélyesen átnyújtotta a tálcát.
Elindultam hát az ablak melletti box felé, és amikor Pandora mellé értem, megszólítottam:

- Az almás pite, és a forró tea. Jó étvágyat kívánok.
Egy mosoly kíséretében az arcára pillantottam, vártam a reakcióját, de még mielőtt lett volna ideje bármire máris lehuppantam a vele szemközti helyre, hogy jobban megismerhessük egymást.
- Nem lenne szabad egyedül, védtelenül mászkálnod egy ilyen helyen.
~Akkor vágjunk bele.~ Gondoltam, remélem nem rémítem meg túlságosan.

A hozzászólást Eric összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 24, 2012 7:35 am-kor.
Eric
Fényőr
Fényőr

Hozzászólások száma : 26

Témanyitás  Pandora A. La'Morte on Hétf. Ápr. 23, 2012 8:30 pm

Ennél rosszabbul ténylegesen nem is sülhetett volna el ez a nap. A kávézóban összetörtem egy csészét, otthon reggel levertem az egyik vázát, most pedig még az eső is esni kezdett. Bár nem vagyok vallásos de kezdem azt hinni, hogy isten maga szabotálja a mai napomat és a terveimet egyaránt. Csak legalább azt tudnám, hogy miért? Mivel érdemeltem ki? Na mindegy.
Tekintetemet körbejárattam a helységben, ahol az időre való tekintettel, jó néhányan tartózkodtak. Volt közöttük egy idősebb házaspár, akik feltehetően a közelben laktak és törzsvendégnek tűntek az alapján, ahogy a felszolgálólány kedvesen társalgott velük. Az egyik ablaknál egy öltönyös férfi ült laptopjával, néhány asztallal mögötte pedig szintén egy srác ült, akinek nem láttam az arcát, mert teljesen elmerült az étlapban. Így visszafordultam az ablak felé és figyeltem, ahogy az eső egyre jobban rákezd, és az egész utcát szürkévé és nedvessé változtatja. Az ismeretlen férfi hangot hallva felkaptam a fejemet. Egy barna hajú, kék szemű srác tette le elém a rendelt forró megmentőimet.
- Köszönöm. - biccentettem neki köszönetképpen. Viszont ahelyett, hogy udvariasan távozott volna, ahogy egy pincérhez illik, egyszerűen ledobta magát a box velem szembeni ülőgarnitúrájára. Most áldottam igazán magamat, hogy a táskámat és a méretes mappámat, magam mellé tettem, mivel így oda már nem ülhetett.
- Neked meg nem kellene ismeretlen lányok dolgaiba ütnöd az orrodat. - közöltem vele gunyoros hangon, majd mintha ott sem lenne, kezembe vettem a bögrét és aprót kortyoltam a teámból. A csésze pereme fölött összehúzott szemmel figyeltem kéretlen társaságomat, nem értve hogy ki lehet és mit akar.
Pandora A. La'Morte
Boszorka
Boszorka

Titulus : FireLady
Kor : 25

Hozzászólások száma : 54

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

9 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next