Charmed World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.





Az oldalon jelenleg regisztrációs stop van érvényben!

részletek itt
Belépés
Ha segítség kell...
Legutóbbi témák
2012. tavaszCsüt. Ápr. 05, 2012 7:02 pmVienne
2011.- 2012. télKedd Dec. 20, 2011 1:21 amVienne
2011. őszCsüt. Okt. 27, 2011 9:40 pmVienne
2011. augusztusSzer. Aug. 24, 2011 8:02 amVienne
1854. - LondonVas. Aug. 07, 2011 8:28 amVienne
All we wanted is... (2011. nyár)Szer. Júl. 13, 2011 6:47 amVienne
A nap, amikor a Pokol elszabadul...Hétf. Jún. 13, 2011 1:22 amVienne
Pszichiátria - 10 év múlvaSzer. Márc. 16, 2011 9:45 amAgrael
54-es övezet (Góbi sivatag)Hétf. Márc. 14, 2011 7:03 amPixie

Go down
Lupo
Lupo
Admin - Fődémon
Titulus : A Gonosz
Kor : 591

Hozzászólások száma : 623
https://charmedrpg.hungarianforum.com

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Pszichiátria - 10 év múlva

Kedd Nov. 23, 2010 6:35 am
*A hely valahol San Francisco szélén található. Az a tipikus fehér falú, szép parkkal körülvett egészségügyi intézmény. Nincsenek benne gumiszobák, sőt! Meglepően szép lakosztályok vannak az itt élők szolgálatára, akárcsak valami szálloda. Minden ápoló vidám, épp csak annyiban különböznek az itteni emberektől, hogy fehér ruhát viselnek.
A három szintes festői épület földszintjén a terápiás helyiségek találhatóak, míg feljebb a lakórész van. Furcsa mód sűrűn járnak ki és be az emberek itt. És az is igen furcsa, hogy egyik ajtón sincs lakat, de még a zárt ajtók is rendkívül ritkák. Egyébként semmi nem jelzi, hogy évek teltek volna el.*
Lupo
Lupo
Admin - Fődémon
Titulus : A Gonosz
Kor : 591

Hozzászólások száma : 623
https://charmedrpg.hungarianforum.com

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Kedd Nov. 23, 2010 6:47 am
[Agrael ide!]

*Egy egyszerű fehér, dísztelen szobában találod magad. Igazából teljes átmenet nélkül kerültél ide. Egyszer csak körülvett a külvilág.
Körbe vannak rendezve a székek, melyek egyikén te is helyet foglalsz. Körülötted más emberek ücsörögnek, úgy fest türelmesen várnak valamire, vagy valakire. Nem nagyon beszélgetnek egymással. Az biztos, hogy egy szék még üres.
Nem azok a ruhák vannak rajtad, amikben elindultál az Alvilágból. De az igazat megvallva ezek sem néznek ki rosszul, a te ízlésednek megfelelő.
Viszont több furcsaságot is tapasztalhatsz. Ha megmozdulsz, olyan furcsán nehézkesnek érzed, pedig semmi nem tart fogva. Ilyet már vagy ezer éve nem tapasztaltál, de mintha megéreznéd az évek múlását. Nem feltétlen kellemes, de inkább nevezhető furcsának. A másik, jóval aggasztóbb változás, hogy képességeidnek a nyomát sem érzed. Képtelen vagy használni, mintha soha nem bírtál volna mágikus képességekkel.
Nyomasztó ez a hely, ahogy a legtöbben csak ülnek és várnak valamit. Az ablakon keresztül a napsütötte parkra van kilátás.*
Agrael
Agrael
Démon
Démon
Hozzászólások száma : 226

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Kedd Nov. 23, 2010 7:52 am
*Hu, ez meg mi? Hol vagyok, és mikor? Fura ez az érzés, nagyon fura. Körbenézek, ott ahol vagyok is. Elég egyszerű a szoba. Fehér falak, emberek? Körülöttem? Ülnek? Oké, tényleg, hol vagyok? Ez kezd igazán kellemetlen lenni. Nyúlok, hogy megvakarjam a tarkómat, amikor meglátom a ruhám ujját. Végig nézek magamon, oké ezzel elégedett, vagyok. De miért érzem magam ennyire lassúnak…..gyengének,tompának...öregnek. Nem ez nem lehet, mi van velem és hol vagyok? Kié az üres szék, kik ezek körülöttem….és hol az erőm? Hiába akarom használni…nem megy. Pedig egyszerűen elrohasztanék itt mindenkit, és kész, mehetnék dolgomra. De nem megy. Nincs erőm. Nincs semmi mágikus erőm. Ez hogy lehet? Csak azért nem borulok ki, mert az erőm ellenére, a jellemem megmaradt, a személyiségem.*
~Gondolkozz, gyerünk, gondolkozz. Először is hol vagyok, mikor vagyok, kik ezek körülöttem, és kire várunk? Ha ezeket megtudtam, már tudok kezdeni valamit, utána rákell jönnöm hol, van az erőm. Keresnem kell valakit, aki segíthet ebben, boszorkányt vagy nem tudom.
-Helló mindenki. Kire várunk még?
*A hangom, olyan fura. Öregebb, jobban megnézve a kezeimet, öregedtek azok is. Mi van velem? Ez lehet az a Dante műve? A többiek merre lehetnek?*

Lupo
Lupo
Admin - Fődémon
Titulus : A Gonosz
Kor : 591

Hozzászólások száma : 623
https://charmedrpg.hungarianforum.com

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Kedd Nov. 23, 2010 8:14 am
*A kérdés hallatán néhányan furán néznek Agraelre, mintha csak nem tudnák mire vélni a kérdést, de igazából mielőtt még az egyik készségesebb fazon szóra nyitná a száját, az ajtó kinyílik és megjelenik egy nő. Tiszta életvidám az a csaj, rövid szőke haja van és elég pöttöm, de abszolút szimpatikus jelenség. Kezében parafatábla van papírokkal. Az üres szék előtt áll meg.*
- Üdvözlök mindenkit az e heti rehabilitáción. Kezdjük el a szokásos formulával. *Széles, szinte már idegesítő mosollyal beszél, majd leül. Amikor felszólítja az embereket, hogy valami formulát kezdjenek el, kórusban kezdenek el beszélni.*
- Megbántuk bűneinket, melyeket a múltban elkövettünk, de szeretnénk megváltozni és beilleszkedni a társadalomba. A démoni lét a gonosz útja, az egyetlen, mely vezérel minket csak a jó lehet. *Az egész olyan, mint egy kollektív agymosás, de az itt tartózkodók, mind szolgaian mondják.*
Agrael
Agrael
Démon
Démon
Hozzászólások száma : 226

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Szer. Nov. 24, 2010 5:15 am
*Na, végre kapok választ…. majdnem. Valaki bejött. Ki ez a csaj? Mintha valami unalmas sorozatból, vagy filmből ugrott volna elő. Ahogy elnézem, talán valami doki lehet. Gondolom, azok járkálnak általában ilyen táblácskával. Formula? Milyen formula? Nézek a többiekre, és amikor elkezdenek egyszerre beszélni…. majdnem leesik az állam. Ezt nem hiszem el!!! Ők nem emberek? Ők démonok voltak!!! Akkor mégis mi az, amit kántálnak? Mi a fene ez az egész? Rehabilitáció? Nane. Itt a fajtámat „alakítják” át? Jóvá, emberé? Ez förtelmes. Megvárom, még elcsendesednek, és megszólalok. Nyugalmat erőltetek magamra. Figyelve hogy ne hallatszódjon ki semmi a hangomból, semmi idegesség semmi, ami elárulhat.*
- Elnézést…doktornő. Gondolkodtam, és nem értem mért is vagyok én itt? Ezen…a helyen? Mi vitt rá erre?

Lupo
Lupo
Admin - Fődémon
Titulus : A Gonosz
Kor : 591

Hozzászólások száma : 623
https://charmedrpg.hungarianforum.com

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Csüt. Nov. 25, 2010 6:57 am
*A doktornő meglepetten néz rád, amikor előhozakodsz a kérdéssel. A többiek is kissé értetlenül néznek rád.*
- Természetesen az, hogy meg szeretnél változni, akárcsak itt mindnyájan. Vagy esetleg... másképp látod? *Kérdi gyanakodva, a többiek is lélegzetvisszafojtva várják, hogy válaszolj, mintha súlya lenne mit is mondasz.*
Agrael
Agrael
Démon
Démon
Hozzászólások száma : 226

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Csüt. Nov. 25, 2010 7:14 am
-Tudja, átgondoltam a dolgot. A változás jó nagyon jó de……miért nekünk kéne változni? Úgyértem gonosz voltam, vagyok, leszek. Ha mi démonok elütünk, az egyensúly felborul, ha a gonosz nem lesz a mágiában jelen oda lesz minden. *lassan felállok a székemről és egy feketehajú fickó még sétálok. A kezeimet a vállaira teszem. Amikor megszólalok akkor a hangomból határozottság hallatszik ki.*
- Mint ő itt. Bocsásmeg nekem, de nem tudom a nevedet. De gondolom démon lehettél te is, vagy árnyőr? Téged mi vitt rá erre az egészre? Nem élvezted démonként/árnyőrként az ölést? A hatalmat, hogy képes voltál megvédeni magad, ha kellet. Erre tessék, eldobod ezt magadtól, és ti is.* mutatok mindenkin körbe.* - Gyerünk, kérdeztem valamit. Nem akarjátok, hogy féljenek tőletek, hogy ismét meglegyen az erőtök… hogy ölhessetek? Ha ezt akarjátok, akkor hagyjátok a fenébe ezt a helyet, ezt a nőt.*mutatok a dokira.*- Ti vagytok a gonosz a fenébe is. Legyetek akkor hát azok. Itt ez a nő. Maga az eleven vidámság, a jelenléte beragyogja a szobát. Nem fáj tőle a szemetek? Nekem igen. Kapjátok el ezt a nőt, szedjétek ki belőle mit csináltak az erőinkkel, hol vannak, és szerezzük vissza, és legyünk hűek magunkhoz.*elhallgatok, kíváncsian nézem a többieket. Majd egyenesen a dokira nézek.*- Nos, én így látom doki.
Lupo
Lupo
Admin - Fődémon
Titulus : A Gonosz
Kor : 591

Hozzászólások száma : 623
https://charmedrpg.hungarianforum.com

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Szomb. Nov. 27, 2010 8:23 am
*A sötét hajú férfi idegesen rezzen össze, amikor a kezed a vállára nehezedik, de mindenki követ téged a tekintetével. Egyre idegesebbek lesznek a téged figyelő szemek és a doktornő is egy feszültebbnek tűnik. Viszont senki nem válaszol, inkább lehorgasztják a fejüket, vagy szimplán csak lemondóan megrázzák. Úgy fest bennük valami teljesen kiirtotta a régi életük utáni vágyakozást.
A doktornő viszont fogja magát és elővesz a köpenye zsebéből egy valamiféle rádiónak látszó tárgyat, melyen megnyom egy gombot és a szájához emeli.*
- Negatív gondolatok a 37-es szobában. Ápolókat kérek. *Mondja igen nyugodt hangon a rádióba, majd türelmesen felnéz rád.*
- Nyugodjon meg Agrael, hamarosan nem fog ilyeneken gondolkodni. Pedig olyan szépen haladt... *Szomorúan tekint rád, mintha csak tényleg sajnálná, hogy így alakult. Odakintről döngő léptek hallatszanak, jönnek az említett ápolók.*
Agrael
Agrael
Démon
Démon
Hozzászólások száma : 226

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Vas. Nov. 28, 2010 6:55 am
*Ez meg mi? Mi a fenne, van ezekkel? Kis értetlenkedéssel a szememben nézek rájuk. Hol az a gonosz, hol az a pusztítás utáni vágy? *
- Mi a franc van veletek? Mi vagytok ti? Emberek, fényőrök….jók? Milyen negatív gondolatok doki?*nézek rá fenyegetően, és elindulok felé. Majd amikor oda értem egyenesen a szemébe nézek.*
- Jól figyelj ide Barbie. És ti is ti férgek. Nem haladtam sehová, nem leszek az az agyatlan valaki, mint ezek a jobb sorsra érdemes alakok itt.
*Nem tetszenek ezek a hangok, amik a folyosóról jönnek. Jönnek értem? Adnák rám a szép fehér ruhát? Na, azt nem, ha ez is lesz az utolsó cselekedetem, megmutatom a többieknek mit is jelent a gonosz. Megpróbálom megragadni a doki mindkét kezét, felrántom, rántok rajta mégegyet. S háttal nekem áll mostmár. A kezeim a nyakára siklanak, és a többiek re nézek.*
- Nem akarjátok ezt érezni ti is? Hogy valaki a karotok közt retteg? A félelem szagát? Ezt értetek teszem. *s egy mozdulattal kitöröm a doki nyakát. De ha nem tudtam volna megragadni a doki kezét, vagy valamiért nem sikerül, hát akkor vár rám a fehér ruha.*

Lupo
Lupo
Admin - Fődémon
Titulus : A Gonosz
Kor : 591

Hozzászólások száma : 623
https://charmedrpg.hungarianforum.com

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Hétf. Nov. 29, 2010 9:54 am
*Továbbra is leszegett fejjel ignorálják a viselkedésed. Mindig van, aki bekattan, megszokták már, bár rég volt ez előtt hasonlóan veszélyes eset. Amikor aztán tettekbe fajulna a viselkedésed, ketten már felugranak, hogy lefogjanak.*
- Állj le Arael. Nem lesz jó vége. *Két markos legényről van szó, és bár nekik sincs démoni erejük, de neked se. Így a túlerő nyer, a szőke doktornő pedig csak kissé összerezzen.*
- Nyugalom... holnapra már nem fog emlékezni ebből semmire. *Igyekszik barátságos mosolyt erőltetni az arcára, de bármennyire is igyekszik, azért egészen feszültnek tűnik. És be is lép a két ápoló. Ha lehet ők még keménykötésűbbek, mint az a kettő, akik eddig fogtak. Át is vesznek és ha nem nagyon ellenkezel, már kísérnek is ki a folyosóra és tovább... De persze ha ellenkezel, akkor más a helyzet.*
Agrael
Agrael
Démon
Démon
Hozzászólások száma : 226

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Kedd Nov. 30, 2010 3:38 am
*Rohadt férgek, ezek ellenem vannak? A saját fajtájuk ellen? Ez lenne a jövő? Ahol halandó vagyok, és még az enyéim is ellenem szegülnek. Először erőlködök, hogy szabadulni próbáljak, de belátom, az erőm nélkül a fizikai erőm nem sokat segíthet. Megjegyzés magamnak, ha visszatértem a múltba edzeni.*
- A nevem Agrael. De ti inkább ne vegyétek a szátokra a nevemet…semmik vagytok. Ostoba halandók kutyái, akiknek még a sz.rt is lenyalnátok a cipőjéről, ha arra kérnének benneteket.
*Köpöm a szavakat, majd a tekintetemet a dokira irányítom. Nem sok jót ígér a szemem, de bekell látnom, most ők vannak fölényben.*
- Jól figyelj te szőke ribanc. Démon vagyok, nem ember, ez csak egy átmeneti helyzet. De ígérem, megöllek téged. Ha az lesz az utolsó cselekedetem, akkor is megöllek téged.
*Engedem, hogy vígyennek, mivel itt nem sokat tehetek. Talán majd útközben sikerülhet megszöknöm. Csak annyit hogy megjegyzem a doki arcát. Hogy ha hazatértem megöljem. *

Lupo
Lupo
Admin - Fődémon
Titulus : A Gonosz
Kor : 591

Hozzászólások száma : 623
https://charmedrpg.hungarianforum.com

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Pént. Dec. 03, 2010 7:01 am
*Nem biztos, hogy érdemes volt a kitűzött feladat helyett itt játszani a nagyfiút, de úgy fest már késő bármit is tenni. Hiába dühöngsz, a két markos ápoló megragad két oldalról és kivezetnek a teremből. Valószínűleg a bent maradók azt gondolják, hogy megkattantál, ezért nem méltatták válaszra a kifakadásod.
Nem igazán kapsz alkalmat a szabadulásra, hiszen egy-egy két ajtós szekrény között mész, hosszú folyosókon, majd egy liftbe is beszálltok. A két ürge sem hozzád, sem egymáshoz nem szól. Csak csendben mentek le a mínusz harmadik emeletre. Mert, hogy ilyen is van bizony.
Kinyílik az ajtó és meglepő látvány tárul a szemed elé. Mintha egy barlang mélyén kialakított szentély lenne ez a hely. A kőfalak le vannak csiszolva, hogy simák legyenek, körben oszlopok vannak dísztelenül és fáklyák szolgáltatják a fényt. Az ápolók pedig nemes egyszerűséggel kilöknek ebbe a kerek barlangba, ahol egyébként még hideg is van.
A lift ajtaja becsukódik mögötted. Idelent nincs hívógomb, meg kell várnod, míg lejönnek érted. Egyébként azon kívül, hogy a barlang kerek, még más kijárat sincs. A hely kong az ürességtől, a talaj homokos.*
Agrael
Agrael
Démon
Démon
Hozzászólások száma : 226

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Pént. Dec. 03, 2010 9:28 am
- Ti gyülekezetnyi Júdás.
*Többet nem érdemelnek, több szót pocsékolni rájuk nem lehet. A szökési kísérletem nem lehetséges, miért mindig ekkora állatok ezek az ápolók? Ezek csak úgy tudnak leápolni hogy, agyonvernek, de nagyjából csak ennyi. Na már meg liftezünk is, mínusz három? Ez érdekes, tehát van még lentebb is? Hmm, a gravitáció rendesen hat rám, nem csoda, ha kilöknek a liftből. Belétek is majmok. Na nézzük meg ezt a helyet jobban. Hmm, a falak szép simák, oszlopok. Hmm, mint valami áldozati hely, de egy szentélynek minimum elmegy. Na végre egyedül, mit tudunk erről a „világról”? A gonosz, mint olyan, vagy nem létezik, vagy csak elenyésző részben. A többiek már behódoltak a világnak, a jóságnak. Valami agymosást hajthattak végre rajtuk. Ahogy elkezdtem lázadni azonnal hívatták ezt a két majmot. Tehát ez valami nagyon, de nagyon elcseszet világ. De egyedül vagyunk, gondoljunk a szökésre. A liftet nem tudom hívni, de az ajtót vajon szét tudom feszíteni? Elég lesz valami fadarab is, ami elég vastag ahhoz, hogy csak egy kicsit szétfeszítsem az ajtókat, akkor már azzal a kevés fizikai erőmmel sikerülni fog. Kalandra fel. Remélem sikerül, ha sikerült, hát, ha nincs itt a lift, akkor lehet lefelé kéne másznom, megnézni mi van lentebb, bár ha felfelé megyek és számolom az ajtókat, akkor kitudok jutni vagy a földszintre, vagy ha van, akkor a parkolóba. Igen felfelé kel mászni a kábelen. Ha ez a mínusz 3-om, akkor még két emelet van felfelé, és akkor vagy a parkolóba vagy a földszintre jutok.

Lupo
Lupo
Admin - Fődémon
Titulus : A Gonosz
Kor : 591

Hozzászólások száma : 623
https://charmedrpg.hungarianforum.com

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Szer. Dec. 15, 2010 9:00 pm
*Mivel a föld alatt vagy, itt nem nagyon dobáltak szét fadarabokat, ugyanis a talajszint alatt azok nem igazán szeretnek megélni. Van homok a lábad alatt, kőoszlopok és kőfalak körben. Kézzel szétfeszíteni meg egyszerűen reménytelen a lift ajtaját, nem tudsz úgy benyúlni a kezeiddel a két ajtószárny közé.
Egyébként mintha halvány derengés jelenne meg a terem közepén, de még annyira bármi lehet... megeshet, hogy csak a szemed káprázik.*
Agrael
Agrael
Démon
Démon
Hozzászólások száma : 226

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Csüt. Dec. 23, 2010 8:06 am
Ez nem nyert teret. Maradok egyelőre itt. Igazán kellemetlen, erőtlenül és csapdába esve, mint egy patkány. Komolyan, ha ez a jövő, akkor, ha sikerül hazajutnom megölöm magamat. Inkább, mint hogy ide eljussak. De azért érdekes, az a Dante nevű ilyet csinált? Ilyen egy elcseszett jövőt alkotott? Nem sok képzelő ereje van a fickónak. Háttal neki dőlök a falnak, és lassan csúszok le, nézem az oszlopokat, a derengést, a homokot a falat… derengés? Mi lehet az? Gyorsan felállok és közelebb megyek hozzá. Érdekes, a hely sajátossága lenne? Ennek az intézménynek egy módszere arra, hogy elintézze azokat, akikben még van gonosz? Vagy talán valami más? Leveszem a felsőmet, és csak egy fehér póló van alatta. Majd egyszerűen beledobom a fénybe, és várok mi is lesz
Lupo
Lupo
Admin - Fődémon
Titulus : A Gonosz
Kor : 591

Hozzászólások száma : 623
https://charmedrpg.hungarianforum.com

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Vas. Dec. 26, 2010 8:57 am
*A pólót sikerül bedobni a derengésbe és... nem történik semmi. Szimplán csak leesik. De egyszer csak valami, az egész teremből felzengő hang üti meg a füled. Méghozzá emberi hang. Behatárolhatatlan, hogy honnan jön.*
- Agrael! *Zúg fel a mély basszus a sziklateremben.*
Agrael
Agrael
Démon
Démon
Hozzászólások száma : 226

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Vas. Dec. 26, 2010 11:46 pm
*Hmm, ez érdekes megint csak érdekes, ki lehet az? Embernek tűnik a hang, de vajon az is? Egy helyben állok és csak a termet kémlelem, összevissza nézek, de nem láttok semmit, csak hang semmi más.*
- Igen az vagyok. Mi ez a hely, hol az erőm, hol van Dante, és te ki vagy?
*A leglényegesebb kérdéseket teszem fel. S nagyon remélem valami választ kapok. De talán utána kellet volna érdeklődni, hogy tud e valamit a többi démonról, akik a múltból indultak, hogy megállítsák Dantét. De lehet ők nem is itt vannak. *
Lupo
Lupo
Admin - Fődémon
Titulus : A Gonosz
Kor : 591

Hozzászólások száma : 623
https://charmedrpg.hungarianforum.com

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Szomb. Jan. 01, 2011 6:21 am
*A hang nem tűnik túlzottan közlékenynek, még ha a kérdésekbe bele sem szól. Egyébként beugorhat, hogy a keresett személy neve Nero... a félreértések elkerülése végett.*
- Kaptál tőlünk egy esélyt Agrael, de te nem éltél vele. Gondolom tudod mi jár a szabályszegőknek. *Szólal meg dörgedelmesen újra a hang, mit sem törődve a feltett kérdésekkel. Továbbra sem történik semmi és nem lehet behatárolni a hang forrását.*
Agrael
Agrael
Démon
Démon
Hozzászólások száma : 226

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Kedd Jan. 04, 2011 12:37 am
- Nos, felvilágosítanál mi is jár a szabályszegőknek? *nézek körbe, majd megunom az állást és az egyik oszlop tövében foglalok helyet. Felhúzom a lábaimat és a karjaimat a térdemre teszem, a fejemet pedig az oszlopnak döntöm.*
- Nagyon nagyon, de nagyon rossz ez a világ.

/bocs a névért, csak egy játék ugrott be mindig, abban hívják a két főszereplőt Danténak és Nerónak /
Lupo
Lupo
Admin - Fődémon
Titulus : A Gonosz
Kor : 591

Hozzászólások száma : 623
https://charmedrpg.hungarianforum.com

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Pént. Jan. 07, 2011 9:51 pm
*A kérdésre nem érkezik válasz, sőt. Hosszú csend áll be, ami talán percekig is eltarthat, majd egyszer csak, ahol a derengést láttad az imént, most a fényőrökéhez hasonló fény jelenik meg, csak éppen ez vörös, majd szépen egy alak bontakozik ki belőle fekete csuhában. Nagyjából úgy néz ki, mintha valami szektás lenne. Tekintete sötét, haja hosszú, barna.*
- Üdv Agrael. *Köszönt a férfi teljesen nyugodt hangvételben, de nem lép el középről egyelőre. Viszont már legalább nem csak egy alaktalan hanghoz kell beszélned. Ám az idegent nem ismered fel, viszont ő úgy tűnik tudja, hogy ki vagy.*
Agrael
Agrael
Démon
Démon
Hozzászólások száma : 226

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Vas. Jan. 09, 2011 12:38 am
*Remek, sajt magammal kell beszélgetnem. Hát sokáig voltam saját magam jó társasága. Most se lesz ez máshogyan. Halkan dúdolni kezdek, majd csak történik valami. Történik is, érdekes egy fényjelenség. Láttam már fényőröket megjeleni és árnyőröket is. De egyiknek se volt ilyen fénye. Ez valami más lesz. Felállok, és az idegenre nézek. A ruhája alapján simán démonok közzé sorolnám, de tévedhetek is.*
- Üdv…..idegen. * Gyanakodva méregetem, majd egy halk sóhaj után oda lépek hozzá és kezet nyújtok neki. Legyünk udvariasak, ha mer fent elcsesztem a dolgokat.*
- Ha jól gondolom veled folytattam az egyoldalú társalgást az előbb? Most kaphatok választ?
Lupo
Lupo
Admin - Fődémon
Titulus : A Gonosz
Kor : 591

Hozzászólások száma : 623
https://charmedrpg.hungarianforum.com

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Vas. Jan. 30, 2011 6:29 am
[Agrael - Barlang]

- Nero. *Ad választ a név hiányára szemrebbenés nélkül, még csak nem is közeledve feléd, hiszen te megteszed ezt. Legkevésbé sem nevezhető szívélyes házigazdának, mert a kéznyújtást nemes egyszerűséggel mellőzi, mintha észre sem venné a szándékod.*
- Nem egészen. A te válaszaid sokkal inkább érdekelnének. Például, hogy melyik évből jöttél? *Elkezdi higgadtan ecsetelni a saját mondandóját, nem lép el, vagy indul meg a helyiségben. A legkevésbé sem fél tőled. Pofátlanul higgadt, kimért és e mellé még leereszkedő is.*

[Rafael, Raoul - Park]

*A park hátuljában van a parkoló is, ide nyílik a főbejárat is. Egyetlen furcsaság, hogy egy rendőrautó áll a főbejárat mellett és mellett két egyenruhás rendőr nézelődik. Ezen kívül semmi érdekes.*
Raoul
Raoul
Démon
Démon
Titulus : Daredevil
Kor : 516

Hozzászólások száma : 620

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Vas. Jan. 30, 2011 6:33 am
[Rafael, Raoul - Park]

*Valamelyest lenyugodott már az úton Rafael elejtette megjegyzése óta és végül úgy határozott, hogy nem foglalkozik vele. Mivel nincs oka nem a parkolóban megállni, ezért így is tesz és bevárja Rafaelt is háttal a motorjának dőlve. Szándékosan hagyta maga mögött, de csak annyira, hogy még követhető legyen.*
Agrael
Agrael
Démon
Démon
Hozzászólások száma : 226

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Hétf. Jan. 31, 2011 1:15 am
*Nero, miatta vannak itt, érdekes, ő csinálta volna ezt a világgal? De mi érdeke lehetet ebből? Ő is démon, és mégis ezt tette velük? A sajátjaival? De azért eléggé bunkó, egy kézfogásra se méltatja Agraelt, akinek most előjön a hűvösebb és kimért énje.*
- Kedves Nero, ez a dolog úgy működik, hogy te adsz egy választ, és utána én is válaszolok neked. Tehát neked kell kezdeni, és utána én is megmondom azt amire kíváncsi vagy. De azért lásd mennyire rendes vagyok, a 2009-2010-es évből jöttem. Most pedig várok a válaszodra. Te csináltad ezt ezzel a világgal?
*Jól tudja Agrael, hogy az ereje nélkül sokat nem tud tenni Nero ellen, ezért inkább marad a beszélgetésnél.
Rafael
Rafael
Démon
Démon
Titulus : Master of souls
Kor : 498

Hozzászólások száma : 247

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Szer. Feb. 02, 2011 10:17 pm
[Rafael, Raoul - Park]

*Fordul be az utcába, és követi Raoult. Szerencsére itt a végén már nem akkora gázzal halad, így sikerül kiszúrnia a rendőrautót időben. Lefékezve visszatolat a kanyar elé, és ott parkol le, majd pár perccel később érkezik gyalog.*
-Mehetünk?-*Pillant Raoulra, majd amint pozitív válasz érkezett neki is indul. A főbejárat felé halad, persze azért óvatosan, a rendőröknek ne keltsen feltűnést. Talán kicsit elhamarkodott volt az a kocsilopás. De nem volt senki a környéken, így az arcát nem valószínű, hogy letudták volna írni.*
Ajánlott tartalom

Pszichiátria - 10 év múlva Empty Re: Pszichiátria - 10 év múlva

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.